Új privát üzeneted érkezett!

bikfy: Azért le ne betegedj, de azért köszi a drukkot.

linacska: Nálunk jó a sperma, ez nem kizáró ok, ugye? :D



vicky79
 
 


Vicky,
nálunk is jó, azzal nincs gond, csak ugye én mindig vittem, és már november volt, és mondták, hogy lehet, hogy a szállítás közben történt velük valami, mert olyan volt, mintha megfagytak volna.

Dy,
nekünk már vannak neveink. Ha fiú, Levente, már Lili is az lett volna, ha fiú, ez apának tetszik, nekem meg nincs annyira preferált fiúnevem, és a Levi elég jó. És ha fiú, akkor az MTA-nál még anyakönyvezhetővé teszem a Szlávát, és Levente Szláva lesz.
Ha kislány, akkor pedig Kata, na ezt nem mi akartuk, hanem Lili közölte, hogy így hívják a kistesóját. Amúgy mikor a Lilit kiválasztottuk, akkor mondtuk, hogy ha lesz még lányunk, akkor Kata lesz, de az évek alatt ez kicsit változott. Úgy néz ki, hogy mégis az lesz pedig, ha lány. Kata Szonja. Mert hogy ugye orosz név is kell az unokának.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Eredmény még nincs,de szegénykének megint 40 Cos láza van és nem tudják mitől :cry:

Dy :lol: jippijéééééééééééééééé
Ditus tapaszragacsok!Vius NEked is !

Suska szegénykém... szép orvos nem mondom :twisted: örülök,hogy joban

Vicky remelm sógornődnél csak a teszt nem mutatra.. neked+++++++++

MAra jobboldalira szavazok

Lina szép nevek!

Jó éjt, most ennyire futotta de puszi mindenkinek!



:wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!!!
DY Gratulálok Ezt Küldöm neked!! Kép :)



Bonikó Köszi a drukkot!!
Bikfy Jobbulást!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Megyek aludni ha tudok jelentkezem még
Jó éjt! Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó reggelt!

Boniko,
szegény! Jobbulást unokaöcsédnek!

Linácska,
nagyon szép neveket választottak.

i.kata
 
 


Jó reggelt,

Linácska,

nagyon szép nevek, a Szonja nekem is a szívem csücske, sajnos a páromnak nem tetszik. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Van egy kis meglepim :lol: :lol:
Kép

Kép

i.kata
 
 


És íme a magyarázat:
Gondolom látjátok, hogy ET+ van a teszteken. Szóval volt egy titkos lombikunk. Volt benne babona is, meg más is, és nagyon rossz volt, hogy nem oszthattam meg veletek az élményeimet. 2 blasztót kaptam vissza, és 2 fagyink is maradt. Szóval most nagy az öröm, csak nagy volt az ijedelem is szombatom, mert elkezdtem pecsételni, és az kb 1,5 napig tartott. Szombaton úgy éreztem kész, vége, de vasárnap kezdett visszajönni a remény és tegnap este nem bírtam magammal és 20.30-kor ellőttem az első tesztet.
Remélem nem haragszotok, hogy csak így utólag árulom el.

Ezért kérdezősködtem többször is a lombikkal kapcsolatban. :lol:

i.kata
 
 


HÁT EZT MÁR NEM HISZEM EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL
MI VAN EBBEN A TOPICBAN??????????????????????????

BABAESŐ???????????????????????????????????????

ELÁLLT A SZAVAM ÉS LEESETT AZ ÁLLAM VÁRJATOK MEGKERESEM AZTÁN JÖVÖKI GATULÁLNI :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

dita75
 
 


Dita,
:lol: :lol: :lol:

i.kata
 
 


KATA: NEM HISZEK A SZEMEMNEK!!!!!!!!!!4444 :shock:
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444 :D :D :D :lol: :P

hofeherke
 
 


Kata,

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


KATA
hát te aztán tudsz meglepetéssel szolgálni az embernek!
Szívből gratulálok!
De még mindig nem értem, hogy kerültetek előre a sorban?
NEm csak júniusban lett volna hely?

input...input............... plíííííííííííz

remélem követlek titeket......... úúúúúúúúúútálok kilógni a sorból......... :roll: :roll: :roll:

dita75
 
 


Köszi Csajok!

Dita,
úgy kerültünk előre, hogy nem tb támogatott lombikom volt...kifizettük a kezelést, mert fogalmunk sincs, hogy nyáron hogy tudnánk megoldani, amikor párom már nem lesz itthon és én is fél lábbal kint leszek Milánóban. Igaz hogy elment az összes dugi pénzünk, de ahogy elnézem megérte :lol:
Amúgy megtartották nekem a júniusi helyemet, mert ha most nem sikerült volna, akkor egyből mehettem volna nyáron a következő tb-s lombikra.

i.kata
 
 


Katusom!
Besz.rok!!!!!!!!!! Hogy te micsoda csoda nő vagy. Emlékszel, hogy kb. 1 hete küldtem neked egy szerencse malacot? Mondtam, hogy akinek eddig átküldtem, meghozta a szerencséjét. Látod, nálad is bevált. Tiszta szívből gratulálok.

Én mondtam nektek, hogy a március csodás hónap lesz. Higgyetek nekem. Akinek most nem sikerül, az gyúrjon az áprilisi napokra. Májusra mindannyian kismamik leszünk. Tudom, hogy elég vad megérzés, de bízzatok bennem!!! Eddig még minden megérzésem bejött. SIKERÜLNIE KELL!!!! Maximum átnevezzük a topic-ot. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Katusom!

Ezt küldöm Neked: Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata,
micsoda csodás hírek!!! És már ilyen korán is milyen szépen látszanak a csíkok.
Nem semmi vagy, hogy bírtad eddig magadban tartani :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bikfy,
köszi :lol: Azt a malacot én rendeltem Tőled :lol: :wink:

i.kata
 
 


Ezt pedig a többieknek küldöm. Hajrá lányok, íme a szerencsehozó kismalacom: Kép


Ajánlom, mindenki szakajtson egy darabot belőle, hátha...

KépKépKép
bikfy
 
 


Linácska,
csak nagyon kevesen tudják. A családból is csak a nővérem tudja, és ő is csak azért mert kénytelen voltam lárulni...

Timejka,
ha találkozol unokatesómékkal, akkor légyszi ne említs meg engem. Nem tudja a családom, de ha ők megtudják, akkor az már egyenes út apumig. :roll:

i.kata
 
 


Rendelted vagy nem, az a lényeg, hogy segített. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


KATA
MOST MÁR ÍRJÁL LE MINDENT AZ ELEJÉTŐL.
hány naposakat kaptál vissza stb. Érzel-e vmit stb.

BIKFY
A próféta szóljon belőled!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Bikfy,
bizony, a lényeg a végeredmény :lol:

i.kata
 
 


Dita,
ok gyorsan leírom, mert aztán mennem kell suliba.

i.kata
 
 


Már januárban eldöntöttük, hogy szeretnénk menni fizetős lombikra. Mentünk volna már januárban konzultációra, de feleslegesnek gondoltam, mivel közben mentünk Párizsba. Konzultációra február 11-én mentem és mondtam a dokinak, hogy szeretném minél előbb kezdeni. (akkor már pecsételtem és másnap meg is jött). Mondta rendben, akkor legyen egy antagonista protokoll. Megkaptam a recepteket, ki is váltottam és 3. napon elkezdtem szúrni a puregont. Közben kellett szúrnom 2x orgalutrant, ami hasonló mint a deca, csak nincsenek a jellemző mellékhatsáai és máshogy fejti ki a hatását. Megint idő előtt érleltem a tüszőket, így azt hiszem 12.cn-en, 23-án volt a leszívás, amikor megszabadítottak 21 petesejttől, amiből 11 volt érett. Másnap 10 Maszatka indult útnak. Telefonálnom kellett 2. nap is, akkor azt mondták 5-6 gyönyőrű Maszatkánk van és csütörtökön menjek transzferre. Mentünk is csütörtökön, amikor is közölték, hogy várjak lent (közben mindenkit terelgettek fel transzferre), mert beszélnem kell a dokial. Teljes lett a pánik, hogy nem élte túl egy Maszatka sem az éjjelt :cry: Aztán közölték, hogy az az 5-6 olyan szép, hogy nem tudnak dönteni, jöjjünk vissza szombaton blasztóra. Szombaton korán reggel kellett menni, és amikor bevittek a műtőbe, akkor jött a biológus csajszi és mondta, hogy egyszerűen gyönyörűek a picik és 2-t le is tudtak fagyasztani. Elmondta, hogy az egyiknél már elindult kifelé az embrió a burokból és mind2 picúr 2x akkora, mint ilyenlkor az átlag blasztók és ők szinte már sírnak is, annyira "valósak". :lol:
Amikor mindenkivel végzett a doki, bejött hozzánk az őrzőbe és elmondta hogy az én blasztóim olyan szépek, hogy tankönyvbe illene a képük.

i.kata
 
 


Sziasztok!
Nem jövök erre 2 napig és csak kammilázok!

Édes Katám!
Szívből gratulálok! Kép
20150601134430
 
 


Ja, és doki mondta hogy nagyon jó táptalajjal dolgoztak, mert eddig szinte mindenkinek sikerült, akinek abban nevelgették a picnyeit. Valami svéd táptalajt mondott. És elvileg legorábban csak pénteken tesztelhettem volna, 13-án, csak hát nem tudtam megállni.

Dita,
néha mensis görcseim vannak. A múlt héten szinte végig tompa fájdalom volt a pocimban, de ez elmúlt. M ost van hogy semmit nem érzek, és van hogy kicsit elkezd úgy görcsölni, mintha mindjárt megjönne.

i.kata
 
 


A leszívás után most egész jól voltam még aznap, este még suliba is bementem, de másnap annyira felpuffadtam, hogy fájt még a levegővétel is... Párom este ment ügyeletes gyógyszertárba, ott adtak neki Espumisant, amit még terhesen is lehet szedni. Nem mondom hogy helyrejöttem tőle, de valamivel jobb lett. Ez kb. 3 napig tartott, és nagyon fájt. Már szúrt mindenem, annyi levegő volt bennem.

i.kata
 
 


Vikimami,
nagyon szépen köszönöm!

Na mostmár lelövöm magam :oops:

i.kata
 
 


Katám Gratulálok!! Kép

Neked is küldöm mint Dynek:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


KATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép
Vendég
 


i.kata írta:
Boni,
én elfogadom szívesen a laptetődet :wink: Hátha...



szerrencsét hozott :lol:
Vendég
 


Csajok,
ma akkora buli van a hasamban, hogy csak na. Olyan jó érzés, 3 napig alig volt valami.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Én csajok nem érzek semmit sem pedig már egy héttel vagyok inszem után.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Mit akarsz érezni?

Én sem éreztem semmit Oszkárral a hasamban.
20150601134430
 
 


Azt szeretném érezni hogy babás vok.Na de ki az az Oszkár?(Bocsi)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


vius írta:Azt szeretném érezni hogy babás vok.Na de ki az az Oszkár?(Bocsi)


Lackó. Tudod, ő a fiam ;)

Én nem éreztem semmit. Nem émelyegtem, semmi bajom nem volt a kávétól, nem volt semmi extra babás tünetem.
20150601134430
 
 


egy kis nosztalgia a titkolózásról jutott eszembe....

Elküldve: 2007 November 19 Hétfő - 17:07 Hozzászólás az előzmény idézésével Hozzászólás szerkesztése/törlése
És most jön az Én hírem!

Ma délben megvolt az első és remélem egyben utolsó inszeminációm!

azért tartottam eddig titokban, mert Párom munkája miatt kérdéses volt, de szerencsére Minden összejött! Most már csak a pozitív hozzáálásom kell! Laughing :lol:
Vendég
 


Közben elmegyek főzni de néha ide kukk:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Viki de akkor Oszkár hogy jött ide?Nem Lackó?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nekem is jó lenne már tudni hogy sikerült e vagy sem

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Azt hittem Viki hogy már jön a Következő Baba:)
néha kicsit összezavarodom a sok névtől:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


CSinyáltam új vonalzót:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


na de tényleg megyek főzni közben mert nem leszek kész mire apa jön haza de azért közben bekukk ide is:-)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kata

Többször kellett elolvasnom, hogy tényleg a Katáé a teszt. Nem vagyok magamnál. Hatalmas gratula! Nem szólok a rokonoknak.

Nem tudok menni holnap erre a fránya vizsgálatra. Jövő hétenk edden a dokim megcsinálja a 21. napi vv-t, meg uh-t.

timejka
 
 


Szia Timejka!!
Ti csajok mit föztök ha föztök?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Én Brassói aprópecsenyét csinálok ez volt a kivánság.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Képzeljétek már 4 hete itt lakik nálunk a nappaliban egy barátunk.
A két fiú olyan mint két gyerek.ki kell öket szolgálni..a férjem meg pláne:-).jah és most minden héten megyünk táncoltatni a jó népet.holnap megyek a fülészetre megint csütörtökön meg megyek fodrászhoz.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


KATA
ENNYI PETIT HOGY TUDTÁL GYÁRTANI TE SZENT HABAKUKK...... :shock: :shock: :shock:

Akkor ezek szerint 5 naposak voltak a babakok igaz? És ma vagy a 15. napon.

szenzációs

VÍUS

Most már akkor mi jövünk.
ne okozzunk csalódást.
bár még van majd egy hét ......... kij öhet még számításba?
na ????? Kivele??????????? Önként jelentkező??????????

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: