Új privát üzeneted érkezett!

Háát Noki.
Én 13:20-ra megyek.Sissi meg talán jó 2órával utánam.Meg vársz minket?? :lol: :lol:

mimi12
 
 


Sajna nem várlak meg benneteket,de remélem azért majd egyszer lesz alkalmunk találkozni valahol :D

Nekünk muszáj volt reggeli időpontot kérni,mert Párom megy délutánra melózni és nincs is hozzánk olyan közel a klinika :(

Kihez fogsz menni?
Te is Dr Hajdú Krisztinához?
Csak genetikai UH-d lesz?

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok

Ma végre én is láttam picurt, sajnos szemérmes volt így még mindig nem tudjuk hogy, fiú-e vagy kislány, de a lényeg, hogy UH szerint fejlődési rendellenesség nem látható.

Épp mostanában gondolkodtam orvos árakon, hogy rá kéne kérdeznem mennyi lesz az annyi jó volt olvasni és tájékozodni mi az aktuális tarifa. Sajnos doktorom beteg, már 3 hete. Lehet nem is gyógyúl fel egyik helyettesítő szerint, így sajnos kéyntelen leszek új orvos után nézni, de hozzá már 18 éve járok így elég nehéz megválnom tőle.

Jó sokat írtatok lehet jegyzetelve kéne olvasnom amikor ide tudok jönni. 2 dolog maradt meg bennem

Egyik a hagymázás én is kilószámra eszem a lila hagymát eddig Ő az első akinél ezt kívánom csak. Érdekes mindegyik picurnál más volt eddig a favorit étel.

Védőnőhöz nekem kb 4-6 hetente kell mennem előre ad időpontot, 1 szer már járt kint nálunk és még majd egyszer tervezi hogy jönn. Szülés után ha haza jövünk is aznap vagy másnap meglátogat minket aztán pár nap múlva gyerekorvos. Utána nem tudom most mi szokás, régen talán 1 hónapig hhetente jött utána havonta jött, igaz akkor volt itthon mérlegem és nem kellet méretni vinnem, ha jól tudom ha viszem havonta méretni akkor nem is igen jár felénk.

Kenderike
Kép
kenderike
 
 

 
 

Dbea, Madaran,

Gratulálok a trónörökösökhöz !!!

Hát tényleg úgy tűnik itt nem lesz nőuralom :roll: :roll:

ha néhány napig nem nézem a gépem, már alig tudok képben maradni, annyi a hozzászólás :oops: :oops:
huh, igyekszem, de nemigen megy mostanság, ...Zsófi mellett nemigen marad egy másodpercem sem, nagy felfedező, olyan mint egy villám, egyszer itt, egyszer ott, és mindenhová felmászik, mindenbe bemászik, becsípi az ujjacskáját, stb... nagyon eleven, jól elfáradok mindig estére, de elképesztő mennyit fejlődik hétről hétre, mint egy kis szivacs, input-input reggeltől estig, párszor megnézi, ellesi, aztán már csinálja ő is, egyedül akar már enni, egyedül mos fogat, ő is sepreget,... komolyan mondom csak ámulok-bámulok...honnan van ennyi energiája???

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Andi,
Zsófi ma csupa egyes. 1 év, 1 hónap, 1 hét, 1 nap :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


[quote="linacska"]A írta:linacskandi,
Zsófi ma csupa egyes. 1 év, 1 hónap, 1 hét, 1 nap :lol:

Jé tényleg,tök jó :lol: :lol:

mimi12
 
 


Noki:neked is drukk holnapra.Igen én megyek a legkésőbb az istenhegyire 15:40re kaptam időpontot.

Lina:nekem eddig kisfiut mondtak :) és szerintem holnap sem lesz másként.Grat a jó afp-hez!!!

Madaran:gratu neked is a kisfiúhoz!!!

Tényéeg.hpgy áll a lány -fiú arány?Azt hiszem a fiúk nagyon elhúztak :D

Tündi:várunk vissza a hirekkel.Most látom,hogy már bennt vagytok az uh-n.
Vendég
 


Húúú mekkora vihar lett itt nálunk hirtelen. Olyan, mint ami nyáron szokott jönni egyik pillanatról a másikra, csak nem villámlik. Megnéztem az idokep.hu-n, egyedül Kecskemétnél van piros nyilacska a szélnél.

Anetto,
tényleg, tennél egy friss szinezett kisfiús-kislányos táblát. Bár azt hiszem eddig két lány, a fiúkat meg már számolni sem lehet :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Remélem én azért felhozom egy kicsit a csajos tábort :P

Egész nap semmi kedvem semmihez olyan nyomi vagyok..de lenne azért mit csinálni :oops: Lehet,hogy jön az idő..Linácska Pest felé jön?

Tegnap leesett a csizmám sarka apa ma jött ebédelni és azt mondja menjek ma venni másikat DE még oda sincs kedvem menni :arrow: ezért gondolom van valami velem :!:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Bim-bam,
elvileg Kecskemét fele megy. Az egyik ablakunkon kinézve hatalmas feketeség, a másikon már süt a nap.
Ja, és én is, én is, én is lányos tábort akarok erősíteni :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Régebben nekem is nagyon ment a hagyma, fokhagyma minden mennyiségben, de most a Babával már nagyon ég tőle a gyomrom.

Én is ma voltam az integrált teszt második vérvételén, most lehet izgulni csütörtökig... Az UH-n minden rendben volt, hátha most sem lesz gond :)

Kutya ügyben: én úgy nőttem fel, hogy két éves koromban szüleim vettek egy három hónapos kuvasz kisfiú kutyust és gyakorlatilag egymás mellett cseperedtünk fel. Gyakorlatilag mindenhová elkísért, nem mozdult mellőlem. Mikor nagyobb lett, akkor voltak gondok a szomszédban éppen tüzelő lánykutyusok miatt (mindenfélét ki kellett találni, hogy hogyan akadályozzuk meg, hogy átlógjon a szomszédba :lol: ), de nem mindig sikerült :lol: Aztán ott volt az állandó pisilés dolog, erről szerintem a hím kutyusokat nem lehet leszoktatni, ösztönből megy náluk... Tehát a szép kertnek annyi, mert a növények nem díjazzák annyira... A lányokkal meg a tüzelési időszak a gond, de ők legalább nem pisilnek. Szerintem érdemes átgondolni, hogy akartok-e kiskutyákat és ez alapján tervezni a dolgot, a többi meg nevelés kérdése (pl, hogy hová járnak a kutyák kakilni...)

Ez a fizetős dolog elég elkeserítő... Én is fizetek az orvosomnak minden alkalommal 9eFt-ot, még ezek után odatolni neki 50-60eFt-ot :roll: Majd legközelebb szóbahozom nála én is, megkérdezem, de szerintem szemrebbenés nélkül mond egy összeget...

Bea

[/b]
dbea
 
 


Gratulalok a kisfiukhoz! Nagyon szep kek topikunk lesz, ha igy haladunk :) :P

Na nekem tegnap nem jott meg az afp ill. integralt teszt eredmenyem, valami sms kuldesi baki miatt, ma reggel vegre telefonon kozoltek. 1,16 MOM. :) A jo kis sms rendszeruk befuccsolt, igy majd faxon kuldik el delolott mondta a no... Hat most ugy kellett ratelefonalnom megint. :roll: Nem hiszem, hogy legkozelebb ide mennek...

Aztan ma voltam uh-n is es nagyon szuper volt, bar a babucika nekem vegig hatat mutatott, keresztbe fekudt, de legalabb megmutatta a szep es tokeletes gerincet. :P Ugyis ez volt a lenyeg, az arcocskaja még ugy sem lenne negyon kiveheto. :P

Ja es nekunk is kisfiunk lesz :P :P :P

baratodildi
 
 


baratodildi, gratulálok neked is a trónörököshöz :lol:

De azért nehogy már csak 2-3 kislány legyen????

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Ildi:gratula akisfiuhoz!!!
Boldog névnapot kivánok neked

Bim-bam te mikor mész uh-ra?
Vendég
 


Ildi!

Boldog névnapot!

És nektek is kisfiú?? :lol:
De jó!Gratula!

mimi12
 
 


:)
Koszi lanyok!!! Kulon a nevnapi koszontest is :P Igazi szep ajandek egy egeszseges baba!

Ugy tunik az augusztus a fiuk honapja lesz :P

baratodildi
 
 


Ildi,
sok boldog névnapot kívánok neked! Nekem a két csíkos teszt volt a névnapi ajándékom december 2-án. Másfél év várakozás után ennél szebb ajándékot el sem tudtam volna képzelni. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ildi: én is gratulálok a kisfiúhoz, majd alapítunk egy focicsapatot :lol:
És boldog névnapot is kívánok!

Kép


Kép
dbea
 
 


Bea!
Van egy url cím a vonalzóhoz.Azt kell bemásolni.
Elvileg emailben küldik el,ha nem vagy regisztrálva.
Sok helyen ha regelve vagy akkor meg profil alatt van elmentve valahol.
Szóval a lényeg,az url-el kezdődőt kell bemásolni az elejétől a végéig :D

mimi12
 
 


Ildi!Gratulálok a fiúcskához és nagyon Boldog Névnapot kívánok Neked!
KépKép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Húú tényleg mennyi fiú van már.
Én is már alig várom hogy kiderüljön, hogy ki a kis pocaklakó.

Tegnap voltam AFP-s vérvételen. Jövőhéten megyek uh-ra.

Ildi: Nagyon boldog névnapot.

Tündi: Mi a helyzet??? Minden OK????? Lány v. fiú?????????

Kép

Kép
ádibaba
 
 


sziasztok csajok!
sztem azért a fiúk vannak túlsúlyban, mert az mindig előbb látszik tutira, akinek lány, vagy még bizonytalan a dolog, azok később tudjáák meg...nem?

Húú, holnap is lesz sok új hír!!Hajrá!!!

nekünk nem kell megcsináltatni külön az afp-t, tegnap megkérdeztem, mert az integráltnak része. Hála Istennek! Így nem kell jövő héten becocóznom a terhesgondozóba, úgy is olyan lehetetlen időpontban lehet menni, amikor tanítok...
Ja, az integrált eredménye pénteken lesz meg...mindig van min parázni...

Rilla :lol: de néztük a kukit uh-n, de nem csinált róla külön képet :? De a Te múltkori "uh-értelmezésed" segített, mert teljesen olyan volt, nálunk is alulról nézte. :roll:

Ma voltam a C&A-ban, tök jó rucik vannak, vettem is egy felsőt meg egy farmert. Az előző már majd lerohadt rólam... MOst már a rövidebb szoknyát is lehet hordani, ujjé!!!

Anettoo :?: :?: :?: tényleg jó lenne egy tábli :wink: , hogy lássuk az arányokat!! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ildi
Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánok és Gratulálok a kis kukishoz :D
Tényleg ennyi fiút!!!
Na most még kíváncsibb vagyok ,hogy holnap mit mondanak majd Nekem :D:D:D

Sok Drukk holnapra Linácska, Sissi!!!
És azoknak is akik holnap mennek vizsgálatra vagy UH-ra!!!

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,
én még csak jövő hét szerdán megyek UH-ra, de azért köszi a drukkot. Megyek apának névnapi ajándékot venni :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Na....akkor drukk jövőhétre :D :oops:

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

De jó titeket olvasgatni, ahogy írjátok, hogy pici babátok fiú vagy lány lesz!!Gratulálok mindenkinek a babócákhoz!!Nem sokára már én is megtudom!Bár még két hét van hátra!!!Már alig várom, hogy láthassam a Pindurt!Hétfőn a doki bácsinkhoz megyünk, kedden pedig 4D uh-ra!!Megkérdezem majd a dokit is, és majd persze kíváncsi vagyok arra is, hogy mi lesz a 4D-sen!!Remélem sikerül kiderítenünk, hogy a Pindurkánk fiúcska vagy leányzó!! :wink:

Mimi12:Hát elvileg már előbb is meg lesz!Nekem a védőnő is, meg ott a vérvételen is azt mondták, hogy olyan 8-10 nap!Tehát olyan 1,5-2 hetet mondtak!!És a védőnőhöz fogják majd állítólag kiküldeni, és én csak hozzá, majd csak április elején fogok menni!!De ahogy én ismerem magam már amikor letelik a két hét, már akkor megpróbálok érdeklődni, hogy nem e lehet már tudni valamit az eredményről!!

Lányok!Egyre jobban meggyőzöm magam, hogy amit én akartam adni a dokinak, az nem helyes!!És a férjem is kezdi beismerni, hogy nem kell neki annyi!!Inogunk-inogunk, de azt hiszem kezd egy kicsit felnyílni a szemünk!Az az igazság, hogy így első babázónként, az ember nem igazán tudja, hogy mit várhat, mi lesz és ezért ennyit is szoktak fizetni!Legfeljebb csak onnan, ha utánakérdez az ember, olyan barátnőktől, ismerősöktől, akik már szültek!

Linacska:Gratulálok az AFP eredményhez! :wink:

Kép
bener
 
 


Jóű reggelt!

Tegnap kissé összesűrűsödtek a dolgok,már be sem kapcsoltam a gépet.sütöttem,vendégeink voltak...

Uh-n minden rendben volt,szépen növöget babucika.És hát úgy néz ki a fiús táborhoz csatlakozunk mi is.Persze azt mondta 50%,de olyan mintha egy herezacsit látna ott..
Kicsit elszomorodtam,persze a lényeg,hogy EGÉSZSÉGES legyen,de szerintem mindenkinek húz a szíve valamelyik tábor felé.

Ma meg 10re megyek EKG-ra,utána meg megyünk szolnokra a TAKKO-ába 30% leárazás lesz.Lucának szeretnék pár rucit tavaszra.

Madaran,ne parázz rendben lesz az az eredmény!!!

Ildi,gratula a ksifiúhoz és a jó AFP-hez!:) És utólag is boldog névnapot! :)

Noki,gyere majd a hírekkel,hogy nektek mitek lesz!:)

Szép napsütéses napot mindenkinek!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi,
gratula a kisfiúhoz, bár megértem én is azt a "húz a szívem valamelyik tábor felé" érzést. Egy hét múlva pont ilyenkorra van nekem is időpontom.
Írtam ám a pedagógiai szakszolgálatnak, végre az ő honlapjukon nem az volt, hogy kicsi még a gyerek, hanem hogy a fejlesztéssel nem szabad várni. De még nem válaszoltak.

Lányomnak olyan jó beszólásai vannak. Este poénból az apja mellé akart feküdni, hogy ott alszik. Majd Lili közöle, hogy "nem feküdhetsz ide apa, mert akkor rokonok leszünk" :lol:
Ma reggel meg beszélgettünk, hogy veszek új fejet a cumisüvegére, mert szétrágta, és mindenhova megy a kakaó, ezt meghallotta, és kétségbeesve kérdezte: "Anya, új fejet akarsz venni rám????????"

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Noki, Sissi, Mimi
Megy a drukk mára, aztán gyertek gyorsan a beszámolókkal !!!

Linácska
Gratulálok az AFP eredményhez, de jó neked, hogy már túlvagy rajta ! :D

Baratodildi
Még egy kisfiú, gratulálok !!! :lol: :D :lol:
Boldog névnapot !

Tündi
Mind1, hogy fiúcska vagy lányka lesz a bébi, a lényeg tényleg az, hogy egészséges ! :D

Madaran
Nekem is pénteken lesz meg a négyes teszt eredménye, nagyon egyszerre haladunk ! :D

Kép
Kép
rilla_
 
 


Sziasztok!
Tündi!Gratula a valószínű kukishoz! :lol:
Szerintem tök jó lenne,1fiú 1lány :lol:
Tudjátok a lány az apukáé,a fiu a miénk,majd 20éves koruk után :lol: :lol:

Ja én már hülére aggódom magam,meg tök izgatott vagyok.
De majd jövök és délután el mesélem mi volt!

mimi12
 
 


Sziasztok Lányok!

Namtudom ki de valaki írta, hogy lehet az Istenhegyire menni csak Afp-re. Akkor csak azt kell mondanom, hogy csak Afp vizsgálatot szeretnék?

Köszi
Bea
beusmimi
 
 


Sziasztok Lányok

Mégegy kérdés. ?egtudná nekem mondani meddíg lehet menni az Istenhegyire vérvételre mert nekem azt mondták telefonba, hogy nem kell beutaló, és hogy 9-től lehet menni de hogy meddíg azt nem mondták.

Bea
beusmimi
 
 


Sziasztok!

Gratula a Kisfiúkhoz!!!

Ildi Utólag is boldog Névnapot.

Sjna tegnap nem tudtam jönni temetésen voltam.

Mimi: Ne izgulj minden ok lesz.

Üdv
Bea
beusmimi
 
 


Sziasztok!

Bea:ha jól emlékszem hétfőtől-szerdáig lehet menni 9-14ig.

Tündi:gratula az egészséges kisfiuhoz!!!

Most már én is izgulok,pedig én megyek a legkésőbb.
Vendég
 


Bea:megkaptad az eredményt már?
Vendég
 


bea:
Igen, lehet csak afp-re menni, azt hiszem 7000 Ft.

Koszonom mindenkinek a nevnapi koszonteseket! :lol:

Tundi:
Akkor meg csak 50%-ban gratulalok a kisfiuhoz :wink:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Linácska szétröhögtük magunkat apával regel Lili beszólásán :lol: :lol: :lol:

Ilyenkor gondolom Ti is visszatartjátok a szembenevetést? Ha egyáltalán ez sikerül?

Nagyon drukkolok mindenkinek aki ma megy uh-ra. És kiváncsian várom a híreket.

Ildi, én is nagyon sok boldog névnapot kívánok neked.

Itt megint esett az eső. Tegnap fejfájással aludtam el, és fejfájással ébredtem. Már a 3 éjjelem, hogy alig alszom, mindenem fáj. A derekam, a combom, a csípőm, és már szinte óránként járok éjjel pisilni.
Tegnap délután átjöttek a szüleim, gondoltam vacsira összedobok egy pizzát, hát nem tudtam befejezni, annyira bekeményedett a pocim, hogy le kellett feküdnöm.
Ne haragudjatok, hogy ezt így leírtam most, nem nyavajogni akartam, de nagyon nehezen viselem, hogy az egyik nap hideg front jön, a másiknap meleg. Legalább is szerintem ettől vagyok ennyire kész!
Remélem babókámmal minden rendben! Egyik nap olyan aktív, aztán van, hogy két napig szinte nem is érzem, de harmadik nap meg már be is pótolja az előző kettő napi lemaradását. Persze ilyenkor mindig megy a para :roll:

Rakok fel egy tegnapi pocifotót.

Kép 20 hetes pocak

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Jaj Tündi, neked el felejtettem gratulálni :oops:

Szóval gratulálok! De ezek szerint még változhat a dolog. :?: :!:

A hétvégén elhoztuk a Bergon babakocsit, nekünk nagyon tetszik, remélem be is válik :lol:

Mandaran, a C&A-ba voltak esetleg kirakva nyári kismama rucik, mondjuk leárazva?

Mimi, az uh miatt vagy para? Minden rendben lesz :wink:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Elfelejtettem, tudnátok nekem valami szuperjó, de gyors másodikat ajánlani?
Hétvégére vendéget várok. A leves az tejszines hagymaleves lesz :lol: , ehhez kellene második.
Előre is köszönöm.

Anetto, esetleg egy táblát nem tudnál feldobni?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok
Bea

Az Istenhegyin csinálnak AFP-t is ami 5500Ft, viszont a szüléshez kell a Hepatitisz B-t is nézni ami plusz 2000Ft.
Mivel ez nincs időhöz kötve mint az AFP,hogy 16-20hétig lehet levetetni ezért Én ezt a helyi laborba csináltatom majd meg!

Ja....amúgy megérkeztünk az Istenhegyiről!
Reggel megvolt a vérvétel és utána kicsit várnunk kellett ,mert Dr Hajdú Krisztina aki soha nem késik állítólag....most dugóba került és késett :D
Na nem sokat csak ha jól emlékszem 10percet!
Pont jó volt,mert így mire sorra kerültünk addigra meglett a vérvétel eredménye is!!
Az AFP-re azt mondták szó szerint,hogy nagyon tökéletes főleg ,hogy ráadásul lombikos a Bébike.
Az UH-t szintén így jellemezte ,hogy tökéletes a gyerek :D:D:D
Valóban az :oops: :D hisz az enyém és a Páromé :D
18.5 cm hosszú ,235gr :D
És amin kiakadtunk :D:D:D:D:D:D:D
Kiscsajunk van :D:D:D
A Párom annyira örült,hogy perceken keresztül csak azt mondogatta,hogy tudtam,hogy lányunk van :D:D:D tudtam ,hogy lányunk van :D
A doktornő annyira mosolygott rajta ,hogy a párom ennyire örül és ,hogy ennyire elérzékenyült a hír hallatán....
Még most sem tért magához szerintem!
Viszont engem megríkatott,mert amikor beültünk a kocsiba és azt mondta,hogy......köszönöm szépen Kincsem ezt a gyönyörű kislányt akit a szíved alatt hordasz :D:D:D

Teszek fel képet!
Sissi,Mimi....mennek a drukkok!
És természetesen mindenkinek!!!

Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Noki, hát akkor had gratuláljak így elsőnek a 100%-os gyönyörű kislányotokhoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja és a tökéletes eredményhez is :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Noki,
gratula a kislányhoz :lol:

Irdab,
egyszer esett nehezünkre de nagyon visszatartani a röhögést, vagyis úgy csinálni, mintha Lili nem látná. Ugye ő nagyon korán, szinte egy éves kora után már beszélt is. Olyan másfél lehetett, mikor nekiállt egy könyvből, amit már párszor olvastunk neki, olvasni. A szöveg konkrétan az, hogy "Siess nyuszi, ahhoz, hogy sikerüljön győzni, a versenyen mindenkit meg kell majd előzni." Ez a lányom tolmácsolásában úgy hangzott, hogy "siess nyuszi....siess nyuszi....siess nyuszi, bazdmeg" :lol:

Lányok,
gyertek a hírekkel!!!! Bár csak este leszek újra, megyünk Lilivel tornázni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Szuper, hogy már ilyen sokan tudjátok, milyen nemű a babóca :)! Tuti befutó nevek vannak már? Nekem még egy hetet várnom kell, de már nagyon kíváncsi vagyok :)!

Tegnap moziban voltunk és a hangosabb zenénél rendesen rúgdosott a baba. Nem tudom, irritálta-e vagy táncolt rá :)... Most is bukfencezik. Remélem, most már fogom érezni minden nap, mert eddig nagyon esetleges volt.

Ami a szülészorvos tarifát illeti, én úgy hallottam, hogy a 'vizitdíj' 10x-esét kérik/kapják. Ez az általatok leírt példák alapján is így lehet.
Egyébként volt egy barátnőm, akinek nem volt alkalma odaadni a pénzt, mert a doki még csak rájuk se nézett a szülés után, hogy jól vannak-e! Ez azért elég durva szerintem -legyen szó akármilyen leterhelt orvosról-, főleg mivel nem is az első babáját szülte nála, másrészt neves orvosról van szó.

Kép
angelita
 
 


sziasztok!
Nagy nagy gratula a csajszihoz Noki :lol:

Ildikónak boldog névnapot igy utólag. :lol:

Linácska azt hiszem te kérdezted,hogy mikor megyek uh-ra.
Több mint 2 hét :cry: És akkor megyek 4-dre is külön.

Csajok!!!Aki szokott rántott sajtott csinálni milyen sajtból szokta :?:
Én is voltam a hétvégén a C&A-ba én sajna nem láttam semmi jót :cry: De lehet,hogy bemegyek az Árkádiba mert ez a vecsésibe nincs annyi választék :cry: Pedig kell 1 héten belűl valami oltári jó nadrág az osztálytalimra :lol:

Irdab gondolkozok rajta, én álltalában bakonyit szoktam a vendégeknek igy bennt, de neked már az első is tejszines nállad mert én a bakonyit is tejszinnel szoktam.

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Bim-bam,
én csak a trappistát szeretem, rántott sajtnak is. Vastagra kell vágni, és duplán panírozni. Úgy nem jön ki.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Vettem ma az van ráirva Medve rántanijó(igy egybe)
Na ez direkt rántott sajtnak való vagy olyan mint a 3 szöges medve sajt?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


irok egy storit...
Kerestfiamékkal nyaraltunk.2-3 évesek lehettek na apjuk járt horgászni..szóval tudták az ilyen irányú szavakat.Fürdünk a vízbe mondanom sem kell sokan vagyunk...Gábor a keresztfiam felkiáll:
Jija(Csilla) nézd mennyi gecci van a vízben :!: Szegénykém snecit akkart mondani de nem az jött ki 8) a szájacskáján.Gondolhatjátok .... :roll:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


[quote="bim-bam"]
írta:
bim-bamCsajok!!!Aki szokott rántott sajtott csinálni milyen sajtból szokta :?:
Én is voltam a hétvégén a C&A-ba én sajna nem láttam semmi jót :cry: De lehet,hogy bemegyek az Árkádiba mert ez a vecsésibe nincs annyi választék :cry: Pedig kell 1 héten belűl valami oltári jó nadrág az osztálytalimra :lol:



Szerintem is trappistából a legjobb, ahogy Linácska írta! Láttam valami Medve 'rántvajó' sajtot is, de abból még nem próbáltam.

Én is jártam C&A-ban (itt, Miskolcon is van kettő), kismamarucikból elég gyatra a választék, pl. naci van fekete alkalmi meg farmer, slussz. Én egy tavaszi nacit vettem (nem kismama), egy számmal nagyobbat, hogy 1-2 hónap múlva is beleférjek (stretch, így most se áll bénán). Felsők terén viszont kedvez nekünk a divat, sok a mell alatt szabott, lefelé bővülő :).

Kép
angelita
 
 


Jajj, Noki, :lol: még a könnyem is kicsordult, jól elérzékenyültem a kis történeteden!!!!!Gratulálok a kiscsajhoz és a tökéletes méretekhez. Tényleg fantasztikus érzés!!! Ha lehetne, ma már újra mennék megnézni, hogy ficánkol odabent!

Irdab :lol: Iszonyú tényleg ez az idő, most is tottál be van borulva. én meg fáradékony vagyok... A derekam időnként nekem is úgy fáj, hogy csak úgy vonszolom magam, mintha becsípődne v. mi, utána meg egyszerűen kiáll belőle... Tényleg kellene menni tornázni valahová. Múlt héten voltam a védőnéninél, de nem kérdeztem, mikor indul... Te nem tudsz, esetleg jóga helyet? Mehetnénk együtt! :wink:
ja, leárazva csak polókat láttam, viszont iszonyat jó tankiniket, lehet, hogy most kellene rászabadulni, mindjárt itt a nyár
8)

Rilla :lol: Tényleg egyszerre haladunk, Te érzel mocorgást már??

Tünde :lol: Gratulálok NEked is a jó eredményekhez!! MI az, hogy 50%, hogy fiú, akkor mondhatta volna fordítva is, ezt nem értem. De hát tényleg a lényeg: hogy jól van! Képed nincs???

Sissi, Mimi :lol: :lol: :lol: Várunk Titeket a hírrel!!
Piroska:lol: Te is ma mész, nem?

Régen jelentkezettek, gyertek már!!! Flake :lol: , Napsugi :lol: mindenki!!!!! :wink:
Kitty is hiányzik...Nincs kivel megbeszéljem, mennyit kellene javítani... Az a baj, hogy mire hazaérek max. megfőzök, aztán végem van. Valahogy nehezen veszem elő a dogákat még itthon is. Asszem pedig ma muszáj lesz... :roll:

Kajcsi: most pl. pörköltet csinálok csiga tésztával ,és jó sok céklát fogok hozzá zabbantani. Kicsit kevés a vasam. Kaptam rá egy gyógynövényes cuccot is, tök fini: Krauter blut v. mi.. Ismeritek?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Bim-bam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jó a sztori :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?