Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Lehet,hogy van vonalzóm!!
Vagy mégsem?

csitribícsiribá....................... :shock:
Kép

V.Andi: Én is festettem hajat!! Egyik könyv ezt írja, másik azt, de én úgy gondoltam élvezni fogom a terhességet.Persze nem viszem túlzásba, de ha esetleg hajat szertnék festeni ,mert hót igénytelennek érzem magam, akkor hajat festek. És ha nincs nap, és jól esne, akkor igenis befekszem egy 6 perces szoliba ( nem mintha sokat járnék, fél év alatt voltam kb.egyszer)

Zsófi: Jól vagyunk, minden rendben, múlt héten azt éreztem ,hogy mocorgott valami, de ez mostanra eltűnt(lehet tényleg csak a gyomrom volt)
Már nagyon várom a következő UH-t, mert kiváncsi vagyok ,hogy mennyit nőtt a kis "nagyfejűm" :lol:

Ja....a fogamat rendesen széttrancsírozták (kiment már az érzéstelenítő hatása, és ha hozzáér valami sikítani tudnék :x )


Hú.......remélem jó lesz a vonalzóm :oops:

Most bedőlök ágyba, mert reggel el fogok késni.
Szép álmokat mindenkinek és növesszétek a pocakokat!

Petra :D
csikipetra
 
 


Na Floranan....erre varrjál gombot!!!! :lol: :D :twisted:
csikipetra
 
 


Kép
Mármint erre :D
csikipetra
 
 

 
 

Zsófi,
Szerintem lesz UH-d!! Amikor mentem nődokihoz én is úgy készültem ,hogy tuti nem lesz UH, csak vizsgálat és max megnézi a leleteket.
De ő ajánlotta fel ,hogy ez biztos megnyugtató lesz nekünk ,hogy látjuk a kis szivét dobogni. ( és az volt!!! )
Persze nekem a 12 hetes UH nagyobb élmény volt, mert kepesztetett a lábaival ,mint valami motolla!!! A 14.héten meg csak kuksolt háton. :lol:

Tesóm ikreinek az UH-s képei is valami tündériek voltak!!

MOst már tényleg megyek!! :wink:

Kép
csikipetra
 
 


Ja, Manó én sem tudom a webcímet én is nézelődnék a kocsik és ágyacskák között.
Jó éjt nektek.
bex13
 
 


[quote="csikipetra"]N írta:csikipetraa Floranan....erre varrjál gombot!!!! :lol: :D :twisted:


:D:D:D Nagyon vagesz a tiéd is, és tetszik, hogy van a végében napocska!!

Köszi a gratulákat (jaj, úgy örülök, h minden okés...), és örülök, hogy sikere van a vonalzónak :D

Csokifotó nemsokára érkezik, amint a költözés után megtalálom a scannert :D:D de lehet, h lefényképezem, ha nem találom meg...

Most elhúzok aludni, K.O. vagyok!! Jó éjt mindenkinek!!

floranan
 
 


Jó reggelt!

Zsófi
Helyes! Legyenek is jól nevelt babákok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Doktor bácsi meg legyen olyan jó, hogy csináljon egy UH-t! Nehogy ezen múljon egy ikres mami jó közérzete :wink:

Vicger
Ne húzd fel magad! Szlovákok most nagyon jól járnak a vásárlással nálunk!

Boboka
Sokszor túlzásokba esnek ezekkel a dolgokkal. :cry:
Azért mert kisbabát vársz, nem kell üvegbúra alá vonulni... :wink:

Bibi, Dorka
Jó lett a vonalzó! :lol: :lol: :lol:

Peppino
AFP 16-17. héten
UH 18-20. héten
Ha pár nap eltérés van, az nem tragédia :wink:

Petra
Vonalzó kódját a profilodba másold be! :wink:

Pocakméret
Nem érdemes összehasonlítgatni, mert egyéni... :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Hát csajok,nem semmi mennyit írtok :shock:
Köszönöm az üdvözléseket :D arik vagytok.Igen,úgynéz ki egyik babánk kukacos,a másik pedig "talán" nunis...és igen,lombikbabák,úgy három év küzdelme után....ha beleszámítjuk,amikor még ágyban-párnák közt próbáltuk.
Örülök,hogy lassan mindenki túl van a 12.heti uhun,és Anna érted külön izgultam,de látom jobb híreket kaptál.
Nagyon szép babakocsik vannak,én most nem is nézegetem,mert minden másnap másikba szerettem bele :oops: persze ikresből azért nincs ilyen dömping...
Manó,neked boltod van,vagy kapcsolataid,vagy ez is-az is?Hoco vagy Herqules kocsi ügyben is tudsz segíteni?
Vendég
 


Köszönöm Fanni nevében a köszöntéseket!

ha van Ildink, akkor ma nekik boldog névnapot!

Anna remélem jelentkezik ma!!!!!!

takarítás: akinek zárt fürdőszobája van(panel)azért jobb tartózkodni az erősebb vegyszerektől. Vízkőoldásra nagyon jó az ecet, de ha habzás is kell, akkor tegyél hozzá egy kis szódabikarbónát. Még a kóla is remek vízkőoldó...bár én még nem próbáltam

Babaszoba kép nagyon nyönyörű....
Babakocsi is szuper......

Kép
arvaerika
 
 


Április végén lesz Bp-en nagy bababörze, érdemes kimenni. azt hiszem 690 Ft a jegy, gyerekeknek ingyenes

Kép
arvaerika
 
 


Köszi Floranan! :oops: :D

Már csak azt kellene kitalálnom, hogyan tudom módosítani a profilomat!! Még nem nagyon tudtam azonosulni a babanet működésével.
Mabe86 légyszi segíts! :roll: :lol:


Arvaerika: Bababörzére mi is készülünk!
Egy ismerősünktől olyat hallottam ,hogy a kismama magazinban van kupon ,ami kedvezményes belépésre jogosít.


Üdv.
Petra

Én Budaörsön vagyok irodában és itt gyönyörűséges idő van!!Végre!!! :lol:
csikipetra
 
 


Azt hiszem rájöttem, most tesztelem!( mármint, hogy sikerült e módosítani a profilt)

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="mabe86"]J írta:mabe86ó reggelt!

Boboka
Sokszor túlzásokba esnek ezekkel a dolgokkal. :cry:
Azért mert kisbabát vársz, nem kell üvegbúra alá vonulni... :wink:



Mabe, nem akarok túlzásokba esni, sőt, üvegbúra alá sem szándékozom vonulni :wink:
Csak mivel tavaly júliusban 31 hét tökéletes terhesség után 13 napos korában elveszítettem a kisfiamat, szeretnék sokkal óvatosabb lenni, amiben csak lehet, ezért kérdeztem elsősorban a többgyermekes anyukáktól, hogy ők mivel takarítanak.

De már kaptam tök jó megoldásokat.

Üveg búrát meg ígérem nem veszek

:? :wink: :wink: :wink: :wink:


Floranan, tök jó a vonalzód :lol:
Vendég
 


Talán most? :shock:

KépKép
csikipetra
 
 


Petra, a te vonalzód is tök jó :lol:
Vendég
 


[quote="boboka"] írta:boboka
[quote="mabe86"]J írta:mabe86ó reggelt!

Boboka
Sokszor túlzásokba esnek ezekkel a dolgokkal. :cry:
Azért mert kisbabát vársz, nem kell üvegbúra alá vonulni... :wink:



Mabe, nem akarok túlzásokba esni, sőt, üvegbúra alá sem szándékozom vonulni :wink:
Csak mivel tavaly júliusban 31 hét tökéletes terhesség után 13 napos korában elveszítettem a kisfiamat, szeretnék sokkal óvatosabb lenni, amiben csak lehet, ezért kérdeztem elsősorban a többgyermekes anyukáktól, hogy ők mivel takarítanak.

De már kaptam tök jó megoldásokat.

Üveg búrát meg ígérem nem veszek

:? :wink: :wink: :wink: :wink:


Floranan, tök jó a vonalzód :lol:


Boboka: sajnálom, ami veletek történt !!! .... igen, üvegbura nem kell, de azért jobb félni, mint ... velem nem történt ilyen szörnyűség, de óvatos vagyok: pl melírt sem csináltattam, várom a betöltött 3 hót ... és igen: lelakott a fejem, de kit érdekel ??? ... és a szoláriumokat messze elkerülöm, pedig tudom: -5 kilót jelentene optikailag, ami most jól jönne :) .... de most végül is a babám egészsége a tét, az ember semmivel nem akar kockáztatni, amivel lehet, óvatosan bánni, azzal én is óvatoskodom :)

hypót egyáltalán nem használok: vanish-sel veszem ki a foltokat ... domestos: apa takarítja a wc-t ... vízkő:az ecet szuper megoldás :) :D

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Köszi Boboka!!! Végre összejött.
Nektek meg nagyon drukkolunk ,hogy most minden a lehető legnagyobb rendben és menjen!!


Bibiesbrumi:Festéssel amúgy én is megvártam a 3 hónapot (biztos ami biztos)
De múltkor nekem az a 6 perc szoli jól esett. :oops:


Dolgoznom kell......pedig egyre jobban élvezem ezt a fórumozásosdit! :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


Köszi Brumi :)

Nem akartam kiírni, mert kismamaként senki sem szeret rossz dolgokra gondolni, nem is kell, mert most a boldogságnak van itt az ideje, csak Mabe-nak akartam világosan leírni, hogy olyan messze vagyok én az üvegbúrás életviteltől várandósan mint ég és föld.

De persze amire csak lehet arra én is vigyázok és igyekszem megtenni a lehető legtöbbet azért, hogy egészséges kisbabát tarthassak a karomban szeptember végén.
Vendég
 


Jó reggelt csajok!

Itt is hétágra süt a napocska!!!! :lol:

Jók az új vonalzók! Tecc nagyon! De hogy repülnek a hetek... mindenhol már tizen...hetek szerepelnek, aztán nemrég volt, hogy kétcsíkosat pisiltünk.

Tegnap nálam is volt este pocifeszülés, szurkálás. Mondjuk én azt hittem azért, mert tegnap elég sokat ültem a gép előtt, dolgoztam, és arra fogtam. De akkor ha másnál is volt, lehet az idő is beleszólt.
Nemtom ti hogy vagytok vele, de én abszolút nem kívánom a főtt ételt... kivéve a jó kis szalonnás sztrapacskát :oops: , szval csak olyat ennék mindig, amiben se vitamin, semmi nincs, csak szénhidrát.

Ja, és aki kérdezte: http://www.manosziget.hu

Kép Kép
manósziget
 
 


Ááááááá, megtanult a lányom bubut fújni!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Boboka, hidd el, most minden rendben lesz.

Kép Kép
manósziget
 
 


Manósziget,egy jó kis big-mac? :lol:
Vendég
 


Manó, tudom, remélem :)

Mi az a bubu? :lol:

Szia Nyulasz :) 8)

Én múlt héten a Mc reggelire voltam rákattanva, de le lettem szavazva :twisted: , úgyhogy itthon szépen sütöttem ki vékony csík szalonnát meg tükörtojást, és megcsináltam itthon a kis mc reggelimet :lol:
Vendég
 


[quote="nyulasz"]M írta:nyulaszanósziget,egy jó kis big-mac? :lol:


Ááááá, egy kis sültkrumpival!!!! :P :P :oops:

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="boboka"]M írta:bobokai az a bubu? :lol:

Szappanbuborék! :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Jó reggelt!Itt hajnalban nagyobb az élet,mint napközben.

Manó,én is a szendvicseket,tésztaételeket tartom előrébb,úgy erőszakolom magamra a gyümit,lehetőleg naponta,ja és a csokiról,meg a sütiről már ne is beszéljünk!!!!
Bár nálunk van egy kis bolt és ott olyan paradicsom kapható Kép,olyan íze van mintha most szedtem volna a tőről.

sutimano76
 
 


Kép
Jó étvágyat!

sutimano76
 
 


Szia Süti! :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó, először én is arra gondoltam 8)
Nagy gratula Mírának, nagyon ügyes :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Mindig csak olvasgatlak titeket, és mivel olyan sokat írtok, mire a végére érek már nincs időm írni. de most itt vagyok!
Ma vagyok 13 hetes. megyek a fogorvoshoz, mert a védőnő kikötötte, hogy kötelező oda is elmenni. nektek írtak valamit a kiskönyvbe, mert nekem azt is mondta a védőnéni, hogy az ekg vizsgálatnál a doki, a fogdoki, meg még a háziorvos is írhat bele, de nekem nem írtak semmit. sőt kicsit furin nézett rám a belgyógyász, hogy miért akarom neki odaadni a könyvet!
mi még nem igazán nézegettünk semmit a babának, kicsit babonás vagyok, de minden nagyon szép, amit eddig választottatok, azt hiszem nehéz lesz a döntés.

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Bocs Manó még csak most sült ki!!!!Kép

sutimano76
 
 


Szia Vera,

jó, hogy rászántad magad az írásra. Mit lehet rólad tudni? Hol laksz?
Igen, mind a fogdokinak, mint a belgyógyásznak kellene írni a kiskönyvbe... Nem sok mindent, csak, hogy pl. tömött a fogad... a másiknak, meg az ekg eredményét kellene beírni. Ezt a védőnők és néhol a nődoki is szól, ha nincs beírva még semmi. De végül írt bele vmit?
A babás cucokkal még nem vagy elkésve, ráérsz még vele. Sztem a csajok is még csak nézegelődnek. Azt meg ugye nem lehet elég korán kezdeni. Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Süti, sose késő.

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Kipróbálom a vonalzómat, és majd írok utána :)

Kép
babcika
 
 


Nem működik :(

Kép
babcika
 
 


Na, én most kicsit el. Megyünk sétálunk egyet, ebéd után meg almás pitét sütök. Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Szia Vera,

Én tegnap voltam fogorvosnál, de hétfőn még megyek vissza.Egyenlőre nekem sem írtak semmit a könyve.Talán akkor,ha befejezi a kezelést....
A belgyógyásznak nem feltétlenül kell írnia a kis könyvbe,legalábbis én úgy tudom. Mivel a leletek alapján a védőnő tölti ki.
( az én védőnőm még meg is lepődött, amikor meglátta, hogy a belgyógyászom milyen alaposan kitöltötte az ő vizsgálataira vonatkozó részt)


Ha jól tudom ,akkor a nőgyógyász neve és pecsétszáma szükséges.
De rutinos kismamák szóljatok,ha tévedek!


Üdv.
Petra :D

KépKép
csikipetra
 
 


Harasztiban lakunk. ő lesz az első babánk, már nagyon várjuk! múlt héten voltunk uh-on, akkor volt 64 mm, tarkóredő.1,5mm.
remélem a fogdoki ír vmit a könyvecskémbe, mert a többi doki visszaadta üresen, addig nem jövök ki a rendelőből míg a doki nem ír bele vmit.

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Szia Vera!

Üdv itt :)
Szerintem is a nőgyógyász beírásai fontosak a kiskönyvbe. Végül is ő végzi úgyis a legszükségesebb vizsgálatokat, ha a házidoki elküld ekg-ra, annak úgyis megkapod az eredményét, amit mindig a kiskönyved mellett tarthatsz. :wink:
Vendég
 


Vera,
üdv köztünk újból,mert régen már voltál itt,örülök h csak időhiány miatt nem jöttél.
Én beutalókat kaptam a nődokitól,és a fogdokim arra írt v.mit,de én nem tudtam elolvasni aztán a védőnő írt bele ezt-azt,de a belgyógy/háziorvosom elkérte és ő írt mele,majd a nődoki is írt bele és pecsételt is.

Manó küldj pitét,légyszi,légysziiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :lol:

sutimano76
 
 


Nos, hát nekem nem sikerült ez a vonalzósdi, majd legközelebb :)

Nagyon sokat írtatok, csak félig olvastam vissza, de már fél 11 így abbahagytam.

Mindenkinek grat a jó eredményekhez. Annának szorítunk nagyon!!

Raktam már fel én is egy esküvős képet, nem akartam lemaradni tőletek :D

Kép
babcika
 
 


Jó reggelt!

Látom mekiztek :lol: :lol: :lol: Reggelire még belefér :wink:

Boboka,ezúttal minden tökéletesen rendben lesz!!! Kép

LÉtezik,hogy múlóban az álomkór????Kezdek éledni :D

Kép
v.andi
 
 


Szombaton nekem is lecsúszott egy sajtburger mellé egy kis sültkrumpli plusz egy halas szendó!!! :oops: De ennyi talán belefér.

Én pár napja a mozzarella salátáért élek halok!!! Mivel tudtam venni viszonylag ízletes paradicsomot!! Szóval a sajtra és parira szórtam egy kis oregánót és őrölt borsot, meglötyköltem kevés olíva olajjal és balzsamecettel!!!! Valami isteni!!!! :D (és.....ebben talán vitamin is van egy kevés!! :) )

KépKép
csikipetra
 
 


Petra,még a nyálam is összefutott,ahogy olvastam Kép

Kép
v.andi
 
 


Akkor hajrá Andi!!! Alapanyagokat elég könnyű beszerezni!! :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


Petra, igenis értettem Kép csak éppen dolgozom ;)

Kép
v.andi
 
 


Andi,gyere át pécelre parit venni,itt a legfincsibb
:lol:

sutimano76
 
 


Suti,de óbudán dolgozom 8) :lol:

Kép
v.andi
 
 


Húú, Meki... vissza kell fogni magamat, a héten már voltam 2x, plusz egyszer KFC-ben, és kedd délelőtt van :D

Mindenkinek gyönyörűséges vonalzója és pociképe van!!!

Csokifotóval még küzdök.

Petra, Budaörsön dolgozol? Én ott lakom :)

Tegnap beszabadultam egy jó kis boltba, Budapesten a Lövőház utcában (a vége a két Mamut között torkollik a Margit körútba),
van rendes bolt és Outlet is, a neve 2 in 1 Collection, nagyon aranyos rucik vannak, és az Outlet részben egész jó áron is.
www.2in1collection.hu
Nyitva vannak H-Sz este 7-ig.

Ha feljebb sétáltok, van még 2 másik bababolt is, a nevüket hirtelen nem tudom.

Múlik az álomkór és a hányinger is!!

Én csüti megyek intergrált teszt 1. részre, jövő héten meg fogorvos, védőnő, utána meg nődoki, úgyhogy mégsem kell 6 hetet várjak a következő UH-ra!!! :D Ő mindig mutatja és fotót is ad, akkor is adott minden vizsgálat után, mikor még nem volt Csoki a pocimban!

floranan
 
 


Ja, vasárnap este azonnal körözöttet kellett csináljak, élet-halál kérdése volt :D még ma is azt reggeliztem... most meg Korpovitot rágcsálok.

floranan
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?