Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Petra, köszönöm Neked is!
Linácska, tényleg szalad az idő...
Amethiszt, boldog szülinapot a kislányodnak!

Mi jól vagyunk, bár továbbra is úgy érzem, hogy semmire nincs időm, s már azt se tudom, mi az az alvás. (És még csak 4 napja vagyunk itthon...)

Kép Máté

Kép
Kép
ggica
 
 


annyira cuki baba máté!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
köszi, jól vagyunk, fiúk nőnek ezerrel. :D

Máté nagyon édes! :D

KépKép
dreika
 
 

 
 

bizti jó nagyok akkor már...... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom a vetélésről már nem nagyon írtok itt, de én szeretnék kérdezni valamit... 18 hetes uh-on derült ki, hogy a bennem lévő pici babának bal szívfél hypoplásiája van, és olyan összetetten beteg a szíve, hogy meg kellett szakítani a terhességet. 19. héten kellett megszülnöm a babámat, 3 napos görcsölések után sikerült is... Csak az éltet, hogy minél hamarabb újra összejöjjön a baba, és rá úgy fogok vigyázni, mintha porcelánból lenne... Bárcsak már ott tartanánk.

De a lényeg, azt szeretném kérdezni, hogy mi a tapasztalatotok, már akinek van, hogy a vetélés után tényleg hamar összejön a bébi? Állítólag termékenyebbek vagyunk utána még pár hónapig.

Köszi ha válaszoltok. :D
melike30
Győr
 
 


sziasztok csajok.itt még új vagyok.vasárnap vetéltem el 7 hetesen.melike30 nagyon sajnálom ami veled történt.úgy tudom 3 hónapot várni kell utánna lehet próbálkozni.amúgy én is azt hallottam hogy hamar összejön utánna,legyen is igy.nagyon sok erőt kivánok neked..
kistörpe
 
 


egy jó tanács ha türelmesek vgytok többet is vártok mint 3 hónap...én csak a 3 hónapot vártam ki a vetélés után és a következő baba hamar jött ugyan de el is ment ő is.....most 5 hónapot vártunk.....és sikerűlt...remélem most minden oké lesz a babómmal.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Melike, Kistörpe, sajnálom, hogy itt találkozunk. :cry:
Melike, ilyen sok hetes terhesség után biztos többet kell várni, az orvosod mit mondott? Szörnyű lehetett, kívánom, hogy minél hamarabb jöjjön a baba.
Kistörpe, a 3 hónap tényleg ilyen íratlan szabály lehet, mondjuk vannak itt, a fórumon is néhányan, akik nem vártak ennyit és nem volt gond a terhességgel. Neked is mielőbbi babavárást!

Kép
Kép
ggica
 
 


Melike, Kistörpe,
nekem pl. nagyon sokára jött a tesóbaba 16 hónapot kellett várnom. 13 hónap után derült ki, hogy a vetéléskori műtétnél elzáródtak a petevezetékeim. De szerintem nem én vagyok az átlag.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska-nekem az elzárt petevezető miatt kellett lombik programra járni,itt megkell várni a 3 hónapot,van 3 fagyis embrionk.
kistörpe
 
 


Kistörpe,
nekem megműtötték a petevezetőimet, most már átjárható, és 4. hónapban babás is lettem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép

Boldog Nőnapot Kíván minden csajnak a kisfiam!!!!

KépKép
lyndee
 
 


A dokim 3 hónapot mondott, de! :) Embere válogatja. A főbérlőm a Kaáliban orvos, és ő is azt mondta, hogy ez a 3 hónap egy a "könyvek" által írt és általánosságban mondott idő, ami nem mindenkinél fontos, illetve azonos. A mensi megléte, peteérés, és a rendes összezáródás a lényeg. Ezt meg lehet ellenőrizni.

Szóval a mensimtől, és egy orvosi vizsgálattól függ, hogy mikortól próbálkozunk. Remélem hamar esedékes lehet! :oops:
melike30
Győr
 
 


Lyndee,
köszönjük szépen a picifiúnak :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


lyndee köszönjük!!!!!
nagyon kis helyes arnika!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

sikerűlt a vizsgám!!!!!!!!!!!!!!!!mehetek nagyvizsgára :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Köszöntöm az uj jövevényt ggica gratulálok a kisfiuhoz sok egészséget kivánok.
Melike30 és kitörpe köszöntelek beneteket és nagyon sajnálom ami veletek történt. Kivánom hogy mihamarabb felépüljetek és sikerüljön.

Rolunk:mi jol vagyunk a gyogyszereket teljesen abahagytam és minden rendben van voltam 12-uh-án és minden eredmény tökéletes lett.

Kép
v.e.judit
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!
monden oké a babával ....már 41 mm-es és nagyon mozgott!!!!!!!!
és a vérömleny is már csak 17 mm-es.....és 3 cm-es volt.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:örülök hogy jól vagytok és hogy ilyen virgonc a kistesó :wink:


ve judit:nektek is örülök,gyere többször!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: köszike!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gica!
SOK BOLDOGSÁGOT, JÓ EGÉSZSÉGET NEKTEK!

Tündéri a fiad!!! HOGY VAGYTOK?? tejcsi?? LAURA?????????

alvás: kemény, de meg lehet szokni :) kitartás!!!!!!
(amikor Konstit hazahoztuk, összezuhantam. feszült voltam, kimerült. kikészített a gyerekágy a Klinikán. Első éjjel remegtem, próbáltam szoptatni, Konsti meg üvöltött. Apa nyugtatott, de nagyon nehéz volt. Aztán eltelt az az éjjel , jött a következő és így tovább...túléltük :lol: )

Linácska!
Csini vagy!!!!!!!
Nagyon várom már, h kiderüljön ki lakik a pocakban! Ugye elárulod?? neveitek vannak már??

Judit!
Jó egészséget Nektek, csak így tovább!!! Ki a dokid??? elégedtt vagy?? Gyerekek?????

Dreika!
PUSZIK!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: Képnek örülnék!

Nita!
sZUPER HÍREK!!!! Örülök nagyon!!!!!!!

NAPSUGÁR????????????????????

Puszi mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu,
már csak 8 nap, és remélem minden kiderül. Főleg az, hogy egészséges Pötty, és azért az is, hogy kukis vagy nem kukis. Ma meglett az AFP eredményem, tökéletes, remélem tényleg minden ok odabent. Most 3 napig alig mozgott, de ma bepótol mindent. Ez olyan megnyugtató. Bár vettünk szívhanghallgatót, ha kétségeim vannak, ráhallgatok pár másodpercre, és már meg is nyugszom.
Persze, hogy elárulom, hogy fiú-e vagy lány, úgysem tudnám magamban tartani :lol:

Nita,
gratula a hatalmas bébihez. Jövő héten már mész 12. hetes UH-ra is?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


lina a 12.heti uh-ra 1-2 hét mulva megyek.... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsi, h ide pofátlankodok, de vki nem tudja, mi a teendő fenyegető vetélés megelőzése esetén?

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!
Kedves Nyuszifül!
Gratulálok a kis pocaklakóhoz!

Én 2009.10.13-ra voltam kiírva szülni!De sajnos múlt hét hétfőn meg kellett szüntetni ezt a terhességet, mert nem fejlődött a baba!
Volt előjele véreztem, igaz nem nagyon de nem múlt el!
Az első terhességemmel nem volt semmilyen problémám, ez most nem így lett.
Én azt javaslom, hogyha megteheted akkor sokat pihenj!

Üdv. mindenkinek Marcsi!
balmarcsi
 
 


nyuszi kérj utrogesztant vagy duphastont...ezek segítik a babót!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nyuszifül, az én vetélésem fenyegető vetélésként indult. Pihenés, kímélet javasolt, nekem legalábbis ezt mondta a dokim, szóval Marcsihoz hasonlóan én is ezt tudom tanácsolni. És nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!
(Az én dokim annak idején azt mondta, hogy ha a baba akar, akkor gyógyszer nélkül is marad. Nem pont így fogalmazott persze, de ez volt a lényeg.)
Drukkolok a távolból, vigyázz magadra/magatokra!!!

Nita, ezek jó hírek, gratulálok!

Zsuzsu, köszönöm Neked! Laura eddig igazi kis mintatesó! (És most már én se hiszem azt minden pillanatban, hogy ezzel a "trónfosztással" óriási törést okoztam a gyerekem lelkében... :wink: ) Tej is van szerencsére, még Laura is iszogat a feleslegből :oops: és néhány nappal ezelőtt megkezdődött az a folyamat is, aminek a végére a mélyhűtőben egyre kevesebb lesz a hasznos élelmiszerek számára a hely...

Na, ébredés van... :twisted: elvégre itt az este, úgyh. kezdődik a cirkusz... :?
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
ggica
 
 


Sziasztok!
Zsuzsu, de jó, hogy jöttél!Jól vagytok?Tegyél képeket légyszi!
Tényleg, Sugi is írhatna néha...

Nita, Judit, örülök, hogy minden oké, csak így tovább!!!

Lina, szerintem kislány csücsül odabenn...

Ggica, örülök, hogy jól vagytok!
Vendég
 


Sziasztok!

Dreika!
Köszönöm a képeket! Sokat nőttek a fiúk!!! Ábel hajáért sokan odavannak, főleg az apja büszke nagyon.na nem a hajára, hanem a fiára :wink: :D !

linácska!
Van aki nem szeretné tudni a baba nemét, vagy nem akarja elmondani. Azt is meg lehet érteni. örülök, h megosztod velünk. Én pasira tippelek! :lol:

AFP gratula,

szívhanghallgató: apa és Lili is hallja??? Lili készül már???????

egy szakmai kérdés, talán tudod a választ. A t-kábelnek van egy hibabejelentős száma a 1412. Állítólag ez ingyenes. Nekem a vodás kártyámról 2800 ft-ot emeltek le, amikor ezt a számot hívtam sat tv ügyben. (Órákat kell várni, mire felveszik) KÖSZI!

Ági!
Az nagyon jó, ha Laura így viselkedik. Örülj, h szopizik, nekem a macit kell szoptatnom Konsti után :lol: :lol:

Boldog két és felediket a nagylánynak! Képnek örülnék...

Tavirózsa!
Ti -TE hogy vagytok????????????

Nálunk tombol a megfázás. Konsti köhögésére ébredtem és ugrottam... szerencsére nincs baj, csak náthás. Szinte egész nap orrszívás, orrtörlés....
Képtelenség elkülöníteni a gyerekeket, így nem is lepett meg, h Konsti is betg lett, noha anyatejes baba.
Pont emiatt várunk még az ovival.
Ábel rosszcsont, de most napokig csak pihent, semmi rosszalkodás. Nagyon szomorú volt, ebből láttuk, h valóban beteg.

Konsti homorítva közlekedik :D Háton fekvésben homorít és csúszik a fenekén.... érdekes, Ábel hason kúszott, Konsti seggen... :lol: :lol: :oops: :oops:

puszi mindenkinek!

Kép
Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


zsuzsa nagyon helyesek a gyerekek!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzsu,
a 1412 vezetékes vonalról ingyenes, de ezt így is mondják be az elején. Mobilról nem sajnos.
Figyu, ha lehet, én Tavirózsa tippjének jobban örülnék. Tudom, hogy aranyos a kispasi is, de valahogy a lányhoz húz a szívem :lol: Pont egy hét múlva ilyenkor 7:45-re megyek UH-ra.

írogatok a 2009 augusztusi babás topicba is. Ott eddig 2 lány, 9 fiú. Javítani kell az ivararányt :lol: Bár a férjem mondta, hogy tessék szépen beállni a sorba, nem kilógni. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


jol mondja a párod..... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzsu:Szépek a gyerekek!Látom jól tartod Konstit,hatalmasat nőtt! :wink:

Lina:Tudod én is fiúcskára tippeltem,de majd meglátjuk....neveitek vannak már?


Nita:Mátétól is tessék képet rakni!neketk vannak már nevek?


Lányok,Ti annyira szerencsések vagytok hogy ilyen jól viselitek a várandós napokat!Semmi hányás,rossz közérzet... :wink:

Személy szerit nekem már Juca is nagyon hiányzik!Kíváncsi vagyok a két csajra mekkorát nőttek már!

KépKép
lyndee
 
 


lyndee tennék én fel képeket de én ide meg máshova se tudok....
nevek vannak.....lány akkor liliána ha fiu akkor bence vagy levent......de még változhatnak a nevek......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyndee,
nekünk is vannak neveink. Ha lány, akkor Kata, Lili megmondta, hogy így hívják a babát, és kész. Lehet, hogy ő tud valamit, amit mi nem, úgyhogy meghajlunk előtte. Ha meg kisfiú, akkor Levente. Már Lili is az lett volna, a férjemnek ez tetszik nekem meg annyira nincs preferált nevem fiúban. De mivel kell orosz név is a gyereknek, ezért Kata Szonja, vagy Levente Szláva.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


szép neve..... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



szia vera!!!!!!
nagyon édes a kis iza!!!!!
és a műved is csodás...nagyon jó ötlet!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tavirózsa,

hogy vagy? Én túl vagyok a műtéten!

Kép
amethiszt
 
 


és hogy sikerűlt a műtéted? :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Jól sikerült, most már a szövettan eredményét várják

Kép
amethiszt
 
 


:lol:
ma megkaptam végre a kiskönyvem....és csak 1 kilót híztam!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A Lili név nekem is tetszik nagyon és fúban a Levente is és a Bence is :wink:


Lina:Lilivel vigyázni kell,kis boszi.Tudod megmondta hogy ott a tesó a pocakban amikor még senki sem tudta :lol:


Vera:Édi Iza!Mennyi haja van? :shock:
Ügyesen hasrafordul!

Az én fiam még lusti ehhez :?

KépKép
lyndee
 
 


lyndee nem lusta ő csak még nem ért meg arra hogy átforduljon.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már csak 16 óra, és megyek Uh-ra, annyira várom!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lyndee,
a picifiad egyszerűen még kicsi a forgáshoz. Lili nagyon mozgékony volt, 2,5 hónaposan már hasról hátra fodult, vissza hátról hasra csak közel 4 hónaposan.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


drukk az uh-ra!!!!!

én ma voltam a dokimnál holnapra kaptam beutalot vérvételre és a 12.heti uh-ra...........
elintéztem az ekg-t is!!!!!!!!!!!huzós napom volt!!!!!
remélem minden ok lesz holnap!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


TELJESEN EGÉSZSÉGES PICI PÖTTY LEVINK LESZ!!!
A többit majd délután, most csak gyorsan feljöttünk apuhoz...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina:Juhéééééé!Én mondtam :wink:
Gratulálunk!!!!!!!!!!
Mit szólt a család?

KépKép
lyndee
 
 


Nita:gyere mi volt Uh-n!

KépKép
lyndee
 
 


lina gratula levikéhez!!!!!!!!!!!!!

sziasztok!!!!!!!!!
minden ok a manóval......53.2 mm-es!!!!!!
láttam kezét,lábát és az ujjait is!!!!!!!!!
a tarkóredője is ok.....1.9 mm
képet délután hozok!!!!!!!!!!
olyan boldog vagyok!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?