Új privát üzeneted érkezett!

floranan, bizony nagy dolog! A legnagyobb, amit férfi tehet a Nőért akit szeret! :) :) :) Persze fordítva is :) Nálunk én adtam fel mindent, igaz nem a világ másik végébe költöztem, csak az országéba :) :) :)

Táppénzes marhaságok: a táppénz is biztosított jogviszony. Ha van munkáltatója az embernek, akkor biztosított. Akkor is, ha táppénzen van.
Felmondások: a kismamát határozatlan idejű szerződés esetén nem lehet elbocsájtani a gyes lejárta után 3 hónapig!!! Ha határozott idejű szerződés van, az más tészta, és a munkahely megszűnése szintén :(

Találtam egy szakértői oldalt, Gyes, Gyed, Táppénz, Tgyás ügyben, böngésszétek. :)

http://www.cvcentrum.hu/questions.php?lastmenu=840

vicger
 
 


Floranan,ez igen,bár ha jó élete volt kint a párodnak,én inkább kimentem volna vele.Azért gondolom ott akinek jól megy annak az élet is szép odakint.Nem titkolom én elvágyom innen,mert itt nagyon sokmindennel nem értek egyet.Mindenesetre,ettől függetlenül csodálom azokat akik ideköltöznek.Nekem is van egy barát házaspár és a lány portugáliából jött ide a srác kedvéért.
Ez egy szép történet ,sajnos az enyém nem éppen olyan ,amit a gyerekeimnek,unokáimnak elmesélnék,max kissé átköltve.

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"] írta:sutimano76
[quote="mabe86"]
írta:
mabe86Nekem a vendéglátóipari dolgozókról, kereskedőkről van negatív véleményem... :cry:


Írd le mi,hátha meg tudom magyarázni,h mi lehetett a háttérben.


A lekezelő stílus... :cry: :evil:
Nem is kapott borravalót... képes voltam a végén forintra kiszámolni a számla összegét... :evil:
Vendég
 

 
 

Azoknak akiknek idő jár le a szerződése!!!!Érveljetek azzal,h se táppénz,se gyed alatt nincs fizetnivalója utánad,hátha meghosszabbítja a szerződést a főnök.

Más téma :nekem napok óta újra feszül a mellem reggelnte,vagy éjszaka mikor felkelek,úgyérzem leszakad,ez már végig így lesz? :?: :?

sutimano76
 
 


Múltkor...

Bementem az egyik elegáns férfi ruha üzletbe, férjemnek akartam valami szép inget venni.
Az eladó mindjárt ajánlgatta a nagyon jó árfekvésű kínait... nem nézte ki belőlem, hogy valami márkásat is ki tudok fizetni :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Süti
Cicifeszülés egyéni...
Én úgy szeretném, ha kicsit nőne :wink:
Vendég
 


Vicámat s engem és páromat is utolért a hányás-hasmenéses devla :evil: :evil: :evil: :evil: Ez valami iszonyat sz.r :evil:
Ráadásul szegény Atesz ma szolgálatban van, remélem nem kell sok helyre vonulniuk :?

vicger
 
 


mabe nőni fog, ez 100% ;)

vicger
 
 


