Új privát üzeneted érkezett!

nekem melső falon volt, és a 16.héten éreztem először kb rezgéseket február 22.e körül amikor otthon voltunk...
Vendég
 


ja és pöttöm Szezsó és kislányra szavazok nálad is! :lol:
Vendég
 


Szezso, jó a kép, örülök h minden rendben. Engem untathatnál az adatokkal! :wink: Ja és örülj h vehettél képet! :wink: :D

Én azt sem tudom hol helyezkedik a méhlepény. De bugyborékolás pukkanás érzéssel már van igaz napi egy-max 2, ma még nem volt.

Kép
kata05
 
 

 
 

Boni: kislányra szavazol? Na, majd meglátjuk :-)

Kata: szerintem ezt már a bébi csinálja :-D
Oké, akkor "untatlak" az adatokkal
HC: 99,5mm (fejkörfogat)
AC: 79,7 mm (haskörfogat)
FEM: 13,6 mm (combcsont)
NT: 1,3 mm (tarkóredő)
NB: látható (orrcsont)
CRL: 83,3 mm

(Biztos tudod, melyik mi, de azért odaírtam mert én pl azt hittem, hogy BPD-t mérnek, és nem értettem, az miért nincs a papíron, aztán utánanéztem, és HC van helyette. Ezek alapján Babuci 14+4, így már jövő pénteken megyek AFP-re, április 6-án meg a 18.heti UH-ra).

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Crl alapján az enyém is 5 nappal idősebb, de BPD alapján meg pont annyi amennyi. Grat a jó eredményekhez! És jól vagy továbbra is?
Már Afp-nél tartasz, igaz 2 hét múlva én is. Hihetetlen hogy repül az idő!

Mivel haldoklik a topik, így nem leszek off, megmutizom a bébjárgányt amit kinéztem:

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/graco?cid=30779

Kép
kata05
 
 


Én nagyon jól vagyok, köszi :-D Gondolom Te is, mert nem nagyon panaszkodsz... :lol:

Jól néz ki a kocsi :-D de azt nem tudom, mennyire fontos, hogy vízszintesig dönthető legyen...Vagy ez dönthető vízszintesig?( Mi igazából olyanokat néztünk csak) :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nem dönthető vízszintesig, de a mózes arra szolgál állítólag h vízszintbe legyen a baba (bele kell tenni a babakocsiba a mózest).

Oh én már hasfájással megyek majd szülni, csak az jobban fog fájni. :lol: Azt hittem 12.héten megszűnik, de nem. De a puffadás is megmaradt . Most hatalmasat nőtt a hasam is ráadásként. De BOLDOg vagyok!

És Puszedlinek drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem olvassa a soraim!!!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Kata: látszik, hogy kezdő vagyok babakocsi témában :oops: viszont így szuper, és az ára is barátságos :-)

Én is így vagyok, bármilyen bajom eltörpül a boldogság mellett :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso Gratulálok!!!! Szerintem is lány, bár én ebben totál béna vagyok! Csak fiúkhoz értek.:lol: a HC és a BPD nem ugyanaz. Miért ilyen későn csinálták az uh-t?

kispiskóta
 
 


Zsu: tudom, hogy a kettő nem ugyanaz :wink: kicsit én is aggódtam, hogy későn megyek, főleg a tarkóredő mérés miatt, de a dokim azt mondta, hogy 45-től 85 mm-es ülőmagasságig lehet mérni. Meg gondolom mivel már nagyobb a bébi, minden jobban látszik rajta.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jöttem életjelet adni.
Voltunk ma maszekban UH-n.Junior méretei rendben vannak,a tarkóredő tökéletes,ezek alapján 12+0-nak felel meg.
Én ha nem dolgoz,akkor pihen.Álomkór múlóban,de egy jó kis zaba után hamar arcra esem.

Kép

Szezso,gratulálok.Én szerintem fiú :wink:

Szilcsi,istenke éltessen!!!Lalinkó szuper kismanus.

Boni,tényleg nagyon jó ez a kép Zsigiről.Nagyíttatni kellene!!!A jóbarátok kanapéja jutott róla eszembe,amin mindig a kávézóban ülnek :lol: :lol: :lol:

Kata,nekem is tecc a kocsi,főleg a színe :wink:

Kép
v.andi
 
 


KAta!

én anno ezt néztem

http://bebibolt.hu/bababolt/index.php?m ... ts_id=3929

hát nekem fontos volt hogy vízszintesig lehessen dönteni.. ha nem lehet vízszintig dönteni akkor ha beleteszed a mózest hogyan lesz vízszintes? :roll: :oops:

Szász Junior és miniszezsó is szépen fejlődik! majd kérjük a pocifotókat is...cukorfalatok ...

:lol:

Katám te jól vagy? pukizgat pocaklakó? hihi

úgy döntöttem csajok fognak most sorba potyogni..hiányban vagyunk arákból

:lol: :lol: :lol: :lol:


ZSu itt is puszi :lol:

van egy eladó babakocsink

http://www.teszvesz.hu/item579269470_ca ... otban.html
Vendég
 


ja Andi Nekem is az jutott eszembe róla, amikor odaértünk :lol:
Vendég
 


Andi, itt is gratula!! Mekkora a baba?

Boni, babakocsi témában hugi tanít engem, tehát őt kérdezzétek hogy is van. :oops:
Írd meg mi lett a vizsgálat eredménye!
Pocaklakó 2 napja nem pukizgatott, lesz még ideje.

Szezso, pont belefértél a 85 mm-be, én 63mm-nél voltam 2 hete.

Kép
kata05
 
 


jó regg

Kata: CRL 53,50mm, NT 0,80 mm.Ez alapján azt mondja a gép, 12+0.

Kép
v.andi
 
 


Szezso nem okoskodni akartam :oops: Mi 44 mm-nél voltunk, lehet azért nőtt fütyije? :lol: :lol: :lol:

Andi, neked is gratula!!! Nagyon jó lett a kép!!!

Boni drága, úgy lehetséges, hogy 180 helyett mondjuk 160ig dönthető. A lábrésze meg egyenes, a mózest meg a lábrészhez rakod, azaz olyankor babucka veled szemben van. Ésss még olyan picikék, hogy végig sem ér a baba a kocsiban ergo a döntött rész nem érinti még. A másik a pocakban sem 180 fokban fekszenek. :D

Kata, nem volt puzika????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Télleg pocakfotók????

kispiskóta
 
 


Andi, szép méret. Olyan jó kép készült Juniorról!! Na ma kikönyörgök egy uhu-t magamnak. :lol: Hátha látjuk milye van.....

Zsú, köszi a hozzászólást, így nem tudtam volna leírni... :lol:

Kép

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

étem már étem :lol:


Katám remélem ma már kapsz uh képet :evil:


apropó babakocsi a nagy corás talinál Zsu megállapította, hogy az én babakocsim nem olyan ami neki nem jött be, mer ennek a kerekei bolygosíthatóak, fékezhetőek... :lol:
Vendég
 


Szép Napsütéses Napot Kívánok Mindenkinek :D

Bekukkantottam, látom a babások szépen pocakosodnak. :lol:

Boni: Zsigi gyönyőrű kisfiú.

Én ma megyek vissza dokihoz, de minek mán nem is tudom :cry:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Zsu: tudom, hogy jó szándékkal írtad :-D csak hát olyan jó leírni, hogy már ÉN IS tudom, mi a különbség :-D

Andi: gratula Juniorhoz!!! :-D

Kata: remélem sikerül az UH-t elintézni. Csini a pocakod, és szerintem leköröztél méretben, de majd teszek fel képet este én is, aztán meglátjuk.
Tegnapi UH-n volt egy csajszi, 1 héttel fiatalabb babás mint én, és ugyan nem 100%-ra de megmondták neki, hogy kislány :wink:

Na, akkor én is vágom már ezt a mózeses dolgot :-)

Boni: Miniszezsó, ezen jót molyogtam :-) Mondjuk ez lányos név 8)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó, alapból is 10 kg-val több vagyok mint te.

Kép
kata05
 
 


sziasztok
EGy kicsi magányra vágytam, mert nagyon összecsaptak a hullámok, de remélem most már minden rendben lesz. Sajnos nálunk a melóhelyen megint leépítés volt :(. Egyenlőre megúsztam....

Szóval egy gyors bekukk!

Szépek a képek lányok a gyerkőcökről (mind az UH, mind a többi :) )
Aki beteg még, annak mielőbbi gyógyulást és örülök annak, hogy a többiek sikeresen felépültek.. :)
És természetesen a poci fotó is nagyon jól sikerült :)

Hát... remélem a mostani hónap sikerrel jár :)
Én idő közben voltam dokinál, gyógyszert váltottak nekem az IR-re, így most egy kicsit nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy alakul az inzulinszintem. Lehet nem várom meg a 3 hónapot a kontrollra és a második hónapban elmegyek :)

Este még jövök!

Puszi mindenkinek és bocsi, ha valamik kihagytam. Ígérem pótolom :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Katám, szép kis csini pocó! :lol: Nekem 16 hetesen még nem látták, illetve közölte a doki, hogy nem lát fütyit. Apa meg is vette az első ruhácskát, egy fullrózsaszín bodyt. :lol:

Szezso, kíváncsi vagyok a te pocódra. Sztem neked fiad lesz, Katának lánya. Na kötünk fogadást? :lol:

Surmi, mi a baj?

Mi jól, Lali óriásit fejlődött mozgásában, felül és leszáll a taxijáról, lábbal hajtja előre-hátra, lépked kapaszkodás nélkül, és felmászik az ágyra, le is le tud jönni, igaz, a technika még nem tökéletes, fejjel előre jön le, de bőszen mutogatom neki, hogy is kéne rendesen csinálni, de csak röhög rajtam. :roll: :lol:
Mindjárt lövök képeket, csak felteszem a leveshez a tésztát.

Kép
szilcsi
 
 


Élvezi, hogy kilát az ablakon, folyton ott figyel kifelé:
Kép
Kép
Így tud lejönni, kicsit béna, de édes:
Kép
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi: Lalinkó, zsivány :lol: , öntudatra ébredt látni :wink:

uh tüsző nézőbe megyek ma a dokihoz, közben jó egy hónapja , hirtelen minden előjel nélkül rám jönnek görcsösrohamok, ami hidegrázással kezdődik, dobálom a lábam és nem tudom abba hagyni, egyik éjszaka is erre ébredtem, szegény nagylányom fogott le. Nem tudni, miért, vérkép vizelet rendben. Most dilidokihoz küldenek, mert valószínű, hogy idegialapon van. Az orvosom szerint annyira görcsösen akarom a babát, hogy így jön ki rajtam. Azt sem értem, hogy ha jók a hormon leleteim, miért nincs pém :?: :roll: Állítolag a miomám is ezért jöt ki, mert annyira karom a babát.. Talán azért nem kattanok be, BIZOK A TAVASZBAN :D

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Megjöttem, nem hogy uh még doki sem volt!! :( :(

Lali, de ügyes, még a szeme se áll jól!

Kép
kata05
 
 


KAta ezt nem hiszem el :twisted: lelkiismeretfurdalásom van.. :cry:
Vendég
 


Surmi, nem hangzik valami jól. :(

Boni, ne legyen nem te tehetsz róla. :wink:

Kép
kata05
 
 


Szilcsi Lali ügyesen kukucskál!
:lol:

Surmi elég carul hangzik de remélem kiderítik mi okozza! Hajrá tavasz!

KAta akkor is :twisted: :lol:

Csajok Nekem már 3 napja fáj az alhasam mensisen.. :shock: lehet felfáztam? nem tudom.. hőmet mérem mert kiváncsi vagyok mire fog rendeződni ciklusom..de szopi miatt nem hiszem hogy reális lenne .voltunk együtt de kiszállásos buli volt volt így biztos nem a kicsi kezd bántani..háhá ...hihi

http://www.fertilityfriend.com/ttc/char ... 1236927653
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket! :wink: :lol:

Szilcsi! Igen! Egyrészt a koraszülöttség miatt, másrészt a mi gyerekorvosunk ártalmatlan szívzörejt hall és szerette volna tisztázni a dolgot!

Ebből látszik is, hogy egyiket sem csinálták meg Pesten! Sem az ekg-t sem a szívultrahangot, hiába vittem beutalót, hiába kérte a mi orvosunk. Hogy miért? Mert a múltkor volt ekg és nem volt semmi probléma, uh meg volt, amikor koraszülöttként bekerült és nincs szervi eltérés, tehát nem csinálnak most, mert akkor nem volt. Így ha azt nézzük potyára mentünk fel, sőt a doki megkérdezte, hogy miért Egerben nem csinálnak? De csinálnak, de ők hívnak minket minden hónapban vissza kontrollra és csinálhatnák meg a vizsgálatokat! :twisted: 2-3 hónapra mindenhol adnak időpontot! :twisted:
Azaz most már bizonyos, hogy azért hívnak minket mindig, mert így kapják a pénzt MÁtéra, ha megjelenik, de gond nincs vele, ezért nekik ez kényelmes, mert semmit nem kell tenniük. 5 perc alatt végeztünk! :shock:

A másik a fejlődésneurológia! :twisted: Na az is .....
A fenti doki mindig lát még a lábában feszességet! Senki más nem, akivel eddig megnézettük! :shock: Mondtam, hogy 3 hónap múlva kell menni amoda kontrollra, ide is akkor hagy jöjjünk már ne keljen havonta. Erre mondja, hogy nem jövő hónapban ismét, mert ha még mindig nem javul mutat másik tornagyakorlatot! Megkértem, hogy mutassa meg és azt is csináljuk! Szerintetek? Nem mutatta meg, mert ez is olyan, mint az antibiotikum, hogy nem írnak fel 2 félét és ha az egyik nem hat, akkor szedje a beteg a másikat. Ott is van kontroll a 2 között! :shock: :shock: :shock: :shock:
Ezt már végkép nem értem! A tornával izmot fejlesztek nem? Meg az idegeket stimulálom! Na mindegy! :shock: :shock: :shock:
Egyébként ők is fejpénzt kapnak! :roll: (No comment!)

Kata! ÉDDDDIIi pocak! És hogyhogy se doki semmi?

Szezso! Nekem is csak fizetett UH képeim vannak! Sebaj! Már csak a szánk járhat ingyen! :lol: Nagyon édi bébi és azért egész jó a kép!

Szilcsi! Úgy látom egész jól kipihentétek az elmúlt heteket! :lol: Nagyon huncut Lali! :lol: De jó, hogy így beindult! Vagy annyira nem? :lol:

Boni! Kiszállásos? Attól még bármi lehet, semmi sem 100%! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Surmi! :cry: Hátha jön már tényleg a tavasz + jó kedv + pozitív gondolatok! :lol:

Princzike! :cry: Leépítés, hullámok! :cry: A gyógyszertől függetlenül próbálkozhattok bébivel?

CSAJOK, TI NEM EMLÉKEZTEK? TUDJÁTOK A FIÚS TOPIC ÁTKA! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi! Nagyon jól sikerült kép! :lol:

Ébredés! :arrow:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike dokik no comment :twisted:
de legközelebb ha nemnagyival jöttök akkor hozzánk is :wink:
haha még hogy nálunk attól kellene tartani.. nem gondolom hogy ez a veszély fenyeget! :cry: az a a baj hogy a gátlószerek nagyrészére allergiás vagyok :oops: és mivel ezáltal igazából sosem vigyáztunk eléggé és 16,5 éves koromtól együtt vagyunk úgy is mint a nagyok elég kevés az esély rá... :cry:
Vendég
 


KATÁM KIMARADT NÁLAM A POCIFOTÓ! :oops: GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ

ZSuét volt szerencsém élőben is látni :lol:

Andi?SZezsó?
Vendég
 


Sziasztok,bocsánat a befurakodásért :oops: ,
kérhetnék egy véleményt a görbémről?
Kissé meglepett,hogy ekkora az eltérés a ferty és a ciklus.hu között.
Így nem tudom hol lehet az igazság,a kettő között? :lol:
A ciklusaim 28-29 naposak .

http://www.ciklus.hu/index.php?p=6

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

(Szia Boni :wink: )

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis, nem hoz be semmit semmelyik link. Tedd be mégegyszer. Egyébként én is hallottam a különbségről!

Boni, köszi! :D Zsigiről kép? És a te görbédet sem lehet megnézni!

Bettike, tőled is kék szemű hercegről képet kérünk!

Kép
kata05
 
 


Érdekes,
most nálam sem,pedig mikor betettem,még műkődött.De nekem a Boniét már akkor sem nyitotta meg :(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára enis 2009.03.16 09:43-kor.

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Úgy nézem most sem nyitja meg :? Pedig kíváncsi lettem volna a véleményetekre :(

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Ha esetleg megadod a nevet, jelszót megnézem neked?

kispiskóta
 
 


Szóval most Kispiskóta=Kata05. :lol:

Kép
kata05
 
 


Talán most :)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Jah :lol: a szexuális életünk nem ennyire gyatra :lol: ,csak gondoltam nem jelőlöm be ,hogy ne agyalgassak rajta.Aztán néha mégis elkapott a hév... :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Fertinek van igaza szerintem, de nagyon magas az alaphőd! Ilyet még nem is láttam. :roll:

Kép
kata05
 
 


Köszi szépen,igen,én is erre tippeltem .
Az alaphőm igen, magas,de lehet az is bekavar kissé,hogy nem sokat alszom egyhuzamban,csak 3-4 órákat.Későn fekszem nagyon.
Csak gondoltam mérem pár hónapig,hogy kb lássam mikor lehet a pé.
2 éve mértem még néhány hónapig,akkor még az ideális alvási idő is megvolt és ennyire azért nem,de akkor is magas volt az alaphőm.

Köszi szépen mégegyszer és szép napot mindenkinek :)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Hahó-hóhaó!!!

Gondolom mindenki kihasználta a tegnapi verőfényes napsütést!

Szilcsi, Lali nagggyon édes! és innentől resssszkesssssss! :lol: :lol:

Bettike, és ha nem hozod fel a vizsgálatokra, mi történik? Egyébként szerintem, ha van beutalód, köteles elvégezni a munkáját. :x

kispiskóta
 
 


Boni, unokaöcsid, hogy van?

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Végre van újra netünk annyira örülök most már sűrűbben jövök ám!

Szilcsi Lali baba nagyon édes!

Boniko Zsiványra ráillik a név azzal az édes huncut vigyorával gondolom nem tudtok betelni! :lol:

Bettike ez annyira felháborító, hogy reagálni sem igen tudok!

Kata szép pocika!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Sziasztok!

Boni: ma van pont 1 éve, hogy feltetted a babás görbédet a másikba :lol: viszont az aktuálisat nem tudom megnyitni :roll:

Bettike: ez nagyon gáz...ez a magyar eü, mit is várunk :roll:

Kata: ez magánrendelés volt, amire mentél? És terhesgondozás lett volna? Nagyon gáz, hogy még a doki sem volt ott...Akkor most mikor kell menned ehelyett? :roll:

Szilcsi: Lali nagyon cuki!!! :-)

Zsu: igen, tegnap jó idő volt, most meg esik már megint :evil:

Klarissza: hello 8)

Enis: szerintem is a ferti-s görbe a jó, drukk, hogy sikeresek legyetek!!! :-D

Princzike: reméljük az új gyógyszer beválik...de nem leszel csalódott, ha előbb mész kontrollra, és még nem lesz jó az inzulinod? :roll:

Csajok, az normális, hogy a 12-13. hét között nőtt egy látványosat a pocim (azóta kell kismaminadrág), de azóta mintha stagnálna? Ez ilyen szakaszosan működik? Annyira nem parázok, mert Babuci jól van, méretei rendben, meg gondolom alkati kérdés is a pocinövekedés.

További szép vasárnapot! :lol:

Ja, tudom, hogy lógok még 1 pocifotóval (megjegyzem Zsu és Andi is :wink: majd Apát ráveszem este, hogy alkosson egyet. 8)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso szerintem teljesen normális nekem például az utolsó két hónapban nem nőtt semmit a pocim (pedig minden héten lecentiztem) mégsem lett Mátyásom kicsi (3700 gr).

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szezso elvileg létezik, pláne, hogy nem vagy egy kövér ember.

Én még mindig nem hordok kismamanacit. :D

Pocifotó (friss): Kép

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Zsu dönörű pocak! de szeretnék ilyen vékon lenni és ilyen pocakos ismét :lol: :lol: :lol: de majd eljön a mi időnk is!

unokaöcsi csütörtökön hazamehetett, kaptak olyan kúpot/folyadékot amit ha véletlenül rohamot kapna fel kell helyezni..dr. Nikli Holnap lesz. elvileg akkor tudjuk meg az eredményt

tegnap voltunk barátaink kislányát megnézni a Szent Imrében.. no comment az ellátással.. :twisted: és még Sote csecsemőseit és az ellátást szólják le. csak a legdurvábbat császárosan 2 nap múlva ki akarták tenni őket! :shock: protekciósan.. mi van ha nincs?

Szezsó nomális...vékonka vagy! :lol:

Klara köfi :lol: új kéek?!

Kata mi lett a kupaktanács vége?

hát sajnálom , hogy nem tudjátok megnyitni.. nem mintha érdemes lenne

:lol:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/char ... 2009-03-16

enis szija :lol: alakul :lol: remélem beleesel azért 2009be :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?