Új privát üzeneted érkezett!

Lesz vonalzóm :P
Pénteken már lecsekkoltam ,hogyan is működik, csak nem volt időm alaposan megszerkeszteni, mert itt voltam irodában. ( a főnököm egy morcos külföldi ember és a privát netezéssel eléggé kell vigyázni :roll: :shock:
csikipetra
 
 


Petra,nekem azt mondta a nődoki,h nincs ráírva h terheseknek adható az érzéstelenítő,de a fájdalom károsabb a magzatra,nekem is gyökérkezeltek,én is kaptam szúrit és nem volt semmi gond,szerencsére elsőre sikerült,igy mikor legközelebb mentem a gyökértömésre,akkor már nem adott,az csak picit fájt:Nem lesz semmi bajod tőle.Sőt azt is mondta a fogdoki ha mégis fájna a fogam nyugodtan vegyek be egy algopirint.
Én most egy erősebb semicilin kúrán vagyok egy baci miatt.

sutimano76
 
 


Petra, nyugi nem lesz semmi baj. Anno Mírával pocakosan még a szájsebészetet is megjártam, ahol aztán nem annyi érzéstelenítőt adnak, mint egy sima fogdokinál. most is voltam már gyökérkezelésen. Semmi baj nem lett... Ezek helyi érzéstelenítők, így a babára egyáltalán nem hatnak.

Kép Kép
manósziget
 
 

 
 

Sziasztok!

A terhességem elején Elevitet kezdtem szedni, aztán letettem, mert nagyon magas volt a vasam. A 90 darabos dobozban van még 70 darab, ha kéri valaki, megkaphatja.

Tancsi

Kép
tancsi
 
 


Köszi Süti!
Nekem is vissza kell mennem hátfőn, de akkor már csak beteszi a végleges tömést, és erre nekem is azt mondta a dokinő,hogy már nem kell érzésteleníteni.

Én felfázáson vagyok túl, én tőzegáfonya kapszulát szedtem ( a celsus gyártmányút, ha jól tudom ez magyar)
Nekem bevált. Szóval aki ilyen problémákkal küszködik annak bátran ajánlom.

Üdv.
Nekem lassan mennem kell!
Petra :)
csikipetra
 
 


És köszi Manó neked is!!! :D
csikipetra
 
 


[quote="boboka"]S írta:bobokaziasztok!

Megint jó sokat "kellett" :lol: visszaolvasni szerencsére :lol: :lol:

Lányok, szerintem is várjuk meg, amíg Anna jelentkezik. Nagyon remélem, hogy még sincsen komoly baj, és még csak az eredményre várnak, ha meg ne adj Isten baj van, ne sürgessük, szerintem jönni fog ide is amint tud.

Süti, én is néztem a két különböző esküvői dátumot, bár én először a két különböző ruhát szúrtam ki :oops: Ugye a felső része más volt az elsőnek? Ha nem akkor bocsi :oops:

Ti hogy kerülitek el a vegyszerekkel való munkát? (domestos, hipó stb.)
Tegnap hipóztam ruhákat, persze tekertem az orrom elé törülközőt, de még így is éreztem a szagot :x
Ezzel még nem ártottam ugye? Próbáltam minél kevesebb időt így tölteni, de teljesen nem tudom kizárni az ilyen munkákat...

Szerintetek a 11. hét 3. napján már tudnak a 12. hetire mérni adatokat?
Most szerdán megyek a magándokimhoz.

Meg március 18-ra bejelentkeztem még múlt héten az Istenhegyibe, Bátorfi dr. fogja a vizsgálatot végezni. Lehetett volna a 3 doki közül választani, de mondtam, hogy írjanak be amelyikhez akarnak. Valakinek van róla valami infója? Már a dokiról.

És ami tök fura, hogy nem kell éhgyomorra menni a vérvételre, csak azt mondták, zsírosat ne reggelizzek.


Én úgy tudom, hogy betöltött 11-13 hét között kell elvégezni ezt az uh-t. :)
bibiesbrumi
 
 


Süti!
Igazából az én férjem elég sokmindent elintéz és a ház körül is rengeteget dolgozik. Nála inkább a figyelemmel van baj, illetve pasi révén azt tudja megjegyezni, amit ő akar vagy érdekesnek tart. és gondolom a babaholmik beszerzése nem ilyen. :lol:

Petra!
Én úgy tudom az érzéstelenítő nem okoz gondot! :wink:

Manó!
Én nem tudom a honlapcímed. Leírnád?

Anna!
Pihenj sokat, vigyáz a JóIsten a Babádra!!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Kész a mű... a vonalzó...

floranan
 
 


Jó sokat írtatok :lol: :lol: :lol: :lol:

Petra
Nyugodtan lehet adni fogászaton érzéstelenítőt! Kicsi a gyógyszermennyiség, hamar lebomlik, szinte nem is jut el a babához.

Anna
Leváló lepény :cry: :cry: :cry:
Pihenjél!
Vendég
 


Floranan!!
Hehehe!!Nagyon cuki lett! :lol:

Szia Zsófi neked is! lurkókkal ott bent minden rendben? :D
csikipetra
 
 


Nagyon jók a fotók a Picasán!! Bővül rendesen!!!!

floranan
 
 


Csikipetra: Köszi, te jössz :D :wink:

floranan
 
 


Erika
Nagyon jó az a babakocsi :lol: :lol: :lol: :lol:

Manó
Irigyellek, ha felétek jó idő van :oops:
Itt olyan car, hogy én egész nap ágyban voltam...
Vásárlás... jó lenne, lendítenénk is nálatok a boltot... csak messze vagytok...

Nyulaszka
Puszi a Nyúlbogyóknak :wink:

Zsófi
Ne az járjon a fejedben, hogy előbb érkeznek a babákok! Ikreket is ki lehet hordani végig! (37. héttől már nem koraszülöttek :wink: )

Boboka
Bocsi, de utcára mész? Ott veszel levegőt?
Attól, hogy nem közvetlenül, nagy mennyiségben szippantod be ezeket a vegyszereket semmi bajotok nem lesz!
Vendég
 


Petra!
Remélem! :lol: Holnap viszem őket doktorbácsihoz, de múltkor azt mondta csak vizsgálat lesz. :roll: De megpróbálok majd kisírni uhut is!!! :lol:
Védőnénihez is a héten megyek, meg valamikor az afp-t levetetni. :wink:
Ti jól vagytok a fogadon kívül?

Floranan!
Szép a vonalzód!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Mabe!
Nem arra gondolok, de azért felkészülök minden eshetőségre. Amúgy megbeszéltem velük, hogy a 37. héten bújhatnak elő. Jól neveltek, beleegyeztek. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Boboka, tesóm 2 hete volt Bátorfinál a 18.hetin. Nagyon meg volt elégedve vele, azt mondta nagyon szimpi és hogy menjek én is hozzá. Úgyhogy én is hozzá szeretnék majd menni.

Florana, gratulálok! :D

Erika lánykádnak Boldog Névnapot!

Kép
kata05
 
 


Kata!

Köszönöm szépen!

Nagyon figyelmes vagy!

Kép
arvaerika
 
 


Flora: isteni a vonalzód, kopp-kopp, hogy minden rendben van

Manó: én sem tudom a honlap címet :)

Anna: nagyon sokat gondolunk rátok, hogy minden rendbe jöjjön !!!!
bibiesbrumi
 
 


Erika: mi is nagyon boldog névnapot kívánunk neki ! :lol:

Nyulesz: üdv itt, örülünk nektek :):)
bibiesbrumi
 
 


Help:) ... most lehet butácskának fogtok nézni, de : nem találom a profilomat ... a vonalzóim készen vannak, de nem tudom beszúrni ... :oops: :oops: :oops: :roll:
bibiesbrumi
 
 


ezt a babaszobát néztem ki :)

Kép


én nem tudok vonalzót.....:(( azt hogy kell?
dorkamartini
 
 


Fanninak

Kép
Vendég
 


[quote="bibiesbrumi"]H írta:bibiesbrumielp:) ... most lehet butácskának fogtok nézni, de : nem találom a profilomat ... a vonalzóim készen vannak, de nem tudom beszúrni ... :oops: :oops: :oops: :roll:


Felső sor... SEGÉDLETEK... azt lenyitod és ott van a profil... középtájon egy téglalap... oda kell bemásolni a kódsort!
Vendég
 


Dorka
Nagyon sok oldalon tudsz...
www.babafalva.hu
www.noivonal.hu
www.picibaba.hu
www.mamanet.hu

www.lilypie.com
www.wunschkinder.net
www.tickerfactory.com
http://www.pregnancy-duedate.com/
http://www.familyticker.com/ticker/

És még sok oldal....

