Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg jó babák, nem lehet okom panaszra. Jó, sírnak néha, de elnézem nekik, egye fene :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Most aztán jöhet a kisördög. 666 lap teteje :D



vicky79
 
 


klassz a ház, nagyon szeretjük :) Már minden a helyén van, egy-két dolog azért még hiányzik, de azok nem is olyan sürgősek

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Sziasztok!

Igaz, hogy én sem írtam napok óta, de van mentségem. Viszont ha Évike is itt van, nem fekhetek tovább. ( Influenzás lettem, tegnap megjártam a kórházat, az ügyeletet is. Tudjátok, már napok óta mondtam, hogy fáj a fejem. Na hát ettől volt. Volt vagy 40 fokos lázam, kaptam egy csomó antibiotikumot, de a doki azt mondta, nyugodtan próbálkozzunk, ez egy esetleges terhességnek nem fog ártani. Nem hát, gondoltam magamban, mert ilyenkor ki a fenének van kedve szerelmeskedni. Mindjárt a 14. napon vagyok, hamarosan peteérés, ha egyeltalán lesz, Met-et még nem kaptam... Úgyhogy nekem marad az április. Nem baj, márciusban ünnepeljük Ditát és Viust.)

Évi!
Küldj a csöppségekről képet, na meg Dorcsikáról is! Mindig olyan jó őket látni. Amúgy hogy vagytok? Millió puszi Neked és az egész családnak.

Dita!
Te csak feküdj, látod én is azt teszem, pedig te jobb célért küzdesz. :wink:

Lina!
Ne izgulj, nincs Lilinek semmi baja. Tényleg csak az lehet, hogy néhány mozdulat rosszul rögzült. Nem lessz itt semmi hiba. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Évi!
Most látom csak, hogy ide értek a gyönyörű fotók. Csak azt tudom írni, mint eddig mindig: MESESZÉPEK!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Felteszem ide a linket, hátha másnak is kell. Még most mennek fel a dolgok, bár ezek inkább nagyobb gyerekeknek valók, de folyamatosan fogok feltölteni újakat.

http://vikyke.extra.hu/index-file.php?id=Hobbi



vicky79
 
 


Sziasztok!

Ditus!
Nem tudom emlékszel e, de annak idején írtam,hogy nekünk a beülti után 1 órát hason kellett feküdnünk. Szóval tuti lehet úgy is aludni.

Viki!
Nagyon ügyes nagyfiú már Lackó!

Évi!
Tündéri mindhárom gyerkőc.

Bikfy!
Jobbulást!

Mara!
Hajrá normális ciklus!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


ÉVI gyönyörűek a babákok!
Jó hogy feltetted a beágyazódást elősegítő képeket, mivel épp annál a stádiumnál járunk! Ha sikerül- márpedig fog - akkor tudom hogy az ikreknek nagy szerepe volt benne! :)

BIKFY Jobbulást!

dita75
 
 


Vicky
még azt akartam írni, hogy az IPTV nem korrigálja a felvételi időt, vagyis ha később kezdődik a műsor, és tovább tart, akkor pont a végéről lemaradsz, ezért érdemes a felvenni kívánt műsor utánit is beállítani, és akkor tuti meglesz a vége is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska: Jó, hogy mondod, beállítom a következőt is. Felmentek a kifestők is arra a linkre, amit feltettem. Jó szinezgetést.



vicky79
 
 


Még jó, hogy megnéztem, mert utána is lesz egy része ennek a sorozatnak, azt hiszem amiben nem az ikrek vannak. Ezt is beállítottam és még a következőt is. Kíváncsi leszek rá.



vicky79
 
 


Jó regeglt!

Viki Lackó igazán lovag! :lol: fiam apjára ütött, kevésbé figyelmes csak a családtagokkla! :lol: :lol: :lol:

ÉVi szijja :lol: tüneményesek vagytok!

Lina remélem most már minden rendebn lesz Lilivel!

Dituus én hason aludtam amíg bírtam :wink: +++++++++++++++++++
Vius+++++++++++++++++

Bikfy monnyon le az influenza...

hétvégén sok minden történt.. unokaöcsémet kórházba vitték mert 38.6nál begörcsölt mintha lázgörcse lenen.. ma lesz eeg hogy kizárják az epilepsziát! szorítsatok!

visszaolvasni nem tudok

:oops: végre megérkezett HPV szűrésem negatív! :lol:
Vendég
 


Vicky,
természetesen a mi set-top-boxunk pont az ikres műsor felénél krepált be megint, megint elveszett a gyerek összes meséje. Ez már két hete megtörtént egyszer, minden szombaton vesszük fel neki a mickey egeret, mert az nagyon tetszik, két hete elveszett vagy 6-7 rész. Most már kettőt sikerült felvenni, szegény gyerek a szombatit egy napig élvezhette. Este 10-kor bejelentettem, hogy most már cseréljék ki, erre közölték, hogy nem vehetnek fel erre hibát, még nem próbálják megjavítani. Persze, este 10-kor megint egy órán át kapcsolgassuk ki-be. Elég orosz módszernek tűnik, kapcsolgassuk, hátha valami használ.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Bonikám, nagyon szorítok nektek. Nem hiszem, hogy gond lesz, ez a k...va influenza ilyen agresszív. Nekem is felment 39.2 -re a lázam, holott soha nincs még csak hőemelkedésem se. Fel kellett hívnom a férjemet, hogy jöjjön haza, mert elkezdtem itthon félni egyedül. Én is azon a határon voltam, hogy bármikor lázgörcsöt kaphatok. Hűtőfürdőztem, meg minden. Hogy az milyen gyilkos.... Ha gyerekem lesz, csak a legvégső esetben alkalmazom. Szinte fájt. Szóval igazán nagyon bízom benne, hogy a gyereknek se lesz semmi baja. Az influenza meg tényleg monnyon le!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita!
Már csak 7 nap. Hogy bírod? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok!

Azt hiszem tettem egy óriási felfedezést. A vonalzómon a repülő mindig arrébb megy? Mindig azt mutatja, ahány hónapos vagyok? Vagy most csak véletlenül van éppen a 10-es felett? :shock:

Lehet, hogy hatnak a szőke tincsek a hajamban. No, de sebaj. Még egy-két ilyen fenomenális felfedezés és felvételi nélkül mehetek a Nemzeti Nyomozó Irodához. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy :lol: :lol: :lol: :lol: asszem jelentkezhetsz a nyomozó irodához :wink:
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!!!

Nézzétek meg az új vonalzómat!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
hhhhhhhhhűűűűűűűűűűűű!
GRATULÁLOK!!!
Ide azzal a teszt fotóval! :wink:

i.kata
 
 


Amúgy Jó reggelt!

i.kata
 
 


