Új privát üzeneted érkezett!

Anyapoc
Járunk oviba.Semmi tünete jelenleg.Meg aztán egy krónikus folyamatot otthoni meggyógyulását kivárni....évek,vagy tizenévek ezek.
Ami most még izgat,hogy a kicsi sem akar rendesen meggyógyulni.Nem köhög,és az orra sem folyik,csak érzem hogy torokgyulladásos a lehellete.A pneumococcus elleni oltástnak a 2. szuriját nem tudom beadatni emiatt.Gáz,mert ha a jövő héten nem kapja meg,elölről kell kezdeni a sémát. :x Na és a 15 hós oltás csúszása már nem is téma,jó,ha nyáron megkapja,ha így haladunk. :wink:
Cigi:Az én párom is le akar szokni.Majd a példát fölhozom neki.

Kokusz
Ez milyen gyógyi?Sima receptre írható?
Fagyibabák miatt szomorú vagyok :cry: ,így gondolom várakozni is többet kell egy újabb alkalomra.

Mivel az előzmények amásik oldalon vannak,így a többi reakció később,mert vissza kell nézzem,mit is akartam.Így van már ez,ha vénül az ember. :roll: :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anyapoc
Hát nem gyakori ... a volt barátnőjével való szakítása volt az ok ... elég nehezen váltak el útjaik, a csaj szemét volt nagyon ....
Hu nem i gondoltam volna hogy te is cigiztél, jó sokáig szívtad. De akkor neked is gratula!

Okr
A háziorvos felírhatja simán. Nem éppen olcsó, de ez viszonyítás kérdése. Emberem havi 30 ezer körül költ cigire, azt azért ha beszorzod egész évre elég húzós. A gyógyszer ára emellett eltörpül .... még nem számoltam utána de szerintem 150 körül megáll ha 3 hónappal számolok. Akik ezzel szoktak le 2 hónap alatt lerakták a cigit. Elvileg 12 hét a teljes kezelés. A Pfizer honlapján elég sok minden le van írva róla.
Ez az oltásos téma elég gáz így .... :?
Hát mivel nincs fagyibaba így elég sok lesz a várakozás .... majd holnap hívom a doktornőt.
kokusz
 
 


Okr

Ja,értem,nem rémlett,hogy ilyen régi a dolog :roll:...
Az oltások tényleg gázosak..Nem oltatsz le a torkából? Hátha kiderül,mi a fene van ott :roll:...
Ingyen megy a pneumo-oltás?

Kokusz

Szegény,nagyon megviselhette :(...Milyen szép lesz akkor,hogy miattad szokik le :wink:!
Bizony,én is szívtam,és mindig elborzadok,hogy még mindig nem vagyok nemdohányos annyi ideje,mint amennyit dohányoztam :?...Pedig mintha egy örökkévalóság óta nem szívnám :lol:!
Soha nem hittem volna,hogy lehet kávézni, dühöngeni,izgulni cigi nélkül is :wink:!

Na megyek mesélni,meg egy kis dolgozatot javítani :)!

Jó éjt nektek :).

anyapoc
 
 

 
 

Anyapoc
Ingyenes az oltás :lol:
Leoltásnak nem tudom lenne-e értelme,általában a nagyobbtó szedi össze.Ráadásul úgy,hogy még lábadozik az egyikből,amikor kapja a következőt :x
A nagyobb meg érzékeny a fertőzésekre,mint kiderült a krónikus gyulladás miatt.
Hát remélem ha lelépünk innen a nagyvárosból jobb lesz.Mióta itt lakunk uis egyre többet beteg.Majd év vége felé kiderül mennyit számít a "jó" levegő. :wink:
Cigi:Ahogy anyukád is,én is így szoktam rá anno!Különben meg tényleg igaz,hogy aki cigizik annak azért JÁR a szünet,aki nem szívja az meg kapja a füstöt,plussz nincs elnézve még egy pohár víz sem! :evil:
Dolgozatért nem irigyellek!A mese már jobb!

Kokusz
Vess be mindent,hogy korábbi időpontot kapjatok!!
Cigi:hát férjem is sokat költ cigire! :? Van hogy napi 2 dobozzal szív,pláne ha dolgozik.Ha itthon van,akkor ált. még 1 doboz sem megy el.
Azért mióta Ada megvan sokat javult a helyzet,addig szívta a lakásban is,most az már tabu!Ja,és utálja a szagát,meg ha bejön a füst....nem is értem miért füstöl?! :idea:
Megnézem a gyógyszert.Mi is neve??Egyszerűen nem tudok visszalapozni,mindig közbejön vmi. :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Részletekbe jövök,látszik milyen gyagya vagyok! :oops:

Voltunk ma játszóházban a kölkökkel.Odajött egy anyuka hozzánk,hogy gyermeke hagy nézze már meg a babát!Hát ki mondana erre nemet?!
Egyszer csak elkezdte,hogy milyen jó is hinni az Istenben,és kapcsolatot teremteni vele....van egy imája is amit ha megtanulok,és mondogatom a mennybe jutok miután meghaltam.Végighallgattam,majd mondtam,hogy én ezt most nem szeretném.Na innen jött a "fenyegetés",hogy akkor én majd a pokolra kerülök...Hát mit lehet erre lépni?!Válaszoltam,hogy sztem nagy különbség nem lehet a mostani életünk meg a pokol között szal mindegy.Na erre fölhúzta az orrát,és elszelelt. :shock:

Hát ilyet!Nem mondom én hogy ateista vagyok,de vhogy ez a fenyegetőzős vallásrákényszerítés nem tettszik.A hitet egyébként sem lehet ráerőltetni vkire.Vagy van,vagy alakulgat,vagy nincs.Na és ehhez szerintem másoknak köze nincs,hogy én miben hiszek,mit vallok.Persze apával megvitatjuk az élet-halál nagy kérdéseit,és meg is vagyok ám kereszteve,meg a gyerekek is,de idegen emberekre hol tartozik ez??
A gyerekeimről is úgy gondolom,én megadtam nekik a lehetőséget,hogy higgyenek,de nem erőltetem.Ennek ellenére nagyobb lányom imád templomba járni,mamával minden vasárnap ott ül az első sorban.De ezt kikényszeríteni fenyegetőzéssel??!!

Konzekvencia:van bennem vmi vonzó őrültek számára.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr
Champix a neve a bogyónak.
Nem tudom mennyire lehet irányítani ezt a várakozás dolgot. Sajnos rájuk is vonakozik a volumen korlát, mivel ugye a tb támogatja a beavatkozást. Ezt a múltkor mondta a doktornő. Szóval csak reménykedni tudok, hogy azért nem kell nagyon sokat várni.
Most megy a National Geographic-on az "élet az anyaméh"-ben .... elkezdtem nézni, de elkapcsoltam .... kicsit rossz volt. Jajjj a feneegyemeg ... Azon filóztam, hogy tényleg el kellett induljon valami ha volt hcg-m nem? :roll:

Ja ezeket a térítőket én is utálom ..... én el szoktam hajtani őket. Ugyanazt gondolom amit te is. Pedig engem aztán vallásosan neveltek. Még tinédzser koromban is jártam templomba, de aztán abbahagytam. Ezt erőszakkal nem lehet.
kokusz
 
 


Kokusz
Köszi a nevét!
Volumenkorlátot eltörölték. :lol: Helyette a tb a tavalyelőtti pénz 70 %-át fizeti ki. :wink: Na csöbörből vödörbe dolog.Azért hátha a lombiknál ettől jobb lesz!

Engem is vallásosan neveltek!Nagymami a templomsegéd.Gondolhatod ,megvolt a nevelés!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr
Tényleg? na akkor hátha ez nem szól bele a dolgokba.
Huuu :shock: na akkor gondolom milyen lehetett ... a családom még most is jár rendszeresen, engem kivéve ... én vagyok a feketebárány. Én azt gondolom nem kell nekem ahhoz járni minden vasárnap hogy hinni tudjak. Nem ezen múlik ....
kokusz
 
 


Még kutatjuk az ismerőst bölcsi-ügyben.
Majd látjuk...
Annyira nem élet, halál. Ahogy sikerül...

Okr!
Én azt szoktam mondani ilyenkor a térítőnek: "...én nem nyaggatom magát az én nézetemmel, kérem Ön se tegye!"
És általában ezzel rövidre zárjuk a dolgot.

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Kokusz
Férjem újságolta a minap.Bár ez a 70% lufasz ,de azért egy-egy helyen biztosan segít.

Ó hát duplán is fekebárány vagyok.(de lehet triplán) :wink:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kokusz, vigasztaljon az, nem egyedul vagy szani. Nekem sem sikeult :cry:
katavirag
 
 


Katavirág

Nemáááár .... biztos? :(
kokusz
 
 


Katavirág
Nagyon sajnálom!!!!! :( :( :(

Zsóka
Legközelebb megpróbálom a Te módszeredet!

KépKép

KépKép
okr
 
 


sziasztok!
villámban :oops:

Katavirág,
sajánlom, hogy nem sikerült... :( pedig az előző lombikod alapján szinte biztos voltam benne :? talán te is jobban mertél bízni...
mennyit kell várnod a köv-re?
ja, és a hülye kérdés: biztos? vv is volt?

Anyapoc,
jaj az ilyen hiitérítők :roll: :roll:

Délután doktorbácsi megnéz minket, picike szurkokat kérnék... :oops:
de már ettől függetlenül is jó napunk van: elértük az életképesség alsó határát! ma 24+0
angel37
 
 


Angyalka
Nagy-nagy drukk megy +++++++++++++++++++++++++++
A 24 héthez gratula!Bízom benne 37 is lesz ez!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Katavirág!
:cry: :cry: :cry:

Induljon már be a babaeső!!

Kokusz!
Remélem nem kell sokat várnotok!
Én néztem 21h-kor az ikreset,de az eredeti sokkal jobb volt. Az is volt utána?!
Én is hébe-hóba elmegyek vasárnap. :)

Okr!
Tényleg eltörölték?! :shock: Akkor a maradék 30%-ot fizetni kell?
Mondjuk ha egy beav. 300e akkor 90e-et fizetni kell? + a felárak icsi,ah,... és a mennyiség nem megy a minőség rovására?
VAgy én értettem félre valamit?

Anyapoc!
Nahát-nahát! Nem gondoltam volna!
Én is cigiztem. Napi 6-8 szál. Aztán parti bagó. Egy ideje nuku.

Angel!
Szupi 24+0.
Drukk!
nárciszka
 
 


Katavirág,
Neked is jár egy ilyen:
Kép
Sajnálom... :cry:
VV is volt?

Angyalom,
Gratu! :wink:
És drukkolooook! ++++++++++++++++++++++++++++

Visszasunnyogok a munkámhoz... :?

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


sziasztok.

kint voltam egy kis idot es ugy elfaradtam hogy hulla vagyok :? egyaltalan nincs kondiciom.

katavirag sajnalom :cry:

krisz.huuu :twisted: az ilyen hitteritoktol en is a falra maszom,es oylan nyajasan tudnak kozeliteni :twisted:

angel,oriasi druk a mai vizsihez.en is azt kivanom hogy elerjetek a 37.hetet.

kokusz nagyon rendes ember a ferjed hogy ezt is megteszi.drukk a leszokashoz.nekem meg nem megy

anyapoc.gyerekek hogy vannak :?:

en holnap megyek dokihoz este.a dog pirim meg nem ert ide pedig nagyon varom mar,jo lenne meguszni holnap a vizsgalatot,eleg lenne csak a konzultacio.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Angel
Drukkhegyek :) és gartula

Nárciszka
Még mindig nem tudom mikorra lesz hely, még nem értem a doktornőt. Most várom hogy hívjon.

Monyo
Hát végülis az ő érdeke is. Nemcsak a baba miatt tényleg, amőgy sem tesz jót a cigi a szervezetének. És érzi is hogy nem jó, csakhát már nikotinfüggő. Most nagyon lelkes. Talán még ma meg is lesz a gyógyszer .... Te is szívod? Háááát az se jó ám .... de gondolom ezt te is tudod.
Holnapi dokihoz drukk.
kokusz
 
 


Na hali lányok

június :lol: következő lombik!
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Óóóóóó :):).Na,akkor elég erősen fohászkodtunk :wink:!

Angel

Nagy drukk,reméljük,csak jó híreket kapsz :).
24 hét,ez azért már lassan több,mint megnyugtató :).
Krisztit térítették,engem nem :roll:...
Várunk... :)

Okr

Bakker,én csúnyábban küldtem volna el a csajt :oops: .Én is pont az erőszakosságot utálom az ilyenekben :roll:.Tényleg vonzod az ilyesmit?Akkor ez minden napos? :wink:
Ja,aszittem, Dorottyánál is elhúzódó vagy állandóan visszatérő valami :roll:... akkor ő most esik át az ovisbetegségen,mire oda kerül,totál tuti lesz az immunrendszere :wink:.
Biztosan nem tesz jót a nagyvárosi levegő,eleve hajlamosít a légzőszervrendszeri betegségekre :(.Reméljük,lesz változás :).
Cigi,tudom, de letenni ám :twisted: !

