Új privát üzeneted érkezett!

Képzeljétek, ma végeztek a burkolók, és szép munkát végeztek, de a CSAP MEGINT ERESZT! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: De szerncsére most a falon kívül. Így most várom a vízszerelőt, hogy kicserélje a csapot!

Dóri val most egész jól aludtunk, csak kétszer keltünk, és 30-35 perceket voltunk fent. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Miután nem mentem el délelőtt Dórival sehova, mondván jön a szerelő, kiderült, hogy csak holnap jön! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Jövő héten szerdán kipróbálnánk mi is a cinit. Ti melyikre jártok?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri! Már lassan én is alig tudok aludni. A legrosszabb, ha csak 1-1 órát lehet 1huzamban. Ez tuti fejfájáshoz vezet... nálam.
Egyszer csak jó lesz minden a fürdőben :-) Talán most!!

Tegnap megint megnézte a doki néni Atti lábacskáit :-( Ismét vissza kell vinni 1 hónap múlva. Azt mondta, már fordulni kéne, és a fejét sem tartja :-( Én csak azt tudom, hogy nem lepődök meg ilyesmin, ha este fél7-re kell vinni egy ekkora csecsemőt... Pedig itthon szerintem nagyon ügyes, igaz nem alvásidőben :-)
Most hempergetni kell pokróccal, így kell fordulásra bírni. (Mindenkinek menni kell ilyen sűrűn ortopédiára, vagy csak ha valami nem ok? )

Kata, már nagyon várom 28-át. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy túl renyhe-e az én Manóm! Ha igen, akkor gyúrni kell vele, had izmosodjon :-)
almi
 
 

 
 

Adri, igencsak próbára teszik az idegeidet mostanában a mesteremberek... de egyszer majdcsak helyre fog állni a rend! Kitartás!
Én tegnap ugyanígy vártam a zongoraszállítókat, de azok szerencsére meg is érkeztek :lol: :lol: :lol:

Reni, nem tudom, hogy milyen sűrűn kell menni, mert mi soha nem voltunk, mi azonnal a gyógytornásznál indítottunk... Biztosan minden rendben lesz 28-án! Addig pedig próbálgassátok a pokrócban forgatást, azt nekünk is javasolták még annak idején a kórházban!

Anikó, hová utaztok?

Szandra, tök jó lett a fekvőrendőrötök! Csak azt nem értem, hogy miért pont oda tették. A tábla miatt mindenki látja, hogy kereszteződés van, nem? Vagy néhányan kamikázét játszottak? Kicsit előbb több értelme lett volna, mert akkor előttetek is lépésben megy el mindenki...

Mi mindannyian jól vagyunk, Marci végre rendesen eszik, rengeteget mászkál fel-alá a lakásban és ettől szerencsére estére úgy elfárad, hogy ma reggel is csak negyed8-kor ébredt fel :D . Olyan jó lenne, ha a kistesó is ilyen jó alvó lenne, és egy szobában lakhatnának ők ketten :D
Kedvenc kép (itt éppen az anyjára akar felmászni):
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
De ügyes és édes Marci is!
Mesterek :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll:
Kívánom, hogy pocaklakó is ilyen jó alvó legyen.

Reni!
Tudom miről beszélsz! Szerencsére nekem csak ritkán fáj a fejem, mondjuk ma nekem is fáj. :cry: :cry :cry:

Teszek fel néhány képet, hogy teljen az oldal. Nagyon dögrováson vagyunk csajok!!!!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Hú de laza! :lol: :lol: :lol:
Kép Zéti fogságban. :lol: :lol: :lol:
Kép
KépVégre együtt bent. :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Nagyon édes Marci, Dóri és Zéti ezeken a képeken.

Azt már nem tudom, hogy kinek írtam és kinek nem az utóbbi időben így sorry ha valaki kimaradt mostanában a szórásból. De itt a tavasz (bár szerintem ma tuti megfázítottam a Tamit mert a látszat ellenére nagyon hideg volt :roll: ) és akkor végre találkozhatunk és nem lesz érdekes, hogy kinek írok mert mindenkivel TALIzunk.

Nekem is van egy nagyon kedves fotóm:


Kép

Kép

Na jó ez kettő, de egy az alany :D

Sz

szandrakiss
 
 


Szandra!!

Ez állat jó!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata!

Marci tényleg nagyon édes!! És ügyes!!!! Remélem legalább neked lesz két jól alvó gyereked!!! :lol:
Hát én a Szandráék fekvőrendőrét nagyon szidtam sötétben!!

Reni!!

Sajna ez az alvás dolog némelyikünkkel így van! :roll: :lol: Én nem vagyok fejfájós (évente egyszer fáj a fejem), de a Marietta annyira kikészített, hogy még hánytam is a fáradtságtól! Csak azt tudom mondani, amit a többiek is: túl lehet élni és meg lehet szokni! :lol: :lol:

Aprópó!! Szombat éjjel a Marietta hányta össze magát, nem is volt oviban a héten. Volt egy minimális hamenése is. Már ma ment volna oviba, ha a Sára össze nem hányja magát tegnap délután
:? :roll: :lol: Szóval mi se maradtunk ki a szórásból!! Bár az oviban nagyon sok a hiányzó emiatt! :cry: Jó, sose legyen szörnyűbb betegségünk: Sára tegnap kihányta magát és közölte: mikor vacsizunk, éhes vagyok :lol: :lol: A legszebb, hogy evett, benne is maradt és olyan rossz volt, mint egy egészsége gyerek :lol: :lol: :lol: Szerencsére ma semmi jele a betegségnek - azért még kúráljuk őket :lol: :lol:

Adri!!

Csuda szép ez a lányzó!!! :lol: :lol: Milyen elmélyülten tud játszani!! :lol:

Évi!!

Könyv ügyben van valami újság???? Még mindig nem kaptunk mi sem! :cry: :(

Anita!!

El is felejtettem mondani neked: az uram panaszkodott, hogy nem vagy hajlandó egy autóban utazni vele!! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

jaj, jaj......és a jó hírem!!!!! Megvettük és már be is üzemeltük a mosogatógépet!!! :lol: :lol: :lol: Áloooom!!! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kata,

Jól van megnyugodtam, hogy nem én vagyok hülye...én ugyanezt kérdeztem, hogy mi értelme volt oda fekvőrendőrt rakni, ahol amúgyis lelassít az ember...Kiváncsi vagyok, hogy a lakóparkban is lesz-e fekvőrendőr, vagy legalább 30-as tábla...bár a választ sejtem:)Majd, amikor játszótér:)

Mariettának és Sárának jobbulást

Katus,
Leamortizált ma a lányom? el vagy tűnve:)
Vendég
 


Halihó!

Szandra, Katus, Anita (mert Ti ígértétek)...és akinek még van kedve!

Akkor jöttök holnap? Nekünk reggel 10 után már bármikor jó :wink: Előbb nem merem ígérni... mert ma pl. 1/4 10-kor keltenem kellett Zézét és utána alig bírta ki délig...hiába, no nem megy nekünk ez a koránkelés :oops: :wink: !

Ja, és most már ne legyen senki beteg! Jön a tavasz :P !

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi!
Mi is kb este 10-től reggel minimum 9-ig :) De olykor 10-11-ig is :oops:

zsanett
 
 


pfúj, hogy lehet ennyit aludni? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
én nem panaszkodom, fél8-8-tól reggel 6-7ig, ébredés nélkül, úgyhogy nem irigykedek, nekem ez tökéletes.

Gyöngyi,
nem képzeled, amikor bádogemberrel orvosolna? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na és milyen gépet választottál végül?

Nagyon édesek a kicsik :) húú már nem is kicsik ácsorognak :)

És Anett milyen szép vagy a képeken :) (a pasi se rossz :) ) legalább így látunk... Köszi Szandra :)

Reni,
csak 2 kötelező szűrés van, de tuti nincs gáz Attival, mert akkor valószínűleg továbbküldött volna...
Az éjszakázást is át lehet élni, itt vagyok élőpéldának :D

Zsani,
hol vannak a farsangos képeid? A fotoalbumba sem találtam...

Évi,
ha nem jön a barátnőm, akkor mi előjegyeztetnénk magunkat :D :

Anita
putyu
 
 


Kukucs :D

Judit,
dehogy, nem Zorka amortizált le, csak alkotói válsággal tűzdelt gépfóbia köszöntött rám, tegnap még az e-mailjeimet sem olvastam el, egyszerűen nem bírtam kinyitni a gépet :S Vannak ilyen napok. De neeeeem, neeeem takcsizással töltöttem a napot ( ;) ), hanem olvastam, bicikliztünk (majd megfagytam) és Ancsi (és Maja meg Zorka) kinőtt cuccait rendezgettem :D Ágyat is húztam.

Gyöngyi,
szuper :D És milyen gép?

Évi,
nekünk most nem jó, alig várom, hogy Ancsi keljen és vigyem be anyósomhoz. Holnap Attival teljesítménytúrára megyünk, addig Ancsi anyósék vendégszeretetét élvezi, délután meg anyóst köszöntjük :D Képzeljétek, az egyik nagymamám és anyósom is 15-én született :D

Szandra,
szuperek a képek, ügyes vagy :D Ég a fejem, mert a héten nem tudtuk lerendezni a poharakat. Igyekszem mihamarabb összefutni Veled :D (MErt mondjuk Cinin odaadhattam volna Anitának a pénzt, aki aztán odaadhatta volna Neked az oviban, de úgy nem az igazi)

Mindenkit puszilunk, a képek tökjók a gyerekekről, tegyetek méééég :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Frissen, üdén és kipihenve! Bár az idő nem szimpi, de ma talán jó napunk lesz. :-)

Anita! Mi már voltunk 2szer, ez a 3. lesz. De én is úgy gondolom, hogy biztos nincs semmi gond.

Tegnap picit megetkergettem. Megállapítottam, hogy meg tudja csinálni, amiket szerdán este kellett volna, csak biztos álmos is volt, és szerintem nem tudta mit akarnak tőle. Megmutattam, hogy kellett volna ülésbe húzva tartani a fejét, és sikerült! Először a felkarját fogva emelkedett, de már simán a mancsát fogva is tartja magát. Ezek szerint én hibáztam, hogy nem mutattam meg neki előtte. De azt látom rajta, hogy nincs kedve mindig produkálni magát. Olyankor elernyed :-)

Adri! A kendős kép az egyik kedvencem!
almi
 
 


Atti sereg-pörög-forog az ágyában

Kép


Kedvencünk: a körömvágás :-)

Kép
almi
 
 


Sziasztok!

Most hallottam a Sláger rádióban, hogy tavaly nyáron jogtalanul büntettek a Balaton parton, azon a címszón, hogy tájvédelmi területen parkolt. 150ezer forint volt a bünti. 1 hónapon belül most visszafizetik. Valamelyikőtöknek ha jól emlékszem volt ilyen, nem?

Most csak ennyi, mert sehol sem állok még és délben indulunk Debrecenbe.

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!

Mi voltunk :) Köszönjük, írtak levelet, hogy elengedik.
Amúgy éppen kb 1 hete vált jogerőssé az ötven ezrünk, ennyit sikerült "lealkudnom", több, mint fél éves levelezés után. De így azt sem kell befizetnünk :D

Anita!
Elkezdtem feltölteni, de az egész gépem kifagyott tőle :S
2x is...
Feladtam...

zsanett
 
 


sziasztok,

Nagyon jók a képek és milyen nagyok már a babák!

Anikó, érezzétek jól magatokat, jövô héten egyeztetünk majd idôpontot!

Katus, olyan helyre szeretnénk költözni, ahol van zöld, hegy és esetleg valami víz is! :) Jó túrázást!

Évi, akkor jóban van Zéti az álommanókkal!:) hánykor fekszik? majd töltsetek fel képeket a de-rôl!

Nekem nem engedték el a büntetést, de kaptam részletfizetési lehetôséget, így 6x10.000 Ft :twisted: !

Jó hétvégét!

Viki

[/img]

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Anita!

Párat ide, a kedvedért :
Kép
Nah tessék, ezért "strapáljam" magam? :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Remélem a következő hozzászólással már új lap kezdődik, mert mire betöltögeti ezeket....Csak ezen megfontolásból nem mellékelek többet.

zsanett
 
 


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, ÉVI!!!!
Röstell, röstell de elfelejtettem, hogy péntek van és mehetnénk, tegnap meg nem olvastam már este! Ne haragudj kérlek, iszonyat mód ég a képem :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , ezer bocsi. Igérem kárpótollak valahogy, mondjuk nagyobb átéléssel eszem majd a gyümölcslevesemet :wink: :) , tényleg na haragudj.

Anikó!
Nektek jó pihit, remélem a vártnál jobban sikerül.

Katus!
Ez az a geo-s cucc amit ma csináltok??? Egész türhető az időtök a szelet leszámítva. Ne viccelj, ráér a pohár addig használják egy kicsit a csajok :)

Reni!
Nagyon édes ez a kis krapek, annyira csibész hogy ihaj.

Gyöngyi!
Mivel már nem kell MOSOGATnod írhatnál többet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fáj a fejem mint a fene :roll: , utálom!

Holnap lógós csöcsű Marcipán cica!!!!

Sz

szandrakiss
 
 


na ugye milyen szép tenyerem van? :wink: :lol: :lol:
Jók a képek :)
Nekem is lefagyasztotta a múltkor a fotoalbum a gépemet :evil: :)
Átküldöd nekem mailbe az összeset?

Jó hétvégét mindenkinek!!!!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Ma Levi úgy döntött, hogy átalussza a napot, így végre van egy kis időm írni. Sajnos most egy kicsit le vagyok maradva, hogy kivel mi is történt, de majd visszaolvasok :-)
Nekünk egész jól telnek a napjaink, Levi szerencsére elég jó baba, próbál sokat aludni, de azért minden nap van egy 2-3 órás nyűglődés, ilyenkor az az érzésem, hogy fáj a pocakja, mert nagyon húzgálja fel a kis lábait, meg sokszor befeszíti magát, és úgy üvölt szegénykém mint akit nyúznak, ezért ma hajnalban már úgy döntöttem, hogy megpróbálkozunk az Inafcol-lal.
Lassan én is alakulok, bár egy kicsit elkezdett fájni a torkom, és tegnapra belázasodtam, hívtam is a dokit, hogy szerinte mi lehet, mert úgy különösebben nem fájt semmim, csak a hátamat éreztem egy kicsit. Kérdezte a doki, hogy nem fájnak-e a melleim, meg hogy be vannak-e keményedve, mert akkor lehet hogy tejláz, de nem fájnak (csak ha Levi megcsócsálja őket) és csak akkor keményebbek, ha már szopizni kéne. Én mondjuk fejni nem szoktam, de hát eddig még nem tünt úgy hogy kellett volna. Nem is tudom, hogy most akkor mit is csináljak... Viszont ma már szerencsére nincs lázam, csak nagyon gyengének érzem magam. A sebem is gyógyulgat, már leszedhettem a kötést, 15,5 cm-es vágásom van :-(
Képzeljétek Levi egyébként annyira kis ügyes, tartja a fejét, már 1 napos kora óta, és "fekvőtámaszokat" nyom a mózesben :-)
Ami még jó kis program szokott lenni, az a fürdés, első este végig üvöltötte, de aztán, minden nappal jobb a helyzet, már ott tartunk, hogy ha sír, és betesszük a vízbe, akkor abbahagyja :-)
Teszek fel róla új képeket:

Kép Itt gyönyörű :-)

Kép A Nagyi dajkál

Kép A kiságyban


Most mennem kell!

Orsi

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Szandra, nem értem az utolsó mondatot :oops: :oops:

Anita
putyu
 
 



Orsi,
de jó, hogy jöttél :) Tényleg gyönyörű Levi :) és nagyon fiú :)
A sebeddel már túl vagy a nehezén (nekem 21 :cry: )
Lehet, hogy ez miatt a szeles idő miatt nyűglődik Levi, Botond is a szél miatt nyűgösködött...

Anita
putyu
 
 


Szandra :lol: téged mik nem zavarnak :lol:

Anita
putyu
 
 



Épületek és állatok :?:

Anita
putyu
 
 


Rosszul emlékeztem :oops: épületek és festmények...
Munkácsy és Rembrandt van, de szétnézek neked holnap a barátnőmnél...

Anita
putyu
 
 



Anita
putyu
 
 


Van csapunk, és nem csöpög! És már se akaszt ki , hogy a kád kilépőnket koszolta össze a jó ember, pedig direkt félre raktam! De sebaj! Remélem egy jó hosszú ideig nem látok MESTERembert. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ma Dóri is elég nyűgös, a szelet bmi se bírjuk, és az én fejem is fáj! :evil:

Szandra!
Emlékeim szerint, nekünk is csak állatok, és egyebek vannak, de még szét nézek.

Anita!
Nem jöttél a héten! Pedig te is "fenyegettél" minket! :lol: :lol: :lol:
A jövő hét eleje kicsit zsufolt lesz, de csütörtök, péntek még szabad!

Reni!
De édes Ati! Mikor láthatjuk élőben? Milyen jól tűri a körömvágást!

Zsani!
Jók a képek! A mi gépünk is fagyott már le kép feltöltés közben. :evil: :evil: :evil:

Anikó!
Mekkora a pocid! Nagyon jó pihenést kívánunk nektek!

Katus!
Milyen volt a túra?
Vasárnap esetleg itthon vagytok, mert akkor visszavinnénk a cucokat. Csak pár percre zavarnánk! Kihasználnám, hogy Zoli itthon van, és tud segíteni a cipekedésben! :oops: :oops: :oops:

Viki!
Büntetés... :? :? :?
Tegyél fel képet te is! Már úgy szeretném látni a kis csajszit is!

Kata!
Hogy vagytok?

Mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!!!

Na, ha tudom, hogy mára lett volna egy potya meghívásunk.................., akkor nem takarítok ennyit!!!! :lol: :lol: Kivettem egy nap szabit, hogy vigyázzak a csajokra (felháborító :lol: ) és elütöttem az időt takarítással :lol: Mert holnap mi is a Marcipán cicát nézzük meg (Szandrával ellentétben, aki a lógó cicis nénit nézi :lol: :lol: )

Húúú, álom ez a mosogató gép!!!! :D :D :D De ma csinált egy olyat, hogy tiszta hab maradt a gép alja és az edényeken is maradt hab???? Mi lehet ez???

Adri!!

Marietta sem bírta a szelet, tudom miről beszéltek!! Csak azzal a különbséggel, hogy nekem ilyenkor nem fájt a fejem :lol: :lol:

Orsi!!

Mindhárom képen gyünyürű Levente!! :) :)

Anita!!

Húú, ez a bádogembere dolog kicsit nehezen esett le! :roll: :lol:
Zanussi lett végül a gép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Sziasztok!

Na mi is meggyógyultunk, Ábel a régi. 4 napja kb 3-4 órát hagy aludni, majd meglátom meddig bírom.

Orsi, gyönyörű, formás Levente. És tényleg milyen nagy :-)

Szandra, két gyönyörű alanyod is van velazquez Margarita infánsnő kék ruhában festményéhez :-)
http://hu.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0521083845

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke!
Köszi a tippet, ezt is beleteszem a tarsolyomba :)
Nagyon sokat fúj a szél mostanában lehet, ogy Ábelnek is ez a baja :roll:

Anett!
Képzeld, olyan nagy bevételre tehetett szert a Marcipán cica néni, hogy futotta melltartóra (egyesek nagy bánatára :wink: ) így nem hintázott annyira :) .

Gyöngyi!
Köszi mindent, a szervezést főleg. A csoki felét majd kifizetem!!!

Edó vérbeli bulizós csaj, már előre fogom a fejem, mi lesz ha majd nagyobb lesz....., annyira édesen táncolt ülve, hogy szakadtam a röhögéstől. Nagyon édes volt.

sz

szandrakiss
 
 


Helló!


Hát........ Edó tényleg imádnivalóan élvezte a zenét!! Talán ő élvezte a legjobban a mieink közül. Pedig Sára sem a visszafogottságáról híres! :lol:
Én csak a Sanyit sajnáltam: kívülről ismeri a zenét, gondoltam legalább lesz az előadásban valami érdekes is a számára :lol: :lol:

Orsi!!

Hogy vagy?????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!
Húúúú, de jó idő volt tegnap, remélem ez így is marad :D

Judit, Katus, akkor nektek kedvezett az időjárás :wink:

Emőke, jó, hogy rendbe jöttetek :)

Szandra, Gyöngyi, na ugye ugye, értem az összefüggést :lol: ott volt a bádogember is :lol: :lol: :lol: :lol: beijedt Marcipán néni is :lol: :lol: :lol:
Ma nézegetek neked festményt...Ez jó kis feladat, nekem is tetszik...

Menjetek a Halmys bálba, lesznek jó kis tombola ajándékok :wink:

Anita
putyu
 
 


Anita,

Bizony, gazoltam egy csomót, kitakarítottam a teraszt meg délután kimentünk a Halmy játszóra.

Katus, Anikó
Milyen volt a hétvégi kiruccanás?
Vendég
 


Látom jól elbeszélgetek magammal:)
Gyöngyi ugord át most ezt:)

Képzeljétek a tegnap délutáni alvás kimaradt Zorkának, mert apukámnál voltunk. Hazafele a kocsiban viszont elaludt, hazaértünk, átraktuk az ágyba...és aludt reggelig! Tegnap délután fél6-tól, igen 17.30-tól ma reggel 8.-ig aludt:) Este 8-kor lerángattam róla a szoknyát, harisnyát, kapott tiszta pelust, pizsi nadrágot, felül hagytam amiben volt, és csak arra ébredt fel, amikor a hálózsákot rángattam fel rá:)))Fel voltam készülve egy hajnali 4-es ébresztőre, kiindulva abból, hogy hetek óta hajszálpontosan 7-kor kel...erre 8-ig húzta:) Lehet, hogy ma is lerakom fél6-kor:)))
Vendég
 


Judit, mi is kétszer kerültünk olyan helyzetbe, hogy úgy értünk haza a vendégségből, hogy Marci 6-kor elaludt. Az első alkalommal felkelt fél3-kor enni, és aztán úgy gondolta, hogy itt az ideje egy kis játéknak, úgyhogy egy óra kellett, mire elmagyaráztam neki, hogy most éjszaka van és ilyenkor aludni kell :shock: . A második alkalommal viszont aludt 13 órát és csak másnap reggel 7-kor kelt fel :)

Olyan szép idő van, olyan érzésem van, hogy itt a tavasz - nem hiszek Németh Lajosnak, aki erre a hétre még hóesést is jósolt :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Judit, csak "irigykedek" a jóalvó kislányotokra :-)

Szeretnék most már Ábellel kimozdulni, gyerek társaságba vinni gyakrabban. Megírnátok, hogy működik a játszóház itt Vecsésen? És a cini? Mikor van, be kell jelentkezni?

köszi
Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Szia Emőke,

A játszóházba oda kell szólni előző nap, hogy ott vannak-e, mert ha nem jelentkezik be senki, akkor sokszor ki sem nyitnak.
Cinire nem kell bejelentkezni, szerdánként van a művelődési házban 9-től és van egy később is, majd valaki megmondja mikor, én nem tudom pontosan.
Múlt héten elég sokan voltak. Amikor jó az idő, akkor általában mindenki megindul:) Januárban, amikor esett a hó, akkor meg 5-en voltunk:)
Vendég
 


Sziasztok!

Szuper hétvégénk volt, szombaton túrázni voltunk Ancsi nélkül a Börzsönyben :D Szombat délután meg vasárnap meg szülinapi bulik voltak, anyósom és nagymamám is 15-én születtek.

Emőke,
a játszóházat nem tudom, de Anikó tudja a számukat, hívd fel őket :D A Cini szerdán van, 9-től és 10:30-tól (vagy 10:15???) a Művházban, nem kell bejelentkezni, az első alkalom ingyenes. :D

Adri,
nem neteztem hétvégén, ne haragudj, hogy nem reagáltam, hozhatjátok a rucikat, amikor Nektek jó, bármikor. Inkább hívj fel, mert mostanában olyan vagyok a net előtt, mint a magyar népmese... :S

Judit,
Zorka :D :D :D :D

Most is mennem kell, mindenkinek puszi :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit,
na látod :lol: nekem ne panaszkodj :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Szia Gyöngyi,

köszönöm szépen most már egészen jól vagyok, szerencsére csak 2 napig voltam lázas. Aznap este, miután beszéltünk, nekiálltam fejni a szopizás után, de még 20 ml tej sem lett, így aztán utána már nem is "erőltettem" tovább, úgy látszik Levi ügyesen megeszik mindent :-) Figyelem minden nap a melleimet is, hogy csomósak-e, és bekeményednek-e, de szencsére nem :-) Szóval úgy tünik, hogy valami kis influenza vagy valami bújkálhatott bennem, ja és miután lement a lázam, kijött az orrom alatt egy herpesz!!!!! Eddig életemben 2-szer volt,és mindig olyankor mikor lázas voltam, és nagyon kimerült is.... Remélem Levire "nem megy át"!
Amit még észrevettem, hogy napok óta fáj a fejem, de tegnap már annyira, hogy alig bírtam lábra állni, valószínűleg nem nagyon jön be ez a szeles idő, és a frontok. Levi is nagyon kis nyűgös, szegénykém ma egész nap vígasztalhatatlan volt, csak estére nyugodott meg egy kicsit. Úgy sajnálom ilyenkor, mikor sehogyan sem tudom megnyugtatni...

Most megyek, mert fürdetünk!

Orsi

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Kint van a hetedik fogacskánk, a bal felső középső metszőfog, amivel már november óta küzdünk! Már csak a jobb felső hiányzik az első nyolcból. :P :P :P :P :P
Ezt, és a szelet mi is megéreztük, ma szinte alig aludt, és nyűglődtünk, de a bőrgyógyászaton, ahol másfél órát vártunk, egy tündér volt. Végre kaptunk krémet a foltjaira (atópiás dermatitisz), és körmöcskéjére is, mert a ragasztástól, már egyben jött le a bőre a lábujján.
Most pedig kilenckor elaludt, hát kíváncsi vagyok, mi lesz hajnalban!
Szombaton, miután közöltem Dórival, és Zolival, hogy világgá megyek legalább egy éjszakára, hogy aludjak végre, átaludta az éjszakát. Este fél tíztől, reggel fél nyolcig!!!!! Ilyen se volt még :!: :P :P :P :P :P :P
De persze ezt most egy darabig be is oszthatom, mert tegnap már ment minden a szokásos módon.

Katus!
Nincs semmi gond, majd legközelebb telefonálok!

Emőke!
Én ma bejelentkeztem cinire, mondta a Móni, hogy reméli beférünk, mert most megint sokan vannak. Szóval szerdán megyünk 9-re, és szegény Zétinek korán kell kelnie! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:oops: :oops: :oops:

Most megyek és alszom!
:oops: :oops: :oops: :oops:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Szandra!

Dehogy haragszom :P ! Valamiért sejtettem, hogy Te megfeledkeztél róla :wink: De így sem unatkoztunk ám, mert meglátogatott minket Anett és hozta a szépséges lányokat is...meg így legalább mindenkit jól ki tudtunk beszélni :wink: ...csak az Adrit nem, mert Ő valamit megsejtett és átjött :lol:

Lányok!

Talizhatunk a héten is...nekünk a csüt. és a péntek is jó...s ha nem délelőtt, akkor akár du. is lehet! :arrow: ez vonatkozik mindenkire, aki szeretne minket látni :D

Wiki!


Hát, képek nem készültek...úgy megörültem az Anettéknak (sztem Őket láttam legrégebben :roll: ), hogy eszembe se jutott kattintgatni.
Zétimanó 9-10 között fekszik általában.

Anikó!

:arrow: Látod mi a vége, ha nem vagy jelen valahol?

Emőke!

Akkor szerdán talizunk Cinin :D ?

Meg gondolom még jó páran ott lesztek...kész kis topiktali lesz :P

Orsi!

Szép kis ducibaba a Levi :P ! Remélem e héten már átjutunk hozzátok is!

Kata!

Ez már sztem is a tavasz :) ! Méghogy havazás :shock: ???

Adri!

Már ma is többször mondtam Zétinek, hogy szerdán korán kell kelnünk...bevallom magamat is szuggerálnom kell ezügyben :oops:

Na, megyek én is aludni...tudjátok, a szerda miatt :wink:

Pussssssssz!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Katus, de jó lehetett. Én is nagyon szeretek túrázni és már nagyon hiányzik, de ha jobb idő lesz és beszereztünk egy háti "babatúraülést" apa hátán túrázik velünk Ábel. :-)

Orsi, örülök, hogy jobban vagy.

Évi, Adri ha korán van a 9-es cini nem jöttök a későbbire? Vagy az most nem lesz? Én a 10-est néztem ki, mert ha Ábel 5-kor kel, 8-ra hulla fáradt, akkor még alszik 1 órácskát, utána tízórai és így biztosan nem érünk oda 9-re vagy ha oda is érünk, akkor nem alszik előtte és nagyon fáradt lesz, nem fogja élvezni. Bááár lehet, hogy felpörög az újdonságtól :-)
Évi köszi az invitálást, a héten szerintem mi átugrunk vmelyik délután. Jelzem időben :-) Jó lenne Dóra babát is ébren látni már :-)
Adri mi 6 fognál tartunk, csak jól láttam, hogy mintha az egész felső fogsora egyszerre jönne :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Évi!

Mi is nagyon örültünk nektek!

Tamara lányom felült az Éviék hálójába, ahol egy hatalmas (sztem. legalább 20 kg-os) macsekot simogatott egész ottlétünk alatt.

Adri!

Külön öröm, hogy Dórit is láttuk!!!

Még egyszer köszönöm a szülinapi jó kívánságokat, nagyon jól esett.

Orsi!

Én még nem is gratuláltam a gyönyörű gyermekhez; most megteszem!
Legyetek nagyon boldogok, egészségesek! Isten hozta a nagy fiút!

Anita!

Én akadtam ki tavaly a marcipán néni mellén! Már tikkelt a szemem annyira idegesített! 8)

Gyöngyi!

Tök jó , hogy megérkezett a XXi század csodája hozzátok is!

Szandra!

Zoli szerint tök élesek a képek rólam! :lol:

anett
kállai
 
 


hééééééééé!!!!!!!!!!

elől vagyok!!!!!!!!!!!!!

8) :P
kállai
 
 


Évi, Adri!!! Tegnap majdnem becsöngettünk! (Csak későn kapcsoltam, hogy a boltot ki kellett volna hagynom, és akkor nem lett volna romlandó a szatyorban :-( )

Orsi! Hogy vagytok? Még mindig sokat alszik Levi baba? Pocakod gyógyulgat?

Hoztam "néhány" képet. Ati alszik, így most van időm :-)

Nem csak vigyorogni tudunk!!
Kép

Az öltöztetés egyre nehezebben megy Anyának :-)
Kép


Keresztbe már kicsi az ágy...
Kép


Most inkább olvasok...
Kép


Vegyél ki!!! Úgyis kigombolódott a ruhám :lol:
Kép

Holnap 2 db oltás :shock:
almi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?