Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Húha, már kb. 1 órája olvaslak Titeket!

Valaki még dolgozik közületek? Ha igen, meddig? Én úgy tervezem, hogy júliustól már ne kelljen, ez persze többmindentől is függ... (doki, hogy érzem magam stb..) És aki dolgozik, az már megmondta a munkahelyén, hogy várandós? Én majd a következő UH (március 23.) után tervezem, amikor visszamegyek a dokihoz a kombinált teszt eredményével, és megvizsgál.
Egyébként a héten ismét rosszul lettem kétszer, egyszer le kellett szálljak a buszról rókázni... :( még jókor! Egyébként napi kb. 2,5 órát utazok a melóhelyről oda vissza összesen... Szóval nem túl kellemes.

És a jó hír, Negatív lett a kombinált teszt eredménye, hála az égnek!!

Edwards-kór: kevesebb, mint 1: 50 000
Down-kór: 1:14 000
Papp-A szintet nem tudom, mi
Szabad ß-hCG szint, szintén...
A lényeg, h. negatív!!

Nagyon örültem! :D

Vicger: Jobbulást kívánok Nektek!
Dorka: A fogfájás az egy borzalom!! Mielőbbi jobbulást!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Peppino örülök a jó híreknek! :)

Én kiváltságos helyzetben vagyok, gyeden itthon :) Atival a 20. hétig dolgoztam, aztán mivel személyes sértésnek vették az életem alakulását a főnökeim, táppénzre mentem. Ami vicc az egészben, hogy fel akartak mondatni velem :twisted: :twisted: :twisted: Aztán mikor az orruk alá dugtam a táppénzes papírt, volt meglepetés, így én nyertem :D
viszont utálom az ilyet, de nagyon.

vicger
 
 


Ezt a szemétséget!! Miaz hogy terhesen fel akartak mondatni?? Ilyen NINCS!!! Még jó, hogy az állapotosokat védi a törvény!!!!

Remélem azért velem nem lesznek ilyen szenyák!!! Sajnos biztos hogy személyes sértésnek veszik, mivel 19 éves koromtól ott dolgozom (most 32 vagyok) és szerintem azt gondolják én soha nem szeretnék szűlni... Hát tutti, hogy le fognak döbbenni!!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 

 
 

Peppino örülök,hogy minden vizsgálat negatív.Szegénykém,nem irigyelek a rosszullét miatt.Remélem hamarosan elmúlik.2,5 órát :shock: :shock: :shock: Aztaaa,én meghülyülnék.

Én még dolgozom,hol többet,hol kevesebbet,attól függ hogy bírom.Addig dolgozom,amíg bírom,és kedvem van hozzá.Mivel magamnak dolgozom,így minél tovább szeretném.

Vicger hogy vannak így estére a gyerkőcök?Használd ki te is,hogy csend és nyugi van.

Kép
v.andi
 
 


Andi jól vannak szerencsére. Vicán már semmi nyoma a nyavalyának, Ati szegényem makacsabb vírust kapott, de az orrfolyáson kívül nagyon vele sincsen gond, már nem is köhög. Már csak a trutyinak kell kiürülnie. Egyelőre nem látom rajta, hogy elkapta volna a devlát tőlünk. Most helyszínelőzök, aztán fürdés, alvás :D :D :D

Peppino bizony, hogy nincs. Csak az a gond, hogy némely munkáltató azt hiszi, hogy a munkavállaló segg hülye. Már elnézést. Nonszensz az biztos! Remélem nálad más lesz a helyzet, s veled együtt örülnek a kisbabónak :)

vicger
 
 


Csajszik: a férjem még tegnap hazahozott vmi csúnya hasmenéses vírust, ő is , én is egész nap rosszul voltunk, borzalmasan görcsöl a gyomrom ... még az a szerencse, hogy van itthon egy nagyon hatékony szer hasmenésre, az őt már kezdi rendbe szedni, nekem igazából ma délelőtt kezdődtek a gyomorpanaszok, most estére érkezett meg a hasmenés ... remélem, holnapra már jobb lesz, és Lilla nem kapja el :(

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


bibi remélem nem az ami nálunk is vendégeskedik! Drukkolok, h Lillus ne kapja el!

Most elköszönök, jó éjszakát Nektek!

vicger
 
 


Peppino: igazuk van a többieknek nem tehetik meg.Onnantól kezdve,hogy te terhes vagy és ezt a főnököddel közölted védve vagy.Sajnos én is úgy jártam,mint anno vicger.Az első reakciója a főnökömnek az volt, hogy szerződést bontunk.Szerencsémre határozatlan idejű a szerződésem így nem tud kirúgni.Persze ha határozott lenne akkor más lenne a helyzet.Bár asszem akkor is csak a határidő lejárta után szüntetheti meg a munkaviszonyod,de ebben nem vagyok biztos.
Én is utánaolvastam a dolgoknak mielőtt közöltem vele.Bár én már egy hónapja elmondtam neki,jobb ezen minél előbb túlesni szerintem.

Én szurkolok neked,remélem nálad jobban fogadják! :)

Bár azóta változott a főnököm hozzáállása - gondolom mert rájött, hogy nem tehet semmit - megbeszéltük, hogy ha bírom,akkor június végéig maradok és dolgozok.Csak anniy a változás, hogy mivel 12/24-ben dolgozok, így nem éjszakázhatok.Szerencsére!!!! :D

Kép
Vendég
 


Napocskás jó reggelt! (itt már süt)

Remélem mindenki kihasználja ezt a csodás időt ma is.Természetesen nem kődobálásra gondoltam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem is jár a Kép ,olyat bűnöztem tegnap.Sütöttem husit,és betettem a hűtőbe,hogy a zsír megdermedjen.Lefeküdtem férjecske mellé fél 10 körül,és el is aludtam.Fél 12-ig én a husival álmodtam :oops: :oops: :oops: Férjecske is felébred,és nekiálltunk enni :roll: :roll: :roll: Ez az én nagy bűnöm Kép Kép

Kép
v.andi
 
 


Jó reggelt!

Vicger
Hogy vagytok?
A befizetett TB csak nagyon elenyészően fedezi az eü. ellátás költségét!

Bibi
Teljesen igazad van!
Sajnos az eü-ben is vannak nem teljesen odaillő emberek...de azért vagyunk olyanok is, akik rendesen ellátják a feladatukat!
Jobbulást!

Süti
Sajnos, sokan az eü-sök hivatástudatára hivatkoznak... csak... a hivatástudatomért beülhetnék hozzátok egy vacsorára? :wink:

Dorka
Én sokszor a csendtől tudok megőrülni! :oops:
Algopyrint lehet terhesség, szoptatás alatt bevenni (sokkal inkább ajánlott, mint a Panadol)

Boboka
Fogorvoshoz terhesen is el lehet menni, sőt érdemes! Abból sokkal nagyobb baj lehet, ha begyullad, elgennyesedik a fogad!
A 2. harmadtól, pocakvédelemmel még röntgent is készíthetnek, érzéstelenítőt kaphatsz, szükség esetén antibiotikumot is!
(férjecske fül-orr gégész, és most szájsebészeten dolgozik, abból is fog szakvizsgázni :wink: )

Szezso
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Gondoltam, benézek, mielőtt indulunk Anyósékhoz ebédre :-D

Süti: milyen volt a vendégeskedés? Amúgy meg ágyrabság és vendégeskedés? :wink: Vagy ezt szabad? :lol:

Vicger: úgy látszik, az éteren átjött a hívó szavad, és ide irányított :lol: tényleg jó szemetek voltak a munkahelyeden...az a gáz, hogy ha kicsit naivabb vagy, minden szívfájdalom nélkül jól kiszúrtak volna veled...

Andi: szép a tavasz az ablakodban! :-D bárcsak már kívül is az lenne...Szerintem itt mindenki megérti a bűnözésedet! :-) én a gyökérkezelésem hetében voltam igencsak rákattanva a hurkára, kenőmájasra, húslevesre, szóval mindenféle ilyen disznóságra. Még a disznótoros káposztát is megettem volna, pedig azt nem is csípem :-)

Peppino: én is úgy tervezem, hogy legkésőbb június 30-ig dolgozom. Te még nem mondtad el a munkahelyeden hogy babát vársz? Gratula a jó eredményekhez! :-)

Bibi: nektek mihamarabbi felépülést kívánok!

Lina: a Te főnököd se semmi! Hogy bírod a 12 órázást?

Amúgy akkor sem rúghatnak ki, ha nem tudják, hogy terhes vagy, de Te azonnal közlöd, mikor azt mondják, el akarnak bocsátani. Na, remélem érthetően írtam le 8)

Dorka: hogy van a fogad?

Mabe: hello 8)

További szép napot! Itt esik a változatosság kedvéért :evil:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hahó!

Köszi a kedves kommentárokat :)

Ma mintha náthásan ébredtem volna, zúg a fejem, orrom tele, nem akarooooom... Algopirynt akkor be lehet venni? Ez tuti? És Aspirin Plus C pezsgőtabit?

Nekem a bűnözés tegnap a szalonnás kenyér volt, és Nutella... megkívántam, és berohantam az első boltba.... tegnap du kenyéren, ma reggel háztartási kekszen :P de képzeljétek, 3 kilóval könnyebb vagyok, tökre megörültem neki :)

floranan
 
 


Floranan
Ha lázad van, ha nagyon fáj a fejed, vehetsz be Algopyrint.
Szerintem, náthára nem érdemes aspirint szedni, semmivel se múlik el hamarabb, mintha csak C-vitamint szednél, vagy azt se...
(aspirinnel vigyázni kell egyébként s, mert vérzékenységet okoz)
Vendég
 


Köszi Mabe....

Átfutottam a sokmindent, amit írtatok, mindenkinek jobbulást, és gratulát, aki UH-n volt....

Szia Szezso :)

floranan
 
 


köszi lányok a fogam fáj ugyan...de ez nem vészes a tegnapihoz képest - a homeopátiás cucc bejött

mi a bizé van, hogy mindenki lebetegszik? tessék egészségesnek lenni

próbáltam hallgatni mozart....:)))) hogy babó okosodjon és szééépen növögessen de totál ideges lettem tőle:))))

hétfőhöz egy hétre uh..- én már lerágom a kezeimet....

KépKép
dorkamartini
 
 


Én is hallgattam zenét Csokival pár napja, igaz, hogy lassan már hallja is?

Én Oliver Shantitól meditációs és észak-amerikai indián zenéket....

Fogorvoshoz én is megyek szerdán, utánameg hétfőn dokihoz, remélem nyomtat képet csokiról :)

Pár napja, néha erős szúró fájdalmat érzek a jobb petefészeknél... olyan, mint mikor éreztem a peteérést félidőnél, ez mi lehet?

floranan
 
 


Tegnapi pocak

Kép
Vendég
 


Szép napot,mindenkinek!!!

Tavasz???hát max Andi ablakában (belül),mert itt igen borult az ég. :( :( :(

Peppino örülök a szép eredményeknek!!! Kép

Kép Akik így érzik magukat,azoknak jobbulást!!!

Mint írtam tegnapelőtt én is sült húst készítettem,abból a célból h apa megeszi a húsit én meg a zsírt :oops: :oops: :oops: Sok zsírt csináltam,szeptemberig talán elég!!!! :oops: :oops: :oops:

Vendégség:A nővéremékhez mentünk,akikkel egy telken belül lakunk,tehát nem volt nagy út!(50 méter)Sőt egy kis olasz cappucino likőrnek sem tudtam ellenállni. :oops: :oops: :oops: .
A kaja fincsi volt,de a betegek miatt ezt most nem részletezem,torta sacher+ somlói!
Hát ágyrabság:nagyrészt ágy,semmi megerőltető házimunka,kerti munka,max mosogatás,egy kis főzés,szóval extra óvatosság.Ma példálul színházba megyek,és a sűrű hétvége után holnap csak fekszem.Moszáj néha kimozdulnom,különben megőrülök!!!!

sutimano76
 
 


Mabe szép pocak!

Kicsit félek a színházba menni,h elkapom ezt a hasmenős-hányos kórt,de nem megy el helyettem senki!A munkahelyemen már jan vége felé túl estek a kollegák.Ez amúgy levegőben terjedős vagy érintkezés útján?????

sutimano76
 
 


Szép poci Mabe!

floranan
 
 


Sütimanó, sajna nem értek a bacikhoz...

floranan
 
 


Szezso: egyre nehezebben,ülve el tudnék aludni,bármikor...De muszáj,mert kell a pénz és a betegszabi alatt kapott fizu nem sok.Ráadásul felújítunk és az se olcsó.
Mostanában korábban fekszek és tovább is alszok,de szörnyű,mert utána még fáradtabbnak érzem magam....Szóval belekerültem ebbe az ördögi körbe.Szeretném már egyszer teljesen kipihenni magam....Vagy egy picit nyugdíjasnak is jó lenne lenni...:)

Kép
Vendég
 


Szia Mindenkinek!

Én még új vagyok itt nálatok, de már egy ideje olvasgattalak titeket. Már eddig is sok hasznos tanácsot kaptam tőletek.

Amúgy a 15. hét végén vagyok. :D

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Üdv taranee! :D
Vendég
 


Üdv Taranee!
Köszi a gratulációkat!
Szezso! Még nem tudják, de hamarosan... Még nem akartam elmondani, babonából.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Szia Taranee!Honnan a 15-ből,többen vannak itt onnan,én 30 évig a Drégelyvárba laktam?

Lina igyál napi min2 litert,és jobb lesz(álomkór).

sutimano76
 
 


Jajj, nem tudok vonalzót csinálni... :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.03.15 16:05-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


sutimano76: megvan a napi két liter sőt szerintem a három is,de szerintem erre rájátszik az időjárásváltozás is.Főleg amilyen össze-vissza idő van mostanában.Nálunk most is szakad az eső.

Kérdés: a vonalzómat hogy tudom úgy megcsinálni,hogy minden bejegyzés végére automatikusan betegye?Csak mert most mindig bemásolgatom a linket.


Kép


AFP: ápr.3.
Vendég
 


:?: :?: :?: Peppino

sutimano76
 
 


Elvileg közben megtaláltam.:)
Vendég
 


Lina,a profilon belül,az aláírásba kell bemásolni.

Hát sajna akkor esetleg még a kávét tudnám ajánlani.Nekem akkor van álomkórom,ha keveset iszok.

sutimano76
 
 


Na további szép estét,megyek készülődni,drukkoljatok,h ne legyen sehol tüntetés,mert nem szeretnék a rendőrség elől rohanni ,vagy szétverve találni a kocsim.

sutimano76
 
 


sziasztok! Üdvözlet a csatlakozó kismamiknak :) :)

Ettem pizzát!!!! :D :D :D :D :D :D és bent maradt!!!! :D :D :D :D Szerintem már minden okés lesz, kifele jövünk a dzsuvából rendesen :D :D

Bibi remélem, Ti is jobban vagytok!

vicger
 
 


Üdv az új Kismaminak!

Vicger,örülök,hogy a pizza jól esett!Ez azt jelenti javultok,hál istennek.

Mabe,cuki pocak.Milyen vékony vagy.Ránézésre neked is csak pocid lesz a végére,csini vagy!

Suti,kíváncsian várom,milyen volt a színház.Mit láttál?Ezektől a göthöktől jobb félni,mint megijedni,de sztem bárhonnan össze lehet szedni.Bízzunk benne,hogy színházban nem.

Mi ma körbe jártuk anyáinkat,mert nem Pesten laknak.PorhAnyósnál nem volt jó,mert összevitatkoztam velük.Most egy ideig nem kell menni.

Viasaton a csak szex megy.Első filmem,amiben dolgoztam :oops:

Kép
v.andi
 
 


Mano,szakmai tanács kellene :wink: Ráér,még nem aktuális:lol: Találtam magamnak egy babakocsit,de árat nem leletem hozzá,illetve nem tudom milyen.
Szerinted?

http://elefanibababolt.echt.hu/babakocsi/casualplay

Kép
v.andi
 
 


andi ez nekem is nagyon bejön
ezt az oldalt nézted?:
http://www.casualplay.eu/

szívesen hallgatom a már anyuk véleményét:)))))))

KépKép
dorkamartini
 
 


Jó reggelt!

Andi, jól néz ki a babakocsi! Én maradok a graco-nál eldöntöttem.

Mabe, szépen gömbölyödsz! Csini vagy!

Ma reggel iszonyatos fejfájásra ébredtem, szédülök, úgyhogy ma az ágyat fogom nyomni. :cry:

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Kata jobbulást neked fejfájásilag.

DorkaM:köszi,ez tényleg szupi oldal.Bár most,hogy árakat is láttam.khm,khm....nem tudom :shock:

Én a mai védőnőt vagy átteszem,vagy lemondom,mert közbejött valami a mhelyen.Meglátjuk.

Remélem kisüt ma a napocska.Eddig nem úgy néz ki.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Látom pörgött a topik hétvégén is!

Andi! Dorka! Nagyon szép a kocsi! Nekem tetszik. Szerintem olyan 150-170 körül lehet az ára. Azt nézzétek meg, hogy a mózes szélessége mekkora, mert télen bundazsákban is el kell férni benne a gyereknek.....szóval ne nyomorogjon benne szegényke.
Amúgy minden kívánalomnak megfelel.


Andi!

Anyós engem is felidegesített hétvégén. Szegény végtelenül egyszerű teremtés. A fiammal társasoztak (volna), de sajnos semmilyen játékszabályt nem bír megjegyezni. Pedig 2 dolgot kell csak fejben tartani(leírtam cetlire neki).Nem is ez a baj, csak azt hiszi, ő a tökéletes, mindenkit leszól, semmi nem jó neki. A mai nőkről meg megvan a véleménye, mert mi lusták vagyunk, bezzeg régen....ha egy cérna kilóg a gyerek pulcsijáról, már durrog, hogy milyen anya az ilyen. Jaj, abbahagyom, mert most is csak ideges leszek..... :oops:

Cicifeszülés: nekem mostanában annyira érzékeny, hogy alig bírom ölbe venni őket, ordítani tudnék a fájdalomtól.

Téma volt a tanárság: én is az volnék, de sajnos nekem is lesújtó a véleményem. Szerintem 20%, ha odavaló, a többi csak kényszerből csinálja. A lányom gimijéből a felét lazán kiselejtezném. Viszont az is igaz, hogy nincs eszköz a kezünkben, ha már nem bírunk egy gyerekkel, nem tehetjük ki, mert kell a fejkvóta. Csak így a többi normális szív. Katasztofális állapotok uralkodnak(főleg felsőben)De ezt inkább nem részletezem. :cry:

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt!

mindig rácsodálkozok mennyit tudtok írni! rám megint rámjött az aggódás, hogy minden rendben van- e odabenn. 2 hete voltam uh-on, de még 4 hetet kell várni a következőre. Gondoltam elmegyek 1x soron kívül, de 8ezer ft, és most családi ünnepek jönnek, nem igazán lenne rá keret. de lehet hogy a megnyugtatásomra mégis el kellene menni! Már alig várom, hogy érezni lehessen, mikor mozog. azt mondta a védőnő, hogy a 14. héttől már észre lehet venni. én minden este úgy figyelek, de még semmi.

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Andi a vateran találtam neked:

Megnevezés: Babakocsi Casualplay
Jelenlegi ajánlat: Nincs minimálár!

Termék adatok:
Árukódja: 132695519
Eladó: oscar7(156)
Az áru helye megye alapján: Tolna
Áru mennyisége: 1 db
Fixár: 83 000 Ft
Eddigi látogatók száma: 186
Állapot: Használt
Aukció kezdete: 2009/02/25 19:16:49
Befejezés Dátum/Idő: 2009/03/18 19:16:49
Szállítási költség: Vevő
Fizetési mód: Banki átutalás, Postai utánvétel

Kérdezzen az eladótól!
Licit előtt mire ügyeljek?
Az eladó adásvételeinek minősítései
További termékek ebben a kategóriában
Ajánlja az árut barátainak!
A felhasználó egyéb termékei
Termékfigyelő
Aukciófigyelő
Aukció adatainak exportálása naptárfile-ba
Mi az a kikiáltási ár és mi a minimál ár?
Szabálytalan aukció? Értesítsen!


Vegye meg most:Vegye meg a következő áron: 83 000 Ft
Az aukció vége: 2009/03/18 19:16:49
Áru mennyisége: 1 db

Amennyiben a termékre érvényes licitet tesz, akkor a Vatera szabályzata és a PTK 211. § szerint is köteles az aukció tárgyát átvenni az eladótól!


Leírás:
Casualplay S6

3 hónapot használt-hibátlan állapotban!!!!
A babakocsi súlya 6kg+hordozó
Bolti ára 120000ft
Képek:

sutimano76
 
 


No akkor sziasztok!

Színház....A figaro házassága....nővéremnek nagyon,nekem nem annyira tetszett,sokszor unatkoztam,Kamarás Iván nem kedvenc,kicsit túl játszotta szerepét.Lehet elfogult vagyok már az operett színházzal és Kero-val kapcsolatban,de szereintem a rendezés miatt se tetszett.Bár "kicsi éééén"-nek tetszett,mert egyáltalán nem fájtam,nem görcsöltem!!!!!

Vera a babónak nem tesz jót a sok uh,ezért nem nézegetik a dokik hetente.A nővéremnek összvissz 2 volt!!!
Én is nehezen bírom,de a múltkorinál is felgyorsult a pici szívverése az uh alatt,ezért én mostmár inkább nem erőltetem.

Sajnálok mindenkit aki nincs jó viszonyba anyóssal.Bár én képes vagyok leszólni,azt vagy megsértődik,vagy nem.Van h felhívom csak úgy,mostaanság az unoka miatt szerintem megbocsájtóbb lett.

Andi,Szex és NY,csak nem szinkrón????

sutimano76
 
 


Üdv Mindenkinek!Köszi az üdvözlő szavakat !

Szia Sütimanó!
A Bánkút utcában lakunk a XV-ben.


Tud valaki segíteni, hogy vonalzót hol tudok csinálni? Olyan helyes mind. Előre is köszi.

Amúgy én is dolgozom még júniusig. Bár jelenleg itthon vagyok, mert a múlt héten estem túl egy chorionbiopszián. / öreg vagyok a magam 37 évével :( / Szóval most pihengetek, a család megy kényeztet. Van ugyanis egy 10 éves nagylányom, aki már nagyon várja a kistesót.

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 



Kép
v.andi
 
 


S.Vera!

Én már lassan egy hónapja voltam uhun, és még két hét...

Kép
arvaerika
 
 


Taranee!

De jó, hogy túl vagy a biopszián, én nem mertem bevállalni, csak a kombi teszt van meg. És nem vagy öreg! :wink: Mondom ezt én 40 évesen.

Kép
arvaerika
 
 


csináltam új vonalzót....most látom kék a nyakkendője a macinak:)) lehet tényleg fiú van a pocakomban..:)

KépKép
dorkamartini
 
 


Dorka!

köv.uhun már biztos kiderül? Mikor mész Afp-re? Én csak 1 hét múlva.

Kép
arvaerika
 
 


Az első mondat után !-t akartam írni

Kép
arvaerika
 
 


Üdv Taranee!

Beteg vagyok, hőemelkedés, torokfájás, köhögés, szédülés, gyengeség... nagyon fini... mondjuk még mindig jobb itthon, mint az irodában de így.....

A Csak szex és más semmi nagyon jó :)) Szeretjük :)

Az én anyósom előnyére válik, hogy jó messze van :D

Megyek, ledőlök...

floranan
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?