Új privát üzeneted érkezett!

úúú, de régen volt laptetőm! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nati, ez nagyon tetszett! A fejlődés :wink:

Bejci, nekem is vissza kellene menni... de nem tudom még hogy hogy lesz. Valószínű nyáron állunk neki a projektnek, de nagyon nagyon sok mindentől függ! Ugye most vagyunk a ház eladás kellős közepén, ha ez kipipáltuk, akkor a másikat teljesen felújítani. Meg ilyenek. Dög fáradtnak érzem magam most. Egyfolytában minden nap menni, ingatlanosokat fogadni, ugye emiatt csilivili tisztaságot és rendet kell rakni, Lizára nézni, ami nem egyszerű meg ilyenek. Állva szerintem eltudnék aludni
Nézek időjárás-előrejelzést és ha nincs ilyen csúnya idő/szél, akkor a jövő szombat 14? remélem jó lesz azoknak, akik eljönnének :D (szombaton nincs akkora forgalom és még parklóhelyet is találok a rakparton :oops: )
magdolnam
 
 


jah, így visszaemlékezve :lol: a görbnék, meg minden. Mielőtt elfelejtem, Fanninak előre is boldog nevenapját! Füle érjen bokáig! Majd akkor, ha nagyobb és türelmesebb lesz, akkor szervezünk még egy nagy sétálósat is! Márti mondta, lehet jönnek Magyarországra nyáron és esetleg benne lenne ő is egy ilyen sétában (mek....)

Szerintem jó volt! Bár voltak sajnos némelyikünknél problémák, sőt voltak akik leléptek.... Én nagyon szeretem ezt a topicot! De tényleg. És úgy érzem, hogy igazán idetartozom!

Majd írok privit Holka, vagy esetleg személyesen :wink: de szerintem elég kemény, ami a másik topicban megy.... meg van a véleményem róla :!:
magdolnam
 
 

 
 

Magdolnam
Ha nem macera megírod mi történt a másik topikban? Akár priviben is.

Hú, ha jönnek Mártiék akkor én is megpróbálok majd menni. Apukák is jönnek?

Kép
Kép
nati80
 
 


az enyém apa jön. Majd privit írok, de mindjárt jönnek ill ideérnek a vendégek
magdolnam
 
 


Magdi, Engem is érdekelne, hogy mi történt.....kilyukag az oldalam :lol: :lol: :lol:

Lehet mi is megyünk, de apa is jön....ő visz kocsival :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Nekünk a 14-e nem jó. Mert Henci 15-én lesz 3 éves,az a hétvége ünnepléses lesz.
De bármikor máskor (a hétfők kivételével jó) nekünk is. De ettől még talizzatok nyugodtan,mostmár szinte itt a tavasz! lesz majd alkalmunk még sokszor programozni :D


Nati
ez a visszaemlékezés nagyon szép lett!!

Bejci
és,igen!!! Ma csak 2x ébredt emma!!! megint betettem a babakocsiba fél 12kor mert akkor már 2 órája nyüglődött és semmi és sehogy nem volt jó szegénykémnek...Betettem a babakocsiba,egy hang nélkül azonnal bealudt. 4-kor ébredt,gyors szopi majd 7ig aludt,újabb szopi és 9ig aludt.
Nagyon szép az új avatar képed!!

Magdi
szöszkén jót nevettem te kis feketehajú...szóval ha 2 szülés (nem teherbeesés) időpontja 2 éven belül van nem engednek bele hüvelyi szülésbe.
Ha több mint 2 év telt el a csaszi után akkor pedig mérlegelés tárgya a 2. szülés módja.


MÁr senki nem lázas,de emma teli kiütéssel.
odri
ez most hasonlít a háromnapos lázra ,amiről beszéltünk csak épp 2 naposra sikeredett..és az első lázmentes napon elönti a kiütés...
ez holnapra már halványodni fog

Két hírem van.
1 -emike ül
2 -mondja,hogy Ba-ba.(persze még nyilván nem tudja a jelentését)
két napja még összefolyt ababababa most meg ba-ba lett belőle
:D
holka
 
 


Holka :shock: valld be őszintén :!: Mivel turbóztad fel Emmát :?: :?: :?: Liza most kezdte kb jóóó 1 hete ezeket a dolgokat :!: :wink: :lol: NAgyon ügyi leányzó!
Szöszke :lol: hátőőőőőő, apu azt mondta mindig erre: "lányom, nincs az a festék, ami lefedné szőkeséged" :oops: DE! Így értem már a császáros dolgot! Juppi :wink:
Tali, akkor legyen a köv szombat, ami 14.e után lesz :wink: , vagy vadsárnap. Mind1, csak jó idő legyen. Utána meg ugye legalább 3hétig nem tudok menni... nyaralás, leánybúcsú, esküvő.

Odri, jó lenne, ha jönnétek :!: Még jó hogy jöhet apa is :wink:

Lányok én olyan beteg lettem hajnaltól. Iszonyatos hányingerre, gyommor és hasfájásra ébredtem. kb 20 percenként járok 4től wcre, és legalább 15percet töltök ott. Rosszul vagyok még a víztől is. Fáj a fejem, lázas vagyok és annyira gyenge, hogy csak na :shock: Nem tudom mi ez. Én egy jó kis gyomorrontásra tippelek, vagy inkább bízom benne :roll:
magdolnam
 
 


Magdi, mi ezen már átestünk mindketten. Lili kimaradt belőle, hála.
Kinek lesz az esküvője?

Háát igen még Lili se csináé ilyesmit :lol: :lol:
azonkívűl, hogy már majdnem négykézláb mászik :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


jaj, akkor ezzel azt akarod mondani, hogy az a fránya kalici vírus??? Annyira bízom abban, hogy gyomorrontás :roll: még mindig nem megy le a lázam :twisted:
Szegény Lilike! Ő is benne volt :( Amúgy ügyi kiscsajszi, mert Liza 2 lépés mászás után hasra esik. Az előbb nem kapaszkodott semmibe és megpróbált felállni. hajszálon múlott, aztán meg sírt :(
magdolnam
 
 


esküvő:
egy nagyon kedves középiskolai barátnőm és szintén nagyon kedves általános iskolai osztálytársam mondja ki a boldogító igent. VÉGRE! Egy kastélyban lesz :) Már nagyon várom, várjuk
magdolnam
 
 


jaj, míg el nem felejtem!!! Lesz babaexpo! Ott is összefuthatunk, akinek lenne kedve eljönni
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Holka: Ezt nem hiszem el!!! Milyen ügyes kislányod van!!!! Mit csinálsz, hogy ilyen gyorsan fejlődik a mozgása? Örülök, hogy már jobban alszik a lánykád. AZ enyém meg most kezdi a nem-alvást! :( Már napok óta csomószor felébred éjjel, ráadásul tök korán kel és nem alszik vissza.

Magdi: Nekem a hétvége nem lesz jó, jönnek anyósék látogatóba, a gyereket meg ugyebár mégsem vihetem el, ha már ideutaznak!
Babaexpo hol-mikor?

Csajok! Az normális, hogy Biusnak kijött egy anyajegye? Születéskor nem volt neki, az biztos.... most vettem észre.
Vendég
 


értem :( akkor is találunk valami olyan időpontot, hogy mindenkinek jó legyen.
http://babaexpo.hu márc.22 9től, Albertirsai t 10, X.ker
magdolnam
 
 


Magdi, én is azt hittem, hogy gyomorrontás, de ez sajna rosszabb volt.
Én nem szoktam általában lázas lenni, de akkor 38 fokos volt. És nagyon fájt a gyomrom meg szarul voltam :cry: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


fura, mert én sem vagyok soha lázas és most 38,5 :shock: :shock: meg a gyomrom nagyon fáj.
magdolnam
 
 


Nati, Fanninak nagyon Boldog Névnapot kívánunk!


Kép

Kép
Kép
odri
 
 


Magdi
te,szegény..ez rosszul hangzik.
Jobbulást Neked és diétázzál pár napig.

Bejci
én nem csinálok semmi extrát emivel csak háááát ugye van egy kis 3 éves húzórőnk!! Meg egy csomó olyan játék ami még nem neki való de színes és zörgős :D ...mint pl a lego duplo..arra gerjedt be annyira,hogy elkezdett 5 és fél hónaposan mászni.. Meg a Puzzle,ami nagy színes dobozokban van..attól is teljesen kész van mindent megtesz,hogy megszerezze.


Anyjegy: heninek is kb 5 hósan lett egy anyajegye a kisbokáján.
Annyit tehetsz,hogy ráteszel egy zsírpapírt és körberajzolod,és ezt megcsinálod egy évben 2-3x. Ahogy nő Bius nyilván a kis pötty is nőni fog. De ezzel kontrolálhatod a növekedés iramát.Meg persze mutasd meg a dokinéninek ha legközelebb mentek.

Nem-alvás
Heninél és emmánál is 5 és fél hósan kezdődött a nem alvás.
most átlagban 3-4x ébred,én ezzel már kiegyezek...nem mindegy,hogy minimum 1,5-2 órát alszik vagy maximum :wink:

Odri
nagyon friss voltál ma reggel :D

Fannit isten éltessen névnapja alkalmából.
holka
 
 


PILCHARD
Gyere légyszi,mesél Kisvirágról!!
Mondd,hogy gondolunk Rá és kitartást kívánunk Neki!!!
holka
 
 


mesélj
holka
 
 


Holka, hááát igen....
Amúgy Lili inkább kúszik de amit akar megszerzi. Ő is imádja a színes dolgokat. Már nem nagyon lehet egyedül hagyni :lol: :lol:
Én is kifáradok mióta kúszik vagyis majdnem mászik
Most megint lepakolta az újságokat, na megyek rámolni :wink: :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok csajszik!

Bocs a szünetért, csak most egy hétig itthon volt velünk apa, előtte meg már nem is tudom mi volt, de lehet, hogy szimplán a lustaságom. :oops:

Nati, nekünk is van terpeszgatyánk. Kötött a csípője, tornáztatni is kell. Csípő UH is volt, ott minden rendben, a doki szerint az izmok, és szalagok feszessége játszik közre.

Nagyon szépek a babák, tényleg hihetetlen, hogy nemrég tesztelte mindenki a pozitívat, és itt drukkoltunk mindenkinek.


Magdolnam, azt a privit megkaphatom én is?

Gyerekem már 60 cm, és 4160g. Tegnapelőtt mértem le, mert azt néztem, hogy az 56-os ruhák enyhén szólva kicsik rá.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!
A priviket én is kérhetem?

Nati!
Fanninak boldog nevenapját kívánunk!

Ercsi!
nagyon szépen nő már Zsófi baba is. És hogy vagytok? hogy telnek a napok? mennyit eszik? Alszik éjjel? Írj ha van időd, és kedved!

Odri, Holka! ügyesek a lányok!

ár hogy mi nem tudunk elmenni a találkozóra....
na de majd egyszer ha Pestre megyünk, előtte szólok

Mi jól vagyunk, szerdán megyünk oltásra, meg gyógytornára, szerintem utoljára, mivel Vivi csípője rendben van.
Anyós ma megkapta a ház árát, szerencsére a lakás ahová költöztetjük üres, így hétvégén már be tud költözni. csak ki kell meszelni, meg fürdőt cserélni, palószőnyeget cserélni, amúgy szép állapotban van. most pár napig ő lesz itt nálunk, férjem szabin, csináljuk a lakást. nem tom mennyit tudok jönni.

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Holka
nem semmi dolgokat produkál leányod.

Fanni pár napja iszonyat iramban elkezdett hátról-hasra és vissza fordulni. Viszont az alvással továbbra is nagy gondjaink vannak. Főleg éjjel, mert megint 1 óránként ébred és van, hogy cici sem kell neki. Most mi lehet a baj? Miért nem tud egyedül visszaaludni? HOLKA??? Emma hogy alszik vissza?
Már napközben sem alszik el olyan könnyen mint pár hete. örjöngeni kezdt szinte szó szerint, ha a karomba veszem altatós pózba és cumit akarok adni neki. Küzd egy darabig és aztán egy perc alatt beájul. Nagyon nyálzik így gondoltam, hogy éjjel a fogzás miatt nem alszik rendesen, de már foggalmam sincs. ÖTLETEK??? Hogyan szoktassam önálló elalvásra. vagy inkább önálló visszaalvásra?

Magdolnam
Sajna a betegség miatt, de mi is ezen estünk át. Nálam hullámokba jött a láz. Jobbulást!

Erika
Nálunk is minden ok a csípővel, csak a jobb oldal kötött. De azért nyugodt vagyok, mert nincs elváltozás, max csak az izmok kötöttebbek, de tornáztatom és sztem javul is.

Fanni kapott egy nagyon cuki játszószőnyeget és most azon gyakorolja a forgolódást. Majd teszek fel képeket is.

Ha valaki tud fotópályázatot tegye már be ide a címet, mert szeretnék én is nevezni.
Ja és a nagy hír, Fanninak megjelent az első reklámfotója egy megyei lapban! Lassan a buszokon is fent lesz! Olyan büszke vagyok, valami fantasztikus érzés őt így viszontlátni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó hajnalt.

Tegnap nyüszis napunk volt. Azután pedig egy nyüszis éjjel. Este 7-kor miután evett totálisan beájult, gondoltam nem ébresztem fel fürdeni. Utána fél éjfélkor kelt fel. (na ez is azért 4 és fél óra) Akkor átöltztettem hálózsákba, kajáltatás. Akor szépen be is aludt, de ahogy letettem az ágyba elkezdett nyüglődni, fordítás hátra, szemek tárva nyita immáron. Cumi be. Utána 2-3- percenként jelzett, hogy ő még ébren van, valahogy 1 óra múlva sikerült is vissza altatni sok simivel, mert a cumi nem kellett neki. Utána kelés 3-kor, utána szörnyűbb volt, a következő kajáig nyüglődött. 6-kor kitettem hozzánk az ágyba(saját ágy ellenes vagyok éjjel, nehogy megszokja, mert az nekünk nem jó, pedig nekem is jobb lett volna, ha nem kell percenként ugrálni)
Azóta pedig alszik. Valszeg anyaillat van, és megnyugtatja, vagy a fene sem tudja.

És képzeljétek el, oldaláról a hasára fordult. Persze lendületből, de ilyet eddig még nem csinált, pedig elég sűrűn van az oldalán.

Andy, köszönjük jól vagyunk, azt iszem mostanra már egész jól összeszoktunk. Zsófi egyébként amikor nem nyűgös tündéri baba. Rengeteget mosolyog már, amikor beszélünk hozzá. Játék nem nagyon érdekli még, csak mi. Szopizik csak. Csak annyi tejem van, ami neki elég, az is két ciciből, de nem érdekel, hogy nem tudok tána még litereket lefejni. Az elején eléggé paráztam e miatt, de mostanra úgy döntöttem, hogy lazábban kezelem ezt a dolgot, így mindenkinek jobb. Amúgy elkezdtem homeopátiás bogyót szedni ami tejelválasztást serkent, és szerintem ez is bevált. Ha nem akkor eszik amikor kellene, akkor már rendesen bedurrantja a ciciket, amik előtte nem voltak.
Éjszaka még nem alszunk végig, de jelentősen többet. Általában az esti fürdetés, és kajálás után 5 óra már megy neki, utána pedig 3 óránként. Végtére még picike. :D Már rendesen túl vagyunk a 4 kg-n. 2 napja 4120 volt.

Na megyek, mert kezdődik a klinika. Imádom őket, és ránézek holdkóros lányomra, hogy még alszik-e, vagy mit csinál.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Nati
mi mostanra talán túl vagyunk a rossz éjszakákon. 1 hónapig tartott,nálunk is óránként ébredt.


nekem se kért emma szopit , a 8 ébredésből kb 2x fogadta el.
igazságszerint 3 perc alatt visszaaludt általában,nagy ritkán volt,hogy negyed órát is ébren volt. De tényleg semmi se volt jó neki,nem kellett a szopi,nem kellett az ágya,se az én ágyam,aztán öleltem de az se volt igazán jó neki...és úgy mint nálad aztán egyik percről a másikra bealudt a kezemben... Akkor le is bírtam tenni de 20,30 ,50 perc vagy legjobb esetben is másfél óra múlva ébredt...
Ma csak 2x ébredt.És az elmúlt 3 éjjelünk is már jó volt.Csak nem mertem leírni nehogy elszóljam magam...
Szóval ez valószínűleg tényleg csak egy időszak amit át kell vészelni mert elmúlik...kinek egy hét alatt ,kinek egy hónap alatt....

Elaludni tanítani: én nem hiszek benne...mármint a sírni hagyni az ágyban és közben simogatni a hátát míg el nem alszik...
Első gyereknél az ember sok mindent kipróbál. Így Henimnél én is...annyira mondta mindenki meg kell tanítani elaludni :( :roll:
és én is megpróbáltam ...56 perc sírás után heni aludt 16 percet....őrület volt!! és én megfogadtam sose csinálok ilyet többet!!!!

Nekünk ami bevált nappalra és éjjelre is ha már semmi se jó az a babakocsiban altatás...hihetetlen,nyöglődik-nyüglődik pedig ölelem őt...aztán beteszem a kocsiba azonnal csend lesz,becsukja a szemét fél percig húzogatom a babakocsit és már alszik is...
a védőnő szerint szereti a baba ha valami sötét körülöleli...heni is sokáig aludt így...aztán mikor kinőtte a babakocsit a kiságy oldalán lógatnom kellett sötétkék törölközőket....így mindig simán aludt..

18 hós korától pedig ügyesen alszik egyedül.
Ha Fanni alszik próbálj meg te is pihenni

ercsi
örülünk,hogy jöttél
holka
 
 


Sziasztok,

Mi ma voltunk neurológián.
Szerencsére mindent rendben talált a dokinő. Az összes feszesség elmúlt és már a nyakát sem tartja ferdén. Használt a torna, pedig bevallom, hogy volt olyan nap amikor nem csináltam.....
Biztos az is jót tett neki, hogy elkezdett kúszni. Imádom amikor négykézlábra áll és rugozik, olyan édi :lol: :lol:
Még egyszer menni kell majd három hónap múlva de azt irta a dokinő a papirra,hogy semmilyen kóros tünet vagy neurológiai elváltozás nincs.
Csak azért kell visszamenni, hogy megnézze. Megint mutatott két gyakorlatot amit csinálni kell vele, hogy magától is fel tudjon ülni....
De azt mondta, hogy nagyon ügyes Lili :wink: :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


Holka
Akkor én sem bajlódok Fannival? Lényeg, hogy el tudom mindig valahogyan altatni, van persze, hogy 1 óra, van hogy 2 kell neki, de azért éjjel nem fogom babakocsiztatni a városban. Abban ő is jókat alszik. Most kipróbáltam, hogy beletettem overállba és takaróval bebugyolálva betettem a kiságyba és rányitottam az ablakot. Ez azért volt így, mert szellőztetni kellett és ő pont álmos is volt, de a lényeg hogy elaludt 1 perc alatt. Miután jól kiszellőzött és beindult a fűtés, levettem a sapit és kigomboltam a rucit. Most is alszik. Reggel meg szintén a cumi, nyuszi, simi, puszi és kimegyek műsor volt és most is elaludt nyügi nélkül. Egyszóval, ha csak reggel alszik el így, nekem már jó. Este kifejezetten imádom mikor kézben cicn alszik el. van egy kocsikázós alvásunk is, az nekem tesz jót és be tudok vásárolni is közben.

Ma éjjel 3/4 2kor és f6kor ébredt enni. amúgy aludt és az ágyában volt.
De lehet azért aludt ilyen jól, mert kapott viburkol kúpot este.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!
El vagyok veszve, állandóan tejet próbálok szaporítani, lassan a melleim körül telnek a napjaim, úgy érzem magam,mint a kolompos tehén.. :)

Magdi: egy privit én is! :)

Lemaradtam kissé: kisvirággal mizu???

Mi megvagyunk, tegnap kapta Beni a 2 hós oltást és a Prevenart. 5850 gramm és 63 cm :)
Dokinéni megvizsgálta, és jó hangos szívzörejt talált náa. Kaptunk beutalót kardiológiára, de csak ápr. 20-ra kaptunk időpontot, addig lehet idegeskedni..

Holka:
De igen, copfos vltam, szemfüles vagy :) Anyira hullik a hajam a szoptatástól, hogy elegem volt, hogy állandóanhajszálakat szedek a kiságyból, Bencéről, így levágattam .

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jaj elfelejtettem megírni :oops: (fejből fog menni, mert a telóm le van merülve és apuéknál hagytam) szóval, lehet hétvégén hazajöhet Viri, ha minden jól megy. A méhnyak már "visszajött" (remélem nem írtam túl nagy butaságot.... ) és puszil mindenkit!

Remélem ténylegesen is hazajöhet!
Privi mindenkinek! Tudom, küldöm is nemsokára csak Lizi ébredezik és hangosan adja a tudtomra :wink:
magdolnam
 
 


Mágnes
Szép nagy már Bence. Fannin volt már a farmerruci, csináltam képet is, csak idő míg lekicsinyítem és felteszem, de hozom.

Magdolnam
Privi? nekem is?

Viri
Örülök, hogy hazamehetsz! Várunk mihamarabb!

csípő:
Spontán gyógyuló izénk van, vagyis nem kell torna, csak figyelni kell, hogy ha felvesszük, akkor terpeszben legyen. Megnyugodtam.

Evés:
Fanni tegnap evett barack-alma pürét és nagyon tetszett neki, hisztizett mikor nem kapott többet, így napi 1x mindig adok majd neki valamit. Egy ideig persze csak ezt a fajtát és majd 1-2 hét mulva váltok másra.

Alvás:
Fanni 3 napja "megjavult". tegnap este 8 után már aludt és f3kor ébredt enni, majd alvás 7.20ig. nem semmi.

Kép
Kép
nati80
 
 


megint baromi rövid leszek, most értünk haza, de már megyü k is! NEm kapott senki privit???????????????????????????? :shock:
magdolnam
 
 


Én nem kaptam..

mi is mindjárt megyünk ki, etetek, aztán levegőzés véégre

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon-nagyon köszönöm, hogy drukkoltatok nekünk :) Magdolnam neked köszi a sms-eket és hogy írtad a csajoknak mi van velünk.
Szerdán kiengedtek a kórházból és szerencsére még egybe vagyunk. :)
És bocsi, hogy csak most jelenetkezem, de hát annyira jó itthon és hát van mit bepótolnunk. :)

Szerdán este fél 9-re értünk haza. De nagyon jó volt itthon aludni. Kende egész éjjel túrta a hajam. Neki is be kell pótolnia a 3 hetet. :)
A szerdai vizsgálat alapján azt mondta a dokim, hogy a méhszájam nem nyílt ki, és egy kicsit mintha javult volna a méhnyakam is. Szóval „bátran” elengedett, de a gyógyszert szednem kell a 36. hétig, és fekvés ezerrel. Jövő héten kell mennem ellenőrzésre, de bármi is lesz engem tuti többet be nem fektet, mert nem vagyok hajlandó kh-ba menni, csak ha szülünk. Így is csak azt mondta 2-3 nap és 3 hét lett belőle. Egy hétig kaptam injekciós kezelést, hogy enyhüljenek a görcsök, keményedések. Utána átállítottak gyógyszerre, ami jól sikerült és ennek reményébe azt hittem elengednek február végén. Csak megvizsgált a doki és azt mondta eltűnt a méhnyakam, így ő nem szívesen enged el. A másnap reggeli viziten a főorvos dokinő szépen lehúzta a hazamenetelt és ráírta a lapomra, hogy a 34. hétig nem enged el. Így ráhúztam 2 hetet. Gondolhatjátok milyen szar érzés volt. Na de túl vagyunk rajta és most már itthon vagyok. :)
A család is elég rosszul viselte az eseményeket. Kende először apával és mamával volt felváltva, de egy hét után a mamát teljesen elutasította és csak apa kellett. Szegénykém lelkileg teljesen összezavarodott. Így apa kénytelen lett táppénzre jönni. És 2 hetet ő csinált végig a gyerekkel. Hát eléggé belefáradt. Most hogy itthon vagyok továbbra is itthon lesz apa, mert nekem feküdnöm kell, és így ő ugrál Kendének. Persze én is, de én csak minimálisan. Igyekszek vele sokat játszani, már amit fekve lehet.

Na szóval dióhéjban ez van velünk. Majd próbálom képbe hozni magam, hogy kivel mizu, de hát azt nem ígérem, hogy a 3 hét termését visszaolvasom. De nagyon-nagyon remélem mindenkivel minden ok és a babócák szépen fejlődnek!

Most megyek is, mert nem merek túl sokat a gép előtt ülni. Úgyhogy hatalmas ölelés és mindenkinek nagyon-nagy pusszancs!!!!!
Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


hu Viri, olyan deja vu érzésem van :roll: Teljes mértékben átérzem a dolgokat.... és én ezért félek a 2.baba vállalástól. Tessék pihenni nagyon sokat! Azért egy pocak fotót :roll: dobhatnál.... és ha beindul MAJD! a szülés akkor tessék értesíteni!

A privit meg elküldöm még egyszer. Nem értem hogy hogy nem kaptátok meg, amikor az elküldöttekben benne van :shock:

Képzeljétek! Apával már a neveket nézzük! :oops: Csak nagyon félek, hogy a történelem ismétli önmagát :(
magdolnam
 
 


Heni nagylánynak boldog születésnapot kívánok!

Mágnes, ne idegeskedj! A férjemnél is találtak kiskorában és itt van, bár kímélő életmódot kéne élni, de ő nagyon nem azt teszi és még itt bosszant engem :wink: Szorítok, hogy jó hírekkel térjetek haza a kardiológiáról!
[quote] írta:úgy érzem magam,mint a kolompos tehén..
:lol: :lol: :lol: :lol: :shock: Tegnap voltunk felétek a játszótéren, meg bicajozni arrafele! Ha majd nem lesz 7vége és Liza a takonykórból kilábal, akkor a lovagunkat és nővérkéjét meg anyuciját meglátogatjuk. Tudom tudom... cselekedni kellene, s nem beszélni!

Tegnap Gyulától kaptam egy cipőt, úgy örültem neki! Tőle ilyeneket nem szoktam kapni. Legalább lesz mit a barátnőm esküvőjére felvenni. Jön valaki esetleg a babaexpora?
Tegnap egy nagyot sétáltunk/bicajoztunk és rengeteg családot láttunk és elöntött a boldogság, hogy nekem is van, lehet egy gyönyörű családom! Alig várom (gátlásokkal persze :( ) a tesó projektet.

[quote]A írta:lvás:
Fanni 3 napja "megjavult".

de jó! örülök neki. Aztán jön majd a fogzás :? NAti, egyébként neked van segítséged?

Odri, milyen gyakorlatokat utatott??? Mert Liza még nem ül fel magától, csak egy lehelletnyi segítséggel és szeretném, ha végre megtanulná![/quote]
magdolnam
 
 


Magdolnam
Egy másik topikban feltettek egy mozgásfejlesztő dokumentumot, azt ide beteszem és abban benne van a különböző mozgásokat elősegítő mozgatás.
nekem most azt mondták, hogy mikor Fanni 15 hónapos akkor érdemes elkezdeni a tesóprojektet, mert akkor 2 év lesz közöttük és az már elég arra, hogy a testünk regenerálódjon és el tudja látni minennel a babát odabennt.

Párom gyakran itthon van, mert itt van az irodánk is. Így azért van segítségem, ha pl főzni akarok vagy wc-re menni. :lol:
Már itt a fogzás sztem, mert nyálaz és tömi az öklét, nyűgöske, alig alszik napközben. Bár ez lehet a front is, de dokinéni szerint duzzadt az ínye.

Viri
Jó hogy végre itthon van. nem lesz nehéz átolvasni 3 hetet, mert alig írunk mostanában.

1237187654.6114.doc

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok,

Bocdi, hogy eddig nem jöttem, de kaptam egy kis gyomorrontást... :cry: :cry: egész hétvégén szenvedtem. Ráadásul ma meg megjött :cry:
Meg itt volt a féjme kisfia is, szóval nem nagyon volt időm :wink:

Viri, örölük, hogy már otthon vagy. Nagyon vigyázz magadra és ha tudsz pihenj sokat, de gondolom egy gyerek mellett ez nem olyan könnyű :lol: :lol:
Mindig akartam neked irni sms-t de valahogy mire odaértem volna már elfelejtettem. Bocsi :oops: :oops:

Mágnes, remélem minden rendben lesz a dokinál és könnyű mondani de próbálj meg nem idegsekedni....

Magdi, megkaptam a privit, hááááát tényleg nem semmi amik ott mennek. Egyszer kétszer én is beleolvastam a topikba de nem voltak szimpik :roll: :roll:
Torna?? felesleges leirnom hisz Nati csatolta neked a leirást....
mondjuk nekünk a neurológus javasolta és mutatta meg.
Szerintem ne izgasd magad előre a második baba miatt. Minden rendben lesz.
Akkor el tudod képzelni, hogy én mennyire izgultam a terhesség során az elöző vetélésem miatt. Valószínű az örökre bennem marad és a következőnél megint tele leszek félelmekkel. Azóta
sajna sokkal aggodosabb lettem.
Ja nekünk már név megvan :lol: :lol: :lol:

Holka, Henicinek mégegyszer Boldog Szülinapot!!!!

Kép
Kép
odri
 
 


Nati, köszi!!!!!!!!!!! mi is júni környékétől kezdenénk, de most már tudatosan -> teljes női hormon vizsgálat, hőmérőzés már az előző hónapoktól, hogy lássam hogyan is alakul a dolog meg ilyenek.

Odri, léééééééécccci mondd milyen nevek jönnek számításba nektek? Megértem a félelmedet a vetélésed miatt :( Valamit még akartam :roll:
magdolnam
 
 


voltunk előbb dr.nőnél Lizivel. Nagyon csúnya a feneke, meg a nunusa :? azt mondja gomba.... kaptunk mindenfélét rá. Szegénykémet úgy sajnálom, nagyon marhatja, mert visít... meg nem tud ülni miatta. Lehet nem kéne vinnünk babaúszásra. Nem tudom :( Meg kértem a drit, hogy adja be neki a kullancsellni-agyhártya nemtom mi injekciót. Jövő kedden kapja. És már csak szük 1,5hét és nyaralunk! :lol:
magdolnam
 
 


Magdi, szegény Lili.....lehet az úszáson kapta el a gombát. Ez nem ritka....
Szerintem ha elmúlik egy darabig ne vigyétek .és kiderül, hogy ott kapta-e el.
Lány: Eszter, Réka nekem a Boglárka is tetszik :lol: :lol:
Fiú: Bálint és Bence

Nektek???

Kép
Kép
odri
 
 


Mi szombaton voltunk Bkalászon a játszóházba. Tök jó idő volt.
Sajnos Lili még nem nagyon tudta élvezni ezért vele kint az Omszki tónál sétálgattunk mig apa bent volt a fiával. Gondolhatjátok, hogy ő hogy élvezhette :lol: :lol:
Tegnap itt egész nap esett az eső. Volt a kerületben hüllő kiállítás sajna nem tudtunk menni, pedig gondoltuk, hogy elkisérjük a fiúkat :wink:

Kép
Kép
odri
 
 


jó reggelt!
hááát,ha lány lesz
- Hédi
- Norina
- Fanni

ha fiú:
- Martin
- Dominik
de a 2 első a befutó...

Lányok, járt már valaki jógára? Én erősen gondolkodom rajta :oops:
magdolnam
 
 


de jó lenne ha már ott tartanánk, hogy játszóházba vigyük Lizit :D
Jaaaaaaaaaaj mit csinált!!!!!!!!! :lol: :lol: éééééééééédi :lol: énekelek neki és rázza a fenekét és a buciját. Megzabálom :!:
magdolnam
 
 


lányok! Hol vagytok? :roll:
magdolnam
 
 


Magdolnam
ITT!!!! Nem volt időm írni, ma sok dolog volt.
Tök jó, hogy mentek lassan nyaralni! Olyan irígyke vagyok, bár nyáron mi is elmegyünk 1-2 napra balcsira, szelidre, vadkertre.
Már voltatok usziben Lizával és attól lett a fertőzés? vagy ez valami mástól? Azt hiszem én nem fogom vinni uszni, pont ezek miatt. Ki tudja milyen anyukák áztatják ott magukat a babákkal együtt.

Fanni olyan jól alszik végre éjszaka. Csak 1x ébred éjjel és utána csak kora reggel 5 körül, de utána is visszaalszik. És már ott tartunk, hogy egyre többször alszik el a kiságyában a nyuszókával, cumival. Van mikor én is kellek egy kis simire és van, hogy ki kell venni, de haladunk.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!

bocsi hogy nem voltam. szerdán megkaptuk anyós lakáskulcsát, azóta rendeztük. szerencsésen beköltöztettük hétfőn. el is fáradtam annyit takarítottam.
mi jól vagyunk, lassan visszatérünk a napi ritmusba. Vivi kicsit összevissza volt, nem is csodállom, egyszer ittvolt, egyszer ott, össze vissza evett... na mindegy vége, szerencsére vége.

Szerdán voltunk akkor oltáson, nem volt vele semmi gond, sőt gógytornász is azt mondta minden okés vele, nagyon rendben van, többet nem kell mennünk. örültem neki.

majd később visszaolvasok
majd még jövök

Kép
andyfekete
 
 


miattam hal ki a topik????
ugye nem csajok?

Kép
andyfekete
 
 


Hello csajok!

Este majd jövök, most vissza sem olvastam, csak annyit akarnék közhírré tenni, hogy Holka Emmáját meg tudjátok nézni nálam a youtube-on.
linkje:

http://www.youtube.com/user/bejcica
Vendég
 


én is itt, holnap elutazunk egy hétre haza, már alig várom

vissza kell mennem adokimhoz, nem lett jó a cytológiám, majd, ha hazajöttünk, akkor megyek hozzá a magánra

:?
na ennyi adatott, Bence követeli jogos jussát!
:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?