Új privát üzeneted érkezett!

Esztó,
Álmos is szépen cseperedik, nagyon helyes :)
Basszus, 5700 gramm!! Jesszus!!! Császár volt? Gondolom ekkora babánál már igen....

Csorna,
gratula Eszterhez!! Sajnos gyomorégés ellen nincs ötletem, eddig megúsztam még.

emese1979
 
 


Hát nem szeretem magam hallgatni, de ezt az 5700 grammot nem tudom kiverni a fejemből :shock:

emese1979
 
 



emese1979
 
 

 
 

Eszto hát ez az!!

Nem szeretném ha mindig össze lenne vonva a két ünnep.
Neki is kijárna a külön buli.

Kép
KépKép
csorna
 
 


Azért az hatalmas!!!

Hát, nemtom, de köszönöm a kérdést, igyekszem betartani az előírásokat, ma asszem meg tudom szerezni a tegnapi vérvételeim eredményét, akkor kiderül, hogy jelenleg milyen hatással van rám a diéta... :) Hétfőn meg nem fogok 3órázni, hanem odaviszem a megszerzett leleteimet, közlöm velük, hogy nélkülük is tudok ilyen vizsgálatokat csinálni, s ha nincs ellenükre, így csinálnám továbbra is. 8) Ha nem tetszik nekik, még nem tudom, mi lesz... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk...aztán megyek vissza feküdni....tegnap reggel óta totál sz*rul vagyok, nagyon sokat keményedek, szédülök és nehezen kapok levegőt....manókám pedig folyamatosan mocorog a pocimban....nem tudom mitől...front?????

Dokim kedden látott, akkor totál zárt voltam, szóval talán emiatt nem kell izgulnom...de nem akarok lezuhanni a lépcsőn (tényleg botrányosan szédülök, ha felkelek)...így fekszem inkább, amíg át nem megy rajtam....ha marad, akkor kedden doki.... :?

Reny!
Tök cuki a babókád orrocskája...hasonlít Lilimére. :) Éljenek a Kis boxolók!!! :)

Már nem tudom ki kérdezte, de sajna nem nagyon sikerül a Lilly formát engedélyezni. Nem az MTA hatásköre (merthogy nem nyelvészeti, hanem helyesírási kérdés- nemzetközi kontra magyar), hanem a Rendészeti és i.ü. hivatalé.....szóval úgy néz ki marad a Lili, vagy van egy másik változata, ami nekem tetszik (férjemnek nem nagyon) Lilia. Szerintetek?????

Édua!
Hatalmas a pocid!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))
Az enyém stagnál.
Pedig babócám Esztó által belinkelt oldal szerint: 2370g!!!!!! :shock:

Na, megyek vissza feküdni....széééééééééédüüüüüüüüüülööööööök! :cry:

Teszek képet:
Kép Kép Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.03.12 11:59-kor.

Kép
mozza
 
 


Esztó, tényleg nem kicsi :)
Nekem az alapján a link alapján Fruzsi 46 cm és 2400 gramm :lol:
Vendég
 


Esztó Álmos is szép nagy baba.Császárkor meg bizti minden rendben lesz.
Csorna gratula Eszter babához.
Panndi,Hanna 1206gr volt 30 hetesen.Van egy kis különbség. :)
Mozza pihenj te is.Szerintem a front is közbeszól.Bár ma még nem keményedtem,csak 1x görcsöltem.
Ez a rövidülés bírhatná még kicsit.Nem akarok benn maradni 26-án.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Emese,
én is azt kérdeztem egyből hogy te jó ég, az a gyerek hol jött ki???
aztán mondta a doki, hogy természetesen császárral. Az uh 4700 grammra tippelte és még csodálkozott is, hogy ennyit tévedett a gép :)

Mozza,
pihenj akkor. sztem front lehet, én is szoktam szédülni. Bár ha nagyon gáz akkor hívd fel a dokit, hátha tud okosat mondani.

Csorna,
lehet máskor is tartani a névnapját, múltkor láttam vhol, meg is lepődtem. Mindjárt megkeresem neked.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na én is megnéztem azon az oldalon,amit Esztó belinkelt.
Ott Hanna:1245gr és 38 cm

Mozza nekem még a Lilien név is tetszik.Lilinek becézik.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Csorna,

júli 8-án is tarthatjátok:
http://origo.matav.hu/utonevtar/index.html?id=1609

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anita,
most már megbarátkoztam a gondolattal. Azért a para majd akkor fog elmúlni ha túl vagyok rajta :) De pozitívan állok hozzá :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza! Lehet lemaradtam, neked a férjed külföldi? Vagy miért akarjátok a pici nevét Lilly-nek írni?

Ha már a Liliknél tartunk, az egyik ismerősöm kislánya Liliána. Nekem nagyon teccik...

Kép

Kép
adraci
 
 


Na, laptop az ágyban....:)
Így tuti! :)

A Lilien, Lilian, Liliána nekem nem nagyon jön be....
A férjem az USAban nőtt fel és most is egy amerikai cégnek dolgozik...erősen benne van a pakliban, hogy pár évre kiköltözünk (örökre biztos nem szeretnénk) és célszerűbb lenne, ha a nemzetközi formában írhatnánk a kicsi nevét....szóval ezért próbáltam ut. járni, ne annyira bürokratikus a rendszer......hogy sztem. marad a Ladó féle névkönyv.....
A Lilia-t majdnem úgy írják, mint máshol, elvileg Liliah az NK verze.
Hmmmmmmmmmm......nemtom.....

Kép
mozza
 
 


Na gyors bekukk!!

Én is kinn voltam kb 1 órát...de aztán visszafordultam,annyira feszített Iza....viszont reggel hagyott aludni a drágám!Igaz h felkeltem hajnalban mikor az uram,és visszaludni nem tudtam már,de legalább nem rugdosott odabenn és pihentem egészen fél9ig!

Minden fekvősnek kitartás!!!Én már megint mosok,meg vasalok :wink: Muszáj mert ennél már csak kevesebb lesz az erőm...


Nekem a dokim olyan csúnyán ír...még mindig nem tok rájönni vmire...de legközelebb megkérdem h mit ír a kiskönyvbe :lol: Pl van vmi olyan h 2->4 ez mire vonatkozhat...passz.De lhet h az nem is egy nyíl hanem vmi más....

Vettem baldahin vasat is,ma kitalálom milyet csináljak aztán holnap meg is csinálom!!!Remélem jó lesz :wink:

Hétvégén csinálok pocifotót,mert utoljára a 30.heti van...már megin eltelt 3 hét :shock: :shock:

Kellemes napot mindenkinek!

annus11
 
 


Nem lehet, hogy 2-es egy k-betű? Mert szokták a köldökhöz képest a méh fundusát jelölni K-kötőjel-vmi számmal... De különben passz... :)

Ha nem Lilly, akkor nekem a Lili tetszik. :) De ez a ti döntésetek! :wink:

Én meg sem nézem, mekkor Pindur a link alapján. Sztem annyira egyéni, ki mekkora... Nem akarok parázni... :) De azért nagyon kiváncsi vagyok, szóval lehet, hogy mégis megnézem majd... :lol:

Remélem mind jól vagytok!!!
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Úgy látszik jön a tavasz!Csicseregnek a madarak, 10 fok körül jár a hőmérő is, végre :P

Picihencsó
örülök hogy jól vagytok.Azért még maradjon bennt az a gyerkőc :)

Ágyhoz kötötteknek kitartást!Már nincs sok hátra.

Velünk minden okés, de azt hiszem nem elég a napi 1 vas tabletta.Mindíg aludnék és kicsit sápadtabb vagyok.Ha megyünk 18-án megbeszélem a dokival hogy emelhessek az adagon.
Hát nagyon jó híreket kaptunk.Jönnek ismerősök jövő héten és 5 gyerekük van, közülük 2 kisfiú és minden cuccuk megvan még.Kiságy, kókuszmatrac, huzatok,babakocsi, plédek, textilpelusok, ruhácskák, autósülés is de mondtam hogy akkor autót is hozzanak melléje :wink:
Szóval már nem kell vennünk semmit és többet tudunk félretenni a házra.Nagyon örülök hogy így alakultak a dolgok.

Már alig várom hogy előbújjon Picúrka mert már nagyon kíváncsi vagyok rá.Tegnap is mutogatta a lábacskáit, a kezét, mi meg simogattuk és nagyon tetszett neki.Visszahúzta mintha csiklandoznánk aztán megint odanyomta a pocimhoz hogy simogassuk még.

KépKép
harhaj
 
 


Harhaj! Tök jó, hogy ennyi mindent kaptok!!! Nekünk is nagy segítség volt, mikor kaptunk mindenfélét, pedig nem is költözködtünk... :oops:

Na, most lépek, Samu alszik, megpróbálok ma gyorsan én is aludni, míg fel nem kel, hátha ma sikerül... :lol:
Vendég
 


Zsófi lázas, 39,1 :(
Vendég
 


Harhaj szupi hogy kaptok egy csomó mindent.

Dóri szép álmokat :)

Panndi sajnálom Zsófit.Mitől lázas??? :(

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Harhaj!

Mi is kapunk mindent,azért ez nagy segítség!Na meg nagy mázli!
Vason nyugodtan emelhetsz!Nekem napi 2 van felírva alapból!Persze attól is függ h milyet adott a doki,de ezeknek is csak egy része szívódik fel...Én vettem egy szirupot is vaspótlásra,Krauterblut.Ebből iszom 1 kupicával :wink:

annus11
 
 


Oh szegény Zósfi!Mielöbbi gyógyulást neki!

annus11
 
 


Na, dettó ugyanaz, mint tegnap... Épp lefeküdtem, mire Samu felsírt... Picit frusztrált lettem...

Zsófinak jobbulást!!! Megfázott?
Vendég
 


Én meg sajnálom Grétit.Az apjának el kellett mennie 2 órára.
Így ketten vagyunk de velem nem megy semmire.Ráadásul ezer ágra süt a nap és vágyik ki.Már idehozott szinte minden játékát,de már unjuk mindet.Olvastunk,kártyáztunk,rajzoltunk.Már volt minden.
Reméle Sanyi nem soká jön és akkor kiviszi.
Közben még mindig azon agyalok milyen ágyat vegyünk neki.Leltem egyet.Vélemény???http://www.kika.hu/cgi-bin/katalog.php?edvnr=15594775&id=924

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anus,
neo ferro folgamma.Hát alapból csak azért írta fel hogy bíztosra menjen, mert nem volt szinte semennyi eltérés se a normál értékhez képest, de szerintem azóta változhatott a dolog azért megkérdezem mielőtt emelnék rajta, bár azt mondják a vas kel is szülésre és utánra.Szóval be kell raktározni belőle :)

Panndi,
Zsófinak jobbulást.Reméljük semmi komoly.

Anita,
szerintem klassz a kiságy, tetszik ez a kis "kuckós" megoldás.Bár az ára lehetne még kedvezőbb is.

KépKép
harhaj
 
 


Hát igen lehetne olcsóbb.De ilyet nem leltem olcsóbban sajna.Csak félek leesikróla.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Jópofa az ágyikó!Szerintem nem vészes az ára....

Harhaj!
Értem,nekem is már akkor felírta mikor még nem volt gond,de én ne szedtem mindennap...meg is látszik a legutóbbi leletemen....szóval igyekszem pótolni a vasat!Én spec nem vettem észre h hiányom lenne,nem voltam sápadt ,fáradtabb stb

annus11
 
 


Anita!
És mindenképp emeleteset akarsz?Mást nem találtál vagy csak ez praktikusabb lenne?

annus11
 
 


Lányok! Ha valaki épp kókuszmatracot akar venni, a márciusi Baba magazinban található kuponnal a Brendonban 8990 ft helyett 4990ft -ért meg lehet venni. Én elgondolkodtam rajta...

Kép

Kép
adraci
 
 


http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/S59851606 És egy ilyen sima?

Vagy az RSben is van sokféle gyerekágy,nem tom h arrafelé van e,de ötletnek meg lehet nézni! http://www.rs.hu/alcsop.php?cs=9&al=20

annus11
 
 


Annus köszi.Volt már ezer változat,ami jó lenne.Elöször ikeásat akartunk hozatni,az apának nem jön be.Már néztünk rendes kinyitható heverőt is,az nekünk bejön,de kisasszony rinyál hogy ő csak gyerekesbe alszik.Aztán néztem ezeket a kimondottan gyerek ágyakat,ami kicsi,mintás.Pár évet kibír neki.Ezt most azért néztem,hátha tetszikGrétinek a lépcső és az alsó kuckó miatt.Mert igaz nem az van azért amit ő akar,de nem akarok olyat sem venni neki,amit utál.Akkor tutira nem szokna át rendesen.Jó lenne ha nem köztünk aludna el,hanem örömmel menne az ágyába és egyedül aludna el.
Megint hosszú lettem.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus
ez az ikea-s van Majának, csak fa színű.
Legközelebb mi is valami komolyabb ágyat veszünk neki, lehet olyasmit, amit Anita nézett, szerintem nagyon élvezné Gréti is.

Az ára nem vészes, szerintem. Rs-ben mi 36eft (plusz matrac) -ért vettük volna a sima 180*60-s fenyőt.

Jobbulást Zsófinak!

Elkezdtem Maját aludni tanítani egyedül. Tegnap gyüjöttem erőt nővéremnél, láttam neki milyen könnyen megy. Én is ezt akarom. Szóval, ma volt sírás-rívás, de aztán elaludt egyedül. Remélem holnap már nem fog ilyen sokáig tartani...

Matrac
mi ami a brendonban 15, azt vettük 10ért máshol. Kókuszmatracok között is van különbség. Figyeljetek arra, hogy mosható legyen!
pumuklii
 
 


Alexandra.hu-n csomó könyvet 40% engedménnyel lehet rendelni.
Anna és Petiket is pl. Holnap éjfélig van az akció.
pumuklii
 
 


sziasztok

mozza te pocid is tutira van akkora, mint az enyém, csini vagy:)

anita nekem manuális vizsgálattal állapította meg ezt az értéket, uh-n nem szokta nézni a külső méhszájat

megjött a pocitartó övem, tök kényelmes:), picurka meg kapott egy kocsicipőt:)

szerintetek a vezetés, kb 5 km-re való, vagy a séta a megeröltetőbb plussz mindkettőhöz a 4. emelet?

annus egy beírást én sem értettem, de akkor ez tényleg a méh nagysága lehet, mert múltkor 2-3 volt, most meg 3-4:)

frontok nem zavarnak mostanában, tuti a seduxen miatt:)

kiságyat mi még nem raktuk össze. lehet csak majd ha megszületik a kicsi:)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


panndi jobbulást Zsófinak

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!Edua,az amelyiket jobban bírod a könnyebb.Ha jobban megy az ülés,akkor vezess,ha az nagyon kényelmetlen,akkor sétálj.Én jövőhéten megyek Gyöngyösre kétszer is.Az 90 km oda és annyi vissza is. Szóval attól függ,hogy bírod.A 4.emelet lépcsővel viszont sok.Vigyázz nagyon,és csak lassan.A lépcsőzéstől beindulhatsz,ha jól hallottam. :oops:
Lenne egy kérdésem,hátha tudja valaki. Illetve tutira tudjátok.:) Ha valakinek a baba 2 éves kora körül megszületik a második gyereke, akkor a második baba után kapja újra a gyedet,vagy már csak a gyest a tesó két éves koráig?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüle most nagyon útálom a 4. emeletet:(, le vagyok korlátozva teljesen

annyit én már nem bírnék vezetni az tuti:)

gyedet nem tudom, én dolgoztam 5 évet a 2 gyerek között:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anita!

Hát az biztos h az a fontos h a gyereknek jó legyen az ágy!Mégiscsak ő alszik benne! :wink:


Edua!
Én kocsival mennék!A lépcsőzés meg elkerülhetetlen...próbálj pihenni közben!Itt is rossz volt a lift vmelyik nap,de mi csak a 2.on lakunk!


Kutyafüle!
A 2.babához is jár a gyed!Csak akkor az elsőre nem kapod a gyest,ha jól tudom.Az h mennyit kapsz az sok mindentől függ,itt is bravúrkodtak a lányok h visszamnetek melózni aztán kivették a szabit vagy táppénz rögtön stb.Ezt majd akkor kell számolgatni,na meg kérdés h mikor születik a 2. baba!A másik h pont most akarnak változtatni a rendszeren...fene se tudja mi lesz 2 év múlva!

annus11
 
 


GYED-et kap újra. Ja, nem tudom, ez változik-e mostanság... De eddig így volt. :)
Vendég
 


Hű,köszi a választ.Most kivételesen nem nekem kell,hanem egy ismerősöm kérdezte.
Edua,muszáj vezetnem,mert le kell vizsgáznom.Már annyira a célegyenesben vagyok.Nem adom fel.Elég lesz a szakdogát(mondjuk annak is megvan már a fele) és az államvizsgát Riki mellett csinálni.Sajnos azok már nem férnek bele sem időbe sem energiába.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüle, Gyöngyösön tanulsz? Én most fogok ott államvizsgázni :)

Én simán mentem szülés előtt négy héttel egyedül autóval vizsgázni :lol: Igaz én 41. héten is egyedül jártam CTG.re Pestre minden nap :wink:

Zsófi alszik, lement 37,7-re, de már megint 38 felett van :(
Vendég
 


Panndi!
Szegényke...hátha kialussza!

Én meg egyedül..apcim odabenn,készenlét...
Iza meg rugdos ezerrel!Ja upsz,pontosítok!Izával ketten maradtunk :lol: :lol:

annus11
 
 


Mozza

Ismered az ízlésem. :) Nekem a Lilly nem, a Lili pedig úgy szól mint egy kisállat név, pl. egy egérkéé. Akkor inkább Lilla. Az nem tetszik nektek? Dehát a névválasztásban mindenki más szempontokat vesz figyelembe, inkább hallgass magadra és a férjed véleményére. :)

Panndi
Jobbulást Zsófinak!

Anita
Tetszik az ágy. NEktek muszáj, hogy emeletes legyen? Nekünk egyelőre a két baba Aportól külön lesz, addig tuti elférnek, aztán meg kell nézni. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anita,
azt elfelejtettem közbe, hogy nem féltitek hogy lepottyanik az emeletes ágyról?Bár láttam van oldalt egy kis magasítás.

Ma megvettem még pár apróságot, mosószer meg pelus meg szódabikarbóna a fehérítéshez.Aztán most már tényleg nem kell venni semmit.pfhuuu
Elfáradtam.
Megyek is pihentetek, nehogy megint begörcsöljek, mert nincs kedvem megint ahhoz a dokihoz :D

KépKép
harhaj
 
 


Nagy hírem van!KÉSZ VAGYOOOOOOOK!!!!!
Minden rendbetéve,kivasallva, bezacskózva!Juhuuuuuu!Egy újabb gonddal kevesebb.Minden zacsin rajta mi van benne. Így ha ne adj,velem bármi történne akár szülésig akár utána,Dani megtalálja. Nem paramami vagyok,csak szeretek amennyire lehet felkészülni a váratlan helyzetekre is.Én így vagyok nyugodt. Szóval nincs más hátra,mint előre.Nyomás tanulni.Két hét és vége az állandó vizsgáknak.Már csak ez lebeg a szemem előtt.
Amúgy a csomók javulnak.Korántsem fájnak már annyira épp csak picit.Csak még nagyon duzzadtak.Nem baj,le fog az menni,és jövő pénteken produkálok egy tökéletes vérképet
Bocsi az örömködésért,csak olyan nagyon jó érzés!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ma tök jól vagyok!!!
Nem fontos hogy emeletes legyen,de ez inkább kisebb magasságú galéria ágy.Szerintem nem esik le,van korlát,meg annyira nem izgága.Meg így alá betud rendezni egy apró játszó-duzzogó kuckót.Majd még gondolokzom hogy jó lesz e.
Kutyafüle ügyes vagy.
Zsófinak jobbulást.
Zuhanyzom és fekszek tovább.
Próbálok holnap is jönni,de a fekvős gép már nincs meg.

Szép álmokat.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó éjt, pihenj, Anita! :) S ha tudsz, gyere holnap!

Kutyafüle! Grat. a készséghez!!! Nagyon ügyi vagy!! És hajrá a vizsgákhoz! Ha 2 hét múlva annak is vége, mit fogsz magaddal kezdeni??? :lol:

Panndi! Jobbulást Zsófinak! Remélem, holnapra kutya baja sem lesz!

Mindenkinek jó éjt, ha nem jönnék már!
Vendég
 


Dóri,drága!Pihenni fogok végre.Akkor már csak max 4 hetem lesz hátra. Szeretnék sokat sétálni a kutyunkkal,mert mostanában nagyon elhanyagoltam.Van 5 könyvem,amit szeretnék még elolvasni. Találkozni szeretnék a 3 barátnőmmel,mert cirka fél éve lassan nem találkoztam kettőjükkel,egyikkel meg úgy 2 hónapja. Meglátogatjuk a családot.Nem voltam Dani nagyijáéknál karácsony óta.Faterommal sem taliztam azóta. Szóval unatkozni nem fogok, de ezek nem megterhelő dolgok,hanem részint pihentetőek,részint meg hát kicsit kötelezőek. És főleg érzelmileg,agyilag és fizikailag is ráhangolódom végre Rikire,mert szegény mindig csak a gondolataim 30%-át tudja szegény kitölteni.:(

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle

Örülök, hogy jobb a hangulatod. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Adraci

Majd megírom a számomat privátban, ha úgy döntesz Dujv.ban szülsz.

Anita
Köszönöm. :) Apor napról napra jobban van.

Valaki írta a gyomorégést, elfelejtettem. :oops:
A barátnőmnek a Schüssler só jött be. Próbáld ki mindenképpen. Azt hiszem el kell szopogatni a tablettát. Nekem eddig kétszer volt. Kellemetlen.

Méretek
Az én babáim feje is kisebb picit, a combcsontjuk meg hosszabb. :) Dehát lányok. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anika78 2009.03.13 09:07-kor.

KépKép

KépKép
anika78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: