Új privát üzeneted érkezett!

Vius
mikor fogsz tesztelni?

Bikfy
A műtéttel kapcsolatban:Ha simán babás lehetsz így is, akkor én nem csináltatnám meg.... De neked kell döntened!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
szerintem az aszalt szilva hatásosabb, főleg ha az evése után igyál sok vizet. :wink: Nekem eddig nincsenek durva tüneteim, csak a mensis feszülés és az állandó álmosság.

Bikfy,
lehet érdemes lenne írnod egy e-mailt Csibinek, hátha lesz ideje válaszolni neked a problémádra.

i.kata
 
 


Bikfy
én is legalább ennyire türelmetlen voltam, mint te,de amint látod sikerült... :wink: (Remélhetőleg nem lesz semmi baj)
De az tök jó,hogy így érzel! A te megérzéseid soha nem csalnak!!!!! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

 
 

Dy szerintem a jövöhéten lesz itt az ideje elöbb nem szeretnék.
ma vagyok inszem után a 9.ik napom tegnap óta fájnak a melleim de ez lehet annak is a jele hogy nem sikerült hogy megjön de van mellváladékom is.

Amugy visszatérve a mellváladékra nekem a progesteron szintemmel van a baj nem a többivel.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
De kis cukker vagy, köszi a Katicámat. Milyen lett a hajad?

Dy!
Az a baj, hogy nem mondja azt a doki, hogy e nélkül simán babás lehetnék. A neten viszont egy csomó negatívat olvastam a műtétről. Nem használ annyit, mint amennyit árthat. Nem tudom... :roll:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata
Az álomszuszéksággal nekem sincs gondom! :lol: Ahoz képes,hogy előző terhességemnél még aludni sem tudtam, most kialudnám a tehénből a kisborjút!
Kipróbálom akkor a szilvát is.... Szerinted egyem meg most, mert éppen van itthon az is, vagy inkább csak holnap? (hátha elkap a cifra f......ás. :lol: )

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy
Viszont ha van rá ellenpélda.....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
szerintem várjál vele holnapig, hátha időközben "működésbe lép" a barack :lol: Ha holnapig semmi, akkor hajrá szilva, de csak finoman. Vigyázz a picidre! :wink:
Én még nem tudom ám elhinni ezt az egész pozitív tesztelést. Szerintem csak akkor fogom majd fel, ha túlleszek az 1. uh-on.

i.kata
 
 


Kata
és mikor mész? Amúgy a barackot még délelőtt megettem.... :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy levágattam meg megtépettem :) de sokkal jobb igy jobban tetszem magam na meg persze az uramnak is :D
Van ám még sok katickám :D

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius
kifestetted végül a szobát? :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Engem a ciszták miatt műtöttek mert nem mensiztem és sok volt de mikor mütöttek egy darabot nem találtak.akkor ez hogy van.Azt mondta a doki hogy kiürült ahogy gyógyszeres úton meghozták a bajomat.de mütét után másfél hónapig megint nem mensiztem akkor újra gyógyszer megjött utánna inszem és inszemezés után a múltkor önmagamtól mensiztem mivel csináltak peteérést.ugyhogy nem tudom mi van .most meg vagy sikerült vagy nem .

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dy igen amugy Konyha volt felrakom a képet hogy te is lásd a többiek már látták.este 8ra vissza volt pakolva és ki volt takarítva.A héten ilyen dolgaim vannak.kedden festés szerdán felszúrták a másik fülem is ma fodrász holnap meg kozmetikus. Kép

Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius
a konyha festést már láttam,de mintha írtad volna, hogy szoba festésre is készülsz.....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Na azt most nem mert akkor tényleg elharapják a torkomat.majd összel talán :D

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dy,
azt mondta tegnap a dokim, hogy jövőhét szerdán telefonájak és akkor megbeszéljük, de ha jól számolom, akkor legkésőbb pénteken tuti bemegyek, mert elfogy az utróm.

i.kata
 
 


dy: Azért ez a szurikúra nagyon durva!!! És hová kell adni a gyógyszert? Be tudod magadnak adni, vagy izomba kell és segítséggel megy csak?

vius: Szerintem dy arra gondolt, hogy ijesztgetted a zuradat, hogy kifested a szobát is. A füledet sajnálom, a hajadat irigylem. :D



vicky79
 
 


Kata
Hogy bírod a várakozást?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vicky odaadom a hajamat.legalább nem lesz vele semmi bajom.... :D

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vicky
nem izomba kell, hanem bőr alá. Régebben már kaptam ilyet, amikor be volt gipszelve a lábam, akkor hasba kellett szúrni.... :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy
Hová tűntél? Ez jellemző,te vagy,én nem, én vagyok, te meg nem... :( Na most hogy is van ez? :shock:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Tegnap egész este kerestelek. Merre voltál?

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy,
egész jól. Persze iszonyatosan aggódom is, de próbálok úrrá lenni rajta.

i.kata
 
 


Én most vagyok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
apa netezett,én meg tévét néztem...

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy
Én is..... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Katus, nagyon megértelek. Én is ilyen aggódós leszek. Szerintem Neked ez a Kiskacsa (avatar) hozott szerencsét. Ez olyan cuki. Tudod, én azt a cumisodat nem szerettem olyan nagyon, de ettől el vagyok ájulva. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy,
egy valami: iszonyatosan éhes vagyok és nagyon ennék valami finom csokit. De szerencsére nincs itthon egy szem sem, úgyhogy ittam egy fél babánból turmixot, meg ettem narit, de mintha nem ettem volna semmit :oops:

i.kata
 
 


Bikfy,
én szerettem a cumisat is, csak az nem illett az előző vonalzómhoz :lol:

i.kata
 
 


Bikfy
amúgy nem nagyon tudok ülni,tegnap meg nagyon fáradt is voltam,és lusta voltam a laptopot hurcolni, de ma már rutinosabb voltam, és a laptoppal a kezemben vonultam ágyba.Így most fekszem,és nem fáj a pocim. :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ismeritek a büdös bogarakat? Hogy lehet ezekez kiirtani? Nálunk ahogy ide süt a nap a nappaliba, kb. 1000 jön be egy nap. Mit csináljak velük? Úgy félek tőlük. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata
én is mindig éhes vagyok... :(

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy,
melyik az a büdös bogár? A poloska? Arra szokták azt mondani hogy büdös.Csukd be az ablakot és nem mennek be :wink:

i.kata
 
 


Bikfy
nálunk is vannak... :? Ne félj nem bánt, csak büdi, főleg ha hozzá érsz,vagy kinyirod... El kell viselni,meg kidobálni őket. én legalábbis ezt csinálom. :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ez a poloska? Tudod, olyan, hogy ha megfogod, akkor ilyen büdös szagú lesz a kezed. Útálom.......

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata
hozzánk csukott ablak mellett is képesek bejönni, de hogy hogy????

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy,
én papírral szoktam megfogni. Olyan széles, lapos háta van?

i.kata
 
 


igen,POLOSKA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Hát de ez nem normális, hogy ennyi bejön a lakásba. A falban lakhatnak ezek, vagy hol? Nem tudtam még rájönni, hogy honnan jönnek ezek ide.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
de szerencsére ez tavasszal van... Nyugi,nemsokára arrébb állnak,olyanok,mint a legyek:húzódnak a melegre.... :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nekünk csak a virágokra mennek és szeretik rámhozni a szívbajt, amikor az orchideákban gyönyörködöm.

i.kata
 
 


Ma lefújtam egyet hajlakkal. De meg se kottyant neki. Pedig azt reméltem, attól összeragad a szárnya. De semmi. Ment tovább. :twisted:

KépKépKép
bikfy
 
 


Akkor nem egyről beszélünk szerintem, mert a poloskának nyáron van "szezonja" és akkor tényleg sok van, de csak a növényeken. Itt Pesten téma is volt tavaly, hogy egyre durvábban szaporodnak.

i.kata
 
 


Ellenálló kis bestiák... Még a rovar írtó szereknek is ellenállnak.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kata
de mi vidéken vagyunk.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Katus!

De ez az, a kis sunyi lapos hátú bogár, amit csak zsepivel foghatsz meg, mert iszonyatosan büdös. Pesten is van belőlük? Mondjuk nálunk is inkább tavasszal vannak. Na meg ősszel.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nálam is szokott lenni olyan kipöckölöm.Nálam még sok a molylepke de nem tudom mitől de már mindent csináltam.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dy,
azt tudom, hogy Ti vidéken laktok, de akkor ezalatt mosta arra gondolsz, hogy Ti űzitek fel a poloskákat nyár elejére Pestre? Mert akkor összegyűjtöm nektek és visszaküldöm utánvéttel :lol:

i.kata
 
 


Bikfy legközelebb pillanatragasztót rakj rá:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy nekem jósolj ha te vagy a BOSZI:) :) :lol:

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: