Új privát üzeneted érkezett!

Szofi
nem működik, én elolvastam. :-)

Ildi
ez a méhszájrövidülés miatt? Vagy így szokás a kórházban, orvosnál? Ha igen, az elég érdekes...
pumuklii
 
 


pumukli ez a streptococcusra való antibiotikum

a r9vidülés szerintem a 4. emelet eredménye:(, lányonmál ilyenkor már 2100-as méhszájértékem volt, pedig akkor kertes házban laktunk, csak ott a tokaji hegy, meg az ülőmunka tette meg hatását:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ILDI! BOLDOG NÉVNAPOT!!! :)

Kép
szkitty
 
 

 
 

Ildi! A dokid úgy ír fel gyógyszert, hogy valójában nem is tudja,kell-e? Illetve mi a baj?!? Ezen totál kiakadtam! Én tuti, hogy rögtön otthagynám... Már bocsi...

Kép
szkitty
 
 


Én is csak azért értetlenkedek, mert ez nagyon gáz szerintem. Azt hittem más ok is van. Miért nagy cucc bakt.tenyészetet csinálni?
pumuklii
 
 


Baci:
Oh, orvosokról: nekem mikor az e-colit kimutatta egy tenyésztés még a terhesség első trimeszterében,amire asz SZTK-ban egy lelkiismeretes doki küldött egy gombás fertőzés kikezelése után, mondva, hogy nézzük meg, nem maradt e valami.... a saját dokim azt mondta, hogy hát, ha nem néztük volna, nem is derült volna ki... de azért ad rá antibiotikumot... köszi
vanni
 
 


ugyanakkor, mikor bent feküdtem a kórházban, kaptam augmentin kúrát, pedig semmi olyat nem mutatott ki semelyik vizsgálat, ami indokolttá tette volna. Biztonságból adták, ezt meg is mondták.
vanni
 
 


Sziasztok Mamik!

Ritkábban ugyan,de újra itt. :lol:
Azért hűségesen olvaslak Titeket,csak mire az íráshoz jutnék,vagy jön a férjecském,vagy elfáradok,és pihi.

Holnap megyünk 4D-re(Kleopátrába),holnapután a 30. hetes-UH-s vizsgálatra a dokibácsinkhoz.
Utána jelzem mi újság van Picurkánkkal.
Egyébként,amit én is tudok,irtó mozgékony,sokat rugdos a gyomromnál,hátha lassan befordul!
Remélem a lepény már nem a hátsó falon-méhszáj közelében lesz!!!

Annus! Iza gyönyörű már most!!! :D Sztem nem lesz 'túl pici' baba! :)

Kutyafüle,Anita,Panndi,Vanni,és Mindenki aki feküdni kényszerül! JOBBULÁST,KITARTÁST kívánok,és sok-sok + energiát küldök nektek!!!!!!!! :)

A kórházi csomagot még én sem készítettm össze,lassan vásárolgatok,de a 35. hét előtt nem gondoltam.Addig bent kell maradnia minden babának!!!Én már megbeszéltem Hannával. :D

Szép napot nektek,jövök majd az új képekkel!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Fabri! Várjuk majd a képeket! Akkor te most sokat fogsz találkozni Hannával! :wink:

Ildi! Boldog névnapot kívánok én is, Isten éltessen! :)
Vendég
 


Ildi,
tényleg, boldog névnapot! Innen látszik, milyen feledékeny vagyok, pedig anyum is Ildikó, reggel felköszöntöttem... :oops:

Hajna,
várjuk majd a képeket a pocaklakóról!

Beszéltem a dokimmal is a hasfeszülés miatt, azt mondta nem normális, pihenjek többet és szedjem a magnéziumot... Úgyhogy 2,5 hét meló még... Remélem minden rendben lesz addig.

emese1979
 
 


Emese! Kitartás! Na meg pihi...
Vendég
 


Na hát jól esett az alvás.Képzeljétek,a dokim még mindig nem jelentkezik.Én teljesen értetlen vagyok.Ha 6-ig nem szól,akkor elkezdem hivogatni.Azért tényleg gáz,hogy pont én védtem,hogy nekik jogos a hálapénz,meg minden,mert ők ugye ugranak,ha van valami,azért fizetünk,erre tessék.....Teljesen döbbent és értetlen vagyok.
A héten nem lesz vizsgám,viszont jövő héten kettő is.Elég gáz.Félek is tőlük rendesen. Mindegy,kitartás,csak sikerülnek,meg sikerül rájuk felkészülni. Most megyek eszek,aztán vasalok,és tanulok felváltva. Azért cukin mutathatok a vizes törölközőket szorongatva a hónom alá. :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle! Egészségedre az alvást! Igen, én már elépzeltelek korábban a borogatásaiddal... :lol: Tényleg kitartás, meg ügyes légy majd a vizsgákon!
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi
Boldog Névnapot Kívánunk!
Kép


Kutyafüle

Sok sikert a vizsgákhoz és jó gyógyulást, pihenést.

Annus
Szép nagy már Iza a méretei alapján, jók a képek is.

Gyógyszerhez: Az én dokim nem ír fel vizsgálatok nélkül semmien gyógyszert. A labórt meg max 1/2 óra alatt megcsinálják, ha sürgős. Legalább is nálam így volt most legutoljára és ott volt vizelet és vér vizsgálat is. Utánna kaptam gyógyszert.

Mi rendben vagyunk bár aludni nem sokat alszom. Eléggé fáj már mindenem és babóka is sokat kellt éjjel, így mostanában max 4-5 órákat alszom egyhuzamban utánna meg semmit. Hétfőn megyek Uh-ra meg vizsgálatokra.
Most apa beteg 38-39 a láza és nem is nagyon akar lemenni még gyógyszerek hatására sem. Marci meg eleven kisördög, de legalább nem beteg.

Mindenkinek további jó babavárást, egészséget, sok pihenést és kevés stresszelést kívánok.

Kép
Kép
incike
 
 


Fabri! Én is holnap megyek a Kleopátrába 4D-re! Hányra mész?

Ildi! BOLDOG NÉVNAPOT!

Szerintem jelként a kis betűvel való írás a nyerő!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na én is itt!Csak a felkészítő után a szomszéd kisfiúra vigyáztunk picit!Szegénynek ön a hátsó foga...nem is egy,nagyon szenved vele...De a jó kis házi kenyeremet befalta :lol:

Ma a baba első napjairól volt szó a felkészítőn,elmondták h melyik szerve hogy alkalmazkodik a születés után.Pl tüdő,gyomor stb.Aztán h milyen vizsgálatok vannak a kórházban.Ilyesmik.

Amit gondoltam megosztok veletek az 2dolog!Az egyik azoknak szól akik túlzottan sterilizálnak mindent 8)
Szoptatás elött a mellett nehogy agyon fertőtlenítsétek.Mosdani kell,de ezen kívül semmi extra tisztítás nem kell.Mert így a gyerek a számára hasznos baktériumokhoz hozzájuthat.Ha viszont nem,akkor meg vmi káros baci fogja feltölteni ezeket a helyeket a szervezetében!
A másik h az intenzív mozgással várjunk.Kb 3 hónapot,mert az befolyásolhatja a szoptatást is.És fokozatosan kell belerázódni a nagyobb edzésbe,és nagyon figyelni h pótoljuk a folyadékot!!!
Ja és mégegy,a súlyuk kb 1/6-át eszik meg a babák 1 nap.Vagyis ennyire lenne szükségük általános esetben!

Emese!
Ha tudsz akkor jövőhéten menj el a légzés és relax gyakorlatra!Szerintem hasznos!Én már feliratkoztam a szülőszoba látogatásra,alig várom!Elméletileg jön az uram is...na majd kíváncsi vagyok nem jön e közbe vvmi...

Ildi!
Boldog névnapot!

Kutyafüle!
Na neked most pont vasalni nem kéne...Pihizz inkább meg tanulj!Ráér a vasalás még 1-2 napot!

annus11
 
 


Fabri!
Jó rég nem jártálerre te se!Jöhetnél gyakrabban is!

Úgy látom sokan mentünk a kleopátrába!Várom a képeket nagyon!!!

annus11
 
 


Sziasztok,

Most értem haza a reumatológustól, még nem olvastam vissza.

A lényeg, hogy mindenképp császárt mondott...:( számítottam rá, de azért sírtam picit.

na olvasok vissza.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus,
így a szülés majd elörébb jön, vszínű április utolsó hetére. Csütörtökön a doki majd megmondja, és jelzem, a táblihoz.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok,

Ildi, BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Anita,Annus nagyon cukik a babák a 4Des képeken.

Én szenvedek pár napja egy nagyon rosz totkfájással, hiába szedem a gyógyszert nem múlik hát igen ez a fagyi hátránya. :D

Ma voltam én is dokinál azt mondta az tuti, hogy 29 hétben járok nem a 28ban a méretek alapján meg 30 hetesnek felel meg a baba, de minden ok, csak én is sokat keményedek igy szedem a magnéziumot, mondta pihenjek többet.

Kutyafüle, szerintem is várhat még az a vasalás, pihenj.

Pumukli, tök jó az ágy na meg Maja is aranyos benne.

Jaj már nem tudom kinek mit akartam irni... :)

Szerintem is aza jó ha olyasmit irunk akkor pici betűkkel irjuk le mert igy akkor azt át lehet ugrani.

Na szép estét nektek.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Na meg van bocsájtva a dokinak.Az előbb elértem végre.Azt mondta,ha nem rendel vagy ügyel,akkor suliban van.Szóval most ért haza Pestről,azt mondta akart már hívni.Ha holnap megvannak az eredmények,akkor ki kell menjek hozzá a kórházba. Azt mondta ő is látatlanba nem tud mit mondani,de lehet járulékos tejmirigy, vagy nyirokrendszer.De holnap megnéz.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!

Ez jó hír!Várunk a hírekkel holnap!

Ági!
Akkor nekedis jobbulást!

Eszti!
De mért kéne ápr végén a császárt?2-3 héttel elöbb lenne meg a baba? :shock: Nem kéne minnél tovább benntartani?

annus11
 
 


Ígérem Dr.Annus, :lol: próbálok gyakrabban jönni,de még dolgozgatok heti 1-2 napot,és közben azért alakulgat a babasarok is.Majd ha készen lesz,teszek képet fel.

Ildi! csatlakozom,és a saját és lánykám nevében is
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK! :D

Dóri,Reni,Emese(Neked is jobbulást!!!)!
Hozom a képeket,12-re megyünk.
Te,Reni mikor?

Kutyafüle!Vigyázz a vizsgákkal,NO STRESSZ!!!

Incike!Jobbulást Apának,az én alvásom detto!Sajna! :(

Sztem is jó ötlet az apróbetűs írás,esetleg 3 felkiálltójel pirossal az elején(?) az olyan írásoknál,ami nem való Paramamiknak.
Bár én olvasgatom,mert így próbálnék kiküszöbölni-bármi esetén vizsgálatot kérni,vagy kérdezni a dokimtól.

Annus! A hónap első hétfőjén voltunk Apcimmal szülőszobás felkészítőn(amikor találkoztunk Csadráékkal),jövő héten megyek erre,ahol Te voltál(az első babás napok otthon,stb..)Persze Mi a Margitban.Nagyon szép a szülészete,jól néznek ki a szülőszobák.Jó lenne jövő héten az osztályra is bekukkantani!

Én annyira szeretnék szoptatni(fél évig jó lenne),hogy eszemben sincs fogyizni,vagy edzeni.Majd a karácsonyi ünnepek után újra futok,azzal (REMÉLEM)nyárra lemegy. :roll: :D
Apropó szoptatás:Hallottatok már arról,hogy napi 1 pohár sörtől több tejünk lesz?!Mostanában több ismerősömtől kaptam jótanácsként. :?: :roll: [/b]

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Annus,
mert azt mondták vszinü a 38 -dik héten megcsinálják...majd kiderül csütörtökön.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kutyafüle
gondoltam, hogy lesz rá magyarázat. Durva lett volna, ha nem hív fel, pedig írod, hogy sürgős.

Kinek jut eszébe szoptatások előtt fertőtleníteni a melleit? :-)

Mi Maja 8-9 hónapos korától jártunk hetente egyszer "randizni", volt hogy vacsizni valahova, volt, hogy squasholni. Inni kell és akkor marad a tej. :-)

Nekem gőzöm sincs, hogy a súlya egyhatodát ette-e naponta... Nem hiszem, hogy sokan mérik minden szopi után a babákat, hogy meglegyen ez az adat.
pumuklii
 
 


Eszter
AZ akkor a betöltött 37 hét? Tényleg korainak tűnik... persze ha indokolt...

Fábri
persze, a sör az tök jó a tejtermelésnek. Nekem volt mindig itthon alkeszmentes :-)
pumuklii
 
 


Igen, sztem is korai azért.

Majd csütörtökön eldönti a doki. Leírt mindent neki a reumatológus, ugyhogy így már képben lesz az állapotommal. ő is azt mondta jobb lenne elöbb megcsinálni...(szerinte elég gázosak a leleteim, pedig én azt hittem tök jól javultak...)

Na mindegy. Nem idegesítem magam. A lényeg, hogy minden rendben legyen. Csak azért reménykedtem, hátha.

Pumukli,
meghirdettétek a lakást végül?

Kutyafüle,
jobbulást!!!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Fabri! Én kicsit később, 17:20-ra. Azt hittem összefutunk talán.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok, csak még bekukkantok, holnap akkor utazom, legközelebb pénteken...

Esztó, neked akartam írni, hogy el tudom képzelni mit érzel, de a lényeg, hogy mind a ketten egészségesek legyetek, és rengeteg csodálatos kisbaba született császárral, és rengeteg csodálatos anyuka szült császárral. Ti is egyike lesztek ezeknek!

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nem hírdettük meg még. Most várunk, hogy mit mond az érdeklődő (egyik anyuka barátnőjének unokatesója), aki szívesen venne lakást itt a házban.
Meg amúgy se tudjuk mi legyen az építkezéssel, valszínű halasztódik, akkor meg lakni kell valahol...
Minden olyan bizonytalan ebben a hülye válságban.
pumuklii
 
 


Szofi! Majd ha megint netközelbe kerülsz, bejelöltelek iwiw-en. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jajj,Ildi én is csatlakozom!!!!BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sajna Reni,akkor nem futunk össze. :(
Utána még bemegyek kicsit dolgozni.Ha nem lesz energiám este,akkor csütörtökön dobok képet!
Szorítok,hogy Kicsikétek szépen megmutassa magát,és persze a mi pici lánykánk is!!! :lol:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Szofi,
Aranyos vagy, köszi a bíztatást :)

Pumukli,
hát igen, ez a rohadt válság...nem tudom én belevágnék e az építkezésbe most. Bár azt mondta múltkor a hiteles csaj is, hogy most kell felvenni hitelt...

Ildi,
Boldog névnapot :)

Reny,
van közös ismerősünk :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó a Farkas Dóri, ugye? Már akartam kérdezni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny,
igen, ő :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


4D-re tanácsként nekem azt mondták, hogy előtte együnk csokit, igyunk szénsavasat vagy energiaitalt. Attól beindul a bébi és valszeg nem fog aludni. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Honnan?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Igen,én is fogok.Ha vmi édeset eszem,akkor azonnal 'beindul',ezt már megfigyeltem. :lol:
Na,lépek pihenni,mert már nagyon összenyomtam szegénykémet az üléssel.

Szép estét!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sokat nyaraltunk együtt. Onnan ismerem.

Fabri,
várjuk a képeket :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nekem osztálytársam volt általánosban. Kicsi a világ. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


De ciki, középiskolába jártunk együtt, nem általánosban. :oops: Csak egy lakótelepen laktunk és a helyhez kötöttem őt is. Gáz. Öregszem.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Fabri
Mikor Marci született én rengeteg alk.men.sört ittam. A sógorom minden héten beállított 2 rekesszel(akkor még a Borsodinál dolgozott). A tejtermelésnek jót tesz.

Kép
Kép
incike
 
 


Nekem a kisasszony a legeslegjobban a narancstól indul be... :lol:
És én is, naponta 2 kilót meg tudnék enni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Reny,
nem gáz :) néha nekem se jut eszembe, hogy ki hol merre :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó
persze most jobb hitelt felvenni, mint mondjuk nyáron volt. De senki nem tudja hol a vége ennek a forintgyengülésnek.
Meg az is para nekünk, hogy ha eladjuk a lakást (az a megtakarított pénzünkkel már csomó lóvé), de építkezni csak jövőre kezdünk, addig lehet úgy elértéktelenedik a pénzünk, hogy csak na... Lehet az lenne a legjobb, ha kivárnánk még 1 évet. Nemtom.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Esztó mi történt a vonalzóddal? Én nem látom... :cry: Sajnálom a császárt, de ha tényleg indokolt, akkor semmiképp se szomorkodj miatta, legalább tutira tudni fogod, mikor találkoztok!!! :wink: Én még csak megtippelni sem merem... :)

4D-seknek! Hozzatok tényleg képet! :) Már rettentő kiváncsian várjuk!

Szofi! Sajnálom, hogy nem jössze egy darabig, de aztán majd mesélj mindent!!! :)

Kutyafüle! De jó, azért én bíztam benne, hogy nem linkeskedésből nem jelentkezik az orvosod! Remélem, a baj is szűnik majd holnaptól, mert meglesz a diagnózis és a gyógymód!!!

Pumuklii! Mikor kaptok választ lakás-ügyben?

Ági! Akkor te is pihenj rendesen!

Én is hallottam a sörről, de én még a szagát sem szeretem... :roll:

Na, lányok, lehet, nem jövök ma már. Akkor jó éjszakát!
Vendég
 


Csütörökön találkozunk a csajjal itt a házban, megyünk játszani hozzájuk. Akkor talán lesznek infok. De eddig a vevőjelölt képeket látott csak a lakásról. Nemtom mit szól az árhoz, tetszik-e neki egyáltalán, mikor jön haza külfölfről Stb.
Meg lehet a végén mi lépünk vissza, ha őt érdekli is...

Jó éjt!
pumuklii
 
 


Pumukli,
hát igen, jól meg kell gondolni...lehet az lenne a jobb ha várnátok.
Most mondta az egyik szomszéd felháborodva, hogy lekötötték a pénzüket amit félre raktak, gyűjtögettek, és kevesebbet kaptak meg mint amit kellett volna mert a bank rátette a kezét...
Nem egyszerü.

Dóri,
igyexem nem szomorkodni, csak azért reménykedtem, hátha...de persze az a fontos hogy egyikünknek se legyen baja. No meg picit meg is ijedtem azért :)
én látom a vonalzómat, nem tüntettem el.

jó éjt mindenkinek

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na, halihó, most jutottam megint ide...

Voltam dokinál, 3000 zárt és nem rövidült meg a méhszáj! :)
Manókám épp csuklott UH alatt :lol: :lol: ....annyira cuki volt látni és érezni egyszerre, a kis pocija beleremegett. :lol:
BPD: 85,5mm
FL: 68,5mm
HC: 323mm
AC:310mm

Szépen növöget a manó. :)
Kövi vizsgálat márc.31- nődoki és NST! Akkor leszek 36 hetes kereken...onnantól kezdve lesz csak izgis. :)

Eszter!
Akkor fix császár? Legalább tervezhető, ne legyél emiatt szomorú, főleg, hogy e.ü.-leg indokolt! Legalább fel tudsz készülni rá! Kb. mikorra tervezi a császárt?

Kutyafüle!
Hány éves a dokid kb., hogy posztgraduálra jár? Fiatalka? :)
Majd írj, hogy mit mondott. Megy a drukk! Te mennyit vasalsz, jó ég....hogy bírod????? :shock:

Szofi!
Juhú, már csak 3 hét! :) Azt 1/2lábbal is....aztán megapihi! :)

Annus!
Cuki az a cipő a képen. Hol vettétek? Milyen méret?

Na, lassan megpróbálok aludni...bár úgy mocorog a pici, hogy eléggé sansztalannak érzem....

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: