Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük :lol:

Kukac, 12-14-16-19-22-28-34-37 hetesen. Az utolsó fotó után még 2 hét volt a szülésig :lol:

Dike, drukk holnapra!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Susy!
jó hazautat nektek!nagyon helyes a fiad és mennyi haja van! :lol:

Viki!
tök jó ez a sorozat!én se csináltam ilyet :evil:
Levike is helyes kiskrapek :D
jujj, sztem is úgy elrepült az idő, h csak na!
esténként ha sokat vagyok lábon meg többet tevékenykedek megfájdul a hasam.meg nehezen megy az alvás mert ha vízszintbe teszem a lábam nagyon zsibbadnak :roll: :? :D az ucsó szülés után mennyivel készült?hogy már olyan csini vagy rajta :shock: :D

Lami!
jobbulást nektek :D és egészségedre :wink:

Kukac!
köszi a Fenci híreket!az még 1-2 vagy 2-3 hét? :roll:

Dike!
sztem nem tudom :shock: :lol: .du.magánrendelése van, nem?sztem 12 után mert valszeg de.műt. :roll:
Vendég
 


Kép

Kép

Kép
Vendég
 

 
 

Krisz!!!!!!!!!!!
Kép
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

KépKép
zapáné
 
 


KRISZ!!!!!!!!!!!!!!! Szorítok nagyon nagyon nagyon!!!!!!!!!!!!!! :)))))

Dike, örülök, hogy túl vagy rajta, és nem feleslegesen!!! szerintem védekezve együtt lehettek, de inkább vigyázz a fertőzésekkel!!! Nem ér annyit...

Fencikével tegnap smseztünk, írta, hogy jól van, 3ágyasban vannak ketten, ctg-n minden ok. :)

Kata, tuti egészséges pocaklakó!!!

Suzy! Remélem jó utatok lesz!!! Vinzent gyönörű nagyfiú már!!! :) Az alvós és nem alvós képen olyan más az arca! :D

Viki! Levente is gyönyörűszép!!! :)

Bocsánat, de most ennyi... Puszi!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Vicus, zsibbadást sajnálom...nekem a kezem zsibbadt a terhesség végén, olyan szinten, hogy minden kiesett belőle... :roll:
Lilla szobája gyönyörű! Szépek a zöld bútorok! És ugyanilyen bordűrünk van, Levente imádja, órákig képes nézegetni :wink: :lol:
Kb 2-3 héttel szülés után készült a kép. A látszat csal,, bár kilók nem maradtak rajtam, de a pocakom a mai napig nem ment vissza, kb olyan, mint a 3. képen volt :roll:

Sleepin, köszi a bókot :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Vicuska!
Köszönjük! Ès a dícséretet is! :lol:
Nagyon klassz a babaszoba!

Vicky!
Rajtam sajna van még 4-5 kiló plussz és a hasam nekem is kicsit nagyobb. Nem akar visszamenni, bár sose voltam egy lasposhas típus. Kicsit olyan mint a kelttészta... :cry: :lol:

Sleepin!
Igen, ezt már én is megállapítottam. Mikor alszik, olyan kis angyal arca van, nyitott szemmel meg már kész Kispasi!!! :D
susy75
 
 


Vicuska,Vickybabe!!!
Köszönöm kérdésetek....nagyon jól vagyunk...tegnap voltam Afp és terheléses cukor vizsgálaton....jövő hét csütörtökön elvileg kész az eredmény és jövő hét pénteken megyek a genetikára(I.sz. Női Klinikára) szóval lehetnék másfél héttel idősebb,hogy megtudjuk minden okés....nem szeretném az amniot....doktornőm ragaszkodik hozzá csak...
Ha Afp-m esetleg jó lesz...kombinált teszt-tarkóredő-Afp jó....akkor nem nagyon akarok bele menni...félek,hogy az miatt veszíteném el...de ha nagyon a genetikus is azt akarja,akkor Uh-ok és Hajdú Krisztina véleménye után megyek csak bele...

Vicky!!!Fantasztikusak ezek a fotók...tök jó,hogy ugyan az van rajtad,így jól látszik a különbség....Levi nagyon szép!

Vicuska!Nagyon édes a Disney- s szoba!!!

VizKrisz még suliba?!
Dike!Drukk holnapra!
Többieknek is pusza!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hali!

Ünnepség volt.Aztán meg hazajöttem, ettem grillcsirkét salival és szuny 3 utroval feltolva. Ébredés után no kávé, ittam c vitamint helyette. :) Mindjárt tanítok...6-ig.
Képet csak este tudok rakni mert a laptop lent van, csak arra tudom felrakni a képet...de majd holnap reggel gyorsabb leszek és hagyok időt maganak fényképezni, számítózni mielőtt elmegyek, ok?

Kandi
Sztem se kell amnio ha minden más nega. :)

Gyugyi
Tudom!!! :lol:

Vicky
Én is mondtam apának egyből, hogy úgy látszik nélkülem fog motorozni... :( :lol:
Jók ezek a pocifotók nagyon meg a srácok is!!! :D

Köszi az aggódást és az összes drukkot!!! :D
Most sajna mennem kell... :(
vizkriszisback
 
 


Vicus!

Folyadék formájában.egy teáskanállal a nyelv alá,mert onnan jobban felszívódik.pár perc múlva pedig le kell nyelni.


Krisz!

Nagyon szorítok Neked!!!!! :wink:
Vendég
 


Hali!

Mióta újra dolgozom nincs időm írni.Rengeteg meló van. De azért igyekszemmajd.

Fenci :D

Pusz nektek, s drukkoloknagyon.

Krisz :D

Micsoda hírek!!!!! HUráááááá :lol:
szoríjjok nagyon!

Gyugyi :D

Nem tudom, még nagyon képlékenyek a hétvégék. Március vége, vagy esetleg április közepe-vége. :roll:

MIndenkinek puszi, legyetek jók!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Seepin!
Fencit azóta áttolták egy kettes szobába! :lol:

Krisz!
Várjuk a fotót!!!

Viki!
Köszi. Jó nagy pocid lett a végére, de nagyon csini voltál!!!! :lol: És vagy is. :lol:

Kandi!
Szerintem is felesleges a magzatvízvétel, de ezt Te tudod, neked kell eldönteni! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali!

Nem jön az egyik tanítványom...

Fenci
Kitartás!!!Mindjárt kibúlyik a kis lurkó!!! :D

Lili, Zsu, Zsófi és persze mindenki mindenki más!!!Köszi a támogatást!!! :D
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Ha van kedved, megírhatnád majd az endós topikban, biztos sok csajszinak erőt adnál, most megint beindult az a topik! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


dike
én a helyedben kihagynám ezt a honapot. megértem a türelmetlenségedet, de ha egy évet kibirtál, akkor ezen az egy honapon nem fog mulni. ha meg összeszedsz vmi fertözést, akkor csak huzodik a projekt, mire kikezelnek, és a doki elött is ciki lenne bevallani, hogy nem tartottátok be atyai intelmeit :wink: most már csak honapok kérdése, és babás leszel, bird ki ezt az egy honapot. különben a Bata honlapjára irta egy csaj, hogy most januárban volt a laprja, és pár napja tesztelt egy +t. szoval nyugiii! :)

krisz
akkor az a 15.napi vérezgetés esetleg egy mensi-féle lehetett? mert ahhoz viszonyitva a rendes lombikos ciklus 27.napja 8amire te a pé-t tetted), pont a pici vér utáni 12.nap :roll:

kandi
én csüt megyek sote I-re, pont kerüljük egymást. ha jo az integrált, nem kell amnio. pont azért találták ki az integráltat, mert annak nincs vetélés kockázata. elhiszem, hogy aggodsz, de az uh többet mutat az afp-nél. ismered az afp-s sztorimat, ugye? én halálra aggodtam magam, szerencsére ugy tünik, feleslegesen.

viki
mekkora jo ötlet ez az egyfajta ruhás pocaksorozat!!! és poén a végén a Levivel :)
Vendég
 


Kata!Nekem kombinált tesztem volt a 12.héten...meg tarkóredő mérés...és tegnap az Afp!
Gondolom a integrált többet érne.....de a Margitban a kombinált kötelező és ingyenes!
Kár,hogy nem találkozunk!Bizti pár óra ücsörgést jelent majd ott...
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Micsoda hirekre jovok :D :D :D :D :D Krisz mindenem keresztben ertetek!!! :wink:

Vicky: azta mekkora pocakos volt:)

Vicuska: csini a szoba :)))

Nalunk semmi kulonos: Apa kivette a reszet a gyerekprojektbol, nagyon lelkes volt :oops: :D tegnap este elelvas elott fiuneveket kerestunk...meg szerencse hogy van ido, mert messze a kompromisszum :D :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Kép Kép

Hát most így néz ki...de reggel azért más volt...majd holnap mutatom a frisset.

Kata
Hát vmi ilyesmire tippelek én is. :)

Szép jó éjt!
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Ez aztán pozitív!!!! :P :P Gratula!
Olyan nyugodtnak tünsz! Lehet még fel se fogtad igazán, hogy babás vagy, vagy csak nem merd még elhinni???
susy75
 
 


Krisz!!!
Ez nagyon is pozitív, úgy örülök!!! :lol: Férjed mit szólt???

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Azt mondja, hogy még nem fogta fel...várja a holnapi tesztet...de azért remegett és vigyorgott amikor közöltem vele reggel. :lol:
vizkriszisback
 
 


Krisz, ez nem is halvány! :) Na jó, persze halványabb mint a kontrollcsík, de nem annyira halvány, hogy sokszoros nagyításban, kigúvadt szemekkel kelljen bogarászni. :) Annyira örülök! :)

Vicus, nagyon szép a babaszoba. A nagy mackók édesek, az a zöld szín meg igazán élettel teli.

Vicky, ilyen képsorozatot nekem is gyártanom kell magamról majd. :) Nagyon tetszik.

Dike, hogy döntöttél ezzel a hónappal kapcsolatban..?
Vendég
 


Krisz :)
Ez szép pozitív. :)
És ha jól látom, ez olyan teszt, mint amit én is használtam :)
Hány teszted van még otthon? :wink:
Vendég
 


Krisz, ez nem gyengén pozitív!!!!!!!!!!! Várjuk a mait :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Szép jó reggelt!

Hőm 37,2...a teszt pozitív de elég rosszul látszik a képen.Halvány is, de sztem azért mert éjjel 2x is voltam wc-n, 12-kor meg fél 2kor is...mindkétszer rengeteget pisiltem...mit tesz az utro? :shock: Majd ma igyekszem du nem sokat inni és holnap szebbet tesztelni. :D

Kép

Szép napot!!!
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Krisz :) :) :)
Még hogy halvány!!!!! :wink:
Kép

Hol a mai????? :) :)

KépKép
zapáné
 
 


Ja, itt!!!! :wink:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Próbáltam egy közelebbit de ez sem az igazi... :roll:
Kép
vizkriszisback
 
 


Zapáné
Számítottam a technikai tudásodra! :lol:
Remélem tényleg csak azért halvány mert kb 4 órás pisi(a tegnapi volt vagy 7 órás), meg különben is valószínű, hogy ez még csak a 10.cn.
vizkriszisback
 
 


Dehogynem!!!! :lol: :lol:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Készülnöm kell........ :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Krisz :)
10. dpo-ra ez tökéletes. Előkotortam az én egyik régimet....
Kép

Na, megyek.....
Kép

KépKép
zapáné
 
 


cn? nem dpo?

KépKép
zapáné
 
 


...elkéseeeek!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt!

Krisz!Ez nagyon jó,nagyon örülök Nektek!!!!
Vigyázz magatokra!!!2naponta kell erősebbnek látszani,ha ma megszárad és csak olyan,az se baj...Nekem pl. volt,hogy 5perc múlva másik teszt halványabb lett ugyan abból a pisiből!
Na és igen kb. 5órás pisi kéne legalább!!!!
Gratula!!!

Gyugyikám siess,mert még az eső is esik....dugó lesz,elkésel!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
Én csak kicsinyítettem....
Szupi ez!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
Na erről a 2tesztről beszéltem....ugyan az a teszt,ugyan az apisi és mégis van különbség!!!!

Na eldugulok!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


krisz!!!! ez teljesen pozitív, annyira örülök!!!!!! :D érzel valamit?tünet?

vicus! nagyon szép a babaszoba! :)

kata! jóóó kihagyom,de ma rákérdezek még1szer ma a dokira, ha egyáltalán el tudom érni!

egyedül megyek varrarszedésre,ugye nem fáj annyira h ne tudnék hazavezetni?

bemértek 50helyett 69el, 30000ft. :twisted: jókor!!!igy is üres a kassza! :twisted:

KépKép
dike
 
 


Krisz!!!!

Ez a csík nagyon ott van, ha 10. cn akkor meg "mégúgyabbúl" ott van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dike!
A varratszedés kicsit sem fáj! :P :P :P A trafi meg menjen ahova én gondolom!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Haga!

ALBERT BABÁNAK

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Zapánénak van igaza...10.dpo, nem cn. :oops:

Mit érzek, talán kicsi émelygést, nagyon picit, hasam puffadt, melleim csak akkor fájnak ha nyomás éri őket, de lent minden ok, nincs folyás semmilyen színű...azaz tegnaptól az utro folyik ezerrel.
Most írtam apának, hogy még ma elrohanjunk Debibe vagy csak hétfőn.De akkor már muszáj mert elfogy az utrom.
vizkriszisback
 
 


KRISZ!!!!!! SZUPER!!!!!!!! CSAK ÍGY TOVÁBB!!!!!!!! Napsütést hoztál az esős szürkeségbe!!!!!!!!!! :)))) Nekem sztem maradt szájon át szedhető utro-m de nemtom jó-e még, megnézem, délután megírom, elküldöm szívesen!!!! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Mitlátok, mitlátok?!? :D

Kriiiiiiiiiisz!!!!!!!!!!!!!!
Annyira, de annyira örülök!!! :D :D Ez szuper!! Végre! Már annyira megérdemeltétek!! Drukkok mennek, hogy minden OK legyen!!
gtünde
 
 


Főleg, ha 10. dpo!
gtünde
 
 


Sziasztok

vizkriszisback (Krisz) SMS
44 lett a hcg-m, ami nem rossz ha ez a 10 . dpo kb.:) Kaptam utrot.
10 nap múlva UH, reméljük fejlődik majd szépen a Babó.


Sajnos csak este ér majd haza ezért megkért, hogy írjam meg nektek. 15:30-kor kaptam tőle, de most értem haza a munkából ezért előbb nem ment.

Krisz!!!!

Szép nagy lesz majd!!!! Csak nyugi! :wink: :lol:

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Krisz!


Annyira örülök!komolyan!nagyon megérdemled!te vagy a pozitív példa nekünk endosoknak! :wink:
Vendég
 


Krisz!

Kép
Vendég
 


Na hazaértem én is. :lol:
Hol a hó hol az eső esett egész nap az úton. :shock:

Kagyló
Köszi a tolmácsolást! :D

Szóval azt mondta a doki amikor bementünk, hogy :
"Látom nem akar megjönni a menstruációja...a hcg-je viszont szépen emelkedik. :D ."
Kérdem "Mennyi?"Mondta, hogy "44".És megbeszéltük, hogy valószínűleg tényleg folytatta tovább az érését az a tüszike és csak később érett be...a hőm alapján én a 27.cn-t tartom lehetségesnek.Aztmondta, hogy akkor megtámogatjuk a terhességet utroval, mondtam neki, hogy én már el is kezdtem dugdosni...azt mondta 2-2-2-t dugjak...szóval annyit is írt fel. Azt mondta, hogy ezt hívjuk fiatal terhessésnek és, hogy akkor majd 10 nap múlva uh. VV nem lesz. Asszem 3 tesztem van még, szóval sztem kétnaponta ellövöm majd őket...szóval holnap nem csinálok.
Miután kijöttünk tőle vagy 5 asszisztens volt a fogaadópultnál, vigyorogtunk egymásra mindannyian mint a vadalma...hát biztos ők is jól kibeszélték már addigra a csodabogyónkat. :lol: :lol:

Lili
Nekem a kolleganőm 4-es stádiumú endóval szült 2 spontán babót. (1 petefészekkel, csonkolt méhhel). :D Szóval hajrá hajrá!!! :D

Lamásza
Jó kis kép!Köszi! :D

Gtünde
Réka Panna is a lombiktól ilyedt be.Emlékszem ám! :lol:

Sleepin
Köszi szépen! :D
vizkriszisback
 
 


krisz
juhéjjj! de tök jó! és a teszt is nagyon csikos :)

dike
varratszedés? dokit kifaggadtad még vmiröl?

gyugyi
Andinak nemsoká szülinap. mit terveztek neki?

tünde
nemsokára féléves lesz Dóra! éjszakák?

babcsirol vmi? :roll:
mofly?
ticsi: beszél már Árpi?
Vendég
 


sziasztok!

krisz jupppppi!!!!gratulálok!

kata! megvolt.nem fájt.nagyon szép a sebem alig látom!

1.tehát jobb átjárható,nem tudja mitől lehettek elzárodva!visszazáródhat, van rá esély!

2.nem mondta,h nem volt peteérésem,hanem h voltak tüszők kisebbek, és h bevagdosta. meg h sok sárgatestet látott és h nem lesz gond a peteérésemmel!!

3.minden hónapban probálkozhatunk, és h nem kell járnom ultrahangra!na ezt nem értem, mert a korházban azt mondta h 2szer is megnéz egy hónapba.3hónapot adott spontánra,utána inszem!

4.rákérdeztem még a pct-tesztre...el mondta h mi ez, persze én tudtam, és annyit mondott h meg lehet csinálni.de nem beszéltünk meg konkrét alkalmat!
de szerinte, meg felesleges megcsinálni, mert ha összeférhetetlenség áll fenn akkor spontán nem lehetek az...de igy is ugy is inszem jön 3hónap után.dáááá?

5.ja,és még pihenjünk és a legközelebbi peteérérskor már probálkozhatunk!! :wink:

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?