Új privát üzeneted érkezett!

kokusz mostmar igazabol en sem ertem mi van velem.

pe valamikor lennie kellet hisz magas a hom.megjegyzem magatol meg soha nem volt ennyi csak progival stimus ciklusban.

ugye valakinek progit adnak abbahagyja aztan meg megjon neki.en egy hete abbahagytam es semmi.
nyalkahartyam 11.5 amibol a doki szerint meg barmi lehet.

tegnap panikohamot kaptam mert nem talatam meg potyi UH kepet,azert ez is durva,meg mindig nagyon ragaszkodom hozza.
vegul csak megtalatam ott volt pici petezsak nyalkahartya 9,6.

idegileg kezdek mostmar tropa lenni.nem akarom szedni a menzihozo bogyot ha nem muszaj,es ha valamikor volt pem akkor elviekben magatol is meg kellene hogy jojjon.

ja hanyinger,3napja,tegnap mar a parom is mondta hogy ez igy nem lesz okes,de megis mit csinaljak,es raadasul meg majd most fogok emelni.

bocsi hogy igy kitortem azthittem ettol erosebb vagyok de most ez kicsit kiakaszt.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Teljesen érthető hogy ki vagy borulva, mert ez a bizonytalanség a legrosszabb. Egy vérvételt nem lehet kicsikarni, hogy nézzenek hcg-t? Nem csináltál újabb tesztet?
kokusz
 
 


majd holnap vagy holnaputan tesztelek,a homtol fugg.
vervetelre addig nem gondolok meg nega a teszt.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Monyo!
Tökre nem értem az egészet, de a honapi teszt igen jó ötlet! 8) ...ettől már csak a mai lett volna jobb :wink:

Kokuszkám!
Isten éltessen utólag is!!! Bocs :oops:

Angel!
Jajjjj, be szép ez a gyerek! :lol:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


jupi jupijeje :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Monyo??????
Mi vaaaaan???? Naaaa! Csak nem.....????


jaj,most mident elfelejtettem és az előző oldalon van... :oops:

anyapoc
 
 


Ja,olvasom,hogy megjött:?...

Én meg már azt hittem,hogy gólya... :(:(

Azért ennek is örülünk :).

anyapoc
 
 


Na akkor sziasztok :)!

Kokusz

Mondom,hogy Apa hőőős :wink:!
Ajándék tuti,sajnálom,hogy nem találsz...de a píííz legyen mindig nálad :D!
Nekem meg mindig pont csípőnaci kell,mert a felsőtestem nem épp hosszú :?...És én meg sosem találok :lol:!
Mennyit hízált? :roll:
A lobbi nagy úr :?... Uez van a Na-glutamát esetében is :?...Pedig francos egy szer :evil:!!

Okr

Nekem az első 1 hét furcsa :(...De utána belejövök és amikor hazajön,akkor is az első 1 hét furcsa :lol:!
Betegség :evil:!Mondom én,hogy brutál vírusok vanank újabban :(...
Talán a jobb idő :roll:...
Milyen gyakszád volt?

Katavirág

Akkor hamarosan mennek a következő drukkok, jó hogy nem kell sokat várni :).
Azt megkérdezhetem,hogy miért ragaszkodtok az egy embrióhoz? Csak kíváncsiság :).
Én olvastam Kális topikban fagyis mamit,de hirtelen most nem tudom megmondani,hogy kki volt az.De tuti,hogy volt!!!!
Utánakeressek?

Pusztok!

anyapoc
 
 


anyapoc,nem vagyok telhetetlen,nagyon orulok most a menzinek is.

Kép
monyo83
 
 


Anyapoc
Hát max veszek csípőnacit ... úgyis mondta Kriszta hogy az jó babásan is mert fér a pocak :)
Apa mondta tegnap hogy nem szívott annyi cigit, mert rossz íze volt. Lehet ez már a szer hatása, de lehet csak pszichés mindenesetre örülök neki :)
Hmmm hát vagy 5 kiló feljött rám ... :roll: de már pár napja nem vacsorázom csak zöldalmát, majd szépen lassan elindul lefelé.
Nagyon béna nadrágokat lehet kapni .... én itt Pesten csak csipőnacit találok mindig, ami nem az, az meg úgy néz ki hogy fel nem venném.
Na ja a lobbi az lobbi .... sok mindennel van ez így .... itt volt a margarin téma. Pár éve mind azt mondták egyél margarint mert az egszséges, most meg azt mondják egyél inkább vajat mert a margarin tele van mindenféle káros anyaggal.
kokusz
 
 


Hu Monyokám kimaradt :)
Én is azt hittem teszteltél és pozitív :) de akkor hajrá mensi.
kokusz
 
 


Monyo

De édes vagy :).Meg lesz ennek majd az eredménye :).

Kokusz

Akkor nem csak én vagyok úgy,hogy marhából nem tud vásárolni :?... Nagyon ritkán találok olyan nacit,amit azonnal megvenném,ha iylen van,meg is teszem,mert tuti,hogy fél évig megint nem találok :,.Kicsit béna a testfelépítésem,nekem tényleg csak azok jók... :roll:
és persze praktikus,Krisztának tök igaza van :wink:!
Apa ügyes,csak így tovább :).Majd anyut megkérdezem,nála hogy volt,mert szt ő egy az egyben le is tette a cigit,rá sem gyújtott,ahogy elkezdte a gyógyszert... :roll: Ha pszichés hat,az még csak jobb :).

A margarintémával pont nemrég találkoztam az óvodában. Én ezt is csak hisztériának tartom.Pláne,hogy sok ember felül ilyesminek, mellette meg millió más dologgal mérgezi magát, hiszen rengeteg élelmiszer tartalmaz hidrogénezett növényi olajokat... :roll:

5 kiló pikk-pakk lemegy,főleg,hogy megreformáltad a kaját :wink:!Egy kis mozgás? :)

anyapoc
 
 


Monyoka
Akkor végülis most megjött???
A mettől hányingered van??Nekem hasmenésem volt :oops: ,nem gyengén. :wink:

Kokusz
Jó lehet ez a szer,apa már érdeklődik utánna! :D
Csípőnacit tessék venni!!!

Anyapoc
Margarin:dietetikus mondta,tudja hogyan készül(élelmiszeripari mérnök is)+ a finomított étolaj is!A megmaradt "pogácsából" vmi vegyi szerrel még kioldják a maradék olajat is,de hogy ennek ne legyen íze beleraknak még egy csomó vegyszert.(képeket is mutatott)Persze feltüntetni a terméken nem kell,mert nem éri el azt akoncentrációt,amikor a feltüntetése kötelező.Viszont 180 ° felett ezek kioldódnak.azért nem szabad csak addig melegíteni az olajat.Margarint még külön szilárdítják ehhez jön az ízanyag+ egy-két vitamin.Hát mi azóta ,hogy ezt tudom,ilyeneket nem eszünk. :oops:
Az egészséges táplálék szte az ami a természetben előfordul,és az étel otthon készül.
Mondjuk a hidegen sajtolt olaj az jó,abban nincs semmi vegyszer.

Gyakorlat:kardio-pulmonális rehabilitáció.Tornáztam egy csomót,meg láttam ezt-azt! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel!
Először nem is jöttem rá, hogy ez a te fotód!! :wink:
Szépen gyarapodtok! :D Csak így tovább!

Okr!
kardio-pulmonális.....??????????????????? Mi ez?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Monyo, most akkor ezt en sem ertem... megjott :?: Azt tudtam, hogy volt egy halovany teszted, de az UH szerint is terhes voltal :?: Nem semmi idegorlo lehet :!: Csak kitartast kivanok :!: Es pozitiv energiat kuldok :!: Biztos sikerulni fog elobb vagy utobb :!:

Kokusz, en csak azt mondom, a cigi letetele elhatarozas kerdese es semmifele gyogyszer nem segit, ha nem akarja az ember szivbol letenni. Ebben sokat segit Allen Carr konyve, aki nagyon jol szemlelteti a dohanyos lelkivilagat. A nikotinos rago pedig hatasos az elso cigimentes napokban, amikor pusztan a nikotinhiany kenyszeriti az embert a ragyujtasra. De sok sikert az uradnak, hatha neki megis bejon ez a Champix. A lenyeg, hogy sikeruljon letennie.

Margarin.... szerintem mergekkel vagyunk korulveve. Mar a vorosborban is van tartositoszer, a tejrol, mas etelekrol nem is beszelve. Ez a rengeteg meddo par is ennek koszonheto. 15 eve a lombikos helyek meg nem lattak ennyi rossz spermakepet. A cigit le kell tenni, mert megoli az embert, de szerintem nem attol meddo az ember, mert 15 eve meg tobben szivtak :shock:

Anyapoc, azert szeretnenk egy embriket, mert nem szeretnenk ikreket. Amikor az elso lombikon voltunk, valoban 2ot kaptam vissza, ebbol szuletett egy kisfiam, de akkor 3 ev sikertelen probalkozas utan mindegy volt, nagyon szerettunk volna babat. Egyszoval az ikrek is jobbnak tunt a semminel. Most viszont van mar egy kisfiunk, aki egy eves sincs meg. Itt vagyunk a vilag masik vegen, az uram reggeltol estig dolgozik. Egy kistestver illene a kepbe, hiszen segitsegem semmi. A 3x1es beultivel is ugyanolyan jok vegul a teherbeesesi eselyeink, mintha 2ot ultetnenek vissza egyszerre. Es a doki is ezt javasolta. Itt mar nem nagyon divat a 2, 3 beultetese, mert az ikerterhessegekkel tobb a gond. Inkabb tobbszor probalkoznak 1es beultetesekkel egymast koveto honapokban.
katavirag
 
 


sziasztok!

beköszönök, aztán lassan megyünk 4d-zni :D
az utóbbi napokban belemerültem a 24 4. évadjába...

pocakdícséreteket köszönjük :oops: :D

Monyóka,
akkor új ciklus kezdődött, hajrá! :wink:

Kókusz,
reméljük használni fog nektek (párodnak) a cucc! :)

Anyapoc,
határozottan érdekes! :lol:
ha nem rendelkeznék ilyen előzményekkel, szerintem nagyon élvezném, persze így is! :oops: :wink:

A kaálison van több fagyis siker is! :)

Cigi: én párom is szíjja, és jó a spermája ha nem is donormennyiségű :wink:

ahogy Katavirág is írja, régen is füstöltek rendesen, nem tudom, nézi-e vki a Mad Man-t... még nézni is sok, terhes nők is füstöltek, ittak.

Beültetett embrikék száma: tudja a fene, hogy mitól függ hány marad meg, és hogy mi a jó :roll:
nekem nem lett semmi se 2-ből, se 3-ból, se amikor 1-et kaptam vissza a fagyiból.
A 4-es beültiből lett Kókuszka, lehet, hogy épp a kis negyedik...
angel37
 
 


Angel!
A 24-et én is akkor néztem mikor növesztettem a pocakot. Imádom!
Várom a 4d fotókat.

Kókusz! Sajnálom, hogy nem sikerült. :( A lényeg, hogy ne add fel!!! Legyen Angel a példa.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ja, még valami.
Angel! Látogass el a régi topikunkba. Van hír! (nem rólam)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
első 3-at láttam tv-ben, de sztem mind jó! :)

benéztem, láttam! :D pü gratuláltam is hozzá! :wink:


Mi is közben megjártuk az istenhegyit, Kókuszka teljesen kis tökéletes! :D :D
angel37
 
 


sehol senki? :shock:

felvarázsoltam két Kókuszképet a kaális babavárósba... ha vki kíváncsi lenne...
a 4d-s sajna nehezen kivehető, telefonnal lett fényképezve, ilyet tudok :oops:
angel37
 
 


Sziasztok!

Angel

Óóóó,látszik minden :).A 4D-s is.Ha jól látom,fejecske, szájal, homloka előtt pedig kezecskével :).A másik is jó kép :).
Nem kaptatok rendes képet a 4D-sről?vagy csak nincs gépen?
Gratulálok a jó eredményekhez :).


Kata

Értem,azt hittem,elsőre is 1-t kértetek,ezért volt nekem érdekes a dolog :).
Így mennyit támogatnak?

Kriszti

Szl jól érezted magad,ez a lényeg :).Gépekkel,vagy anélkül tornáztatok? Nekünk projektmenedzsment volt egész hétvégén :?...
Margarin: persze,tudom, aki a tűz közelében van, az mindig tud rémséges dolgokat mondani, gondolom a többi élelmiszerről is. Na de hajmeresztő azt terjeszteni,hogy a margarint egy molekula választja el a műanyagtól!!!! :shock: Melyik molekula? És melyik műanyagtól? Max. a dobozától :lol:! No,az ilyen sületlenségekre mondom,hogy hisztéria...

Azért érdekesen adta elő a dietetikus a dolgot... :roll: Nekem egy kicsit csúsztatásnak tűnik :oops:....Pl. az az anyag,amivel a préselvényből kinyerik a maradék olajat.Szerves oldószer, amiből marad vmennyi(elvileg az egészségügyi határérték alatt) az olajban.Szerves oldószer az etil-alkohol is,mégis sokan megisszák :lol:!Az is mérgez... :roll:
Ja,nem szabad túlzottan hevíteni őket,de nem a bekerülő anyagok miatt, hanem azok a mikroanyagok miatt, amik amúgy is benne vannak az olajokban.Ezek hevítés hatására átalakulhatnak.
Az íz és szagtalanítás pedig tudomásom szt szűréssel és vakuumdesztillációval megy,ami megint csak nem fog belebocsátani vegyi anyagot... :roll:
Margarin esetében tesznek még hozzá dolgokat, hogy kenhető legyen,jó állagú, ízű, de ezek jobb margarin esetében természetes anyagok. Na bocsi,nem akarok ám okoskodni....Csak a meglátás sokféle lehet :wink:. És ez nem kampány, hogy egyétek :lol:!


Kokusz

Apa hogy áll a cigivel????Megdicsérhetjük? :)

Na megyek,mert a kölkek szétszedik egymást :?....

anyapoc
 
 


A fiam most alkotott,ezt muszáj megmutatnom :).

Figyelmetekbe ajánlom az aláhúzott részeket :).Aki megfejti,kap egy virtuális kupát tőlem :lol:!

Kép

anyapoc
 
 


Angel
Még nem néztem a képet majd meglesem. De biztos cuki :)

Anyapoc
Hmmm talán kutya és egyszer?

Apa ügyes, már kevesebbet szív és nem is esik jól neki :)

Kamilla
Nem adom fel :)
kokusz
 
 


Kokusz

Yessss!
Kép

Kép

A vicc az volt ebben, hogy előtte kérdezte meg a Q betűről,hogy mi az.Aztán írni akart egy mesét és ezek szt emlékezett rá :lol:!

Apának külön gratuláció, azért csak lesz belőle valami :wink:!

anyapoc
 
 


sziasztok!

Anyapoc,
:D
de kaptunk egy nyomtatott 4d-s képet, azt fényképeztem le a mobillal! meg egy sorozat 2d-st + dvd-t. :wink:

Látom Kókusz már kitalálta! :)
"kutya és egér" lett volna az első tippem, de logikailag tényleg egyszer"" :) !

Kókusz,
emberednek gratuláció, topicilag drukkolunk a kitartáshoz! :)

és persze, hogy nem adod fel! :wink:
angel37
 
 


Angel

A DVD-n nincsenek 4D-s képek? Na mindegy,azért így is jól látható ám Kókuszka :wink:!
Mit néztek az Istenhegyin? 4 markerest?
Azért Te is megkapod a kupát :) Kép

anyapoc
 
 


Anyapoc,
de vannak, párom mondta, hogy lehet abból vhogy kivágni képet...

4 markeres? mire gondolsz? a 4-es tesztre? az down szűrésre jó, ahelyett kombináltat csináltattunk!

ez most csak egy sima kötelezőn kívüli, "kíváncsi" uh volt, meg a dokim is mondta, hogy nézessünk egyet, hisz 18. meg asszem 30. hét között elvileg nem lenne...
angel37
 
 


Angel

Na,akkor vágjatok képet, remélem,sikerül...De ha át tudod küldeni,nekem van asszem progim hozzá... :roll:
Igen a 4-es tesztre gondoltam :).
Szl egy kis kukucska :).Nekem mindkét gyereknél volt extra kukucs,mert mindkétszer valamit nem jól láttak a 18. hetin és vissza kellett menni :?... Jól rám hozták a frászt :(...
Villőnél voltunk mi is 4D-sen, nagyon élveztem :).

anyapoc
 
 


Sziasztok csajok!

Megjöttem. Kevés síelés sok buli, ez az egyenleg. Jó volt.

Csak szemezgettem és így írok bele-bele kapva.

Monyó!
Olvasom voltál dokinál, és baba nincs, stimu van. Nagyon szorítok, hogy sikerüljön ebben a ciklusban, lendületben vagy. (azért én lehet megemlítettem volna a halvány teszteket) Szorítok nagyon.

Katavirág!
Sajnálom, hogy nem jött össze. Én is biztos voltam benne, hogy sikerül.

Kata!
OLvasom, olvasod a Titkot. Remélem neked segít egy-két gondolat erejéig.

Angyalkám!
Ollllllllyan szép a pocakod. Mindjárt megtekintem a dedet belülről is :)

Kriszta!
Margarin-olaj üggyel teljesen egyetértek. Mi is tanultunk ezekről.

Kokusz!
Hajrá június!!!!!!! Akkor a kötelező 3 hónap után mehettek is. Szuper.
Férjed tegye le a cigit, sok sikert ehhez. Ja és mentek áztatni magatokat? Jó ötlet, hátha bejön. :wink:

Anyapoc!
Nagyon vicces kisfiad irománya. Muszáj rajta mosolyogni, de ügyes is egyben. :)

Na most ennyi voltam. Ja ,megszületett a második unokaöcsénk is, most a férjem öccsének a kisfia. Meglátogattuk. Mondjuk már 2 hete, de most látogattuk meg őket. És nagyon édes kiscsávó. Olyan fajta, akiről már most két hetesen el bírom képzelni, hogy rúgja a bőrt a grundon. Hasonlít a páromra. Igazán különleges élmény ez így.
Na pussz.

Junko
junko
 
 


Angyal!

Nagyon helyes pofija van a lányodnak. Kicsit homályos, de egyértelműen kivehető. És gratulálok a 24. héthez is és és és hogy zárva vagy. És úgy egyáltalán. :)

Junko
junko
 
 


Junko,
sziaaa újra itt! :D
hó nem volt v. túl jó volt a buli? :wink:

gratulálok az új unokaöcsihez!

és mindjárt beindulnak az események nálatok!!!

dicseket köszönjük! :oops:

Anyapoc,
mivel hozták rátok a frászt? :?

sokat nem mutatott ám magából Kókuszka, dugdosta a pofikáját is, még tényleg ez volt a legjobb kép!
a felvételt nem tudom elküldeni, nem tudtuk másolni sem.
angel37
 
 


Junko

Üdv újra itt :).Azért bizti a buli is jó volt :wink:!
Köszi a fiam nevében is :).
Unokaöccshöz gratulálok, elképzeltem,ahogy rúgja a bőrt... :)

Angel

Óóó,a dögök,hogy nem másolható :evil: ..na sebaj,amit kell,azt láttuk :).
Bulcsúnál áramlási gondok voltak, a méhet ellátó valamelyik érben talált vmi kiöblösödést a doki.Persze utánaolvastam, hogy mekkora gáz lehet belőle :?... Visszamentem 1 hét múlva,már minden rendben volt :).
Villőnél meg a szívén nem látott vmit jól az egyik doki, egyszerűen nem tudta megnézni rendesen, mert szt rosszul feküdt (teljesen lent volt haránt a kismedencében). Vissza kellett mennem 1 hét múlva, kifogtam a leghülyébb dokit (mogorva,nem lehet tőle kérdezni), ő is vagy 10 percig vizsgált, és végül már az oldalam felől UHozott, mire megtalálta amit keresett... :roll: Na azt a 10 percet senkinek nem kívánom.Azóta azt gondolom,mindig kitalálnak vmit, hogy fontosnak látszanak :roll:...
Nálunk sem sokat látni a 4D-s képeken :).Mindig ott volt vagy a keze,vagy a lába az arca előtt :D!Nem hiába,csajok :lol:!

anyapoc
 
 


Sziasztok :!:

Aztamindenit, Angel, akar 4es ikereket is hordozhatnal most :wink: Nem volt ez kicsit meresz :?:

Koszi mindenkiek, aki irta, hogy ismer sikeres fagyikat :!: Minden ilyen pozitiv pelda segit :!:

Junko, tenyleg, mar nem sok van hatra a kovi lombikg :wink: Aranyos vagy, hogy irod, te biztos voltal a sikeremben. En is....

Na, most mar en is beleolvasok ebbe a Titok cimu konyvbe...

De elobb meglesem Kokuszkat :wink:
katavirag
 
 


Sziasztok!

Angyal!
De, volt 3 m hó. Végig esett míg ott voltunk. Még robbantottak is (mondjuk nem a sípályán természetesen). Igen, minden este bűnöztünk hol kicsit, hol nagyot és a másnapi indulás így csúszott rendszerint. De azért jó volt, de jó hazajönni is. Főként, hogy meglepiből itthon vártak tesómék. Nagyon örültem nekik (főleg a kis énigazi unokaöcsémnek).
Bizony, most már tényleg csak 2-3 hét....várom.

Anyapoc!
Sajnos a jó pár perces néma UH-zást már én is megéltem.:( De szerencse hogy nálatok nem volt gond. :)

Katavirág!
Nekem is a fagyis sikerült, úgyhogy simán összejöhet.

Junko
junko
 
 


sziasztok.

junko jo hogy" hazajottel",orulok hogy jol ereztetek magatokat.kepek nincsenek?

angel,milyen jol haladsz,mindjart itt a vege es karodban tartod akit anyira vartal.

kokusz apa nagyon ugyi,kitartas.

en ma kezdem a clostyt jovo heten UH.erdekes de nem izgat egyaltalan ugy a dolog mint regen,egyaltalan nem bizom benne hogy sikerul

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Jajj de nincs kedvem dolgozni.
Junko
Üdv újra köztünk. Biztos klassz volt a "sielés". Mi is így jártunk tavaly, alig sieltünk, mert mire felkeltünk is kitámolyogtunk a pályára már délután volt. De jó ez így :)Legalább kikapcsoltál mielőtt beköltöznek a bébikék. Grat unokaöcsihez.
Hálistennek elég hamar jön a következő lombik, de őszintén mondom bízakodom, hátha csoda történik :)

Monyokám
Nem baj az ha nem foglalkozol vele, lehet ez a siker titka.

Angel
Hogy eltelt az idő, még csak most volt hogy írtad, sikerült :)

Én már várom a pénteket, de jó lesz. Édes semmit tevés :)
kokusz
 
 


sziasztok!

Anyapoc,
Villőnél akkor ez csak vaklárma volt, nem is volt gond, csak a doki nem látta - rosszabb minőségű uh és/vagy egy olyan fekvés, hogy takarásban van a dolog - na ez semmi másra nem jó, csak tényleg a frászt hozni a kismamára... :roll: Vagy hívjuk alaposságnak? :roll:
szerencsére engem nem paráztattak eddig semmivel, se okkal, se anélkül, de asszem épp elég a belőlem adódó rizikó, Kókuszka legyen rendben! :oops:
Flowmetriát most még nem néztek igazán, korai, azt mondta a doki, akkor lenne esetleg indokolt most, ha Kókuszka el lenne maradva, de nincs :D A köldökzsinór is szépen látszott keresztmetszetben, minden érrel.

Katavirág,
6 nagy semmi után 7.-re szerintem te is visszakérted volna a 4-et! :wink:
Alapból 3-ban gondolkodtam én is, de úgy alakult, hogy 4-en voltak nagyon szépek, a többi fagyira nem volt túl esélyes - 4 kapásból triploid lett :? -, így a kis negyedik kidobásra került volna, hát akkor persze, hogy jöjjön! :)

Junko,
jó volt ez így :D legalább kibuliztad magad, hátha a közeljövőben úgyis vissza kell fogni! :wink:
mármint bombát robbantottak?

Monyóka,
szurk a clostys hónaphoz! :)
nem kell bízni a sikerben, jöhet az anélkül is! :wink:

Kókusz,
bizony :shock: :wink:
még négy alvás péntekig! :)
én a hétfői fordulónapokat várom mindig... :oops:

ma 25+0
angel37
 
 


ja, azt nem is mondtam, uh közben a doki kiküldött pisilni, annyira tele voltam :oops: :lol: teljesen belezavart a képbe! :shock:
legalább felkeltettük az alvó kisasszonyt! :wink:
én azt hittem az a jó... :roll: de azt mondta, hogy csak koraterhességben, hogy a hólyag kiemelje a méhet, később már magától kiemelkedik.
angel37
 
 


anyapoc akkor teged riogattak mindket terhesegnel.nekem szerencsere vagy nem,ha terhes leszek nem lesznek kotelezo vizsgalataim.csak azt csinaltatom meg amit jonak latok.

angel,engem csak egyszer kuldtek ki pisilni vizsgalat,elegge racsodalkoztam a dologra mert azelott ilyen nem volt.azota sem volt iylen,igaz azota mas is az orvosom.

Kép
monyo83
 
 


Monyó,
hüvelyi uh-hoz meg üres hólyag kell, nem olyanod volt? :)

na, azért van olyan, ami szükséges! :wink: nálatok tényleg semmi nem kötelező?
angel37
 
 


angel kezi vizsgalatom volt,a dokino megkerdezte kell e pisilnem,mondom nem ,mert most voltam,erre mondja azert probaljak meg pisilni :shock: hat nem ment mert nem volt mit.

nalunk semmi nem kotelezo.ha privatul jarsz terhesgondozasra akkor meg kiskonyved sincs igy semmi adatod sem.
azert en gondoltam magamnak csinalni egyett csak hogy legyen.
persze itt is van terhesgondozas ami nem privat de oda nem megyek,az kizart.
a komaszonyom ossz visz ket vervetelen volt a terhesege alatt,plusz UH ak.semmi sulymeres meg ilyesmi.aztan ctg re bejart a korhazba es annyi.
mivel itt szinte mindenert fizetni kell igy nem lehet kotelezo,max ajanlott.ha megakarod megcsinaltatod ha nem nem,senkit nem erdekel.
van ennek jo es rossz oldala is.mondjuk az jo hogy minden gyogyszerhez hozzajutok recept nelkul,nem kell azert kulon elmasznom az orvoshoz.
a haziorvosomnal nem voltam legalabb 5eve mert ha modnjuk antibiotikum kell akkor csak megveszem es szedem.

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
értem...
bár már itt tartanál!
egy-egy labor trimeszterenként, meg a genetikai uh-k végülis ami fontos. a súlymérés a legkevesebb (azt itt is a védőnő csinálja).
angel37
 
 


Sziasztok!

Angel

Hívhatod alaposságnak :lol:!De menjenek a francba :twisted: .Igazából azért voltam Villőnél kicsit betojva,mert pont előtte szülte meg a 22 hetes babáját egy ismerősöm,mert csak 3 üregű volt a baba szíve :(.Csak ezt nem akartam írni, mert babásan nem jó ilyeneket olvasni :roll:... Egyébként teljesen igazad van :).Vaklárma volt,meg hát azért őket is megértem egy kicsit,mert ha meg valamit nem vesznek észre,akkor meg jön a műhiba per :roll:...Vagy tuggya fene :?...
Ja,igen, telt hólyag csak kicsi terhességnél jó,utána zavaró :).
Nálunk a 18. heti genetikai Uh része a flowmetria is,mindkettőnél néztek :roll:...Hát gondolom kórháza válogatja.
Az a lényeg,hogy be vagy zárva és még sokáig ki se nyijjá :D!Magánba jársz csak dokihoz?

Monyo

Nem semmi,mi van nálatok :shock: .A 18. heti UH-on volt mindkettő riogatás,az meg kötelező :roll:.
Érdekes ez a receptnélküliség :roll:... Nálunk meg pont azt próbálják elérni,hogy szinte minden receptre menjen :?....Nem is tetszik a patikusoknak,ha valamit már nem csak náluk lehet kapni :wink:!
Mondjuk lehet,hogy az antibiotikummal ezt nem csinálnám... :roll:
Na de a lényeg,hogy jó úton vagy és most már muszáj lesz célba érned!!!!!!!

Junko

:( :( :(
Sógornőmnek még azt is mondta a doki,hogy: ez olyan már csak ,mint egy krumpli :?.....Szerinted????Nóóóómális????

anyapoc
 
 


Sziasztok

Angel
Elhiszem, hogy számolod már hol tartasz :)
Én is már alig várom, hogy számolhassam.

Monyokám
Azért ez elég durva hogy mindent kiadnak a patikában. Még antibiotikumot is .... :shock:
és akkor a többiről már nem is beszélek. Hááát nem lehet egyszerű így dokihoz járni.

Anyapoc
Villő meggyógyult már?

Képzeljétek kaptam ma apától egy nagyon szép táskát illetve kettőt, mert akció volt az Árkádban. Az olcsóbbat ajándékba adták. Hihetetlen milyen áron vannak táskák, kb így néztem :shock: a mandarina duck 78 ezer volt .... na azt nem vettük meg :)
Farmert még mindig nem találtam ... felpróbáltam egy csípőnadrágot, de elég viccesen néztem ki benne :) ahogy a hájam kibuggyant :)
kokusz
 
 


Szióka mindenki!
Csak jelzem,hogy élek,olvasok is néha :lol: ,és TANULOK!! :x :(

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel, igy mar ertem... :wink:

Anyapoc, nem is mondtam, hogy kisfiad iromanya baromi edes :!: Iskolas mar, vagy csak jovore megy :?:

Monyo, akkor hajra Closty :!:

Junko, akkor terhes lettel es elment :?: :cry:

Ja, en is szamolom a napokat. Bar a legjobban akkor szamolja az ember, ha mar ET+.... Mar olyan vagyok, mint egy kiskatona, aki centit vagdos :wink: En penteken leszek a 11 napon, akkor lesz konzultacio. Jovoheten fagyis beulti :wink:
katavirag
 
 


Jó reggelit!

Monyó!
Na-na lelkesedjél picit. Azzal nem ártasz, sőt. Süt a nap, férjed is akarja, érnek a tüszikék volt egy biztató előzmény teszted, úgyhogy hajrá-hajrá. Jövő héten mikor lesz UH?
Sztem van annak előnye, ha nem pörögjük túl ezt a doki dolgot. Én szívem szerint inkább annyit járnék majd terhes gondozásra mint ahogy nálatok szokás, de hát az előzmények miatt sztem ezt nem merem majd megtenni.

Kokusz!
Nos igen, ez a sílelés hogy úgy mondjam inkább egy alapos belső fertőtlenítésről szólt inkább. :) de most már a lombikig próbálok tiszta maradni. :)
Pénteken utaztok? De jó. És melyik táskádat viszed? :)
Ja igen, úgy is van a spontánt sosem szabad feladni.
De ellenérzésed már nincs a lombikkal, ugye?

Angyal!
Egy héttel lemaradtam, akkor tegnap már 25. hét. :) Most is sokat fekszel?

Anyapoc!
Ó már túl vagyok rajta, nem szomorít a dolog. Az emberi elme csodálatos és nehezen tud visszaemlékezni a szomorú dolgokra, mert szépen törlődik. Hál Istennek, különben elég nehéz lenne az élet.

Katavirág!
Igen, de inkább a sikerre emlékszem mint a kudarcra. Nagyon jó, ha van fagyibaba és már jövő héten mehetsz is. Még szomorkodni sincs idő ilyenkor. :)

Lányok, döntöttem nem lesz PGD. tegnap beszélgettem egy biológus barátnőmmel és kicsit kiveséztük a dolgot. A gyerekre mindenképpen tovább örökítem az én kromi állományomat, tehát ami egy kicsit defektes. Szval ezzel nem leszek előrébb. Egy kockázat lenne, még egy vetélés. Kérdés kibírom-e és úgy döntöttem igen. De nem lesz még egy, ez tuti. :) NYa, úgyhogy ezzel pontot tettem az ügy végére. Éjjjen.

Junko
junko
 
 


sziasztok.

tudom hogy nalatok maskent megy egy a receptesdi,en igy nottem fel nekem ez a normalis.regen egyedul antidepresszans szereket nem lehetett recept nelkul kivenni,de amikor szuksegem volt ra nagyon akkor a parom azt is beszerezte.

kokusz gratu az uj tasidhoz.78ezer forint egy taskaert?uristen es van aki azt megveszi?

junko orulok hogy dontottel,mostmar konnyebb lesz baris nalam igy mukodik ha eldontom mit akarok aztan mar konnyebb.nem mondom hogy bizakodo leszek mert erzem hogy most nem megy,valahogy nem erdekel,ilyenkor tavasszal tiszta zizi vagyok altalaban elvagyok magammal.

anyapoc minden jo ha a vege jo,gyonyoru gyerekeid szulettek es ez a lenyeg.

katavirag.hu ez milyen gyorsan megy,milyen jo hogy nem kell honapokat varnod.

krsizti ne csak olvass irj is.

kata merre vagy?

Kép
monyo83
 
 


Helló

Junko
Nincs ellenérzésem, már elmúlt. Legalábbis most nem érzem, de lehet ha megint elkezdjük a stimut megint előjön, de majd meglátjuk. Bízom azért a spontánban. Apa egyre kevesebb cigit szív. Én elkezdtem fogyózni, az sem árt a pco miatt. Mondjuk ha a petesejtejeimmel van baj akkor végülis lehet tök mindegy de legalább megvan az illúzió :)
No akkor döntöttél :) gondolom így már jobb hogy dűlőre jutottál. Nem lesz semmi gond szerintem :)

Katavirág
Nemsokára beülti dejóóó :) kicsit irígy vagyok, bocs :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kokusz 2009.03.17 08:58-kor.
kokusz
 
 


ja Uh a kovetkezo heten,vagy kedd vagy szerda.

ja es 69kg ot mertem reggel :lol:

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?