Sajnos vannak ilyenek,bár van h a vendég határozza meg a hangulatot.Akik kedves ,azzal másként bánok én is,akár egy viccelődés is belefér.Nálam sokszor volt olyan,h igyekezetm a legkedvesebb lenni,és még a köszönöm sem hangzott el,nemhogy jattot adottt volna.
Volt olyan ,nyár,Nem hazudok!!!!lemértük!!!!42 fok a teraszon,a lábbam a szétrobbanás szélén,a nyelvem lógott,éhes voltam,de sokan voltak,mind türelmetlenek.Persze mosolyogni nem nagyon jutott eszembe,kimentem egy asztalhoz.Kérdem mit kérnek??Mondta az úr először egy kis mosolyt,miután megkapta,megkérdezte h a strapa,meg a meleg miatt nem mosolygok,mondtam igen,mondta majd beszél a főnökkel,h milyen egy rabszolgahajcsár,nagyon kedves volt h fel akart vidítani,sikerült is neki.Nyilván ezek után jobban figyeltem rájuk,mint a többiekre. :oops: Nem szép?Én is ember vagyok!Bárhol vagyok ha ilyen szituba botlok,hasonlóan viselkedek,mint az úr,és igen ,megkapom a kedvesebb kiszolgálást.Sokszor megesett,hannyira sokan voltak,h 11-kor kinyitottunk és este nyolcig,se kaja,se pia,se pisi,se cigi!!!!!És erre még annyi buta kérdés szokott rájönni,h sokszor úgy éreztük szabadnap van a hárshegyen!!!
Egy "aranyos"példa:Koffeinmentes kávé rendelés,vendég megkapja ,belekortyol,odahív,kérdés:Ez koff.mentes,mert olyan kávé íze van? :evil: Hát egy kávénak milyen lenne???? :?:
Na mindegy nem panaszkodok,hisz ezt bevállaltam a jobb pénzért,persze ücsöröghettem volna egy szoliba is feleannyi pénzért(Bocsi nem becsmérlésképpen).

Egy jó tanács Mabe,akár hogy is ,de többet ne menj arra a helyre,számos szemétséget ismerek a vend.látósok körébe,a gonosz,mogorva,vagy épp jattot nem adó(még ha felszolg. hibájából is)vendégnek.!!!

sutimano76
 
 


Vicger
Jobbulást!
Vendég
 


Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,Kriszti úgy sajnállak titeket,én is rettegek akárhányszor társaságba megyek.
Reméljük,h ma letudjátok és holnapra mindenki jobban lesz.Drukk innen.

Mabe nekem hála van mellem,és nem nagyon szerettem volna nagyobbat,de ez a reggeli fájdalom!Kéne már az a sportmelltartó,amit ilyenkor ajánlgatnak!!!!

sutimano76
 
 


Süti
Nem is megyek! :wink:
Vannak kedvenc helyeim... :wink:
Vendég
 


Ja Mabe biztos h fog nőni,mert a nővéremnek is kicsi volt,de erre az időre megnőtt neki is.

sutimano76
 
 


Süti
Mikor dolgoztam, volt úgy, hogy reggel 8-tól délután 4-5-ig még pisilni se tudtam kilépni a műtőből... :cry:
Vendég
 


Általában a törzsvendégekkel mindig kedvesebbek a felszolg-k.

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]J írta:sutimano76a Mabe biztos h fog nőni,mert a nővéremnek is kicsi volt,de erre az időre megnőtt neki is.


Csodákban nem hiszek... nem lesz nekem szilikon nélkül sose 85D-s cicim... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


És ehhez adjál hozzá 42 fokot!!!!!!!!!!!A műtök kondisok nem?????

sutimano76
 
 


Műtőben általában 20 fok van... én megfagyni szoktam....
Vendég
 


Kriszti, jobbulást!!! Én tavaly átestem valami ilyen nyavalyán egy éjszaka 4 kg lerepült, és 3-at tartósan elvesztettem! Hát kimerítő volt. :(

Mabe, hát a te munkád sem lehet könnyű, de azért szép hivatás lehet.

Suti, te sem vagy könnyű helyzetben....

Erika, munkahely szempontjából szerencsém van mert úgy szűnik meg hogy ellátást kapok, egyébként oviban dolgoztam gyerkőcökkel.

Cicifeszülés, nekem változó hol jobb hol rosszabb. De nekem alapjáraton nem pici.

Kép
kata05
 
 


[quote="mabe86"]
írta:
mabe86
Csodákban nem hiszek... nem lesz nekem szilikon nélkül sose 85D-s cicim... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Jó akkora talán nem,de a terhesség és szoptatást alatt tuti nő.Amúgy meg csak a pasiknál fontos a mell,én mindig is utáltam mikor egy pasi a mellemmel beszélgetett nem velem,és egy 85 B-ssel már nem túl kényelmes hason feküdni!!Futás közben meg saját életet él,stb.Te szép lány vagy nagy mellek nélkül is!!!És Bocika apukája így is szeret és ez a fonots!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Hát igen Kata,tényleg szép hivatása Mabénak.Engem nagyon érdekel az orvostudomány,az ember felépítése,a tévében is szívesen nézem a dokis,műtős műsorokat,és persze sorozatok.Persze azt a sok tanulás nem irigylem.

sutimano76
 
 


A nővéremnek szoptatás alatt is 75B-s volt... :wink:

Tanulni folyamatosan kell... az eü-ben mindig vannak új dolgok... Én egyébként tényleg szeretem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én pincér nem tudnék lenni... :cry: :oops:
Az is gondot szokott okozni, hogy az ebédlőben a tálcán egyensúlyozzak a levessel, innivalóval... én minden vendéget leborítanék.... :lol: :wink:
Vendég
 


Most őszinte leszek, teljesen kész vagyok :? Ati még mindig vackul van, de legalább már nem lázas. Vica alig él, s úgy siránkozik, mint egy vénasszony, Gergő is tesped igaz ő nem beteg, de ha a tesó is fekszik, akkor persze, hogy ő sem akar kimaradni. Mindeközben Ati hisztis, állandóan menne, én kellek neki, hogy sétáljunk, hogy vegyem fel, stb... de közben attól félek, hogy mikor taccsolok ki, a cunami a gyomromhoz képest kutyafüle.... ja, és mindeközben rettegek, nehogy elkapja Ati is ezt a hányást, még csak az hiányozna :? :? :? legszívesebben aludnék, aludnék és aludnék... Bocs a kifakadásért, de most nagyon elegem van. És hol van még az este?? :? :? :?

vicger
 
 


Kriszti, a múltkor nem azt mondtad,h Ati már túl esett rajta???Sztem még egyszer nem kapja el!!

sutimano76
 
 


Süti, Gergő kapta el a múlt héten. Ati "csak" lázas, köhög, taknyos...

vicger
 
 


bocsi,Kriszti

sutimano76
 
 


hát a tálcafogásnak van technikája,Mabe!Az egyensúly érzékelés se hátrány,Nekem volt olyan,h tele tálcáról pakolásztam le az asztalra,ilyenkor minden egyes pohár elvétel után változik a súlypont,erre a vendég úgy gondolta segít,majdnem borulás lett belőle!!!

sutimano76
 
 


Kriszti, jobbulást a gyerekeknek! És neked is! Főleg!!!
Tegnap azt mondta valaki, hogy azért van hőemelkedésem, mert folyton hőzöngök :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna mikor kórházba voltam(7 hetesen),ott mindig hőmérőztek,egyszer 37.2 volt a hőmérsékletem,mentem az ápolónőhöz és azt mondta h ez terheseknél előfordul,nyugodjak meg!
Ja és ha a hőzöngéstől lenne akkor én már 1000 fokon elégtem volna(lásd napokban írásaim!!).

sutimano76
 
 


A férjem mindig azt mondja babóra,hogy Kicsi Éééééééén!Találtam hozzzá képet is Kép

De ha nem ő,hanem én,akkor ilyen Kép

sutimano76
 
 


[quote="mabe86"] írta:mabe86
[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76zia Lina,üdv köztünk!

Brumi én nem azt mondom,hogy nem jár azért ha éjszaka kel.De letett egy esküt ami nem arról szól,h jó pénzért csinálja,hanem kötelességből,hivatásból.
Ezek szerint ha én reggel 10 este 11-ig dolgozok,és valaki ott ücsörög a colája mellett,akkor legközelebb mondja meg neki,hogy emiatt a számlája 20-30 ezerrel több lesz,mert én holnap is jövök 10-23.ig?
Ha nem akar éjjel kelni,ne vállaljon kismamát!Másrészt meg ha szegény vagyok,havi 150000.-ből élek a férjemmel,akkor miből gyűjtsek össze annyi pénzt amit ő kér.És ha nincs pénzem akkor már lehet fogadott orvosom?Lehet neki az a 80000 ezer már aprópénz,de egy szegényebb családnak majdnem vagy pont egyhavi megélhetés.Én azt mondom, mondja a doki h amennyit gondolok,mert akkor a saját pénztárcámra van bízva a dolog.


Süti
Az orvosok munkajaideje tart 8-4-ig. Utána a magánéletüket szeretnék élni :wink:
És ha miattad bemegy, akkor az már külön munka, külön díjazás ellenében... :cry: :wink:
(egy orvostól se lehet elvárni, hogy a nap 24 órájában, az év 365 napján legyen szolgálatban...)
Nekem a vendéglátóipari dolgozókról, kereskedőkről van negatív véleményem... :cry:


Mabe: nagyon egyetértek veled: 8-4-ig, H-P között tart a munkaidő, elvileg ... az én anyukám is egészségügyben dolgozott 30 évig, és van egy orvos barátnőm (pont Debrecenben a klilnikán dolgozik, belgyógyász) ... ő is szokott mesélni az ügyeletekről és a körülményekről ... minden elismerésem azoké, akik ennek ellenére mégis vállalják, hogy az eü-ben dolgoznak !!! ... és szégyen, hogy mennyire nincsenek megfizetve! ... és ez vonatkozik a tanárokra, óvónőkre is ...

Szóval, csak azt akarom mondani: természetesen mindenki az elvégzett munkáért kapja a fizetését, DE! ne hasonlítsuk már a tanárok, orvosok, EÜ dolgozók munkáját a felszolgálóékhoz, a közgazdászokéhoz, meg akár a jogászokéhoz !!! ... más felelősséggel jár kávét felszolgálni, egy bankban hiteleket intézni, jogi kérdéseken vitatkozni naphosszat, mint mondjuk anesztes asszisztensként egész nap MAXIMÁLIS figyelemmel dolgozni ...

a különbség a felelősség: mégis emberi életekről beszélünk, a szó szoros és átvitt értelmében (a tanárok esetében) ... ezeknek a munkaköröknek sokkal -sokkal nagyobb társadalmi, erkölcsi és anyagi elismerés járna (és van jó pár szakma ezeken kívül, amiket most nem soroltam fel , bocsi, ha valaki érintve van :) ...


és igen, egyetértve SÜTIVEL: sokan vannak az eü-ben is, akiknek még a fizetés sem járna !!!: gondolok itt most azokra az ápolónőkre például, akik "elfelejtkeztek" rólam egy napra, a császármetszés után, és nem adtak fájdalomcsillapítót (pedig jelzem, a férjem reggel megtömte mindkettőjük zsebét pár ezressel, és ennek ellenére sem!!!) ... az ilyenek szégyeljék magukat ... :cry:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Süti, Vandi, Boboka, Mabe és mindekni: köszi a gratulákat Brumikához :):)

Képet hétfőn szkennelünk, majd a picasara felteszem :)

Süti: én mindig lányos anyának képzeltem magam, mióta Lilla megvan, azóta még inkább :) ... a férjem elsőre nagyon-nagyon kislányt akart, irtó boldog volt, amikor megszületett Lilla, és pont úgy nézett ki kicsiben, mint ő :lol: ... aztán most én azt mondogatom neki, hogy valamiért azt érzem: kisfiú lesz, pedig annyira jó lenne még egy kiscsirke ... de bennem most az van, hogy fiú lesz, a teganpi vizsgálta ellenére is ... addig-addig mondogattam ezt, hogy a férjem teljesen beleélte magát, hogy kisfia lesz ... most újra barátkozik a gondolattal, hogy igazi nőuralom lesz itthon :lol: :lol: :lol: ... eredetileg 4 manót szerettünk volna, de most azt mondom: pár évig biztosan nem lesz újabb kicsink ... és most vagyok 33, nem biztos, hogy 38-40 évesen be akarok vállalni majd még egy apróságot ... kicsit későn fogtunk a családalapításba, de így hozta a sors :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Hát Brumi nem semmi h pénz után se foglalkoztak veled,lóvét mindig utólag kell adni!!!
Szerintem is jobban kéne fizetni az eü-gyet,de sajnos ez nem így lesz!
Egy utsó mondat erejéig az orvos hálapénzről.Gondolj bele,hogyha havonta van 2-3-4 szülése csak!!!!egy dokinak,és az többi fizuját nem vesszük,akkor ki keres jobban ő vagy én/te/ti/mi?

sutimano76
 
 


Brumi,a kövi uh-n csak kiderül,nem???Mi is kicsit szomorúak voltunk,h nem tudtuk meg.Mivel nekünk megvannak a nevek,szerettem volna már a nevén szólítani.

sutimano76
 
 


Lilibibi 5 naposan: tiszta kismáté, ennyire hasonlítottak egymásra :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]H írta:sutimano76át Brumi nem semmi h pénz után se foglalkoztak veled,lóvét mindig utólag kell adni!!!
Szerintem is jobban kéne fizetni az eü-gyet,de sajnos ez nem így lesz!
Egy utsó mondat erejéig az orvos hálapénzről.Gondolj bele,hogyha havonta van 2-3-4 szülése csak!!!!egy dokinak,és az többi fizuját nem vesszük,akkor ki keres jobban ő vagy én/te/ti/mi?


Igen, ez igaz, DE: már bocsi, szerintem az a világ rendje (és ezzel nincs semmi bajom), hogy az orvos és az EÜben dolgozó, felelősséget vállaló munkakörök keressenek sokkal-sokkal többet, mint én, egy mezei közgazdász ... mert én max milliárdos nagyságrendű hitelekért felelek, de emberi élet nem múlik rajtam ... és ezt gondolom a tanárokról is: nekik is jóval több járna, mint egy jogásznak pl !!! ...

és igen: utólag kell adni, de láttuk, hogy káosz van, látszódott, hogy pénz nélkül le se fognak sz...ni ... hát, itt a pénz sem volt elég ... és azt még hozzátenném: egy olyan nővér volt velem végül a legrendesebb, aki nem kapott előre semmit !!! aznap este, mikor egész nap gyógyszer nélkül szenvedtem, ő kérés nélkül jött és rámnézett (azt hisezm 7kor váltanak), és teljesen ledöbbent, hogy egész nap injekció nélkül voltam, szó nélkül hozta és 3 óránként jött magától!, és segített a baba körül is (pedig nem is csecsemősnővér volt ... ) ... ilyen is van

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


kismatyis képet a picasara tettem, ide nem tudom feltölteni :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]H írta:sutimano76át Brumi nem semmi h pénz után se foglalkoztak veled,lóvét mindig utólag kell adni!!!
Szerintem is jobban kéne fizetni az eü-gyet,de sajnos ez nem így lesz!
Egy utsó mondat erejéig az orvos hálapénzről.Gondolj bele,hogyha havonta van 2-3-4 szülése csak!!!!egy dokinak,és az többi fizuját nem vesszük,akkor ki keres jobban ő vagy én/te/ti/mi?


Süti, szerintem azért nem lehet egyenlőségjelet tenni orvos és adminisztrátor, vagy bolti eladó közé, vagy sorolhatnék még fel x munkakört. Hatalmas, elmondhatatlan felelőssége van egy orvosnak, ami honorálni kell. Szó szerint életek vannak a kezében. A szülésznek is. Mert hajlamosak vagyunk azt képzelni, hogy egy várandósság csupa rózsaszín köd és mosolygás. Pedig nem. Születnek meg egészséges magzatok halva, elhalhat a baba akár a 32. héten is, és had ne soroljam a lehetséges variációkat. Ez iszonyú felelősség....
A másik pedig, mindenki előtt ott a lehetőség, hogy szakmát válasszon. Akár orvosit is, vagy utcaseprőit. Egyéni döntés.
Én nem sajnálom a dokimtól a pénzt, cserébe teljes mértékű figyelmet kapok, és várok is el. És ez így van rendjén. Az a szomorú, hogy a befizetett tb járulékok nem az orvosoknál, kórházaknál kötnek ki, hanem a józskapisták zsebében. :evil: :evil: :evil:

vicger
 
 


[quote="sutimano76"]B írta:sutimano76rumi,a kövi uh-n csak kiderül,nem???Mi is kicsit szomorúak voltunk,h nem tudtuk meg.Mivel nekünk megvannak a nevek,szerettem volna már a nevén szólítani.



na, ezzel óvatosan kell bánni, akkor biztos, amikor kibújt :lol: .. egyik barátnőmnek 8.hóig kislányt mondtak, végül Attilája lett ... :)

mi Lillust lilibibi-nek szólítottuk a pociban:) ... Lilla-Bence voltak a választott nevek, ebből jött ...aztán a bibike rajta ragadt máig:)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


bibi hova? nem találom :(

vicger
 
 


Brumi,megnéztem a képet!!!Ebben az esetben elmondható,hogy nem csak az anya biztos,tényleg olyan mint a férjed csak kicsiben!!!!Nagyon aranyos kép!!!!

sutimano76
 
 


Kriszti a családi fotók közé,nem uh kép!

sutimano76
 
 


Megtaláltam! :):) Tényleg tiszta apja :D

vicger
 
 


[quote="vicger"]b írta:vicgeribi hova? nem találom :(


családi fotók közé, már ott van :) ... jmádom ezt a képet !!! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]B írta:sutimano76rumi,megnéztem a képet!!!Ebben az esetben elmondható,hogy nem csak az anya biztos,tényleg olyan mint a férjed csak kicsiben!!!!Nagyon aranyos kép!!!!


köszi :) ... már nem hasonlítanak ennyire, de még mindig inkább apja, mint én :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


ez a hányásos mizé tényleg durva... de nálam már vége... szóval kitartás..a jó része, hogy viszonylag rövid....- amugy bele sem merek gondolni te, hogy bírod a picikkel....én egyedül is a halálomon voltam..pedig nem szokásom...nem is azt mondanám, hogy halálomon hanem inkább idegileg készen....


a munka pénz dolog...hmmm.. érdekes
én is támogatnám pl, hogy a tanár egy elismert állás legyen igen magas fizetéssel - és a tanító is!!! DE
ha most megemelnék annyira amennyi egy gyerek formálásának értéke...- őszintén- hány tanárra mondanátok, hogy megérdemli azt a pénzt? Jó esetben iskolánként van egy max 2 tanár aki tényleg a szó igazi értelmében tanár.... én is tanítottam... gáz ami megy iskolákban

és ugyanez van a dokiknál is szerintem - mert aki életeket ment és gyógyít az kapja.... de hány százalékuk praktizál még mindig óriási bakik után? rengeteg

ami meg a 8-4-ig munkaidőt érinti..... - én mondhatom, hogy soha..egyetlen egyszer sem tehettem meg , hogy felállok és elmegyek.. napi 10 vagy 12 órákat dolgoztam... egy olyan helyen ahol nem engedhettem meg azt, hogy ez ...vagy bármi magáncucc lásson rajtam.... én elvégeztem a munkám ezerszeresét ugyanannyi pénzért amennyiért 8-4-ig volt kiírva....
de amikor munka után bementem egy bankba, boltba, rendelőbe..... és azt láttam, hogy szarik rám..meg bele a munkájába akkor igencsak felháborodtam..... mert basszus én végigcsinálom.....akkor emelje már meg a seggét és csinálja ő is... - márcsak azért is mert azok akik a legjobban leszarják az embert azok hőbörögnek a legjobban ha máshol őket nem veszik észre....

Ja.. és nem is mondtam... elmult a vírus most helyette fogfájás.- szedem a homeopátiás bogyókat.. de a fájás kisugárzik a fülemre.... a halántékomra.. és azt kezdem hinni , hogy hamarosan megkattanok......

ha valakit le kell lőni..:) szóljatok.... szívesen

KépKép
dorkamartini
 
 


hihi :) nagyon édes a kép

KépKép
dorkamartini
 
 


Szerintem rajtad a bezártság ütközik ki,hidd el jobban leszel ha letellik a fekvés.Meddig kell még feküdnöd????

sutimano76
 
 


Dorka nagyon sajnálom a fogfájást!!! :? :? :? :? :? :? Nekem az a rémálmom, na meg a fogorvos!

Ami a munka-fizetés-érték arányáról írtál egyetértek. 100 tanárból ha 50 igazi pedagógus, akkor sokat mondtam... és ez minden szakmára igaz.

Elvileg Ati most aludni fog, akkor én is ledőlök egyet. Remélem nem most találja ki a nonstop ébrenlétet :D

vicger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?