Sziasztok csajok,


Bocsi hogy eltűntem, de nagyon kivoltam. Nagyon sok minden történt velem egy hét alatt. Kezdeném azzal hogy múlthét hétfőn rengeteg tejem volt nem győztem fejni, tele volt a hűtő tejekkel, aztán estére bedurrant a jobb mellem. Este nyolcra majdnem 41 fokos lázam lett, tejlázat kaptam. Nekem még soha életemben nem volt ekkora lázam. Anyukám teljesen beparázott hogy lázgörcsöt fogok kapni. A férjem locsolt hidegvizzel a kádban, én meg üvöltöttem és közben bőgtem. HIvtuk az ügyeletet, kétszer is azt mondták hogy a doktornő mindjárt jön. Nem fogjátok elhinni, már több volt a lázam mint 41 fok és akkor sem jött ki a doktornő. Egy órát kellett rá várni amire megjelent. Ez Tatabánya. Csajok, nagyon megijedtem. Már láttam magam főcimen a Fókuszban hogy meghalt tejlázban mert az orvos hibázott dumával. Szörnyű megélni ezt a fajta tehetetlenséget. CSak sirni tudtam és imádkozni, hogy Olivért nehogy elveszitsem. Aztán hála a férjemnek aki sztem nyugodtan lehetne orvos, sikeresen levitte a lázam 39-re amire kijött az ügyelet és beadták az injekciókat. Másnapra annyira becsomósodtak a melleim hogy az egész családom azt masszirozta mert a láztól minden porcikám fájt. Kaptam Augmentin duot is. Másnap este újra rettegtünk nehogy felmenjen hála Istennek csak 38,5-re ment fel. Viszont lázasan elmentem itt a helyi kórházba hogy segitsenek mert nagyon fáj a jobb mellem és bevan durranva tejlázam van és piros gyulladt folt a mellemen és a tej beállt nem jön ki és amig az nem jön onnan ki beteg leszek. Segitsenek és tegyenek rá fejőgépre. Jött az orvos és megnézett, azt mondta hogy én nem is mellemtől vagyok lázas hanem hogy biztos a sebem miatt. Megnézte a császárom, hát persze semmit nem talált. Ütőre hülye volt. Igy lázasan emlőgyulladással jöhettem haza, fejés nélkül. Közölték hogy otthon fejjek ha nem jön akkor is. Na akkor felhivtam a La Leche Ligát ők profik ebben és elmondták mit csináljak. Követtem őket, és fejtem. Annyira próbáltam kifejni a mellemből a tejet hogy kisebesedett a bimbóm de a tej az nem jött ki. Köv nap reggel amikor azt mondtam hogy akkora már a fájdalmam és a lázam is hogy nem érdekel szó nélkül bármelyik kórházba befekszem, jött a védőnő és elvitt egy helyre ahol volt kórházi fejőgép. És láss csodát nagy kinok árán megszabadultam a tejtől ami összegyülemlett. És még itt nincs vége a történetemnek. A köv napra megvolt beszélve egy doktornővel hogy megnéz az István kórházban aki lakteziológus. Megnézte hogyan szoptatom Olivért illetve orvosilag is rendbe rakta a jobb mellem, kaptam rá krémet és mondta hogy kiméljem két napig. Hazajöttünk Olivér egy mellből szopott két napig, aztán annyira odavágta a bal mellem hogy nem lehetett hozzáérni se, én zokogva szoptattam annyira fájt, és ez volt az a pont a hatodik napon hogy feladtam. Olivér kapott tápot egyszer kétszer amire rendbe jött a mellem. Kifejem neki az anyatejet úgy kapja meg, megszüntek a kinjaim, és a mellem is rendeződni láccik. MÁr nincs sok tejem, annyi amennyi kielégiti a fiam igényét illetve tudok még elrakni egy picit a hűtőbe. Nagyon nehéz héten vagyunk túl, de itt vagyok, és a lényeg az Olivér anyatejen nő majd fel és túléltük ezt a csúnya lázat. Hát csajok ezért nem voltam egy hétig. Mindenkinek puszi és háttérben azért drukkoltam az érdekelteknek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Dy, hatalmas nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hajrá hajrá!


Ditus, nem volt olyan nap hogy a fájdalmaim ellenére ne gondoljak rád, nagyon drukkolok Neked és küldöm a tapasz energiáimat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggelt,

Dy,

GRATULÁLOK! Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dy!

Tiszta szívből gratulálok!!! Mit mondtam én neked 3-4 hete? Azt, hogy "nem ide való vagy". Remélem, most már érted, hogy akkor ezzel mit akartam. Éreztem, hogy hozzátok hamarosan leszáll a gólya. Akkor ki itt a főboszi? :wink:

Ha emlékeztek, akkor azt írtam, hogy Dita is gyanús. Most csendben lapulok és várok. Hajrá, hajrá! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Boni mami,

unokaöcsédnek nagyon szorítok és jobbulást neki.

Zsuzska,

veled érzek, a telefonban is mondtam. A lényeg, hogy te jobban vagy és Oroszlán anyatejet kap :wink:

Bikfy,

főboszi :wink: :lol:
Jobbulást neked is, remélem hamar átmegy rajtad a fránya influenza.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


boni: Mennek a drukkok, hogy ne epilepszia legyen.

linacska: Sajnálom, hogy tönkrement a ste-top-box. Megpróbálom Lilinek megkeresni a Mickey egeres sorozatot a neten. Szerintem az én felvételem sikerült, legalábbis a felvett műsorok között ott van. Egyébként még többször ismételték ma is (párom mondta), úgyhogy nekem is eszembe jutott, hogy többször állítom be, de a végén nem kellett. Köszönöm még egyszer a segítséget.

bikfy: A nyomozóiroda nagyon ott volt. :D

dy: Nagyon szép vonalzó. :) Kapunk tesztfotót?

zsuzska: Nagyon sajnálom a történteket. Mondjuk a kórházban nem voltak a helyzet magaslatán. Ha már előző nap kaptál volna fejőgépet, akkor nem durrant volna ennyire be. Gratulálok, magyar egészségügy. Mindegy, a lényeg hogy túl vagy rajta.

Ma egy jó és egy rossz hír. A jó, hogy szerdán meg lesz a 3. inszemem. A rossz, hogy úgy néz ki, hogy a sógornőmnek nem sikerült a 2. lombik. Ma negatívat tesztelt, de még jön holnap vérvételre. Nekem igazából most csak 1 érett tüszőn lett, mert 1 db. 22mm-es és még van 1/13 és 1/14mm-es. Ma kell este repesztenem, úgyhogy ezekből már nem lesz semmi. Kicsit csalódott vagyok, mert eddig mindig túl jól reagáltam a stimura, most meg ehhez képest alig. De egy babának is nagyon fogok örülni.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Dy! Gratulálok a két csíkhoz!! :) :) :) :)

Évi! Köszönjük a képeket, meg hogy jelentkeztél, nagyon szépek az ikrek is és Dóri is. Bevállt nektek a Peg Perego? Úgy néz ki, hogy találtunk egyet mi is jó áron:)

Zsuzska! Sajnálom a tejmizériát , de a lényeg, hogy rendeződni látszanak a dolgok!

Dituska! Szerintem is feküdhetsz hason, úgy hallottam, hogy van is olyan hely, ahol a beülti után hasra kell feküdni és nem háton mint a BMC-ben. Tuti már be is ágyazódtak! ;)

Viki mami! Köszönjük a nőnapi köszöntést , egy igazi gavallér Lackó!

Tegnap nálunk is volt nőnapi köszöntés, még pityeregtem is. Az történt ugyanis, hogy a férjecském dógozóból jött haza reggel és a bögre tejeskávé mellett virággal ébresztett. De nem ám csak én kaptam virágot! A Zsófi is kapott egy szál rózsát és egy puszit nőnap alkalmából! :)

Vicky! Drukk a 3. inszemhez! :wink:

nellike
 
 


Sziasztok!

Dy!
Gratula!
Kérjük a képet!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ma reggeli teszt, eddig vártunk, hogy hátha megjön, de nem jött meg, így reggel 8-kor már a gyógyszertár előtt szobroztunk.... :lol: :lol:

Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Most megyek eg kicsit lepihenek, de este jövök!!!!!

Addig is csók mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
gratulálok, szép erős teszt. Nem emlékszem, de ez neked most spontán baba???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációt!! :wink:

Bikfy
Főboszikám, szerintem nyiss egy magánnyomozó irodát, jósdával!!! :wink:

Zsuzska
Sajnálom ami Veled történt, de hál' istennek minden rendben van!

Linácska
Igen,spontán baba

Szerdán reggel megyünk uh-ra, hát remélem. hogy minden rendben lesz, és jó helyre ágyazódott be Manócska....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon klassz napom van. Végre megkaptam a 21. napi hormon vérvételem eredményét. Mindenem gyönyörűen javult. És mindenem határértéken belül van. Csak egy példa a javulásról

Progeszteron: Ref. érték: 10.62-81.28nmol/l

decemberben: 2.3 nmol/l volt az enyém.
februárban: 37.04nmol/l.

Azt hiszem, látszik a javulás.
Az Lh és FSH arányom is nagyon rossz volt, decemberben még 4x-e volt az egyik a másiknak, most csak 3x-os. Tudom, hogy ezen van még mit javítani, mert itt az 1:1-hez a jó, de ha ez ilyen klasszul működik, akkor ezt is kikorrigálom. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Gratula a jó hírekhez!!!!!! Csak így tovább!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Dy: Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :lol: :D

Zsuzska: Remélem most már minden rendben lesz!

Vicky: Drukkolok az inszemidnek, és a sógornődnek! És köszönöm, hogy vagy! Ötletet adtál a térfonással, így csináltam ma két garnitúrát... :) (A kép nem lett valami jó, de lemerült az aksi, így újat nem tudok csinálni :( )
Többiek: Elmondanátok a véleményeteket? Hajlok rá, hogy esetleg keresetkiegészítés gyanánt csinálnék hasonlókat. Ti vennétek ilyet?


Kép Kép

hofeherke
 
 


bikfy: Gratulálok a jó eredményekhez.

mara: Örülök, hogy tetszettek a könyvek. Szerintem szépek lettek az ékszerek, bár én nem tudok bővebben nyilatkozni, mert csak a szokásos aranyakat hordom. De a gyöngyös garnitúra szerintem nagyon profi munka, biztos a másik is az csak nem nagyon látszik. Nagyon ügyes vagy.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Voltam Kaáliba. Uh-t csinált, megvizsgált. Ma vagyok 13. cnapon, 9 mm mnyh, 18. mm domináns tüsző. Szerdán kellene reggelmennem házas életi utáni tesztre, merthogy így hívják. Mert ha a méhnyakba elhalnak a kiskatonák és nem jutnak tovább, azt ebbőla viszgálatból megtudjuk. Csak az a gáz mit találok ki a főnökemnek, hogy elengedjen. Ma is dél előtt eljöttem a melóból. 21 napon valamilyen hormonvizsgálat. (progesteron)

Nagyjából néztem csak, hogy mi történt.

Dy gratulálok!

Linácska
Hát igen még kicsi, de azért csináljátok a gyakorlatokat. Bajotok nem lesz ha tüsis labdát gyömöszöl, gyurmázik. Szerintem nagyn sokat fog még fejlődni 1 év alatt. Bence tavaly még nem volt egy rajzművész, most nagyon ügyes, sokat fejlődött.

Dita kismama hogy vagy? Mikor lesz vv?

timejka
 
 


mara: Tettem még egy könyvet fel, szerintem ez is tetszeni fog. Ilyet én is csináltam magamnak annó.



vicky79
 
 


Vicky: Azt nem nyitja meg :(

hofeherke
 
 


Sziasztok!
Hát mire kell jönnöm, hogy valaki galád módon beelőz??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Elkiálltottam magamat, hogy egyeseknek milyen piszok szerencséje van, apa nem tudta elképzelni ki nyerhetett a lottón helyettünk mire beszámoltam az újabb babásunkról, mire elintézte annyival, hogy ja csak ennyi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DY
Nagyon örülök, hogy sikerült nektek! Óriási gratula neked és persze az "attrakció" másik elengedhetetlen tagjának is! :wink: :wink: :wink: :)
Kívánok sok boldogságot és szép kismamiságot!

SUSKA
Drágám, még a vér is meghült bennem ahogy olvastalak. Remélem több ilyen vagy ehhez hasolnó élményben nem lesz részetek.
Sejtettem, hogy valami gáz van, mert néha suttyomban olvasom a topicot és láttam, hogy rég írtál, de ezt álmaimban nem gondoltam volna hogy ilyen tortúrán mentetek keresztül az emúlt napokban.
Vigyázzatok magatokra, ölelés és puszi.

MARA
Nagyon ügyi vagy. Az én izlésvilágomnak a második jobban bejön.
Már a karácsonyi ajcsikon is kész voltam, és ezek is szenzációsak.

TIMEJKA
Örülök, hogy haladtok.

VICKY
NEm számítanak az eredmények, gondolj Lacusra és a kis Pöttyre! :)
Drukkhegyek neked és sógornőnek is.

BIKFY
Csak így tovább! Te kis nyomozó! :)
Nagyon remélem, hogy bejön a meglátásod nálam is! :roll:

NELLIKE
Apácska nagyon cukker. Klónoztatni kéne! :)))))

BONI
Szorítok az öcsinek!

Most megint itthagylak titeket mert nem laptopozhatok sokat! Puszi!

dita75
 
 


Ditus: De jó téged is látni!!!!! Pihenj sokat!

Bikfy: Most lett volna a bál. A lázad miatt akkor nem is mentetek? A pénteki estét hogy bírtad? Most hogy vagy?

hofeherke
 
 


Mara,
nekem a jobb oldali jobban tetszik. Nagyon ügyi vagy! :lol:

i.kata
 
 


mara: Bocsi elbazseváltam. Most már jó lesz, csak az ékezetes betűket nem szereti.

dita: Igazad van, nekik is egy tüszőjük volt. Nem is kesergek tovább, mert ebből az egyből úgyis baba lesz.



vicky79
 
 


Dita
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja, hidd el nyugodtan, Bikfynek f...ák a megérzései, szóval, szerintem te is ilyet fogsz tesztelni!!!!!!! :wink:

Mara
Nekem is a második tettszik jobban, én vennék ilyen ékszereket, csak az a baj, hogy fém allergiám van és csak az aranyat bírom... :lol:

Vicky
Sajnálom a sógornődet, neked pedig mennek a drukkok szerdára!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Marám!

A bál majd csak most szombaton lesz, addig meg kellene gyógyulnom. Most még nagyon vacakul vagyok, de ez már semmi a szombatihoz képest. Lázam már talán nincs, de továbbra is szedem az antibiotikumot. Most inkább olyan erős nátha féleségre hasonlít a dolog, de már ki tudom nyitni a szemeimet legalább. Merthogy leginkább a szemeimre húzódott rá az influenza, és annyira fájt, meg a fejem is hasogatott, hogy nem bírtam még csak nézni sem. Most hallgattam meg a pozitív gondolatos CD-met, aztán forró vízben fürdök egyet, majd Titok és aluszka.

Dita, nyugi, te csak pihenj és zebrásodj! ( Ha meg bármit ki kell oknyomozni, csak szólj nekem, látod, a logikám éles, mint a beretva.) :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vicky: Igazad volt, ez is tetszik, de azt hiszem ez kicsit időigényesebb munka... Holnap letöltöm mind a három könyvet ;)

Köszi a szavazást! :) Nekem azért a bal oldali is a szívemhez nőtt... :) Az egyébként bőrszalagból van, és a férjem 18 éves unokahúgának szánom ballagási ajándéknak. Szerintem hozzá az állna közelebb, mert kicsit "rockosabb". A másikat is szeretem, mert a gyöngyöket a sógornőmtől kaptam hozzá, az alapot meg anyukáméktól... és az meg olyan nőcis :)

Most megyek, mert mindjárt rádőlök a billentyűzetre.... Jó éjt mindenkinek!

hofeherke
 
 


Vickykém!

Annyira szorítok neked is, hogy csudaság. Lehet, ettől vagyok állandóan beteg. Leszívja az erőmet ez a sok szorítás. Mindegy, egye fene, ha ez kell a sikeretekhez, hát küldöm a sok pozi energiát. Ügyes légy!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jóccakát! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nellike,
enyém férj is mondta, hogy bajban volt nőnapkor, hogy 2, vagy 3 virágot vegyen, mert ugye azt még nem tudjuk, hogy Pötty fiú-e vagy lány. De már csak 9 nap :lol:

Mara,
hogy te milyen ügyi vagy!!! Én mondjuk nem használok ilyeneket, de a tesóm mindig ezeket kéri alkalmakra ajándéknak.

Vicky,
tudod, egy tüsző a tökéletes babajelölt :lol: Még hozzá némi rossz, fagyott sperma, és garantált az eredmény :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska

Már én is nagyon kíváncsi vagyok a Pötty nemére! Nevekben már gondolkodtatok?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: