Új privát üzeneted érkezett!

Mabe: igen, már 15 :-D ez a leghosszabb időszak eddig, amit UH nélkül kellett kibírnod? :wink: :lol:

Erika: hú, akkor jó hosszú napod lesz majd!

Floranan: akkor nálad is totális a bizonytalanság a nemet illetően :lol: szerintem inkább Tantum Verde-vel próbálkozz, azt tuti lehet kismamiknak.
Amúgy én a májashurkával voltam úgy, mint Te a hawaii pizzával :lol:

Kata: nekem vizeletet csak a védőnő nézett, na de az csak valami tesztcsík volt :roll: nagyon lazák nálunk…Szóval Te is fiút mondasz, na majd meglátjuk :-)
Remélem jó fej a védőnőd...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Süti: végülis a kertészcuccaim nem kismamiruhák, de egy darabig elfér benne a pocak. Ezeket ki lehet fogni sima turiban is.
Itt nálunk nem sok turi van, de találkoztam már Zara kismami farmerral (sajna nagyon kis méret volt), meg még jópár másfajtával, de azok meg túl nagyok voltak.
Persze a normál cuccok közül kellett kihalászni…:roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Süti,nekem a dokim csinálja a genetikai UH-t.AMúgy tegnap beszélgettem vele ezekről a drága tesztekről,meg a hasszurka vizsgálatról.Gondolkodóba estem.Ma eldöntöm mit szeretnék.

Erika,szép kis napod lesz!

Kata,van a kerületben egy nekem nem túl szimpi védőnő,remélem nem ahhoz tartozol.

Floranan,jobbulást neked is!

Babus,gratula az UH-hoz.Azért a kislányra még ne tegyél lóvét :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 

 
 

Szép napot Mindenkinek!

A kajákról annyit, hogy én viszont meg vagyok keveredve vele. Amit eddig imádtam (napi liter tej, sajtok...) rá sem bírok nézni! Fűszerestől még most is "telefonálok", a fagyi meg az üres szénhidrát bezzeg jöhet sok-sok lekvárral:) Gusztustalan, mikor eszembe jut, mit mivel ettem, inkább bele sem gondolok:)

Ja és a zöld színekre bukom, vagyis spenót, kivi, uborka...

Nemekről annyit, hogy nekem már kétszer rosszat mondtak, és a kislányból kukis lett, a kisfiúból nunis:) Azt hiszem az újabb fajta ultrahangok már annyira nem mutatnak hülyeséget, de én nem színezek semmit ki, amíg nem fogom őket:)

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


astrid!
Köszi megvan a vonalzóm végre!

mabe 86!
Köszönöm, hogy drukkoltok. Remélem én is hogy nem lesz semmi, és jó lesz a eredmény. Amúgy a 12 hetes uh-on jó volt a tarkóredő, a kombi teszt eredménye is negatív lett, csak lehet, hogy az orvosom túl óvatos és a korom miatt igencsak ajánlotta a biopsziát. Amennyi rosszat olvastam róla, ahhoz képest nekem viszonylag ˇpozitivˇ-an sült el. A doki nagyon óvatos volt, igazából csak kellemetlen volt, fájni nem fájt.

uh képek nagyok jók, édesek a babák :) !

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Sziasztok!
Már nagyon rég nem voltam, és olyan sokat írtatok, hogy nem tudom, mikor tudom az összeset visszaolvasni. Remélem, mindenki jól van, és szépen növögetnek a babák.
Náunk elég sok minden történt. Kiderült, hogy anyukámnak epeköve van, amivel 2 hete meg is műtötték. Mostanra terveztük, hogy elköltözünk tőlük, és végre a saját házunkban fogunk lakni, de a műtét miatt még halasztottunk egy kicsit. Minden jól sikerült, de azért még gyenge, és segítségre van szüksége.

A tegnap végre voltam ultrahangra is, amitől igazán megnyugodtam, mert minden rendben volt: nyakiredő 1 mm, CRL 73 mm. 6 hetesen voltam utoljára, és nagyon sokat aggódtam azóta. Igaz, az utóbbi 1-2 hétben azért gondoltam, hogy nem lehet baj, mert folyamatosan nőtt a pocakom. :)
Ja, és az orvosom szerint nem érdemes AFP-t csináltatnom, mert ő úgy látja, hogy nincs baj. A hármas tesztről meg azt mondta, hogy olyan sok a téves eredmény, és az én esetemben nem látja indokoltnak. Azt hiszem, hallgatok rá, mert kikészülnék, ha valami rossz eredmény kijönne, pláne ha téves is.
Próbálok feltölteni egy képet is a tegnapi uh-ról, hátha sikerül. Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára piciibo 2009.03.17 09:49-kor.

Kép
piciibo
 
 


Sziasztok!

Nem győzöm elolvasni, anniyt írtatok!

Nikilány! A te neveddel a Bajcsys topikban találkoztam? Én ott fogok szülni. Te mikorra vagy kiírva?

Dia

Ja, hogy lehet írni? Nem találtam olyat, hogy hozzászólás...valamit változtattak, mióta utoljára írtam...

Kép
Kép
tengdi
 
 


Bex írta

Valaki olvasta a Méltósággal megszületni és szülni című könyvet?[/quote]

nem olvastam, de szeretném, és a Leboyer könyveit is. Te olvastad?

Dia

Kép
Kép
tengdi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat.
Jól van no, a babaszobát még nem kezdem rózsaszínre festeni, de az orvosomnak nagyon jó szeme van és a fiamat is megmondta a 12 hetes vizsgálaton. Én is kislányt érzek és a világot is rózsaszínben látom.

Picibo gratulálok nagyon szép kis babát raktál fel.

Nekem a háziorvos ajánlotta a lándzsás útifű teát és a tantum verdét a terhesség elején, amikor beteg voltam. A 12. hét után meg még annyira sem veszélyesek a babára a gyógyszerek.
Vendég
 


Helló lányok!!!

Csunyeszkaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!Valami tündéri ez a két babszem!!!! Tesómnak is ikrei vannak ,de olyan UH-s képet sosem kapott, amin a két baba volt egyszerre ( de az is lehet, hogy nem mutatta meg :shock: )

Picibo, a te babád is nagyon édes!!


Floranan: én múltkor ,amikor meg voltam fázva Coryzalia homeopátiás bogyót szedtem+ c vitamint szopogattam + orrcsepp
Mind vény nélkül kapható, és ha szólsz a gyógyszerésznek ,hogy babát vársz ,akkor olyan orrcseppet kapsz.
Nekem pár nap alatt elmúlt a nyavajám.

Babaruhákat már én is lelkesen gyűjtögetem ( sokszor már meg sem merem mutatni otthon
:lol:

KépKép
csikipetra
 
 


Én Ranschburg Jenőtől kezdtem el olvasni a szülők kis könyvét.

Komolyzenével kapcsolatban: én Vivaldi négy évszakot nyomattam tegnap, Bach-om nincs, pedig tudom azt javasolják....

KépKép
csikipetra
 
 


Már megint el vagytok tűnve!!!!!!!!!!

KépKép
csikipetra
 
 


Petra, Ranschburg Jenő minden szava aranyat ér!!! :)

Én most spec főzök, a rizst szét, életemben először :oops: , de leesett teregetés közben a ruha a 3.-ról, Atit felöltöztetni, ruháért le, ruhával fel, Atit levetkőztetni, és máris nem pergősek a rizsszemek :D

vicger
 
 


Vicger, basszus,ez felér egy testnevelésórával.Ati nem nézett rád értetlenül???? :)

Holnap 10.10-re megyek az Istenhegyire Hajdú dr-nőhöz.Lesz UH és vv.

Kép
v.andi
 
 


Hellóhalló Mindenkinek!!

Na, örültök, hoztam Nektek napsütést?!:D:D:D:D:D

Az útról annyit, h gyönyörű helyen voltunk, hihetetlen jók voltak a pályák, kis Gubacs mosolygott odabent!!
Visszafogott, s óvatos voltam, figyeltem mindenre és mindenkire..
A mozgás nagyon hiányzott már, s úgy döntöttem holnaptól itthon is elkeződik az élet a lakáson kívül.. Fekvésből elég volt!

Remélem mindenkivel minden rendben!
Kezdem a visszaolvasást, mert termeltetek ügyesen...
pár nap múlva jövök :wink:

Kép

Kép
móka:)
 
 


Móka,örülök hogy szuperül sikerült a pihenés,és élveztétek Gubaccsal.Képeket hoztál????? :wink:

Kép
v.andi
 
 


:D
Pakolok majd fel a picasara este.. akkor lesz időm!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Halihó!

Vicger: nem irigyellek, ez jó kis testmozgás!!!!
még szerencse, hogy mi kertes házban lakunk, már megszámolni sem tudom, hányszor repült le a ruha a teraszról.
Most jöttem haza a kutyasétáltatásból, legalább mozogtam én is egy keveset! olyan szép idő van, csak a szél fúj néha!
ma megyek dokihoz, de sajnos neki itt nincs uh-ja. csak azért megyek, hogy megnézze az előző felvételt, elmondja újra, hogy mikor kell mennem vérvételre, és hogy fizessek neki 5ezer ft-t.
ismeri egyébként valaki Csatló Éva doktornőt, azt hiszem a Sote I-en rendel?

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Andi, mi meg 10:20-ra megyünk holnap az Istenhegyire, lehet, hogy összefutunk majd :lol:

Jajj, ezt majd elfelejtettem megkérdezni:
vizeletet kell vinni?

Móka, örülök, hogy jól sikerült a sielés
:)
Kíváncsi vagyok a képekre
Vendég
 


Boboka,de jó!!!!Na,majd priviben írok telszámot neked hátha
:wink: Nekem nem mondták,mert csak vérvizsgálat és UH lesz.

Kép
v.andi
 
 


Andi!!!!!Most nézem ,hogy neked is van UH képed!!!!Vagány kiscsaj/kispasi :lol:

Vicger: igen, még fősulin is tartott nekünk előadásokat, akkor is nagyon szimpi volt.
Ez a könyv is tetszik ,mert világosan, egyértelműen fogalmaz és emiatt kellemes olvasni.
Ja, és te legalább sportolsz....még ha ruhák és gyerekek után futkosol ,de akkor is!!! én meg itt punnyadok az irodában uff :shock:

Móka:irigyellek :oops:

Én írtam már, hogy hétfőn megyek AFP eredményért+ a 18 hetes UH-ra? Már nagyon várom!!!Remélem minden rednben lesz, és azt is remélem, hogy most már meg tudják nézni ,hogy kispasi vagy kisjány a pocakom lakója :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


Petra,köszönjük :wink:
Neked pedig kisjányt tippelek Kép

Kép
v.andi
 
 


Hehe!!!! Köszi......
pedig én fiúlázban égek!!!!! Legalábbis nagyon úgy érzem !!!De érdekes, mert lánynevem már van , fiú meg még nincs . úgyhogy nagyon izgulok!!! :D

KépKép
csikipetra
 
 


Móka üdv itthon! :) :)

Petra élőben, előadás közben hallgatni a Tanár Urat? Mázlistaaaaa! :)

Andi, örült szegénykém, hogy megyünk ki :) Aztán kiakadt, hogy jövünk is fel egyszerre. Ennek hangot is adott :D :D Majd gondolunk Rátok holnap! :)

Vera, mit nem adnék egy családi házért!!! Annyira hiányzik a kert :?


Sport meg én? hm.. most hogy mondjátok.... de akkor mitől hízom szét a seggemet? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Erről jut eszembe, van az a leg magic edző masina, tudjátok mire gondolok, remélem. Na olyanom van nekem is. Lehet azt ilyenkor is használni? A Párom letiltott róla már a teszt zebrásodásánál, de minap a kezembe akadt egy Anyák lapja, ott a csaj nagy pocakkal szintén lábterpesztéseket csinált. kondigépen ülve, súlyokkal. Szerintetek? Rám férne a mozgás, a lépcsőzéstől és Atizástól függetlenül, mert milliméterenként érzem a hájat ahogy rakódik a combomra és a hátsómra :evil:

vicger
 
 


Petra, most látom , hogy hétfőn már 18 hetes UH-d lesz! :) :) De jó Neked!!! Biztos, hogy meg tudják mondani, hogy ki lakik odabent :D

Én tényleg nem érzem, h ki van a pocakomban, de már nagyon várom a köv. uh-t :shock:

vicger
 
 


Vicger, nem tudom, hogy lehet e azt használni ilyenkor. Nekünk is van itthon ilyen elliptikus szerkentyűnk, de még várnék vele egy pár hetet.
Szerintem ilyen light-os kismama dvd-ket már el lehet kezdeni.

Csak azért vagyok én is ilyen óvatos, mert én sem voltam egy nagy sport lady sosem, mindig csak úgy ímmel-ámmal sportolgattam (bár 14 éves koromig rendszeresen teniszeztem, de annak mára már semmi nyoma nincsen :oops: :oops: :oops: )

Andi, én is küldöm mindjárt priviben a tel. számomat.
Vendég
 


Hohohóóóóóóóóó...
A sportolással kapcsolatban:
Nővérem már 10 éve USA-ban lakik ( sajna), és nemrég küldött egy ottani kismamás újságot....

Majdnem lehidaltam...Itthon a magyar nőket tiltják fűfától, magassarkútól stb......
Na...abban olyan képeket láttam!!! bazi nagy pocakos kismama vagány szerelésben gördeszkán, akkor valaki épp helikoptert vezetett, vagy éppen egy 15 centis sarokkal "szambázott".....jó biztos csak beállítás, de akkor is!!!:roll:


Szerintem kímélő mozgást lehet végezni ( nekem azt mondták ,hogy rázkódni nem lehet, pl futás ugrabugra meg ilyenek)

KépKép
csikipetra
 
 


Andi!

kiváncsi vagyok, Hajdú doktörnő mit tanácsol, majd írd meg jó(akár priviben)!
Már én is nagyon szeretném látni a babókámat, remélem jövő pénteken megnéznek, akkorra már meglesz az afp is. Igaz a mensi szerint aakor töltöm még csak a 17-et, de majd kikunyerálom. (uhu szerint 17+4 leszek)

Bobóka!

Istenhegyire nem kell vizeletet vinni!

Petra!

Vicger!

Hát, ilyen velem is előfordult már. De ez még mindig jobb, mint a múltkor nekem a felettem lakó valamelyik kedves szomszéd égő cigicsikkje landolt a szárítóra tett ruhákon. Nem nyulladt fel, de a lepedő kilyukadt.

Móka!

Örülök, hogy jól telt a síelés!

De jó, te már hétfőn túl leszel a főbb vizsgálatokon, lassan már félidős vagy! De furi!

Kép
arvaerika
 
 


Lemegyek ebédelni, hamarosan jövök vissza :D

KépKép
csikipetra
 
 


Az utolsó mondat Petrának szólt!

Kép
arvaerika
 
 


Vicger!

Azt monják az okosok, hogy akkor csináld ezeket a mozgásokat, ha már a terheség előtt is rendszeresen csináltad. Új mozgásokba ne most kezdj bele!

Kép
arvaerika
 
 


Erika,én is kíváncsi leszek,bár azt érzem,hogy minden rendben van.

Kép
v.andi
 
 


Andi!

Helyes!!!!

És már tudni fogod a nemét is :lol:

Kép
arvaerika
 
 


Erika, a cigis sztori durva!
Mi tegnap a kenyérben !!!!!! találtunk egy csikket :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Gondolom nem kell részletezni, mennyire voltunk dühösek.
Mozgás: most ez jó kérdés, mert Csöppke előtt, november végén kaptam, akkor kezdtem el használni, és Csöppke miatt hagytam abba. Most ez rendszeresnek minősül?
Petra, a gördeszkázás pocakosan, elég meredek :shock: Jó étvágyat! :):)

vicger
 
 


Most elrobogok a srácokért a suliba :)

vicger
 
 


http://www.valtozovilag.hu/t365/tux1116.htm

Egy link az intelligens magzatról!

Kép
arvaerika
 
 


Piciibo: gratulálok a picurkádhoz, jó lett a kép! :)

Vicger: nekem nagy kedvencem Ranschburg, akár a születés előtti felkészítők, akár babával való élet, de akár a családi modellek hasznosak mindenki számára, pedig nem ma jelentek meg! Jó, vannak még pszichológusok akiket imádok, de ez már egyéni baromságom :lol:

Vallomás: én simán görkorizni szoktam terhesség alatt, mert a kerékpár törte a senekem és kényelmetlen görcsöket okozott, viszont futni képtelen lettem volna a nagyobb gyerek(ek) után, mikor ők kerékpároztak, így maradt a kori :lol: Na jó, ezt nem szülésig, de 6-7 hónapig még simán mertem, de én élsportoló voltam, és ha esni kell, én tudok:)

Most két palántával a pocakban Vicger féle gyakorlatokat végzek csak :lol: ... futok fel-le a lépcsőn! ( na meg még hétvégén tekertem is, de azóta nehezen ülök)

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Erika, köszi, akkor nem viszek.

Cigicsikk a szárítón nagyon komoly.... Még jó, hogy tényleg nem gyulladt ki semmi.

Vicger, a kenyérben a csikk :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Felhívtátok a pékséget, ahol készült? Nagyon durva...

Nem hülyeség az a kenyérsütőgép, csak nekünk olyan őskövület van, hogy kb. 3-4 óra mire kész a kenyér, ráadásul úgy kell szinte kivágni belőle, mert a keverőlapát a belsejében marad...

De lehet, hogy érdemes lenne beszerezni egy modernebbet, akkor legalább tudjuk, hogy mit teszünk bele az ételbe...

Lányok, lehet, hogy volt már róla szó, de annyi infó van, az én agyam meg szita... :lol:

szóval a dokim azt mondta, hogy most már csak heti egy elevitet szedjek, az bőven elég lesz. A folsavat meg a magne b6-ot ugyanúgy szedem továbbra is.

Nem kevés az a heti egy elevit szerintetek?

Persze, próbálok minél több gyümölcsöt enni, csak nem tudom az mennyire pótolja az elevitben lévő vitaminokat.

Ti meddig szándékoztok szedni a terhes vitaminokat?
Vendég
 


Na megyek, letudom a napi sportot: Porszívózok egyet :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boboka,a folsav csak a 12. hétig kell,most már inkább a vas,magnézium a fontosabbak.Én nem szeretem az elevitet,de 2 naponta szedek egy szemet.A heti egyet én keveslem,bár nem vagyok orvos.

Kép
v.andi
 
 


arvaerika: nekem is furi!!!úgy rohan az idő!!!
Az meg még furibb ,hogy ha minden jól megy, akkor lesz augusztustól egy kisbabánk ( nem első babás anyukáknak ez biztos nem új élmény, de nekem ez még annyi titokzatosságot és meglepetést is jelent)
Néha még a kétségek is gyötörnek, de talán ez így is van rendjén.... :oops:
Érdekes ez a cikk,amit küldtél

Cigicsikk:mindkét sztori nagyon durva.........én letörném a kezét az összes bagósnak (már bocsánat) füstölnek otthon, az utcán, a buszmegállókban, a kocsiban, felszállnak a buszra és bűzlenek, az utak meg tele vannak szeméttel!!!

A kenyeres sztorihoz annyit, hogy én lefényképetzem volna, és feltettem volna a tékozló homárra , vagy írtam volna valami fogyvéd oldalra
http://homar.blog.hu/

Csunyeszka: a görkori jó ötlet, nekem még nincs, de én a terhességem utáni időkre gondoltam ,hogy beszerzek egyet ( babakocsistól is lehet vele nyomulni, nem? )

:D

Kenyérsütés: mi múltkor ismerősöknél jártunk ,és ők is házilag készítik. De az Aldiban veszik a magos kenyér masszát (nagyon fini volt) bár.....nem tudom ,hogy ezek a keverékek mennyi tartósítószert tartalmaznak.


Hajrá porszívózás!! (én ki nem állom, de muszáj :cry: )
Én ma a vasalásra igyekszem programozni magam...

KépKép
csikipetra
 
 


Kenyérsütés: én karira kaptam egy kenyérsütőt,és imádjuk.Persze azt is meg lehet unni,de az a jó benne,ha este nincs otthon kenyér,akkor reggelre friss kenyeret tudok adni a fiúknak uzsira.Egyébként én imádok kenyeret sütni.

Ez volt az első:
Kép

Kép
v.andi
 
 


boboka, igen felhívta Atesz a pékséget, közölte velük, hogy örüljenek, hogy nem megy be /nincs messze Miskolctól/ s nem veri a fejét bele a tésztába senkinek, csak az ÁNTSZ-t hívja majd fel. /na, azt nem tudom, h felhívta e őket ma, mert szolgálatban van, de a kenyeret elrakta, úgyhogy biztos csinál majd valamit. Mert ő olyan :) Mindent elintéz :) Ráadásul nagyon hatékonyan :D :D
Mi is erősen gondolkodunk kenyérsütőgépen, biztos , h beszerzünk egyet, kérdés, h mikor.
A heti egy elevit szerintem édes kevés, én napi egyet szedek. plusz vasat. Ja, és ezt folytatom majd a szoptatás alatt is, akkor is kell a vitamin.
Csunyeszka bizony, ha valaki élsportoló, akkor azért más a leányzó fekvése.

Na, de akkor most terpesztőzhetek, vagy nem szerintetek? :D

Kép

erről van szó, remélem sikerült beillesztenem

vicger
 
 


Helló lányok!

Nem mondom,hogy végigolvastam a hétvégi termést,csak átfutottam. :oops:

Kata egyszer tényleg talizhatnánk!Ki a védőnőd?

Üdv az újaknak!

mabe szép pocak!

csunyeszka nagyon szép babók!

babus gratulálok!

piciibo, nagyon szép baba!


vicger jó kis torna. csikk a kenyérben? :evil: pfúúúúúú

móka üdv újra itthon!

boboka én is kb.heti 1-2 gravidát szedek.Többször nem marad bent.

Azt mondta a védőnő,ha sok gyümölcsöt eszek akkor nem kell a vitamin.Csak sajna én pár hete a gyümölcsre ránézni sem bírok.Épp ezért nagyon várom már a hétfőt,akkor megyek UH-ra +afp.Nagyon sokat aggódom,hogy minden rendben van-e.

Ranschburg Jenőt én is olvastam.Nagyon jó!

Kép

Kép
tisz
 
 


Sziasztok!

Vitaminügyben tudtok segíteni? Nekem a dokim semmit nem ajánlott, csak az elején a a folsavat. Azóta semmi. Szükséges? És melyik?

Szia tengdi!
Én is a Bajcsyban fogok szülni.

Szia Kata!
Ki a védőnőd?
Én ma böjtöltem ki a drágát. Akihez tartozom az beteg, a helyettes meg jó 40 perces késéssel kezdett.

Tegnap óta tiramisun élek! :lol: Édesapám hozta, saját készítésű, isteni fini!!! :lol: :lol:

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Az az igazság szerintem, hogy az idény gyümölcs, az okés, abban van vitamin. De amit Kalkuttából, meg a jó ég tudja honnan hoznak be körtét és társait,s kínjukban érnek meg, abban szerintem édes kevés vitamin van. Valamikor volt a naplóban is egy riport erről, hogy jobban jár emberkénk, ha inkább ezek helyett a fagyasztott gyümiket választja.

Nekem is vannak már paráim, de még húsvét iszonyat messze van... szerintem valamikor bepofátlankodom a dokimhoz, hogy kukkantson be! :oops: mármint a pocakba :oops:

vicger
 
 


Erika
Kitartást a vizsgálatokhoz!
(ilyenkor jó, hogy eü. dolgozó vagyok... azt kihasználva nem kell annyit várakozni :oops: :wink: )

Süti
A boci után nálam is favorit Micimackó... meg Mickey, meg Kitty... :wink:

Szezso
3 hete orvosnál se voltam, nemhogy UH-n :cry:
15+6-nál megyek, akkor lesz vérvétel... és kiharcolok egy Boci-kukkot :oops:

Floranan
Sinupretet lehet kismamiknak szedni, meg nagyon jó torokfájásra a Bioparox :wink:

Babus
Gratulálok!
Én is rózsaszín világot szeretnék!

Taranee
Minden rendben lesz!

Piciibo
Nagyon szép :lol:

Vicger
Ez felér egy testedzéssel!

Móka
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Boboka
Én mindennap szedem az Elevitet... egyebet nem... :wink:
Vendég
 


Vitaminok: én a székrekedés miatt hagytam abba a Hipp Natalt, kb 2 hétig szedtem az elején, azóta sem. Ha a vérkép rendben van, igazából nem is kell. Vitamin nélkül a vasam a felső határ közelében volt, pedig hajlamos vagyok komoly vashiányra.
Én összvissz napi 3 mg folsavat eszem, megnéha Magne B6-ot, a kismami vitaminokat is elsősorban a folsav miatt reklámozzák annyira. A dokim azt mondja, folsav mehet a 20. hétig, onnan meg majd jön a vas meg a D vitamin.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


taranee, én elevitet szedtem mindegyik gyerkőcnél, nekem bevált. Van akinek székrekedést okoz. A Hipp Natal-t is nagyon dicsérik, ez folyékony, inni kell. Szerintem biztosan fini :) :) Gravida is van, azt hiszem így kell írni. s még egy femibion, ha jól írom. Szóval van választék :)

Mabe, az a 6 nap pikk-pakk eltelik! :)

vicger
 
 


Az biztos, hogy a magzatvédő vitaminok nem véletlenül lettek kitalálva, így jó magyarosan... talán egy hónapja volt egy riport a Szempontban, a beteg magzatokról, a döntésről, hogy élni, vagy nem élni.... beszélt Ceizel prof is.... azt a műsort végigbőgtem, sőt inkább tutultam... nagyon durva volt. Rajtam ne múljon, én akár egy dobozzal is beszedek naponta, csak egészséges legyen! Még így is hajszálon függ minden az életben, nem kell még lapot osztani alá :?

vicger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?