Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Köszi mindenkinek aki szóritott és gratulált!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
bizony ott van :lol: Legközelebb tesztelj szerda reggel első pisiből és akkor már szépen fog látszódni :wink:

i.kata
 
 


Mara előzz be ! tiszta szívből kívánom! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 

 
 

Az lesz Kata szerdán csinálok legközelebb.de most megyek fürdeni és pihizni.
Jó éjt!!!Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Nekem idáig kellett várnom a hírekre. Ez a hétfői nem netközelben lévős napunk, és ma még egy esti szülinap is volt. De ha jól látom megérte várni :lol:

Dita, Vius,
hatalmas gratula nektek a babá(k)hoz!!!!
Vigyázzatok nagyon magatokra!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Vius, jaj, de örülök a jó híreidnek!:)) Ezen a teszten bizony ott a második csík!!!
Köszönjük Bikfyvel együtt a laptetőt!:))) Még odavesszük Vikckyt is, érte is szorítunk!:)
Vendég
 


twist: Köszi a biztatást, 27-én én is jövök a jó hírekkel. :D



vicky79
 
 


Ditus, Vius!
Gratulálok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ez már a 2. topic, ami lassan kihal mellőlem, mert mindenki kismami lesz, engem kivéve. Na de sebaj, majd lesz valahogy.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szasz Bumi! Én is, Bikfy is maradunk még melletted.
És megfigyelted, hogy a kismamik milyen korán lefekszenek? :wink:
Vendég
 


Bumi, mióta próbálkoztok?
Mi már több mint 10 éve. Az is nagyon nehéz lelkileg. De gondolj arra, hogy egy pillanat alatt elszáll ez a sok bosszúság, amint meglátjuk a zebrás tesztjeinket!:))
Vendég
 


Vius, neked is hatalmas nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Csajok,

Teszek fel két képet ma este készült!!! Jó éjszakát kivánunk Olivérrel!!!!!!!!!
Kép Kép

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggelt!

Olivér pofijába beleharaphatok? :oops: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Zsuzska,
Olivér teljesen olyan, mint te vagy :lol:
Nagyon édes, ahogy így alszik :lol:

Bumi,
ne izgulj, hamarosan te is babás leszel :wink:

i.kata
 
 


Csajok,
megfázásra mit vehetek be? A tantum verde az csökkentheti a köhögést is, vagy csak torokfertőtlenítő?

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Katus!

Köhögésre inkább sinupret drazsé, ez gyógynövényes. A tantum verde torokra jó.
Hol fájsz?
20150601134430
 
 


SZÉPSÉGES SZÉP REGGELT!

KATA
Sztem homoegene 9-et vegyél be, nekem szépen rendbetette a torkomat.

BUMIKÁM
Hajszálra ezt éreztem, ha nem jöttek volna újak a topicokba ahová írok szinte egyedül maradtam volna, ráadásul olyanok babásodtak sorra akiknek annyi, de annyi bajuk volt mint égen a csillag, én meg akinél semmit nem diagnosztizáltak ott álltam mint f.sz a lakodalomban baba nélkül.
És tessék itt van! Hamarosan te jössz meglásd, amúgy nekem a Titok segített. Biztos vagyok benne! (és a hystero)

dita75
 
 


Sziasztok!

Semmi gond, csak ténymegállapítás volt.
Persze, hogy egyszer nekünk is sikerül!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


SUSKA
Gyönyörű Olivér, még mindig nem kopott le a kis drága bőre, szép egészséges színe van, valld be szoliztatjátok! :lol: :lol: :lol:

TWIST
Ti már 10 éve? Én 6 éve hagytam abba a gyógyszert, de lehet, hogy már több mint 7 is, már nem emlékszem pontosan. De 10 az durva! Itt az idő neked is az első lombik sikeres lesz, tuti! 8)

VIUS
Nem tudni mikor volt a beágyazódás, de azért tényleg szépen ott a csík, pár nap és olyan erős lesz mint a tesztcsík! Olyan jó hogy van párom! Ezt már szeretem!
Bevallom kicsit féltem, hogy egyedül maradok, mert annyira aktívkodtál, konyhafestés, stb. De minden jó ha a vége jó!
:lol:

VICKY
Még 11 nap? Jajj de igzi! Lehet 3-an leszünk? Vagy többen is? :P

Én alig aludtam valamit még 1 órakor is tévét néztem, annyira izgatott voltam, csak BOGYÓ járt a fejemben, hogy minden okés legyen vele jövő héten!
Hogy fogom én kibírni szívhangig! :roll: :roll: :roll: :roll:

dita75
 
 


Ditus!
Nyugodj meg, neked "csak" a teherbeesés megy nehezen. Anno mikor nem tudtad, hogy terhes vagy tuti mindent csináltál, mégis minden rendben volt. Most is így lesz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
még cigiztem is, nem is keveset :oops: :oops: :oops:

dita75
 
 


Bumi,
jön az a baba, nyugi. Bár ilyenkor ezt nehezen hiszi az ember. Én csak 1,5 évet vártam, de az is nagyon sok volt.

Dita,
ez a titok tényleg tudhat valamit. Nekem is akkor lett Pötty, amikor elolvastam. Pedig már előtte 4 hónappal megműtöttek, közte volt két inszemem is, sokkal több tüszővel, szóval ha akart volna, lett volna rá esélye, hogy jöjjön.

MÉG PONT 24 ÓRA, ÉS MEGYEK UH-RA :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Viki, Dita,
köszi! A torkokm igazából nem fáj, de kicsit ég a légcsövem. Meg köhögök és nagyon zavar.
A sinupretet gyógyszertárban lehet kapni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2009.03.17 07:58-kor.

i.kata
 
 


Dita,
remélem már felöltöztél, mert mindjárt nyit a patika, úgyhogy startolhatsz :wink:
Amikor múlthét hétfő este teszteltem egy pozitívat, szerinted én mennyit aludtam éjjel? Semmit :roll:

i.kata
 
 


Viki,
megnéztem a házipatikán és szerintem nekem pont jó lesz ez a sinupret drazsé. Köszi a tanácsot!

i.kata
 
 


Katus!
Én nagy pocakkal szedtem a sinupretet és 3 nap alatt rendbetett. Gyógyszertárban lehet kapni.

Ditus!
Féllábbal már te is gyógyszertárban vagy?
20150601134430
 
 


hú de ég a gyomrom, megyek reggelizni.
nem bizti h. ma tesztelek, amig érzem a tüneteket biztos ott van.
mennem kell körzetihez, boltba, meg postára.
majd jövök.

este felteszem apa tesztjét mert hazahozza a macit hogy varrjak rá fület, h. fel tudja akasztani a kamoinban :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


nem bizti h. ma tesztelek, amig érzem a tüneteket biztos ott van.


Kép Tesztelsz, de rögtön :lol:
20150601134430
 
 


Dita,
ne már!!!!!!!! Ha úgyis mész a dokihoz, akkor ugorj már be a patikába egy tesztet venni.

i.kata
 
 


mi az nektek bizonyíték kell? a szavam már nem is elég? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,
nem bizonyíték kell, csak gyönyörködni szeretnénk :lol:

i.kata
 
 


dita75 írta:mi az nektek bizonyíték kell? a szavam már nem is elég? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép most, h mondod :lol: Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok, Szépséges Szép Reggelt!

Ditusom, tényleg megváltoztatott téged a terhesség. Te régen már 1000-t teszteltél volna. Most meg...megszállt valami kismamanyugalom? :lol:

A Titok az szerintem is nagyon jó. Nekem mindig annyi erőt ad. És én onnan tudtam, hogy Ditának sikerülni fog, hogy megvette a kisbaba ruhát. A könyv azt írja viselkedj úgy, mintha vágyad tárgya már a tiéd lenne. Dita így tett és sikerült is neki. Hétvégén én is a babaruháimat simogattam. Mert nemsokára szükségem lesz rá....és punk-tum. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!

Olyan k...va jó, ez a te laptetőd! Miért nem mindet így indítjuk? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ditus!
Még soha nem mertem megkérdezni, de majd most: Miért is nem sikerült az első terhességed? Tudom, hogy egyszer már írtál róla valamit, de már nem emlékszem. Persze az sem baj, ha nem válaszolsz. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kép

Kép

Akinek módosítani kell az adatain, v. fel akar kerülni a táblába az priviben írjon.
20150601134430
 
 


Viki,
KÖSZI!!!! Most itt pityergek :oops:
Nekem betennéd a csibés avataromat? Meg a kalkulátos szerint november 19. a szülés. Köszönöm!

i.kata
 
 


VIKI
Tudod most eufórikus állapotba kerültem, hogy ott látom magamat a táblicsek felsó szakaszában, hát ezt is megéltük! :lol: :lol: :lol:

