Új privát üzeneted érkezett!

...egy nevetés válogatás,a babák az elején,nagyon komoly:

http://www.youtube.com/watch?v=whUSPaFU ... re=related
Vendég
 


Szép napot :P
Alig van egy kis időm... De muszáj néha, mint pl. most, jeleznem,hogy nagyon sokat gondolok Rátok, és szorítok MINDENKIÉRT!

Angel!
Te szívem csücske vagy, ugye tudod? Nagyon kíváncsian várom a kisbabád születését! Örülök, hogy minden rendben van! :D

Lois!
Lilu sokat emleget téged, hogy milyen szép vagy, és szeretne ilyen lenni, ha nagy lesz! :D
Repül az idő, hamarosan te is hordóhas leszel, aztán pedig boldog anyuci :D

Till!
Mi csak priviben értekeztünk párszor kistesó - ügyben, de azóta már látom, nem csak álom az álom, hanem valóság! Legyetek nagyon boldogok! :D

Többiek!
Mindenkinek boldog, feledhetetlen kismamiságot, és nagyon emlékezetes, szép szülést kívánok! (Amilyen az enyém volt!)

Megyek a babásba is beköszönök,amég pici időm engedi!
Ölelés mindenkinek!
Vendég
 


Véda, Drága! :D
Nagyon köszönjük!!! (és azt is, hogy reményt adtál! :wink: )
Ti hogy vagytok? :D Hogy megy az idő.... :roll: :lol:

Nyulaszkám,
köszi a számot! :wink:
Viszont holnap nem zargatnálak, asszem nem érek oda, csak 9 körül...

Látom, ma távol vagytok :roll: :D

tillidian
 
 

 
 

Sziasztok!

Régóta vártam ezt a pillanatot.
Szeretnék csatlakozni hozzátok!
:D

Kép
lona1
 
 


Till,mindenképp csörgess meg,lehet még ott leszek.
Vendég
 


Drága Véda!
Hogy ez az édes lány miket mondd rólam........... tündérke!! Pont egy ilyen csajszi elférne nálam is :wink:
Hordóhas jelentem már napirenden van .... legalábbis így fentről lenézve...némi ízelítő :D :

Kép

Lona!
Légy üdvözölve :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Szia Lona! :)
Lois!Szépen gömbölyödsz! Ez a ruha pedig naon tecc' :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


sziasztok!

gyors beköszönés, mindjárt megyünk 4d-zni! 8)

aranyosak vagytok, köszi, hogy mindenki örül, hogy zárva vagyok! :oops: :D

Véda,
drága vagy!!! :D :D nem tudtam, de nagyon köszi, tényleg... :oops:
Lilla csajodnak, és neked is PUSZI! :)

Lois,
de csini vagy! :D :D

Lona,
üdvözlünk itt! :) az a pillanat is eljött! :wink:

Viktu :D
jól vagytok? :)
a 24-et asszem simán befejezem a találkozóig! :wink:
angel37
 
 


Lois, szép cickók! :wink: És a pocid is szép gömbölyű! :lol: Remélem apa odáig van érted, mert ennél szebb nőt nem is kaphat!

Nyulasz, végül nem jutottam el a Péterfy-be, apa keresztülhúzta a tervemet. :evil: Már nagyon unom.... :evil:

skrisz72
 
 


Sziasztok Lyánykák!

Angel!
Nagyon örülök, hogy méhszáj rendben. És jó 4D uh-t. Mindig akkora élmény látni a csöppeket. :)

Nyulasz!
Neked is örülök, hogy meggyógyultál!

Boni!
Tényleg nagyon édi ez a csoportkép!!

Lois!
Csatlakozom Krisz hozzászólásához! :lol:

Sajna már eldőlni látszik, hogy nem tudok menni a talira, mert márciusban van párom és öccsének is a szülinapja, és ami mindenkinek leginkább szóba jöhetett, az épp a jövő hétvége, szóval uatzunk anyósomékhoz. Azért ha időben visszaérünk még elnézek arra, hisz a múltkor is voltak ott maratoni talisok még hétkor is. :)

Na, de térjek már rá a fejleményekre! Krisz, Angel csatlakozom hozzátok, nunis a kis drágám! :lol: Szerdán du. volt a 4D uh, és annyire édi volt. Végig forgolódott, izgett-mozgott, Hajdú doktornő aszondta, jópofa ez a baba, olyan mintha magyar táncot járna. :lol: Nagyon produkálta magát, ásított is meg keresztbe tette a lábát. Annnyira jó volt nézni, a szemem is könnybelábadt. És hála égnek minden a legnagyobb rendben. Teljesen megnyugodtam. ( Hétfőn gondolom kapok valamit a P3-ra, de most hogy láttam a babát, már nem is izgat.) Nevet ne kérdezzetek, mert még nincs eldöntve. :) Én Kamillát akartam, de páromnak végképp nem tetszik. Ő Nikolettát akar. Szóval utónévkönyv lesz belőle, aztán majd lehet egy harmadik név lesz a nyerő.
Majd rakok képet is.
Puszika és szép napot meg jó kedvet a borongós idő ellenére is!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Köszönöm az üdvözléseket!

Lois!
Nagyon szép a pocakod!!

Angel!
A 4D szuper! Mesélj!

Katerina!
Gratu az egészséges kislányhoz!

Kép
lona1
 
 


Sziasztok!
Till,Skrisz sajnálom,hogy mégsem taliztunk...jó lett volna.
Lona,üdv itt :D és gratulálok!!!
Angel szuper mozizást kívánok :D mi holnap megyünk.
Katerina,gratulálok a nunishoz,és hogy minden okés vele...szóval táncos a kis drága :lol: várjuk a képet!!!
Lois,szép poci :D
Vendég
 


Katerina, már ki is színeztelek rózsaszínűre a táblázatban! :wink: Gratula a kiscsajhoz.

Szia Lona!!!! :lol:

Megtaláltam álmaim babahintáját. Persze nem veszem meg, mert bazi drága (legalábbis nekünk most). De azért megmutatom, nézzétek meg:
Kép

skrisz72
 
 


Skrisz!

Nem mondom nem rosz ez a hinta. a csuda vigye el , hogy ami jó az mond bazi drága. :)

Katerina!

Gratulálok a kislányhoz, szuper lehetett az uh. Már vár én is nagyon de majd csak 31-én megyünk a genetikai uh-ra. ÓÓÓÓ az még olyan messze van.

Lois!

Ari a pocid. :)

Lona!

Üdv itt a csapatba! :)

Nyulasz!

Ti is mentek uh-ra? De jó én minden héten mennék szívem szerint de az utolsó uh-on annyira tiltakozott Gréti, hogy kivárjuk a 31.ét addig kibírjuk. Teljesen lehett látni mintha tolná el a kis kezével az uh. fejet. Mondta is dokibácsi nagyon tiltakozik a babó! :)

Rólunk!

Hétfőn megyünk AFP-re a SOTE-ra nem tudom ha viszek felbélyegzett címzett borítékot akkor szerintetek elküldik póstán? Jó lenne ha nem kéne érte felmenni bár ha nem akkor elmegyek érte valahogy mert 31.-ig nem akarok várni az eredményre.

Mindenkinek pocak simi!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Skrisz,szép hinta :D Fisher price?Gondolom mennyiért...esetleg vaterán használtan?
Nikó,tényleg tiltakozott? :shock: mi ápr.1-én megyünk Hajdú dr-nőhöz,holnap 4d lesz...apa lemaradt az előző uhukról,és nem bír várni...aztán ikresek mondták,ilyenkor még együtt látszódnak,így holnap megkukucskáljuk őket,aztán szeretném még egyszer 4d-n valamikor 25-28 hét környékén...utána állítólag ikreknél már a sok kéztől-lábtól nem láttszik olyan jól minden...
Vendég
 


Katerina,
szóval nuni jön hozzátok is! :wink:
örülök, hogy minden oks vele! :)

nagyon rózsaszínedik a topic... :wink:

Nyulasz,
lehet, hogy te javítasz az arányon? :wink:
talán holnap meglátjuk! :)


Megjártuk a 4d-t! Kókuszbébink tökéletes! :D :D
A pofikáját takargatta, bezzeg a nuniját kevesbé... :roll: :lol:
és már 690gramm! :)

megpróbálok felküzdeni képet... :oops:
angel37
 
 


Kép
angel37
 
 


így sikerült :roll: , sok nem látszik... :?

hétfői hasas kép van a Szániban!
angel37
 
 


Kat,
gratu a kis csajszihoz!!! :lol: :lol: :lol: Nééév??? :roll: :P

Angel,
dehogynem, látszik! :wink: Csoda-Csajszi! :wink:

Nyulaszkám,
én is naon sajnálom, hogy elmaradt a mini-tali :( Majd pótoljuk! :)
Viszont ha Ti ápr 1-jén mentek Hajdú Drnőhöz, megint elmellőzlek, mert mi meg 2-án... :?
Privit küldök!

(Nálunk nincs most újság, várakozunk...Azt álmodtam, hogy csodaszép kislányunk született és egyből tudott beszélni :shock: :lol: jó, mi? :lol: Na, azért ennyire nem sürgős, dumál majd eleget! :lol:
Anyós itt volt látogatóba, és mikor Manó is közölte, hogy kishugit szeretne, Anyóskám húzta a száját...ugye, neki 3 fia van, és csak a fiú a gyerek...ha valahol kislány születik, mindig megjegyzi: "na, ennek az apja se figyelt oda" :? ...ööö...érdekes: tavaly, mikor a legkisebb fiáéknál született kislány, ezt elfelejtette mondani :roll: )

tillidian
 
 


Jajj,
nem olvastam eléggé vissza:

Lona, Drága,
üdv végre itt!!! :D Boldog babásodást!!! :D

Nikó,
lemaradtam: Nálatok is kislány? :D

tillidian
 
 


Till, anyósod nyaljon sót! :wink:

Nyulasz, igen Fisher Price. 42 ezer valamennyi és nem lehet használtan kapni. Van belőle fiús változat is, ott kék minden, és a fények kis csillagokat rajzolnak ki a baldachinra. Annyira helyes! :lol:

Angel, szépen növöget csirkeláb kisasszony. :lol: Kis sózsák.

skrisz72
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Skrissz,
itt több, mint egy tízessel olcsóbb:
http://www.jatsszvelem.hu/termekek/fish ... asan_.html
Nekünk a fiús és eggyel régebbi verzió van, de nyugodtan kijelenthetem, hogy nem éltük volna túl az első hónapokat nélküle! :roll: Olivérnek csak a képen látható oldalt hintázás jött be (ezt előre és hátra is lehet hintáztatni, meg oldalra is, a legtöbb hintát viszont csak előre és hátra... )!

Látom, elég sok a rózsaszín sáv - ritka, inkább a fiús szokott több lenni! :roll: :lol:
20140901102739
 
 


Lois!
Csinike!!! :wink:

Angel!
Valami kis pofi sejlik a képen. Biztos nagy élmény volt!!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2009.03.18 14:58-kor.
seszi
 
 


Angel,én látom a kis pofikáját,bár tényleg elmosódott a kép...örülök,hogy minden okés :wink:
Seszi,édes a kis manó :D micsoda szemek :D
Skrisz,tényleg nem túl olcsó,esetleg egy pénzes rokon? :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Egy gyors beugrás, ma voltam CTG-n minden rendben utána UH már 3400 gr Sára, az orvosom azt mondta megint hogy hogy fogjuk megszülni?! azt mondta ha lent nem megy majd akkor fent ( császár), mondtam neki, mindegy már csak legyen minden rendben.
Már ma voltak fájásaim a CTG is mutatta. Nagyon aktívSára.

Bocsi hogy nem raktam még fel képeket, de még mindig nincsen kész a szoba teljesen.

Nikó, nem kell feljönnöd az eredményért, a számítógépben bent leesz az eredmény s mikor jössz fel legközelebb akkor oda tudják adni. Bár ha mész UH akkor azt hiszem fog kelleni hozzá. De Gidaitól eltudod kérni. Ő le is faxolja esetleg, de szerintem ki is postázzák. Probáld meg.

Van olyan érzásem jövőhéten már Sára a kezeimben lesz, már egyre nehezebben bírom, ma nagyon bedagadt a bokám. Egy kicsit meg is ijedtem.
Na megyek pihizni, mindenkinek Jó hétvégét.

Kép
lili&ana
 
 


Hello Csajszik!

Hát úgy fest én rendszeresen csak ilyenkor este jutok ide.... na nem mintha a bokros teendőim indokolnák, de valahogy úgy elcsorognak a napok és hirtelen mindig éjszaka van, és itt mindig itt találom magam a gép előtt kisfiammal a pocimban aki ilyenkor aktív és püföl, miközben nektek körmölök... :roll:

Pocakdicséreteket mind besöpröm és nagyon köszönöm, igazán jól esik, büszkén mutogatom is, mindig villantok a kabátból nehogymá' ne vegyék észre :roll: Szerintem hamarosan múlik ez "decsinikismamivagyokfíling" és jön a "jézusmáriahogyannőhettemekkorára??" :shock:

Viktu!
Köszönöm a ruhám nevében is, szeretem is nagyon :D

Skrisz!
Köszi :roll: , Hát igen Apának muszáj lelkesednie, fővesztés terhe mellett.... :wink: De tényleg nagyon aranyos, folyton dicsérget, simogat, dédelget........ szóval jó dolgom van :wink:
Hinta nagyon tecc, én is ajándékba akarok ilyet.... :roll: barátoknál még nem láttam hasonlót sem, akitől megörökölhetném :roll:

Katerina!