Elkészíted a vonalzót és a BBCode (egyes helyeken PHPBB) kódsort kell bemásolni!
Vendég
 


Halihó!

Név szerint most csak Annának: jaj de jó, hogy meg vagy!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen a lepénnyel, és kimondhatatlanul örülök, hogy a tarkóredő mérésnél van egy sokkal barátságosabb eredmény is! Biztos vagyok benne, hogy semmi gond nem lesz!!!!! Pihenj, pihenj, pihenj!!!! Sok sok puszi, és pozitív enerdzsi!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

vicger
 
 


Velem, nálunk az a helyzet, hogy egész nap görcsöl a poc, nem tudom mi van. már 3X2 magneB-nél tartok :? :? :? Nem elviselhetetlenül, csak kellemetlenül.... Az éjszaka Ati ráadásul elég aktív volt, nem sokat aludt, szóval ez nem az én napom :?
Floranan
mielőbb gyere ám a kis Csoki képével!! Gratulálok az eredményekhez! :)

vicger
 
 


Nem babás téma csajok, de nem marad meg bennem:

Ma a Corában voltunk és úgy felhúztam magam,hogy döbbenet... az x kilós arielt amihez volt egy mosogatószer is ajándékba, öles reklámtábla hirdette. Amivel nincs is baj, de szlovákul volt rajta a felirat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Azért álljon már meg a fáklyás menet, hol élünk mi???? Ja, és alig lézengett x ember, annak is a fele szlovák volt. Undorító :evil: :evil:
Atesszal meg is beszéltük, többet multiba nem megyünk az biztos. Se teszkó, se ósön, se cora. Semmi. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Egyébként 10 perc alatt kijöttünk onnan :D

vicger
 
 


Anna, pihizz amennyit csak tudsz! Nem lesz gond!

Vicger, beállok mögéd ami a mai napot illeti hasfájás ügyben. Nekem egész nap feszült, a magne b6 olyan mintha cukrot szopogatnék. Szerintetek fájhat azért sokat a hasam mert alacsony a magnézium szintem? határ alatti

Kép
kata05
 
 


köszi mabe:)
én nem gondoltam, hogy ez ilyen komplex mindenhollévő dolog.... azt hittem.. ehhez régi felhasználónak kell lenni.. és majd kapok értesítést...:))) ha elérem a nemtomhányadik hozzászólást
várhattam volna..:)))
dorkamartini
 
 


Hú de jó sokat termeltetek délután Kép

Petra,a lányok már írták,de csatlakozom én is,nem lesz semmi baja a babának az érzéstelenítőtől.

Vicger,nem csodálkozom,hogy így döntöttetek.Én is utálom a multikat és a bevásárlóközpontokat.

Floranan,végreeeee Kép vonalzó!!!! Ne felejtsd el CsokiMaszat képét feltenni!!!!

Fannit istenke éltesse sokáig!

Dorka,nagyon szép bútor.Faktum????

Boboka,azért túlzásokba ne essünk.Ezek a takarító szerek ki vannak találva.Amíg egy vizkőoldóval kitakarítasz egy kádat,vagy mosdót,nagy baj nem érhet.Nyilván nem ipari mennyiségben használod otthon.Én szombaton hajat festettem Kép

Zsófi,biztos kaptok holnap bónusz UH-t ;)

Én ma jól begrillcsirkéztem.Még mindig dőlök jobbra balra,úgy tele vagyok.MÁr csak kettőt alszom,és megyek UH.Jövő héten meg majd a 12. heti genetikaira.16-án meg a védőnőhöz.Lassan már csak nekem van kövem,ami még nem hullott le???? Kép

Kép
v.andi
 
 


Andi, nem esek túlzásokba, és igen Mabe, természetesen én is kimegyek az utcára :? :)

Csak, mivel minden csapból az folyik, hogy egy hajfestés is pl. jól szellőző helyiségben történjen, és mivel nekünk a fürdőszobán nincsen ablak, ezért kérdeztem nem gáz e a hipózás pl. Nem azt mondtam, hogy egyetlenegy tisztítószert sem fogok meg csak azért, mert terhes vagyok... :)

Anna, nagyon drukkolok nektek!
Vendég
 


[quote="mabe86"] írta:mabe86
[quote="bibiesbrumi"]H írta:bibiesbrumielp:) ... most lehet butácskának fogtok nézni, de : nem találom a profilomat ... a vonalzóim készen vannak, de nem tudom beszúrni ... :oops: :oops: :oops: :roll:


Felső sor... SEGÉDLETEK... azt lenyitod és ott van a profil... középtájon egy téglalap... oda kell bemásolni a kódsort!


Köszi Mabe, most kiderül, sikerült-e ... :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="vicger"]N írta:vicgerem babás téma csajok, de nem marad meg bennem:

Ma a Corában voltunk és úgy felhúztam magam,hogy döbbenet... az x kilós arielt amihez volt egy mosogatószer is ajándékba, öles reklámtábla hirdette. Amivel nincs is baj, de szlovákul volt rajta a felirat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Azért álljon már meg a fáklyás menet, hol élünk mi???? Ja, és alig lézengett x ember, annak is a fele szlovák volt. Undorító :evil: :evil:
Atesszal meg is beszéltük, többet multiba nem megyünk az biztos. Se teszkó, se ósön, se cora. Semmi. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Egyébként 10 perc alatt kijöttünk onnan :D


Kriszti! ... ha így felidegesítetted magad, nem csoda, h görcsöl a poci ... tényleg undorító, de nyugi !!!!!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="v.andi"]H írta:v.andiú de jó sokat termeltetek délután Kép

Petra,a lányok már írták,de csatlakozom én is,nem lesz semmi baja a babának az érzéstelenítőtől.

Vicger,nem csodálkozom,hogy így döntöttetek.Én is utálom a multikat és a bevásárlóközpontokat.

Floranan,végreeeee Kép vonalzó!!!! Ne felejtsd el CsokiMaszat képét feltenni!!!!

Fannit istenke éltesse sokáig!

Nem, Andi ... még nekünk is van egy kis kövünk ... majd pénteken esik le :)

Dorka,nagyon szép bútor.Faktum????

Boboka,azért túlzásokba ne essünk.Ezek a takarító szerek ki vannak találva.Amíg egy vizkőoldóval kitakarítasz egy kádat,vagy mosdót,nagy baj nem érhet.Nyilván nem ipari mennyiségben használod otthon.Én szombaton hajat festettem Kép

Zsófi,biztos kaptok holnap bónusz UH-t ;)

Én ma jól begrillcsirkéztem.Még mindig dőlök jobbra balra,úgy tele vagyok.MÁr csak kettőt alszom,és megyek UH.Jövő héten meg majd a 12. heti genetikaira.16-án meg a védőnőhöz.Lassan már csak nekem van kövem,ami még nem hullott le???? Kép

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


azt írtam Andinak, hogy nekünk is hátra van még .... majd pénteken megyünk, 11-re :) ... de csak üresen jelent meg a levél, vmi vacakol ...
bibiesbrumi
 
 


Brumi a szülinapomra vagy kiírva.Én akkora terveztem de egy héttel előbbre sikerült.

Kriszti tuti,h emiatt görcsöltél,mióta már nem állandóan fájdogál a hasam,akkor nekem is görcsölget ha felhúzom magam.Gondolom,mennyire bánthat,de nézzétek a jó oldalát,ráfér arra a régióra a gazdasági fellendülés,meg legalább idehozzák a pénzüket!

sutimano76
 
 


Brumi,és a vonalzód a második hsz-nál eltűnt :shock:
Na,akkor neked is kitartás péntekig :)

Kép
v.andi
 
 


nnaaaaa...

KépKép
dorkamartini
 
 


Sziasztok!

Anna továbbra is szorítunk, hogy minden rendben legyen!

Erika Boldog Fanninapot!

Andi nekem is csak félig meddig hullott le. Baj miatt voltam, a hivatalos most lesz csütörtökön. Remélem részletesebb is lesz.
bex13
 
 


Kép Kép

nekem ezek tetszenek csak valahogy .... minden országban mások a képek és a nevek.. nem értem....


a pocak nekem is néha fájdogált ma... én ilyenkor mindig elképzelem, hogy most tágul kicsit , hogy majd elférjen a baba...vagyis neki csinálunk éppen helyet.. és akkor a rossz érzés mindjárt egy kellemes érzéssel párosul...
de azért pihenjetek sokat :)

KépKép
dorkamartini
 
 


olyan jó nektek, hogy láthattátok babókat:)))) és olyan jó , hogy mindenki egészséges. Én legszívesebben magamra szerelnék egy ultrahangot és nézegetném egyfolytában... Ma beparáztam, hogy megy össze a hasam..:) mire párom hitetlenkedve nézett rám, aztán kiment..- nna gondoltam ez a hormonszint már neki is sok..:) - de neeeem... bejött egy mérőszalaggal és közölte, hogy ezentúl ha ráparázok a hasamra akkor megmérjük és kész:))) olyan édes volt.. Tehááát a haskörfogatom 89cm..:))) de, hogy mennyi volt mikor még nem voltam terhes...aaz paassz.. meg amúgy is karácsony elötti bejgli mentesen vagy utánna bejglis töltöttkáposztásan....:) de mostantól mérjük:) tök izgi

KépKép
dorkamartini
 
 


Dorkamartini akkor te vékony vagy és csak a baba domborodik,mert én 2 héttel kevesebb vagyok,de a hasam 92 cm. :oops: Oké este van,de sztem reggel is hasonló

sutimano76
 
 


Suti,akkor én egyenesen bojler,mert én a múlt héten 97 cm-t mértem :roll: :oops: :lol:

Dorka,ezek a kocsik nagyon szépek.Milyen típus?
AMúgy a méh tartószalagjai nyúlnak,és ezt érezzük kellemetlennek.

Kép
v.andi
 
 


ooooooo
én ennyire le vagyok maradva? Ti már méritek?:)
No akkor gyorsan számoljatok be róla ha van még valami amit kihagyok mert ezt szívesen csináltam volna az elejétől csak nem jutott eszembe...

a babakocsi bébécar - nekem ez a márka tetszik a legjobban

KépKép
dorkamartini
 
 


Dorka! nem méregetem,de miattad mértem le,összehasonlításilag.
Mondjuk ehhez 156 cm és mostmár 61.5 kg vagyok(ruhástól).

sutimano76
 
 


Dorka,nekem meg az ikres barátnőm "parancsolta" meg,hogy hetente egyszer mérjem. Kép ööö,és én sem vagyok valami magas, 165 cm.

Kép
v.andi
 
 


Floranan, örülök a jó eredményeidnek!
Anna vigyázz magatokra!
Csajok! Ma jelentkeztem be AFP utáni uh-ra. Azt hittem a 20. héten kell menni, de beosztottak a 21. hétre. Az nem lesz késő?
Meg azt is hallottam, hogy az AFP-s vérvétel pontosan a 16. hétre kell essen, tehát nem 16 hét 1 v. 2 nap, ez igaz? Ki szakértő ebben? Az segítsen nekem!! Főként azért, mert 2-féle korú a babám, a Bajcsy mást mond, mint a dokim... Hát így nem könnyű kiigazodni! :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.03.09 22:16-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Peppino,én úgy tudom, hogy a betöltött 16. héten kell!

Kép
v.andi
 
 


Halihó!

Nagyon sokat írtatok. 8)

Anna örülök,hogy jelentkeztél.Minden rendben lesz,pihenj sokat!

floranan gratulálok!:)

peppino AFP a betöltött 16.héten kell.

Bocsi,most másra nem reagálok,fáradt vagyok.
Voltam reggel vérvételen,azt hittem csak vércsoport és ellenanyag ellenőrzés lesz (én ezt olvastam a beutalón),erre ott voltam közel 2 órát,mert vércukor terhelést is csináltak. :shock: úgy tudtam ez csak a húszon...valahányadik héten van.
Holnap EKG. :? megint hosszú nap lesz....

Jó éjt!

Kép

Kép
tisz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?