Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt,

Mozza, szép méretek :) súlya kb mennyi?
igen, tutkó hogy császár. 38-dik hétről volt szó, majd holnap lefixáljuk.

Most már beindultak a kérdések a fejemben.
Akiknek császár volt már, azoktól kérdezem, hogy rendesen beindult utána a tej? mennyi idő volt a "felépülés"?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na jó reggelt!

Hát ne csodálkozzon ma se senki ha szarul van.Egymás után jönnek a frontok megint...meleg-hideg...tegnap meg hideg volt.Már kezd elegem lenni.Elég szar így.És nekem vhogy nagyon lenn nyom a baba.Tényleg elképzelhető h a méhszájamnál van?Mert 1 napja annyira ott szurkál :roll: Remélem nem kezdtem el kinyílni...jövőhéten megyek dokihoz,kíváncsi vagyok!

Mozza!
Szép méretek tényleg!Neked tuti nagyobb lesz a baba mint nekem!
Cipőt is a turiban vettem,huuuu most meg nem mondom mekkora....rá van írva h hány hónaposnak,na de ez nem mérvadó...lehet hatalmasa lába stb.Majd lemérem,csak öcsém még alszik és benn van nála.Volt aranyos Micimackós is...meg lényegében mind tetszett!De maradtam ennél! :lol:

Eszti!
Én azt hallottam h a császárosoknál kicsit lassabban indul meg a tej,de szerintem ez se szentírás!


Kérdés:Ha ma kérek időpontot a dokitól,akkor megemlítsem h nagyon odalenn szurkál?Hogy ott nyomkod a gyerek?Vagy majd megnézi jövőhéten?Nem tom h ez most baj vagy sem.Feküdjek többet vagy mi?Bár fekvés közben is ugyan úgy odaüti vmilyét....

annus11
 
 


Jó reggelt!!! :)

Ma már kevésbé vagyok rosszkedvű, mint tegnap voltam, nem is írtam még, de a hét első 2 napján olyan sírhatnékjaim voltak... És mindez azért, mert kiderült, hogy akkor tényleg van egy kis baj a cukorral, diétázni kell, meg hetente vérvételezni, meg egy csomó hülye dolog, amit majd később leírok... Azt hiszem, a problémám, hogy mindig igyekeztem nagyon megfelelni az elvárásoknak, és úgy érzem, ez egy kudarc... De mostmár jobban érzem magam, mert mostmár látok rá esélyt, hogy értelmesen meg tudjam oldani a különböző plusz dolgokat Samu mellett, ami nem egyszerű... Hogy csak 1-et leírjak most: hétfő reggelente 3/4 7-től 3/4 10-ig a Honvéd Kórházban kellene időznöm... Miközben itt van ez a kislegény... És nincs itthon senki, akire rábízhatnám... És plusz az oda- visszaút... Több olyan nap is volna, amikor meg tudom oldani, hogy ott legyek, de terhesekkel csak hétfőn foglalkoznak... Na, mondom, tök jó muri egy még nem másfél éves gyereknek a kórházban 3 óra... :x :cry:

A többit később, mert most éppen próbálom a magyar egészségügyet legalább a saját esetemre nézve ésszerűsíteni... Lehet, hogy nem jutok a végére, de most bizakodom... :)

Mozza! Azta! Akkor neked már áprilsban NST, meg minden? Húúú! Akkor tökre látszik már a vége! Nemsokára babázni fogsz!!! :wink:

Esztó! Elárulod majd az időpontot? Vagy majd itt kell izgulnunk??? :lol:

Na, most ennyi jutott eszembe...
Vendég
 

 
 

Annus! Sztem, ha úgyis beszélsz a dokiddal, nyugodtan mondd meg neki, ami nyugtalanít. Nem jó, ha jövő hétig nyomaszt a dolog, ő meg majd megnyugtat!

Kutyafüle! Mesélj majd, mi a helyzet veled!
Vendég
 


Jó reggelt!

Esztó! Nekem császár után 2 nappal belövellt a tej, 3. napra annyi volt, hogy a gyerekorvos amikor próbált kitalálni valamit, hogy miért ne engedjen haza a kórházból, azt mondta, hogy még biztos nincs tejem. Szerinte is a császárosoknál később indul be. Mikor megnyomta a cicimet, jól szembe lőtte a tejcsi :lol: :lol: , he-he gondoltam, jól megkaptad, kételkedő banya. Erre csak annyit mondott, hogy ez a gyerek biztos nem fog éhen halni.
A felépülésről (részemről) sok jót nem tudok mondani. Nekem 3 hétig iszonyatos fájdalmaim voltak, de inkább nem részletezem. Különben is, mindenkinél változó, láttam én már olyat, hogy csaszi után 1 nappal gyönyörűen sétált anyuka. Meg ugye azt mondják, hogy a programozott csaszi más. Állítólag gyorsabb a felépülés. Sajnos ugye nekem is esélyes megint a császár, és hát gondolkodnom kell rajta, hogy mit vállalok be. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Dóri! Hetente vérvétel? Ha nincs más elviszed Samut, hátha gyorsabban végzel. De miért kell ott lenned 3 órát? Minden héten terhelésest csinálnak?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus, Iza gyönyörű kislány, annyira kis pufók és formás... Most már igazi baba-formájuk van, ellenben pl. a 18hetes kis alien-kinézettel... :D :D Ami a lenti szurkálást illeti: szerintem emiatt ne aggódj, első terhességnél állítólag hamarabb "száll le" a baba (ezt hívják ha jól tudom "könnyebbedésnek", mert hirtelen több helye lesz a már kellőne összepréselt gyomornak / beleknek), és ilyenkor lehet ezt érezni. Nekem pont tegnap este volt egy rettenetes félórám, amikor Manci rátelepedett valahogy az alsó fertályomra, és azt hittem, mindenem kiszakad... :shock: :shock: Négykézláb időztem fél órát, máshogy nem tudtam megmaradni... :shock: :shock: Vicces látvány voltam, az tuti! :D :D

Kutyafüle, drukkolok a vizsgához, és remélem minél hamarabb kiderül a fájdalom oka!!!

Ildi, boldog névnapot!!!!

Dóri, a kolléga férfi, és még nem volt bárányhimlős... :x :x Sajnálom a cukros dolgot, de ne légy nekikeseredve! Én ugyanilyen maximalista vagyok, ha valami nem úgy alakul, ahogy a nagykönyvben meg van írva, ki tudok akadni... Pölö, amikor engem is diétára fogtak (240gr CH diéta), és nem is a cukor miatt... :oops: :oops: De most már semmi gond :D , hidd el, mindent át lehet vészelni!!!

Szofi, Te még utazgatsz ekkora pocival?! Prágába?! Azta, mennyire irigyellek!!!! Akkor jövő héten szerdán tali!!! Tinu, sajnálom, hogy Te már nem tudsz jönni...

Esztó, sajna lemaradtam róla, hogy miért lesz nálad császár, de ami a tejtermelést illeti, tapasztalt ismerősök szerint annak beindításához egy dolgo kell: egy éhes, síró újszülött... :D :D Az pedig lesz, császárral és anélkül is... :D :D
[/b]

Kép

Kép
zsüci
 
 


Reny, nem, csak próbareggeliset, de éhomit csinálnak 7kor, aztán reggeli, amjd evés után 1 órával másik vérvétel, Drnő, akivel meg találkozni kell minden alkalommal, csak 9kor libeg be. Nagyon ráér... És meg kell őt várni... Szóval sajnos Samuval sem tudok előbb végezni... :)

Nekem 150 gr CH-diéta van előírva. Meg max. 1500 kkcal energiabevitel. Vagy hogy kell ezt írni... :)

Esztónak a gerince miatt lesz császár.
Vendég
 


Dóri hát akkor tényleg nem végzel gyorsabban. Majd írd meg mit sikerül kitalálni. Én sem tudom hogy oldanám meg. Pláne reggel 7-re bemenni...

Kép
Kép
g_reny
 
 


Zsüci!

Hát a megkönnyebülés még nem ért el...bár úgy érzem h elég lenn van a pocim.A lábaival vszont idefenn is elég jól rugdos :lol: Örülnék hacsak fél óra lenne...de ez már annál több.Ma nem is megyek semmerre....hátha úgy jobb lesz picit!

Dóri!
Hát ez nem semmi...jó kis tortúra akkor!Remélem h sikerül intézkedned....nem lehet esetleg közelebb levenni a vért?És másnap telón konzultálni a dokiddal?

annus11
 
 


Annus: ne izgulj a méhszáj miatt, nekem is gyakran kaparássza CSongor a méhszájamat, nem egy kellemes érzés. Nem hinném, hogy ez bármit okozna. Amúgy meg szerintem már a gyerekeink nagyjából lentről fel érnek, vagyis már eléggé kitölthetik a méhet, fel is és le is ér valamijük. Legalábbis én lent is érzem, fent is, nyilván lent a kezeivel karmolászik, fent meg a lábaival nyomakodik. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Hát, ha a dokimról volna szó! Vele abszolult minden rendben lenne... De ez a dietetikus orvos... Őhozzá meg oda kell menni. Mert neki roppant fontos megbeszélnivalója van minden kismamával, 5 percben... :roll: És erre az 5 percre kell várni + 1 órát... Meg még kivárni a sort, ha nem én vagyok az első... És igen, azon ügyködöm, hogy megfeleljen nekik az, hogy velem mást nem kell foglalkozniuk, mint a Drnőnek az 5 perces megbeszélése, mert én minden egyebet elintézek máshol... (Még beutalót is szerzek...) Ezt a megbeszélést meg megpróbálnám máskorra időzíteni... Hátha lehet... Mármint, hogy ne hétfőn kelljen menni... Elvileg minden nap ott van délelőtt, csak a terheseké a hétfő... De akkor azt az 5 percet csak bele tudja tenni egy másik napba... :roll: Na, majd meglátjuk...
Vendég
 


Na most kicsit megnyugodtam h nagy gond nem lehet....már most felkészít a drágám h ott fog kijönni!
Nekem már végigér....A lábai a bordám alatt vannak,a faja meg egészen lenn...

Dóri!
Remélem sikerül elintézni!Drukkolok nagyon!

annus11
 
 


sziasztok

Köszönöm lányok, kedvesek vagytok. :)

Dokival kapcsolatban: én teljesen megbízok benne, ha nagyon ártana fel sem írna semmit, inkább beszedem, mint szüléskor valamit összeszedjen a kicsim, nem egy babának lett már ebből baja és került az intenzívre, mert anyuka fertőzött volt:(

Jajj most értem nemrég haza a laborból, csak azt nem tudom, hogy aki fekvésre van ítélve az hogy tudja megoldani, hogy majdnem 1,5 órát ott üljön :(, itt sajna az a rendszer, hogy akinek sok vizsgálatot kérnek azt ültetik jó sokáig :( (nekem ugye volt vérkép, vizelet, toxoplazma meg ellenanyag), a másik meg, hogy nem reggeliztem eddig :(

annus kicsim nekem is lefordult már fejjel és fennt nagyokat rugdos a pici lábaival.

Lányom elnevezte kengurunak :)

szép napot mindenkinek


Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Esztó,
sajnálom a császárt, de így biztos mindenkinek a legjobb. Biztos monden rendben lesz majd, tejcsid is gyorsan beindul majd!

Dóri,
sajnálom ezt a mizériát. Azért a dietetikus doki nem a rugalmasságáról ismert, képes egy kismamit egy másfél éves babával ennyit várakoztatni, nem hiszem el, hogy az az 5 perc nem férne valamikor máskor bele, vagy mondjuk telefonon nem lehetne azt a beszélgetést lezavarni... Hátha megérti, és ki tudtok majd találni valami jobb megoldást, bízom benne!

Annus,
biztos minden ok, Nálad is már szép nagy a babó, biztos mindenhol Ő van a pocakodban :) Ha mondjuk azért amúgy is beszélsz vele, kérdezz rá, márcsak azért, hogy megnyugodjál teljesen.

én nem mentem ma be dolgozni, elég rendesen feszül a hasam, meg keményedett sokat is este, meg még reggel is, inkább maradok 1 napot és fekszem, biztos ami biztos, és bízom benne, holnapra okés leszek.

emese1979
 
 


Esztó!

Én császárral szültem Alízt, de már másnap volt tejem, előbb, mint a természetesen szült szobatársaimnak.
A felépülés nekem lassan ment, kb. 1 hónap volt mire hozzávetőlegesen normálisan tudtam mozogni, de még utána is voltak fájdalmaim. De ez sem törvényszerű! Az első hetekre mindenképp próbálj előre segítséget szervezni magad mellé!
A heg szinte nyom nélkül begyógyult.
Sokan mondták, hogy csaszi után nehezebb lesz összeszokni a babával, de én semmi ilyet nem tapasztaltam és más csaszis ismerőseim sem!
Sajnos nekem is bejátszat újra a császár, de fő a baba egészsége és biztonsága!

Kép

Kép
hean
 
 


Na kértem időpontot a dokitól,kérdeztem ezt a nyomást is alul...mondta h csak annyi h lenn van a feje :lol: Ezt mondjuk gondoltam magamtól is,de gondolom ebből akkor nincs gond,nem mondott semmit h feküdjek többet vagy ilyesmi!Na majd jövőhéten kiderül h mi van!De írtó kellemetlen ez az érzés....Most is csak le kellett szaladnom,és szerintem furcsán nézhetnek rám az utcán mert néha érdekes pofákat vágok,de nem tehetek róla olyan élesen nyilal odalenn... :roll:

Na öcsém is felkelt végre..minden amit csinálni akarok ott volt benn.A vasalni való,a lámpabúra,a párnához a szivacs....Nem gondoltam h 11 után kel fel 8)

annus11
 
 


Nem volt net eddig... :evil:

Dóri,
Sajnálom a mizériát...ne bánatoskodj!
persze, hogy elárulom majd az időpontot :) nem kell itt izgulni :) A nővérem meg majd tudósítani is fog bizti :)

Annus,
multkor én is szambáztam az utcán amikor lent kapart Álmos, apa meg csak röhögött :)

Köszi a válaszokat.
Persze, én is azt mondom , hogy az a lényeg, hogy egyikőnknek se legyen baja.

Hean,
apa itthon akar lenni 3 hetet velünk majd, tehát segítség az biztos lesz, no meg ott a család is.

lassan tetőzik megint a náthám, jó sz@rul vagyok...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Én is beállnék a szörnyű éjszakázók táborába :evil: ...mégpedig
pár napja volt egy kis gombás fertőzés érzésem,kenegettem Canestennel,de biztos,ami biztos alapon kértem az orvosomtól egy olyan Nystatinos kúpot,amit a terhesség első 20 hetében gond nélkül használtam.( Ez olyan gyógyszertári fertőtlenítő kúp,még bórsav meg tejsav van benne.) Szóval feltettem és képzeljétek két óra múlva arra ébredtem,mintha belül tűz gyulladt volna bennem,úgy rohantam ki a fürdőbe mosakodni,hogy nekimentem az éjjeli szekrénynek.
(Most már jobb,de még mindig csíp,gondolom az a rész,ami még bent maradt.) A dokimat felhívtam,szerinte allergiás vagyok egy vivőanyagra a kúpból. Hát,köszi szépen,de ezt a kínt ne tudjátok meg!Zokogtam az ágyban,úgy megijedtem,hogy most nehogy baja legyen Lócinak,szinte már éreztem,ahogy marja szét a méhszájat stb. ez a kúp. De a doki nem mondta,hogy menjek be,mert ez veszélyes lenne. Szóval lányok,kérdezzétek a dokikat,hogy mit adogatnak,mert a vége felé már nagyon lazák ezekkel a gyogyókkal és lehet ilyen baj is belőle.

Kép
f.ancsi
 
 


Annus,
örülök, hogy öcsipók felébredt :) Én öcsém is, ha nem megy suliba vagy melózni, akkor képes 11-ig aludni. Bár vasárnap én i délig aludtam, meg ma is 10-kor keltem :oops:

Esztó,
én is csak a Lányokat tudom megerősíteni, a tejcsivel nem volt semmi gond, egyik bnőmnél jött császárral a picúr.
Ha belegondolsz, Neked kevesebb, mitnt 2 hónap, és itt van Álmos!
Jobbulást a náthára!! Szedsz vmit?

Mozza,
nem is írtam, örülök h okés Veletek minden!
Elkezdtem írni, hogy nemsoká Te is meg Annus is meg Kutyafüle is babázhattok, aztán rájöttem, hogy már sokunknak kevesebb, mint 2 hónapja van hátra! :shock: Nagyon gyorsan megy az idő!

Lerobogtam boltba kajáért (meg túrórudiiért, teljesen meg vagyok veszve érte mostanában, napi 2-3 minimum elfogy), meg vettem fagyasztott császármorzsát. Szeretem nagyon, persze nem ezt a gyorsfagyasztott változatot, de most nincs erőm kotyvasztani.

A Zone Reality-n lesz 13.45-től Születések címmel vmi műsor, nem tudok róla semmit, csak a tv műsorban láttam..

emese1979
 
 


Emese,
igen, hihetetlen hogy repül az idő. Nekem is eszembe jutott ma már hogy nemsokára itt lesz Álmos :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ancsi! Baj biztos nem történt Lócival! De neked nagyon rossz lehetett... :cry: Remélem, hamarosan a maradék rossz érzés is elmúlik!

Mindenki vigyázzon jól, pihenjen, én (mivel Samu beszunyált, és nem akarom felébreszteni) azt hiszem, kicsit pótolok az éjszakából... Amíg lehet... :wink: :lol:
Vendég
 


Emese: a TR-őrület ismerős. Eleinte a gyerek miatt vettem (mármint Tüci miatt), de igazából ő nem is szereti, úgyhogy mindig én eszem meg. Én is ma már megettem hármat, igaz, ez legalább nem Óriás volt. 8)

Kép
Kép
tinu
 
 


Nálunk apcim a túró rudi mániás!De ő persze az óriást eszi...kettesével!Most h megbeszéltük h a kaján spórolunk ahogy tudunk,így csak 1 zacskóval vett :lol:

Én ahhoz képest h pihenni akartam...lementem a boltba,a hús nagy részét a fagyóba tettem.Aztán csináltam meggyszószt,elmosogattam,aztán mézes-mustáros tarját sütök még...közben meg ettem vmit.Na ennyit a pihenésről 8)

annus11
 
 


Annus, Esztó
mit érezek, mikor a babóka lent a méhszájnál ténykedik?

emese1979
 
 


Emese: nem voltam még tábla, de ahhoz a hanghatáshoz/"érzéshez" tudom hasonlítani, amikor körömmel kaparsz egy iskolatáblát. Lehet, hogy ez hülyeségként hangzik, de nekem mindig ez jut eszembe róla. Olyan késszurkálós érzés, nem a szokásos ütögetés, nyomakodás, hanem teljesen más minőség. Ez kifejezetten rossz, míg minden mást lehet jóérzéssel fogadni, amit a baba csinál bent. Persze a húgyhólyag rugdosása sem kellemes, de az legalább nem fáj.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,
jó ez a nem voltam még tábla szöveg :lol: :lol: :lol:

Szóval Emese, olyan mint amit Tinu írt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Voltunk ma babalátogatóban. Barátnőmnél, aki 2 hete szült.
Nagyon aranyosak voltak. Ő pl megúszta, a hasa nem lett csíkos, viszont most, hogy lett sok teje, a mellei azok lettek...
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Fél hatra megyek dokihoz, gondoltam benézek előtte.

A szakdolgozatomra az egyik bíráló ötöst javasolt :lol: A másikat még nem tudom.

Na visszaolvasok.
Vendég
 


Persze, mire lefeküdtem, gyerek felébredt... :)

Helló, Panndi! Grat. a szakdogához! És hajrá a dokihoz! Hogy vagy?

Pumuklii, mekkora a baba?
Vendég
 


Annus, nekem is szokott a méhszájnál kapargálni Nórika. Legalábbis én azt gondolom az a méhszájam...merthogy ez nem hasonlít a többi húzódó, és egyéb érzésekhez.
Ez olan nyilalló, élesen beleszúró érés, ami egészen a hüvelyembe is beleszúr...Remélem a méhszájtágulás szüléskor majd nem ilyen érzés lesz, mert ez rettentően fáj. :oops:

Ma megyek szülésfelkészítőre apával. Már várom.
Kitty, te jösz?

Addig még várjuk a konyhabútorost, de ha nem jön fél órán belül akkor mondjuk neki hogy ne is jöjjön, mert nem leszünk kész. És még fürdeni is kell, amihez ki kell takarítani a fürdőt. Haladunk. Jaaa, és a fürdőnek egészen élénk narancs színe lett, és nagyon tetszik.... :lol: apa már kicsit nehezebben barátkozott meg vele. De én már elképzeltem hogy este gyertyafényben milyen jól fog mutatni.. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Emese!

Hát igen...én onnan tudom,h mikor a műtétem volt tettek fel tágítót...és hát akkor is csillagokat láttam.Az akkori doki aki csinálta,közli velem h csak a méhszájat fogja...ja mondom oké.Majdnem mondtam neki h látszik h magának olyan nincs :x A nővérke meg tök rendes volt,fogta a kezemet is.Mondjuk a doki is rendi volt,ezt a beszólást leszámítva!
Szóval elég erős szúró érzés,nem tompa mint mikor rugdos a gyerek.És még az is semmiség ehhez képest amikor a hólyagot nyomja!Szerintem meg fogod érezni te is...eltéveszthetetlen!
Amúgy nem is lenne gond,csak nekem elég gyakran csinálja az elmúlt 2 napban...és mindegy h fekszem,ülök,megyek....
Spec nekem nem a táblacsikorgatás ugrik be,de jobb is ha nem kötöm ezt semmihez :lol: :lol:

Panndi!
Na tök jó!Nem hiszem h a másik ennél sokkal rosszabbra értékelné!Biztos ő is 5öst ad!!!Várunk a hírekkel!!!!Remélem h nem kell benn maradnod!!!!!

annus11
 
 


Panndi: oda az ÁEK-ba mész dokihoz? Csak mert én is járok ma arra, ma van a szülésfekészítés 6-kor. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok lányok!

Jó sok minden történik azért velünk nap, mint nap!

Panndi! Grat. az ötöshöz!

Ancsi, el bírom képzelni hogy megijedtél... Mostmár nyugi!

Dóri, remélem neked is lesz valami elfogadható megoldás ezeknek a vizsgálatoknak az elvégzésére...

Velünk minden ok, a 7végén naponta 10 órát takarítottunk a tesómmal, ma végre elvitték a bútorokat a gardróbból, ahol a gyerekszoba lesz. Jönnek oda is a bútorok.

Közben dolgozom, 55 kg vagyok, egy ideje nem hízok, egyre kevesebbet tudok egyszerre enni, mert Marcitól nem fér a kaja. :D Ja és legszívesebben minden nap gyümölcslevest ennék. :P

Még mindig nem döntöttem el, hogy Dunaújvárosban a kórházban szülök vagy itt a barátunknál. :?

Szóval van min gondolkodni...

Történjen veletek sok jó, én ma munka után találkozom a barátnőimmel, már várom!

Szép napot!

Kép

Kép
adraci
 
 


Dóri
Pénteken lesz 2 hetes, 41 hetesen született 3500 grammal, rég láttam ilyen pici babát :-)
pumuklii
 
 


Annus,
nekem azt mondta az öreg róka régi dokim, (is), hogy egy 10 centivel meg kell emelni az ágy végét- mondjuk egy téglával, vagy könyvekkel, vagy szivaccsal, ha van kisebb szivacsod, amit az ágy végébe lehet tenni a a normál matrac alá. mi ezt csináltuk, Ez a keményedésekre, feszülésre is jó, és kifejezetten arra, hogy ha lenn van a baba nagyon. és így feljebb vándorol, vagy ha nem, nem nyomja a méhszájat annyira. a popódnak kell magasabbnak lenni, mint a fejednek. Furán hangzik, de számít az a 10 centi. A kórházban is az ikres kismama így feküdt. Téglákkal.. :)

Most nekem is nagyon sokat kapar, rúg lent, megfordulhatna már, inkább a fenekemet tenném az égbe:)

Mozza, de elöl jársz, irigykedem:) Szuper,. hogy minden zárt, normál! :)

Eszter, megkérdezhetem, hogy reumatológiai dolgo miatt miérrt indokolt a csaszi?

Zdori, én egyszer végigvárnám hétfőn a sort, aztán beszéélnék a doktornővel.. csak fogad más nao is, ilyen esetben szeritntem tesznek kivételt. pl a Jánosban 3 hónapos terhességtől nem is kell sorban állni vérvételnél, ki van írva.

Fabri, jó,. hogy jöttél, már hiányoltalak!

Reni,
Beszéltem az állatorvossal, hát, azt mondta, próbáljuk meg a cicával, lehet kezelni őt gyógyszeresen antidepresszánsokkal, de lehet, hogy nem fogja elfogadni a babát, és bele is betegedhet szó szerint... de a prakszisában ő sem találkozott olyannal, hogy megtámadott volna csecsemőt maccs.

Panndi, gratulálok a szakdogához én is!

UH-mi ma este vagy holnap megyünk az orvosomhoz. 3 hete nem látott, lesz Uh, meg méricskélés, remélem a szülőszobát is megmutatja... ma ügyeletes, majd rá kell csörögjek, és ha nincs szülése, bemegyünk ma este. Ha nem ér rá, akkor holnap a magánba megyünk...

.
vanni
 
 


pingi, neeem, itt Dunakeszin megyünk hozzá :)
Vendég
 


Adraci

Dunaújvárosban? Hogyhogy? Kinél? Én is ott fogok szülni, nézem is hány hetes vagy. :) Dunaújvárosban jók a körülmények. 5.30-tól 22-ig nálunk lehet a baba. Ha nagyon kéred esetleg éjszaka is. A látogatók csak a folyosón túlra jöhetnek. Rend van és tisztaság. A csecsemősök mind aranyosak.
Hm, akár még találkozhatunk is. :)

Dóri
Sajnálom, de fel a fejjel. A testvérem is diabéteszes volt, most bepótolja a sok koplalást.

Nem tudom, hogy képes leszek e visszaolvasni. Sokáig nem voltam.
Apor nagyon beteg volt és én is rosszul voltam 1 napig. Kénytelen voltam bevenni egy Algopyrint, mert magas volt a lázam. Emiatt hiányoztam igazán.
A babákkal minden rendben. Közben úgy döntöttem, hogy a visszereimmel inkább magánrendelésre megyek, mert túl soká fogadnak a simán.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Vanni,
mert sérvem van, meg csigolyát tartó ín szakadás, meg még négy féle betegség, és nem akarja kockáztatni, hogy méginkább rosszabbodjon, vagy ne adj isten bénuljak.
A januári állapotrosszabbodásomkor se nagyon tudtam elképzelni hogy tudnék még esetleg ilyen helyzetben nyomni szülés közben, amikor gyakorlatilag menni alig birtam és akkora fájdalmaim voltak hogy nem igaz.

Panndi,
gratulálok én is :) államvizsga mikor lesz? én hogy irigyellek hogy már itt tartasz :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anika! Hiányoltunk már. Jó, hogy a babákkal minden rendben! Apornak mi baja volt/van? Te jobban vagy már? Vmi influenza-szerűség tört ki rajtatok?

Mi van Krémmel???
Vendég
 


Esztó: március 30 vagy 31. De hog mennyire szeretnék már három héttel idősebb lenni...
Vendég
 


Tinu, Annus
köszi, akkor az az éles nyilaló érzés valszeg a méhszájam volt :) 2-őt nyilalt egymás után lent kb. a méh aljánál. Na majd kap ezért is, csak jöjjön ki egyzser :lol: Na viccet félretéve, érzem is, h máshogy fekszik, mert fáj a gyomorszájam is.

Tinu,
akkor Nálad is sok túrórudi fogy :) Kéne egy ott dolgozót keresni, aki napi 1 dobozzal beszállítana :)

Panndi,
gratula az 5-höz, ügyi vagy!!!

Pumukli,
pedig szoknod kell a gondolatot, még 2,5 hónap, és ismét lesz egy pici babád :wink:

Bealudtam a tv előtt, most csinálok egy kis tésztát, férjem is tudjon majd kajánli, ha hazajön, reggel úgyis elmosogatott meg felsöpört :)

emese1979
 
 


Anika!

kapus dr a sógorom és szerintem nagyon lelkiismeretes szakember és én bízom benne.
Hogy van ez a látogatók csak a folyosón túlra jöhetnek?

És te kinél szülsz?

Kép

Kép
adraci
 
 


hello!

ma megcsináltattuk az apasági papírt végre.Most már hivatalosan is az apja nevét kapja a picúr:)

Annus,
nekem is szokott ott lenn szúrni, de tényleg azért van mert bökdös a fejével.

Eszter,
akkor 8 hét és jön a baba.Nem lesz gond szerintem.Főleg úgy hogy programozott császárod lesz.Mindenre fel fognak készíteni.

Na majd még jelentkezek.

KépKép
harhaj
 
 


Panndi,
az mindjárt itt van :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó: hát pont ez az :shock: Annyira nehezemre esik tanulni :?
Vendég
 


Ja, azt mondjuk nem csodálom. Nekem sincs sok kedvem.Pedig már el kéne kezdenem pár házidogát...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkot lányok! Hát ma is futottam egy kört,mert a kivizsgálás mellett terhesgondozás is volt.És utána meló.
Szóval úgy áll a dolog, hogy a dokinő elküldött teljes test uh-ra,mert 77-es süllyedést produkáltam,ami nagyon magas. És gócot keresett a testemben.Nézték a májat,veséket,stb,de szerencsére sehol semmit nem találtak.A hónaljaim tele vannak 5-25mm-es csomókkal. A belgyógyász helyi gyulladásra gondol.Az okát nem tudja megmondani,de most egyelőre nincs:borotva,dezodor,hintőpor,törlőkendő. Van viszont izzadásom,mint sok terhesnek nem is kicsi,és 8 órás meló,ahol nem kéne bűzleni. Szóval most járok ki a mosdóba,pulcsi levet és szappan,víz,pont mint egy csöves,mosom a hónaljam.Ott rimánkodtam ma is,hogy nehogy valaki bejöjjön,mert elsüllyedek. Itthon hideg vizes borogatás.Nem érintkezhet a bőr a bőrrel,szóval,újjatlant stb nem hordhatok.Mivel a merevítős melltartók elzárják a tejcsatornát,azt nem hordhatok(persze olvastam én erről,csak a könyv nem írja mikortól,a terhesgondozáson erről meg nem szólnak,bezzeg a súlyom állandó téma-szóval vagy a melltartóra vagy a borotvára gyanakszik).Na aztán kaptam Augmentint,amit nem merek addig bevenni,amíg a doki nem mond áment.Oda meg megyünk 6.30-ra.Megnézik a babát,mert a gyulladás neki sem jó.Remélem nincs baj.Na ennyit rólam.Megyek és visszaolvasok.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok :)

Megjöttünk a dokitól, még három hét fekvés, gyógyszer, aztán meglátjuk, azt mondta, legalább ennyi ideig még tartsam benn :) Azt mondta, még többet pihenjek, hát köszi :?

BPD: 85 mm
FL: 66 mm
Vendég
 


Panndi!
Szép méretei vannak Fruzsinak!!!!A lényeg h nem kell kórházba meni!Meg lehet h jobb lesz ha elvonulnak ezek a frontok!

Kutyafüle!
Huu nem semmi!Várjuk a híreket ,de szerintem babó jól van odabenn :wink:

Én ma vagy 2 órát vasaltam...totál elfáradtam.Megyek is és fekszem!!!

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: