Új privát üzeneted érkezett!

......................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 08:19-kor.
maumau
 
 


Maumau,
mikorra vagy kiírva?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Ha tudtok valami konkrétat majd a felújításról,kérlek írjatok,mert a dokit szeretem,de összehasonlítva a kistarcsai,ill.mávval,ez egy elég gázos kórház.Remélem az átalakítás után megüti majd a színvonalat!!!
Köszi

sutimano76
 
 

 
 

......................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 08:20-kor.
maumau
 
 


Maumau!

A szülésről ápr.3. azt hiszem.De az uzsoki honlapján fennt van.
Küldtem pü-t megkaptad?Küldés közben elszállt az oldal.

sutimano76
 
 


......................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 08:22-kor.
maumau
 
 


Maumau,
én is május közepére voltam kiírva, de most felborulni látszik.
Kiváncsi leszek erre a felújításra.

Sutimano,
nálad a kistarcsai kórház is szóba jöhet? merre laksz?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


......................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 08:32-kor.
maumau
 
 


Eszter,pécelen.

sutimano76
 
 


Mert tervezett császár és elvileg elöbb megcsinálják mint amikorra ki vagyok írva.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter,te hol laksz?

sutimano76
 
 


Sutimano, Gyöngyi,
köszi a biztatást, rám fér :? kiváncsi vagyok, a magyar egészségügy meddig hagyja túlhordani az embert? Mert ahogy nézem, ebből nem lesz más.
Holnap megyek Mecsérhez, minden kiderül. Hangulatilag: lejtő.
Üdv
Heni
hermione71
 
 


Sziasztok!

Heni, kitartást neked! Beszerzem a sportkrémet!
Egy ismerősöm nemrég szült Mecsér dokinál és csak pár napig hagyták túlhordani. Kislányod lesz?

Maumau, már csak két előadás lesz a kórházban , bemásolom:
Március 20: 16:00-tól. Amikor már hazavitted a babát… - vendég a védőnő

Április 03: 16:00-tól. A szülés eseményei – vendég a szülésznő

Sutimano: akkor még nem döntötted el véglegesen , hogy az Uzsokiban maradsz -e. Ennyivel jobb állapotban lenne a többi kórház??

Kép
stocki
 
 


Sziasztok lányok!

Én március 31-re vagyok kiírva, ezek szerint pont beleesek a felújításba.
Ha van valami infótók, írjatok.
Köszi
Ancsa
ancsa0203
 
 


......................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 08:32-kor.
maumau
 
 


sziasztok!

húú, lányok, mennyien lettünk hirtelen! tökjó, hogy sokan egyszerre fogtok szülni, aztán majd lehet együtt tologatni a bébiket! :) mindenkinek nagyon nyugodt babavárást kívánok! pihenjetek sokat! :)

a mindenórásoknak (főleg Heninek): én ugyan a 38. hétre szültem, de a végén már én is eléggé kivoltam fizikailag, lelkileg és mindenhogy. szóval szerintem ez teljesen normális érzés már ilyenkor. persze nem hazudok, azóta csak rosszabb lett a helyzet, főleg kialvatlanság terén :D

rólunk pár szóban, mert a gyerek épp megint éhen akar halni :) megvagyunk, hol jobban, hol rosszabbul. megvolt a két hós oltás, az úrfi egész jól viselte, a gyerekdoki viszont leszerepelt nálam... jövő héten megyünk csípőszűrésre, na arra még kíváncsi leszek, bár nem hiszem, hogy az én hiperaktív gyerekemnek bármi ilyen problémája lenne :)
na, mennem kell, mert az én kis ölbebabám megint hiányol... :)

Kispatak: remélem olvasod ezt! ne haragudj, egyszerűen nincs időm írni, ez a gyerek minden időmre számot tart! :) remélem minden rendben veletek, puszillak!

Eszter

Kép
sztocsi
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó sokan lettünk :D ! Gratulálok mindenkinek és jó babavárást kívánok.

Sztocsi: Mi is túl vagyunk az oltáson, Levi egy hős volt. A doki olyan ügyesen adta be neki, hogy szinte észre sem vette, egyfolytában vigyorgott. Én nagyon meg vagyok elégedve a gyerekorvossal :D ! A te dokid mivel vágta el magát nálad?

Szilvi

Kép
sziszó79
 
 


Sziasztok!

az első babámat 2007 júniusában szültem, akkor ott a szülésznővel beszélgettem, és mondta, hogy a felújítás vége 2010. Most a másik szülésznő is ezt mondta, tehát ha áprilisban költözik az osztály, akkor ebből idén már semmi nem lesz. 2010 a vége. Én akkor közöltem vele, hogy addig biztos nem jön a második, és tessék.... Kellett nekem megszólalni :D

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


sziasztok,

húú tök jó, hogy gyülekezünk itt :D

Mi nagyon nyügös napokat élünk Petra baba 3. napja egy percet nem alszik nap közben. helyette egyfolytában ordít a kis tündérem. csak annyi időre hagyja abba, amíg a cici a szájában van :wink:
Meg az utso reményünkben a hordozókendőben. de már nem bírok egész nap abban lenni.

nincs vmi ötletetek?esetleg volt-van vki hasonló időszaka?,

Orsi

Kép
bjuti
 
 


Sutimano,
veresegyházon lakunk

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Orsi: lehet, hogy most van Petránál a 3 hetes növekedési ugrás! ilyenkor sűrűbben kell őket cicire tenni, hogy tudjanak maguknak több tejcsit csinálni. pár nap, és helyreáll a rend. de az én babám is nyűgi volt 2-3 napig, a frontot nagyon megérzik, plusz még telihold is volt. kitartást! :)

Szilvi: emberileg nem szimpatikus a dokinő. elég tahó volt szerintem. nagyon lekezelő stílusban beszélt velünk, a babával meg elég szigorúan bánt :(

Eszter

Kép
sztocsi
 
 


Tényleg, felpörögtünk, tiszta jó :)
Stocki: köszi szépen. Hát remélem, engem se hagynak sokáig parlagon. Kisfiú lesz :)
Stocsi: köszi neked is, már kezdem szégyellni a nyűgöket, így jobb, ha tudom, hogy más is így volt vele. Bár sokan azt mondják, addig örüljek, amíg bent van.
Bjuti: Nem lehet, hogy a sima cumi segítene? Bár nem vagyok a híve, de lehet, hogy vannak ilyen babák.
Különben a hátmasszázsban még az a jó, hogy addig csak VELED foglalkozik a drága ember.
Heni
hermione71
 
 


Stocki,

Hát a doki miatt maradok,mert őt szeretem és jókat hallottam róla ma is.De nézd meg a honlapját a többi kórháznak és döntsd el magad.Google-flór ferenc kórház,ill. máv szülészet!!!!
-az uzsokiba nincs eda,csak ha privát megkérsz egy anesztest,pénzért,
-nincs se kád se más,ha jól tudom.
-egy másik topicba olvastam,h kötelező a beöntés!!!!!!(Megjegyzem mikor műtöttek is feleslegesen kaptam,nem jött semmi,bocs)
Remélem az átalakítás után kicsit fejletebb lesz,de nem tudom mennyi remény van rá.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó sokan lettünk.

Bjuti nekünk ezen a héten lett hogy nem alszik nap közben iletve úgy csinál és amikor a kiságyba vagy egyáltalán le akarom tenni, akkor Ébermanóvá átvált sőt még elkezd a változastosság kedvéért ordítani is. Közben azon gondolkodom elég e a kaja neki, de most 6 hetesen kb 4 kilonak kell lenni és a súlya megvan.

Szóval 6 hét és még nem sikerült teljesen megismerni gyermekemet miért üvőlt, vagy megtanítani hogy az éjszaka alvásra való.

Az egyik megoldás, hogy a du alvás ha az időjárás is engedi a kinti kocsiban tologatás levegőzés ami nekem is egy kicsit kikapcsodás anyiban, hogy nme a 4 fal között vagyok.

Múltkor úgyí csináltam kaját, hogy rajtma volt a kenguruban és mondtam neki, hogy mit csinálok.

Emese

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Emese,

pontosan ez megy nálunk is. Sőt ma már többnyire a kezemben a visított. Én is gondoltam a kajára, de már többet van cicin, mint nem :D

Tök jó, hogy ti már tudtok levegőzni... Nekünk ez talán a jövő héten segíthet majd, addig maradt a hordozókendő... komolyan életet ment!

Neked milyen kengurud van?

Sétálni merre és mennyit szoktatok?

Heni képzeld a cumit eddig használtuk, de a hétvége óta kiköpi és nem hajlandó nyugodni tőle :D

Orsi

Kép
bjuti
 
 


Sziasztok,
Ma voltunk Mecsér dokinál (holnap jár le a „terminusom”). NST teljesen rendben, amíg ment addig elmagyarázta, ha esetleg már nyitva lenne a méhszáj, a hétvégén meg lehetne próbálkozni a megindítással, de csak ha a méhszáj állapota alapján könnyű és gyors szülés várható. Erre persze elkezdtünk örülni, férjecském meghatódott (a gyermek megpillantásának gondolata erős meghatódottságot vált ki belőle) de aztán lehűltek a remények- semmi nyitott méhszáj, be van zárva teljesen. Így: várakozás egy hétig, naponta NST, és ha addig semmi, jövő szombaton kórház.
Az az egy vígasztal, hogy van egy csomó olyan szüléstörténet, ami úgy kezdődik, hogy „ a dokim megmondta, még nem várható semmi, erre másnap reggel megszültem”. Talán nekünk is bejön :)
Cumi: elhiszem, hogy nem megy, nem lehet nektek könnyű a nyűgös babákkal. Hallottam olyat (igaz, régebben) hogy a gyereknek „be kellett” mézezni a cumit, különben nem vette be. Ez a gondolat heveny rosszullétet vált ki belőlem. Ha egész nap rajtatok lóg (úgy értem, a hordozóban) az szerintem jó a kisbabának, lehet, hogy az kell, hogy érezze a meleget meg a szagotokat. Vannak olyan kultúrák, ahol egész nap az anyukára van kötve a bébi. Persze csak akkor, ha bírja a hátatok…..
Kitartás mindenkinek,
És jó hétvégét (ma elmegyünk moziba, hogy eltereljük a gondolatainkat).
Heni
hermione71
 
 


Kitartás Heni,sejtem milyen nehéz lehet.

sutimano76
 
 


Heni, én tapasztalatból mondom, hogy kitartás. Mi 10 napot húztunk rá a terminusra.....
Ne én legyek etalon, ezért le se írom a "szüléstörténetet", de olyan még nem volt, hogy baba bent maradjon :D

Én se hittem, de pihenjetek amennyit bírtok, a moziért pedig rendesen írigyellek :wink:

Nekünk életet ment a hordozókendő és szerintem testileg-lelkileg jót tesz Petra babának! És nem is bánom, hogy kiköpi a cumi. Okosabb ő mint a szülei :wink:


És a nagy hír (remélem Papillon nem haragszik meg érte), de tegnap este, megérkezett az ő kis babájuk is..Nagy gratula és puszi nekik!!!

Orsi

Kép
bjuti
 
 


nagy nagy gratula Papillonnak!! :)

Eszter

Kép
sztocsi
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok, mi született Papillonnál?

Nagy gratula nekik és minden jót Nektek is!

kispatak
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezem, mert csütörtökön bementem a kórházba, elkaptam valami hányásos vírust, meg fájásaim voltak, de azokról kiderült, hogy csak jóslók. Már kiengedtek, de csak úgy, hogy estére vissza kell mennem. Odabennt most tapasztalok egyet s mást, úgyhogy ha van kérdésetek, tegyétek fel, megpróbálok majd bevinni laptopot.
Amúgy honlapra vagyok kiírva, szorítsatok, hogy ne legyen túlhordás, Fábián mas este hazajön a síelésből, meg itt a tavasz is, úgyhogy most már kibújhat a babánk.
Heni! A kórházban vannak velem egy szobában, akik túlhordósok, az egyik kismamának a mai nap a 8. a kiírt időpont után, és hétfőig biztos nem tesznek még semmit. Csak azokat indítják meg, akiknél valami baj van, bár ez nyílván dokifüggő.

Most nincs időm végigolvasni, mert próbálok még pár órát a fiammal lenni, bocsi.

Puszi

Ors

Kép

Kép
orsi0509
 
 


papillonéknak kislányuk született!!

Orsi

Kép
bjuti
 
 


Sziasztok!
Zajlanak az események:-) Mindenkinek sok-sok türelmet, és kitartást kívánok.
Nekem a héten lett meg az AFP eredményem, szerencsére jó lett, s jövő szerdán megyünk Uh-ra. Remélem megtudjuk lányka, vagy fiúcska.
m.anikó
 
 


Izgalmas napok, ill. órák telnek itt.
Mindenkinek megy a drukk, a legifjabb kislányhoz pedig gratula!

Családient.hu vonalzók


Kép
orsica
 
 


Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy fog e valaki szülni Dr Jex Anna doktornőnél, hogy jelenleg még a kórházban rendel?Tudtok e esetleg telefonszámot és tarifát írni?Mi a véleményetek róla, aki nála szült és levezette a terhességét!

címem: sz.timie@freemail.hu

Előre is köszönöm

Timie

Kép
timie
 
 


Timie,vagy itt vagy máshol de azt olvastam,hgy a dokinő terhes és már nem praktizál.

sutimano76
 
 


Szia Sütimanó!
Köszönöm szépen a válaszodat, közben én is olvastam vhol :(

Valaki mást esetleg nem tudtok ajánlani?
Én 2006-ban szültem az uzsokiban Hajdu doktornál, de szeretnék más orvoshoz járni.

Kép
timie
 
 


Gratulálok Papillonnak a babóhoz :D !

Szilvi

Kép
sziszó79
 
 


Timie,
én Halász Domonkost tudom ajánlani!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szia Eszter!
Köszönöm a válaszodat, ahogy nézegetem a 6. kerületi sztk-ban rendel és az uzsokiban vezeti a szülést?
Állítólag február óta van magánja, tudod esetleg a címét és hogy mennyi a terhesgondozás egy alkalom és mennyi kb a szülés?

Kép
timie
 
 


Timie,
az újpesti SZTK-ban rendel, a 4-dik kerületben és az Uzsokiban vezet le szülést.
http://www.karolyikorhaz.hu/szri_ri.htm
H, SZ: 12-18-ig (a honlap 20 órát ir, de nem addig rendel)
K, Cs: 11-14-ig (8-11ig ugyanitt ultrahangozni szokott)

Magán rendelése régóta van. Péntekenként.
1131 Bp, Fiastyúk u. 4-8 IV.em 440.
06-1-350-1781
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.eszter 2009.06.26 15:38-kor.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szia Eszter!
Köszönöm szépen a válaszodat, akkor ha az sztk-ba mész akkor is 7-8 ezer meg ha a magánba mész akkor is?
És ha vérvételre kell menni akkor újpestre kell járni?Mert nekem az kicsit messze van :(
De ha mást nem találok megoldom, a fiastyúk utcát még nem néztem meg merre felé esik, de nézem azt is.

Üdv Timie

Kép
timie
 
 


Timie szerintem az sztk-ba nem kér pénzt,de én egyszer picit véreztem,felhívtam mondta menjek be,meguh-z.Bementem az sztk-ba,betegfelvételen be akartam jelentkezni 4-kor(akkor kezdődik a műszak,addig uh-z)és azt mondták,leállította a doki a rendelést.Hirtelen nem értettem,aztán felmentem és azaz embertömeg aki rá várt a rendelésen,jesszus,még jó h én az uh-ra vártam.Ráadásul nekem csak akkor adott tel.számot,miután rákérdeztem a magánrendelőre.
Én akit eddig megkérdeztem a szülési tarifáról mind mást mondott,szerintem kitapasztalja ki mennyire van eleresztve és az alapján mond bármit is.

sutimano76
 
 


Timie,
neem, ha az sztk-ba mész nem kér pénzt.
És a vérvételt sem kell ott elintézni.

Sutimano,
te milyen tarifáról tudsz?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter,
köszönöm szépen a válaszodat, ez egy jó doki lehet, ha vki jól áll anyagilag (amit csak ő gondol esetleg) attól többet kér egy szülésért???Hát mindegy. Kicsit messze van nekem ez a gyöngyös utcai metro megálló és onnan még séta, újpest meg szintén a világ vége, vmi közelebbit keresnék az örshöz. Amúgy ha vérvétel vagy ilyesmi van azt a magánban vagy az uzsokiban csináltatja?

Kép
timie
 
 


Én nem tudok ilyenről hogy ezt nézné. Személy szerint teljesen meg vagyok elégedve vele, ha nem lennék nem ajánlanám. De persze az őrstől tényleg messze van.
A vérvételt ott csináltatod ahol akarod, ő az eredményre kiváncsi. Én már csináltattam az sztk-ban, és ott is ahol lakok, nem volt gond.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter, bocsi Sutimano írta, hogy ha kitapasztalja kinek mennyi pénze van és úgy mondja az árat a szülésre, akkor nem te írtad, nahh hát akkor kérném még másnak is a véleményét hátha van vmi közelebbi orvos. Pedig ebben a Jex doktornőben nagyon bíztam, elég hamar elment szülni, mikor még csak most kezdte a szülészeti karrierjét építeni.

Kép
timie
 
 


Timie,
van egy másik nő is az uzsokiban,nem túl magyaros a neve, de hirtelen nem ugrik be. Állítólag ő is jó.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszti, köszönöm akkor szétnézek hátha valahol rátalálok a nevére :)) Kicsit nehéz lesz, kár hogy nincs valahova felsorolva az összes dokinév :(

Kép
timie
 
 


Eszti, már meg is találtam, vmi Alexanjan Nelli, 55 éves nődoki, van magánrendelése és az Uzsokiban vezet le szülést meg műtéteteket meg akármit :) Még képet keresek a fejéről :D

Kép
timie
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?