Új privát üzeneted érkezett!

Moncsi, milyen éjszakátok volt?????? A párom volt Olivérrel az éjjel, de nagyon nyugisan telt nekik, lehet hogy elment a front ami okozta???????

Kép
pgsuska
 
 


Ditus!

Nagyon szurkolok!++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Egész délelőtt te jártál az eszembe!
Megy a drukk!

rodina74
 
 


Vius!

Neked is megy a drukk! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Pozitív tesztet kívánok! :lol:

rodina74
 
 

 
 

Rodina
Holnap megyek vv-re, meg uh-ra. Egyébként fogalmam sincs, hogy mit csináljak. Egyre jobban kacsingatok a lombik felé, de a párom valószínűleg nem akarja. Nem nagyon kéne várnom még éveket, mert öregszem.
Most a Canesten kúp lehet, hogy kicsit bekevert, mert jövő héten kell megjönni a bajomnak és már valami van. Holnap uh-n kiderül, ha nem jön meg, mert ha megjön, akkor ugye nem lesz uh.

Monic
Ugye megvan a telefonszámom? ha igen arra kérnélek, hogy dobj egy sms-t ha megvan a Dita eredménye, mert már nagyon izgatott vagyok és nem tudok géphez jönni csak este. Köszi

timejka
 
 


Timejka,

igen, azonnal üzenek neked ha kiderül valami :wink:

Zsuzska,

nekünk szörnyű éjszakánk volt :cry: Danika nagyon sokat sírt szegényke, az Espumisan most nem vált be. Reggel próbáltam a Gripe watert, de nagyon gyógynövény szaga van, ezt Danika is észrevette, felét visszaköpte a másiik felét pedig kihányta. Úgyhogy most egy kicsit megint tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek , hogy elfogadja, mert ez nagyon hatékony szer lenne a pocifájására,.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Sajnálom a kaki éjjelt. De sztem ne cserélgesd a pocifájás mentesítő cseppeket. Sztem egyszerre csak 1et használj. Meggymag párnát nem próbáltátok még? Hason alszik Danci?
20150601134430
 
 


Most már mennem kell a dolgozómba. De nem lesz nyugodt napom. Ezek a tesztelők, megőrülök. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nagyon szorítok Dita! Nekem is egész nap ő jár a fejemben!
Vius, neked is szurkolok!!++++++++++++++++

Monic, sajnálom ezt a nehéz éjszakát. Mielőbbi jobbulást Danikának!

Puszi csajok, rohanok melózni...
Vendég
 


Monic
Köszi. A főnököm nincs most, úgyhogy 4-ig tudom nézni a babanetet, de utána viszont csak este.

Vius vv-n van, vagy hol van, vagy mi van má?

A Canesten hüvelytabletta bekeverhet a mensibe? Jövő héten kedden kéne megjönnie, már két napja picit vérzek. Holnap kéne mennem 21. cnapi progesteront nézni, meg uh-t. fogalmam sincs mit csináljak. Tele a tököm.

timejka
 
 


TImejka nem a mensibe kavar be hanem irritálja a méhszájat! nincs méhszájsebed? mert nekem azt marta fel anno....
Vendég
 


Sziasztok

látom,még mindig nincsenek hírek.... :evil:

Dita
Nagyon izgulok ám értetek!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Boni
Nem tudok róla, hogy lenne. De a hasam is mensisen fáj. Holnap megyek dokihoz, aztán kiderül.

timejka
 
 


Hű, még semmi? Már rágom a kefét rendesen. :roll:
20150601134430
 
 


Megjöttem én is. Megint nem működött a netünk szombat estétől. És persze tv-nk se volt, még jó hogy le volt töltve egy pár film.

Dita: Hol vagy máááááááááááááááááárrrrrrrrrrrrrrrr??? Legalább annyira izgulok, mintha nekem kellett volna mennem. Pedig nekem az még messze van. Még 11 nap!



vicky79
 
 


Én is nagyon izgulok ditáért, de azért másnak nem volt hasonló problémája hüvelykúptól mint nekem? Légyszi írja meg akinek volt. Bonikának köszönöm.

Dita egész nap csuklik biztos!

timejka
 
 


Sziasztok!

Timejka!
Sajnos én nem tudok neked segíteni, és soha nem használtam ilyen kúpokat.

Gondolom a holnap nap miatt kicsit izgulsz, hogy mi lesz. A párod miért tart a lombiktól?

Ditáról és Viusról még semmi hír?
Nem bírom ezt a várakozást! :? :roll:

rodina74
 
 


Timejka a Kaális topikban többen is írták nekem anno amikor nekem ez volt... ekkor voltam kórházban... és nem találtak okot vérzésre..és akkor többen írták, hogy a kúptól pecsételő vérzés volt náluk is...

Dita? Vius?
Vendég
 


Timejka
én pont pé hetén használtam Canesten kúpot, mert volt egy kis nyavajám,nekem semmibe nem kavart bele,sőt babás lettem ... :D

Dita,Vius
hol vagytok már a jó hírekkel??????????
Már nem bírom sokáááááááá!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Hát én akkor nem tudom mi a fene ez, de akkor miért fáj a hasam? Igaz, hogy holnap megyek dokihoz, de idegesít, hogy mi van.
Folyás és kicsi vérzés keveréke - tehát szép rózsaszín - található a betétemen. Már bocsánat a részletezésért.

Dy én pé után használtam a kúpot.

Rodina
Én perpillanat sík ideg vagyok. Most jobban aggódom ez miatt a szar miatt. A párom elsősorban az anyagiak miatt, másodsorban az ikrek miatt nem akar lombikot. Konkrétan nem beszélgettünk erről, de ismeem a párom.

timejka
 
 


Sziasztok!

Én is jövök itt, hogy már biztos lemaradtam az örömködésről.... erre semmi hír... :(

Timejka: Nekem az inszem is volt annyiba, mint a többieknek a lombik. (A lombiknál nagyobb az állami támogatás a gyógyszerekre) És ikrek lehetnek inszemmel is nem csak lombikkal... (Most cáfoltam a párod aggodalmait ;) )

hofeherke
 
 


Timejka nem lehet későbbi Pé? vagy UHval nézték?
Vendég
 


Mara
Én is mondtam a páromnak, hogy bármikor, bárhogy lehetnek ikrek.

Boni
Az utolsó mensim 30 napra jött meg. A Kaáliba a 13. cn-on voltam, és a bal oldalon volt 18,9 mm tüsző és 9 mm mnyh. Ehhez képest a 17. cnapon elmentem a gomba miatt a dokihoz, szerinte a bal oldaliba semmi, a jobb oldaliba kb. 13 mm tüsző és 5-6 mm mnyh. Kérdeztem tőle, hogy akkor miért mondtak mást a Kaáliba, igazából nem tudta. Tehát én már semmit nem tudok.

Ditárólm ég semmi?

timejka
 
 


Timejka: Az nem lehet, hogy a bal oldali 18,9 mm-esed megrepedt a 17. napra, a jobb oldali 9 mm-es meg megnőtt 13 mm-re??? Ez elég logikus lenne.

hofeherke
 
 


Mara
Ez nekem is eszembe jutott, de már inkább nem kérfeztem meg a dokit. Aszonta a doki bács, hogy semmi nincs a bal oldaliba. Komolyan mondom már arra is gondoltam, hogy a bal oldalit nézte jobb oldalinak. Bár ennyire hülye nem lehet, vagy igen? Most, hogy ilyen pici vérzésem van, az nem befolyásolja a progeszteron nézést?
Elnzést mindenkitől ezért a sok hülye kérdésért.

timejka
 
 


Használ vagy használt valaki ovulációs mikroszkópot?

Dita, Vius hahó!!!!
Szétidegel minket az ideg!+++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

rodina74
 
 


Rodina

Már én sem bírom idegekkel ezt a várakozást!

Én a PG53-at használtam, de szerintem nem jó, mindig ugyanazt mutatta, barátnőm is használta egy ideieg, majd eltette a fenébe.

Vius is vv-n van?

timejka
 
 


Monic
Tényleg ne haragudj, hogy hívtalak, de már megőrülök.

Látod Dita! Mindenki szorít neked, izgatottan várjuk a híreket.

timejka
 
 


Úgy tudom, Viusnak ma kellett tesztelni.
De semmi hír róla. :(

Ditus is jelentkezhetne valakinél! Úgy szorítok értük!

Pont ma akartam PG53-t venni, de így akkor nem fogok. Van egy rúzs alakú is, csak az jóval drágább. Azt nem használta senki?

rodina74
 
 


Sziasztok!

Monic!
Sok boldogságot!


Ditusról és Viusról még semmi hír?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Rodina
Arról én még nem is hallottam. Ezek az LH tesztek nem jók? Én is gondolkodom, hogy lehet, hogy ki kéne próbálnom ilyen tesztet.

timejka
 
 


Én is most olvastam egy másik fórumon. Olyan mint egy rúzs, szintén nyálból mutatja ki, hogy van-e, volt-e ovuláció. Aztán bele kell nézni és ha van ovuláció, akkor páfrányt mutat, ha nincs, akkor pontokat. Még én sem láttam ilyet, sőt nem is olvastam róla. 10.000 forint körül van és végtelenségig használható. Lehet, hogy húzós, de ha veszel két 5 db-os lh tesztet, az is kb. ennyibe kerül.
Ezt a fajtát senki nem használta?

rodina74
 
 


Nekem a PG53 minent mutatott egyszerre mindig, de Te tudod. De bízzunk abban, hogy nem is kell két 5 db-os LH tesztet elhasználnod. :lol:

timejka
 
 



Ditus :) Részletekeeeeeeeeeeettt!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hofeherke
 
 


Hány bogyód van?

hofeherke
 
 


Ugye kettő????

hofeherke
 
 


Gratulálok Dita! Egész nap ezt a hírt vártam! Mara szerintem még nem tudja, hány babája van, mert csak HCG vérvétel volt. ugye? Nem volt még UH.
Vendég
 


Azt sem tudom mennyi a hcg-m! Még életemben nem voltam ilyen boldog és csak vihogtam könnyes szemmel, és majd kidurrantam a boldogságtól. A dokker meg a csajok is szétröhögték magukat amit ott műveltem! Aranyosak voltak!
Szal nem tom mennyi a hcg-m de jövő szerdán uhu! :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita!

Azonnal követeljük a részleteket!
Nagyon-nagyon gratulálok nektek!
Innentől kezdve még ezerszer jobban vigyázz magatokra!
Puszika ezerrel! :lol:

rodina74
 
 


De jó, szuper! Még a könnyem is kicsordult!:) Úgy izgultam, mintha én vártam volna az eredményemre!:)
Sikeres, boldog, problémamentes terhességet kívánok!
Vendég
 


Huuuuuuhhhhh! Bár az enyémet tudnám ennyire megérezni mint a tied! Most már csak az a kérdés?
Kép fiú vagy lágy? vagy mindkettőKép

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Dita,

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Jajj, a nagy örömködésben elfelejtettem gratulálni!!!!! :oops:
Kép

hofeherke
 
 


Annyira jó érzés, én nem is gondoltam hogy ennyire boldog leszek, majd szét robbanok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sztem mindenki engem nézett az úton hazafelé mert ha nem lenne fülem a szám körbeszaladna! Szegény anyumékat is kiidegeltem, és tőletek is bocsika, de megmondtam apának, hogy személyesen szeretném közölni vele a hírt legyen bármi is, és csak utána jöhetnek a többiek!
Anyukámnak és nevelőfateromnak átküldtem emilben két képet és írtam sms-t hogy nézzék meg a postaládájukat. Annyira boldog volt anyukám. Már a 9. uncsija lesz, saját lányaitól mondjuk a 6.

Itt a két kép:

Kép

Kép

A tüzijátékot pedig már egy évvel ezelőtt elterveztem, mert amikor a mi Drága Csibink bejelentette, hogy kismami olyan halál nyugodtan mondta mint ha mindennapos dolog lenne, és akkor mondtam neki, hogy én a helyében min. tüzijátékot rendeznék, hát egy éve tartogatom a tüzijátékot amit végre fellőhettem nektek!

És nem teszteltem, csak most hazafelé a vonaton! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Vius: Most már ne tekeregj! Kell Ditának a zebrapár!!!!!!!!!!!

hofeherke
 
 


Hát Dita!

Annyira örülök!
Tényleg nem is jut eszembe más, csak hogy legyetek nagyon-nagyon boldogok, és rettenetesen vigyázz magatokra!
G R A T U L Á L O K ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rodina74
 
 


Kép

Kép

dita75
 
 


dita: Ezerszer gratulálok! Nagyon jó lenne 27-én ilyen híreket kapni, mint te ma.



vicky79
 
 


DITUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Annyira örülök Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: