Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,
Mettől meddig tart a tali?
Nálatok nem esik bele az alvásidő?

Maci_2
maci_2
 
 


Jajaj, Julka aludt egyet késő du. és 38,7-el ébredtKép Szal lőttek a talinakKépKépKép Murphy tv-e, január óta nem volt beteg.

GombócKép bizti én vagyok kétbalkéz így 11 fele, de hol vannak a képek???

ZsuzsiKép Kép, h javul Miki.

Depis Urszila
urszila
 
 


Csajok, látom, most jöttetek csak igazán bele az írásba Kép

Macika, alvás asszem nekünk is ugrott, de majd talán valahogy behozzuk hazafelé, vagy kora este Kép Abban, hogy az éjjelit toldja meg vele a kisasszony, valahogy nem nagyon tudok hinni Kép

Még meg sem dicsértem a gyaloglós képeket, pedig hmmm Kép

Na most felébresztem a Kopaszt, és pancsoltatunk asszem Kép

Pussz :


Klár
clarissa
 
 

 
 

Sziasztok,

Beu,
eg a pofam, hogy en vasarnap szemelyesen nem gratulaltam a kilokhoz. Akkor most (remelem, nem tul ciki Kép): GRATULA KépKépKépKépKépKép

Miszike,
mi is a 2. keruletbol mennenk,de marad a tomegkozlekedes, mert a babaules irto nagy, azt mar nem tudnam hova tenni visszafele. De majd metrozunk. Remelem, igy is eljutunk a talira. Kép

Urszila,
Julkanak jobbulast! Megfazott? Kép
Itt a konkret link: http://www.bpsportiroda.hu/verseny/2004/vivicitta/foto/gyalog.html

Zsuzsi,
olyan jo, hoyg jobban van Miki. De mi az ami belelog a torkaba? A bor? Szegenyke...KépKép
Tesztnadrag. Kép MAr le sem merem irni, de irtozatos etvagyam van, ennek megfelelo utemben hizom is ki a gatyaimat. Kép Apaja megnyugtatott,azt mondta, balnakent is szeretni fog...(BAr ez engem nem vigasztal Kép) Kép Es en meg csak nem is fogyozhatok. Kép vagy inkabb Kép.

Ari,
gratu a triplazashoz! Kép

Kakukk,
gratu elozetesen a kisfiuhoz! Kép

Maci_2,
dede, nalunk is beleesik. Kép MAjd megnezhetitek, amint ZSombi az olemben ulve alomba cumizgatja magat az ujjaval es egy pelussal. Kép

Apropo, nem megy valaki holnap piros metroval? Esetleg a BAtyirol? Mert akkor mehetnenk egyutt!

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Miszike!
Szóltam Leszternek, lehet, hogy jön, csak meg volt fázva. Mariannak is sms-eztem, de nem reagált.

Urszila! KépKépKép Jobbulást Julkának.
Képek: Képcsarnok - Margitszigeti gyaloglás.

Maci! De, beleesik, Lőrinc már aludt ott.Kép11-től addig tart, míg a gyerkőcök bírják. Pont az alvás miatt szokott oszladozni a társaság.

Zsuzsi! Úgy tűnik, nincs gond a szopival. Nem akartam elkezdeni fogyózni, míg szopik Lőrinc, de jelen pillanatban nem úgy néz ki, mint aki valaha is abba akarja hagyni magától. Így elkezdtem, azzal, hogy ha gond lesz a tejcsivel, abbahagyom.

Klár! Melegíteni szerintem nem lehet, bár nem tudom, kérdezte-e valaki.Szoktunk vinni inni, meg csócsálni (már aki nem fogyózikKép), de csak mértékkel, mert mindig marad egy csomó minden, és azt haza is kell szállítani.

Fogyókúra: látom lavinát indítottam.
A mindmegette.hu-n találtam, és nagyon gyorsan el is kezdtem. Négynapos ciklusokból áll, van fehérje, keményítő, szénhidrát és gyümölcsnap. Keverni nem lehet, havonta egyszer víznapot kell tartani. A mennyiségeket is meghatározzák, nem túl kis adagokban. Én igyekszem mindig a megfelelő kajákat enni, de a mennyiségekkel nem spóolok. Éhezni ugyanis nem nagyon bírok. De így is hatásos. Pusztán az, hogy a három fő étkezésen kívül nem eszem mást, meg hogy 7 körül van az utolsó étkezés, már meghozná a hatását. És nem nagyon nehéz betartani. Pedig én nagy zabáló vagyok. Sokszor, sokat, a legfinomabb este 10-kor. Éhezni nem szoktam, a legnehezebb az önfegyelem, hogy ne csócsáljak. Csak egy kicsit hosszú, sokáig kell ezt az önfegyelmet gyakorolni.
http://mindmegette.hu/main.php?app=cikkek/cikkek.php&cikk_id=167
http://www.mindmegette.hu/main.php?app=forum2/forum2.php&a=2&forum_id=262
http://web.axelero.hu/balint54/magdika/
http://szieby.freeweb.hu/
Hát csak hajrá lányok. ja, a mindmegettén vannak fórumok, ott is érdemes szétnézni. Van akinek nem peregnek ennyire gyorsan a kilók, de állítólag nem szabad csüggedni, mert hatásos.

Holnap bővebben is, ha akarjátok.
Jó éjt, Beu
beu
 
 


Sziasztok,
Mi is megyünk holnap...ill ma talizni.

Gombóc,
Velünk jöhetsz-mehetsz, ha gondolod. Annyi lehet a böki, hogy nem minden autósülés csatlakoztatható (rövid a biztonsági öv). Huuuu lehet, hogy már nem is olvasod. Reggel rádcsörgök.

pusz,
gömb
gombolyu
 
 


Helló Lányok!

Elég régen nem írtam, bár olvasni olvasgattalak titeket (hellyel-közzel)Kép

Látom voltatok futni, tali is lesz, de nem hiszem, hogy holnap el tudunk menni. Persze nem nagyon ismertek, meg nem is vagyok egy mindennapos látogató, de azért a hol és mikor engem is érdekelne még1ccer, mert nem emléxem hol van..Kép

Bocs, hogy nem írok név szerint, de megyek 10 óraiztatni, meg vasalni Kép

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Lányok!

Valaki nem tud egy jó kalács receptet húsvétra??
Sima egyszerü kalácsot szeretnék, max egy kis mazsolát bele...

Légyszí segítsetek!

Köszke, puszka
tündér
 
 


Sziasztok!


Meg volnánk mi is...

Clarissa: Köszi a tippet az órporszívozással kapcsolatosan, bevált, hogy ez hamarabb nem lett téma...

Tegnap voltunk a doktorbácsinál, semmi jót nem mondott, délben telefonáltak a bölcsiből, hogy menjek Dorkáért, mert csunya kötőhártyagyulladása van. Ezt megerősítette a doki, plussz mellé mék középfül gyulladása is.
Így most monenhova kell csöpögtetni, ahova lehet (:

De ez is egy nagy bírkózás, főleg a szemcsepp, bele a szemébe kell, nem a szemhéjra, szempillára, de ez nem nagyon jön össze, probálom kipöckölni a szemét, de mindig elrántja mire csöppenne...Egymagam ez nagyon nehéz, nincs valami jó tipp?

Kaptonk szirupot is mert a torka is csunya, így a mai taliról lemaradtunk, sőt még a bölcsiben a nyusziról is, sajnos.

Szegény Dorka reggel nem tudta kinyitni a szemét, olyan válladékos volt, úgy sajnáltam.
Remélem minél hamarabb meggyógyul.

Azt hallottam igaz, hogy ilyenkor naponta kell az ágynemút cserélni, nehogy visszafertözződjön?
Mire kell vigyázni, hogy minél hamarabb kikecmeregjünk ebből?

Na most ennyit
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Tündér!

A lányok most taliznak 11-től, mi is csak azért nem mentünk, mert doknéni csak csütörtöktől adott kimenőt. Kép Általában du 1-ig, 2-ig ott vannak a Cserepesházban.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!
Taliképek a tar.hu-n!

F.
franyo
 
 


Helló LÁnyok!

Na erröl a taliról jól lemaradtam....brühühühüKép

Egyébként csak én vagyok béna, vagy átrendezték a topikokat?!
Fél órája kerestem a friss babókat...Kép

Na megyek mert már ideragadtam a géphez...Kép

Pussz
Tündér

Ja a kalácsreceptet még mindig várom ám!Kép
tündér
 
 


Tündér,
átrendzték, nekem is eltarott.
Manó,
csepegtess a szeme belsősarkába, az befolyik - ha megközelítőleg fekve tudod tartani.
Kisebbik gyermekem folyamatosan a cicimen lóg Kép
Franyo,
segíccs lécci, megint béna vagyok képileg.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Látom, jól mulattatok!Kép És a társaság fele már függőlegesben!Kép Mikor lesz a következő tali?Kép

BeuKép te tényleg lefogytálKép

Én kissé kómás egy félig átvirrasztott éjszaka után, nagyon magas láza volt Julkának. Reggel viszont láztalanul ébredt, megint hatottak a homeobogyók?Kép

Urszila
urszila
 
 


TündérKép
Kalács: 1/2 élesztő, 1 kanál cukor, 2 deci tej
1/2 kiló liszt, csapott kanálka só, 2 tojás, 1 vaniliáscukor, 1 deci tej, felfutott élesztő, 2 diónyi olvaszott Ráma.
Ezeket összekavarod, dagasztod, szaggatod, amíg hólyagosodni kezd. Amikor majdnem kész, bele a margarint. Időnként langyos vízbe mártod a kezed, úgy dagasztod tovább. összeszeded kicsire, kis lisztet szórsz a tetejére, kb. 1,5 órát pihen letakarva meleg, huzatmentes helyen. Kiteszed a jól belisztezett deszkára, a tetejét megszórod mazsolával vagy kakaóval, összecsavarod, beteszed a tepsibe, ott még pihen 1/2 órát, majd kb. 200 fokon sütöd.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok,

Tündér,
Küldök neked recipéket. Kenyérsütőgéphez vannak, de szerintem ugyanúgy megcsinálható simán is.

Megyek talis képeket nézegetni.

pusz,

gömb
gombolyu
 
 


Kuldjetek legyszi egy linket a tar.hu-hoz, nekem megint nem mukodik! Mondjuk sosem szokott! De azert remenykedem, mert kivancsi vagyok!

Mai termes:
Kép

Kép

Kép

A kis homeoguru:
Kép


Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Na, ez olyan friss, hogy meg meleg! Latjatok, ezert nem mentunk haza Husvetra! Ilyen sokaig sikerult titokban tartani! Kép

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Itt a megoldas is!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Es bocs, hogy telenyomom a topikot hulyesegekkel!
Kép
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Halihoo!
Zsuzsi
Kepek Kép A vegen somolyogtam rendesen! Hat siman felersz,egy homeos gyogyszertarral! Kép Amugy meg mindig jol all a pocak! Kép

Urszila
Laztalan kiscsaj tyuhuu! Kép

Talis kepek- epp nezegettem a Mikulas party kepeit es teljesen ledobbentem,hogy a mostani talin szinte mar az ossze gyerkoc jott-ment (mar nem arra gondolok,hogy jottment Kép Kép ). Irigykedem am! Ja es Kangi...allati jo a zoknid... Kép

Lanyok
Jazi ma is belazasodott.De legalabb mar szorcsog neha meg kohecsel. Aggaszt ez a tunet nelkuli laz (38.5 a max.) Tegnap a doki azt mondta, fogzastol valoszinu legyengult az immunrendszer es elkaphatott valamit.De csak laz van, meg egy hihetetlenul eleven, vidam csajszi Kép Remelem nem lesz gond.Gondolkodom egy vervetelen...szerintetek?
Mas
Jazi ma nem volt kint (setalni) a laz miatt es du.ra teljesen be volt zsongva. Apa hazaert es o is hasonlo tuneteket mutatott (folyamatos orult poenok, egy rendes szot nem birt kinyogni).Kerdeztem mi lelte, erre kozolte,hogy biztosan az a baj,hogy ma meg nem volt setalni Kép
Na eldugultam kicsit
Meg 1 kep a mai videki legujabb divatrol... Kép
Kép
Norka
norkini
 
 


Zsuzsi,

micsoda sorozat!Kép

Tali szuper volt, este majd feldobom én is a képeket, ha hagyja a tárponthu.

Tsók

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Ne a tarra, nekem nem jon be!!!
Dobjatok azert egy linket legyszi, lehet, hogy csak en benazom!

Norka,
Jo az idei kalapdivat! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Fogyókúra: tényleg hatásos, én március 1-én kezdtem és csak mostanában kezdtem 'bűnözgetni', eddig -8 kg-nál tartok. Ma még lazítottam, de holnap megint bekeményítek Kép. Tényleg hatásos és nagyon fini receptek vannak a mindmegetté-n. Ja, és én sem bírom az éhezést, meg a nem evést, de ezzel nem volt gondom.
Na, megyek a tar-ra képeket nézni Kép.

Pusza, Virág
virga
 
 


Zsuzsi,
mail ment! Kép Képek szuperek!!!

Norka,
lázas Jázi Kép, nemvoltsétálniApa Kép!
Szerintem várj még picit a vérvétellel... De ez csak az én véleményem. Ankánál is volt ilyen láz egy-két napig, és elmúlt gond nélkül.

Manó2,
jobbulást Dorkának!

Zulu, Réka,
még egyszer nagyon-nagyon köszi a fuvart!!!! Kép

Zsuzsó,
örülök, hogy végül sikerült! Kép

Jó éjszakát!
F.
franyo
 
 


Sziasztok,
tali klassz volt, régi-új arcok, új babákKép (pl.Zsuzsóc révénKép). Ja, és mindenképpen jegyezzük meg a topic újdonsült mintamamijainak a nevét, akiket a sok leadott kiló után alig ismertem meg. Zsófit alig mertem megszólítani, Beuról már esett szó, és hát Réka is belehúzottKép Gratula nektek, én aztán tudom, hogy nem könnyű megszabadulni azoktól a fránya kilóktólKép

Töltögetem a képeimet én is, hamarosan fenn lesznek, de nem túl gyors ez a táras oldal...
Kissé kifáradtam, Kevin nem aludta ki magát délután, és az este utolsó 2-3 órája nagy nyűglődésben telt, de most végre alszikKép

Töltögetés közben találtam ezt a múlt heti képet, sok szeretettel küldöm Zulunak: a barátnőd babája hiába próbálkozik, a Dagimadár cím nálunk marad!Kép
Kép

Na, még megyek töltögetni, aztán meg szunyálgatniKép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Feltettem a képeket a tárra.

Elli,
áááááá!Kép Micsoda pasas!KépKépKép Köszi a képet!Kép

puszkaKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Jujj, ezekek a mai képek is isteniek. A tárra nem bírom feltölteni, mindet egyenként le kellene kicsinyíteni talán? Más ötlet?

Zsuzsi! Végre a régi vagy. A pocakos talány nagggyon jó!!!!KépKépKép

Elli! Ez igen! Ruhában nem is látszik.

Tali tényleg jó volt, megint gazdagabb lettem két üveg ásványvízzel és némi diós csokival. Kép A diósat apa kapta, az ásványvíz jó lesz nekem, közeleg a víznapom.Kép

Norka! Szegény Jázi. Mióta tart? Ha több napja, én lehet, hogy elvinném egy vérvételre. Meg ez már nem is az első eset, vagy rosszul emlékszem?

Beu
beu
 
 


Beu,

lehet, hogy pont akkor akartad feldobni, mikor én is töltögettem, nem tudom, ez bezavar-e?
Én kicsinyítva tettem fel egyébként.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu! Egyenként kicsinyíted????
Macó nagyon csini lesz az új rucikban? Apasasnak ilyenkor beszámolsz?Kép
Én nem. Majd meglátja a gyereken. Kép
Beu
beu
 
 


Franyo
Koszi! Kép Meglatom. Holnap mail megy! Kép

Elli
Nagyon helyes a kis vigyori Kép

Beu
Gratula, a kepeken en is csak lestem Kép
Ja, volt mar parszor ilyen,csak az altalaban 39 fokos laz volt.Most 2 napig volt 38 par orara.Tegnap kimaradt, voltunk dokinal.Ma megint 38.5.Kuppal lement,azota semmi.Holnap megint doki... jol elvagyunk.
Norka
norkini
 
 


Beu,
egyenkéntKép.
Látom Te is nézelődsz a Babaszobán így estefeléKép. Sajnos a pasim nagyon szemfüles, ha bizonyos oldalakat meglát, tudja, hogy előbb-utóbb ruha áll a házhozKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Jok az ujabb kepek is! Kép annyira helyesek a gyerkocok! Franyo nem semmi ez a sero! Nagyon tecc! Kép (Apa is nezegeti a kepeket, erre mutatom neki,hogy o a Franyo-mondja o "Es az o Ankaja" ..huuu, mondom Igeeenn. Mondja- "tudod mennyit koncentraltam?!???" Kép
Elli
Jo kis furcsit rendeztetek a Cserepes hazban! Kép
Na leleptem...Jazi mar vagy 20 perce kohog fel percenkent.Es nem birja abbahagyni.Pedig olyan almos Kép
Norka
norkini
 
 


Lányok,
ezt most kaptam volt kolleginámtól, miután felfogtam ezen a késői órán, jót röhögtem.
Nevessetek ti is, kellemes húsvéti ünnepeket így előreKép
Kép
pusza
E
ellimami
 
 


Én is feltöltöttem a tárra.
Van néhány egészen kivételes kép a már fent lévők között.KépKépKép
B.
beu
 
 


Mármint nem az enyémek között.Kép
B.
beu
 
 


van újra netem, juhééjj KépKépKép
(csak mert 3 napja nem volt, de most apa megszerelte!!!)

most visszaolvasok, holnap jövök

a tali szuper volt
Andi
psandi
 
 


Franyo,
Koszi a linket! Bazi lassu, 9 ota nezegetem, de nem ertem meg a vegere!

Kangi egyfolytaban etet, Mac meg minden kepen eszik, vagy boszen kunyeral! Kép Kép Kép Miszikenek meg nagyon jo kedve van!
Csucsuka es Beu extra csinosak! Rekanak jol all a csupa piros! Nemcsak Kangi zoknija jo, hanem Ellie is, megy a polojahoz! Vajon direkt?
A babak meg mint mindig, bubajosak! Mar nem is olyan babak! Kinottek magukat!
Klassz lehetett, faj a szivem!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Elli,
Valld be, hogy ejszakara befottesgumit raksz Kevin karjara, attol ilyen hurkas! Irto joooo!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,
azt nem is emlitetted, hogy TOBB KEPEN IS ESZIK A ZSOMBIM! KépKépKépKép
Pocakos keped szuper! Kép

A tali tenyleg jo volt nagyon! Kép
Koszi Beunak a szervezest! Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Zsuzsi
Tenyleg (zokni Elli Kép )
Elaludt a csajom! Nem kohog mar, ooolyan nagyion orulok!!!
Lanyok
Vett mar valaki ilyen folytonmérő, sipolo homerot? http://vasarlas.origo.hu/pic2.php?id=303252&w=800&h=600 (vagy valami ilyesmit).Mennyiert lehet ilyet kapni? Tapasztalatok vannak esetleg vele kapcsolatban?
Norka
norkini
 
 


Zsuzsi,
azt nem is emlitetted, hogy TOBB KEPEN IS ESZIK A ZSOMBIM! KépKépKépKép
Pocakos keped szuper! Kép

A tali tenyleg jo volt nagyon! Kép
Koszi Beunak a szervezest! Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Nya pusssz csajok Kép

Bevallom, amilyen káxarul indult ez a napom, annyira feldobta a tali. Isteni volt élőben látni mindenkit, így azért egész másképp irkál az ember Kép
Mondjuk visszanéztem volna az elképedt pofázmányomat, mikoris rájöttem, hogy a kiskobakokra ugyan ráismerek szinte mindenkire, de a mutterokat hozzájuk rendelniKépKép ÁÁÁÁ Kép

Viszont Kukac hazafele egy szépet aludt a kocsiban, én megúsztam a csúcsforgalmat a Könyvesen, és ... gyakorlatilag az egész délutánom valami naonn yóóóó volt Kép

Zsuzsi,
KépKépKép Akkor csodálkoztál volna igen nagyot, ha az "újfajta terhességed" eredményeképp Miki helyett egy kiscsaj bújt volna elő Kép


Réka, Kangi,
Nagy bambaságomban az összes, amit ma fotóztam, ez a 4 kép. Ezt inkább ide dobom fel, ha nem baj Kép

Asszem ez a Julcsival közös sztárfotó Kép
Kép

A következőkön pedig ikertesónk .... Kép
Kép

Kép

Kép

Beu,
Mégegyszer köszi mindent Kép A hely is bejött, a társaság is Kép

Na most menek, mert... aludnom kéne Kép

Pussz :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok

Küldje el nekem valaki létszi, hogy hol és hogyan tudom megnézzni a képeket a táron.?
Köszike

Andy

Bocsi, hogy nem tudtunk menni de közbe jött valami nagyon sajnálom, mert biztos megint szupi volt. Majd legközelebb remélem tudunk menni
andy78
 
 


Sziasztok!

Irigykedem ám, olyan ciki, hogy én a nyári nagytalin kivül még eygre se jutottam el, és szerintem már senkit se ismernék meg. Viszont Ancsi taknyos, 2 napja köhög is hozzá, nem akartam virusokat vinni nektek. Marad a képnézegetés ,meg a na majd legközelebb reménykedés.

Mondjuk ráadásnak Ancsi tegnap kb az egész tali időszakot átaludta, reggel korán kelt, egész de nyűgi volt, de nem birtam elaltatni, csk miután kint is voltunk egy órát, aztán kb 3/4 11-kor elaludt, fél 12-kor ébredt nyafin (szokásos félóra- 40 perces periódus), vissza vele cicire, és szerencsémre visszaaludt és ezután 2-ig csönd volt.... Mostanában ha valami csoda folytán alszik, akkor csak egyet alszik nappal, ha viszont de. csak félórt, akkor kell második és akkor viszont éjjel későig kukorékolunk.

Na, ébred.
Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


SziasztokKép

Megnéztem én is a képeket. Nagyon szupikKép Csak az a problémám, hogy alig tudok néhányótokat beazonosítani. De majd egyszer mi is eljutunk, csakhát 1.5 órás oda és uennyi visszautat ilyen időben nem tudok bevállalni tömegközlekedveKép

GombócKép
Nekem feltűnt ám, hogy mintha nem ilyen leírást kaptunk volna eddig ZsombirólKép Amúgy is eszik már, vagy ez csak kivételes alkalom volt? Lehet, hogy már ezért megérné Gergőt is elvinni egy taliraKép

Nekünk ma extra nyűgös éjszakánk volt. Lehet, hogy a múlt csütörtöki oltás miatt, de az is lehet, hogy újabb fogacska van a dologban. De mióta hátul növesztgeti őket, lehetetlenség megkukkolni. Asszem, megyek is, és visszateszem aludni a fiatalurat, és én is hunyok még egy extrátKép

Pusssssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok,

ez a kép fogadott, mikor visszatértem a teregetésből:

Kép

Megyek is, mert a Laokon-csoport újabb akcióba kezdett, ezúttal a konyhában.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
Kép Kép Kép Kép Kép

Azert valahol megnyugtatolag hatnak ram ezek a kepek! Nemcsak az enyemek muvelnek hasonlokat!
Amugy a baleset ota kicsit paranoias vagyok! Szegeny Mikinek semmit sem szabad! Se asztalra maszni, se ceruzaval setalni, semmit!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Zulu! Atyaég!!!!!! Kép

Zsuzsi! Szegény Miki! Egy jó kis kaszkadőrmutatvány se???? Kép

Lányok!KépKépKép
Nincs valakinek jó húsvéti mintája matricázáshoz? Nem találtam kedvemre valót.
beu
 
 


Beu,

ehhez mit szólsz?

Kép

Zsuzsi,
örülök, hogy rád megnyugtatólag hatnak a kölykeimKép, rólam ma ez nem mondható el, nem tudom, mi van velük, de egyik buggyantabb, mint a másik.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?