Új privát üzeneted érkezett!

Csajok valamit olyasmit olvastam még Nolival,hogy amikor a baba megmozdul ahhoz hozzáadunk× napot és akkor valószínű a bébi születése?Vagy kutyulok valamit?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Bim-bam:lol:
én sajna erről nem hallottam. És ez arra is vonatkozik, amikor a "lepkeszárnyas rebegés-féle" van, vagy amikor már konkrétan rugdos??
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna:nem tudom,csak valami ma beugrott..,hogy ilyet olvastam..
A te tesod vár babát úgye?Aki a Horváthoz jár?Hogy van?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 

 
 

van öt tesóm, mind lány, de nem tudok róla, hogy babát várnának... :wink: valakivel összekeversz szerintem. Bár nem lenne rossz, ha csak még nem tudnék róla.. Lenne egy játszópajti a bb-nek!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!
Valaki kérdezett kismamajógáról. Én elég alaposan utánanéztem, ahol tudtam, a következőket találtam:

- van a VII. kerületben a Károly krt-on (www.gportal.hu/portal/sattva)
- XIV. kerület Bánki Dónát u. www.kismamajoga.hu
- Gold Crown Fitness 11. kerület Budafoki út
- I. kerület Fő u. www.sziddhartastudio.hu
- 11. kerület Bartók Béla út, www.amritajoga.hu
- 2. kerület Ady Endre u, www.jogakozpont.hu

Nekem mindegyik színvonalasnak tűnt, nekem a Budafoki útira esett a választásom (többek között azért mert itt van késő délutáni időpont is) és holnap megyek először :o Kíváncsi vagyok milyen lesz :o

Bea

Kép


Kép
dbea
 
 


Mandaran=anna /végre már elárultad a keresztnevedet is :lol: /

Itt Tatán ezek a lehetőségek vannak:

http://www.haztuzorzo.hu/program/mod_fo ... kiiras.php

Na most a tornát én is elfelejtettem megkérdezni a dokimtól, hogy egyáltalán járhatok-e, mert a szülés témánál leragadtunk.

De a jógára szerintem belefér. Persze oda is akkor, ha nincs ez a pocakkeményedés. De azért nézd meg, szimpi-e neked valami, aztán elmehetünk, ha van kedved. Jó lenne kimozdulnom egy kicsit :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Bim-Bam, Linácska, ismét szétnevettem magam, köszönöm, hogy a mai napomat feldobtátok :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!!

Na mi is megjöttünk!
Minden rendben,megnyugodtunk!
Minden paraméter megfelel.A talpacskájátol a feje búbjáig le lett mérve a bébike.
Éééééés kiscsaj :lol: :lol:
A párom már egymás után 2x is megnézte a dvd-t.
Majd teszek én is képet.
Van egy bsplayer program,és azzal ki lehet vágni a dvd-ről képkockákat,és így lehet sok fényképünk...

Ardi! Ez a geci ez nagyon tetszik.Itt virnyogok a gép előtt. :lol:

mimi12
 
 


Drága Mimi, hát akkor neked is nagy gratula a kiscsajszihoz :lol:
Akkor már 3, vagy négy kiscsaj van a topikban?
A képeket nagyon várom :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


[size=18]Kislány!!![/size]
nő a pocakomban, de még nem 100% :cry:

Sziasztok!

Ma voltunk UH-on és minden ok a babával :lol:
Azt mondta a doki hogy szép arcvonásai vannak :lol:

Kép
Vendég
 


Ma potyognak a kiscsajok :D
Nagyon gratulálok mindenkinek az eredményekhez és a Babákhoz :D

Kíváncsi vagyok,hogy Sissi milyen hírekkel jön???
Vajon neki is lánykája lesz? :D:D

Kép
noki&potyi
 
 


Én el is felejtettem nagy örömömben :oops: :oops:
Noki!!Hatalmas gratula a kiscsajhoz és a jó eredményekhez!

Piroska!!!Jaj de jóóóóóó
ma ez egy csajos nap :lol: Gratula neked is!!
És íme egy kép.
Csak meg súgom,ha a bs player progit letöltitek azzal lehet kivágni képeket.a p betű nyomogatásával menti a programhoz a képeket :wink:
Kép Kép ásít és beint :-)

mimi12
 
 


Most már csak Sissit várjuk!!

mimi12
 
 


Ildi, Tündi
Kisfiú
:lol: :lol: :lol: :lol:

Noki, Mimi, Piroska
Kislány
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziaztok!

Csak egy ghyors bejelemtkezés.KISFIÚ :D :D :D

Minden rendben vele kb 6 nappal fiatalabb a mnsi szerinti időnél de erre számitottam hosszabb ciklusaim miatt.
Képeket majd próbálok feltenni, de nekem nem mutatta meg ennyire az arcát.eZT AZ EGYET TITKOLTA :D :D
Vendég
 


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Piroska, Mimi, Noki,
gratula a kislányokhoz, és ahogy az már tőlem megszokott: irigy-irigy-irigy.

Sissi,
neked meg gratula a kisfiúhoz, és főleg ahhoz, hogy mindenkinél minden rendben.

Nekem már csak 7 nap!!! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sissi
Gratulálok a kisfiúhoz :D
Na azért ma becsúszott egy kukis is :D
Kata
Szépen növöget a pocakod, nagyon aranyos :D
Mimi
Segíts kérlek egy kicsit ,mert nem megy a BSplayeres móka....:(

Kép
noki&potyi
 
 


Mimi
Már nem kell segítség....sikerült kitalálnom ,hogy hogy kell és ,hogy hova menti a képeket!
Azért a tippet nagyon köszi :D

Kép
noki&potyi
 
 


Gratula a kiscsajokhoz!: ) Na meg Sissi neked is a kiskukishoz! :)

Piroska,pénteken ki van nálatok a terhes tanácsadáson doki?Mert oda kell mennem beutalóért :? :evil: :evil:

Kata,hétről hétre jobban látszódik a pocakod :wink:

Mimi,nagyon szépen látszódik babuci arcocskája!:)

Madaran,töltök majd fel képet,csak be kell scannelnem!Az én dokimnak elég jó szeme van az uh-hoz,és leginkább csak akkor mondja meg ha biztosra látja a dolgokat...és azt mondta olyan,mintha herezacskói lennének...
Ha vkinek gondja van az uh-val azt hozzá+egy másik dokihoz küldik.Ezért nem szeret csak úgy mondogatni valamit.
Érted hogy szeretném érni?

Linácska,majdcsak eltelik ez az egy hét! :) Jött már válasz az emailedre?Remélem sikerül intéznetek vmit.

Holnap jövök.Jó éjt!Kezdődik barátok közt :D

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi,
természetesen nem válaszoltak a megkeresésemre. Se a kutyusosok, pedig már úgy beleéltem magam a kiskutyába :cry:

Amúgy ma a tornán volt egy 6-7 hónap körüli kisfiú és folyamatosan mosolygott, vigyorgott rám. Hát tök édi volt, mondtam is, hogy innentől jöhet a kisfiú is, annyira kispasis volt :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Megpróbálok feltenni képet,de tényleg nagyon nem látszik semmi az arcából.

Piroska és Mimi és Noki::gratula a kislányokhoz :D :D Kép a kis talpa:)) Kép Kép itt sajna kevésbe látszik az arca
Vendég
 


Sziasztok!

Noki: nem csodálom, hogy bekönnyeztél azon amit a férjed mondott.
Én is majdnem, pedig nem is ismerem
:D


Adri: Jót rötyögtem a g.....n.


Na beindultak a kiscsajok, már egyre többen mutogatják magukat. :lol:

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Én is vagyok lányok, csak elhavazva :)
Mindenkinek gratulálok, aki már tudja a babócája nemét.
Vendég
 


Linácska: Nekem meg 6 nap, de már én is alig bírom kivárni.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Jó reggelt!

Linácska,remélem azért fognak válaszolni..ha nem telefonálj rájuk,és kérdezd meg megkapták-e egyáltalán....
A fiúk is tudnak nagyon édesek lenni.Csak én félek,hogy majd másabb lesz az ellátása,mint egy kiscsajnak :D

Ádi,neked sem sokat kell akkor már várnod,hogy megtudd ki lakik bent :)

Sissi,azért ki lehet venni,az arcocskáját Ati babának!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Ádibaba,
nekem is már csak 6 nap :lol: Így csütörtökön...
Amúgy nekem azért nagyon nehéz kivárni, mert 13 hetesen láttam utoljára babócskát, közte nem. Nem is a neme érdekel annyira (persze az is nagyon), hanem, hogy minden ok.

Bim-bam,
még tegnap akartam neked írni erről a megmozdulásról, hogy még anyu idejében volt egy olyan nézet, hogy mikor először érzed a babát, az van pont félidőben, és akkor onnan lehet számolni a szülést. De hát azért már egy második babásnál nem hiszem, hogy megállja a helyét. Vagy egy vékonyabb nőnél. Csúnya lenne, ha 16 hetesen már félidős lettem volna. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ne haragudjatok, hogy nem tudtam jönni, mindig megígérem magamnak, hogy olvasok, írok, aztán soha nem jön össze.
Remélem most már sikerül majd.
:oops: :oops: :oops:

Kép
Kép

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anettoo, drága :lol: hogy haragudnánk már!! Köszi a táblát!!Igy jól látszanak a fiú-lány arányok!!!Alakul a rózsaszínes mezők száma is!!!

Csajok, én egyre jobban élvezem ezt a babavárást...Soha nem voltam ilyen boldog!!!

Dbea :lol: Köszi a jóga-tippeket, a gáz az, hogy Tbányáról messze van, valahol itt a közelben kell keresni! Hú, azért nagyon várom a beszámolód, milyen volt!!

Irdab/Adri :lol: NEkem is még meg kell kérdeznem, pénteken beszélek a dokimmal, aztán felőlem hajráááá! MEnjünk, mozgassuk meg magunkat meg a picúrokat!

Mimi :lol: SZuper hír, gratu a kiscsajhoz!!! :lol: :lol:

Piroska :lol: Neked is gratulálok!!Ezek szerint a csigazabálók különböző neműek!!! :wink: Képet nem kaptatok???

Noki :lol: jó az új vonalzó. lehet, h. nekem is le kéne cserélni...

ma veszünk a kutyinak boxot, mert jó lenne kivinni a kertbe anélkül, hogy 6X meg kelljen állni, mert rókizik... Csak hát elég nagy kell, mert ugyi vizsla! Tapasztalatok box ügyben!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Kata :lol: Te mikor mész?? Mikor tudod meg, hogy fiú v. lány?? :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Jó reggelt sziasztok!
Köszönjük mindenkinek a gratulációt!!
Sissi!!Hatalmas gratula neked is a kukishoz!!És a legjobb,hogy nálatok is minden rendben van!!
Én azt hiszem ez a legfontosabb,nem is az ami a lába közt van :lol:
Na jó.....Én azért annyira boldog vagyok!! A párom annyira örül,és annyi szeretettel tölti el a szívemet,hogy látom az örömét :lol: :lol:

Noki!
Szépen kifejtettem neked priviben,hogy hol találod a képeket.
De most már felébredtem,és elolvastam itt,hogy már sikerült :lol: :lol:
Annyira lökött vagyok én is :lol:

Kata!!Azta,egyre jobban nő a pocakod neked is!!Azért most már te sem tagadhatod,hogy van odabent valaki.

Anett!Tök jó a táblázat,köszönjük!!
No azért a puncisok egyenlőre kevesebben vannak.
Kíváncsi vagyok mi lesz??Mikor a Szabi született akkor fiú dömping volt,netes ismeretségen belől.

mimi12
 
 


Szép jó reggelt Kismamik !

De jó sok minden történt tegnap ! :D

Noki, Mimi, Piroska
Gratulálok a KISLÁNYOKHOZ !!! Végre vegyesedünk ! :D

Sissi
Téged pedig üdvözöllek a KISFIÚS táborban ! :)

Szuper, hogy mindenkinek jók lettek az eredményei, és a képek olyan édesek !!

Anettoo
Köszönjük a táblázatot, jó látni, hogy ilyen színes, és tök jó, hogy a lányok egyre többen lesznek ! :lol:

Earhart
Együtt haladunk a pocinövekedésben, kb. nekem is ekkora !

Irdab
Szép nagy a pocakot, én is szeretnék már ekkorát ! :lol:

Beusmimi
Az Istenhegyin csinálnak külön is AFP-t, 5 500 Ft.
http://www.gendiagnosztika.hu/gendiagno ... ebben.html

Madaran
Én még mindig nem érzek semmit, vagyis mintha hétvégén kajálás közben éreztem volna valami berregést, de sajnos nem tudom, hogy a baba ficánkolt-e.
De jó, hogy 5-en vagytok lánytesók, lesz rendesen segítséged ! :D

Kép
Kép
rilla_
 
 


Anett,köszi a táblit!:) Kezdünk szinesedni :)

Madaran,box ügyben nem tudok tanácsot adni.Jó is ez a babavárás! :) de nálunk valahogy Luca van előtérben egyenlőre.Nem tudom a többieknél ez hogy van ahol van tesóka????

Rilla,van még időd érezni babucit!De az tényleg jó dolog...már én is várom az igazi mozgásokat,de még bugyborékolsát sem érzek,csak hogy néha bekeményedik egy kis pontot egy pillanatra..

Ja a lepényem a mellső falon van.az jó?Habár nem mondta dokker,hogy ne lenne jó..

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szerintetek ki az, aki benne van a táblába, de nem szokott jönni?
Írok pár nevet, aki talán nem, de persze én nem vagyok mérvadó, mert elég ritkán jövök, tehát lehet, hogy van, akivel én nem találkozok.
Mékárime
Itak
Kitty (talán őt már ki lehet venni, mert ő szerintem ki is reg-gelte magát, nem?)
Spulni
Hrenata
Briguska
Nócika
Én senkit nem akarok kivenni a tábliból, lehet, hogy csak most épp nem tudtak jelentkezni valami miatt, de azért jó lenne, ha jelentkeznétek !!!

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.07.08 02:22-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Írjátok az UH időpontokat, olyan jó volt most is tudni, hogy ki mikor megy...

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok a belekottyért,anettoo-hoz szólnék csak most hogy látom ide írt egy pár perce...

Szólnál a lányoknak hogy a netem nem tölti be az anyatanyát??Azért nem bírok menni hozzátok. :( Nem tudom mi a baj,így nem is bírom orvosolni.Minden egyéb oldalt betölt a netem csak ezt az egyet nem.Ilyenkor kiírja hogy kapcsolat megszakadt.És nagyon idegesít mert mennék,de így nem tudok.Ti meg már nem írtok ide,pont az én ötletem miatt. :( Azért ha nagyon megszánnátok esetleg írjatok ám ide is a régi topikunkba,mert meg fogok zavarodni ha nem lehetek már veletek! :(

Bocsi lányok az offért.Kellemes pocaknövesztést nektek! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Anetto,
rabbe-n kívül ki volt a másik, akinek nem maradt meg a babócska, nem emlékszem...
Spulni írt valamelyik nap, Renáta is szokott néha, de Briguska meg Nócika a bejelentkezés óta nem. Nócikát láttam más fórumon, de ide nem ír.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Anetto:Nóci a máűsik topicban amibe még irogatok rendszeres látogató.Irtam neki,hogy jöjjön ide is.

Mékarimé és Itak egyáltalán nem rémlik, ill. Kittyt szerintem kiveheted,mert ha jól ewmlékszem törölte magát.

Én uh-ra csak május 4én megyek akkor is 4d-re.Egyébként pedig dokihoz ápr. 2án megyek.
Vendég
 


Mezsó!
Senkinek nem tölti be az anyatanyát,de nem csak azt.Az iwiw sem megy.Gondolom valami rendszer hiba lehet.

mimi12
 
 


Sziasztok!

Tündi: az neked nem fontos hogy ki van a terhestanácsadáson, ha csak nem akarod magad megvizsgáltatni.
Itt úgy működik hogy egy aszisztens van a tanácsadáson aki kinyomtatja a papírokat és átviszi valamelyik dokinak a papírokat hogy írja alá. Egyébként akkor talákozni fogunk nekem is mennem kell holnap tanácsadásra az Integrált teszt eredményemért.

Gratula Sissynek a fiúhoz!
És elfelejtettem képet rakni róla:
Kép kis ufófej
Kép
Vendég
 


Ja azt el is felejtettem hogy a babóca a méretei alapján 4 nappal öregebb így a doki a születés várható idejére Július 31-et írt.
Bár azt mondta a doki hogy az szokott valószínű lenni hogy a két dátum között születnek meg a babák. Tehát július 31 és augusztus 4 között fog megszületni.
És azt is tanácsolta hogy ha lehet 24. hetesen menjünk 4D UH-ra.

Tündi: már itt Cegléden is van 4D a kórházban. Ti fogtok csináltatni?

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagy nagy gratula a tegnapi eredményekhez és,hogy megmutatta magát.

Én közben tök irigy vagyok,hogy tudjátok ki is van odabennt :roll:

Majd még jövök:Csilla
nekem se jön be az iwiw...pedig fel kellene mennem :cry:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Hát nem is tudom hol kezdjem! Ne haragudjatok, hogy nem írtam megmagyarázni nem tudom! Talán tul sok helyre írtam és nem tudtam már soron követni mindenhol az eseményeket! Szerintem ez a legnagyobb bünöm!
Köszönöm, hogy még a táblán tartotok! Most is, ha Sisi nem invitál ide, hogy jöjjek ujra akkor lehet már nem írtam volna! De itt vagyok és megprobálok jönni teljes bedobással! Ha még jöhetek, de ha nem akkor szóljatok!
A korház megváltozott, mert a dokim közölte keressek másik dokit, tehát az már bizti, hogy nem a bajcsyban és nem is az Istvánban fogok szülni hanem a Flór Ferecben Tarcsán!A születés várható idejét átírták 08,24-re! Még mindig nem tudni fütyis vagy punis lesz, de remélem már tudni fogjuk a 18. heti uhunál! Arra meg még nem tudom mikor kerül sor, mert várjuk az AFP eredményt! Én a 12. héten megcsináltattam a kombi tsztet és negativ lett vagyis 1:50000! Teljesen jó lett! Már lány nevünk is van talomban Most épp a Dominikát bezséltük! De hál istennek van még sok időnk, mert szinte minden héten más név tetszik nekem is meg apának is igy mindig változtatunk! De szerintem, ha már tudjuk, hogy mi lesz akkor már másképp lesz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: én is Tarcsán születtem, még 86-ban :lol:
Rendesek voltak, mert én idáig nem tudtam hogy pontosan hány óra hány perckor születtem és írtam nekik e-mail-ben egy levelet amiben megkérdeztem. És nem gondoltam volna, de válaszoltak rá egy hivtalos lepecsételt levélben!!!

Kép
Vendég
 


Nócika: nekünk is szimpi volt a Dominika lány név, csak a férjem azt kifogásolta hogy aug. 4-én van és akkorra vagyunk kiírva és ne legyen egy napon a szülinapja és a névnapja.

Kép
Vendég
 


Piroska!
De jó! Én bizti nem mertem volna írni nekik levelet, mert én arra gondoltam volna, hogy kinek van ideje ilyennel törödni! Hát de mégis és ez tök jó!!!
Na azt látod nem is néztem, hogy mik van a névnapja és igen az igaz, hogy ne legyen egy napon! Mondjuk én azt el akartam kerülni, hogy azért egy hónapban se legyen!
Mert van egy ismim 2 éves a kislánya VIktória lett! Ugye az december 23.-án van akkor született is és másnap ugye karácsony! Na én pont ebből akartam kimaradni! Na de azért majd még nézegetjük az utonév könyvet! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika,
ezt már csak az én ismerősöm fölözi a december 24-én születtett Ádámjával :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nálunk Lilinek dec. 20-án van a szülinapja, ugye ezt nem lehetett megválasztani, de én már a születésekor kijelentettem, hogy nálunk minden év december 20-án szülinap van, mindegy, hogy hétköznap-e, vagy milyen, mindegy, hogy ki jön el, vagy ki nem, mi megtartjuk, mert nem szeretném, ha összevonódna a Karácsonnyal.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Tesom december 31-én születtet.Szilvesztert akkartak adni neki anyuék de igy Miklós lett :lol: De a nagyapám december 6-án született ő is Miklós egy napon van a papa szül és névnapja 8)
Nállunk a családban vannak ám nevek...:Farsang,Szilveszter igy egybe.. 8)

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?