BIKFY
Szívesen válaszolok rá, bár kicsit még most is megráz a dolog.
Nem tudtam, hogy terhes vagyok, mert mindig is rendszertelen volt a mensim, de azért elmentem dokihoz 1999 szeptemberben. Volt vérvétel, pipiteszt, ultrahang, semmi nem mutatta ki a babát, de nem adott gyógyszert a doki, mindig várjunk még két hetet, és ha nem jön meg menjek vissza. Én eleinte mentem is mindig ahogy mondta, felírta végre a gyogyót, beszedtem semmi, megnézett uhun, nem látott semmit, felírt még egyet ami erősebb azt is beszedtem, semmi. Köben jött a karácsony. Visszamentem hozzá január első hetében mire ott volt egy 13 hetes körüli magzat. 14-15 lehettem amikor elvették tőlem. A doki azt mondta hogy benne van a pakliban, hogy valamilyen rendellenessége lesz ha kihordom mivel kétszer beszedtem a mensi meghozó pirulákat és végig cigiztem a terhességet, napi egy doboz ha nem több.
Hát ennyi volt, nagyon sokáig sírtam miatta, de talán jobb volt ez így. Egy ideig azt gondoltam, hogy emiatt is van a sikertelenség, mert nem telt el úgy nap, hogy ne gondoltam volna arra a kis életre, tisztán látom magam előtt az uhus képeket, írtó édi kis babóca volt.

dita75
 
 


Sziasztok!

Vius,
Gratulálok!
De jó, hogy végre meginult a babeső itt nálunk!
Kép

Zsuzska,
Olivér tényleg nagyon hasonlít Rád! Szép baba, és milyen nyugodtan alszik! Egyenlőre én ezeket a perceket tudom a legjobban értékelni az elmúlt napok hisztije után. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


desviki: Az inszemem időpontja márc. 11 és 27-én megyek tesztelni. A ciklus első napja meg febr. 25. Köszi.



vicky79
 
 


SZiasztok,

Viki mami,

köszönjük a táblát, csodás!

Dita,

elhiszem, hogy nem aludtál, én is így voltam vele.

Zsuzska,

gyönyörű a kisfiad. Danikát ruhában ma reggel 4,59-nek mértem :lol: :lol: Kis haspók a drága. Holnap megyünk megint dokihoz, ott is lemérik és tudok pontos paramétereket.

Danika most éjszaka annyira jót aludt, hogy én is kipihentem magam teljesen. És ilyenkor mindig elszégyelem magam, hogy ki vagyok akadva a fáradtság miatt :oops: :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Módosítások folyamatban, de még várok pár privit.
20150601134430
 
 


Ditus, köszönöm. ( Csak zárójelben jegyzem meg, én bepereltem volna.)

KépKépKép
bikfy
 
 


Némóka!
Tetszik ez a zuhany, ha lehet, gyorsan én is beállok alá... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most láttam a tv-ben, hogy Fekete Pákó kisfia tortáján ugyanolyan kutyás kép volt mint az én régi avatarom :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Ma vagyok a 21. cn-n, voltam uh-n, sárgatest nulla, tegnap óta barnázok, úgyhogy fogalam sincs mi van. Tegnap Robinak mondtam a lombikot, tiszta ideg volt, hogy nem akar ikreket és milliókat költeni lombikra. Most lesz majd a 3. cn-i vv. El kéne mennem a Kaáliba majd az eredményekkel, hogy mit javasolnak. Következő ciklusba is nézzük. Egyetlen egy bajaom van, hogy nem tudok 2 naponta a Kaáliba járni. Örülök, hgoy van munkahelyem. Annyira tele van a tököm most, már kibőgtem magam.
Ha minden hónapba nézzük a tüszőket és kapok tüszőrepit, akkor elvileg sikerülhet az inszem, nem? Mert ha megreped a tüsző, akkor van sárgatest is. Csajok tanácstalan vagyok teljesen.

Még egyszer gratulálok az újdonsült kismamáknak.

Zsuzska
Nagyon szép Olivér, olyan édesen alszik.

timejka
 
 


Timejka!
A férjed monnyon le! Inszemmel is lehet ikrek. Nem kerül milliókba a lombik!

Amíg ő nem kerül tisztába ezekkel, te sem nyugszol meg.
20150601134430
 
 


Viki
Vagy én mondok le róla :lol: Mondtam neki az itteni élő példákat. Mondtam, hogy akár spontán is lehetnek ikrek. Tényleg nem tudom mi a fene legyen. Most úgy érzem, hogy spontán nem fog összejönni. Tudo mit legyenek ikrek. Egyből nagycsaládosok lennénk, én meg lehet, hogy özvegy, vagy egyedülálló. Aszonta a párom, hogy ő is szeretne babát, de f..ik az ikrektől. Mindegy most érdeklődök környékbeli orvosokról is. Ha nem lenne ilyen szar a munkahelyemen a helyzet akkor kérnék 1 hét szabit, vagy betegállomány azt mennék Kaáliba, de kicsit félek. Jaj Viki ez őrület.

timejka
 
 


Timejka!
Értem, én, h fosik, de amíg nincs meg otthon a háttér támogatás, addig te is örlődsz.

Amúgy a sok várakozás után, nem mindegy mennyi lesz? Csak jönne már!
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: