Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, bejottek ide az elsosok megnézni minket. :x

Kép
flóra 11
 
 


Ajaj, akkor szia. :shock: :?

KépKép
benó
 
 


Már elmentek. Csak benéztek, nézték, hogy mit csinálunk, a tanító néni hozta oket, de hogy minek, azt nem tudom. Exkurzió az iskolán.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Ó, de gáz. :? De nem vették észre, hogy internetezel, ugye? Gondolom, az nálatok baj lenne. :roll: Mert nálam, gépírásórán, míg a gyerkőcök írtak, nem volt baj. :oops:

KépKép
benó
 
 


Már nincs tobb órám. Ennek is mindjárt vége, bár ez sem óra, csak szakkor. A gyerekek játszanak a neten, régen volt már infójuk, nem helyettesített engem senki. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Csak az elsos tanító néni jott be veluk, de nem láthatta, mert leraktam az ablakot.

Kép
flóra 11
 
 


Akkor jó, ha nem látta. :D
Kár, hogy nem helyettesítettek. Hányadikosok ezek a gyerekek?

KépKép
benó
 
 


Ezek az enyémek, harmadikosok. Na, vége az órának. Valamit még akartam elobb, de megzavartak. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Látom Tancsi intézkedik, neki is drukk.
Szilzi otthon, de látom volt itt ma, szépen tevékenykedik. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Jól van. Akkor már jössz is haza szerencsére. :D

KépKép
benó
 
 


Ja, tudom, mit akartam! Ma a kolléganommel jottem autóval, így volt idom reggel kávézni és marhára hiányzott, hogy nem nézhettem kozben a reggeli híradót vagy valamit. Begerjedtem, felhívtam a szolgáltatót, a digiseket, és a sárga foldig letoltam oket, hogy mit képzelnek magukról, hogy egy hónapja nincs adás és nem jonnek ki! Mondtam, hogy van két napjuk, tovább nem várok, cirkuszt csinálok!

Kép
flóra 11
 
 


Helyes; erre ők?

KépKép
benó
 
 


Sajnos haza még nem tudok menni, csak kettokor indulunk. :( A busz fél kettokor megy, a kolléganom meg 2-kor megy autóval. Vele megyek, mert elvisz egészen a házig, nem kell gyalogolnom. És még így is hamarabb otthon leszek, mint busszal.

Kép
flóra 11
 
 


Mennem kell, már itt a kovetkezo osztály, a 9-dikesek.

Pá.

Kép
flóra 11
 
 


Na, nem baj, így legalább házig visz :D , meg gondolom, úgyis egy csomó mindent meg kell majd most nézned a suliban, hogy ennyi ideje nem voltál (napló stb.). :roll:

KépKép
benó
 
 


Pussz, otthon tali :D

KépKép
benó
 
 


Ildikó, valamit félreolvastál. én ma dög lusta vagyok! :lol: :lol: :lol: A Benó tevékenykedik ma IS ügyesen! :wink:

Benó, ez az olaj amit én most párologtatok, Mandala márkájú, de volt már ebből nekem másik féle és is jó volt! :D

Kép
szilzi
 
 


Jó reggelt! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Légyszi faxolj át egy ibolyás olajat! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Benó, nagyon ügyes vagy!!!!! Nagyon türelmes, ezt biztos a két babóca teszi! :shock: Én szeretek varrni.de ennyit kézzel?? :shock:

A pocakod gyönyörű és hihetetlen!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Én nem merek vitamint szedni, mert így is hízok mint egy disznó!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
A fogi gátló, a cigi hiány........ :evil: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Zsuzsi! :D Jó reggelt! :D Köszönöm! :D

KépKép
benó
 
 


Szia Benó!!!!
Gondoltad volna valaha, hogy ekkora pocód lesz?? :shock: Na ez jó hülye kérdés volt! :oops:

Kép
muzsuzska
 
 


Én meg, képzeljétek, annyit iszom, mint egy ló. :shock: :x :shock: Vasárnap este vettünk egy 6 csomagos, másfél literes vizet, és most bontottam ki az utolsót. :oops: :shock: És ezen kívül még megittam egy másfél literes gyümölcslevet is azóta. :roll: :wink:

KépKép
benó
 
 


Nem, Zsuzsi, nem!!! :shock: :shock: :shock: Szerintem is nagyon durva! :shock:

KépKép
benó
 
 


Nagyyyon meg vagy dicsérve!!!!!!!!

Sajna én inkább leszidva! A stimu alatt is már 3-4 litert kéne innom, de hogyan????????? :shock:
Az 1 liter is alig fogy el. :cry:

Kép
muzsuzska
 
 


Főleg azért érdekes, mert én vagyok az első, akit a legelejétől végigkísértetek az úton, a nyavalygástól a nagy pocakig. És így még furcsább szerintem nektek is. :wink: Vagy hülyeséget mondok? :roll:

KépKép
benó
 
 


Szerintem kívánni fogod a vizet. Én se ittam előtte, tudod. Egy pohárral kb., volt, hogy annyit se, csak a kávé meg ilyenek..... :oops: :oops:

KépKép
benó
 
 


Királyfi azt mondta infúzióra leszek kötve!!!!!!! :roll: :roll: :roll:

De nem is tudom mi az amit szívesen innék, most Piroska szörpizek ásványvízzel. A sima víz le se akar folyni a torkomon.

Kép
muzsuzska
 
 


Igazad van, a velencei tó jutott eszembe, ahol még elkeseredve reménykedtünk.......Aztán mi lett belőle. :D

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, az "ízét" néha is unom. :lol: Jó a szörp vagy igyál vitamintablettás vizet, az is fini. Persze, abból nem szabad literszámra. :lol:

Engem megint szívat ez a babanet, állandóan kidob. :x

KépKép
benó
 
 


Talán Mártiékat hazaengedték már! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


És ez már csak még jobb lehet. :D :D :idea: :idea: :idea: :idea:

KépKép
benó
 
 


Pont ez jutott nekem is eszembe, hogy úgy érzem, már otthon vannak. :wink:

KépKép
benó
 
 


Ha csak úgy, írás nélkül frissítek, kidob.

KépKép
benó
 
 


Van vitamin tabim, de az napi egy és car az íze! :D A multivitaminos gyümi lé finom, de azt is csak 1-2 pohárral szabad. Amikor utóljára ittam két napos hasmas volt. :D
Most keresgélem az igazi itatót! De szerintem mindent megunok addig.

Kép
muzsuzska
 
 


hm

KépKép
benó
 
 


Nálam is carakodik!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
muzsuzska
 
 


Vannak finom szörpök, szerintem azok bejönnek majd. Herbáriában meg ilyen helyeken lehet venni (én nem szoktam, csak láttam). Meg vannak finom narancsos, citromos stb. ízű vitamintabletták, pl. amiben vas van, vagy kalcium, magnézium stb., pont, amik kellenek.

KépKép
benó
 
 


Az a Herbáriás szörp pl. 100% gyümölcs, legalábbis azt mondják. :roll: Ha valaki ennyi gyümölcslevet akarna meginni (amennyit én vízből iszom), az anyagi csődbe jutna. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


jkjk

KépKép
benó
 
 


Nekem a dokim mindig azt mondta, hogy olyan vagyok mint egy vitamin gombóc, hová szedjek még??

Ha nem lennék ilyen magas és erős csontozatú akkor már rég elgurultam volna 100kg-an. :lol:

Kép
muzsuzska
 
 


Na, jó, ne szedj, én is csak azért vettem, hogy néha valami más ízt is érezzek, mint a víz, és mégse valami gagyi E-szörp legyen az. :wink:

KépKép
benó
 
 


Igen, a Herbáriás szörpik pár decisek és ezrekbe kerülnek. :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Várom Királyfi ébredését, mert éhes vagyok.......

Kép
muzsuzska
 
 


Akkor esetleg a tea. Ha találsz olyat, ami finom és nincs benne koffein.
Mert, gondolom, azért a reggeli kávéról te se mondasz majd le. :lol:

KépKép
benó
 
 


Jut eszembe, a Mártiéknak remélem, visznek az anyósék enni vagy valami lesz. Döme és Laci eddig mit evett vajon? :roll:

KépKép
benó
 
 


Nekünk anyuék ma is hoztak kaját, tök rendesek, de nem szeretném, ha ebből rendszer lenne. :oops: :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benó 2009.03.17 13:52-kor.

KépKép
benó
 
 


Most már a kávé miatt is van lelkiismeret furdalásom, de egy lazább nem fog ártani, azért nem fogok elvetélni.....

Viszont a leveseket imádom csak üresen tészta nélkül is, abból is tudok plutykálni...... :D :D :D
Én zöldség levet fogok inni.

Ma még van a sült nyusziból, de holnapra vettem gombát pörköltnek és jégsalátát.

Kép
muzsuzska
 
 


Laci és Döme biztos nem haltak éhen! :D
Gondolom anyós ellátja őket minden földi jóval!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?