Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép))

JubiKép
Tárta karokkal és ajtókkal várjuk a családodatKép)) És igen, nézd már meg a szalvétát is légysziKép A bocisatKép

SzandraKép)
Egyem a lelked Te tündér! Imádom a szalvétákat, amit kaptam ma Tőled!!!!!Kép

EraKép
Köszi a MarcimegnézéstKép Akkor gyűjtögetem a pénzt a lagziraKépKépKép

KataKép
Ezt találtam:
http://babanet.hu/album/albumimages/1752/40606.jpg
esetleg kelleKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


drezsy
nézd a mailedet!!!!

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


SzandraKép

A csere topikot kukk meg!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Itt vagyok újra!!!!!!!!!!!!!!!

Fél órán keresztül leszek az IRC-n Jubi, várlak ott!

Sokat írtatok a hét végen, de nekem a gépem rossz volt, így most olvasgatlak vissza titeket.

Anikó
naspolya
 
 


Mindenki nagyon ügyes volt, szép dolgokat készítettetek.

Ágiboszi!
Nagyon belemerültél a gipszöntésbe! Hol vagy?
Ugye nincs baj?

Drezsy!
Gratula Sebinek! Vettél tükröt???????????
Most kezdődik a élet, a csemetével. Meg sem áll majd, és emiatt Te sem. Meggyógyultál már?

Kata007!
Én küldtem neked ebből a kék margarétás katicásból!

Jubi!
Nekem is néznél ebből az állatkás sz-ból?
Nagyon tetszik a ceruzatartód!

Manóka!
Nagyon szép a képed, úgy szedted le a festéket vizes szivaccsal? Vagy átkented fehér festékkel?

Estére még jövök, de most esti elfoglaltságaim miatt távozom.

Anikó
naspolya
 
 


Sziasztoooooooooook!!

Koda, Zsu, posta elmaradt, az időjárás viszontagságai miatt. Szegéééény Marci Kép

Anikó! már azt hittem lementél a térképről.
ja, tükör nem kellett, csak 2 pár zokni. egyik a balkézben, másik a jobba, és nem volt mivel kapaszkodni...
amúgy nagyon óvatos Sebike, ha megunja a járást, vagy úgy gondolja elég volt az a 2 méter, akkor térdreereszkedik nagyon finoman, és négykézlábaz tovább. Épp ma mondták, hogy egy hét, és meg sem lehet állítani. Én erre nem mernék mérget venni. Sebi nem az a kapkodós fajta. KépKép

Ane! néééééézteeem!!

mindenki csodálja meg a profilomat! Ane követte el a vágó szerepét.
csillió billió millió köszönet érte

drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!
Nagyon jó lett a megújult profilod!!Kép Kép Kép

Anikó!
Persze, hogy nézek neked is ebből a szalvétából!!

Ez egy másik fajta bocis szalvétából készült: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kisbocis_kisk_p.JPG
Ez pedig mi is lenne más, mint egy újabb cserép Kép: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/aranyos_oliv_s_cser_p.JPG

Anikó!
Írok neked mélt!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!!!!!!

én is akarok aranyos bocisokat!!!
mindkettő tecccik!

drezsy
drezsy
 
 


SziasztokKép

Anikó,
nem vesztem el. Megy ezerrel a gipsz kiöntös project, most száradnak a keretek és a kis figurák. A festékeket még nem kaptam meg sogórtól, lusta disznó hozniKép De sebaj jön még kutyára teherautóKépKép
Pénteken kapok manit ha minden igaz, akkor ujra elugrom a remoba és veszek még egy két dolgot.

Lányok,
egyre szebbeket alkottok, nekem meg csak csepeg a nyálamKépKép
Lassan kiállitást lehetne szervezni belőle.

Tényleg jut eszembe, Anikó nem te mondtad hogy jársz olyan helyre is ahol keresztszemeshez lehet beszerezni dolgokat??

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Manóka!
HOlnap este érkezik a csomagunk Pestről!!!!!! Bár lehet, hogy énhozzám már csak csütörtökön jut el. Ha itt van, egyből szólók!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Én is alkotok ám.Kép
Szétszedtem a lakást.Kép Nagytakarítok.KépKépKép Úúúúúútálom.Kép
Aki esetleg beállít váratlanul, nem fogom elküldeni. Beállhat ablakot pucolni.Kép Ki jön???

Jubi!
Jól olvasok a sorok között? Miskolcra jöttök Kodához? Ha igen, akkor hagyd ott nála a bocisaimat ha kapol, s így nem kell postázni, tőle hamarabb hozzámkerül.
Jó a bocisod!Kép És nem azért mert elfogult vagyok a boci nick miatt.Kép A szélén a folt ugye szalvéta?

Koda!
Ha azt kérdezted, hogy "kelle" akkor válaszom:
Igen!Kép Kérem!KépKép
Ha azért raktad fel mert Neked kell, ki kell ábrándítsalak, ilyenem még nincs.Kép

Most olvasom Anikót, szóval van ilyenem. Pontosabban lesz ilyenem.Kép De nem adok! Hi-hi!KépKép

Anikó!
Ezek szerint úton van a csomag? Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Igen Kata Úton!

Van rózsaszínben is ugyanilyen!

Anikó
naspolya
 
 


Jubi!
Nagyon ügyi vagy!!
A cserésbe írtam, hogy tettem fel szalvétákat, lehet válogatni...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


KataKép

Igen, neked akartam a katicás szalvétát, de Anikó megelőzöttKép Na, hátha sikerül valamit Neked adni egyszerKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anikó!
Köszi!Kép

Koda!
Ne izgasd már magad!Kép Tegnapi emilem megkaptad????

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Zárporozó jó reggelt

hasatokra süt a pék ( nap híján)
jöhetne már egy kis jóidő...
utálom eztetet!

csákó
drezsy
 
 


Kata!
Bizony megyünk vasárnap Miskolcra, rokonlátogatásra; megszületett a sógoromék negyedek!!! babája. Három lány után egy fiú!
Kodának pedig viszek egy keretet, és akkor a te szalvétádat is otthagyom neki. Bár éppen tegnap robbant le a kocsink Kép, ma visszük a szerelőhöz, remélem addigra elkészül.
Ja és látom kérdezted, igen a bocis szélén a bocifoltok is szalvéták.Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


drezsy
most mi a baj??? ezerrel süt a nap, mi vonulunk is ki a játszótérre KépKép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


JubiKép
Szuper, hogy jösztök erre felé, márha az autó engedi. Akkor majd pontosítunk, hogy mikor, merre, hogyanKépKép Sógoréknak pedig gratulaKép

Itt is zuhog az eső. KataKép Legalább nyugodtan takaríthatszKép

DrezsyKép
Valahogy kihúzzuk még 2 napigKép Tegnap Marci kapott 2 db zoknitKép

AneKép
Melyik kontinensen lakszKépKép Itt is zuhog.Kép
Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anikó

megint ment egy mél!
Kép

köszi KépKépKépKép

drezsy
drezsy
 
 


Anikó!

Bocsi, hogy nem válaszoltam, de már az üzenetedet sem tudtam elolvasni, mert valami elromlott a nettel és csak mostanra sikerült megjavítani. Nagyon szívesen elmentem volna, mert jó pár dologot kiválasztottam.
Megkérdezhetem, hogy mikor mész legközelebb?
Az első művemet anyukámnak adtam szülinapjára és nagyon tetszett neki, először azt hitte, hogy én festettem, de elárultam a trükköt.
Köszönöm a segítséget!

Móni

Kép
móni23
 
 


Drezsy!
Nagyon arik vagytok a képenKép

Jubi!
Én már nem is mondok semmit a műveidre.
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
krampuszmama
 
 


Szandra!

Köszi!
ami meg Jubi képeit illeti, azért neked sem kell szégyenkezned KépKép
a szafaris és az elefántos belefér még a dobozba, ugye? KépKép

drezsy
drezsy
 
 


KépKépKép

manóka
manóka
 
 


Jubi,
szépeket alkottál, de gondolom, ez nem újdonság nekedKép
a csomagot már nagyon várom, majd üzenj, hogy mikor, hol, mennyiKép
Az István úti bolt,jól emlékszem, hogy csak délutánonként van nyitva?

Koda,
mehetsz te háztűznézőbe Erika Annácskájához, az én fiacskám minden délután bolondítjaKép

Anikó,
először lefestettem sötétre, aztán a világosat rányomkodtam, vagy miKép

manóka

manóka
manóka
 
 


KépKépKépKép

manóka
manóka
 
 


Manóka!
Apunak az utolsó pillanatban lefújták a pesti útját, így hát megkértem Anikót, hogy adja fel utánvéttel nekem az egész cuccot. Úgy gondoltam, hogy a postaköltséget elosztjuk, nem lesz olyan sok. Ha ideért, egyből szólok. Azt mondta Anikó, hogy még ma postázza, akkor holnap, de legkésőbb holnap után itt lesz.Kép
Igen, az István úti bolt csak délután van nyitva. Olyan fél kettő/fél három tájban nyit.


Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda
ezen Kép bár szívesen átköltöznék egy másikra. A déli féltekén már ki is néztem, hova költöznénk, csak no money 4 it KépKépKép
Amúgy még mindíg napos, de hazajöttünk mert bealudta csemete. Ez volt a szerencse, mert egyszer csak megjalent Anikó!!! Hurrá - mégis alkotok gyorsan valamit!!!! KépKépKép

Anikó
még 1x ezer köszönet!!!!!!!!

Kata
levél úton, van benne egy Koda ízlés, passzold át neki majd légyszike Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


SziasztokKép

AneKép
mi lesz a meglepetéééés???KépKép

Ezt most csináltam a Remos kőhatásúval:

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/40827.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/40828.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1752/40830.jpg

Koda
Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 



Koda!
Nagyon szép lett!!! Ezt a szalvétát ismerem. De mi volt az alap?

Jubi

Ui: Aki a bocisban érdekelt, nézze meg a csere-bere topikot

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsu, Koda!

Lábtyűk úton!
A gatyám ment rá a zoknitokraKép
ma már nem leszek gépnél.
holnap majd tali
addig csináljatok sok szépséges dolgot, hadd gyönyörködjek, ha már alkotni nem alkotok Kép
majd ha megjön Anikó cuccosa

na szió mindenkinek

drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!
Köszi a bókotKép
Ha jössz erre Tiéd a két szafaris, addig is a szalvétájukból tudok küldeni, ha kell. Talán van még a zsiráfosból is.

Koda!
Nagyon klassz,Kép és én is azt kérdezném, mi az alap?
krampuszmama
 
 


SziasztokKép

DrezsyKép
Természetesen a postaköltséget is állomKép nem gondoltam, hogy ingyééé adod felKép

Jubi, SzandraKép
Kösziiiii. Az alap a kreatív hobby boltban kapható fa tároló dobozka.Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi!!!!Kép

Kukk át a csere topikba!!!!!!

KodaKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drezsy!
Ismerős a baba mozgáskultúrája?Kép
Kép
Bocs, most találtam, szerintem olyan aranyosKép
krampuszmama
 
 


Sziasztok!

Jubi, Manóka!

Végre úton van a csomagotok, remélem minél hamarabb és épségben megérkezik.
Már most elnézéseteket kérem a csomagolás miatt, csak így tudtam megoldani. Bízom benne, hogy semmi nem törik el, mire Debrecenbe ér a pakk.
A szétválogatásnál - ha nem megy - segítségetekre leszek. Hívjatok nyugodtan!

Ane!
Köszi! Mégegyszer bocsi a váratlan látogatásért, de így tűnt a legegyszerűbbnek. Azért aranyos vagy, mert kicsit hülyén éreztem magam...

Mónika!
Örülök, hogy sikerélményed volt, olyan jó dolog saját készítésű dolgokat ajándékozni. Ha legközelebb megyek írok neked mélt.

Drezsy!
Mindenki megkapta a neked küldött mélemet, lehet hogy éppen te nem? Milyen zokniüzletet bonyolítasz itt?

Mindenkitől elnézést kérek az eltévedt mélekér, a gépem meghülyült!

Szandra!
Ma nagyon virgonc vagy, örülök, hogy jó a kedved!

Koda!
Újra ügyeset alkottál! Nem akartalak megelőzni Kata katicásával, de ha már megvettem és feladtam neki, szóltam, nehogy már kettőt is kapjon belőle!
Kép

Anikó
naspolya
 
 


AnikóKép

Marha jó ez a bogárkaKépKépKép Drezsy vesz a gyerkőceinknek zoknit. Zsunak is.Kép 99 ft /db. De úgy látszik nem lesz jó üzlet, mert a posta kissé drágán szállítKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Én is megdöbbentem, milyen drágán lehet csomagot feladni. Amúgy a 99ft tényleg nem sok, téli zoknit véletlenül sikerült 750ft-ér is vennem.

Örülök, hogy tetszik a katica, most csináltam először ilyet a gépen.
Nekem még ez is tetszik:
Kép

Anikó
naspolya
 
 


KOda!

látom Miskóciába nem veszik a viczet...
Azzal, hogy azt mondtam ráment a gatyám a zoknikra, arra tettem halovány célzást, hogy tökre ócsó vót a pakk.
úgyhogy a mi Manókánkat idézve "az ország legdemokratikusabb városában" még a posta is lakosságpárti KépKép, ugyanis, olyan ügyin csomiztam, hogy kettőtök cuccosa, na most kapaszkodjatok, összesen került 180.-, azaz egyszáznyolcvan forintba.
Tudok, mi?
Úgyhogy Zsunak meg elöljáróba csak annyit, hogy akkor most ezek után megint én lógok neki...
hogy fog ez valaha is kiegyenlítődni...

Most pedig időjárást jelentek.
Az ország nyugati felében halovány erőlködése látszik a Föld légteréből is jól látható, nappalok hosszúságáért, illetve a felvenni muszáj ruhadarabok számát nagy mértékben befolyásoló égitestünknek (gondoltam továbbb nem cifrázom, hátha nem jövök ki belőleKépKép ), a Napnak.
noha a juhászbojtárt érő, tüzes nap sugarai még sehol nincsenek (itt megjegyzem, még csak április vagyon), azért a próbálkozás nem rossz.

asszem erre szoktátok azt irni hogy OFF KépKép
de hát ha már senki nincs itt...

Szandra!
jaja, Sebi mozgása kb olyan mint azé a babóé, csak sebim lassabb egy fokozattal. Ő óvatosságra és megfontoltságra hivatkozva, ennyire nem koordinálatlanul halad Kép
asszem elég szaxerű voltam
ha esetleg túlságosan is, akkor húzzátok meg a ravaszt:

Kép

Drezsy
drezsy
 
 


Szandra!

most nézem, csak Pestig kell mennem a képekért...
sima ügy. KépKép
lehet ez elhamarkodott kijelentés volt részedről

viszont a szalvétáknak nagyon örülnék Kép

képzeljétek van egy virágboltos csajszi
és azzal bizniszel, hogy kiönti a sima gipsz alapot, és azt adja el, úgy alle natúre.
viszik mint a cukrot
elég ócsó is, meg nem otthon kell vele játszani.
van nála feles keret. gondoltam csináltatok. és a sablon részét is megúszom ezzel...meg úgy összességében mindentKép

bár ő ezen a szinten megrekedt. elképzelni sem tudja hogy arra hogy kerül rá a szalvéta...,meg hogy mivel kell festeni. ( de nagyon okosan tud olyan választ adni a kedves vevőnek, amivel még jobban megzavarja )

na mindegy
lehet belemenne a sabloncserébe 1-2 kép öntésének az erejéig
ezt ki is prószálom ma.
du beszámolok a fejleményekről. 14-kor nyit

Anikó!!!

valahol értekezzünk!
senkitől semmilyen mélt nem kaptam tegnap, csak jubitól Kép

drezsy
drezsy
 
 


szia drezsy!
mit szólsz, milyen korán keltünk ma??
köszi előre is a zoknikat, ha úgy érzed, küldj majd nekem szalvétákat! Kép
amúgy itt gyönörűen sütik a nap.úgyhogy csak alvásidőben leszek gépközelben!
zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Drezsy!
Csak annyit írtam, hogy még itthon voltam, amikor a rendelést írtad és hogy fogadtam azt.
Többen visszajelezték, hogy kaptak neked szóló mélt nem is egyszer, mert utána újra megpróbáltam elküldeni.
Ne aggódj Sebi miatt minden gyerek így kezdte.

Nálink is gyönyörű idő van, nagytakarítani fogok... Ahogy a lakás kinéz kitart - mondjuk - Húsvétig.

Anikó
naspolya
 
 


Zsu!

ez a hülye irc
mondom én hogy utálom!!!
soha nem vettem észre hogy itt vagy Kép((
a fenébe
tali?
okés, megoldható
csak még ne idénKép

amúgy végig a gépnél voltam, mert most hogy ezt az üzit küldöm, most veszem majd ki csak sebit az ágyból este óta

drezsy
drezsy
 
 


Sziasztok Lányok!

Ezt az őszi cserepet a tegnapi időjárás ihlette Kép: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/sz_ll_s_cser_p.JPG - mondanom sem kell a színek nem ilyenek Kép
A fiúknak viszont tegnap este is napsugaras hangulatuk volt: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/a_fi_k_boh_ckodnak.JPG

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


juborka,
bele vagyok szeretve a cserepeidbe:-)
Gyere már pestre és csinálj ekem is.
ispiláng
 
 


Zsu!

Köszi!
megérkezett a pakkod.
igaz 1-2 helyen ki volt szakadva a boríték, de ilyen apróságon nem akadunk fennKépKépKép
köszi szépen.

drezsy
drezsy
 
 


Jubi!
Édesek a gyerekek , a cserépről nem is beszélve!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
TE mennyiért veszed a cserepekhez az alátétet? Mert én most meg vagyok döbbenve azon, hogy amíg a 13 cm átmérőjű cserép kb 60 ft, addig a hozzá való alátét 100 ft. Mi ebben a logika???? Most csináltam egy tökös cserepet - nálam még mindig őszi szelek fújnak -, alátéttel együtt (Zsutól véve az ötletet Kép. Most lusta vagyok lefotózni, meg feltenni, meg megmutatni....meg mindenre. Fáj a fejem, folyik az orrom, szúr az oldalam, fáj a torkom...Kép KépNa jól kinyavajogtam magam..

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Manóka!
Megérkezett a pakk!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?