Új privát üzeneted érkezett!

Oké csajok eddig vártam,az találtam ki h holnap felhívok mezőlakról valakit és megpróbálok utána érdeklődni Annának!SZERINTETEK????

sutimano76
 
 


Suti,én is aggódom Annáért,de nem biztos,h jó ötlet.Mi van,ha ott nem is tud senki arról,mi történik vele?Csak nagyobb bonyodalmat okoznánk egy olyan pici helyen,ahol lakik,ha keresnénk.Szerintem...

Anna okos nő.Biztos vagyok benne,hogy így vagy úgy jelentkezik.MÁr én is néztem,hogy írt több topikba,de febr.28 óra sehova.Remélem hamarosan jelentkezik.Sztem inkább privit írj neki.

Kép
v.andi
 
 


Andi,
Igen erre én is gondoltam,de remélem csak a viharok miatt nincs internete. :?

sutimano76
 
 

 
 

Suti,én is gondolkoztam már,hogyan érhetnénk utol,de semmi okos ötletem nincs.Semmiképpen nem akarok neki kellemetlenséget azzal,hogy aggódom.Azt sem akarom,hogy tolakodásnak érezze!Remélem most már jelentkezni fog.

Kép
v.andi
 
 


Süti: szerintem, ha Anna nem jelentkezik, annak oka van ... lehet, nem akar róla beszélni ... egészen biztosan probléma van, mert ha minden rendben lenne, már tutira jelezte volna ... én is sokat gondoltam rá a napokban :( ... de nem biztos, hogy jó ötlet bolygatni ezt a dolgot ... CSAJOK: mit gondoltok ????

nekünk még hátra van a 12 hetes uh, még péntekig várnom kell rá ... de hosszú lesz ez az 1 hét ...
bibiesbrumi
 
 


Bibi,még nekem is hátra van,de az még majdnem 2 hét.Szerdán maszek UH-ra megyek,mert olyan soká van márc.17.Alig várom.Már csak hármat kell aludni.Péntek este nálam volt a barátnőm a férjével,és a majdnem 4 hónapos vegyespáros ikrekkel.Juj de nagyon "irigy" voltam.A születésüknél is ott voltam,nagyon a szívem csücskei mindketten!

Kép
v.andi
 
 


Süti nekem is megfordult a fejemben, hogy utána nézek Mezőlakon a lelkészi hivataloknak....nagyon sokat jár a fejemben Anna. De én még várnék ezzel, mondjuk egy hetet.. annyi minden történhetett :? Mást semmiképpen nem hívnék fel, csak is Annát...

vicger
 
 


Andi, tényleg jó messze van még 17. Addig simán beparázik az ember lánya . De biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz!
Én most már a 19. heti uh-t várom nagyon a "nagy" genetikai uh-t... de azt gondolom, hogy igazán soha nem nyugodhat meg az ember... ez az anyák sorsa, míg világ a világ aggódni fogunk a gyerekeinkért.

vicger
 
 


Brumi erre én is gondoltam.

Brumi ,Andi kitartás!!!Tudom nehéz!!!De eljön!!!!

Van egy lány a privin írt nekem -más témában-.de szeret minket olvasni és nagyon szimpik vagyunk neki,aug.28 -ra várja lombik ikreit,Javasoltam h csatlakozzon hozzánk,szeretettel várjuk.

Tehát Nyulasz ha olvasol,gyere,-szerintem mások nevében is írhatom-,h VÁRUNK!

sutimano76
 
 


Vicger,ezért ajándékoztuk meg magunkat egy bónusz UH-val a Hepinetben :lol: :lol: :lol: Mivel holnap elkezdem a 12. hetet,így jobb ha nem parázom magam agyon legbelül még egy hétig.

Kép
v.andi
 
 


Nyulasz,persze,gyere csak.Én is olvastam ám Nyulaszról.Titokban drukkoltam neki sokat!Szeretettel várunk.

Kép
v.andi
 
 


[quote="vicger"]. írta:vicger.. de azt gondolom, hogy igazán soha nem nyugodhat meg az ember... ez az anyák sorsa, míg világ a világ aggódni fogunk a gyerekeinkért.


Én most péntek óta nyugodt vagyok,ez baj????Mostmár azt várom h akár mindennap érezzem h mocorog.Bár tény h annak nem örültem mikor a doki azt mondta h a márc.31-én csináltatott AFP eredményével jelentkezzem,Ha 1-2 hét míg megjön a lelet,akkor az nagyon sokára van!!! :(

sutimano76
 
 


Andi ha megkezded holnap a 12-t akkor a vonalzóddal baj van,mert én ott 10w6d-t látok!!!!Megállt???

sutimano76
 
 


Suti,ahol én fogom majd az afp-t levetetni,meg van pár nap alatt,igaz pénzbe kerül.
Ha kell,priviben megírom,én hol csapoltatom magam.

Kép
v.andi
 
 


Suti,nem állt meg,az jó.Ma vagyok a 11.hét utolsó napján,ezért 10+6.Holnap kezdem el a 12. hetet,azaz 11+0.

Kép
v.andi
 
 


Csak tippeltem a várakozásra,lehet hamarabb is meglesz.Én ha lehet nem fizetek olyanért amiért nem muszáj,mert a tb még mindig szarakszik.Most példul a jan.11-jan.28. időszakra várok,és ezt febr.első hetében adtam le a munkah.-emen.Ráadásul a kompenzációt se küldték még meg . Három hónapra ( nov.,dec.,jan.) 210 helyett csak nyolcvanat kaptam!!! :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.03.08 21:36-kor.

sutimano76
 
 


Andi jól teszitek, jók az ilyen ajándékok! :)
Süti, dehogy baj,hogy nyugodt vagy! Én is nyugodt voltam az uh után, de már eltelt egy kis idő és a következő uh még nagyon messze van, és annyi minden történhet.... Szóval a nyugodtság elmúlik, legalábbis nálam. S valahol a tudatom sarkában mindig ott van a villogó, hogy óvatosan, s vigyázni, mert törékeny az élet :(

Nyulasz szerintem is gyere nyugodtan! :)

vicger
 
 


süti nem semmi amit a tb művel veled! Erre bezzeg nincs pénz a kasszában :evil: :evil: :evil: Atesznak a fizuja is parkolt valahol két napig.... Durva és pofátlanság amit művelnek :evil:

vicger
 
 


[quote="vicger"]A írta:vicgerndi, tényleg jó messze van még 17. Addig simán beparázik az ember lánya . De biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz!
Én most már a 19. heti uh-t várom nagyon a "nagy" genetikai uh-t... de azt gondolom, hogy igazán soha nem nyugodhat meg az ember... ez az anyák sorsa, míg világ a világ aggódni fogunk a gyerekeinkért.


Ez a vizsgálat a kövi a protokoll szerint?Ezt mindenkinek csinálják,és itt mit néznek???

sutimano76
 
 


Kriszti,
ha elmúlik a dufhaston leszokás miatti ágyrabságom és jól fogom érezni magam,akkor bemegyek az oep-hez és megmondom,h addig innen egy lépést se teszek amíg ki nem számolják,Pár napja már febr.28-ig adtam le a papírom,Tehát lesz mit számolni.Ha kell kihúzom a munkaidejük végéig,de lóvé nélkül nem jövök el(utalás)!!!!

sutimano76
 
 


süti, jól teszed!
Igen, ez a következő vizsgálat, itt mindent megnéznek, a baba gerincét, szívét, máját, veséjét, tüdejét, csontokat, mindent! Ezt mindenkinek csinálják.

vicger
 
 


mármint uh vizsgálat, az AFP ugye a 16. héten van, az kell az UH-hoz

vicger
 
 


Hát mostmár h tudom,alig várom!Bár még mindig nyugodt vagyok,de a türelmetlenségem mostantól nőni fog.Bár nekem elég hamar eltelt ez a 3 hónap,a türelmetlenségem miatt igazán már alig várom,h a kezembe foghassam a kisbabám.