Nagy gratula a Csajszihoz!!! :D Most aztán már tényleg jó rózsaszínű a tábla..... hej de jó dolga lesz itt a Kispasimnak :wink:

Nyulasz!
Hűűű, 4 D, biztos klassz lesz, remélem nem lesznek szégyenlősek a Kisnyuszik :D

Liliana!

Akkor tessék szépen felpócolt lábbal pihenni !!! :)

Angel!
Gratula a haaaatalmasra nőtt Csirkeláb kisasszonyhoz :D Pocid is szépséges, férjemnek is megmutattam, nézett is nagyokat, hogy az enyém is ennyit fog e nőni három hét alatt :shock:

Till!

Biztos jó álom lehetett, én még egyszer sem álmodta Kispasival :? Az ilyen hülye anyós-beszólásokkal meg nem törődni, értve??? :D

Seszi!
Milyen jó képek, az első a "komolybálint" egész csodás kép, másik meg édes-cuki nagyon :D

Nálunk is indul hétfőn a lakásfelújítás, már nagyon viszketek tőle előre :? Már napok óta csak festékszínmintákat meg parkettákat nézegetek, de végre megszültük, hogy hova mi kerüljön, szóval már csak ki kell bekkelni, hogy el is készüljön :roll: Utána sittysutty lesz pofás kis pasi-szoba.

Ja és most már látni akarom leírva is:
Szóval úgy fest hogy törvényes jogutódunk neve Zétény lesz, ha a köv. 18 hétben jobbat nem találunk... ez sem volt kis szenvedés, valahogy ez nem jött úgy magától, mint a lánynév, szóval még nem vagyok mindenre elszánt, hogy megharcoljak érte, ha a drágám feldob egy jobbat. Ez motoszkál már bennem régóta, csak valahogy nem érzem annyira passzentosnak hozzá. Bár a vezetéknevünkkel igazán szépen hangzik, meg szép leírva a szóképe is :)

Na eldugaszoltam a szómenésemet.... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,barátnőm egy hete szűlte meg Zétényt :D szerintem szép név :wink:
Vendég
 


Lois, sikerült szép egyedi nevet találnotok.

Seszi, nagyon szép kisfiú Bálint. Klassz képek!

Liliana, azta, szép "kis" babátok lesz! Ne aggódj, meg tudod szülni. Én inkább a rendes szülésnek drukkolok.

skrisz72
 
 


Skrisz!
A hinta nagyon jó! És (úgy tanultam) fontos is hintáztatni a gyerkôcöt.
Mi is mindenképp szeretnénk valami ehhez alkalmas darabot. Van olyan bölcsô, ami egy vázról lóg le, tehát nincs talpa. Imádom, de bûn drága. Lehet megoldjuk amolyan magyaros sufni-tuning alapon.

Nyulasz!
Jó mozizást!

Angel!
Szép arca van, ezen a kicsit homályos képen is látszik!

Seszi!

Mitôl ilyen tökéletes ez a gyerek?

Lois!
Lakásfelújítás: brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
Nekünk is mindenképp bele kell vágnunk.

Kép
lona1
 
 


Lona, Lois, nekünk szerencsénk van, mert tavaly épült a házunk, és most nem kell komplett felújítást csinálni, hanem csak átfesteni a falakat a gyerekszobában, mert poros lett. Az volt a "raktár". Némi szín meg bordűr és kész is. :lol:

skrisz72
 
 


Köszönöm a dicséreteket nevünket illetően :D

Skrisz!
A mi házunk 5 éves, szóval amúgy is pont is időszerű "némi" felújítás, de azért hál'istennek közel sem egy nagygenerál :roll: Festés lesz mindenhol, falak, nyílászárók, meg minden ami fa stb. a hálókban lesz burkolatcsere, mert eddig padlószőnyeg volt (amit amúgy is csak átmenetinek szántam anno' ), a fürdőben eddig kész zuhanykabinunk volt, az megy a kukába és rendes épített zuhanyzó lesz. Klímákat szereltünk fel, ahol még nem volt (szintén a hálók).....ennyi dióhéjban. Szóval azért (remélem :roll: ) hamar készen lesznek vele. Ja meg a mosogatógépet kell beműteni a konyhabútorba :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

köszönjük, Kókuszbébike nevében is, és örülök, hogy van, aki ki tudta venni a képen :wink: , vmi azért tényleg sejlik! :D
sajna telefonnal ilyet tudtam fényképezni...

Lois,
kolléganőm is Zétényt szült decemberben!

(én még egy kicsit tartogatom magunknak a nevünket :oops: )

ja, pocakunk az nőni fog még nagyobbra is! :wink: néha mintha rohamszerűen nőnék egyet...

nagygenerálhoz hajrá!

ha nem bánjátok felteszek egy sima uh-s képet, ezen olyan kis piszeorrú :D

Kép
angel37
 
 


Angel!
Szóval Zétény-dömping van?? Én még a soha egy Zétény nevű pasival sem találkoztam.... sem kicsiben sem nagyban :shock:
Tényleg milyen kis pisze-királylány nózi van itt :P
Na te kis "felszínesolvasó" .... mondom Nem egy nagygenerál :D :D :D
Amúgy én is úgy érzem.....hogy egy nap alatt hirtelen megugrik a méret, aztán egy kicsit megint nyugi van :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
pedig amiket itt felsoroltál, inkább annak hangzik... :wink:

van vmi modell fickó Zétény :roll: :wink:
angel37
 
 


Angel!
Na ő az egyetlen, Dombi Zétény (ő amúgy inkább sportoló, úgy tudom atléta, akit tudok ezzel a névvel, de őt sajna személyesen nem ismerem.. :roll: )

A felújítási munkák 1 hétre vannak tervezve, ha tovább kell kerülgetnem munkásokat, meg vödröket behisztizek...szóval szerintem ez csak minifelújítás....ha jól van szervezve.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
OK, kisgenerál! :wink: remélem végeznek egy hét alatt, nagyon nem szeretem én sem a felfordulást, meg az idegen munkásokat a házban :roll:

ha már így szóba került, igen, ő az:
http://www.contactmodels.hu/models/boys ... /datasheet
lehet, hogy sportoló is!
angel37
 
 


Angel!
Jaja, ő az :wink:
Sokoldalú pasi :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Angel!Gyönyörű Kókuszka!Milyen édes a nózija!
Hihi, ilyenkor persze már mutogatják magukat :lol: Jól vagyunk, bár egyre "érdekesebben" járok :P Ami a 24-et illeti, valahogy sejtettem :lol: Viszem az utánpótlást.

Seszi! Bálint csodaszép!Ezek a szemek... ! :)

Hm...úgy érzem nekem is égető szükségem lesz ilyen hintára, háhh, és mit látok, van dzsungeles is...

Lois! Zétény nagyon szép név! (nekem is van most született ilyen nevű kisbaba ismerősöm, de ne riasszon vissza,tudom, hogy nem fog-sőőt lehet, hogy ugyanazok a babák :), különben ami furi, hogy most egy csomó Gellért baba született a környezetünkben...

A pocakomat én már 10 hetesen büszkén kinyomtam, nna, a jézusmáriahogylettezekkora most van...

Cupp!További jó hétvégét!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok,bocsi,most nem olvasok vissza...hoztam néhány képet,majd holnap jövök...

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Nyulasz!
Pont most néztem meg "odaát" is a Kisnyuszikat :wink: Egy kispasit tuti látok, tesó neme is kiderült?? :D

Viktu!
Na én egy Gellértet sem ismerek/ismertem sosem :shock:
Láttam a képedet..... hát igen, szépséges óriáspocak ez már kéremszépen.... :D

Én ma nagyon beparáztam....gyakorlatilag elájultam egy millisecundumra. Nulla előzmény, egyszer csak paff. Férjem kapott el, mert még oda tudtam nyögni valami alig értelmeset :? Előtte sétáltunk egy 20 percet, odaértünk valahova, bementünk, elég meleg volt, és már kész is voltam. Én elég önálló vagyok, nem szokott kísérgetni, de hogy induljak el így egyedül?
Valakinek volt hasonlóval tapasztalata?? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Lois...igen,kukacos pózolt,és egyértelműen megmutatta mi van a lába között...másik bogyó viszont nem akarta,egy képen láttszik valami,amiből fiúra tippeltünk,de erre azt mondták,még bármi lehet...így néz ki:
Kép

Angel,helyes kis piszeorrú :D
Vendég
 


sziasztok!

Nyulasz,
de édik! :) :)
egy fütyit én is egyértelműen látom! na kíváncsi leszek a másikra! :wink: a nemek aránya közeledik a topicon! :wink:

és köszi!

Viktu,
köszi! :D
akkor egy hét múlva - remélem - találkozunk és cserélünk! :lol:
anyu szerint már én is kezdek csámpásan járni! :roll:

Lois,
jaj, ez ijesztő lehetett :?
vérnyomás dolog? vagy esetleg nem függhet azzal össze, amit a múltkor láttak ez ekg-don? :oops:
angel37
 
 


lois!

Elhiszem, hogy megijedtél barátnőm volt így de szerencsére 1-szer fordult vele elő ő pont a boltba lett rosszul. Nála sem jöttek rá mi okozta. Lehet a vérnyomid esett le, ha tudod méreged egy pár napig.

Az uh-os fotok nagyon nagyon jók mindenkié.

nyulasza!

Ahol te voltál ott mennyivel előtte kell bejelentkezni uh-ra? Szeretnénk mi is ilyen képeket Grétiről.

Én tegnap este óta nem vagyok jó paszba, voltunk csavizni lehet sok volt a séta nem tudom de este megfájdult a hasim nagyon feszes volt nem görcsöl meg semmi csak feszült. Aztán elmúlt de most megint kezdi nem tudom felhívjam-e dokimat vagy ez normális jelenség? Ráadásul az orrom is úgy vérzett tegnap alig akart elállni, fáradt és gyenge vagyok remélem nincs baj. :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, orrvérzés tipikus terhességi tünet. Időnként nekem is bazi kemény a hasam, ritkán fáj, inkább szúr. Ha attól megnyugszol, inkább hívd fel a dokidat. Okosabb mint én. :oops: Elvégre azért van, hogy tanácsot adjon, ha megijed az ember.

skrisz72
 
 


Nikó,nekem is sokat feszül a pocóm...
Én egy héttel elötte jelentkeztem be,de nekünk mindenképp a szombat kellett... www.4dgenesis.hu
Vendég
 


nekem is sokat feszül, keményedik is, leginkább féloldalasan, azt Kókuszka csinálja :D
az orrvérzés is tipikus, meg van duzzadva az orrnyálkahártya ilyenkor. igazi orrvérzésem még nem volt, de ha kifújom szinte mindig kicsit véres.
angel37
 
 


Nyulasz! :D
Szerintem ez még bármi lehet.... :D Te mit szeretnél?? Drukkoljak a vegyespárosnak?? :wink:

Ájulást nem tudom, mi okozhatta, szerintem nem a vérnyomásom, mert azt szoktam érezni, ha leesik......alapból is alacsony :? Ittam utána koffeint, ettem csokit... vérnyomásomra, cukromra mindenre ment a tuning.
Anno a nővérem elájult egyszer terhesen, az mondjuk nagggyon durva volt, a 47-es villamos megállójában egyedül.. jó hogy nem esett be alá... :( Szegény arra tért magához hogy egyedül fekszik mindenki felszállt szépen a villamosra és őt otthagyták... 8 hónapos terhesen vérző lábbal, vékony nyári ruhában, amiben azért eléggé látszódott hogy egy kismama fekszik ott... elég szomorú, hogy ilyenek az emberek :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nekem direktben nem vérzik az orrom, de én is látom a zsepin hogy azért véres kicsit... de ez majd minden kismaminak van akivel csak beszéltem.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Durva az ájulásos történeted! Nem tudom a megoldást...
Ami a nôvéreddel történt az egyenesen felháborító :evil:

Nyulasz!
Nagyon jók a képek és aranyosak a kisnyuszik!

4D genesis, szerintem szuper! Nagyon kedvesek és segítôkészek. Egy éve voltam náluk, hogy megnézzék mi van a bal petefészkemmel kapcsolatban. Már másnap fogadtak!! Azért mentem , mert a K.-ban említették, hogy újra ott az endometriózis. Mivel hosszas vizsgálódás után sem látta (találta) a hölgy, a biztonság kedvéért pár nap múlva visszahívtak, hogy egy másik is megnézzen és csak egy alkalmat kellett fizetnem és az is sokkal kevesebb volt, mint egy terhes Uh. Szerintem máshol nem lettek volna ilyen emberségesek.

Niko, remélem elmúlik a dolog. Segíteni nem tudok, ma én is tanácstalan voltam, mert sokszor belenyilalt a hasamba bal oldalon valami :roll:

Kép
lona1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: