Új privát üzeneted érkezett!

Annus nyugi bizti minden ok lesz a ctg-n.Én Grétivel aznap mentem reggel,mikor éjjel bevitt a mentő szülni.
Reggel úgy keltem hogy fájt mindenem semmi sem volt jó.Nekem már akkor pici fájások voltak,de a gép semmit nem mutatott.

Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


köszönöm az együttérzést:)

nekem is lehet egy jó nagy sírás, vagy veszekedés hiányzik, hogy kiadjam magamból a feszültséget:)

eddig ugyebár elhordtam reggelente a lányomat oviba meg voltam boltban, meg főztem, de most annyira para vagyok, hogy úgy érzem magam, hogy börtönbe zárom magam, persze a babáért mindent, csak nehéz átlendülni és megijedtem:(

többet nem panaszkodok ígérem, már most jobban vagyok:)

sok kitartást adtok, talán ezért is volt nehéz ma is mert net nélkül voltam:), olvasni meg álmosító volt, tv-ben meg nem volt semmi:)

Most Danielle Steeltől a Zoya-t olvasom

Egyébbként előtte A titkok házát olvastam, csak a sex-jelenetek nagyon felizgattak:)

Nyugis éjszakát mindenkinek:)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Vanni!

Erre szoktam mondani, hogy csak orvos kezebe ne keruljon az ember :) Mult 7en en is megjartam (megint) a zullloszobat, mert hajnalban arra ebredtem, hogy valamitol vizes vagyok :shock: Magzatviz-nem magzatviz, ez itt a kerdes... Szerencsere nem az volt, de ctg-n logtam orakon at, persze stresszeltem es elkezdtem kemenyedni.... Jo nagyokat, jo soxor.... szulesznok meg paraztak, hogy akkor nekem Bricanyl kell venasan.. mondtam hogy neeee, szurit kerem vissza please, mas nem kell... akkor lealabb magneziumot kotnek be.... szupi, addig nem is kaptam a szurit.. estere mar olyan sok magneziumot kaptam, hogy fajt a fejem. ugyeletes dokinak szoltak, visszakonyorogtem a szurikat, utana jol voltam :) kis ingatag egyensulyomba bezavart a stressz, es mindenaron gyogyitani akartak :)
Vendég
 

 
 

Edua!
Neked is kitartast kivanok, mar nincs sok hatra! neha en is depizek a fekvestol, de eszembe jut, hogy meg 1 hettel elorebb vagyunk :wink:
Vendég
 


szpetrus neked meg még nehezebb:( túl sok mindent látsz a kórházban, ami nyugtalaníthat

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nem semmi történetek :shock:

Én Zsófival csak a 36. héttől jártam CTG-re, remélem most sem kell hamarabb, mert most már nem mehetnék egyedül autóval, és Apára így is elég teher hárul.
Vendég
 


Én is elsírom magam kb kétnaponta, főleg, hogy egy hónapja nem sétáltam Zsófival... :cry:
Vendég
 


panndi nehéz mert nekem is mindig sofőr kell, de az első kettőt itt megcsinálják a városban, oda én elvezetek, és e-mailen elküldöm a dokinak majd:)

sírni nekem is kellene már egy jó nagyot:)

majd énekeljük, hogy "a börtön ablakába soha nem süt be a nap":)

jó éjt!

Ildi

már tényleg jobban vagyok:), majd elmúlik:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Petrus :) akkor tudod miről beszélek...

Edua, erről van szó:) jó a humorérzéked:)

Jó éjt kismamik, mára elköszönök....
vanni
 
 


Szépek a pocik, lányok! Kutyafüle! Nagyon tetszenek a szoba-képek! :)

Vanni! Nem tudom, melyik jobb, az ilyen paráztatás, vagy ha esetleg tényleg gond van és leráznak... Sajnos az is gyakran előfordul... :roll: Sajnálom, hogy megjártad, de örülök, hogy hazakeveredtetek! :)

Ildi! Kitartás! Biztos nem egyszerű, meg nehéz ilyenkor észrevenni, hogy a család akkor is szeret, ha nem úgy történnek a dolgok, ahogyan kellene... De tuti, hogy nagyon szeretnek.

Panndi! Neked is azt tudom csak kívánni, hogy légy erős! De aztán tanulj arra a vizsgára valahogyan!

Anita! Grat. Grétinek!!! És tök jó, hogy megnézted! Én sem hagytam volna ki! :wink: A friss levegő meg tényleg kell azért. Szóval semmiképp se legyen lelkiismeretfurdalásod!

Várjuk a beígért fotókat mindenkitől! Pl. azt az elészített, de meg nem mutatott pocakfotót is... :)

Mindenkinek jó éjszakát, sztem ma már nem jövök.
Vendég
 


Sziasztok, jó sok hozzászólás van, alig tudtam elolvasni:)

Akiknek pihenni, feküdni kell, kitartást, bár szerintm egyre nehezebb lesz ilyen szép időben...:((

Vanni, hát elég rémisztő lehetett..
Császár után is szükség van óvintézkedésekre a vérzés miatt- így eldobható bugyira is, persze nem kötelező,jó a kínai óccó bugyi is a műtétes szülés után is van kiadós hüvelyi vérzés, lochia úgyanúgy, mint a hüvelyi szülésnél.

Kép
Kép
zili
 
 


Jó reggelt!
Zdori, én ígértem képet, még frizurásat, igazad van.-... a képet 2 napra a szépítkezés után sikerült elkészíteni, így a hosszát kell nézni, a formáját elveszti a fekvésben.. De én szeretem így 2 copfban, befonva is... :)

Szép napot lányok! :)

Kép Kép
vanni
 
 


Jó reggelt!
Micsoda hírekre jöttem!Meglett az első áprilisi baba!!!!!
Vanni,nagyon jó lett a hajad!!! És jó, hogy tudod copfba fogni,stb.
Nagyon nehezen keltem, és ez mostmár nem lesz könnyebb. Tényleg elindult a visszaszámlálás. 8 nap munka, 3 vizsga. Hogy én hogy várom már a végét ennek!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Vanni! Tök szép vagy! Meg a fotók, meg a hajad! :)

Jó reggelt! Grat. az első "áprilisihoz"! :)

Kutyafüle! Kitartás, tanulj, dolgozz, és mellette pihenj!
Vendég
 


Jó reggelt!

Én egyedül :cry: , férjem elutazott, szokásos US meetingre. :cry:
Olyan sz*r, hogy én már nem repülhetek, most nagyon mentem volna én is.. :(
Ez van...szomcsi vk. :cry:
Pocaklakónak is hiányzik, össze-vissza mocorog. :(

Vanni!
Nagyon brutál, amit írtál....milyen volt a szülőszobán? Én simán a szitutól már rosszul lettem volna, nem kell hozzá semmilyen pánikroham...para lehetett. Csini a pockód! Ja, és jó a hajad is! Cuki a 2 copf! :)

Kutyafüle!
Szép a szoba! Főleg a baldahin tetszik, meg a kiságy a pelenkázóval. Hol vettétek?

Annus!
Megapocak! :)Szépen növesztgeted te is! :lol:
Én a régi XS-es polóimat már csak kizárólag bandázzsal tudom felvenni, mert kb. a köldököm felett végződik mind.... :shock: .....újakat meg nem veszek már...ezt a pár hetet már ki kell bírnom így.
Mikor raksz fel képeket a babaszobáról? Tök izgis, szeretem nézegetni nagyon, olyan cukik. :)

Édua, Panndi, Anita, Petrus!
Kitartást a fekvéshez! Egy héttel megint közelebb vagyunk a finish-hez! :)

Szofi!
Mizu veled? Gondolom a meló végén még rákapcsolsz. Azért majd írj, ha tudsz.

Eve!
Rég voltál már itt! Minden oks???????

Szép napot mindenkinek!

Kép
mozza
 
 


Én is rögtön azt néztem h meglett e az áprilisiak babája!Olyan izgi!!!!
És bakker elkezdtem a 34.hetemet....ááááááááááááááááááááá




Vanni!
Jó lett a hajad nagyon!Hát nekem se ártana egy fodrász,de lehet h ebben a hónapban nem lesz rá keret....pedig ha most nem megyek...akkor már csak szülés után!Szóval vhogy csak kialkudom magammal :lol:

Egész jól aludtam,reggelem is egész jó volt!Remélem h ma így is marad!Megyek a patikába és veszek magnéziumot!

annus11
 
 


Böbi!
Már akartam kérdezni, bár írtad, hogy nem leszel egy darabig....
Remélem minden oks veletek....jól vagytok??????

Kép
mozza
 
 


Mozza!
Ígérem hozom amint tudom!De jelenleg én épp h be tudok oldalazni a szobába!!!Ott gyüjtjük amit el kell vinnie apumnak...szóval kitartás!Elméletileg legkésőbb csütörtökön elviszi,és akkor dobok képet!De ehet lefotózom most is h lássátok h mekkora káosz lett ott hirtelen :lol: :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt!
Na csak egy gyorsat, mert megyünk el.

Kutyafüle,nagyon jól néz ki Riki szobája.

A pocakfotók nagyon klasszak, igazi kismamis pocakok :lol: Már nekem is időszerű lenne feltenni egyet.

Na majd délután többet, most indulunk!

KépKép
harhaj
 
 


annus: durva, én nézem méret alapján Fruzsi életkorát, csak azt a vonalzót nem teszem ide, az alapján hétvégén kezdeném a 35. hetet :shock:
Vendég
 


Panddi!
Én még mindig a 12.heti uh alapján számolok,mármint azt tartom úgymond hivatalosan viszonyítási alapnak!Ugyanis nekem már akkor 6 napot ugrott a vonalzóm!Annyival nagyobb.Most legutóbb megint 6 napot tett rá...de szerintem nem a méretei alapján fog úgyse születni!Tehát tényleg genetika.Neked nagyobb babád lesz,nekem meg kisebb mint az átlag :lol: Az áprilisi baba is majdnem 3200 g volt!Az teljesen jó méret,és a 38.hetet töltötte a csaj!
Én anno a 41.héten 2800al születtem...

annus11
 
 


Sziasztok!

Vanni,
szépen kerekedik a Te pocid is, a mentős-szülőszobás sztori nem semmi! Basszus, csak orvosok keze közé ne keveredjen az ember...

Mozza,
férjed mennyi időre utazott el?

Kutyafüle,
nem semmi, hogy még 34 hetesen dolgozol 8 napot :)
Én március végéig akartam, de nem fogom bírni, max. ez a hét, de lehet még ez sem, nagyon sokat keményedek már :( :(

Édua,
a sírás bizti jó, én tegnap bőgtem egy jót, szegény férjem nem tudta, mi bajom.. Elegem lett, h 2 napi fekvés, és semmivel nem lettem jobban. utána vmennyire megkönnyebbültem, legalábbis lelkileg...

emese1979
 
 


Sziasztok Csajok!

Na, a hétvégém elég zűrös volt, Orsi elköltözött szombaton, vasárnap meg anyósék házát kellett csekkolni (elutaztak 3 hétre), plusz házimunka meg minden... Jól elfáradtam, még akkor is, ha én a cipekedésben nem vettem részt.

ne haragudjatok, mot ne is tudok mindenkinek írni, de gondolok rátok, főleg azoknak, akiknek most nehezebb. Vanni a Te sztorid nagyon Metál!

Mostanra visszaolvastam, de megyek dolgozni, mert muszáj, de már csak 12 munkanap!

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zsófi a 42. héten 3250 grammal :wink:
12. heti UH-n Fruzsi is nagyobb volt egy héttel. Zsófi meg végig kisebb volt egy héttel :)
Vendég
 


Lányok,
a TGYÁS-ból csak SZJA-t vonnak, vagy munkavállalói járulékot is?

emese1979
 
 


Na megjártam a patikát.
Vettem Tena extrát.Itt lehetett darabra venni,így én csak 15öt vettem az volt 576 Ft,meg vettem hozzá ezt a tenafix rögzítőgatyát(bugyit).2 db volt egy csomagban és 305 Ft.Szerintem ez elég jó,ha azt nézem h 150 Ft darabja,mosható és jól szellőzik!Aztán ha nem elég a kettő majd még vetetek akkor.
Ja és vettem még vasat és magnéziumot is! :lol:

annus11
 
 


Na, nálunk apa lebetegedett. Samu meg nyafog, szóval megyek...

De mindenkinek jó munkát, készülődést, és pihenjetek!

Ja, és igen, nagyon megy az idő... :roll:

Puszi!
Vendég
 


Emese!

Csak SZJA-t vonnak.

KépKép
novygirl
 
 


Sziasztok!

Március 11-i adatok: betöltött 29. hétnél:

BPD:83 mm
HC: 281 mm
AC: 231 mm
FL: 58 mm

Becsült súly 1360 gr. volt!!!! És koponyavégű fekvésben van, aminek nagyon örült a dokim és én is. :)

Én is voltam ügyeleten, sajna. De mint kiderült feleslegesen rohantunk be a kórházba múlt hét szombat este. Valószínű csak pánikroham volt, mert amint megvizsgáltak, NST-ztek már jobban is lettem. Jó magzati szívhagok voltak és semmi összehúzódás.
Szédülés, hányinger, légszomj, meg zsibbadás volt. Ezeket éreztem és felhívtam a dokim, aki azt mondta menjek be a szülőszobára, ott megnéznek. De nem kellett bent maradnom. Adtak egy altatót is,hogy kipihenjem magam.

Ami érdekes volt,hogy a dokinőm csütörtökön még azzal riogatott,hogy 2110 a cg-m, két nap múlva meg bent a kórházban az ügyeletes szülész csak 2100-at érzett. Ez furi

:shock:

Na mindegy, jól vagyunk, ez a lényeg. Szépen növöget a babuci, de még titkolja a nemét :?

Mindenkinek szép napot és kitartás!!!!

Puszi:Zsuzsi

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi is jól aludtunk,bár Grétike hajnalba közénk jött.
Tényleg nagyon gyorsan telik az idő.Bár sokszor mehetne gyorsabban is.
Tegnap még azt akartam írni,hogy nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem a második terhességem sokkal nehezebb minden értelemben mint az első volt.
Pedig az sem volt könnyű.Mindenkitől azt hallottam,hogy a másodikat már észre sem veszed,meg sokkal könnyebben viseled.Hát nálam nem jött be.
Ildi sírj nyugodtan,én is tudnék.A fekvés engem kicsit depissé tesz,néha kifakadok.annyi mindent kéne és szeretnék csinálni.anyu elválalta a ruhákat,megcsinálja de ugye nem úgy halad mint én haladnék.Én ilyenen is marhára feltudom magam húzni.
:( Meg még egy csomó ilyesmi dolgon.
Vanni csini vagy és nagyon jó a hajad!
Grétike játszik én meg netezgetek,már unom magam.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


vanni nagyon csini vagy:)

anita, nekem is másabb, Éduával sokkal felelőtlenebb voltam, most sokkal elővigyázatosabb, a depiskedést ugyanúgy csinálom :)

frontok jönnek megint, csak azt nem értem, hogy hiába fekszek akkor is keményedek, ma már vagy 6x volt :(, bár kicsim is alig alszik egyfolytában forgolódik :)

nem tudom min sírjak, eddig még annyira nem tudtam beleélni magam semmibe :(

most öcsémmel msn-ezgetek, azért jó, hogy van kivel beszélgetnem, csak főznöm is kellene, vagy lehet ráállok a házhozszállításra, csak az annyira nem kifizetődő nekünk, férjem állandóan meleg kaját enne

várom a szerdát, kiszabadulhatok egy kicsit és kicsikémet is láthatom :), remélhetőleg unokatesóm is eljön hozzánk és segít, meg szórakoztat majd :)

nem tudom olvasgatni az áprilisiakat, felizgat, hogy ők már szülnek, pedig én sem fogok várni májusig, de húsvét még 1 hónap aztán mi is következhetünk :)

jajj más ilyen méhszájjal mint nekem van, még dolgozik meg eljár úszni meg egyéb én meg be vagyok parázva, borzasztó csajszi vagyok :(

susycat nem semmik történnek veled is, remélem már nem dolgozol :)

lassan már azért mindenki tölti a pihenését, még a nagyon elhivatottak is :)

írtam öcsémnek, hogy túl sokat foglalkozhatok a nyavalyáimmal, ha meg megszületik Lara nem lesz semmire időm, bár nem is akarom, ő lesz az első, bár nehezebb lesz, mert Éduát sem akarom elhanyagolni :)

szóval lányok péntekig kitartás minden frontérzékenynek :)

van aki még mer a hátán feküdni?

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Micsoda kórházi kalandokban volt részetek, nem semmi. Se szerencsére mindenkivel rendben minden.

A pocakképek is nagyon jók!

Mi voltunk ma boltban, bankban, aztán hazafelé a babyplanet-ben Majának mesefigurás poharakat venni. Mázli, pont le volt értékelve egy csomó, így 800 helyett 250-ért vettem őket. Lassan kiiktatjuk a csőrös poharakat, abból rengeteget meg tudott inni. Igy egyszerűbb a bilizés, már napközben nincs is rajta pellus, csak ha megyünk valahova, meg alvás alatt. Meg többnyire száraz pellussal ébred.

Éjszaka felsírt, bementem hozzá, és a földön feküdt hason. Nem tudom mennyi ideje, meg hogy történt, még ilyen nem volt...

Hogy lesz majd? Szülés után majd írok valakinek sms-t? Vagy eltűnök 4 napra, és abból meg kitaláljátok mi történt :-)
pumuklii
 
 


Ildi én is jobban parázok mindentől.Még attól is hogy hogyan leszek kész így mindennel,meg mikorra.Ez valami hihetetlen,Grétivel tök nyugis voltam.
De mára már alakulni látszik a dolog.Ma meghozták az anyagokat a polchoz,amit apa csinál.Nem nagy cucc,csak a nagy kétajtós szekrényt bepolcozza,meg a konyhába is csinál a konyhapult folytatásához.
Most meg elment egy asztalos céghez.Ugyanazt az ágyat csináltattjuk meg,mint amit a kikába venni akartunk.Csak más méretben,hogy férjen.A lenti részére anya varr olyan kis függönyt,mint ami a kikában is van hozzá.A végébe meg Sanyi csinál lemosható rajztáblát,amire lehet majd papírt is tenni.Szóval kicsit jobb a kedvem.
Én szerencsére már vagy 4-5 napja nem keményedtem,de Hanna nagyon aktív.Kis eleven.
Pumukli ha gondolod én szívesen megadom a számom priviben.Nekem jelezhetsz,persze ha épp itthon vok és nem szülni.De szerintem több mindenkinek mentsük el a számát,valaki csak lesz otthon is.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


anita én mindennel kész vagyok, engem a főzés, mosás izgat, takarítást már régóta a férjrm csinálja:)

anita neked mérte uh-val a doki a méhszájat igaz? hüvelyivel csinálta? kézzel még nem nézte?

pumukli én annus számát akarom majd elkérni:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na itt!

Zsuzsi!
A lényeg h minden oké!Nagyon huncut ez a baba!Még mindig nem mutatja mi van a lába között!A végén tényleg meglepi lesz nektek!Pihizz amennyit tudsz,aztán néha ugorj be a hírekkel!

Anita!
Hát nekem bár ez a 2.terhességem,de sok összehasonlítási alapom nincs.Én alapból elővigyázatosabb vagyok,meg már az elején is gyógyszert szedtem...de biztos sok múlik azon is h ki mikorra várja a babát.Mármint h tavasz,nyár stb.Látjátok ez a sorozatos front sok mindenkit megvisel...

Én haladok a baldachinnal!De amíg varrtam 2 percenként hívtak...hát már azon voltam h kinyomom a telefont :lol: Holnap szerintem kész is lesz,de mára már befejeztem!

Edua!
Én háton alszom továbbra is...van amikor csak ott megy,van amikor az oldalamon.Ott alszom ahol épp kényelmes,ha ez épp hát akkor ott.Pl tegnap ne is tudtam volna az oldalamra fordulni,annyira fájt a bordámnál...biztos elaludtam vagy összerugdosta Iza :lol: :lol:

Pumukli!
Esetleg lehetne a blogba is betenni a telszámokat!Mindjárt csinálok egy bejegyzést,és akkor mindenki beírhatná aki meg akarja adni.Így ha épp szül az akivel üzenne,el tud menteni több számot is mindenki!Mondjuk úgy tartalék képpen :wink:

annus11
 
 


Edua! :lol: :lol:
Hát én folyton online vagyok,az bizti :oops: :oops: Nem csodálkoznék ha a gyereken lenne usb csatlakozás :lol:

Ja és akarom frissíteni a táblit,jöhetnek az adatok!!!

annus11
 
 


Valaki, aki az elsők között szül, lenne az ideális jelölt :-) Még ráér kitalálni...
Anita, megadhatod, hátha nem egyszerre szülünk :-)
pumuklii
 
 


Na én a biztonság kedvéért csináltam a blogban egy bejegyzést,aki akarja írja be a számát nyugodtan!Ha a bejegyzések szerkesztésére nyomtok akkor ott megtaláljátok a telszámosat és szerkesztéssel máris be tudjátok írni a ti számotokat!

Szerintem jobb ha több számot is elmentetek,mert ki tudja h ki mikor szül...lehet h aki május elejére van kiírva majd csak a hónap közepén fog,aki meg akkora az meg már áprilisban stb.Na meg ki tudja meddig vagyunk a kórházban,ha már itthon van vki a babával mennyi ideje lesz ... Még nekem is el kell menteni párat,el ne felejtsem :lol: Szóval jöhetnek a telszámok :wink:

De természetesen annak is örülni fogunk ha vki csak miután hazaért ad hírt magáról! :lol: De addig olyan sokat kell várniiiii :oops:

annus11
 
 


annus:)

mivel Éduát febr.ban szültem, akkor állandóan hidegfront volt, így ezt most sem úszom meg:)

az tuti, hogy ennyit nem ficánkolt mint Lara

uh: márc 18
nst márc 24
védőnő márc 31
nst márc 31

neve Lara Kiara

annus ennyi adatom van most:)

pumukli nekem meg akkor a végéről kell v alakiket választanom:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Pumukli elküldtem!
Annus köv vizsgálat március 26.Az is igaz,hogy ki mikorra várja a babát.Ilyenkor tényleg több a front.Már kíváncsi vok a baldachinre.
Ildi nekem eddig 2x mérte hüvelyi uh-val.Máshogy nem nézte még.Neked??Nekem most cervix:31mm,22 hetesen volt 39mm.Azt sem tudom mennyinek kell lennie,vagy mennyi a jó.
Kicsit fáj a fogam. :( Nem vehetek be semmit.ÁÁÁÁ

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


anita nekem meg mindig kézzel nézi csak, most 32 hetesen 2,5000, szóval fél cm-rel rövidült meg

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon-nagyon :oops: :oops: ,hogy ilyen ritkán jövök,de még pár napot én is dolgozom,és utána jól esik a pihenés.A forgóm miatt nem igazán tudok az íróasztalnál ülni...és szóval ne vessetek meg érte,de már építgetem a gyedet kiegészítő munkát.
Nem igényel sok időbeni ráfordítást,és úgy gondolom,ha Hanna engedi majd,akkor később jobban belemerülhetek.
Nektek nincsenek anyagi természetű aggodalmaitok a jövőre nézve?
Persze tudom,hogy átértékelődik a fontossági sorrend,de azért nekem most még új a dolog.
Na,akkor vissza...nagyon szép a szoba,Kutyafüle! :D

Vanni!Te is még szebb lettél a más állapottól!Nagyon csini
vagy!!! Néha én is szoktam két copf-ban lenni. :lol:

Szépek a pocakfotók!
Annus!Nem semmi növekedés 3 hét alatt.
Nekem a terhesgondozóban mért súlyom alapján 10 kg-ot híztam. :oops: Amikor megkérdeztem a dokimat,hogy nem sok-e,azt mondta,hogy hová híztam,mert Ő nem lát a pocakomon kívül semmi plusszt.De én látom... :? Apával csináltatok,és dobok majd képet is...
Ja,köszi szépen a dícséreteket,Hanna nevében is!!! :D

Szép napot kívánok!
A fekvőknek kitartást,pocikeményedőknek-betegeknek jobbulást!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Nekem semmit nem mondott,csak hogy zárt méhszáj.Ezeket meg csak a kiskönyvembe láttam.Gondolom szólt volna ha gond van.
Na én most adtam a kilóknak.NYafiztam apának hogy nassolni kéne.Erre 1 nagy szatyor édességet meg gyümit hozott.Olyan rendes.
Megettem majdnem 1 tábla eperkrémes boci csokit,1 almás jogobellát,most meg kekszet majszolok.Ezután meg narancsozok.Akkora hátsóm lesz itt unalmamba!! :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Fabri,örülök hogy ti is jól vagytok!Én is10kg-t híztam eddig.Úgy rajtam sem látszik,de régen s-es bugyit hordtam,most csípőbe még az xl-es is szorít. :shock: :oops:
anyagiak miatt én most is sokat aggódom,mivel hogy feküdnöm kell,így Sanyi nem tudott még visszamenni pár napra.Így majd csak akkor megy ha Hanna nagyobb lesz.Most itthon van egész nap,mivel ellát minket.De így még maszekolni sem tud.Csak gépeket csinál itthon meg weboldalakat.
Na de nem akarlak titeket ezzel untatni.
Jó hír!!Hétvégén hozzák Gréti ágyát.Csak nem hogy majd én is a földön találjam,mint Pumukli Maját!Mert Grétike kb 90cm magasan lesz. :) Bízom benne hogy nem esik le,nem nagyon szokott mozgolódni.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Biztos nem fog, ő már nagy lány. Meg nem tudom annak mennyi korlátja van. A mienknek csak az ágy feléig, Maja meg simán az egyik végében alszik el és a másikon ébred.

Anyagiak miatt én is készen vagyok, most is fáj a fejem tőle. Én a már meglévő megtakarításunkért aggódok, amiből ugye majd egyszer házat akarunk építeni. Azért is voltunk Majával a bankban, nyitottunk devizaszámlát. Van pár ismerősünk, aki nagyon sötéten látja a jövőt, és telebeszélték a fejünket...
Építkezni egyelőre, ebben a helyzetben nem fogunk. Kivárunk.
Szóval nekem nem megélhetési félelmeim vannak, hanem hosszabb távú aggodalmaim.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Fabri, Susy, jó, hogy jöttetek! Majd gyertek még mesélni!

Anita, jó, hogy jól vagytok! :)

Annus, küldök 1 privit a telszámommal, mert most nem tudok máshova elmenni a neten, örülök, hogy bejött a babanet... Kicsit a gép is megbetegedett... :roll: Felraknád a blogunkra?

Na, rohanok a beteg családom után...
Vendég
 


Dóri jobbulást nektek!

Pumukli ilyen lesz az ágy.
Kép

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Lassan velem lesz tele az oldal.De gondoltam ez nektek is tetszeni fog.http://www.matracfutar.hu/index.php?f0=babaszoba_butor
Grétinek néznék matracot,valami jó és olcsót,de közben leltem ilyet is.Hú ha milliomos lennék..... :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 



ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Dóri!
Beírtam!!

Edua!
Kicsit belekontárkodtam a telszámos bejegyzésedbe! :oops: Csak áttettem egybe.Most már 3telszám is van fenn,szóval lehet üzenni! :wink:

Akinek még nincs hozzáférése a bloghoz az szóljon!És küldök meghívót!

Na megyek ledőlök,nem vagyok vmi jól...

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: