Új privát üzeneted érkezett!

krisz
ez szupeeeer, akkor te már tavasszal babásodz!! most tuti sikerülnie kell, ha nem kapsz decát.

fenci
hát nem nagy pocak, aszongyák, befelé nő az ilyen baba. mármint hogy inkább a belsö szerveidet nyomkodja, nem elöre dudorodik. de te amugy is vékony vagy, szoval ahhoz képest nézd. az elsövel nekem se volt ennél sokkal nagyobb hasam.

zsofi
Balaton part, imádom!! Bár mi az innenső felét szoktuk megcélozni, idén sztem kimarad. majd hizlald helyettem a kacsákat! mi Füredre szoktunk menni néha, összel és tavasszal gyönyörű!

ditke
nálatok mizujs?
Vendég
 


Na, én lépek. Még posta, tesco, könyvesbolt....
Rákattantam Hannibál doktorra. Az utolsó kötet hiányzik, meg KELL vennem!!!! :lol: :lol:

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!
lelépsz mire elkészülök a fotóval??? :lol:

Fenci, Kata!
nem tudom miért nem esznek. Sokan járnak etetni, szerintem már jóllaktak. :lol: Tele volt tegnap a part a szép idő miatt. :wink: Nagyon szép a babás, még nem is írtam Kata!!! :lol:

Íme Babákok-lak:
Kép
Kép

élőben kisebbnek tűnik :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Fenci!
Ideért a napocska!!!! :lol:

Ditke!
Köszi a linket, de sajnos piros kocsi nálam alapból sem jöhet szóba, pláne eg kukissal! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac :D Minipocak :D :wink: Nagyon csini vagy! :D :P

Gyugyi :D Szép napot! :wink:

Kata :D Azért remélem még nő majd egy kicsit. :wink:

Telóztam a kórházba, 1-re kell bemenni, mert délután lesz üresedés. Remélem nem megyünk feleslegesen... :roll:
fenci
 
 


krisz! de örülök a jó hírnek!!!!!drukkk

zsófi! tetszik a pocid :)

fenci! szerintem se túl nagy a pocis, de örülj neki, és tényleg nagyon szép a bőröd!

zapáné! egy varratom van csak jobb oldalt alul, és pénteken szedik ki.

el vagyok keseredve nagyon... :cry: nekem mindig a 12-14.napon van pém....és a doki nem találkozott tüszővel sem, és én sem éreztem h volt.mindig szoktam, meg nyák, meg a mellemből.most semmi :cry: ebbe a hónapba nem is volt nem is lesz?eddig ezzel nem volt gond!
na de nem hisztizek!!!!csak azért leirtam mi érzek.

KépKép
dike
 
 


zsofi
nem is nagyobb még, mint egybabás terhesek pocakja! pedig növesztgesd a pocidat, neked se a háj helyére nönek a Babákok! :lol:

dike
reméljük, csak a mütét miatti izgalom és stressz kevert be a rendszeredbe. tudod, ha stressz van, nem mindig nönek tüszök: a szervezet el akarja kerülni, hogy rossz helyzetbe szülessen a baba. ha megnyugszol és visszaállsz a normál kerékvágásba, biztosan érni fognak a drágák!
Vendég
 


zsofi
vaterán is vannak ikerkocsik, egy tök jot láttam az ikerkocsi kategoriában a 2.oldalon, utolso volt, élénksárga, keveset használt
Vendég
 


ja, még azt szerettem volna kérdezni, hogy nem baj h még mindig vérzek?inkább csak wczéskor. még meddig fogok?

KépKép
dike
 
 


Kata!
Köszi a tippet! :lol:

Pocak: már én is azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha csak 1 babát várnék. :lol: Doki azt mondta ne aggódjak, elférnek, mert magas vagyok. :lol:

Dike!
Szerintem normális, alaposan megbolygattak. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Indulunk...

Nagy puszi mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a részvéteket.

Dike, úgy örülök hogy ilyen ügyesen túlestél a műtéten, és hogy meg is találták a bajt, na meg hogy orvosolták is. :) Rejtély hogy mitől lehet ilyen elzáródás.. valami régi gyulladás, aminek nem volt tünete..? Mindegy, a lényeg, hogy gyors felépülést kívánok! :)

Fenci, vigyázz magatokra, hiányozni fogsz!

Nagyon szépek a pocakfotók. :)

Én még pé előtt... ha lesz egyáltalán. Nem lepődnék meg, ha a sok stresszre, szomorkodásra, sírás-rívásra anovusan reagálnék, simán belefér, párom pedig elutazóban, úgyhogy ez egy eseménytelen hónap lesz. Következő ciklusban fogom agyonvizsgáltatni magam, csak ahhoz tudnom kéne mikor van pém, hogy tudjam mikor jön meg... szóval újra hőmérés, de most digitálissal.. nem elég a csipogásig mérni, ugye? Higanyossal 5 percig mértem.
Vendég
 


Hali Mindenkinek!!!!

Még élek......... :oops: :lol:

Pusz, nem tudom mikor tudok jönni.
kobzoszsu
 
 


Hali!

Kukac!
nagyon helyes a pocakod!mikor mész újra dokkerhez uhura? 8) olyan kivi vagyok vegyespáros lesz-e :roll:

Fenci!
tiéd pocak is helyes!nem is nagy!drukk a kórházhoz!már csak nem küldenek haza :shock: :D
jujj, lehet már csak kisMárkkal együtt jössz haza :lol:

Zsu!
szia!gyere mesélni :D

Pompom!
hajrá kövi hónap kivizsgálás!hacsak... 8)

Dike!
te olyan kis elégedetlen vagy mindíg :twisted: most biztos a stressz miatt nincs tüszőérésed.ne akarj mindent egyszerre!nincs ott más bibi! :lol:

Gyugyi!
galambpár? 8) az szerencsét hoz :wink:
Vendég
 


Gyorsan....

Zsu :)
Győrbe mikor jöttök??? :D :D Porosodik a LEGO! :wink:

Zsófi :)
Szép kis pocak az!!! Lesz ez még nagyobb is! :wink:

Most ennyi voltam, vége a szünetnek... :D
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Vicus!
Hát elvileg saját dokihoz majd csak 3 hét múlva. De az afp miatt el kell mennem itt uhura hétfőn, mert csak utána veszik le a vért. :shock: Sok kedvem nincs, mert egy elég bunkó doki fogja csinálni...

Gyugyi!
Köszi.

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Megvolt a biorezonancia!Érdekes volt!
A lényeg: nagyon alacsony a vitaminszintem,meg a réz is.ajánlottak egy lúgosító gyógyteát is.meg ezüstöt.
Apa állapota jó,de azért megbeszéltük hogy elmegyünk egy teljes körű mérésre,meg jövő hónaptól megvesszük ezeket a dolgokat,aztán meglátjuk mi lesz
Az áruk kicsit húzós,de egy próbát megér
Vendég
 


Lili, melyik vitaminból van kevés? Rézhiányra rágcsálj sok diót és mogyorót. :)
Vendég
 


Pompom, úgy nagy általánosságban mindenből!
Az a baj,hogy nagyon a normális átlag alatt van.
Vendég
 


Szép jó reggelt!

36.cn, 37,2 voltam korán reggel.
Hát lehet, hogy nem megyek az inzulinos vv-re...legalábbis remélem...mivel ma teszteltem egy halvány pozitívat!!! :lol:
Nem is reméletem nagyon, mert bár a melleim fájnak ...na de hát...mi volt az esély erre? :shock: Csöpögtettem a wc-n ülve, néztem a folyadékot...elhagyta a helyet...semmi...mondom jó, akkor olvasok...és mikor 5 perc múlva megnéztem pozitív volt...kb fele olyan erős a csík mint a kontroll...ez 10-es teszt, ha csak a 27. napon volt pé, akkor ez még csak a 9. cn...de ki tudja mikor volt. :?
Drukkoljatok, hogy erősödjön és hogy jó helyen legyen és megmaradjon!!!Ma már vettem is be reggel 2 utrot...feldugni nem akartam mert már jönnöm kellett suliba.
Tegnap voltunk vásárolni, vettem 2 trendi rövidgatyát, meg 3 felsőt, 2 olyat amibe a pocim is belefér majd...
vizkriszisback
 
 


aztaaaa Kriiisz!!!!!!!!!

annnnnyira szurkolok, ha valaki te aztán a hihetlen pozitivizmusoddal (van ilyen szó? :shock: :wink: ) megérdemled a spontán babát huuuuu soksok +++++++++++++++++++++++++küldök!!!!

Az Uhn mikor is voltál? még nme láttak semmi gyanúst a dottorék?
Vendég
 


Vizkrisz!!!!!!!!!!!!
Azta.....csak gondoltam bekukkantok hozzátok és mit látok!
-ezt már nagyon megérdemelted!!!!
Drukkolok,hogy erősödjön!
Teszel képet a tesztről????
10-es 20-as teszt volt????Csak azért,mert ha 9dpo-n halvány már,akkor ki tudja...hányan vagytok!!!!
Vigyázz Magatokra!!!!
Gratula!!!!!
pusza
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Oksika!Látom már....10-es teszt volt!!!Már Én is zavarban vagyok.....nem tudok alaposan olvasni...
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


gyorsan küldök egy friss képet ha nem bánjátok :oops:

Kép
Vendég
 


krissssz
bakker, de tök jóóó, nem hiszem eeeel! gondolom, te sem! a hónap hire vagy, anyukám, ez a baba spontán akart jönni nektek, azért nem volt több petesejted! kérünk déluitán is tezstet!!! :lol: :lol: :lol: :lol: és hogy ráéretél, hogy nem kell duphaston. na, mégis neked lettt igazad!!

mami
de édesek, ahogy emelik a fejüket, a babás ujságokban meg a reklámokban is ilyen képek vannak. milyen ügyesek méár! :lol:

kandi
magadrol iiiis irgyá!

tegnap voltam dokinál, megnyugtatott! nehéz volt ám neki ezt elérnie :) ugye a kromoszoma miatt kérdeztem, de végülis kiderült, hogy szerinte csak a down jöhente szoba, de azt meg nem igazolta az uh. a többi kromoszomabajra aszonta, elhalnak méhen belül. na nem akartam okoskodni, hogy akkor akinek meg kell szülni 20 hetesen a babát, azzal mi van. még a végén azt mondja, ha ilyen okosnak tetszik lenni, minek jár dokihoz :roll: de ugye 4d is oké volt, méár csak 19-én kell menni sote-ra, aztán megnyugszom :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Egy gyor sbekukkra van csak időm. Dolgozok. Otthon még nincs beüzemelve a gép.

Krisz!
Ez fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak halkan, de annyira örülök, mintha én teszteltem volna! Nagyon, de nagyon drukkolok!

Köszönöm mindenkinek a drukkokat és a gratulákat. Rendesen megdolgoztunk ezzel, ezért a lakásért.
Nekem nem sikerül ide feltennem a képeket. Mindíg azt írja, hogy nagy. Nincs időm bajlódni vele. Az iwiwre felteszem. Ott megnézheti aki szeretné.
Szombaton felavattuk a lakást végre!

Fenci!
Remélem nem mentek ma már feleslegesen. Nagyon formás, szép pocid van. Drukkolok nektek!

Zsófi!
Szép kis ikres poci! Gratula Mátyáshoz. Lemaradtam: A másik baby neme még nem volt látható? Az Afp- rendbe lesz!Drukk az uh-hoz!

Pompom!
Sajnálom, és részvétem Nagyid miatt! Nagyölelés! Azért még használjátok ki az időt a pároddal utazás elött. Lehet még pé-d!

Kata!
Nagyon kis formás csajszi!

Mami!
Édesek a gyerkőcök! Kis vasgyúrók! Nagyon figyelnek! Kérünk máskor is képeket!

Mindenkinek puszi! Bocs! De nincs időm rni mindenkinek! Remélem mindenki jól van! Ditke! Vicus! Zsu! Gyugyi! Lamasza! Lili! Kisgizi! Dike! Kandi! Gaby! és mindenki más aki most nem jutott eszembe! Puszi!
kolibri28
 
 


kriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisz!!!!!de szupeeeeeeer!nem hiszek a szememnek!!!!!!nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!! :lol:

KépKép
dike
 
 


Krisz!

Annyira nagyon drukkolok!!! Mindenki megérdemli a babát de Te aztán különösen!
Vigyázz nagyon Magadra!
csipcsab
 
 


Mami!

Tündériek az ikrek! :wink: :D

Fenci!

Mennek a drukkjaim. Hihetetlen hogy Te is nemsokára babával jössz haza.

Vicus!

Nem semmi hogy már Te is itt tartasz! :D

ZSófi!

NA attól meg aztán kész vagyok teljesen hogy Te is már a 16-ik hétnél jársz, ikrekkel és ekkora pocival. :lol:

NAgyon örülök mindenkinek és mennek a drukkjaim kinek mihez kell.
Amit látjátok képben vagyok Veletek kapcsolatban csak nem írok. 8)

JA Dike!

