Új privát üzeneted érkezett!

Tudom Linácska de múltkor nem volt elötte mindig volt most meg megint van na nem baj majd jövöhéten tesztelek.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Előtej az nem prolaktin gondra utal? Jó volt ez a hormonod legutoljára?

Ditám!
Ragacsokat küldök!!!!!!

Jobbra el, Lackó lomol.
20150601134430
 
 


Vius!
Előtej az nem prolaktin gondra utal? Jó volt ez a hormonod legutoljára?

Ditám!
Ragacsokat küldök!!!!!!

Jobbra el, Lackó lomol.
20150601134430
 
 

 
 

Öszintén megmondom nem tudom mert még műtét elött nézték.de mivel műtét után sem mensiztem ezért kaptam a norcolutot majd az injekciókat és utánna inszem.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Most elköszönök megyek fodrászhoz.Majd késöbb jövök sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Micsoda babaeső! :)

Kata: Óriási gratula Neked a kétcsíkoshoz! :D Jó kis meglepit okoztál a titkos lombikkal. :)

Dy: Neked is gratulálok a maszatkához! :) Most kezelik valamivel a "nem emlékszem pontosan mi is" problémádat, ami az ikrek elvesztését okozta?

Dita: Mennek a babaragacsok! +++++++++++ Én is kibírtam teszt nélkül a vérvételig, és jó hírt kaptam. :wink:

Vius: Neked is küldöm a ragacsokat! +++++++++++ Legyél Dituli zebrapárja! :wink: Nekem előtej a 15-16. héttől van, de még ez is korainak számít. Remélem, nem prolaktin gond, ahogy Viki írta, de szerintem is benne van a pakliban..

Vicky: Neked is mennek a babatapik! +++++++++++ :wink:

Zsuzska: Elszörnyedve olvastam végig a tejes történetedet.. Remélem, mostmár minden rendben lesz Veletek!

Némóka: Egyre gyönyörűségesebb a kislányod! :) És milyen szépen növekszik!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


vagyok még... remélem hogy nem az a probléma szedem a metformint már november ota. és ugye az arra is van nem tudom majd meglátjuk

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


most indulok
sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


linacska: A 1412-n hívtam a hibabejelentőt. Egyébként már hívtak a szervizesek és végigcsináltatták velem ugyanazt, amit eddig. De azt mondta a fickó, hogy még ma visszahív a központból és még ott is ránéz. Reménykedett benne, hogy nem kell cserélni a boxot, de mondta hogy jó hogy itthon vagyok. Egész rendes ürge volt. Szóval most várok és nézem a babás filmet a neten. :) az legalább működik. És mégegyszer bocsi a kirohanásért, csak szeretem a saját kezembe venni a dlgokat és ezt nem tudtam. (egyébként Bp.-en lakunk a III. kerületben)

vius: Nekem ilyen előtejem még sosem volt. Még akkor sem, amikor sokáig nem jött meg. Szerintem is valami hormonos dolog lesz. Egyébként a prolaktin termelésre szerintem nem hat a met. Ez csak a tesztoszteronszintet és az FSH/LH arányt hozhatja rendbe.

denika: Te leszel a következő anyukánk. Nem izgulsz?



vicky79
 
 


Vicky
Én ezért mondtam és adtam vissza a THome tévét, mert 2 hetente rossz volt. Elegem lett belőle.

Twist
Köszi, páromnak adott a doki gyógyszert, nekem a Canesten jó.

Tudjátok mi az érdekes? Ha már ott voltam a dokinál megnézte a tüszőimet, azt mondta, hogy a jobb oldaliba van tüsző, bal oldaliba semmi. A Kaáliba meg fordítva mondták. Akkor most mi a fene van?

timejka
 
 


Sziasztok!
Dituli, akkor te kivárod a vérvételt? Sok szép babát kívánok neked!!!
Nekem long protokoll lesz, mert jövő héten csütörtökön - középidőmben - kell mennem UH-ra és azt mondta a doktornő, hogy akkor már felírja a gyógyszereket is. Remélem, hogy elkap a forgószél és nagyon hamar ottleszek a beülti után és várnom kell az eredményre:)
Az naná, hogy nehéz! Az inszemik után is tűkön ültem.

Nálunk a T-HOME egyelőre tök jó. Még nem fagyott le, még semmi baj nem volt. Vicky te Miskolcon laksz ugye? Én igazából csak Gödöllői szerelő telefonszámot tudok. Az segítene?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 13:24-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!

Kép

Boni, Vius, Dita! Drukkolok nagyon! :wink:

Csajok! Nekem néha szokott egy-egy csepp lenni a melltartómon. :roll: Mondjuk nekem hiperprolaktémiám van, tehát magas a prolaktin szintem. Ezért szedtem bromót is.

Némó! örülök, hogy nő a pici lány és minden rendben veletek! :)

Linácska! Szép nevek! Nekem is favorit a Szonja. :wink:

nellike
 
 


Sziasztok!
Végeztem a fodrásznál.megcsinálta csecsére a hajam.
Lányok ne úgy gondoljátok hogy csöpög az előtej hanem ha a mellbimbómat megnyomom akkor jön egy két csepp de csak az egyikből.A dokim is nézte mikor elöször voltam nála.nem mondott rá semmit csak vérvétel kelett.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Most elmegyek fözni de néha ide kukk.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vicky: Persze, hogy izgulok! :) Szerintem minden kismami izgul. Bár most leginkább amiatt izgulok, hogy ne legyen semmi baja Nikinek a magas fehérvérsejtszámom miatt. :roll: A doki ugyan már nem fél a koraszüléstől, de a biztonság kedvéért hív majd egy gyerekgyógyászt a szüléshez, hogy megvizsgálja Nikit, hogy nem kapott-e valami fertőzést.. Én a szívem mélyén úgy érzem, hogy nem lesz semmi gond, de az izgalom az természetesen bennem van..
Én is III. kerületi, lehet, hogy szomszédok vagyunk? :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


ööööö NElli Nekem miért? bár jól esik :lol:

félreértés ne essék amit belinkeltem az 2007.novemberi és abból itt a Zsiga :lol: :lol:

Vius előtejnek korai..remélem minden rendben lesz!tényleg prolaktinnal van összefüggésben ...

Timejka na most jól kinyirjátok a bacikat oszt jöhet baba!

:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 14:14-kor.
Vendég
 


Hát most tudtam meg az infot hogy csak március 2-án kezdte el feldolgozni ez a rohadék apeh a bevallásokat, úgyhogy ebből majd csak áprilisban lesz lóvé, hát kurva jó mondhatom. Remélem anyám pénze nincs lekötve mert akkor annyi. A banknak nem mondhatom hogy majd utalom a lét ha fizet az apeh. viszi a kocsit házat mit érdekli a nyomorom. Ekkora szemétséget!

VIKI
Mit lomol ez a kis drága, csak nem kipakol már a szekrényekből?

VIUS
Én is egyből a prolaktinra gondoltam, mert az okoz ilyen tüneteket viszont az gáz mert ha nem kapsz rá gyogyit, bromot vagy mastodinon (asszem ez a neve homeos) akkor feleslegesen inszemeztek, mivel ez a hormon gátolja a teherbeesést.

NELLIKE
Hogy vannak a fiúk lányok?

TWIST
Hát hihetetlneül drukkolok neked.

DENIKA
Mi mindent vettetek már Nikinek? Kész a babaszoba?

Másfél órát sétáltam, gyógyszertár megvolt, bevásárlás megvolt, király idő lenne ha nem lenne orkán erejű szél.

dita75
 
 


Boni
Remélem úgy lesz, bár már nem is tudom mit gondoljak, mit csináljak.

Dita
Melyiken is lehet csinálni a vonalzót?

Nálunk is nagy szél van. Lehetne már szép tavasz.

timejka
 
 


Nekem való a hőmérőzés. Tegnap mértem, ma is mértem de felkelés után kb. fél órával mert elfelejtettem. Erről ennyit. Én annyira hüle vagyok!

timejka
 
 


Ditusom!
Amihez hozzáér.... Ma kimászott a konyhába és letámadta a kukát. Mondtam is neki, h édes fiam, ennyire nem lehetsz éhes, h kukáznod kelljen.

Kép

Kép

Kép
20150601134430
 
 


Dita: Alakul a babaszoba. :) Van már kiságy, pelenkázó, meg egy csomó apróság, ruhácskák. Babakocsival még hadilábon állok.. :roll:
Remélem, nem nagybevásárlást csináltál, nem szabad egy kismaminak sokat cipekedni! :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


TIMEJKA
Van egy csomó vonalzós oldal.

VIKI
Éheztetitek szegény kölköt? :lol:
Kész legény már ez a gyerek. Fel sem eszméltek és odaviszi már a csajokat! 8)

DENIKA
Nekem nagyon tecc a Monic és a Csibi által választott babakocsi. Te milyenre gondoltál?

Képek kapunk majd Nikiszobáról?

Á csak olajat vettem meg vagy 20 db túrórudit de abból is az XXL-est! :lol: Más formában már nem vagyok hajlandó megenni a túrót, asszem örök életre megútáltatták velem. :lol:

dita75
 
 


Ditus!
A sült túrógombócot megcsináltad? Beírtam a recisbe.

Éheztetem? :lol: :lol: :lol: :lol: Aha, majdnem 10 kg. 260-280 g főzeléket nyom be egyszerre.
20150601134430
 
 


VIKIMAMI
Végül nem, mert anyuval annyi kaját csináltunk hogy már a fülemen jön ki a sok pipihús is.

10 kiló a szentem, jó súlyban van, de nem látom hogy dagi lenne inkább erős gyereknek tűnik. A nővérem gyerekeire nem emlékszem olyan jól, hogy mikor kezdtek ennyire aktívkodni felállni biztos nem ilyen korán, sztem idősebbek voltak.
Nagyon ügyes a fickótok, nemsokára már kétnyelven is beszél hozzátok.
Eddig van valami gügyögés amit gyakran használ? Én mindig azt mondtam gajigaji, ha örültem akkor cifráztam is :lol:

dita75
 
 


Már mondja elég hangosan, h dededededede dedededededede. Mondom neki, h nem, erre dedededededede. Végülis ő tudja. Igen, jó husiban van, szereti a gyomrát nagyon. ;) Mondjuk legutóbb 75 cm is volt.
20150601134430
 
 


Viki,
nem semmi méretei vannak a fiadnak. A lányom egy évesen nem volt ekkora. Csak 73 cm, és 9,8 kiló :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita
Tudom, hogy van, csak azt nem hol, de megkeresem.

Linácska
A lányok azért mások, mint a fiúk. Látnád a szomszéd kislányt 4-5 éves, de olyan mintha 3 éves lenne. Picike, vékonyka. Mondjuk az anyja se vastag.

timejka
 
 


Kérdés!!
Mennyi a hője egy kismamának?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vagyis rosszul kérdeztem hogy alakul annak hőm görbéje aki terhes?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Viki,
Lackó nagy széltoló :lol: Látom szeret rámolni? Van még valamitek 1m alatt?
Unokatesóm kisfia is nagy bélpoklos, de ő nagyon durván. Kicsit husibb mint kellene, de nagyon magas. Ő 3,5 éves, de olyan magas, mint a hugom, aki 6 éves. Állítólag ebéd után nyúl a szülei maradékáért, és már éjjelente rájár a hűtőre. Nagyon kell rá figyelni.

Én olyan jót aludtam most ebéd után, csak a kutyák megint rámtapadtak, úgyhogy mozdulni nem tudtam :roll:

i.kata
 
 


Van tv-nk! :D Nem nálunk volt a hiba, valahol a központban rosszul volt valami beállítva. Remélem most már jó lesz. És így holnap meg tudom nézni a babás filmből az ikreset. :)

timejka: Remélem nem lesz vele több gond, mert itt nincs túl sok szolgáltató. A másik meg drága volt.

twist: Köszi így utólag is a segítséget, de Miskolcon csak laktam, most Pesten élek. Ha netalántán mégegyszer gond lenne vele, akkor elkérem azt a számot.

denika: Mi a ZSKF mellett lakunk, békásmegyeren.

viki: Mit csináltok ezzel a gyerekkel, hogy állandóan mosolyog? :) Olyan édes.

dita: Nekem a túrókrém jön be, abból többféle ízű is van.

vius: Terhesen azt hiszem 37 fölött van az ébredési hő.



vicky79
 
 


Már megbolondulok a várakozásban.Most 37,3 volt soha nem volt ilyen magas mindig ki akartam hülni.Még ha beteg voltam akkor sem volt ennyi a hőm.na nem baj azért sem tesztelek.majd jövöhéten.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!


twist írta:Sziasztok!
Dituli, akkor te kivárod a vérvételt? Sok szép babát kívánok neked!!!
Nekem long protokoll lesz, mert jövő héten csütörtökön - középidőmben - kell mennem UH-ra és azt mondta a doktornő, hogy akkor már felírja a gyógyszereket is. Remélem, hogy elkap a forgószél és nagyon hamar ottleszek a beülti után és várnom kell az eredményre:)
Az naná, hogy nehéz! Az inszemik után is tűkön ültem.

Nálunk a T-HOME egyelőre tök jó. Még nem fagyott le, még semmi baj nem volt. Vicky te Miskolcon laksz ugye? Én igazából csak Gödöllői szerelő telefonszámot tudok. Az segítene?


Twist!
21.cnen nem kell menned? Mert ez nekem fura. Vagy fogigátlós ciklusod van?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata!
Kösz az infót az árról!

Viki!
Szép nagy már Lackó!Tök jók a képek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ditus! Vius!
Drukkok mennek továbbra is!
++++++++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vius!
Igazándiból nem lehet egy mérésből következtetni. Ráadásul a progi felviszi és fenn is tartja a hőt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vius,
szedsz utrogestant, vagy duphastont? Mert az alapból emeli a hőt, és akkor semmit nem jelent.
A lényeg, hogy általában ha nem terhes az ember, akkor mensi előtt 1-2 nappal leesik a hő. Ha terhes vagy, akkor nem esik le.
A magassága szerintem annyira nem mérvadó, nekem 36,8 volt a babás hőm.
A babatervezok.otthona.net oldalon egy csomót találsz a görbékről.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bumi,
nincs mit! :wink:

i.kata
 
 


Viki, Lackó nagyon nagy csibész, olyan jó látni a képeket. Hihetetlen mekkora mosolya van. Tényleg mikor kezdenek el a babák mosolyogni. Én még csak néha egy-egy pici vigyort kaptam, de már nagyon várom hogy nevessen. Meg azt várom nagyon hogy akkora legyen már mint a kisfiad. Addigra már túlleszünk minden ilyen hasfájós, virrasztós időszakon. Jaj de nehezen viselem. Hullák vagyunk a férjemmel. Olivér pedig piszkosul birja. És egyre jobban hizik és nyúlik. Nem fogod elhinni már kicsi neki a 62-es rugi. Iszonyatos tempóban növekszik. Most a súlya tegnap mértem 4400 gramm. Most már 110 ml eszik meg egy etetésre általában hatszor etetem. Most kaptunk a hasára egy homeopátiás szert hogy ne legyenek görcsei. Ma kezdjük. Tényleg is, akartalak kérdezni az oltásokkal kapcsolatban. Mikor kell neki beadatni az elsőt? A kórházban már kapott egyet. Meg szeretnénk azt is beadatni amit fizetős.

Ditus, sokat gondolok rád, és sajnálom a szitut az Apeh-kal. Tudom milyen gáz ez a helyzet. Igy voltam én az OEP-pel anno emlékszel, már nem is tudom meddig ültem a pénzemen, majd másfél, két hónapot aszem. De ne húzd fel magad, a Bogyók az elsők.


Denika, jártok még a Sotéra felkészitőre?????


Némóka, már jó párszor leakartam irni, gyönyörű Réka baba és nagyon szépen fejlődik, csak igy tovább. :lol:

Boni, látod már megelőlegzetük neked a következő bébit, először én is benéztem az idézetet :wink: :wink: Tegnap megjött Kipp-kopp és Tipp-topp. :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


VIKI
Akkor jól eldumálgattok a kiscsávóval! :lol:

SUSKA
Amúgy egyből rád gondoltam, mert emlékszem hogy mennyi ideig váratott téged is az OEP. Sztem nincs még egy ilyen szemét ország mint ez.
Nemsokára fog nevetni, még kicsit korai lenne, de ha ilyen ütemben fejlődik a kis drága lehet hogy előbb fog majd kacarászni mint gondolnánk. :wink:

TIMEJKA
Ha tetszik valamelyikünk vonalzója és rákattintasz akkor bejön az oldal ahonnan le lehet tölteni, de ha gondolod segítek. A nöivonalon a legegyszerűbb ha magad szeretnéd csinálni.

dita75
 
 


Sziasztok!

Denika
Heterozigota Leiden mutációm van, ami egy genetikai rendellenesség, mégpedig a mélyvénás trombózisra való hajlam. Azt mondta a doki,hogy 2 hét múlva ráérek menni a hematológiára a heparin injekció kúra miatt. állítólag a terhesség 6. hetétől szülés után 6 hétig kell szúrni magam,de ez még nem biztos,csak akiket ismerek kismamikat ilyen genetikai rendellenességgel, azoknak így kell. Na, majd meglátjuk....

Dita
Ne idegesítsd magad! Csak gondolj Bogyókra,hogy árt nekik! :wink:

Twist
Tök jó, hogy végre jelentkeztél!Már nagyon hiányoltalak!!! :wink:

Viki
Nem semmi egy gyerek ez a Lackó fiú! :lol: És tényleg mindig mosolyog.... :D

Velem minden ok, csak nem bírok ülni... Na, meg előjött a terhességi székrekedés.... :? Már ettem aszalt sárgabarackot, de sajna az sem segített eddig.Tudtok esetleg valami jó ötletet adni erre a gondomra?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok, én is megérkeztem. Picit nega napom van ma, mert mindenki terhes lett körülöttem. A csaj, akiről megtudtam, hogy PCOS-s, ma kiderült, hogy terhes. Pedig vele akartam futni. Hát majd keresek mást. :wink:

Katus!
Köszi, amit írtál nekem Csibiről. Ez olyan bizakodással töltött el és jól is esett. Puszi érte. :lol:

Ditus!
Már csak 4 nap. Annyira szorítok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok visszatértem
Linácska Utrogestant kapok.De ilyen magas még nem volt soha 37,3

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bumi az az igazság hogy nekem amugy sem lehet követni.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy
Hidd el, Te is nemsoká babás leszel,csak ne gondolkodj negativan! Főboszikám, magadnak nem érzel semmi jót,csak másoknak???????

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bumi köszi a Drukkot Remélem mostmár sikerült.és nem kell több szuri

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy én is így érzek de akkor is azon avgyok hogy nekem is legyen és kerül amibe kerül meg küzdök amennyit kell hogy legyen.nekik addigra lehet hogy már lesz de akkor majd te fogsz örülni a saját jó hirednek!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


CSak Pozítivan állj hozzá.Én nem is tesztelek kiváncsi lennék de még nem akarok azért sem .ha nem sikerült biztosan szomorú leszek de jön egy következő hónap és alakalom.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfynek hogy felvíduljon Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dy!

De, érzek, magamnak is egy csomó jót. Pl. azt, hogy nem sok küzdelem után, gyorsan fogok babásodni. Csak az a baj, hogy én mindent rögtön akarok, amikor megkérdezik, mikorra szeretnék babát, mindig azt mondom, tegnapra. És már az is késő lenne. Ebben olyan vagyok, mint Ditus. Mindent akarok, és most!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: