Új privát üzeneted érkezett!

Erika két hónap apáca élet után,bocs de a tortát észre se vettem.

Mabe, a tali miatt :cry: ,de valaki van még itt debrecenből,vele még talizhatsz.

Manósziget,ha nem nagy gond kérhetnénk egy újabb táblázatot?Köszi!!!

sutimano76
 
 


Oké, lehet akkor a tali, ha jobb idő lesz :) Mondjuk én azt időtől való függést soha nem értem :)

Rajtam van az álomkór és a csokiehetnék, benn ülök az irodában, semmi szundi, csoki sehol :S

floranan
 
 


Babcika írd alá a képez légyszi a picasan,mert félórám telt vissza olvasni,h ki is írta,h rakott fel.Köszi.Mindenki nagyon szép,imádom az esküvői képeket nézegetni,másét is!

sutimano76
 
 

 
 

Floranan és azért szeretnék akkor talizni,mikor már jobb idő van,mert akkor nem kell kabát,meg harisnya a szoknya alá,szóval kényelemesebben fel lehet öltözni.Nekem nem jönnek fel a gatyák,a növéremnek volt egy viszonylag melegebb szoknyája,most az van kölcsön,azt veszem fel ha el akarok menni itthonról.Annak a dereka is passzés,így nagyon kényelemes.

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]F írta:sutimano76loranan és azért szeretnék akkor talizni,mikor már jobb idő van,mert akkor nem kell kabát,meg harisnya a szoknya alá,szóval kényelemesebben fel lehet öltözni.Nekem nem jönnek fel a gatyák,a növéremnek volt egy viszonylag melegebb szoknyája,most az van kölcsön,azt veszem fel ha el akarok menni itthonról.Annak a dereka is passzés,így nagyon kényelemes.


Értem én, persze, nem kritikának szántam... de logikus... én tegnep vettem egy nacit, mert nekem sincs már olyan, ami jó, illetve csak a hasamon nem jó, es a "gumival összefogom a gombnál" már kicsit ciki megoldás volt :)

A régi nacikhoz vettem egy... hm nem tudom, mi a neve :D szóval egy feszesebb, de rugalmas anyagcsík, mint egy derékmelegítő, és az összefogja a nadrágot felül, nem látszik, hogy szét van nyílva, és nem is csúszik le tőle.

De én is várom már nagyon a meleget, utálom a kabátot....

floranan
 
 


Pocifeszülés: hát nekem nem volt, meg semmi, hányás sem, mondjuk talán émelygés igen. Aluszékony vagyok, de már egyre inkább kezdem azt hinni, vitamin vagy vashiány, lehet, hogy kellene magam turbózni (mondjuk az elején szedtem Gravidát, és akkor is az voltam). Viszont legalább az megnyugtató, hogy mindennap érzem a picit, tegnap egy lehelletnyit már pocin keresztül is (épp ott volt a kezem), bár lehet, hogy ez bent nagy ugrabugra volt, mert van mit átrugdosni, jól ki van párnázva a babaház :D).
De a többedik gyereknél ugyanúgy izgul iylesmiken az ember, főleg ha túl sok babás fórumot olvas, és ilyekor persze mindenhol belefut valami olyanba, amin lehet aggódni... :D

Tali: én csak a gyerekek miatt nem szeretem ezt az időt, már jobb lenne szép napsütés, meg melegebb, mert mindig mindent feladni elmenéskor... Ja, és ami mosnivaló van, tegnap szerintem 3 órát vasaltam, pedig nem hagyom felgyűlni, nem is lehet, és még így is mindig tele a szennyes...

Süti!

Én eddig azt hittem, a migrén a fejjel van kapcsolatban, nem is tudtam, hogy jó rá a háztartási keksz? :D:D

Astrid

Kép
astrid
 
 


[quote="sutimano76"]
írta:
sutimano76Mabe, a tali miatt :cry: ,de valaki van még itt debrecenből,vele még talizhatsz.


De veletek nem... :cry:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Még én is itt kuksolok az irodában...és még 2 óra hátra van...
Tényleg....ti a vizsgálatokra járást hogyan oldjátok meg? Főnök/kollégák mennyire toleránsak?
Pl.én tegnap fogászaton voltam ,késtem 4 órát, de nem túlóráztam emiatt.
Ilyen esetekben köteles elengedni orvoshoz a munkáltató vagy szabit kell kivennem vagy orvosi igazolás kell vagy mi?
Nem parázok, csak japán a főnököm,aki munkamániás ( melyik nem az), és várom mikor teszi szóvá a sorozatos késéseket.
Szóval szeretnék felkészülni a frappáns válasszal, ha esetleg kötözködni akar.


Köszi a segítséget!!

KépKép
csikipetra
 
 


Helló Mindenki, jelentem két napig tartott a visszaolvasás:D
Kimaradt a hétvége, és ennyi.. Persze nem baj, csak érezzetek együtt!! :wink:

Zsófi , a kocsi tényleg tök szupi.. én már ki is néztem egy sziplát:D

Manó, majd én is leadom a rendelésemt, ha majd élőben megvizslattam mindet!! és akár fel is tudom majd szedni, mert ha Zalaegerszegre megyek, Kaposvár már csak egy apró kis kitérő:D

Szegény Gubacsunk csórika lesz az elején, mert lehet , h pont akkor fog elkészülni a lakás, amire Ő megérkezik, ezért első körben egy utazó ágya lesz, aminek a belsejét fel lehet emelni, h ne kelljen nagyot hajolnom..
Aztán majd az Új lakásba viszünk mindent..

Plusz nem lesz lift az Új helyen (magasföldszint, elős, második emelet, s mi leszünk a harmadikon, tehát ez már a 4. szint, plusz a lakás két szintes lesz :shock: :shock: )
így azt hiszem fitt kismama leszek :P

A hétvégén megyünk síelni, annyira de annyira várom már, h csuda!!!
DE, annyi beszólást kaptam már, h micsoda felelőtlenség.. stb.

A dokim azt mondta, h lehet menni, legyek óvatos ennyi..
Aztán mosta napokban kiderült, hogy Ő is ott lesz, úgyh orvosi felügyelet alatt leszek :D
Persze leülök majd, ha már nagyon készen leszek, és az is lehet, h vége a hófehérségnek, s majd jó lebarnul az arcom:D

Ja, nem tudom, h ki hogy van ezzel, de nekem ledobja az arcom a sminket..
reggel elindulok szépen üdén, aztán napközben már mondják, h nem nézek ki valami jól( nem mintha reggel szebb lennék, de akkor még azért esélyesebb:D)

Kép

Kép
móka:)
 
 


Astrid,igen az fejfájás,de ha már migrénes általában hányingerrel és hányással is társul,legalábbis nálam,két napig alig tudok olyankor enni,csak a keksz csúszik,könnyebben.A terhességem alatt nem voltak olyan rosszul léteim mint mikor migrénem van.Hála az égnek,mióta terhes vagyok nem volt,lekopogtam!!!!

sutimano76
 
 


A kinézettel én is hadilábon állok,azt mondták a kismamák megszépülnek,rám ez nem vonatkozik.

sutimano76
 
 


Az uhusoknak gratulálok a szupi eredményekhez!!
A többiek is mindjárt megtudják , h mizu odabent!!!

Vera, üdv újra itt!!
Viki, Nyulasz, helló Nektek is!

Anna, pihenés, és sok erőt Nektek kisemberkéddel!!

Petra, én Törökbálinton dolgozok, s a kikában kajolunk mindig... az előbb épp elkapott minket a jégeső!!!! most meg virít a nap!!

Nitacska , régen hallottunk! Mizu Felétek?

Bobóka, minden rendben lesz!!!
A kis angyalkáddal, meg az enyéimmel meg majd eljátszik a nagypapám, Ő a hétvégén költözött oda :roll: , s mondtam neki, h tartsa őket szemmel!!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


[quote="sutimano76"]H írta:sutimano76át tényleg sokat írtatok!!!

ERIKA:ez nem volt szép!!!A megjegyzést előre kellett volna írni,mert megnéztem.Remélem nekem már nem sok van hátra,mert a doki azt mondta ,ha leszoktam a duphastonról és nincs semmi bajom,akkor mehet a szex!!!Komolyan úgy fogok izgulni,mint az elsőnél!

Taliról már volt szó,hogyha bejön a jóidő,akkor talizunk.De ha nem gond legyen az egyik fő szempont,hogy ne kelljen fizetni a parkolásért,és legyen süti,vagy fagyi!!!!!én újpalotán tudok egy nagyon jó cukit,de sajna oda nem férnénk be.

Dorka és Viki,egyetek háztartási kekszet,szerintem az jó lesz hányinger ellen,nekem még migrénnél is megnyugtatja a gyomrom.

Viki azt hizem te írtad h elmúlt a feszülés.Nekem is a 11 hét után elmúlt,Akkor már 1 hete szedtem mondjuk a magne B6-ot,de majd egy hetet kellett várnom az uh-ig,én is izgultam,de minden oké volt,A doki szerint nem feltétlen a magne miatt volt,néha még veszülget,de nem nagyon.

Itt most ezerrel esik,tiszta nyári zápor,remélem jég nem
lesz!!! :shock:

A sok sugárzás nem tesz jót a babáknak,szerintem azért se szeretik,ezért nem megyek mostmár többször uh-ra mint kéne.


HÁZTARTÁSI KEKSSZEL VIGYÁZZNI !!!! nekem úgy megnyugtatta a gyomrom (hányinger ,savasság, ,mindenre jó :), hogy 30 kilót híztam Lillával!!!

Vandi: most 15 plusszal kezdtem a terhességet, eddig 1 kilóval vagyok több, de én most sem hánytam, és csak kb 2-3 hétig émelyegtem ... ha túlsúllyal indulsz, akkor nromális, ha az elején egyáltalán nem leszel több, hanem csak a 4. hótól gyarapodsz :) .. én így tudom, ezt mondta a védőnőm :)

Mabe: te biztosan jobban tudod, de van pár dolog, amit terhesen nem ajánlott enni ... pl nyers hús = tatárbeefsteak, vagy nyers sütnivaló kolbász, márványsajt, camamber, kagyló ... én ezekről hallottam ... meg azt is, hogy ilyenkor a primőr zöldségekkel (paradicsom, paprika, uborka !!!) is vigyázni kell ... én a zöldpaprikát nem tudtam megállni :oops: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Na akkor mégegyszer,az előbb elszállt az oldal.

Mabe szerintem mi többször fogunk talizni,majd egyszer feljössz,kimegyünk érted a p.u-ra.Esetleg Manóék is feljöhetnek,meg Zsófiék is.

sutimano76
 
 


Jaj Vicger persze h te is!!!!!És még mielőtt kihagynék valakit,mindenki aki vidéken lakik!!!!!

sutimano76
 
 


kinézet..: hmm hát én kipattogtam.. az arcomon éééés felül a karomon... soha nem volt pattanásom még kamaszon is elvétve.... nna most bepótoljuk
de mindeközben a bőröm tök száraz lett.. nem is beszélve a pocakról ami ugye viszket ha nem kenem be eléggé... de azért jo hir is van..:))) nekem akinek sosem volt mellem olyan szép dekoltázsom van:))) szerintem többet nézem mint a párom:))


hűűű aki dolgozik annak kitartás - én nem is tudom, hogy van hozzá erőtök

KépKép
dorkamartini
 
 


Móka
Sajnálom a nagypapidat :cry:

Bibi
Én kismamiként is megeszem azokat a dolgokat, amit korábban is ettem...
Tatárbifsztek... nem tudom, mit lehet azon szeretni :oops:
Sütni való kolbászt nyersen még nem ettem, csak megsütve... és csak megbízható helyről veszek...
Márványsajt, camambert... nem kilószámra és azt is megbízható helyről véve...
Kagyló... nálam ez is a mellőzött kategória (hal, tengeri herkentyűk :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: )
Zöldség...alaposan megmosom...
Vendég
 


de akkor kérjük megörökíteni a talit fotókban - ha már nem lehetünk ott...:)
hűű pedig tök jó lenne egy közös pocakoskép aztán megy egy közös babás kép..:)

KépKép
dorkamartini
 
 


Süti
Csak odáig el kell jutni... 220km-re vagyok Pesttől :oops: :cry:
Vendég
 


Hát igen, ezekből a talikból mindig kimaradok. Kép De már kezdem megszokni; Mírával mikor fórumoztam, ott is javarészt pestiek voltak... Igaz van még pár emberke, akivel napi szintem tartom a kapcsolatot már több, mint 2,5 éve és még nem taliztunk. Majd Dorkamartinivel talizom és majd jól kibeszélünk titeket. Kép Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Dorka ,majd a fényképet elküldjük,neked,te pedig rámontírozod a többiek,bár mivel te fotós vagy,talán neked kéne csinálni a képeket,teháááááááááááát.....fel kell jönnöd pestre!! :)
Én eszek mindent,ma például óriási bátorságomba lencsefőzeléket!!! :wink:

sutimano76
 
 


:))))))))) meg lefotózzuk a fincsit amit eszünk:)
tényleg,... kész a süti?

hogy ti hogy tele lettetek illen ikonokkal..:)

KépKép
dorkamartini
 
 


Hát én nem mondom h közel vagytok, de egyszer ki lehet bírni,még nem túl nagy pocakkal és nem a legmelegebb nyári napon,vagy csak én szeretek utazgatni?Én már alig várom,h lemenjünk veszprémbe a rokonokhoz!!!!Imádok vendégségbe menni,főleg vidékre!!!!

sutimano76
 
 


Manó milyen lett a sütid?

KépKép
csikipetra
 
 


Dorka ezt neked küldöm!!! Kép

sutimano76
 
 


Kicsit eltűnök pár órára munka címén,és nem győzök visszaolvasni.Móka,együtt érzek veled.
Sajnálom nagypapádat :( Az otthonotok pedig utazóággyal is a tietek,szóval ne aggódj Gubacska miatt.A lényeg,hogy karácsonykor már eggyel(kettővel) többen leszünk :wink:

Brumi,remélem igaza lesz a védőnénidnek,és tényleg nem hízom megint 25 kilót 8)

Petra,nálunk nem volt titok,hogy babára gyúrunk,így bármikor bejelenthettem volna,hogy sikerült.Kicsit hosszúra nyúlt az éleslövészet időszaka,de ez van.2 év kellett. :oops: Hál istennek a magam ura vagyok,akkor megyek dokihoz,amikor akarok.

Tali nekem mindegy milyen az idő.A társaság a fontos.A rómait imádom ha jó az idő :idea: :wink:

Kép
v.andi
 
 


Még nincs kész, de már nem sokáig kell sütnöm... Szóval izzíthatjátok az ízlelőbimbóitokat. :wink:

Kép Kép
manósziget
 
 


Vandi, én most szégyellem magam, mert lehet h már írtad, de nem értem ezt a remélem nem hízok most 25 kg...
és kicsit hosszúra nyúlt az éleslövészet időszaka,de ez van.2 év kellett...
akko most mi van? miért híztál 25kg?!
Télleg sorry, ha estleg írtad, de ...nem tudom:(

Köszi, a Papikám már jó helyen van.. betegeskedett, mindenki elköszönt Tőle és csendben megpihent, úgyh szebbet sem lehetett volna kívánni Neki..

A másik Papim meg 10 nap múlva lesz 80 éves, és akkor Ők is megtudják, hogy dédik lesznek, és akkor már csak a főnököm van hátra , és nincs titkolózás!!!!:D:D
Már alig várom, mert már nem nagyon tudom behúzni a hasamat :D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

Egyszer nem vagyok reggel óta, és annyit termeltetek, hogy 15 perce olvasok vissza. :lol:

Most jöttünk meg Istenhegyről, csupa jó hírrel. Babóca pontosan a mensitől számított korú, azaz 13 hetes 1 napos. Lintner dokinál voltunk (írtó fiatal, mosolygós, jóképű), vagy 20 percet kuksizta gyerkőcöt, aki most éppen aludt, így sajnos a lába közé nem engedett betekintést. Kaptunk DVD-t, 3 képet, és 80 perc alatt megvolt a vérvétel eredménye is. Sokat nőtt péntek óta is, most a
CRL: 68,4mm.

Down: 1:1414
Edwards-szindróma: 1:147967
Patau-szindróma: 1: 197952

Nekem ez és a pénteki vizsgálat most adott egy kis ideiglenes megnyugvást. Tudom, hogy ez is csak pár hétig tart majd, utána megint jön a várakozás a 18-20.hetu UH-ra.

De nagyon boldog vagyok, hogy eddig ilyen szuperül alakul minden.

Jövök mindjárt reagálni...

Kép

Kép
hgrita
 
 


Hgrita, tudtam, h Neked akartam reagálni..
És pont ezt, h keddenként a Lintner dokika van, Ő az én dokikám!:D
(Igen, valahogy mindig ezekkel a jelzőkkel szokták jelemzni az első körben :D )
És nagyon örülök, h csupa jó hírt mondott Neked!!! Gratulálok!!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Rita: Kép

sutimano76
 
 


Hát, a kívánósság nálam is most kezd előjönni. Tegnap majdnem minden 10 percben mást ettem volna, sok olyat is, amit egyébként meg nem ennék, pl. Sport szelet. Már alig várom, hogy valami kiülős helyen megehessek egy nagy kehely fagyit. :lol:

Dédik: Nálunk egy dédi van még, aki idén Karácsonykor lesz 81. Férjem, Gábor nagyija két héttel azután halt meg, sajnos váratlanul, hogy megtudtuk, Andris a pocakomban van. A temetésen már velünk volt. Olyan rossz volt, hogy nem tudtuk neki elmondani. :( Ja, és Gábor elég késői gyerek, így Apukája idén augusztusban ünnepli 80.születésnapját. Így Andris dédije és egyik nagypapája egyidős. :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Papikám karácsonykor kérdezte Anyumtól, h nem vagyok-e terhes... de ugye akkor még mi sem tudtuk....

Aztán a múlt héten anyumék a fülébe súgták, s azt monta, h "Tudtam":D
/már járkált a két világ között, s olyanokat tudott már amit mi nem :? /
Úgyh még "pont" el tudtuk neki mondani, ez nyugtatott engem is..

Különben mindenki más velünk van még, s mindenki 80 éves!! Úgyh nagyon nagy szerencsém van, h tényleg ismerhetem, ismerhettem a nagyszüleimet.
Ma már olyan kevés embernek adatik ez meg. Pl. apukának van egy nagyikája, de soha nem volt olyan szoros a viszony.
meg mondjuk neki 30valahány első unokatesója van, úgyh lehet h ezért nem ápoltak akkora kapcsolatot...

Na de Hgrita,képet kérünk szépen a kis emberrről!!!! :D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Annak aki hiányolta nitácskát,az októberieknél van,a tegnapi uh-ja jól lett,minden oké vele.

sutimano76
 
 


Móka: Lintner doki melyik kórházhoz tartozik? Egyébként már a vizsgálat előtt olvasgattam a dokikról és fel voltam készülve, mit látok majd. :) A szakértelme másodsorban került elő a külleme után.

Képet mindjárt szkennelek, türelem. :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Hgrita, nehéz kérdés. a II-es sz. Klinikán voltak eddig a szülései ( lehet h ezután is ott lesz) , az apukája prof. a János kórházban ( oda mentem már vérvételre) és az Istenhegyin meg a Kékkgolyóban van még, de ott nincs szülészet.
De majd leinformálom, h kb mire lehet számítani..
A tudása is nagyon nagy, én csak jót hallottam róla.
Nem akartam hozzá menni, mert hát mégis csak a baráti társaság tagja, de az h bármikor bármivel zaklathatom, ez mindennél többet ér :D (persze nem élek vissza vele, de amikor el kezdtem vérezni anno, akkor éjjel 1kor hívhattam)
Sokan a jóképűsége miatt nem járnak hozzá!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Kinézet: Hát, én se vagyok mostanában kibékülve magammal. Száraz a bőröm, sehogy se áll a hajam és nincs egy göncöm, amit felvegyek. :lol: Viszont a hajam megint elkezdett nagyon dúsulni (van ilyen szó?). Andrissal is oroszlánsörényem lett, aztán szülés után úgy hullt, hogy néha sírnom kellett egy-egy hajmosás után.

Tünetek: Nekem szerencsére mostanában nem feszül a pocakom, viszont engem az alkalmankénti folyás idegel fel rendesen. Tudom, hogy normális, de mivel Andrissal nem emlékszem, hogy lett volna, így annyira abnormálisnak élem meg. :oops: Viszont az estefelé megjelenő émelygésem még mindig megvan.

Meki: Mi kéthetente vasárnap megajándékozzuk magunkat Mc Reggelivel, azaz nekünk az a tízórai. Így időközben csak a fagyira és shake-ra vágyom. :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


[quote="móka:)"]H írta:móka:)grita, nehéz kérdés. a II-es sz. Klinikán voltak eddig a szülései ( lehet h ezután is ott lesz) , az apukája prof. a János kórházban ( oda mentem már vérvételre) és az Istenhegyin meg a Kékkgolyóban van még, de ott nincs szülészet.
De majd leinformálom, h kb mire lehet számítani..
A tudása is nagyon nagy, én csak jót hallottam róla.
Nem akartam hozzá menni, mert hát mégis csak a baráti társaság tagja, de az h bármikor bármivel zaklathatom, ez mindennél többet ér :D (persze nem élek vissza vele, de amikor el kezdtem vérezni anno, akkor éjjel 1kor hívhattam)
Sokan a jóképűsége miatt nem járnak hozzá!


Ja, szóval még baráti kapcsolatban is vagytok? ... :) Mennyire közeli? Csak azért kérdezem, mert ha belegondolok abba, hogy férjem egyik barátja lenne a dokim, hát... :D Persze az hogy mindig elérhető, elsődleges szempont, az biztos.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Most hogy Rita megemlítette,ilyenkor normális a folyás,vagy csak a sárgatest ürül?Mabe segíts!!!!Nekem is van(ált.a wc-n)és nagyon megijedek tőle mindig!

sutimano76
 
 


[quote="csikipetra"] írta:csikipetradv a csapatban Viki!

Bibiesbrumi!!!!én akarok indiaii kaját!!!! Egyszer ettem a shalimar étteremben, és nagyon bejött az ízvilág!!!

A tali nekem is jövő héttől jó!!


Dolgoznom kell,visszajött a főnök :evil:


Petra, küldöm a tikka massalát :lol: :lol: :lol: ... nagyon fincsi lett :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Találtam róla képet szerintem hasonlít az enyémre,picasara felrakom!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.03.10 16:37-kor.

sutimano76
 
 


Na, megnéztem ezt a Lintner dokit, nem mondható csúnyának, bár nekem túl Ken... nem természetes... és milyen, mikor egy ilyen (sokaknak) félisten mosolyog a két térded között? Nekem zavaró lenne.

Annyira rajtam van az álomkór, hogy szó szerint könyökölök, hogy a fejem ne bukjon le, ez kész..... és még fél óra itt, nem bírom... amint lehet, kiiratom magam, csak a pénz................ tényleg, ti, akik nem dolgoztok, mindenki veszélyeztetett, vagy még előző babával van? Milyen indokkal irathatom ki magam? És mikortól?

Móka, sajnálom a nagypapád!
Nekem van egy nagypapim, aki 88. évében van, és fiatalodott 10 évet, mióta tudja, hogy dédi lesz :)

Rita, örülök, h minden ok :)

floranan
 
 


Juhuhhhu Bibiesbrumi!!!!!
Szép is lenne, hogy ha ez működhetne!!!Biztos nagyon fincsi!!
Én rá voltam kattanva a csirke tikkára, a spenótos sajtra, a csípős lencsére, a citromos rizsre és még sorolhatnám!!!

Azért a receptet átküldhetnéd!!(persze, csak ha esetleg lenne rám időd :P

KépKép
csikipetra
 
 


Szasztok!
Én kilépek!!! megyek IKEÁ-zni.(konyhabútor, gyerekbútor stb....)
este vagy holnap jövök!!
Üdv.és jó pihenést!

Petra

KépKép
csikipetra
 
 


Floranan: Én Andrissal veszélyeztetett voltam az elejétől kezdve, így akkor simán kíírtak. Dokim van annyira jó fej, hogy most is kiírt volna ha kellett volna. Most július végéig GYES-en vagyok itthon, aztán valahogy kihúzzuk szeptemberig. Még utána kell járnom mennyi szabim maradt benn, azt kivehetem-e. De nekem anno úgy volt, hogy nődoki írt egy ajánlást a veszélyeztetett terhességre, aztán a háziorvos írt ki a végéig. A háziorvosom a sógornőm, így abból persze semmi problémám nem volt.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita hiányolok rólad képet a picasan,Andris nagyon édi,de téged is látni szeretnénk!Meg a férjed!

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]R írta:sutimano76ita hiányolok rólad képet a picasan,Andris nagyon édi,de téged is látni szeretnénk!Meg a férjed!


Azonnal átülök a másik géphez, azon vannak a képeink. Ígérem mindjárt pótlok! :wink:

Dokimról nem találtam képet. :cry: Bár ő nem ilyen fiatal, de nagyon jó humorú, közvetlen ember.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Ki is a dokid?

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]K írta:sutimano76i is a dokid?


Ha nekem szólt, akkor Sztakó Péter. :)

Kép

Kép
hgrita
 
 


Igen Rita tőled,de én se találtam róla semmit. :(

sutimano76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?