Láttad a híradóban az eltűnt csecsemőt?Én nem is értem emberek hogyan tudják akár fél percre is magukra hagyni,nemhogy 15 percre. :x

sutimano76
 
 


Süti láttam bizony... döbbenetes. De az anyuka nem a házban hagyta egyedül, ha jól értettem, hanem a szobában... viszont nem lehet örökké a baba mellett ülni, hisz az embernek szükségletei vannak, pl toalett, evés, ivás... Elképzelni sem tudom, hogy miért rabolnak el egy 5 hetes babát... ráadásul még nem is jómóduak...
Nekem ez nagyon hasonlít az emődi kislány ügyére... Őt is mennyi ideig keresték a páromék... de az a kislány már külföldön van.. lehet itt is hasonló a szitu, nem tudom.

vicger
 
 


Ilyenkor örülök, hogy nem családi házban lakunk, oda azért könnyebb bejutni rossz szándékkal, mint egy bérházba.. de azért biztos ami biztos az ajtó mindig zárva, s kulcs a zárban....
ahogy egy mondás tartja:
Bízzunk Istenben, de tartsuk szárazon a puskaport. ;)

vicger
 
 


Hát a tv-ben azt mondták,hogy a szomszédba ment át teáért,és ez 15!!!!!percig tartott.Ha egy lakásba lett volna a gyerekkel csak hallott volna valamit.
Na jó éjt!Megyek alukálni mostmár!Holnap újra itt!

sutimano76
 
 


Akkor ez újabb infó, ezt még nem hallottam... így már más a leányzó fekvése :?
Jó éjt, én is bevágom a szundit :)

vicger
 
 


Jó éjt mindenkinek.
Későn jöttem......... Varázsoltam én is képeket.
Amit én kinéztem kocsit nem láttam még itthon, de a neten lehet rendelni 48-ért. És kérdés mennyi pluszban a hordozó. Megpróbálok majd utánanézetni máshol. Egyik barátnőm Bécsben él.
5 hetes kislány......... Nekem a Margit szigetről eltűnt kisfiú ugrott be rögtön. Ott már az elején éreztem, hogy nem igaz a mese. Itt még nem tudom, mert nem nagyon figyeltem, de hol a másik szobában volt, hol a szomszédban, hol a sarki közértbe ugrott le, ezt már mind hallottam. Mindenesetre szőrnyű. Belegondolni is rossz. Mi most költöztünk kertes házba kerítés még nincs és közvetlen szomszédunk sem. Sem 2 oldalról, sem hátulról. Egy sarokszomszéd és 2-vel arrébb mellettünk. A kerítést tavasszal csináljuk, de tuti nem hagyom nyitva az erkélyajtót és ha egyedül leszek akkor a bejárat is zárva lesz. Bár addigra már lesz blökink is. Alig várom, hogy kész legyen a kerítés és lehessen már kuty.

Annát szerintem sem kellene zavarni, legalábbis még nem.

Az emődi kislánnyal mi volt?, az nem ugrik be.
Megint szép kocsikat láttam, Zsófi a tiétek nagyon klassz.
Mabe ez is jó.
bex13
 
 


Hahó!

Holnap visszaolvasok... mindjárt kidőlök... szorítsatok, reggel megyünk ultrahangra!!
floranan
 
 


Nyulasz várunk szeretettel!! :D

Szerintem Annának még nincsen meg a vizsgálati eredmény azért nem jelentkezik. Vagyis remélem. Olvastam a neten hogy ilyen nyaki redő értékkel is születtek egészséges babák!

Eltűnt kislány: Én kertesbe lakom, de garantálom mindenkinek hogy ide senki nem tudna bejönni(kutya). Illetve soha nem lennék akkora marha hogy itthon hagyjam a gyerekem azért hogy a szomszédba akár 2 percre is átugorjak. Nekem van olyan érzésem hogy ez megint egy megrendezett dolog volt (margit szigeti). És szegény előkerül majd valahonnan.... :( :( :( :(

Suti, én úgy tudom 18.hét előtt nem csinálják meg az uh-t. Afp, állítólag 5000 Ft az istenhegyin és 1,5 óra alatt kész.

Kép
kata05
 
 


Szerintem is várjuk meg, amig Anna jelentkezik.....

Eltűnt 5 hetes kislány: Itt valami sántít....elég kicsi a valószínűsége, hogy ellopták. A történet is sántít.Ha teáért ment a szomszédba, és agyerek a kocsiban aludt, miért nem tolta át a szomszédba a kocsit, ott is kint hagyhatta volna a levegőn, de legalább rápillantahtott volna az ablakból. Ne legyen igazam, de itt is hasonló lehet, mint amit írtatok, múltkori eset....

Kép
arvaerika
 
 


Ja és az AFP kész van 1-2 nap alatt, csak az átfutási idő hosszú. Én úgy tudom, lehet érdeklődni telefonon abban a laborban, ahol csinálják. Ha rendesek, megadják az elérhetőséget.Nekem múltkor 1 nap alatt kész volt.

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt!

Szerintem, várjuk meg míg Anna jelentkezik...


Nyulasz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naná, hogy gyere!
És gyógyulj meg hamar!
Vendég
 


Sziasztok Kismamik :)

Eltűnt kislány: ez az történet úgy sántít, ahogy van ... de bárcsak ne lenne igazam :?

Aggódás: Süti, szerintem Kriszti arra értette ez az egészet, és én is osztom ezt, hogy okés, hogy 12 hetes uh rendben, aztán okés, hogy 18 hetes uh rendben, és jaj, de jó, hogy egészségesen megszületett, DE az igazi aggódás akkor kezdődik, és életünk végéig tart: minden rendben van a gyerekemmel? ... hiszen beteg bárki bármikor lehet :(

Csak bízni lehet benne, hogy minden rendben, az AFP pedig nem sokat ér, annak az eredményére nem sokat adnak az orvosok sem (Lillával az enyém határérték alatt volt, karácsony előtt tudtuk meg, a 18 hetes uh ünnepek után volt aktuális, addig végig paráztam, ott megmondták, hogy minden rendben) ... de soha nem lehet tudni: a közvetlen ismeretségi körömben volt 2 olyan eset, hogy a baba az 5.hónapban elhalt ... és nem tudják ,miért ... nem sokkal azután egészséges babát szültek mindketten, sőt az egyikük, már kettőt is :)

Szóval: ennyi erővel állandóan parázhatunk, még akkor is, ha folyamatosan azt mondják: minden rendben ... addig, amíg nem kapsz egy rossz hírt, csak arra szabad gondolni: minden rendben :D
bibiesbrumi
 
 


Jó reggelt,már kora reggel mennyit írtatok.

FLORANAN megy a drukk,és siess vissza megírni az eredményt.

Annát megvárjuk,míg jelentkezik.

Az 5 hetes csecsemőnél,nekem eszembe se jutott ilyen(margit sziget),de persze semmi nincs kizárva.Bár ez elég nagy hülyeség lenne tőlük h a tv-be felfújják hisz már a margitszigeteseknekj se jött össze.Inkább kussoltak volna.Akkor ha kiderül az igazság,nem tudná meg egy egész ország!!!!

sutimano76
 
 


Kép Kép

Nekem ilyen a babakocsim, igaz, ezer éves, de nagyon szeretem. Már régóta nem gyártják.

Kép
arvaerika
 
 


Süti!

Ezeknek az embereknek sajnos nincs annyi eszük, hogy legalább kussoljanak. Meg hát magukat próbálják védeni.

Kép
arvaerika
 
 


[quote="arvaerika"][ írta:arvaerikaimg]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1236586861.3102.jpg[/img] Kép

Nekem ilyen a babakocsim, igaz, ezer éves, de nagyon szeretem. Már régóta nem gyártják.



Erika!

Ez egy tökéletes babakocsi, mindent tud, amit tudnia kell :) ... ha jól látom ,egy peg perego? ... anno nem lehetett egy olcsó darab 8) .. az enyém "csak" 2 éves, de én sem nézem az újabb verziókat: a célnak tökéletesen megfelel az, amink van :)
bibiesbrumi
 
 


Erika,
mikor megláttam a babakocsi képet,majdnem megállt a szívem,azt hittem azt irod hozzá,hogy most vetted Valami potom összegért.Nekem tetszik,és egyáltalán nem tűnik réginek.

Csak nem Fannika az az édes kismanó ott a kocsi mellett????

Brumi és győzködöm az uram h tettesünk el őssejtet,de ez már valószínű tényleg nem fér bele a keretbe.Folyton összeszorul a szívem ,mikor beteg gyerekeket látok.Pár évig minden évben küldtünk pénzt,hol a szívbeteg,hol a rákos gyeremkek alapítványának,sőt tavalyelőtt még a cipősdoboz akcióba is leadtunk egy fiú egy lány dobozt.Sajnos tavaly ezt nem tehettük meg,de remélem idén jut majd rá!!!

sutimano76
 
 


Flora: nagyon gondolunk rátok, várunk a hírekkel !!! :)
bibiesbrumi
 
 


Jó reggelt,

nem mondom ti aztán tudtok termelni. :lol: Egy nap kimarad és megvan a reggeli regényem. :lol:

Csajok, akit Teutonia babakocsi érdekel, tudok hozni nektek nagyker áron. Van a német partneremnél, csak még az oldalamon nincs fent. Így ha Zsófi vagy Erika vagy bárki más megmondja melyik tecc, tudok rá árat mondani és hozni is.

A csecsemő eltűnése nekem is bűzlik....

Tegnap voltunk Kehidán. Olyan jó volt, bár viszonylag gyakran le kellett pihiznem, mert feszülgetett meg szurkált picit a hasam (reggel elmaradt a magneb6 :S), de Míra nagyon élvezte. Szerintetek lehet már reménykedni, hogy megmarad ez a jó idő? Olyan jó lenne...

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!
Hihi,most jól lebuktam :lol: ...hát akkor sziasztok :D és köszi hogy vártatok...bár írtam Sütimanónak,hogy nagyon pörögtök,nem hiszem,hogy van kapacitásom mégegy topikra,de amikor időm engedi kukkolok ám :D Igazából az augisztusiakat kezdtem olvasni,de nem bírtam felvenni a fonalat...aztán titeket,szerintem nagyon jó csapat vagytok :wink: ...sok ismerős arc :D érdekes témák,tapasztalt anyukák...
Nem ígérem,hogy rendszeresen írok,mert általában le is maradok mindig pár napot,de megpróbálok képben maradni.
Vendég
 


Hát sajna Manó nálunk már most sincs jó idő.Erősen fú a szél.Be van borulva.

Vigyázz magadra,pihizz ha tudsz ma is!

sutimano76
 
 


Szia Nyulasz,

gyere csak amikor tudsz.... Szívesen látunk. :lol:
Mesélsz magadról, ugye iker babóid lesznek? Mit lehet még tudni?

Kép Kép
manósziget
 
 


Nyulaszka!
Gyere nyugodtan, én sem tudok mindig visszaolvasni és név szerint reagálni, de az a jó itt, hogy szerintem senki nem sértődik meg, ugye csajok???
Jobban vagy?

Manó!!!
Engem nagyon-nagyon-nagyon érdekel a Teutonia team alu s4, vagyis az ikerkocsi, kézifékkel!!! És szeretnék hozzá szúnyoghálót és esővédőt is. :wink:

Ja a ki tv előtt van, national geographicon babás film megy.

KépKép
zsófikukac
 
 


Manó, délután én is megmondom melyik érdekel. Janét nem tudsz szerezni?

Kép
kata05
 
 


Zsófi!

Nézem....

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz,üdv itt!Gyere,amikor csak tudsz.

Eltűnt csecsemő:az egyik rádió fél 9-es hírekében azt hallottam,hogy kérdéses volt,ki az apuka,és DNS vizsgálat előtt álltak éppen a kislánnyal.Ez lehet az eltűnés oka,így a rendőrség megszüntette a keresést,viszont nyomoznak tovább.

Floranan,csuriban kezem,lábam.Remélem jössz hamar Kép Kép Kép

Mano,épp nézegettem az oldalatokat,és gondoltam már rá,hogy esetleg rajtatok keresztül vennék babakocsit.Ha már eljön az ideje,akkor szólnék,ha nem gond.

Zsófi,tegnap az élet az anyaméhben volt este.Most is az megy???Nem tudom megunni,mindig megnézem,ha elcsípem.

Kép
v.andi
 
 


Andi!
Igen, ez a tegnapi ismétlése. Én most felveszem. Meg megvan egy 90 perces ikres dvd-n, ami nem az, ami tegnap volt. :wink:

Manónak mi a honlapcíme?

KépKép
zsófikukac
 
 


Süti, neked ez a második házasságod? :shock: Nézegetem a képeket...

Andi, rólad is csak úgy sugárzik a boldogság! Minden képen olyan vidám vagy.

Jané... azt meg kell néznem, így hirtelen nemtom ki a nagykere, de mad nyomozok. Természetesen mindenkinek megpróbálok segíteni, ha tudok, árban is persze. De sztem még elég korai, csak nézegelődjetek. Ja és most tárgyalok nagykerrel kiságyak és járókák ügyében... Persze nem akarok erőltetni és rábeszélni senkit sem. :oops:

Kép Kép
manósziget
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?