Katavirág

:(

Ildi

Látod,mi mindent nem tudsz rólam :wink:? Olyan nemdohányzónak nézek ki :lol:!

Monyokám

Akkor drukk holnapra,nem is tudom,hogy kívánjam azt,hogy megjöjjön ?...Jobb lenne ha nem,de ugye célzottan :wink:!
Köszi kérdésed,Bulcsú már jól,Villő még mindig lázas volt reggel,nehezen heveri ki.Doki szt vírus,de brutál :?... Azzal vigasztalt,lehet még 40 fokos láza is :sock:...

anyapoc
 
 


Most gyorsan,de este részletesebben.
Na ezt találtam első kattintásra az nlc-n: :D :D :D :D :D :D

Tízmilliószoros napok 2009.



március 11. szerda
június 7. vasárnap
július 25. szombat
november 9. hétfő

Évente 4 ilyen nap van a tibetiek szerint. A tibeti /"nagy"/ Buddha napokat hívják tízmilliószoros napoknak, sorrendben az első holdhó 15., negyedik holdhó 15., hatodik holdhó 4. és kilencedik holdhó 22. napja. Az első holdhó, egyben a tibeti újév első napja, február 25.

Ezeken a napokon minden teremtés 10 milliószoros erővel hat. Fontos, hogy arra gondolj, amit teremteni szeretnél az életedben. Ha negatív érzelmeid, gondolataid merülnek fel, nyilvánítsd ki, hogy elengeded őket. A nagy terheid feloldását érdemes erre a napra időzíteni. Küldj fényt a Földnek és az emberiségnek. A Földön élő embereket pedig lásd békésnek, szeretettelinek. Lásd a világbékét ünnepelni! Tegyél meg mindent, amit szeretnél 10 milliószoros erővel hatni!

Szólj minél több embernek, hogy ők is tudatosak lehessenek ezekben a napokban!


Na szal van bennem vmi vonzó a hívő dolgoknak. :oops: :wink:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anyapoc
Ja jó helyre mentek a fohászok :) tökre örülök :)
Hát szegény Villő, jól benne vagytok ebben a betegeskedésben. Jobbulást továbbra is!

Angel
Várunk hírekkel :)

Okr
Háááát, tényleg vonzd az ilyen dolgokat :lol:

Holnap indul apának a Champix :) és talán megszűnik a Kép
kokusz
 
 


Okr

Mi vaaaaan? :roll:

Kokusz

Úúúúúúúúú, Apának nagy drukkkkkk!Azért be kell vallanunk,tényleg egy hős :wink:!Add át neki gratulációmat :).
A fohászok persze továbbra is mennek :).
Villőt holnap viszem dokihoz,ha holnap is lázas lesz.Ez már nem egyszerű vírus :?...

anyapoc
 
 


Anyapoc
Hát remélem lesz hozzá akarata is, mert az is kell azért. Olvasgattam és elég jók a tapasztalatok, persz vannak ellenpéldák is de ez normális azt gondolom. Fohászokat köszönjük.
Jajj ez a szegény kiscsajszi ... :?

Szerintetek normális hogy 3 napja dől belőlem a vér? Azt gondoltam mára már valamennire csökken, de nem akar ....
kokusz
 
 


Kokusz

Hát ha volt minimális Hcg,akkor azért csak elindult valami... :roll: Nem ezt hívják biokémiai terhességnek?
És ha így van,akkor gondolom, a nyálkahártya is vastagodott,ami nyilván több vérzéssel távozik... :roll:
Vagy?

anyapoc
 
 


Sziasztok :!:

Okr, akkor holnap mar tibeti nap is lesz :?: Hu, csupa pozitiv leszek :!:

Kokusz, sajnalom, hogy nincs fagyibabatok :wink: Hajra junius :!: Orulok, hogy te is pozitiv maradtal :!:

Mivel ET+14-en negat pisiltem, szinte 100%, hogy nem vagyok most terhes. Ma voltam vervetelen, az eredmeny egy ora mulva lesz keszen, de mar jon is valami mensi elojel, igy biztosan negativ lesz az is.
Nekunk maradt 2 fagyink, es szerencsere itt rogton a kovetkezo honapban be is ultetik. Most is csak egy babat szeretnenk, mert nem akarunk ikreket. De ha osszeadjuk az eselyeket, vegul is 3 beultivel ugyanott kotunk ki. Ha ez sem sikerul, az azt koveto honapban meg egy beulti. Ha akkor sem leszek terhes, jon a kovi stimu. De hat csak terhes leszek mar :wink:
katavirag
 
 


Anyapoc
Ja,vonzom.Mondjuk sztem ezek az utcán másokat is leszólítanak,időnként meg becsengetnek.Még a becsengetős a legjobb,azt kinézek,és ki sem nyitom az ajtót. :lol:
Cigi:értettem! :D
Szegény Villő :( :( ,jobbulást neki!!!!

Ildi
Ezt az adott intézménynek a tb fizeti.Most is mint mindig az a lényeg nem fizetik ki az összes pénzt ami az ellátásért járna.De ez neked nem jelenik meg,mint pótlandó összeg!

Katavirág
Örülök,hogy lett fagyibaba!Akkor drukk a januári babának!!!

Kokusz
Június jó lesz!!!Messze sincs már!!
:D Addigra apa eredménye is tuti lesz!Kitartás neki a cigiletételhez!
Férjemnek említettem,rácuppant a témára! :wink:

Angyalka
NA?????Helyzetjelentést várjuk!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok,

Most csak gyorsan, aztán próbálok benézni napközben.

Kókusz,
Boldog születésnapoooot! :D

Kép
Kép

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


kokusz BOLDOG SZULINAPOT

krisz :lol: tenyleg vonzod az ilyen dolgokat.


ma kivancsisagbol mertem hot.37,progi nelkul sose volt meg ilyen magas,azt meg mar reg abbahagytam.
ne tudjatok meg milyen szornyusegek jarnak a fejemben :?

Kép
monyo83
 
 


Kokusz
Boldog szülinapot!!!!!
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok

Köszi lányok a köszöntész, aranyosak vagytok! 33 éves vagyok .... :shock: agyilag azért nem tartok itt hálistennek :)

Katavirág
Drukk azért :) és ha mégsem akkor hajrá fagyibabák :)

Még mindig elég sok vér jön belőlem .... kezd idegesíteni.

Angel?
kokusz
 
 


sziasztok, csajok!

köszönjük, jól drukkoltatok :D ZÁRVA vagyok! :D
Kókuszbébi ügyesen nunit (is) villantott! :lol:
Megyünk pénteken 4d-re.

Anyapoc,
:oops: basszus annyira igyekeztem reagálni neked vmire, hogy ez lett belőle :( hülye vagyok, na! :roll:

tegnapi fotó mehet? :wink:

Kókusz,
június? :) az egészen barátságos! :D akkor gondolom a nyári szabadság előtti verzió :wink:
elmész addig akupunktúrára v. talpashoz?

és sok boldog szülinapot! :) :) következőt - legalább - 3asban! :wink:

Katavirág,
vv megvan?
az jó ha van fagyi :) , hajrá köv. hó!

Monyóka,
akkor most ebből még lehet vmi? :oops:
angel37
 
 


ja, és nem kell külön vas!!! :lol: határeset a vérképem, azt mondta a doki, hogy elég, ami a megzatvédőben van.
angel37
 
 


angel gratula a nunishoz :lol: :!:

hogy ebbol mi lesz a fene tudja de szertnek mar tul lenni a mai dokilatogatason. :roll:

Kép
monyo83
 
 


Angel
Jujjdejóóóó :) na akkor minden oké. Örülök :)
Hát igen, még meg is lepődtem, hogy ilyen hamar lett időpont. De nagyon örülök neki. Elmegyek talpmasszázsra mindenképpen és megnézetem az inzulinom meg a cukrot. Aztán majd meglátjuk belefér-e még az akupunktúra is.

Monyokám
Kíváncsian várom mi a helyzet veled :wink:
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
Boldog szülinapot!
Kép
De jó hogy ilyen hamar mehettek! :D

Angyal!
Úgy örülök hogy rendben vagytok!Csak így tovább!

Monyo!
Mi volt a dokinál?????????

Katavirág!
Mi volt a dokinál?

Anyapoc!
Hogy vagytok????

Kriszti!
Mikor költöztök?

Kata!
Keveset jössz...minden ok :?: :?: :?: :?:

Most csak ennyi voltam,ne haragudjatok!
Puszilok mindenkit!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel!
Ez szuper! Örülök. :D

Kokusz!
Boldog szülinapot!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok :!:

Kokusz, en is menstrunyalok ezerrel :shock: Fel is vettem reggel valami fekete szerkot, aztan beleptem ide es eszembe jutott, hogy tibeti nap van :shock: Hum gyorsan atvedlettem feherbe :wink: Pozitiv kisugarzas :!:

Persze, a vv-m is nega :!:

Angel, szuper, hogy ilyen jol tartod magad es magadban azt a gyekocot :wink: Igy tovabb :!:
katavirag
 
 


Ancsa
Neked is köszi a köszöntést :) Tényleg jó hogy aránylag hamar lett időpont.

Zsazsóka
Köszi :)

Katavirág
Hát sajnálom, fene vigye, ez nem a mi hónapunk volt. De neked mindjárt itt a köv. beülti :)
Nekem mára kezdett csökkenni a vérzés ... már tényleg azon filóztam hogy dokihoz megyek.

Emberem ma reggel bevette az első szem Champixot :)
kokusz
 
 


sziasztok.

epp most ertem haza.

Az Uh an terheseg nem mutathato ki,javaslat par napig varjak teszteljek ha nega kezdjem el a menzimeghozo bogyot(nem emlitettem a dokinak a halvany pozi tesztet)
A menzi 5 ik napjatol 3*1 closty plusz megemelte a metet 2*850re(hogy ez hogy a fenebe fogom birni az egy nagy kerdes)
Uh a ciklus 13-14napjan.
egyszoval elertem amit akartam:)
minden menzit szivesen fogadok,kuldjetek nekem batran.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok,

Ancsa,
Köszi, nincs semmi extra, csak annyi munkám van, h napközben alig tudok benézni, este meg már olyan fáradt vagyok, h le sem ülök a gép elé...

Monyo,
Királyságos, h úgy lett, ahogy szeretted volna! :D

Kókusz,
Dejóóóóó, június mindjárt itt van! :wink:

Éééés egy 24+0-ás Angyalpoc:

Kép

8)
Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Gratulálok a krisztusi korhoz :wink:!Utólagosan is boldog szülinapot :).
Apának nagy gratula, kitartó legyen ám!!!! :)

Katavirág

Akkor ez tuti . :( Sajnálom.Mikor következő?

Angel

Csodálatos pocak,ez igen :):)!
Azért érdekes a terhesség,mi? :wink:
És csaaaaaj :).Vasad akkor atombiztos :D!
Ja,én meg nem értettem,miért kérdezted,hogy tegnapi fotó mehet-e :?... Én is oda vagyok :?... Na de majd legközelebb :wink:!

Monyo

Óóóóó, nem semmi dolgok :).
Mensi meg jöjjön!!!Adjak az enyémből? :D

Ancsa

Köszi kérdésed, Villő végül kapott antibiotikumot tegnap,mert a füle kicsit piros volt .Pénteken viszem vissza este,de dokinéni szt nem tragikus a helyzet :).Ma már jobban van :).
Bulcsúnak meg kutya baja :D!
Izguljunk? :roll:

Okr

Na,szerencsére nálunk becsengetősek nincsenek :roll:...egyszer jött egy pasi,hogy anno ők csinálták itt a hevederzárat és hogy most felújítanák.Hát mondom ezt nehezen,mert mi ezt a másik lakásból hoztuk át..:még meg is sértődött :shock:!Na de engedjem be,hogy jól megnézze milyen van és hogy kell majd betörni? :roll:...

Na elviszem apát repülőtérre, kezdődik a szalmaság lassan :?...

anyapoc
 
 


Helló Lányok!

Monyokám
Hát, mindenesetre azért érdekes, hogy az utro után nem jött meg.

Kata
Munka fúúúúúúj ...
Jaja hamar eljön a június. Kezdem a fogyókúrát is.

Angelpocak nagyon édes :)

Anyapoc
Köszi szépen :) ja öregszem. Ma reggel vette be apa az első bogyót, hívtam dél körül hogy hogy van, hálistennek semmi mellékhatás egyenlőre. Holnaptól 2 szemet szed. Hát a szalmaság nem jó .... :( viszont az jó hogy gyeremek javulgat.

Képzeljétek, emberem kérdezte mit kérek szülinapra. Igazán nem tudtam megmondani, mondtam szívesen vennék pár ruhadarabot. Így az ajándékra szánt pénzt elverhetem ruhákra :) Ma szétnéztem pár helyen, C&A meg Jeans Club de nagyon nem jöttek be amiket láttam. Az összes nadrág csípőnadrág, amiből kivan mindene az embernek. És az én hájamhoz amúgy sem túl előnyös. Komolyan csak sovány npkre lehet jó dolgokat kapni ...
kokusz
 
 


Na sikerült ma mindenkinek pozitívnak lennie????? :D :D :D

Anyapoc
Örülök,hogy Villő jobban van! :D Szalmaság miatt nem irigyellek :x Asszem pár napig nem találod majd a helyed.Vagy csak én vagyok így?! :oops:

Kokusz
Apa ügyes!
Milyen hájad??? :shock: Menny már!!A csípőnadrágot meg megvenni,abban a babáspocak is elfér! :D

Monyoka
Kár,hogy nem említetted,én biztosan szóltam volna. :roll: Azért jó,hogy beindultok!Mettől megy a hasad?

Ancsa
Veletek mizujs???

Angyalka
Grat a nunis zárt szájhoz!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Pocakfotó Isteni!Mondjuk én egy fejes változatért mit nem adnék!


Voltam ma gyakorlaton.Tök jó volt,csak délben rámtelefonáltak az oviból,hogy Ada lázas. :roll: El sem hiszem! 5 napot járt 1 hónapnyi ihagyás után,és megint beteg!Jövő héten megyünk vissza a pulmonológiára,remélem vmit most már csinálunk is,mert ez már tűrhetetlen!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr

Hát azért télen elengedtem magam egy csöppet, híztm jó pár kilót sajnos, és nagyon zavar, szinte mind a hasmra jött meg persze a fenekemre.
Sajálom gyerkőcöt :( azért ez durva, hogy pár nap után megint beteg szegény. Jobbulást!
kokusz
 
 


Hello csajszikak :!:

Okr, kis Adanak jobbulast :!:

Angel, mar szep nagy pocakod van :!: Azt kell mondjam, jol elorehaladtal :!: Lassan abba az idoszakba lepsz, amikor, mar biztonsaggal megszulethetnek a bebik. Persze, azert tartsd meg benn par hetig
:!:

Kokusz, juniusig mar nem kell olyan sokat varni
:wink: Arrol a Champixrol en hallottam eleg rosszkat is... szerintem ferjed olvassa inkabb el Allen Carr konyvet.

Anyapoc, kerdezted, nalunk hogyan tovabb. Szerencsere en indulhatok rogton tovabb a fagyisokkal. Tovabbra is az egy embrio beultetes mellett vagyunk. Jovo penteken megyunk konzultaciora, vszeg rakovetkezo hetfon lesz beulti. Addig is csak ugy erzem vegetalok :roll: :roll: :roll: Na nalam nincs gond a kilokkal, az elozo ciklusnal alig birtam enni, meg azota is...

Ismertek e olyan mamit, akinek sikerult a fagyis beulti :?:
katavirag
 
 


sziasztok.

angel gyonyoru pocak.

krszti adanak jobbulast.

anyapoc kuldheted a menzit batran.

kokusz junius mindjart itt van addig meg azert a spontan baba sem kizart.

katavirag drukk a fagyis beultihez.

kata hogy all a love dolog
:?:

en szarul,faj a fejem es 3napja hanyingerem van,ez a met kikeszit.
ja reggeli hom 37.

Kép
monyo83
 
 


Jóreggelt

Katavirág
Ez természetes, hogy egy ilyen gyógyszerről vannak negatív vélemények is. Viszont ha belegondolsz, azért emögött a cigigyártók lobbija is ott van, hisz nekik marhára nem érdekük hogy minél többen leszokjanak. Mivel gyógyszer, így van mellékhatása. Minden bogyónak van, még az algopyrinnek is. Ha a gyártó nem írja bele az alkalmazási előíratba és valakinél előfordul akkor az a cégnek gáz. Én hiszek benne, főleg ha tényleg le tudja tenni vele a cigit. Csak pozitív példákat tudok a környezetemben. De persze előfordulhat, hogy lesznek kellemetlen hatásai.
Drukk a beültihez! :)
kokusz
 
 


Monyokám
Nem lehet hogy volt egy későbbi pé-d?
Ja mettől nekem is rohadtul hányingerem volt ...
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?