Új privát üzeneted érkezett!

Vius
Én most dolgozom, tehát nem főzök.

Mindenki!

Ha már 2x voltam terhes, akkor lehet olyan, hogy a kiskatonákat nem fogadom be? Holnap ilyen vizsgálat lenne.

timejka
 
 


TIMEJKA
MINDEN MEGTÖRTÉNHET
:roll: :roll: :roll:

dita75
 
 


Kata! Én is nagyon gratulálok és minden jót kívánok!!!!!!!!!
(Halkan jegyzem meg,hogy nehogy megijedj,de ha szombaton volt egy kis barna,tessék visszafogni magad,pihenj sokat!!!!)Most nagyon vigyázz magatokra,ez a legfontosabb!!!!
Szerintem,mindenki jól meglepődött,várjuk a további babaeső híreket! :D :D :D

Kép
f.ancsi
 
 

 
 

Dita
De én nem akarom, hogy ilyen megtörténjen. Jó, tudom senki nem akar sok mindent, de sajnos ez van.

Kata
Barátnőmnek is volt pici pecsételés és semmi baj nem volt, már 16 hetes terhes. Azért pihenj.

timejka
 
 


Ditus Remélem sikerül neked is meg nekem is most már mi vagyunk soron mindenki beleőz :-)
Amúgy Ditus hogy vagy?
Én semmit sem érzek sőt fel vagyok pörögve mint a fene.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ditus ha sikerült neked is és nekem is egyszerre megyünk a szűlőszobára:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius ha neked nincs túl messze fehervar??? felőlem :wink: :lol:

Ancsi ti hogy vagytok?

Timeja nyugi, ettől nagyobb baj ne legyen ha ezt alátámasztják nektek.
inszemmel csodásan kiküszöbölhető a dolog.

dita75
 
 


Ditus csak 150km 50kmrel hosszabb mint Pécs :D :) :lol:

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Timejka! nekem így volt. Kimutatták 3x,hogy megsemmisítem apa spermáját.(Előtte 4x voltam terhes!)Akkor nagyon elkeseredtem,de azóta tudom,hogy ez csak időszakos lehet,rengeteg nőnek ez a diagnózis és utána spontán teherbe esnek. Az én esetemben is így volt,tehát a dolognak nincs nagy jelentősége.Nem tudják miért alakul ki és azt sem,hogy mitől múlik el.

Kép
f.ancsi
 
 


Timejka,
nálam is két terhesség után derült ki, hogy gyilkolászom apát. Csak egy baci kellett hozzá apánál, amit az én szervezetem felismert, és pusztított a fertőzött spermával együtt. Viszont hiába már nincs baci, a szervezet emlékszik rá, és ez az ellenállás fél-egy évig megmaradhat.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ditus! Mi olyan kis bálnásan már,ma láttam az utcán a kirakatban a pocimat,kb.50 hetesnek nézek ki. :D
Nagyon szurkolok neked (is),tudod, ENGEDD EL!Tudom,hogy piszok nehéz,de olvasgass,nézz filmeket ,jó helyen vannak azok a manók!!!
Puszi :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsi de bolond vagyol........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
50 hetes?????? mekkora most Lóci?

dita75
 
 


Kata, hatalmas nagy GRATULA! Nem semmi hogy igy tudtál előttünk titkolózni bár megértem :wink: de a lényeg hogy eredmény van :wink: :wink: :wink: :wink: Hála Istennek!!!!

Ditus, take it easy Baby, nyugi még a lehető összes csajó befog előzni, de te ezzel ne törödj lényeg hogy tapaszd a bogyókat, bizony ám. Kezd ez a történet az én szülés időzitésemre hasonlitani, hogy engem az égvilágon mindenki beelőzött. Szóval ez a mi formánk :wink: :wink: :wink: :wink: de tudod ami késik az nem múlik, úgyhogy ez van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vius, én sem éreztem semmit amikor terhes lettem Oroszlánnal. És sztem ez igy normális. Ha lányok nem noszogatnak annak idején akkor nem is teszteltem volna. Később azért csak észrevettem volna hogy egy Oroszlán növekszik a pocakomban :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Ancsi ezen a 50 hetes terhességen most nagyot nevettem, beszarás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Lányok a Bordó színhez milyen színek mennek?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Összekaptam a férjemmel egy kicsit.Ki akarom festeni a konyhát nem nagy gyorsan meg lenne azt mondta nekem hogy nem kell nekem semmit sem csinálni az én állapotomban.
Mondtam neki nem haldoklom nem vagyok beteg.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Suska azért én remélem hogy Ditus és Vius lesznek most a következők és nem mindenki fogja beelőzni Ditust :wink:

cici? remélem most beállt kicsit a kereslet kínálat!

Vius nálunk csirkepöri van nokival tegnapról..

Viki Oszkár a fejedben mi motoszkál? ezt a nevet honnan kapta BUbu?

:lol:
Vendég
 


SUSKA
de már csak egy hetet adok a többiknek :wink: :wink: :wink: :D

veletek miujs??? minden ok azóta?

VIUS
nálunk az egyik helység fala felül narancs alul bordó. jól néz ki

dita75
 
 


na most már tényleg nem tudom ki kivel van Oszkár Bubu kész vagyok:-)
Az enyém a Tök vagyis Töki:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Kata!
Egyrészt: hatalmas gratula! :D :D
Másrészt: nem volt szép tőled a titkolózás, úgyhogy enye benye!
De most már értem, hogy ezért nem akartál te velem babásodni.
:wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BONI
én is ebben bízom :lol: :lol: :lol:
kivételesen nehezen viselném ha monjuk Mara most beelőzne mivel ő még csak aciklus elején van :roll: :roll: :roll:

Öcsiről vmi?

Tavaly én voltam Oszi emlékeztek ??? :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Anyámat megüti velem a guta:-)nekem a konyhám most rózsaszín de ki akarom festeni és bordó a csempe.Én is narancsra gondoltam.Apámnak meg sem merem mondani hogy neki állok festeni mert kapni fogok.az uram meg egyenesen ki van akadva.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
hát lehet, hogy tényleg nem most kellene konyhát festeni. Nem a munka, hanem a festékben lévő anyagok miatt, amit közben belélegzel.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Vius nem beteg vagy állapotos :lol: :lol: :lol: :lol:

Ditus semmi hír a kis 5 évesünkről csak hogy még mindig 38.5 a láza... elegünk van.. vért nem vesznek most tőle, mert már sokat vettek.. fasza :twisted:
Vendég
 


Szeretnék előre elnézést kérni mindenkitől az esetleges sok hülye kérdéseimtől. Ja és ha valakit nem érdekel akkor is elnézést, de ezt találtam arról a vizsgálatról ami holnap lenne:

"Nálam a meddőség kezelésének-kivizsgálásának egy fontos mozzanata a PCT-teszt (postcoitációs teszt). Ez azt mutatja meg, hogy a termékenyülésre alkalmas időpontban a spermiumok milyen mennyiségben tudnak feljutni a méhbe. Akkor csinálom, ha a spermaszám jó, a petevezeték átjárható, és a hormonszintek jól be vannak állítva. A vizsgálat szükséges időpontját több hónapi alaphőmérséklet mérésből lehet megállapítani. Akkor kell csinálni, amikor a tüszőrepedés van. A vizsgálat előtt 8-9 órával kell szeretkezni. Előtte viszont 2-3 napig nem szabad, de 3 nappal előtte feltétlenül kell!.(Hogy miért, most nem magyarázom hosszasan, de ha érdekel benneteket, egyszer azt is leírom.)
A teszt abban áll, hogy egy közönséges nőgyógyászati vizsgálat során a méh-nyakcsatornából nyákot szívok ki, és mikroszkóp alatt vizsgálom a nyákban található spermiumok számát, mozgását.
Évek óta csinálom, és a tapasztalatok kicsit befolyásolták a kivitelezést.
Egy fontos tapasztalatot írok most le a testhelyzetről.
Egy alkalommal nem láttam egyetlen élő-mozgó spermiumot se, de még mozdulatlant se. Kiderült, hogy a hölgy sex után mindíg felkel megmosakodni, e vizsgálat előtt is ezt tette, és mindig "kifolyik". 1 hónap mulva megismételtem a vizsgálatot, de szigorúan meghagytam, hogy reggelig ne keljen fel, és még a szex előtt tegyen kispárnát a feneke alá. Az eredmény: a következő vizsgálatnál látóterenként 30-40 élénken mozgó spermiumot láttam. Következtetés: a PCT vizsgálat előtt mindenkinek felhívom a figyelmét erre (kispárna, nem felkelés).
Következő tapasztalat: egy 9 éve sikertelen házaspárnál. Megbeszélve a PCT teszt, de nem tudtam megcsinálni, mert éppen szülést vezettem abban az időben. Gondoltuk, megcsináljuk legközelebb. Erre nem került sor, mert az elmaradt PCT idejében sikerült a terhesség. Kiderült, hogy ahölgy is mindíg felszokott kelni megmosakodni rövid idővel a sex után.
Azóta több terhesség is bekövetkezett akkor, amikor a PCT tesztet csináltuk.
Következtetés: Célszerű az "irányított coitus", ami abban áll, hogy a tüszőrepedés várható időpontjában kell szeretkezni (amit legalább 3 hónapi jól kivitelezett alaphőmérsékletből lehet megállapítani), előtte legalább 2 szeretkezés nélküli nap kell legyen, de 3 nappal előtte feltétlenül legyen (hogy mind frissek, életképesek legyenek a spermiumok). Ebben az időpontban szex előtt kispárna a popsi alá, egész éjszakára, nem felkelni reggelig."

Azt is írják, hogy pont a tüszőrepedés napján kell csinálni. Honna a pitliből tudjam, hogy mikor van? 21. cnapon kell uh-t csinálni. Belebolondulok.

timejka
 
 


én félidősen festettem.. van már olyan ami vizalapú :wink:
Vendég
 


Vius,

én Danikával 5 hetes terhesen kerítést festettem, mondjuk az a szabasban volt.

Még most is csak ámulok-bámulok milyen babaeső van mostanában :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én disperzittel szeretnék festeni(vizalapú) nem zománccal.Tegnap akartam zsiroldozni a férjem megérezte milyen büdös és inkább megcsinálták anyuval.a Festésben meg tesom segítene mert festőnek tanul és egy kicsit gyakorolna.
Boniko a jó Isten szóljon belőled.
Anyuék azt hiszik megzakkantam :-)állandóan dolgoznék valamit már anyu mondta fűzzek gyöngyöt:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Linácska, Ancsi!

Akkor nem reménytelen a spontán teherbeesés ha netán ez van, de nem megyek holnap, mert nem tudok.
NEKEM SPONTÁN SIKERÜLNI FOG 1-2 HÓNAPON BELÜL (hányszor írtam ezt már??!!)
Hormonvizsgálatokra megyek, az itteni dokim megcsinálja.
TÉNYLEG NE HARAGUDJATOK, HOGY FÁRASZTALAK A HÜLYESÉGEMMEL.

zSUZSKA
Örülök, hogy már jól vagy. Basszus nem volt egyszerű a történeted.

timejka
 
 


Timejlka erre jó a hőmérőzés és a nyák figyelése... én pl tudom ha PÉ van 36,2re lemegy a hőm.. az alap 36.5-36,6 utána 36.8ra megy fel és 37-re a babás görbém láthatod a hőmérőzős topikban(a kevésbé forgalmasban) a többi is hasonlóan alakult csak nem ilyne jó véggel de nekem voltak extrabrutál ciklusaim 40 naposak..
Vendég
 


MONIC
ÉJSZAKÁK HOGY TELNEK?

AZÉRT GONDOLOM NEKED KATA BEJELENTÉSE NEM ÉRT VÁRATLANUL :wink:

dita75
 
 


Timejka,
nálam ezt az egészet máshogy csinálták. A 12. napon, vagyis tüszőrepedés előtt valamivel vettek méhnyaknyákot tőlem. Azért kell peteérés környékén, hogy a nyák megfelelő állapotú legyen, olyankor ideális csak a spermák továbbjutásához, máskor nem.
Így nyilván tudtuk, hogy 2-3 napig ne legyünk együtt előtte. Vinni kellett a spermát is, és a nyákot, plusz a spermát egy mikroszkóp alatt összeengedték. Állítólag 2-3 perc után már látszik, hogy pusztulnak-e, vagy mozognak benne. Na nekünk belefulladt mind fél órán belül.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


na akkor nem beszélnek le a festésről.amit meg el kell húzgálni azt tesom és férjem megoldja.a többi az én dolgom:-)

Timejka!
Az én férjem sokat olvas a neten ilyen dolgokról és ő is olvasta a párnát.Inszem után voltunk kelett még gyakorolni és reggel mielött ment volna melóba szépen keltett majd nem engedte hogy felkeljek és kipocikolta hátsomat a párnával.azt mondta hogy ne merjek felkelni legalább egy órát.Hát nem keltem fel elaludtam.Azt mondta akkor még utánna hogy megcsinálta a fejét és reméli a többit a doki:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Timejka én is fárasztok itt mindenkit az én hülyeségemmel.BOCSI

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


valaki halott már valamit a rózsa kvarcról?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Húúú mekkora vihar lett itt nálunk hirtelen. Olyan, mint ami nyáron szokott jönni egyik pillanatról a másikra, csak nem villámlik. Megnéztem az idokep.hu-n, egyedül Kecskemétnél van piros nyilacska a szélnél.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska nálatok most jég van?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
na jég azért nincs, de nagy szél esővel, hatalmas fekete felhővel az igen, két perc alatt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Timejka , Vius,

nem fárasztotok, mi is átestünk ezen.

Linácska,

remélem hozzánk nem jön a vihar.

Timejka,

Évi is spermagyilkolós volt papíron mégis spontán terhes lett az ikrekkel :wink:

Dita,

éjszakáink csodásak, Danika nagyon jó baba. 9-kor lefekszünk aludni, aztán hajnal 3-kor kel enni, aztán 6-.kor is eszik és alszunk reggel fél 9-ig.
Az éjszakai etetés kb fél óra szopi és fél óra ringatást jelent :wink:
Nagyon aranyos, imádom, ha véletlen (hangsúlyozom véletlen) Bogyók közül az egyik fiú lesz akkor meglátod, hogy szerelmes leszel belé. Én imádom a kisfiamat :lol: :lol: :lol:
Kata nagy hírét én is a netről tudtam meg, reggel küldött sms-t, de a netet előbb láttam mint az üzenetet.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Közben néztem észlelést az időképen és jeget írt egy észlelő Lajosmizsére.csak azért kérdeztem

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


nálun k most szépen süt a nap de kitudja meddig.mert jönnek a csúnya felhők.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 



Kép

Kép
vius
Baja
 
 


http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2009/ ... e_koltozik

Na azért ennyi gyerköcöt nem szeretnék.:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


most ellépek festéket venni majd valamikor jövök
Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Kata még egyszer gratula! Olyan boldog vagyok tőletek! De komolyan!!!!!!

Dita: Nem foglak beelőzni, mert te már tuti terhes vagy ;)
De azért kicsit rosszul esett, hogy még fel is hívod rá a figyelmem, amikor így is szarul érzem magam, hogy már csak én vagyok itt a régiek közül (na jó ez nem igaz) aki még nem vár babát. Néha úgy érzem erről biztos én tehetek... hogy nem vagyok elég talpraesett, meg vonzom a bajt....

Bocsi, hogy ilyeneket írok, de elég vacakul vagyok, mert alig aludtam az éjjel szerintem vagy 3-szor hipóztam egymás után. A férjem nem győzte tömni belém a szőlőcukrot. Folyton az ájulás környékezett, meg hányinger. A WC-is alig bírtam elmenni... rázott a hideg és melegem volt felváltva. Néha még halálfélelmem is volt... Hajnali 2-től 7-ig jó ha aludtam 3 órát, azt is szakaszosan... Reggel meg alig bírtam életet rázni magamba.
Mindez amiatt az átkozott prolaktin miatt.... már nem is magas, de a dokim szerint a szervezetem emlékszik a gyógyszerre a sok évi szedés miatt, és inszem előtt elkezdte szedetni velem... most kellett adagot emelnem, és úgy tűnik ettől kiakadt a szervezetem...

hofeherke
 
 


Mara!
Én is itt lennék még, és esélyem se igen van, hogy terhes legyek.
Úgyhogy nem vagy egyedül.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tudom-tudom..... sajnos. Pedig becs szó azt se bánnám, ha te is megelőznél ;) Csak utánad én jöjjek :P

hofeherke
 
 


Tényleg Mara, nem úgy volt, hogy átjössz Debrecenbe?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Na megvan a festék.Trombita virág sárga.tök jó színe van!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nem tudja valaki, hogy ehhez hasonló képeket hol lehet találni a neten?
Kép

hofeherke
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: