Új privát üzeneted érkezett!

betty: most nézem korfun laktok. Dejó. :D Milyen az idő ott ilyenkor?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


adatokat kérek:

Szülés, várható ideje, lakhely, kórház,tesó:
tilda84-től
enikő76-tól
betty76-tól

Kórház:
ági791220,
ginuska,
screen,
p-emi,
pocok001,
gnemoni,
kuzsanna,
dunakavics,
chardonay,
trixi26,
kincses007

Csak hogy teljes legyen a táblázat. :D
Az újaknak meg üdv. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!
Ma voltam a védőnőnél és kiadta az ukázt, hogy háziorvos (ami nincs, mert májusban költöztem ide és nálam nem divat a betegség), fogorvos (maradok a dunaújvárosinál).

A melóhelyen még nem tudják a Nünükét, de amúgy már majdnem mindenki. Szerencsére ez a "mindenki" szinte csak dunaújvárosi, így nem kell attól tartanom, hogy idő előtt kiderül.

Az hogy fiút vagy lányt akarunk-e... hát én csak egy lánynevet tudtam eddig kitalálni, ha fiú lesz, az apja kell hogy nevet találjon... :lol:

Hm... most nézem a gondozási könyvet. én vagyok idén a 11. Csak. Pedig van 6 védőnői körzet...

Kép
Kép
vcsibe
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó régen nem voltam itt.
Borzasztóan rosszul voltam, és nem bírtam a gép elé ülni.
Iszonyat hányinger, fejfájás 24 órában. Most jobban vagyok.
Kezdem visszaolvasni kivel mi történt, majd még jövök.
Remélem, mindenki jól van, és csak jó dolgok történtek az elmúlt pár napban.

Kép

Kép
riann
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!
monden oké a babával ....már 41 mm-es és nagyon mozgott!!!!!!!!
és a vérömleny is már csak 17 mm-es.....és 3 cm-es volt......... :lol: :lol: :lol: :lol:
holnap megyek védőnőhöz a kiskönyvemért!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: Gratulálok a jó híreknek. Vérömleny meg hipp-hopp eltűnik már.

Van egy tippem a reggeli hányinger ellen: Én éjszaka kimegyek 1x pisilni amióta babás vagyok, akkor beveszem a B6 vitamint, így nem olyan borzasztó a reggel.
Sajnos mostanában elég erős rosszulléteim vannak, sajna, ez az első terhességemnél is így volt, és kb. a 10. héttől kezdett enyhülni, a 12. héttől elmúlt teljesen.
Akik már pár héttel előrébb vannak azoktól kérdezem: Nektek megvan még az émelygés?

Nekem mindegy, hogy fiú lesz vagy lány, csak egészséges legyen. De persze kíváncsi leszek a nemére, mi szeretjük előre tudni, mert jó így rákészülni. Neveink még nem nagyon vannak.

Megyek pihizni, mert megint émelygek rendesen...:-(

Jó éjszakát mindenkinek,

Kép

Kép
riann
 
 


Sziasztok Kismamik :lol:

Udv az ujaknak és gratulla! :D Dejo mar nagyon sokan vagyunk! :wink: :lol:

Angyalkrisz remelem semmi baj!! :roll: +++++++

Nitacska
Orulok,hogy minden ok! :wink: :D

Riann
Sajnalom rosszul leteket, en is eleg kutyaul vagyok. :( De orulok,hogy mar jobban vagy!

Betty
Dejoo Korfu :lol: Mi Nizzaban lakunk Fr.o-ban. :wink:

Valaki kerdezte 7veget:
Nalunk szokasos: tengerpart! :roll: Kicsit kezdem mar unni a sok vizet...de persze nem panaszkodom. :lol: Charlotte imadja! En meg ulok a napernyo alatt,nem akarom nagyon megsuttetni Nyuszkot!


csok.Monica
Vendég
 


köszi lányok!!!!!
drukk nektek is!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Udv. az újaknak!

Nitácska,
hatalmas gratula a szupi eredményekhez, csak így tovább :lol:

Kismamik, akik émelyegtek, hánytok, stb. egyuttérzek veletek, én úgy érzem, már túl vagyok a nehezén, nem merem elkiabálni, de szinte már semmi bajom a fáradékonyságon kívul. :wink:
ginuska
 
 


ginuska köszönöm!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Kismamik!

Trixi!Írj,hogy mi volt az uh-n ma!!!!!Nagyon várom!

Lányok!Angyalkrisz nagyon eltűnt! :cry: :cry: :cry:
Reméljük neki a legjobbakat!Szegény,csaknem a kórházban kötött ki! :cry: :cry: :cry:

Nita!Itt is gratula a 41mm-es babóhoz!!!! :lol: :lol: :lol:

Émelygés,rosszullét engem szinte egész nap kerülget.Szimpla takarítást 2 óra alatt elvégzem,most fél napba telik,mire végzek.Szörnyű! :twisted:
Vuk még nem volt.Én is Magne B6-ot szedek,napi 2-őt.
Valamelyikőtök azt írta,hogy napi 4-et szed.Nem sok az egy kicsit???

Monica26!Neked elhiszem,hogy uncsi mindíg a tengerpart,de hidd el,sokan cserélnénk Veled néha egy kicsit! :lol: :lol: :lol:
Itt még mindíg olyan hideg van!Brrrr!!!! :evil:

Vcsibe!üdv köztünk! :lol: Csak most 9 hetesen tudtad meg,hogy terhes vagy,vagy csak vártál vele,hogy dokihoz menj?
Én nem bírnék olyan sokat várni!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Enikő76, Betty76!
Nektek is egy nagy üdv!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nehogy már,kihagyjalak Titeket!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


GMelcsi!Vagyunk egy páran,akik október 28-ra vannak kiírva!Majd meglátjuk,hogy kinek akar pontosan a babója a világra jönni!!!! :D :D :D :D

Kkia!Te is ma voltál uh-n!Mesélj,mi volt????? :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! Már jó sokan vagyunk.

Pattogóbolha, Vivinek jobbulást kívánok, Neked pedig nyolc órányi alvást egyhuzamban!

Nita, gratula a szuper UH eredményhez!

Rosszullét... hm... ha éhes vagyok azért van hányingerem, ha ettem akkor azért, fogmosás közben mindig és ha éppen nincs, akkor aggódok, hogy minden rendben van-e odabent. A legjobb megoldás valószínűleg a folyamatos evés lenne.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Ugy néz ki novemberi baba lesz.
Ma volt petezsák,szikhólyaggal,ugyhogy ma vagyunk csak 5hetesek kb,a vonalzót is hamarosan átvariálom.:)

Kaptam Utrogestant a volt vetélésem miatt.
Holnap kezdem.

Veletek miujsi,többi UH-sok?

Nita gratulálok!!!
Vendég
 


Lányok,

láttam téma volt a baba neme. Hát én leginkább kislányt szeretnék, de ha kisfiú lesz, természtesen ugyanúgy fogom imádni...csak MINDEN RENDBEN LEGYEN!!!
Amúgy majd' megőrülök, hogy még több, mint 2 hét, mire mehetek a 12 hetes UH-ra, állandóan arra gondolok, hogy minden rendben van-e. Csodajó az első terhesség, csak fogalmam sincs mikor mit kell(ene) érezni...
Amúgy hétvége óta nekem is szinte egész nap fáj a fejem...de olyan alattomos fejfájás ez, nem görcsöl meg ilyesmi, de olyan idegesítő, hogy csak na! Mondjuk a napok óta tartó tornádó erejű szél sem hiszem hogy segít rajta...irigylem Bettyt Korfun :oops: én is akaroook!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Sikerült,átvariáltam a vonalzót.
Szerintem így jobb,mert a babánk valós adatait látom.Viszont,így hogy novermber,már kilógok a topicből:(
Maradhatok,ugye?;)

De jo lenne most Korfun:)

MA reggel megint lecsapott rám a "róka"ingerem...Remélem elmúlik.

Milyen volt az éjszakátok?
Nálunk süt a nap most 1perce,ugyhogy jön a tavasz,azért van a fejfájás is szerintem.
Tegnap front volt,mert a doktornőm mondta,hogy ügyeletes és sorban születtek a babák.
Vendég
 


Trixi,

nehogy csinálj Magadnak egy 2009 novemberi topicot és ott árválkodj!!! :lol: Itt úgyis egymásra vagyunk torlódva szülésügyileg :lol: legalább van valaki, aki végigizgulja mindenki szülését majd és ő már tök nyugis lesz, mire odakerül :D

Nekem nem túl jók az éjszakáim úgy általában :roll: sokszor felébredek, reggel meg már 6-7 kor kukorékolokés nem tudok visszaaludni, délutánra meg olyan vagyok, mint a mosogatórongy...
Vendég
 


Mrsparis!
Nem akarok csinálni novemberit,max majd járok oda is;)

Jó itt,mert kezdünk összerázódni:D

Én éjjel így alszom,mint aki leütnek,és hajnalban nincs is erőm felkelni wcre menni,ugyhogy kb mint a félőrült rohanok ilyen 6-7között mire felkelek.
Ilyenkor nem tudok visszaaludni már,én aki simán aludt 10ig még 1 hónapja is...:S
Persze délután álltó helyemben is menne:D amikor már munka van.

Tegnap este majdnem elaludtam már a kórházban,mondtam is páromnak,hogy én ilyenkor már aludni szoktam.Mivel kb 9-10között este elalszom és éjfélkor felébredek utána 1óra és visszaalszom.

Remélem mindenkinek a pozitív élményeit élem át és mindenkinek gyors szülése lesz.

Van még valaki úgy,hogy kisebb terhesség,mint a mensi szerint lenne?

Nekem már 2hete + lett a tesztem.És még csak az 5.héten vagyok:S
Vendég
 


Jó reggelt Lányok,

Nitácska, már nagyon vártam, hogy írj. Látod mondtam én, hogy minden rendben, gratulálok az óriási babóhoz. :lol:

Én ma tök jól vagyok. Ilyenkor persze ideges leszek, hogy azért nem hányok, mert van valami baj? :oops: Tiszta őrület.

Lányok ti, hogy álltok a kávéval? Mindenhol az olvasom, hogy attól tuti a hányinger, de nekem nincs tőle semmi.

Csige mi van veled? Nagyon eltüntél. Jól vagy?

Kép
gmelcsi1
 
 


Melcsi,

nekem sincs bajom a kávétól, mondjuk ultra lightos változatot iszom, extra tejest. Amikor fő, akkor nem nagyon szeretem az illatát, de ha megiszom, nincs tőle hányingerem. Szerintem ez is emberfüggő - kismamafüggő :D

Szerintetek a zöldteában van koffein? Mert ugye eggel iszom egy tejeskávét, többet nem is merek egy nap, mert a vérnyomások teljesen tökéletes, annyi, mint a terhesség előtt, viszont kellene valami élénkítő lötty munkába és zöldteára gondoltam, de fogalmam sincs, hogy ihatom-e... :?: :?: :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Napsütéses szépjóreggelt. :D

monica26: Nizzában ilyenkor te a tengerparton csücsülsz? IIIIIIIRRÍÍÍÍÍGY.... 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nita: huuuu de jó. Dupla jóhír :lol: Nagy baba, kicsi ömleny. Hajráá. :)

datolya: köszi. hát aludhattam volna sokat éjjel, de fel-fel riadtam. Néztem Vivi hőjét. Ő aludt szrencsére. :) bár hőemelkedéssel kelt. :(

Kávé: az első terhességemnél, nem mertem inni, a másodiknál bírtam és ittam is, most meg innám, de nem bírom. Sem tejet, joghurtot, kávét, kakaót. :(

mrsparis: teát ihatsz persze. :)

trixi: egy nappal a szülinapom előttre vagy kiírva. :lol:
Én örülök az októberi babának. Bár így elég érdekesen alakulnak a hónapok. Ha csak a szülinapokat nézzük.
június: mostohafiam
július: anyám
augusztus: Lara
október: zabocska
november: én
december: apa
január: dédi
február: Vivi
és mostohafiam kivételével mind egy lakásban élünk.. :lol: És a névnapokat nem számoltam :D

Na megyek, mert apa itt vergődik kávéért.. :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok! :)

Hányingereseket, fejfájósokat sajnálom! :oops:
(Én Manómmal 6 hónapig!!! rókáztam...)
Nálam most nincsenek tünetek, kicsit feszül a hasam, ami egyébként már óriási :shock:

Baba neme: mi most lányt érzünk (Manónál is éreztem, hogy fiú, lánynéven nem is gondolkoztunk...), viszont név ötletem nincs. Nálunk csak az ősmagyar nevek jöhetnek számításba... :roll:

Főnökasszonyom rákérdezett, hogy sikerült-e a lombik, így őt be kellett avatnom, és örült :P (lehet, annak, hogy nem leszek 3 évig :lol: ). Viszont a kombinált tesztig titok (ápr 2.), feltéve, ha tudok úgy öltözni, hogy ne lássék :P

tillidian
 
 


jó reggelt! :) irigykedem arra a tengerpart témára... meg korfu... :) Legalább vannak akik beszámolnak nekünk hogy milyen jó idő van máshol. :) (mi is megyünk Görögországba nyáron ha minden igaz... Eredetileg augusztus végén, szeptember elején akartunk, de most úgy döntöttünk, hogy valószínű július, mert x hét után már nem engednek repülni...)

és megvan az első uh időpontja. :) Jövő hétfőn megyek, reggel tízre. :) már kíváncsi vagyok. :) (előzőleg olyankor már a második uh volt. :)

elég sűrű napom lesz, majd este még benézek. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Amúgy a táblázathoz,hogy az ÁEK-ban szülök.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap már nem volt energiám gép elé ülni, pedig alig vártam, hogy elmeséljem!

6 mm-es babánk van! És olyan szívhangja van, mint egy kisoroszlánnak :D

Doki bácsi nagyon-nagyon aranyos volt. Alighogy bedugta az UH-t, egyből felhangzott a pici szívecskéje, rögtön kifutott a páromért a váróba. Aki persze zavarában össze-vissza tipródott addig :D
Fantasztikus érzés volt...A korának megfelelő a mérete, és minden rendben van, zárt méhszáj, petefészkek rendben (bár a jobb oldalit egy kicsit keresni kellett). Október 31-et számolt most a dokibácsi, bár azt el is felejtettem neki mondani, hogy alapvetően 25 napos ciklusom volt, így számolta ki a net-es kalkulátor okt. 28-ra.

Hétfőn kell mennem terhesgondozásra a klinikára, vérvétel, vizeletvizsgálat stb, majd 4 hét múlva vissza őhozzá.

Most már teljesen megbízom benne, az asszisztensnővel történt "affér" ellenére - aki egyébként most bűbáj volt és nagyon gratulált :-)

Lányok, el sem tudom mondani, hogy mennyire boldogok vagyunk....és most már nyugodtabbak is. Érdekes, hogy még a pociszurkális is elmúlt. Dokibácsi szerint nagyon sápadt vagyok, de mivel még csak két hete szedem a folsavat, talán rendbe fog jönni a vérképem is.

Minden jót nektek is!
kkia
 
 


Betty, Enikő
Üdv szintén a topikban :D

Azt hiszem én is csatlakozom az irígyek táborához Korfut és a francia tengerpartot illetően. :lol: 8)

Nita
Tök jó, hogy láttad tegnap a kicsit, és már ekkora :lol: Láttad a kezecskéit is már esetleg?

Riann, Sziszkó - hát nem jó a rosszullét, nekem még mostanában is van émelygés...talán a 12.hétre jobb lesz. A hasfeszülés még rosszabb, ha mozgok, megyek valahová, sietek, nem jó érzés, csak akkor múlik, ha leülök.. :wink:

Till
Az én hasam is már akkora, hogy alig tudom takarni, nehogy észrevegyék..két hétig még ki kellene bírni, Uh után akarok a munkahelyen színt vallani :roll:

Pattogóbolha remélem jobban vagytok :)

Paris
a zöld teában tudtommal nincs koffein :)

Melcsi már az sem jó ha éppen semmit sem érzünk :lol: Na igen, megértelek 8)

Trixi neked is gratula az UH-hoz :lol: Nekem is azt mondták a 6.héten , hogy még nincs baba csak szikhólyag, és hogy minden bizonnyal az 5.-ben vagyok, után rá két hétre már behozta magát méretügyileg a kicsi..

Egyébként nem néztétek véletlenül vasárnap a National geographic-ot? Pont volt egy klassz műsor: Élet az anyaméhben, végigvezették a 40 hetet. Ott monták, hogy az összs szülés 5% :!: történik a kiírt időben, az zöme az előtte vagy utána lévő két hétben :idea:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Kkia
Tök szupi :lol: Gartulálok!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


na megint vagyok egy kicsit. én tegnap néztem az élet az anyaméhbent. leadták az ikrest is meg a simát is. sokadszorra látom, de mindig csodálattal nézem. fantasztikkus film! :)
ma meg egy másik műsorban volt, hogy egy pasi meg egy nő szeptember 4-én házasodott és egy év múlva pont aznap született meg az első gyerekük. Milyen poén Aztán a nő megint terhes lett, és a következő gyerek is szept. 4-én született. Aztán furcsamód, a harmadik is, de ekkor már nézték az orvosok hogy ez hogy a túróba lehet. A negyedik tehességet is végigkövették, és az a gyerek is szeptember 4-én született!!! :) És csak akkor nézték meg, hogy az összes gyerek 3800 gramm volt. :) Durva. :)
Na megyek felébredt a fiam aztán húzunk is tovább...
mindenkinek szép napot!
kkia, örülök, hogy megnyugodtatok. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


KKIaGratulálok!!!!!!!!!!!
:D :D :D

ŐzikeNekem általában 30-32naposak a ciklusaim,ugyhogy belefér hogy mégcsak 5 hetes,de jó lenne a jövöhéten már hallanánk mi is a szívhangot!!!

Megyek dolgozni,majd este jövök!
SZép napot nektek!
Vendég
 


Az élet az anyaméhben film szuper és csodálatos.Én láttam az állatosat is,az se semmi!
Vendég
 


őzike van már keze és lába is.....sokat nem láttam mert a monitor inkább a párom fele volt....de nem baj.neki is látni kell.....ő is mondta hogy ugrándozott meg minden!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok,

Kkia, gratulálok. Én is nagyon várom már a pénteket és hogy halljam a kicsi szívhangját. Pontosan hány hetes vagy most?

Kép
gmelcsi1
 
 


Szaisztok!

Nagy gratula minden uh-snak, meg kicsike dobogó szíveknek, kezeknek és lábaknak. Szeretnék már én is itt tartani. :D

a hasam nekem is nagy. Illetve volt pocakom előtte is, de most gömbölyödik. Ma elmentem vásárolni egy szűk pulcsiba, és annyian gratuláltak.. :lol: Nem hitték el, h a 7-8. héten járok.. :oops:
Ekkora voltam Larával 11 hetesen: http://www.babanet.hu/album/foto.php?al ... age=265775
A felénél meg már ekkora. Itt már többen hitték, h mindenórás vagyok.. :lol: http://www.babanet.hu/album/foto.php?al ... age=275841
Asszem ez most sem lesz másképp. :D
Na eldugulok. Bocsi a képekért. Persze akit nem érdekel ne nézze meg.. :oops:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogo
Hű de nagy pocid van:) Ha nekem is ekkora lesz jövő hétre, nem tudom tovább titkolni...és közel állok hozzá :lol:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


pattogobolha :shock: :shock: :shock:

szerencsére nekem még semmi :) mármint semmi pocak (csak ami megmaradt, de arra szerintem még egy ideig ráfoghatom... nem merik majd megkérdezni, nehogy megbántsanak :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Sziasztok!

Pattogobolha!Tényleg jó nagy pocid volt már 11 hetesen is! :lol:

Nita,Trixi,Kkia!Gratula az uh-khoz! :D

Én terhesség előtt is kávéztam és most is.Napi egyet,de most rátértem a 3in1 -es kávéra.Az elég lightos.De a kávétól nincs hányingerem.Érdekes,a teától meg undorodom.
Amit nagyon kívánok az a tej. Ja meg a savnyúkáposzta.Persze ezek nem egyszerre.Szépen is néznék ki. :lol:
Ülhetnék állandóan a wc-n. :oops: :oops:

Trixi!Nyugi,szerintem én is novemberben fogok szülni.Mert ugye ezek az időpontok amit az uh-n mondanak,az nem a fogantatástól számítottak.Hanem az utolsó mensitől.
Úgyhogy nehogy átmerészelj innen máshova menni! :wink: :wink:
Szerintem sokan fogunk itt novemberben szülni!

Őzike!Hát a hasfeszülés se lehet kellemes!Nem irigyellek! :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Búcsúzom... :(

Sajnos a babánk úgy döntött, hogy még nincs itt az ideje, hogy jöjjön hozzánk.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


sziszkó: Larával én is kívántam a tejet. Napi másfél liter simán lecsúszott. Vaniliáscukorral ízesítve természetesen. :D Most úgy nem kívánok semmit sem. Néha-néha elkap egy érzés, h ennem kell de most rögtön, de nem tudom mit. Így mire végzek a hűtő és szekrények átvizsgálásával el is megy az étvágyam :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


angyalkrisz. :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon-nagyon sajnálom. Minden jót nektek, és ha titeket választ egy baba akkor azért jelezz. :wink:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Angyalkrisz! Sajnálom,nekem is volt vetélésem,tudom mit érzel.Fel a fejjel!Sok ölelést küldök Neked!!!

Sziszkó!
Nem megyek innen sehová!!!Főleg,hogy ilyen aranyosak vagytok!
Vendég
 


Angyalkrisz!
Nagyon sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Én is át tudom érezni,hogy mit érzel!Sajnos nekem is volt egy vetélésem az összel!
Sok sikert az újabb próbálkozáshoz!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Angyalkrisz, nagyon-nagyon sajnálom :cry:
kkia
 
 


Mindenkinek köszi a gratulát :D

Gmelcsi, a ciklus alapján pont 7 hetes vagyok. A dokibácsi szerint tegnap a 6-7. hét között voltam. A 6 mm-es Babci szerinte pont ennek felel meg. Nagyon szorítok pénteken!

Ti megcsináltatjátok az integrált tesztet?




Kép
kkia
 
 


Angyalkrisz, nagyon sajnálom :(

Ma sajnos és egyfolytában hányok, nektek mi válik be ellene?
pocok001
 
 


angyalkrisz sajnálom.....sok-sok erőt és puszit küldök neked!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Angyalkrisz, nagyon sajnálom! Remélem hamarosan Benneteket választ egy baba!

Pattogóbolha, ezek a pocakok tekintélyes méretűek! És nem egykönnyen titkolhatők.

Pocok, B6 vitaminnal próbálkozz (vagy marad a folyamatos evés)!

Kkia, gratulálok a jólfejlett pocaklakóhoz! Én valószínűleg csináltatok integrált tesztet, mert az amniót kihagynám, ha nem muszály.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok! :)

Na most van idok irni rendesen,mert Szepsegem is meg Apa is alszik, egyutt a nagyagyon. :) Ott meseltek es elaludtak.OOlyan edesek,nekem meg nincs szivem oket felebreszteni.Majd kesobb betakarom oket,aztan lehet ma kanapen alszok! :lol: :roll:

Kepzeljetek ma jatszon megtalaltam a favorit fiunevemet: Nathaniel :D Olyan szep kisifu volt! :lol: Szerintetek milyen? :roll:

Lanynevben meg nekem a Amelie Lilian a befuto ehhez mit szoltok? :D

Gina (es mindenki aki nincs rosszul :lol: )
Irigy,irigy :lol: :roll: Remelem hamar elmulik,mert utalok rosszul lenni. Bar erdekes,hogy egyebkent nem vagyok rosszul,csak szagoktol,meg bizonyos kajaktol es csak hirtelen jon a roka inger se elotte se utana. :roll:
Charlottetal semmi bajom se volt. (Lehet,hogy most kiskukisom lesz? :roll: :wink: Fiuval szoktak rosszul lenni az anyak vagy nem? :roll: )

Telleg Csajszik! Ti szedtek valamilyen vitamint?
En Charlottel Elevitet szedtem, de csak az elso 3 honapban mert nagyon rosszul voltam tole,igy most meg se probalom. :roll:

Sziszko
Anyu azt mondta,hogy mar 1 hete kora tavaszias ido van.Lehet csak Budapesten? :roll:

MrsParis
Nekem meg 3 het UH-ig! :( :( Kicsivel meg tobb is! :roll: Azer M.o-on jobb volt terhesnek lenni! :roll: :lol:

Trixi
Maradj!!! :lol: :lol: Nagy az esely arra,hogy neked is oktoberi babod legyen! :wink:

Pattogobolha
Egy 2,5 eves kislannyal mit csinaljon az ember otthon 30 fokban,mikor 5 perc seta a tengerpart?? 8) 8) :lol: :lol: NA jo nem csigazlak titeket! :lol: :oops:

Tilli
Neked a nagyfiad igazi neve a Mano? :lol:

Kkia
Gratula a jo eredmenyekhez!! Szivhanghoz iriiggy en is akarom hallani!! :lol: :(

Kopee
Ez a szept.4-es tortenet eleg hajmereszto! :shock: :lol:

Angyalkrisz
Nagyon sajnalom! :cry: :cry: Remelem,hogy miharabb sikeruljon a kicsi babo! :( :wink:

Pocak: Nekem meg semmi. De majd lesz! :lol: Keresek majd nektek egy kepet,milyen voltam uccso idosen Charlotte-tal! :wink:

Integralt teszt: Itt alapbol olyat csinalnak a 12.heti UH-n.

Na most jo hosszu lettem bocsi. :oops:
Vendég
 


monica én az első terhességnél abszolut nem voltam rosszul és fiam lett.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


((((((((((((((((Angyalkrisz)))))))))))))))))))) nagyölelés! :cry:
Mihamarabbi felépülést Neked!!!

Monica,
Nagyfiam neve természetesen nem Manó :lol: (priviben megírom az eredetit!)
Lehet, hogy már kérdeztem: Ti külföldiek vagytok? Apa milyen nemzetiségű, ha publikus? Csak a névválasztás miatt kérdem :roll:
(mi ősmagyar nevekben vagyunk otthon :P )

Pocok,
hányás monnyon le!!!!! :?
Kitartás!!! (állítólag B6 segít...)

Rosszullét: én meg úgy hallottam, lánnyal szokás rosszul lenni... :roll:
Én Manóval 6 teljes hónapig rókáztam, mindenki azt mondta, biztos, hogy lány...és tessék! :lol: Most meg egy cseppet sem vagyok rosszul :roll: ...

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: