Új privát üzeneted érkezett!

Imádok ilyen jó híreket olvasni. :) Krisz, nagyon örülök nektek!

Dike, neked is, hogy most már minden sínen van. :)

Én meg asszem "elovulálódtam" szépen, míg a párom elutazóban volt, de előtte együtt voltunk, úgyhogy az esély megvan. Ja és valamelyik nap álmodtam egy pihéskobakú, édes babaillatú szőkés kisfiúval, a párom meg aznap este álmodott meg engem nagy pocakkal. :)
Vendég
 


Kép
vizkriszisback
 
 


Szép jó reggelt!

Az előbb még a laptopról hajítottam fel gyorsan a képet mert párom vitte azt magával dolgozóba.
Hát mégis teszteltem...mert úgy izgulok!!! :D
A csík egyértelműbben erősebb mint teganp...de hát a fénykép nem az igazi. :oops:
Amúgy más teszteleők megnyugtatására közlöm, hogy a 10-es teszt a kb 30-as hcg-met mutatta ki először, előtte 2 nappal...tehát 15 körül még nega volt.Még most sincs ott a csík egyből...várni kell rá türelmesen. :D

Pompom
Ha tényleg 27-én volt pém akkor mi is csak röptében hoztuk össze a kismanót.Aznap voltunk együtt de tuti nem párnák közt és nem is gyertyáztam meg ilyenek...mindent hagytunk kifolyni utána. :?
S hogy én miről álmodtam ma éjjel??? :shock: Egy csomó csótány úszott a halak között az akváriumban...azt gondoltam, hogy 1-2 biztos beleesett a plafonról és ott szaporodtak el ahgy ők szoktak.De hogy honnan jött ez a hülyeség?Csótányunk nincs, filmben sem láttam rovarokat mostanában, a halaink meg már vagy 1 éve nincsenek. 8)
vizkriszisback
 
 

 
 

Pálinkásat :!:
Kép
Ma nem leszek, megyünk Pápára segíteni a sógoroméknak pakolni.

Krisz :D :D :D
Mindenem csuriban!!!! :wink:

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Kriiisz!!

nagyon örülök jajjjjj annyira szorítok!!!! szerintem tutiiiiiiii :lol: nekem a négyszázvalahányas hcgmnél is halványabb vót a kontrollcsik és várni kellett rá ugyhooooogyy....

vegyél valami ocsó tesztet és ha kell vagdosd szét mint anni Gtündi :wink: é stesztelj mindennap léciiiii....úgy megnézném 8) persze ahogy neked jóó

Kissé el vagyok havazva mert danikám hasra fordult egy hete de ott még nem igazán tud mit kezdeni magával ezért az időt azzal töltjük hogy ő egy pillanat alatt hasra fordul és ott meg üvöltözik :twisted:
Vendég
 


Mami
Sztem is tuti...csak szépen erősödjön, s eddig még azt teszi, ha nem is látszik a fényképen. :D Én 5 percenként csekkolom az eredetit. :lol:

Tegnap rájöttem, hogy már olyan régóta szerettem volna babát...de végülis fogalmam sincs mi vár rám. :shock: :D
Mostmár tényleg figyelnem kell mit eszek, mit iszok, mennyit és hogy mozgok.Aztán majd dokit kell választani...fogalmam sincs....áááááááá...
Kismamik és mamik:
Hogy álltatok a hányingerrel?Nekem ma már van. :? 2 palacsinátát megettem és inkább abbahagytam. :)
vizkriszisback
 
 


Krisz!
A Klinikán szeretnél szülni?
Vendég
 


Lamásza
Én nagyon szívesen szülnék Debiben...de hát nekünk az 1,5-2 óra autóval...kicsit rizikós lenne ilyesmit bevállalni...
vizkriszisback
 
 


krisz!!!!hányinger sebaj,legalább nagyon nagyon jó helyen van a babád!!!!nem lesz semmi baj!!!nagyon örülök!!!nekem is ugy jön át a z irásaidból,mintha fel se fognád!!! :) pusziiiiiiii

KépKép
dike
 
 


Krisz!

Ja, azt hittem itt szeretnél, mert én a Kenézyt szívesebben ajánlanám!
Vendég
 


Lamásza
Kenézy?Azt se tudom mi az?
Engem műtöttek 2x a klinikán...nem, volt velük gondom. :)
vizkriszisback
 
 


Kenézy Kórház Debrecen :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hali,

Krisz: +++++++++++++ :D :D :D :D

tegnap este kitalatuk a neveket :lol: 2 lany, 1 fiu a terv :lol: :lol:

viszont lenne egy kerdesem: szerintem felfaztam, van vmi otletetek mit lehet velel kezdeni? nem akarok gyogyszert bevenni, legalabbis sokat, mert tegnap muszaj volt. :(

jo 7veget!

