Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Végre megyünk haza Húsvétra, úgyhogy Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Anikó!
Köszönöm a segítséget előre is, remélem még sok örömet szerzek ezekkel a kis műveimmel.

Móni

Kép
móni23
 
 


Jubi,
éljen, éljenKépKépKépKép
hogy tudok hozzájutni?
Hol veszel te 13-as cserepet 60ft-ért????

manóka

manóka
manóka
 
 


Jubi!
Én a tesco nevű kereskedelmi egységben vásárolok, és tényleg megbotránkoztató, hogy az alátét 119, a nagyobb alátét pedig 199 Ft (míg a hozzá való cserép 149....)
De hát sajna ez van, a metroban sem olcsóbb egyébként.
Katáról tud valaki valamit??

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 

 
 

Manóka!
Mikor szeretnéd megkaparintani a csomagodat?KépCsak rajtad áll. Nekem holnap igazából bármikor jó. Érte tudsz jönni? Mert ha nem, akkor elvisszük neked. Írd meg!Kép
Bocs, tényleg nem 13-as, hanem 11-es cserepet vettem a tescoban 59 ft-ért, azt hiszem akciós volt.

Kata!!
Zsuhoz hasonlóan én is hiányollak! Hol jársz??Kép

Zsu!
Megkaptam a szalvétákat, köszönöm szépen Kép, nagyon szépek. Mostanában olyan szalvétákat kérek, veszek, amiket mondjuk két hete simán otthagytam volna...hát változik az ember lánya (na és az ízléseKép)

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anikó!

Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi,
a gyerekkel tudok érte menni, mert apa dógozik, de ha neked nem fáradtság elhozni, az is jó nekem.

manóka

manóka
manóka
 
 


Kép

Végre ide is eljutottam. Csillog-villog a lakás.KépKép Jól kihasználtam a lányok első napját a tavaszi szünetben:Kép
Végülis miattuk és értük is kell a takarítás, nem? Egy napot kibírtak.Kép
Ha valami zagyva lesz, akkor bocs, de megyek végig a topicon, a cserébe pedig csak utána.

Jubi!
Ok, maradjon Kodánál a szalvi. Írtam mélt!
Őszi cserép tetszik. Napsugaras hangulatú minipasikat lehet postázni!Kép Van itt 3 lány...Kép
Ja, és ha most rámfogod, hogy tőlem kaptad el az orfolyást, megharaplak!Kép

Koda!
Nyugodtan takarítottam, bár az ablakpucolást mára hagytam. Jól is jártam. Kicsit persze örültem, hogy szakad, mert így nem mentetek nélkülem a Népkertbe.KépKépKép Látod ezt a Miskolcba nem mertem volna ilyen nyugodt szívvel
leírni, mert kitiltanak a topicból.KépKép
Ja, marha jó a kőhatású valamid.Kép Mi az? Valami kaspó szerű? Végülis mindegy, mert nagyon tetszik.Kép Közben már olvasom, hogy mi is ez.Kép

Ane!
Én is feladtam, de mivel már javában a nagytakarítás közepén voltam, én csak a katicát dobtam be és kész. Te pedig...
Ja, a Koda ízlés melyik?Kép

Anikó!
Ejnye-ejnye! Miért nem lehet nekem kettő is egyfajta szalviból?KépKép
Ok, kerestek majd Ti még katicás szalvit /mint ahogy volt már rá példaKép/ én meg majd mondhatom nyugodt szívvel, hogy sorry, de csak egy van belőle...KépKépKép /Azért Te keress nyugodtan! Neked mindig lesz!Kép/
Katicás kép tetszik!Kép

Zsu, Jubi!
Drágák vagytok, hogy hiányoltok, de suvickoltam a lakást.Kép Viszont jelentem kész.Kép
Még valami: tudjátok milyen marha jó olvasni, hogy feltűnik a hiányzásom.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata007!

Megkaptad már a katicásokat? Figyelmedbe ajánlom Veronix zöld kockás katicáját!
Jöhetnél hozzám is nagytakarítani, mert soha nem végzek vele. Nagyon ügyi vagy, hogy egy nap alatt rendbe rittyentetted a lakást.


Jubi, Manóka!

Örülök, hogy ilyen hamar - még Húsvét előtt - megkaptátok a pakkot. Gondolom Manóka hogy örültél volna kedden néhány hungarocell tojásnak...
A keretnek meg lett a gazdija? Nyugodtan kérdezzetek!
Jubi!
Arik a gyerekek, megy a cserép is nagyon szép.

Mindenkinek nyugodalmas, jó éjszakát, holnapra meg gyönyörű időt kívánok!

Anikó
naspolya
 
 


Zsu!

Elfelejtettem megdícsérni a szekrénykédet!

Szép, tetszik. Misi hogyan viszonyul hozzá?

Már a falon ékeskedik?

Anikó
naspolya
 
 


Manóka!
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anikóóóóóóóóóóóóó!!!

valahol érj el!!!
van egy még jobb ötletem!
mél megy

drezsy
drezsy
 
 


Anikó!

Kép

aztán meg még egy:

Kép

drezsy
drezsy
 
 


SziasztokKép

KataKép
én tudtam ám. hogy takarítasz, azért nem izgultam, merre vagyKép Gondoltam, hogy nemsokára jössz!

JubiKép
Tudjátok már, hogy jösztök -e Miskóciába? Ha igen mikor, hol, hogyanKépKépKép

Én most magamnak semmit sem csináltam, ellenben egy kedves miskolci anyukának (Katának mondom, hogy ZsunakKép )kiöntöttem 6 képkeretet. Ebből kettőt én szalvétáztam le, a többit megpróbálja egyedülKép Ja , és újból megcsináltam a bugyikék képet, de kicsit sötétebb kerettelKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anikó! Kétségbeesve várom minden nap a postást a kerettel! Ugye nem kallódhatott el???
anizs007
 
 


Kata
Az a cirádás sárga, a másikat elfelejtettem betenni KépKép
ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


DrezsyKép
Én már vásároltam abból a szalvéta boltból, mert én Anitával (aki csinálja) már hónapok óta cserekereskedelemben vagyok. Ő szólt annó, hogy van ez a kis kiárusítás. A csomag épségben, korrektül megérkezett. Mellékelve a rózsaszín csekket. Szerintem érdemes venni onnan.Kép Én nem bántam meg!!!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs!

Sikerült hozzá tegnap éjszaka gyurmát is vásárolnom, úgyhogy csak ma adom fel a csomagodat!

Bocsika, de nem túl sokat voltál a neten azóta és nem tudtuk megbeszélni. Küldöm hozzá a fiú-lányosat is.

Anikó
naspolya
 
 


Koda!
Megyünk Miskolcra, a kocsi megjavult, és elromlottam (egy kis kezdődő mellhártyagyulladás), de összeszedem magam, hogy tudjunk menniKép
Azt még nem tudjuk mikor indulunk, de valószínűleg holnap délben. Persze ez nálunk még bőven változhat. Ha tényleg holnap délben indulunk, akkor vagy holnap délután vagy vasárnap délután tudnám neked elvinni a keretet és a szalvétákat. (a keretet még holnap de. veszem meg!Kép Áááá, nem szoktam mindent az utsó pillanatra hagyni. Neked melyik a jobb időpont?

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anikó! Köszi,köszi, és mégegyszer köszi! Te hova jársz éjszaka vásárolni gyurmát????? Itt vagyok ám, csak a hivatalban nem tudok mindig válaszolni, csak olvasgatlak benneteket stikában!!!!
anizs007
 
 


Ánizs!

Szóval gyereket lepasszoltuk este hétkor, aztán irány a Metro meg a Tesco. A metroban találtam levegőnszáradó gyurmát. Éjfére értünk haza.

Jubi!
Ne betegeskedj! Gyógyulj meg minelőbb! És kúráld magad, nehogy komoly bajod legyen belőle!

Anikó
naspolya
 
 


Jubi,
anyukám megy érte, már minden adatot megkapott, a manit is viszi természetesen.

manóka

manóka
manóka
 
 


Binden dáthás kreatívdak jobbulásdKép
Beleérdve bagabat is
Szandra
krampuszmama
 
 


Sziasztok!
Anikó!
Kaptam tőled egy csomó szalvétát. Biztos nekem akartad küldeni? Ha igen, köszönöm. Mennyivel tartozom érte?
Zsu!
Ment emil! Lesznek szalvétáid! Megy a boríték is.

Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Krisz!

IRC-n megbeszéltük, hogy küldök neked az itthoni csomagokból! Nem kell érte fizetned!

DREZSY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AZONNAL JELENTKEZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Anikó
naspolya
 
 


Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepet kívánok!Kép

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Még nem kaptam semmit. Bár ha benézel a csere topicba, talán elhiszed, hogy marhára várom már ám.
Takarítás? Ki ne ejtsd ezt a szót nekem a napokban!KépKépKép
Ja, és hidd el, két nagylánnyal könnyű volt hamar végezni, de ígyis két napig tartott és még egy függönyt fel kellene raknom. Erre én mit csinálok? Netezek.Kép

Koda!
Tudom, hogy tudtad, olvastam a Miskolc-ban, de oda még nem volt erőm írni. Ja, és ezért ide válaszolok Neked, leszálltam.Kép
Bugyikékről kép nincs?KépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Lányok!

Véletlenül tudja valaki Drezsy telefonszámát?

Sürgős lenne!

Anikó
naspolya
 
 


Anikó!
Mél megy a számmal!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Anikó!
Közben IRCelek, és kiderült. KÖSZÖNÖM!!!!!!
Kriszta

mohácska
 
 



Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiiiiiKép

Ezek a cserepek gyönyörűűűűűűekKép
Nektek jó lenne holnap estefelé??? Ugyan is egész nap (szombaton és vasárnap is) nagyizunk, húsvétolunk. De holnap este valahogy összefuthatnánk. Merre felé lesztek? Hová mentek látogatóba? (utca, földrészKép.... ) Márcsak hogy milyen messze lesztek tőlünk. Mi a Vologda városrész környékén lakunkKép Márha ez mond valamitKép
Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anikó

vagyok
ircen is
itt is
telcsi közelben is

keress
amit te adtál számot tied gyanánt az kamúúúúúúúúúú
jól beégtem KépKépKép

egy egri pasira uszítottál rá
igaz az is szabó vót Kép

drezsy
drezsy
 
 


valaki Anikó számát nem tudja????????????????????????????????????????????????????????????????????????
drezsy
 
 


Koda!
Mi a Stadion utcára megyünk, ill. az Árpád u.-ra is egy kicsit. Hát a Vologda természetesen semmit sem mond nekemKép

Manóka!
Te rendeltél Anikótól olyan hűtőmágnes öntőformát, amin szív és virágok vannak?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Jobbulást, gyönyörűek a cserepeid!!
Anikó!
Végül a tesómé lett a kisszekrény...
Szandra!
Gyógyulj meg te is! Gergő jobban van?

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jubi,
igen, én kértem még virágos öntőformát, ill. egy képkeret még nem volt?
Amúgy mindent megkaptam, köszönöm mindenkinekKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Jubi!
Csodálatosak a cserepeid!Kép
Ugye nem olvastad el amit tegnap este írtam neked???????????????????????

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Manóka!
Jajjj, akkor az biz ittmaradt!! Most néztem csak, hogy én ilyet nem kértem! Szóval megvan, csak ittmaradt. Több képkeret nem volt. Én is kértem koktél negyedest, ill. normál felest, de sajnos az sem volt. Figyelj! Holnap délben indulunk Miskolcra, ha jó neked arrakanyarodunk és felszaladok vele. Írd meg mélben, hogy jó-e és ha jó, akkor hova vigyem?

Kata!
Mire gondolsz?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata!
Eszembe jutott: az emilre gondolsz? Nekem jó a fél is! Ne kapkodj vele, tényleg ráér. A bocisokat pedig holnap este odaadom Kodának, aztán ti majd megbeszélitek, hogy jut el hozzád Kép Jó neked, hogy te már túl vagy a nagytakarításon!!

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Nem arra gondoltam.Kép
Az végülis egész.Kép
A napsugaras hangulatú fiúkra gondoltam.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!
A mai termés egyike:
http://babanet.hu/album/albumimages/1857/41221.jpg
szkennelve van, kicsit homályos.
Leírás: pasztell vanília repesztve, ezüsttel patinázva.
Közelről:
http://babanet.hu/album/albumimages/1857/41222.jpg
ilyen sorozetot csináltam a barátnőm kislányának

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kata!
Jaaaaaaa, hogy arra gondoltál!Kép Ők nem cserealapokKép

Zsu!
Tényleg homályos egy kicsit, de nagyon szép! Ügyes vagy!!! Ez ugye fakeret, nem gipsz?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


ZsM!

Keresed még a feltett szalvétákat?Nálunk majdnem mindegyik van,szívesen beszerzem neked!
Az ezüst az igazi patina?
Jucus
20170114224602
 
 


Zsu!
Köszönjük!
Sajnos Gergőnek kezdődő középfül gyulladása van, bár ez nem látszik rajta, mert elég jókedvű.
Szerencsére már láza sincs.
Ja, az új műved nagyon tetszikKép

Jubi!
Hagyd abba, vagy csinálj egy ronda cserepetKép
Te csak tökéleteset tudsz alkotni?
Kéne egy galériát nyitnod, csak a cserepeknek. Vásárlósat-eladósat.

Egyébként én is tegnap este konstatáltam a Tescoba, a cserepek ill. alátétek érdekes árfekvését. Majdnem duplájába kerül az alátét? Röhely!
krampuszmama
 
 


Jubi!
Igen, faalap.
Jucus, te drága!
Hát persze, hogy keresem! Néhányat már beszerzett Ági és Kriszti, de nem tom melyiket, úgyhogy bármelyikre vevő lennék. Kibővítem a cserealapot, és válogathatsz belőlük, vagy utánvétel fizetek. Melyik lenne jobb neked?
Drezsy!
Mámeg te tűntél el??
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Hagyjál már a fizetéseddel!
Megzek,veszek,küldök!

Pusz:Jucus
20170114224602
 
 


Zsu

nem vesztem el kicsit sem
megvagyok
csak anikó postázott az éj leple alatt, és negyed 11-kor vártam a pesti buszt Kép
zoknik neked odaértek?
mert koda megkapta
neki tetszik
nálad mizu ezen a téren?

drezsy
drezsy
 
 


Kedves Lányok!

Mindenkinek Boldog Húsvéti ünnepeket kívánok!

Kép

Anikó
naspolya
 
 


Sziasztok!
Jucus!
Az első kettő szalvi megvan, kellene a címed, hogy küldjem.
Mindenkinek KEELLEMES HÚSVÉTOT és (esetleg) SOK LOCSOLÓT (?) !!!
Kriszta

mohácska
 
 


Szép jó reggeltKép)

Nah tettem fel két csereszalvit, és feltettem képet arról, amit éjjel műveltemKép)

itt láthatjátok a szalvikkal együtt.

Ezt még a mircezés után egy kislámpa társaságában alkottamKépKép
Reggel ért a meglepi a szinekkel napfénybenKép

Tiz év múlva tehetséges kezdő leszekKépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?