Új privát üzeneted érkezett!

REggelt!
Vendég
 


Jobb reggelt!

Nagyon fáj a fejem, nem mentem dolgozni, ágyban fogok heverni! :(

Boni, döntöttünk, írok privit!

Zsú, szép pocak! :D

Szezso, pocakkép???

Klarissza, de jó akkor sűrűbben tudsz jönni, na majd figyelem! :wink:

Kép
kata05
 
 


KAtám! vigyázz magatokra!
Vendég
 

 
 

Sziasztok Hőmérős Anyukák!

Ne haragudjatok, hogy zavarlak titeket, de már pár napja követem a fórumotokat és úgy vettem észre, hogy itt tapasztalt hőmérősök vannak.

Megnéznétek a táblázatom? Nem tudom mire véljem, de pár napja pecsételő vérzésem van. (sose volt még ilyen) Elvileg a ciklusaim 27-28 naposak. Most akkor lehetséges, hogy ez beágyazódási vérzés?

Hogy tudom feltölteni a táblázatot? mert azt írta ki, hogy nem megfelelő a formátum :cry: [/img]
stephie
 
 


talán most sikerül.. Kép januári görbe

Kép mostani hónap
stephie
 
 


Stephie, na ez nehéz kérdés. Beágyazódás elvileg a a peteérés utáni 7. napon kezdődik, ami neked márc. 10-én volt. Én csinálnék a helyedben egy tesztet mert már biztos kimutatja a babát, hisz a 13.dpo-n vagy! Hajrá!!!!

Kép
kata05
 
 


nem korai az még? hisz elvileg a ciklusom 27-28 napos

De ugye ha elvileg jól gondolkodom és ez valami menszi féle lenne, akkor már vissza kellett volna esni a hőmnek

apropó, a neved alá hogy szúrtad be a képet?
stephie
 
 


Boni, nem tudok privit írni, nem engedi!Ha végre engedi elküldöm!

Én kezdem magam egyre ramatyabbul érezni! Bevettem egy algo-t mert már nem bírtam a fejfájást, de nem múlt el tőle! és kezdem úgy érezni h náthás leszek.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Boni: titkosítottad a görbéd? :lol: Ez sem megnyitható, vagy csak én vagyok képtelen rá :roll:

Kata: dög voltam tegnap este, meg kicsit hazavágtam a gyomromat is az ebéddel, így nem készült pocakkép, de talán ma :-D

Stephie: szerintem sem a beágyazódás miatt van a pecsételés (ahhoz már későn lenne), viszont attól még lehet a babától :wink: én is tesztelnék egyet holnap reggel a helyedben :wink:
(amúgy olyan 13-14. DPO környékén nekem is volt pár csepp…)

Zsu: csini vagy :-D

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


hogy teszitek be ezeket a képeket a nevetek alá? hol találom a saját felhasználói fiókomat? Bocsi ha kicsit értetlen vagyok..
stephie
 
 


Stephie, fent van a segédletek legördülös menű, és azon belül a profil, és ott legalul van ahova be lehet rakni. Hű remélem érted, szólj ha elakadsz!
Nem korai a teszt, mert hamar volt pé-d!

Kép
kata05
 
 


Kata

közben megtaláltam, már csak az arra kell rájönnöm, hogy az alsó kis csíkot hogy rakjam majd be, bár még nekem nincs ilyesmi.

Hát az biztos, hogy nagy meglepetés lenne, mert elvileg a férjem azt hiszi, hogy ebben a hónapban nem jött össze. Azt mondtam neki, hogy pecsételek, csak azt nem hogy ez még jelentheti azt, hogy baba van. Nem akartam addig hamis reményeket kelteni amíg nem biztos.

Akikét meg megnéztem a fertility friend-en azoknak meg csak 1-2 napig volt pecsételése
stephie
 
 


Szilcsi
Látom Lali magához tért és már jól van :) Örülök neki! Kis zsivány :lol:

Surmi
Drukk a tüszőcskéknekk. Remélem azért jobban leszel. Nem túl szívderítő, amit írtál!
Gyere és mondd el mit mondott a doki!

Bettike
Azért nem semmi, hogy mik vannak. Főleg olyan helyen, ahol pici gyerekekkel foglalkoznak! :evil:
Én úgy tudom, hogy a gyógyszerek ellenére lehet próbálkozni, csak ha kiderül, hogy összejött, szólni kell a nődokinak, hogy nekem van egy ilyen, és ő majd megmondja, hogy mit szeretne! Hagyja, rögtön abba, vagy szedhetem a 12-ik hétig. Mert ugye nekem, ha már nem szedem a gyógyit, akkor szigorítani kell a diétámom :(

Énis
Én szintém mind a két helyen vezetem :) A tapasztalat csak annyi vele, hogy én a Ferti-t egy kicsit megbízhatóbbnak találom!

Szezso
Nem tudom, hogy most mi legyen. Nagyon agyalok rajta... Lehet az a normális, hogy csak 3 hónap után megyek el.... csak már alig bírom kivárni.... Egyébként tuti nem esne jól, ha rossz lenne az eredmény, de annyi előnye lenne, hogy legalább egy hónappal előbb tudom, hogy nem jó és akkor nyertem egy hónapot :) Szóval most toporgok egy kicsit egy helyben...
A pocid miatt meg ne idegeskedj! Szerintem tök jó :) mindenkinek másképp nő. Ismertem egy lányt, akinél az 5. hónap végéig (ha nem ismerted) meg sem mondtad volna, hogy terhes. Pedig 50 kg volt vasággyal együtt...

Zsú
Szép kis poci :)

Stephie
Szeritem is lehet már tesztelni :lol: Gyere és mond el utána a híreket :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Hát lehet hogy ma délután ha hazajön a párom megveszem, és majd reggeli első vizeletből megcsinálom :lol:

Kép


Kép
stephie
 
 


Pár napig nem volt netünk :? Tegnap délután óta meg fáj a fejem ha lehajolok, vagy köhögök, ilyesmi, akkor erősen, amúgy nem annyira. Anyu szerint lehet homloküreggyulladás :roll: asszem orvoshoz kell mennem.

vecsési tali áprilisban? addigra lesz konyhánk is :P

Kép
gaby25
 
 


Princzike: de lehet, hogy 3 hónap kell, mire jó lesz az eredmény, és ha elmész, és esetleg rossz lesz, akkor feleslegesen idegeled magad, mert 1 hónap múlva meg jó lesz :-D szóval érted 8)

Gaby: csak nem homloküreg gyulladás :roll:

Itt a pocakfotó :-)
Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Megvettem két tesztet is egy 1 percest, kis smiley van rajta meg egy Corax-ot.

Viszont amikor délután böngésztem a fertility-t akkor volt ott a fiús görbék között egy olyan aki szintén 22 nap után 4 napig pecsételt utána meg már pozitívat tesztelt. Szóval amíg a hőm fent van még reménykedek

Szezso
Tényleg nincs értelme aggódni a kilók miatt. A nagylányommal a 8 és 16 hét között szinte folyamatosan hánytam, kevesebb voltam kilóban mint amikor terhes lettem. A kicsivel semmi hányás nem volt, mégis mindkettő gyerek 3000gramm, illetve 3200 grammal születtek én pedig 8-10 kilót híztam.
stephie
 
 


Stephie drukkolok igéretes! :lol: szóval a lehetséges utód már a 3.csimó lesz?

Szezsó nagyon édes a pocakod! :lol: gyere te is az áprilisi talira! :lol:

GAby vigyázz magatokra!

Zsu?

Katám még mindig nem tudol?

Andi jól elkerüljük egymást :cry:

BAbim pussssz

Puszedlinek extrababaragacs ha olvassa a 3 kis lakócskához! :lol:
Vendég
 


Szezso, láttam egy pocifotót...és nagyon csini! :lol:

Stephie, mit mutatott a teszt?????????????????????????

Princzike, hagyj időt a gyógyszernek, menj csak 3 hónap múlva, nehéz kivárni tudom, de időt kell hagyni míg hat! Aztán közben meg bebabásodsz, minden esélyed meg van rá! Szép volt a múltkori görbéd!! Tényleg most nincs?

Boni,csimó=gyerek? Még nem is hallottam! :D :oops:

Gaby, tőlem lehet, bár húsvét is van áprilisban!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt, már tiszta zizi vagyok reggel már alig bírtam megvárni az ébredést.
A hőm 36,9-ről 36,8-ra esett, de még mindig a cover line fölött van.

pecsételés minimális.

megyek tesztelni :?

Hova tűnnek a nőivonalról a vonalzók? azt minden nap újként csináljátok?
stephie
 
 


Jó reggelt!

Tegnap is írtam ám, csak nem küldte el :? Tudjátok mindennapos vendég leszek :lol:

Gaby remélem nem lettél beteg!

Kata lehet ám időváltozástól is fejfájás a kismamák sokkal érzékenyebbek a frontra

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Puszi és erről én nem is tudok? extra hiper mega meg giga szurok ragacsot kívánok!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


hát úgy néz ki, hogy negatív :cry:
stephie
 
 


Stephie, sajnálom! :(

Klarissza, Mátyásról képet teszel?

Emlékeztek Szerikára? Ő is babát vár megint! :D

Kép
kata05
 
 


én is sajnálom, de lehet nem jól időzítettünk

most kiváncsi leszek, hogy akkor lesz-e végre normális menszi

Kép

Kép
stephie
 
 


a csudába, ez a vonalzó dolog nálam nem működik, megint ugyanazt mutatja mint tegnap
stephie
 
 


Kata jobban vagy már?

Szerika garatula!

Képet holnap kaptok nincs itt az átjátszóm :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


szerintetek létezik, hogy túl korán teszteltem, és esetleg mégis van valami?

:wink: a remény hal meg utoljára :wink:
stephie
 
 


Stephie mivel a remény hal meg utoljára szerintem inkább koncentrálj a következő hónapra! Tehetnél nekünk képet a lánykáidról! Itt olyan kevés a kiscsaj (topik átka) és aki van is szinte még nem is láttuk!
Itt hívnám fel a figyelmet COCÁRA!!!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Stephi ! sajnálom a tesztet! fel a fejjel !

Katám Szerikáról hol olvastál? csak nem veletek egyidős kismama?
Zsuék jól vannak?

Klara helyes hogy mindennapos leszel! mond meg a fiadnak húzza be a középső ujját :roll: :wink:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.10 20:47-kor.
stephie
 
 


Puszedli
extramegadrukk++++++++++++++++++++++++++++++++++

Stephie
szépek a lányok

Kata
nem húsvétra tesszük a talit :lol:

Boni
gyerekszobafestés :?: :wink: :lol: pár felhőcske és szivárvány mondjuk :P ehhez milyen festék kell? tempera? :roll:

Szezsó
szépen látszik már a pocak :D jaja, jöhetnél Veccsésre :P

fejem valamivel jobb ma, de nem az igazi még :? :? délutános a doki, majd kinézek hozzá. infrázni lehet? :roll:

ez hogy tetszik nektek 4ezerért?
Kép
és kinéztem ok baby onda kádat, használja valaki?

Kép
gaby25
 
 


Hát én nagyon örülök, hogy lányaim vannak, sokszor nagyon mókás helyzetek keverednek abból, hogy már egész kicsi korban kibújik belőle a NŐ. E csupán 4 éves volt, amikor nem volt hajlandó olyan pizsamát felvenni ami szerinte nem passzolt egymáshoz. Mondtam is neki, hogy nem értem, hogy éjszaka a takaró alatt kinek divatol :lol:
Viszont szeretnénk kisfiút is, a párom mindig mondja, hogy a sok bugyi között elkélne már egy gatya is :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.10 20:48-kor.
stephie
 
 


Sziasztok!

Stephie, gyönyörűek a lányaid!!! :lol: Jaj de szeretnék én is egy kislányt is!!!

Puszi, ragacsok mennek!!! ++++++++++++++++++++++++

Babáról tud valaki valamit???

Klara, az összes gyerekedről kérünk képet, jó? :D

Szezso, azta hogy te milyen vékonyka vagy!!! :D Szépen látszik a picipocak!

Gaby, gyógyulj meg gyorsan!!! Szerintem sok 4ezret adni egy táskáért, bármilyen hátizsák, válltáska megteszi pelenkázótáskának, de ez csak magánvélemény. Sokszor én csak a kis kézitáskámba dobálom bele a pelust, innivalót, váltás ruhát és kész. :D

Kép
szilcsi
 
 


Lóci kakaóscsigát reggelizett: :lol:
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Boni

Válaszoltam a másikba,ha mg aktuális :wink:!

Pusz

anyapoc
 
 


Az összes gyerekem ! Step szépek a lánykáid!!!!!!!
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szilcsi Lóci nadon komoly és tiszta anyja :wink:

Stephi nagyon szépek a lányok! hará gatyás!

Gaby nekem v.andi hozott anno pelenkázótáskát! árára nem emlékszem... :oops: de az tök egyszerű volt...

nekünk ok baby kád van a sima kék teszveszen 200ftért már lehet kapni...
Vendég
 


Klara srácok is meseszépek!
Vendég
 


Mivel most már naponta fogok ismét jönni kicsit változtattam a profilomon, mert nagyon nagy teret töltöttem ki.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klarissza, hogy ezek a fiúk mennyire hasonlítanak, azok a szemek... :D

szilcsi, Lócinál ez a tekintet :) mintha el akarná hitetni veled, hogy ő biza nem tudja hova tűnt a csiga

nálam a pecsételés megszűnt, hő továbbra is fent, hát nem tudom most mi van...
stephie
 
 


Step örülök, hogy ezt mondod, mert a legkisebb barna szemű és más az apukája ezek szerint rám hasonlítanak :lol: Ja és holnap csinálj még egy tesztet ha már így alakulnak a dolgok!!!!!!

Gaby a legtöbb babakocsihoz adnak táskát is én is kaptam hozzá alapfelszereltség! De lehet vásárolni is hozzá és nincs annál jobb, mint amikor passzol a kocsi színéhez a táska színe is.

Ez vagyok én!
Kép

Mátyás
Kép

Apukájával
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


klara a szemeitek tényleg egyformák! :lol:
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

Boni, nem látszik! :(

Klarissza, nagyon szép fiaid vannak! Kicsi meg teljesen te! Még nem vagyok annyira jól fejfájás 3. napja tart, hol elmúlik, hol előjön. Nem vérnyomástól és vércukortól van, mert ellenőrzöm. A magnézium kevés a szervezetemben, lehet attól is. Most váltok magne b6-ról a pezsgőtablettára, hátha jobb.

Stephie, neked is szépek a lánykáid!!

Szilcsi, Lóci teljesen rendbejött?

Mutizom Marciról a kedvenc képem:



Kép

Kép
kata05
 
 


Boni sajna nem látszik! Nagyon örülök a meglátásodnak, mert itthon mindenki azt mondja, hogy tiszta apja.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Sziasztok!

Stephie, Klarissza, Szilcsi, Kata: nagyon szépek a gyerkőcök :-D

Köszönöm a pocak dicséreteket :oops:

Kata: továbbra is jobbulást!

Boni: nem láccik :-D csináld azt, hogy…bal oldali menüben: Sharing/Home page setup.
Aztán lemész az oldal aljáig, és ott a bal oldali oszlopba
tedd be az aktuális görbédet dátum alapján.
Majd az oldal tetején a "Your Charting Home Page Web Address" alatti linket csatold a hozzászólásodba.

További szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok lányok!

Csak most tudtam jönni, mert ma már dolgoztam. Az elmúlt másfél hétben táppénzen voltam itthon mert mindkét csajszim beteg volt.

Kata, tudom milyen érzés, nekem korábban olyan migrénjeim voltak, hogy naponta 8szor is hánytam akár és a legjobb az volt, ha sötét szobában feküdhettem. De utólag kiderült, hogy a fogigátlótól volt. Amikor megszüntettük másfél éve, akkor mintha elvágták volna. Lehet, hogy a hormonális változásokra reagált így a szervezeted. Homeos golyócskákat próbáltál már?

Egyébként a termékeny napok közül pont azon nem bújtunk össze amikor elvileg ovuláltam mert nekem is épp aznap hánytam meg ment a hasam hosszú idő óta épp úgy mint régen. A babához az azt megelőző együttlétek meg ezek szerint nem voltak elegek. Ma reggel lement a hőm 36,7-re a mellem úgy éreztem összecsoffadt és délutánra meg is jött. Most már legalább tudom, hogy most kezdődik az új ciklus.

Klarissza: Mátyás tiszta TE :lol:
Kata: Marci nagyon huncut ezen a képen, tündéri
stephie
 
 


http://www.fertilityfriend.com/home/194626

szezsó no majd most elválik mennyire vagyok jó tanuló :lol:

bár nem nagyon értékelhető a szopi miatt de mérem ha már hőmérős :lol: egyébként
a vonal előtt 8.án volt romantika :lol: de mensiszerű pocifájás volt 11.12.13.án és 16án..

értékeljétek :mrgreen:
Vendég
 


Kata sajnálom a fejfájást! :cry: Magnezit citrici? az erősebb mint a MAgne B6.. keresztfiad dönörű! ZSu mért nem jön ide? :roll: :cry:
várom már az UHUD
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?