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Szép napot Nektek!!!

Krisz!!!Szuper!Csak így tovább....holnap már erősödést fogsz látni,ne félj!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kisgizi
Én is tőzegáfonya kapszulát szedtem...Rossmanban is van asszem.Azt lehet bátran.
vizkriszisback
 
 


Krisz!

Lassan csinálhatnál egy vonalzót 8) 8) 8) 8) :mrgreen:
Vendég
 


Krisz, jaj de szuper, nagyon örülök Nektek!!!!!!!!!!!!!!!! Leventét is a lombik gondolata ijesztette úgy meg, hogy gyorsan becuccolt hozzánk :wink: :lol: :lol: :lol:
Csak referenciának, ímhol a sorozatom :wink: :lol: 10. dpo-n nálam szerintem még semmi nem is látszott volna, a 12.-en is extrahalvány volt még :wink: :lol:
Hülye álmok - ez már babás tünet!! :wink:

Kép

Lamásza, hogy vagytok? De jó, hogy látom a vonalzódon, hogy mindjárt húsvét...nekem az elmúlt hónapok picit egybefolytak :roll: :lol:

Dike, sajnálom a büntit...annak viszont örülök, hogytúl vagy a varratszedésen és nem fájt! Akkor ez a hónap pihi, aztán hajrá spontánkodás!!!!!!!

Gizi, mik a nevek, ha nem titok? Jobbulást a felfázásodra...forró ülőfürdő?

Kandi, örülök, hogy jól vagytok! Drukkolok nagyon, hogy ne kelljen az amnio!!!

Kép
vickybabe
 
 


Hali! :lol:

Krisz!
nagyon drukkolok++++++++++++++++++++ :lol:
nekem szerencsére kevésbé volt hányingerem, de 5-10 hét között azért volt, szinte csak vajas kenyéren+joghurton éltem :roll:

Pompom!
az álmok nem hazudnak :D

Dike!
klassz h nem fájt a varratszedés!nekem igen :shock:
hajrá kövi hónap!!!!!!!!!!!!! :wink:
na, látod h minden okés a petécskéid érésével :D
elvileg havonta váltakozik h melyik oldalon érik a pete :roll:

Gizi!
tőzegáfonya 8) és sok-sok tea :D

Mamika!
és Flóra még nem fordulgat? :roll: :lol:

mi ma egész nap virágokat ültettünk az ablakokba(20 db van :shock: :lol: ), főleg árvácskákat.
meg megjött az új galambház, majd le kell festenem vmikor :roll:
meg voltak asztalaosok, megnézni h milyen apácarácsos árnyékolót lehetne a teraszra tenni, h a hülye k@rva ne lásson át :evil: :lol:

ja, és a hátsó kerítést átvágták (drót), vki be akart jönni a kertbe?vagy be is jött??????????????? :shock: :shock: :?
és ma éjjel egyedül vagyok :roll: :roll:
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Ma megint korán keltünk...párom fél napot dolgozik, utána megyünk anyósékhoz családi banzájra...szülinap egyebek.
Dobok képet az utolsó tesztemről:
Kép

Ja és kiszámítottam az utolsó menziből a szülés várható idejét:2009.11.12.Persze lehet, hogy később, hisz gyanús, hogy a pé is később volt...de majd az uh megmondja.

Vicus
Nekem ma reggel is van, úgy látszik a palacsintát nem szereti a babó. :D
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Krisz :D
Na, ezt már meg sem kell buherni!!!! :lol: :lol:
Azé' alakítottam rajta.... :wink:
1.............2..............3............ (időrendben a 3 teszted)
Kép Kép Kép

Vegyé' occsó lilyt, kettévágod, még négy teszt!!!! Léccíííí!!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Sorozatfotó????
Elmondjátok ma????

KépKép
zapáné
 
 


Kép Kép Kép

Úgy örülők!!!!! :D :D :D

KépKép
zapáné
 
 


örülök 8)

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné
Én is most akartam felrakni ide is a sorouatfotókat...de megelőztél. :lol: Mert felrakatam az endosba és a pozitív tesztesbe is.
Hát az én családom már tudja, a Viktor anyukája is...elvileg a többieknek is elmondja ma Viktor...mivel azért ez nem olyan egyszerű teherbeesés volt ...mindenki drukkol nekünk és aggódik értünk már rég.Hazudni meg nem akarunk, mert hát úgyis rá fognak kérdezni...ez csak a nagyon szűk család. Tudni fogják, hogy ez még nagyon az eleje...de reméljük nem jön semmi közbe! :D
vizkriszisback
 
 


Azt hiszem végérvényesen kijelenthetjük csodababák márpedig léteznek! :DDD Nagyon nagyon örülök Nektek, Krisz!!! :D Így kell ezt csinálni! :)))

Kép
Kép
sleepin
 
 


Krisz :)

Azok a babák, akik így sikerülnek, nagyon erősen tudnak ám kapaszkodni :wink: Biztos nem lesz semmi gond :)
Vendég
 


Krisz! :lol:
nagyon szépen erősödik a teszted!ez a baba nagyon akar titeket :P :P :P
Vendég
 


KUKAC!!!!!!!!!!!!!!! http://www.babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=360 Szerintem baromi jó!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


LÁNYOK!!!!!!!!!! FENCIKE ÍRT!!!!!!!!!!!

"Ma 10:48kor megszületett Márk. Gyönyörű és rám nézett mikor megmutatták. :) Egész éjszaka szülőszobán voltam összehúzódásokkal, ezért császároztak ma. Márk 2400 gr és 50 centi. Még nincs velem, iszonyatosan fáj a hasam. Pusz"

ISTEN HOZOTT MÁRK!!!!!!!!!!!!!! Anyának pedig sok sok tejcsit és gyors felépülést!!!!!!!!!!!

((Kirázott a hideg -persze jó értelemben-, mikor megkaptam a hírt!!!!!!!!!!))

Kép
Kép
sleepin
 
 


FENCI :D :D :D :D

Hatalmas gratula!!!!!
Kép Kép Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Fencike :D

Kép

VKrisz

Neked is szívből gratulálok!!!!! Boldog babavárást!!!! :wink: :D
Vendég
 


Hú micsoda hírre jövök!!!!!!!! Hatalmas Gratula Fencikének Márk babához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Úgy látszik, a nemzeti ünnepet szemelte ki a szülinapjának! :lol: :lol: :lol:
Sok puszi nekik, gyors felépülést és sok tejcsit Fencimaminak!!!!!!!!!

Sleepin, köszi a tudósítást :wink:

Krisz, és, mit szólt a család? Gondolom volt nagy örömködés!

Kép
vickybabe
 
 


Fenci!!!!
Nagyon sok Boldogságot kívánok Csöpp fiadhoz!!!!
Márk Isten hozott a nagy betűs életben!!!

Kép
Krisz!Nagyon szépen látszik az erősödés!!!
Nagyon örülök Nektek!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Fencike!
Isten hozta Márk babát ezen a szép világon!!! Sok tejcit, egészséget, boldogságot kívánok Nektek!!! :lol:

Krisz!
Szépen látszik az erősödés. Az enyém a 123-as hcg-nél is halvány volt, mindjárt megkeresem.

KépKép
zsófikukac
 
 


Kép
Kép[/quote]

A felső kép legalsóján 8ezek 10-ek) voltam Et+11-en 123-as hcg-vel, 4 nap múlva az alsó képen a 20-as teszt se volt valami erős.

KépKép
zsófikukac
 
 


Fencike! :P

Isten hozta Márkot, sok tejcit és gyors felépülést kívánok!!!!!! :P :P :P :P
Kép
Vendég
 


Jujj, most már én jövök :shock: :lol:
Vendég
 


Vicuska!
Azért várjál még pár hetet!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Krisz!

Nagy nagy gratula! Uhu képekről is kérünk sorozatot!

Fenci!

Isten hozta Márkot ezen a csodás napon! Ő má tud vmit!
SOK TEJCSIT, MIHAMARABBI HAZAKERÜLÉST!

MINDENKINEK PUSSZANTÁS

Kép
ticsimû
 
 


Fenci
Gratulálok! Sok boldogságot, sok-sok tejcsit és mihamarabbi hazamentelt kívánok!
gtünde
 
 


Fenci :D

Gratulálok!!! Sok boldogságot és sok-sok tejcit!Pusz nektek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Fencikééééém!!!szívből gratulálok,nagyon sok boldogságot,tejcit kívánok!!!!

krisz! én is 11.12,-én születtem! :)

vicuska! sajna ebbe a hónapba nem volt peteérésem! :( remélem a következőbe lesz. :)

KépKép
dike
 
 


Fenci :)

Szívből gratulálok Márk babához :)
Minden téren a legjobbakat, legszebbeket kívánom :lol:
Vendég
 


Fenci, sok-sok boldogságot kívánok nektek!

Krisz, nagyon szépen alakulnak azok a csíkocskák! :)
Jut eszembe.. jelöltelek iwiw-en. :)
Vendég
 


fencianyu!
nagyon gratulálok életed egyik legszebb napjához! mátol bearanyozodnak a borus pillanatok is! dokibácsi ráérzett, mikor kell befeküdnöd. Isten hozta a kicsi Márkot!!! :lol: képet mihamarabb!!!

krisz
a babád már most sem törödik az elöirásokkal - szerencsére :lol: mit neki leállitott lombik! csak majd ne Edrének hivjátok, vagy legalábbis ne becézzétek Endónak. most már hess, endó!
Vendég
 


Hali!

Fenci
Hatalmas gratula!!!Márk biztos nagyon édi lehetett amikor rád nézett.. :D Mihamarabbi felépülést a csasziból!!!

Hát nekünk elég rendhagyó volt a szülinap.Kezdve azzal, hogy már mindenki tudott a babóról...az anyós elárulta.Párom ettől kicsit begurult, olyan lelkesen tervezgette, hogy majd ő mondja el...de aztán lenyugodtak a kedélyek.Volt kaja, pia rengeteg.A sülthústól begyulladt a sütő..de úgy lángolt az egész mint egy kemence...erre sógornőm kirohant a fiúkhoz akik az udvaron szereltek, hogy "Kell egy férfi!Kell egy férfi!" :lol: :lol: Sikeresen el lett végül oltva a tűz, tulajdonképp csak be kellett zárni a sütőt, hogy a tűz ne kapjon oxigént.Az egész házat úgy befüstöltük, hogy csak na. :? De apósom később rájött, hogy a tüzet az égiek küldték, hogy kifüstöljék a vírusokat a házból...mert nagyon úgy tűnik, hogy a párom testvéréék hazahoztak Pestről valami hasmenéses vírust....folyton a wc-t járták...így igyekezünk minél távolabb lenni tőlük és végül el is jöttünk hamarabb.
Hoztunk egy csomó kaját, tortát...3 napig esszük az tuti.

Pkata
Hát nagyon úgy tűnik, hogy a mi kisbabánk legyőzte az endót. :D

Pompom
Majd megnézem. :)

Vicus
Így, van te jössz...de azért ne siess!!! :D

Gyugyi
Köszi a megnyugtatást! :)

Kérdés:
Nem kaptam semmit a Kaálitól, hogy terhes lennék.Hogy tudom magam tápénzre vetetni a háziorvossal?Vettesek le vele is hcg-t?Vagy mennem kellene nőgyógyihoz itt vagy a tanácsadóba?Szerintetek?
vizkriszisback
 
 


krsiz
elmész egy mezei nögyogy-hoz, hogy poz a teszt és mikor volt utolso mensi. ö megnéz uh-val, igazolja a terhességet, és mehetsz is táppénzre. azt nemtom, ki ir ki, gondolom, a házidoki
Vendég
 


Kukac, megnézted a babakocsit, amit belinkeltem???

Krisz, dokid (akinél szülni fogsz) ad egy papírt, hogy veszélyeztett terhes vagy, majd házidoki és Ő kiír. Sajna menni kell 2 vagy 4 hetente... :? Nem csinálsz vonalzót? Legalább egy olyat, hogy köv. UH! :)))

Kata, már írni akartam, hogy miújság felétek?!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Fencike!

Gratulálok kicsi Márkhoz! Ez ám az időzítés! :shock: Még jó, hogy kórházban voltatok! Gyógyulgass és gyere minél elöbb és hozz képeket! :wink:

Krisz!

Tényleg csodababátok van! :wink: Szép napotok volt tegnap! :shock: :lol:

Van ebben a topikban valami, itt szinte minden baba csodababa! :wink:

Nem nagyon van időm jönni. Az a helyzet, mint Mamiéknál csak épp fordítva. Ha a hátára fordul ordít, hogy hason akar lenni! Egész nap mozgásban van, nem lehet egyedül hagyni egy percre sem! Ha nem a fejvédővel fojtogatja magát, akkor a baldahint tekeri a nyaka köré! Még éjjel sem áll meg, egyik reggel a takaró alá bújt. Megőrjít ez a cshaje! :twisted: Már napi szinten csak 2-3 órát alszok, annyira aggódok és féltem, de azt is ülve, állva, porszívózás vagy mosogatás közben! :lol: Ráadásul a hátam, derekam az összes izületem fáj. Olyan, mintha görcsölnének a csontjaim! :roll: Aszongya a doki, hagyjam abba a szoptatást, mert attól van! :roll: Lehet benne valami, mert amikor fekve szoptatok, mintha enyhülne, de Dóra úgy meg utál szopni! Na mindegy, szombattól elkezdem a gyümit, oszt meglátjuk mi lesz!

Szopi alatt lehet menni röntgenre? Tudja valaki?

Kép

Kép
gröni
 
 


Kiváncsi vagyok, hogy Márknak megvan-e mind a 6 foga! :lol:

Milyen hírdetést olvastam csajok! :lol: :shock: Proxeed Plusz férfi nemzőképesség fokozó készítmény..... "Hogy az apai álmokat ne érje utol a meddő valóság!" :lol:

Nu, megyek....

Kép

Kép
gröni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?