Új privát üzeneted érkezett!

Amia

Milyen táncórára jársz?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Sajna nekem sem jó megyünk a meddőségibe kiderült hogy PCO-m és endometriozisom van :cry: :cry: :cry:
Nagyon kivagyok most bukva:( :( :(
Érezzétek jól magatokat!
Puszi mindenkinek! :wink:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok!

Nekünk a csütörtök lenne jó, és jönne valaki 4-re?, mert akkor tudnánk menni.

Vagy ha nagyon sok mindenkinek nem jó, szerintem tegyük át jövőhét szerdára, mert annak semmi értelme, ha 3-an, négyen leszünk csak.
Jucus: Ezek mit jelentenek?

Mindenkinek legyen szép napja!

KépKép
Kép
cinix
 
 

 
 

Hastáncolok, és Salsázunk a párommal.
A csütörtököt közben lehet meg tudom oldani, de még nem mondok biztosat. Azért mondjátok el, hol van ez a teaház, meg le lehet-e tenni a babakocsit nomálisan, mert mi még anélkül nem nagyon tudunk mozogni.
köszii

amia
 
 


Jucus


Sajnálom, de biztos sikerülni fog neked is a baba!

Akkor mikor legyen tali?

Amia

A hastánc és a slasa is nagyon jó, sztem mi is elmennénk a férjemmel, mert ő is mondta már.. majd ird meg hova jársz!
A teaház a piacnál van a sarkon. Ki is van írva hogy Goloka teaház.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!
A mostani csütörtök nekem sem nagyon jó mert még mindig nem szabadultam meg 100%-osan a baciktól.Pedig már homeopátiás sziruppal is kezelem magam,de lassan haladok a gyógyulás útján!
Már szerencsére nem érzem erőtlennek magam,de azért még óvatosan mocorgok!Nem szeretném ha bárki is elkapná tőlem,pláne,hogy a babók is ott lesznek.
Olvastam,hogy a megfázás nem okoz bajt a babánál,csak a láz.Arra nagyon figyelek!Egy kicsit aggódok azért ,mert ahogy köhögök csak rázkódik a manó,gondolom ez nem valami jó neki.
Volt valaki náthás a terhessége alatt?

A Salsa az nagyon jó lehet,hallottam arról,hogy egy régi ismerősöm jár Gyöngyösre Salsára és mindig ajánlja a salsás estéket az iwiwen is.Pecze Szabolcsnak hívják,talán ismered!!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziszi!
A védőnöi előadásokat elkezdik újra és akkor az elejétől tudunk menni!Most az a legfontosabb,hogy végre kilábaljak ebből a fránya náthából!!

Kép
nicoleangel
 
 


Nicol: Jót nevettem: "ahogy köhögök, csak rázkódik a manó" :lol:

Hidd el, ezek a picúrok azt élvezik, ha rázkódhatnak. Ha majd nagyobb lesz, érezni fogod, ha megpihensz (pl. este az ágyban) rögtön mocorogni fog és így mutatja ki a nem tetszését a nyugi miatt.

Én is voltam náthás, lázas pont mikor annyi idős voltam (terhes) mint Te. Én szopogatós homeo golyót szedtem, bevált, pedig nagyon beteg voltam.

Pusza mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Eddig Pesten jártunk Salsára, de mi ott totál klasszkus versenytáncosan tanultuk, itt meg ekte kubai van, szóval elkezdtük most kezdő csoportban, mert teljesen más.

Hettie, most pénteken kezdődik a kezdő tanfolyam a 3-as iskolában, ez lesz az első óra. Ha gondolod, gyertek el, és nézzétek meg. Heti 1x van, ha bérletet vesztek 1100 egy alkalom, 90 perces az óra. Csütörtökönként meg ingyen gyakorlás van, összejárnak jópáran, és a haladók segítenek a kezdőknek. Ha valaki tud vigyázni addig a babára, igazán jó kikapcsolódás. Nézzétek meg, hátha beleszerettek. :)
A hastáncot meg csak isteníteni tudom. Azt 2,5 évig csinálta, aztán kihagytam több mint egy évet, de most itt Gyöngyösön megint elkezdtem. Hál Istennek ezt nem nagyon lehet elfelejteni, szóval olyan mintha ki sem hagytam volna. Azt is tudom ajánlani :P (nem fizetnek ám a lobbizásért :D)

Akkor most mi is lesz a holnappal? Mert asszem megoldottam mégis. :roll:

amia
 
 


Sziasztok!

Na lányok,akkor szerintem tegyük át a jövőhét szerdára.Azt hiszem Cinix mondta a szerdát.Addigra hátha jelentkeznek a többiek is.

Nikikém,Neked meg gyógyulást de gyorsan!!!! :lol: :lol:

Jucus!Pontosan mi a baj?Nekem kínaiak ezek a szavak! :oops:
De jövő héten tudsz ugye jönni a talira?

Ha valaki nem tudná hol van ez a Teaház,nyugodtan kérdezzen!
Tudom sokan vagytok,akik nem vagytok járatosak Gyöngyösön.

Cinix!Akkor az sem árt a babának,ha megijedek valamitől?Például az előbb néztünk egy thrillert a párommal és az egyik jelenetnél nagyon megijedtem. :oops: :oops: :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó!

Szerintem, nem árt, de inkább ne nézz ilyen filmeket.

Képzeld! Én azelőtt imádtam a horror filmeket, más film nem is kötött le :oops: . A terhességem alatt egyet sem bírtam megnézni, nagyon féltem.
Azóta sem nézem, nem tudom már megnézni őket.

Egyébként , nem jó ha ijedezel, mert megérezheti a kicsi is.

Látom, már hét hetes vagy 8)

Akkor jövőhét?

KépKép
Kép
cinix
 
 


Amia

Én nagyon szeretnék menni, de sajnos a férjem néha délutános, vagyis most probálnak áttérni a normál műszakra. Remélem rá tudom beszélni. ha nem, akkor lehet menni egyedül is? Hátha lesz ott valaki a párom, vagy ilyen nincs? Hastáncra hová jársz?

Niki

Jobbulást!

Cini
Nem láttalak mostanában msn-en.

Akkor jövőhéten lesz a tali?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Lányok csk egy gyors bekukk,mert most nagyon nem érezni jól magam! :x
Nincs semmi baj,csak nagyon hányingerem van,jobb lesz lepihenni azt hiszem.

Szóval akkor legyen tali a jövőhéten!Ha a többieknek jó,akkor maradjunk a szerdában!

Jó éjt Nektek!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Drága Sziszikém!
Látom eljött a te hányingeres időszakod is,jó mi???Pihenj sokat,nekem bevált az, ha nagyon hányingerem volt bekaptam egy háztartási kekszet.Vigyázz magadra!!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!

Sziszkó! Jobbulást!

Hetti! Én sem láttalak mostanában az msn-en , biztos elkerüljük egymást.
Én ha gépnél vagyok, mindig bejelentkezem.

Enikő????!!!!! Hol vagy? Csak nem rossz a DWeb?Annával mi újság?
Már jön a jó idő, mehetünk majd játszóterezni 8) . Bár Emmát a patakoldal jobban érdekli :roll:

Szép napot mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Persze Hettie, jöhetsz egyedül is. Forgásban táncolunk, így ha kevesebb a fiú, akkor is mindig táncolsz párban is, mert forognak.
Hastáncra a Malom étterembe járok.
Ha gondolod, honap lesz az első Salsa óra, fél 6-kor, 3-as iskolában. Picit érkezz/érkezzetek előbb mert egyszerre megyünk be a hátsó tornaterembe, hogy az elsőbe a focimeccset ne kelljen állandóan megszakítani. Meg a jegy/bérletvásárlás miatt is érdemes picit előbb jönni. Kényelmes ruha, váltócipő. Más nem kell. :wink:

amia
 
 


Sziszi!
Szívből gratulálok! Vigyázz nagyon magatokra!
Egy volt közös kolléganőnk is hasonló idős kismama mint Te. Lehet, hogy már hallottál is róla.

Ui.: Köszi az iwiw-en a megjegyzést! :wink:

Puszi,
Ágota
Vendég
 


Niki,Cinix!
Köszi szépen!Tényleg próbálok sokat pihenni.A háztertási kekszben valami csodaszer van,tényleg hat! :lol:

Ágota!De örülök,hogy írtál!Úgy eltűntél!Valami baj volt,Vagy csak a kis Lili foglal ennyire le?
Most felcsigáztad a fantáziámat,ugyanis én nem hallottam egyik volt kolléganőnkről,hogy kismama!
Kérlek áruld el nekem,hogy ki az!De csak akkor,ha nem titok! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát valószinű megkell műteni de akkor is csak 20 %-om van arra hogy babám lehessen.Tele van a a petefészkem cisztákkal. :cry:

De a jövőhéten akkor én is eltudok menni a talira.Hol is van ez a teaház???

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Szia Jucus!
Gyöngyösi piacnál a sarkon van ez,ahol régen a Hangár volt azon az oldalon!Ha a Huszár szobortól jössz,akkor a Pizzeria-val egyvonalban a piac fele nyíló utcában van jobb oldalt!!
Még én sem voltam,de láttam ,hogy ott van!


Szerdán mikor van a tali??Megyek én is .!!!

Kép
nicoleangel
 
 


Ma megyünk barátnőkkel a megasztár koncertre, utána meg ráveszem őket menjünk bulizni névnapom alkalmából:)

Jó 7végét mindenkinek!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!!!
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK,JÓ SZÓRAKOZÁST!!!TELJEN ÚGY A HÉTVÉGÉD,AHOGY SZERETNÉD:)

:?: :?: HOL VAGYTOK LÁNYOK :?: :?:

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!

Én suliban voltam. Találkoztam Beussal, Ő is ott volt, úgyhogy nekünk meg van az alibi :lol: .

Henikém! Boldog névnapot neked!
Jó bulizást! De igazi "ereszd el a hajam" legyen ám!

Holnap megyünk Miskolctapolcára, a barlangfürdőbe. Bi-Bíííííííí

Puszi mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot kedves Henik! :)

Hetti! Nagyon irigyellek! Én is akartam menni, de a férjem most ment el dolgozni és így nem tudunk menni a koncertre. :( :cry:
Pedig milyen ritkán van ilyen jó koncert...

Én is igazolom Cinit! :) Én ma annyit figyeltem, hogy meg is fájdult a fejem...már csak érteni kellene. Ja, Cini! Én azért sem irigyellek! :P

Talira mi is megyünk! Remélem, Marcinak tetszeni fog a sok kis lurkó társasága. Nem sokat van gyerekkel.

Szép hétvégét! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Hettie,O.Heni!Nagyon sok boldog névnapot kívánok Nektek!!

Hettie!Remélem jól sikerült a szombat estéd! :lol: Majd mesélj!!!

Cinix!Most irigyellek kicsit a Barlangfürdő miatt! :oops: :wink:
Épp most voltak itt párom tesójáék,hogy menjünk valahova,de semmi épkézláb dolgot nem tudtunk kitalálni.Egyedül a strand lett volna jó,dehát oda meg én nem merek menni,most még a terhességem elején. :cry:

Lányok!Akkor tali legyen szerdán délután 4 -kor?
Légyszi akkor mindenki jelezzen vissza,hogy jön e!Bízom benne,hogy sokan leszünk!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok,

Heniknek,
nagyon boldog névnapot kívánok!
peppisimo
 
 


Sziszi!
Megyünk együtt szerdán??Talizhatnánk 15.40-kor a zenesulinál!!Jó neked??

Kép
nicoleangel
 
 


Köszönöm mindenkinek a köszöntést!:)

A tegnapi nap jól sikerült, de nem voltunk táncolni... majd csak összejön. Reggel délben keltünk fel:) Most meg már olyan fáradt vagyok, nem sokat aludtam, plussz nemrég értünk haza Egerből, 3 órát sétáltunk, manó bírta! Nem is akart hazajönni, mert találkoztunk azokkal akikkel 2 éve egy helyen nyaraltunk. Nekik is hasonló korú gyerekük van, aztán ellabdáztak. Manó még kergette a galambokat is. Majd ha sikerül teszek képeket.

Tali nekem jó:)

Cini
Ha gondolod utközben felveszlek titeket, meg haza is viszlek.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Niki!Én előtte útbaejtem a házidokimat,de ha van kedved és oda elkísérsz,annak nagyon örülnék!Úgy gondoltam,hogy 2 körül indulnék itthonról.Jó Neked ha akkor a zenesulinál 2-kor talizunk?

Majd még este jövök Csajszik!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Hetti!

Megkérdeztem anyósomat, és azt mondta felvisz Ő. De, nagyon szépen köszönöm, hogy gondoltál ránk. Egyszerűbb lesz így, nem kell autósülést be-és kiszerelni, mert az övébe van.
Várjuk a képeket!

Jucus!

Akartam neked írni már, de elfelejtettem :oops:
Szóval, szerintem, most mindennél fontosabb, hogy meggyógyulj. Még a gyereknél is. Ne görcsölj rajta annyit, jön az a baba majd meglásd!

Most csak magaddal foglalkozz! Lazíts, kényeztesd magad , vagy csinálj bármit amitől jobban érzed magad.
Majd TALI-in jól kibeszéljük magunkat. (Persze ha Emma nem szedi szét megint a berendezést, és marad időm veletek beszélgetni.)

Ja! A fürdőzés jó volt. Eleinte félt Emmus, de aztán már alig bírtuk kikönyörögni a vízből.
Sziszi:Egyetértek, a fürdőzést jobb ha hanyagolod egy időre.

Szép napot mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Oks!Én tuti ott leszek!!!Remélem megismerlek benneteket!! :lol: :wink:
Puszi mindenkinek!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok!

O.Heni,Beus,Amia,Peppisimo,Melinda,Ágota!
Ti jöttök szerdán a talira?????

Ancsinak írtam ma sms-t (Ma néztem végig,hogy melyikőtöknek van meg a száma,és az övé is megvan) Szóval ő nem tud jönni,mert mind a két kisfia beteg! :cry: Jobbulást Nekik! :D :D :D
Ja,és azért nem írt mostanában,mert most kötötték újra Nekik a netet.

Niki,akkor jó Neked 2-kor,ahogy írtam????

Jucus!Én biztos megismerlek,jó az arcmemóriám!Ha mégse,akkor mulya vagyok! :oops: :oops: :oops:
De privibe cserélhetünk tel számot,és akkor felhívsz,ha végképp nem találsz a megbeszélt helyen senkit!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszi:Inkább csörgess meg amikor végeztél a dokinál,és akkor elindulok,útközben meg talizunk valahol,majd egyeztetünk telcsin:)Nem akarok sokat úton lenni,mert a manó rögtön jelez,hogy elég a mászkálásból!!

Lányok én majd lehet,hogy bénáskodok első találkozón,mert nem vagyok ennyire informált mint Sziszi barátnőm ,de erre jó ez a tali,hogy jobban megismerjük egymást!!

Most akkor hányan is leszünk??

[/img]

Kép
nicoleangel
 
 


Ja elfelejtettem,hogy a védőnői előadásokat április 16.-án kezdik újra minden csütörtökön lesz 13 órátol!!!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!

Próbálunk 4-re ott lenni, de Marcitól függ, megint összevissza alszik délután.

Ancsi! Azért írj majd, ha tudsz, mert már hiányzol! :) És jobbulást a gyerkőcöknek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Ancsi

Jobbulást a gyerekeknek!

Most főleg azok figyeljenek, akik fősulira járnak!!
Ha kell gépelni bármit, dolgozat, szakdolgozat, vagy fordítani (németről, vagy fordítva) Akkor szóljatok!!! Nektek persze kedvezményesen, de másnak is szóljatok ismerősöknek, évfolyamtásaknak, stb, nekik már nem jár kedvezmény:)
A tarifákat még nem találtam ki.

Akkor holnap tali, de jó:)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sajna mi nem tudunk menni holnap, még ma este utaznunk kell Pestre, és csak csüt délután jövünk haza :(
Érezzétek jól magatokat, remélem a következőn már mi is ott tudunk lenni.

amia
 
 


Sziasztok!
90%,hogy tudok menni,köszi Sziszi,hogy szóltál,voltam itt reggel,csak épp Pistikének kellett a billentyűzet,nem tudtam írni!
Remélem nem esik majd,mert busszal megyünk,így tudom csak megoldani,mert apa éjszakás,és inkább jöjjön értünk,mert nem tud hol kolbászolni egy órát....
Sziszi,ki tudsz jönni elénk a főtéri buszmegbe??Vagy 15:25,vagy 15:50-re érnénk be.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda!
Én a tali előtt megyek dokihoz,nem tudom pontosan mikor végzek.De a Nikivel is talizok,ha a dokinál végzek.Akkor téged is felhívlak!Remélem 3 -fél 4 kor legkésőbb végzek!
Akkor majd holnap hívlak!!!!

Niki,Téged is!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


OKÉ!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok,

sajnos mi nem tudunk menni holnap, nekem elég zsúfolt a hetem, tegnap dokinál voltam, a héten vmikor mennem kell(ene) vérvételre is, pénteken vizsgázom + van két házidogám amit szintén péntekig le kéne adnom.. :roll: :roll:
Remélem legközelebb sikerül eljutnom és megismernem Titeket személyesen is :wink:

Beus, Sziszi, Peppisimo, nagyon köszi a köszöntést aranyosak vagytok! :)

Sziszi, hogy vagy? Hányinger, fáradékonyság? Végül választottál dokit, vagy majd később?

Melinda, nálatok mi ujság? Te hogy viseled a kismamiságot? :wink:

Jucus, nagyon sajnálom a történteket.. :cry: Csak Cinit tudom ismételni, most Te vagy a legfontosabb, gyógyulj meg minél előbb!! Utána majd lehet a babára koncentrálni, reméljük minden a lehető legjobban fog alakulni!

Jó éjszakát és holnap érezzétek jól Magatokat, gondolom a gyerkőcöknek külön szuper lesz együtt :wink:
o.heni
 
 


Sziasztok!

Remélem még géphez ültök 4-ig!
Sajnos nekem le kell mondanom a talit,nem tudok menni! :cry:
Nem érzem magam túl jól!Azt hittem,hogy lesz erőm elmenni,de sajna hányingerem van.Jobb lesz ha lefekszek délután.
Higyjétek el,nem lennék jó társaság! :?
Neket akik mentek,nagyon jó szórakozást!!!!! :lol: :lol: :lol:
Ígérem a következőre én is megyek!!!!
Remélem addigra túl jutok ezen a rosszullétes időszakomon!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Most értem haza a Taliról. Csak hárman voltunk (gyerekekkel együtt 6-an).
Azért jó volt. Csak kár, hogy sokan nem jöttek.

Sziszi jobban vagy már? Pihenj nagyon sokat!!

Puszi

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!
Sajnos én sem mentem el a találkozóra!Hívtam Sziszit és mondta,hogy rosszul van és inkább lepihen egy kicsit és nekem is más jött közbe.
Remélem azért jól éreztétek magatokat !!
Sziszi:Pihenj sokat és ha hányingered van,akkor tudod a HT keksz csodákra képes!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!

Még egyszer,nagyon sajnálom lányok,hogy nem tudtam menni! :cry:

Cinix!Ki volt még rajtad kívül?Gondolom a Hettie és a Beus?!
a Melinda írt nekem sms-t,hogy kedd este tudta meg,hogy az AFP vizsgálaton valamelyik eredménye nem lett jó,és egész éjjel nem aludt miatta,nagyon ideges volt!Ezért nem jött!

Melinda!Remélem azért nem komoly!Írj,amint tudsz! Drukkolok!!!!

Niki!Pihenek sokat,ígérem!!!!
Sikerült időpontot kérnrd a 4D-re?Mikor mész?
Kíváncsi vagyok,hogy milyen élményekkel jöttök onnan haza!
Megbeszéltük Tomival,hogy ha megéri elmenni,akkor én is jelentkezek majd ha ott lesz az ideje!

Jucus!Te azt mondtad,mész a talira!Közbejött Neked is valami?Remélem jól vagy!

Az Ágotának is írtam még kedden,hogy jöjjön a kislányával,és azt írta,hogy ha olyan lesz az idő,mennek.De sajna tegnap elég hülye szeles idő volt.Gondoltam,hogy nem fognak menni.

AZ Ancsi meg puszil Benneteket!
Azért jöhetnél már Ancsi!Írj,hogy mi újság Veled!A fiúk már jobban vannak?A vizsgáid,hogy sikerültek?

Amúgy köszi Lányok,de sajna nem vagyok jobban!
Kedden összefutottam egy Bosch-os csajszival,neki már csak 5 htee van a szülésig.Azt mondta,hogy ugyanolyan rosszul volt mint én,de őt ez a rosszullét 5 hónapos koráig kísérte!Pffff!Bele gondolni is rossz! :?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sziszi:Jövőhét szerdán megyünk fel 12.20-ra.Nagyon aranyos volt az emberke aki felvette a telefont,viccelődött,meg nevetgélt.Állítólag a vizsgálatot végző nő is ilyen közvetlen!Úgy gondoltuk Zolival,hogy menjünk el az elején ,mert nagyon sok mindent megnéznek,többet mint itt Gyöngyösön 12 hetesen!Itt csak az ülőmagasságot,fejméretét és a gerincét vizsgálják meg.Ott meg még a combjait is,szivecskéjét,belső szerveit és még nem is tudom miket!Ezt onnan tudom,hogy a barátnőmék most voltak!Bejöhet Zoli is,így végre láthatja ő is!Adnak 20 perces DVD-t,képeket...stb Kérdezte az emberke,hogy hány hetes vagyok és mondtam,hogy akkor 15 hetes leszek,erre felvidult és mondta,hogy hurrá,akkor megtudják majd mondani,hogy focista vagy balerina lesz-e!!Végezetül kérdeztem,hogy mit vigyek magammal és csak annyit mondott,hogy a ""pocaklakót otthon ne hagyjam!!!""
Ha esetleg utána akarsz nézni,akkor itt megteheted:

www.4dultrahang.hu az első oldalon,ami rögtön előjön,már azon rajtavannak az akcióik!!

Hát ahogy olvasgattam,nem igazán jött össze ez a találkozó,tényleg sajnálom!!Úgy el tüntek a többiek...hol vagytok??
Amúgy hogy viselkedtek a gyerekek,nem szedték szét a berendezést?Sokan voltak a Teaházban?

Kép
nicoleangel
 
 


Igen csak mi hárman voltunk, Cini, Beus, meg én. Sajnálom hogy a többiek nem jöttek.

Niki
Vigyél csokit, ez bevált recept, más is alkalmazta, attól virgoncabb lesz a baba, és akkor lehet többet is láttok belőle.

Sziszi
Nekem a rosszullétek a 11.héten kezdtek múlni, ez mindenkinél változó, van aki végig rosszul van.

Arti rosszalkodott egy kicsit, bántotta az Emmát, de szerencsére nem volt vészes.

:oops:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Múltkor nem jól írtam le ,hogy hol is van ez a Teaház.Bár nem sokat tévedtem,de most láttam,ahogy a piacra mentünk,hogy nem is arra nyílik a bejárat!Na mindegy azért megtaláltam volna,az régen a Tropical volt!!

Hettie:A csokit bevetem,azzal nem lesz gond:)Kiváncsi vagyok,hogy milyen nemű a manó!Nagyon úgy érzem,hogy kisfiú,attól függetlenűl,hogy a család kislányt vár,mert már van 3 fiú unoka!!Tuti megsiratom ezt az eseményt:)De aminek a legjobban örülök,hogy látja végre Zoli is!

Sziszi:Nekem is kb a 11-12 héttől kezdett csillapodni a hányinger.Most egy kicsit a szagok és illatok irritálnak!Nemcsak a Zoli parfümje,de még az enyém is zavar!!


Képzeljétek megszálltak minket a hangyák,a 4.-en lakunk és a lépcsőházba ki van téve egy csomó virág és szerintem onnan másznak be hozzánk.Szerencsére csak a bejárati ajtóig jöttek,mert csináltam nekik egy kis koktélt és odaszórtam a résekhez!Úgy néz ki hogy bevált:hurrá!!!Órák óta egy sem jelent meg!!
A koktél: fahéj,szódabikarbóna és kis szeletekre vágtam egy fokhagyma gerezdet és betoltam a pici résekbe!!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!

Van egy játék, ami azért van hogy megszerettessük a gyerekekkel az olvasást.

A lényege, hogy egy könyvet kell elküldeni valakinek, és 36 könyvet kapsz vissza cserébe.



A játékban 0-6 éves gyerekek vehetnek részt ( a szüleik segítségével).



Akit érdekel írjon, de csak annak küldöm el, aki komolyan veszi és nem dobja ki a levelet, mert megszakad a lánc és sok gyerek könyv nélkül marad, még ha Ő be is tartotta a szabályokat.



A játékról bővebben:



Ha megkapod a levelet , akkor a kijelölt gyermeknek (oda lesz írva, hogy hány éves) küldened kell egy könyvet.

Ha ez meg van, akkor még hat gyermeknek aki benne van a játékban (és be is tartja) el kell küldened a levelet. Ennyi a teendőd, és pár héten belül 36 könyvet kap a gyerkőcöd.

Nem kell drága könyvet venned, én 900 ft.-ért vettem egy 3 éves kislánynak.



Szóval, ha benne vagy akkor priviben küld el a gyerkőcöd nevét és címét.

Nicol: Szorítok, hogy a babóca jól megmutassa magát.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!
Sajnálom lányok,hogy nem tudtam menni,nem jó lett az AFP-n belül a korrigált HCG, nem aludtam sokat....egész éjjel agyaltam,forgolódtam.Majd még megyek uh-ra,de a doki szerint így is alacsony a kockázat,mert csak az az egy nem jó,de az se sokkal több,mint kellene!
Ebbe a játékba én is benne vagyok Cini,ma adtam postára egy kislánynak a könyvet!!!Kíváncsi vagyok,én mennyit kapok vissza!!!
Nicol!!Engem úgy megvizsgáltak itt Gyöngyösön,hogy le a kalappal,állkapocs,comb,gyomor,ujjak,szemüreg,orrüreg,mindent alaposan,közbe meg mondta,hogy mi micsoda!!!A Krisztinánál voltam.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?