Örülök hogy túl vagy a laparon és megvan a bibi,sőt még orvosolták is. :wink:
csipcsab
 
 


Köszi köszi köszi...majd du felrakom a képet...na meg holnap majd meglátjuk! :D
vizkriszisback
 
 


mami!!!nagyon helyesek a gyerkőcök,igazi profi kép :)

képzeljétek, tegnap este nagyon fájt a hasam, de belülről,görcsölt.szerintem ürült a gáz! :) ma már semmi bajom, és már köhögni is tudok! :)
mértem ma hőt és 37.1. de szerintem akkor sem volt pém, ez valami mástól, műtéttől ilyen magas.
azt mondta a doki h hagyjuk ki azt a ciklus fertőzés miatt. :( szerintetek?muszály?több helyen olvastam aki rá 3napra már együtt volt!ti?akinek volt ilyen?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Krisz!
Húha!!! Naggggyon drukkolok!!!!!!!!!!!!Várom a fotót!!!


Fenci Drága!
Gondolok ám rád sokat. Hamarosan kezedben tarthatod Márk babát! Kívánom, hogy minden rendben menjen majd!!! :lol: :lol:

Mami!
Zabálni valóak a csöppségek! 8) 8)

Szombaton utazunk haza! Remélem minden rendben lesz és Manóka is jól fogja bírni az utat.
susy75
 
 


Már ilyen nagyok vagyunk!!!

Kép
susy75
 
 


Így alszok anyával!

Kép
susy75
 
 


Krisz!
El sem hiszem! Ez valami fantasztikus hír :lol: Jaj de jó !!!

Zsófi
Szép kis poci :)

Dike
Örülök, hogy túl vagy rajta és most már gondolom minden simán fog menni. A PÉ miatt meg szerintem ebben a hónapban ne izgulj. Lehet, hogy csak a műtét kavart be egy kicsit és a köv. hónapban meg már sima ügy lesz :)

Susy
De szép nagyok vagytok már :)

Mami
Tündériek az ikrek :)

Kata
Kitartás... minden rendben lesz :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Krisz!!!!
De jóóóó, itt ülök és potyognak a könnyeim!!!! :lol: Annyira örülök! :lol: El sem tudom mondani... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Susy!
Jó utat Nektek! Kocsival jöttök? Vinzent olyan édes baba és már most jóképű!!!

Csipcsab!
Hát szerintem is rohan az idő! :lol: Írjál néha, hogy Ti hogy vagytok és képet kérünk Flóráról!!! :wink:

Mamika!
Mindig elolvadok a babáidtól! :lol:

Írok Fencikének sms-t megkérdem hogy van.

KépKép
zsófikukac
 
 


Krisz, csak ülök itt és vigyorgok. :D Nagyon nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Kolibri, asszem volt pém végülis... tegnap szúrt a fészkem, ma felment egy kicsit a hőm, majd meglátjuk hogy ott is marad-e. Párommal két napja voltunk együtt utoljára, remélem kitartóak a skacok odabenn. :)
Mindjárt megsasolom a lakásképeket. :)

Kata, nekem is szólt már be doki, hogy miért okoskodom... egyszerű a válasz.. nagyobb biztonságban érzem magam, ha már dokilátogatás előtt körbejárom a témát. De azért olyan is volt, akinek tetszett, hogy felkészült vagyok, és nem kell elmagyaráznia, hogy hogy is működik a női ciklus. :)
Vendég
 


Hahó!!!!!!!!!!! :D

micsoda hírekre jövök :lol:

Krisz kedves!
nagyon -nagyon drukkolok, h minden okés legyen és ott lapuljon valaki(k) :P :P :P

Dike!
sztem ha akartok nyugodtan legyetek együtt, max.nem biztos h most rögtön lest belőle baba :roll: holnapő mikor mész varratszedésre?és hova?

Kolibri!
megleslek én is iwiwen :D

Kandi!
hogy vagytok?

Csipcsab!
Te is írj magadról+képeket! :P

Mamika!
gyönyörűek!!!!!!!! :lol: a hajasbaba a Danika? :oops: 8)

Kukac!
mi hír Fenciről?ja, nekünk is kellett uhu Afp előtt! :roll: ha bunkó, le se sz@rd :evil: kismami ne stresszeljen kérem szépen 8)

Lili!
ezüstöt?azt hogyan?hajrá!!!!!!!!!! :D

Pompom!
nocsak, laptetűűűűűűűűűűűűűűűűűű :lol:
Vendég
 


Pompom
Hajrá! Nagyon drukkolok neked :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Vicus!
Írtam Fencinek, de nem válaszolt még, remélem jól vannak.

KépKép
zsófikukac
 
 


Húú micsoda hírre jövök!!!!!!!!!

Krisz, örömömben elsírtam magam :lol: Nagyon drukkolok a továbbiakhoz és nagyon halk gratula! :wink: Látod mondtam én, hogy tavaly én nem motoroztam, idén meg te :wink:

Zsófi, nagyon csini a pocakod! Tényleg nagyon picike! Várom a Fenci-híreket!

Susy, Mami! Gyönyörűségesek a babák!!!!!!!!

Kolibri, mindjárt megkukkolom a lakást iwiwen!

Vicus, azta 50 nap és szülsz!!!!!!!!!!!!!! Hogy vagytok?

Kandi, Ti hogy vagytok?

Pompom, hajrá! Laptetűk nem véletlenek!

Zsu, gyere, mesélj!

Kata, remélem most már tényleg meg tudsz majd nyugodni! Lánynevetek van már?

Egy fotó, a nagy uncsitesó ölében :lol:

Kép

És még egy, ha már a pocakoknál tartunk: :wink: :lol:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2009.03.13 03:59-kor.

Kép
vickybabe
 
 


Viki!
Édesek a fiúk a képen. :lol:
Pocakképke hányadik heteken készültek?

KépKép
zsófikukac
 
 


Vicky!
De ügyik vagytok. mI is csináltunk folyamatosan fotókat,de mindig más ruciban voltam. :cry:

Zsófi!
Megtudtátok nézni a Teutoniát?
susy75
 
 


susy!nagyon édes baba!

vicky!nagyon aranyos, kedves kis kép!

nagyooooon jók ezek a pocak képek!!!!!!! :lol: egy csomószór átnéztem!!!

vicuska! kérdeztem még a korházba a dokit, h mikor menjek...nem tudta megmondani....szóval már látom mi vár rám holnap!jó sok várakozás! azt se tudom h délelőtt menjek vagy délután! szerinted? a meddősigibe megyek a 3.emeletre!

KépKép
dike
 
 


Krisz!

Kép

Viki!
Ezek a pocakos képek nagyon szupik!!!!

Ma haza kellett jöjjek Lacinak fáj a füle, középfülgyulladása van :?
Vendég
 


ZSófi, Dike!
Köszi a dicséretet!

ZSófi!
Igen kocsival megyünk. Szerintem a fél házat visszük magunkkal Vinzent miatt! :lol:

Dike!
Olvastam,hogy túl vagy a mütéten és hogy siekrült megnyitni az egyik oldalt!
Akkor most már hajrá spontán baba! :wink: :wink: Biztos sikerülni fog, ha van hol átkúszniuk a fiúknak... :D :lol: :lol:
susy75
 
 


Krisz :)

Még csak halkan, de azért gratulálok, és drukkolok :wink:




Lmami :)

Tündériek a kis ikrek, olyan kis aranyosak :wink:



Lamásza :)

Lacinak jobbulást!
Vendég
 


Susy!
Még csak tervben van, mert Bécsben tudjuk csak megnézni és csak hétvégén ér rá a férjem, de most meg mennem kell az egyetemre. talán a jövő héten. :wink:

Beszéltem Fencikével: nagyon jól van, minden rendben, ha lehet húzzák a 38.-39. hétig. Most van 36+1-en. :D

Krisz!
Fenci is nagyon örült Nektek és drukkol!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Haga!

Köszi! Albert baba hogy van elmúltka a kiütések, olvastam a másikban :(

CSajok!
Ezek a babák gyönyörűek! Kép
Vendég
 


Jaj Krisz, gratulálok! Annyira örülök és drukkolok továbbra is! Na, azért csak odaért tizenketteskének a drukkom! :wink:

Susy, Vicky, Mami!

Gyönyörűek a gyerkőcök! :wink:

Zsófi!

Szépen látszik már a pocak! Szerintem pont jó! :wink:

Na, most csak a képek ugrottak be és Krisz, majd jövök még! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?