Új privát üzeneted érkezett!

A bölcső és bármi mozgó szerkezettel a légzésfigyelő NEM használható, hiszen a bölcső mozgását nem tudja a baba mozgásától megkülönböztetni.
Aki légzésfigyelőt akar használni, az ezt vegye számításba

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

:) Marcinak barna szeme lesz, vagy zöld.

Lois!Nálunk is külön szoba, kiságy, (ami 70*140, de úgy tervezem elhelyezni a Lurkót, mint Orsi,-az elején-), szerintem minden szempontból jobb így, Apukájának ki kell pihennie magát, én meg majd ingázok fel-le...Aztán lehet, hogy a kölök majd felülírja :P
Köszönöm a fuvar felajánlást:lol:

Angel!Ha szabad lábon leszel, viszünk-hozunk, bár Lois megelőzött, tudom hol laksz :wink:

Nyulasz!Örülök, hogy jobban vagy!

Cupp, további szép vasárnapot!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Valahol olvastam, hogy ha éjszakára bepólyázzuk a gyereket, sokkal jobban alszik. Akkor érzi úgy, hogy a szűk anyaméhben van. Vagy ez szerintetek hülyeség? :roll: Ti vesztek hagyományos pólyát?

skrisz72
 
 

 
 

Skrisz :)
nem hülyeség, de nagyon babafüggő, az enyémek nem viselték el a bugyolálást, visítottak.
Nem kell ehhez pólya, egy sima kistakaróval meg lehet csinálni, majd keresek hozzá képet. Kb. 3 hajtás :)

hagyományos pólyánk nekünk nem volt, nem is hiányzott.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Bölcsőt én kb. 0 perctől elvetettem, a légzésfigyelős ok csak bónusz, de a babybay tetszett. Én is 70x140-es ágyat vettem, pont most olvastam hogy sokan a szopipárnával kuckósítják :) Na mondjuk nekem még az sincs.. :roll:
Nálunk a gyerekszoba teljesen szomszédos, szóval nem lesz nagy ingajárat. Alapból a külön szobát próbáljuk be, dehát ugye elveim vannak most, később meg gyerekem lesz... :roll:

Nálunk csak zöld vagy kék játszik, de az zöld az esélyes 83 %-kal.

Skrisz!

Nem tudom te hogy vagy vele, én júl. közepére vagyok kiírva, te aug. elejére, szerinte fel sem fog merülni, hogy pólyázgassuk a kölkeinket :lol: A saját formámat ismerve a gatyarohasztó meleg garantált :D

Na látod Angyalom, fuvarhegyek vannak :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :D
ezért jó a kistakaró vagy tetra kifogó, mert azzal melegben is lehet bugyolálni, ha úgy jobb a gyereknek :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois! Jaja, Angel otthon nem marad, az biztos. :)
Szopipárnát vegyél, már most jól fog jönni, ha beindul a pocak növekedés, -én nem is tudnék már nélküle aludni(+2 sima párna, amivel körbebástyázom magam, aztán egész éjjel megy a pakolás-mert forduláskor át kell rendezni :P
Pólyát nem vettem...még... :roll:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Orsi,egy kérdés,hallottam,hogy zenélő-forgót sem szabad az ágyra tenni,mert az is bezavarja a légzésfigyelőt...vélemény?
Vendég
 


Nyulasz :D
én is hallottam ilyet. Mi leteszteltük, és nálunk nem a zavart be. Kivettem a gyereket és a forgó zenélő forgó ellenére beriasztott.
de nem tudok semmi hivatalos állásfoglalást ezzel kapcsolatban.

Szopipárna :)
nagyon sokan dicsérik, de nekem nem jött be. Néha ufo-nak érzem magam emiatt.
Aludni egyáltalán nem tudtam vele, mert baromi zavart, hogy zörögnek benne a golyók, szopinál a fiúknál volt, de valahogy nem volt jó, Lilinek nem is volt. A hordozókendővel is hasonló gondjaim voltak :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,én pont azt hallottam,hogy beriaszt vele...de ez olyan fura nekem,egyszerűen nem értem... :roll:
Vendég
 


mármint, hogy tévesen riaszt vele???
erre így hirtelen én sem találnék magyarázatot.
(ok fizikai rezonanciával meg tudom _elméletben_ magyarázni, de gyakorlatban sehogy sem tudnám :? )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Igen,tévesen riaszt vele...Orsi,ha te nem tudod a választ,akkor egy nemlétező problémáról beszélünk :D
Vendég
 


hehe :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois :P
Milán eleinte mindig keresztbe fordult az ágyában. Így oldotta meg a kuckósítást :D Ezért egy idő után így is tettem már be. Sokszor még ma is így ébred, pedig már bőven több, mint 60 cm :lol:

Szopipárna nekem sem jött be. Sem alvásra, sem szoptatásra :?

Remélem, rájöttök ki vagyok!? :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra!
Gyönyörűek vagytok! :D Helyesek a fiaid, egyik jobban, mint a másik! :wink:
Jól áll neked ez az újítás. :lol: 8)
Pusz!
seszi
 
 


Szandra :D
LIli még 1 évesen is volt, hogy keresztben aludt :)
(pedig 55 cm széles az ágya :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ööööö, Xandra :D
És akkor most már így is hívjalak?? ........nem lesz egyszerű :oops: Totális megújulás ? Anya-korszaknak új identitás dukál?? :wink:

Megvallom őszintén én igazából még csak messziről láttam szopipárnát, kezemben még nem volt.. és akkor most mivel is van töltve?? :shock:
Én durván mormota vagyok, de gondolom lesz ez még így se. Egyelőre fizikai terebélyesedésem nem korlátoz semmiben, a fekvés sem kényelmetlen sehogy sem.

Orsi! :)
Őszőkeségem tör fel: Mi a rák az a tetra kifogó?? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szandra!
Ja az lemaradt, hogy nagyon szép az új-Éned, az avatar, a vonalzó, meg minden :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszönöm Seszi :P Lois :P

Lois :P
Nem tudom, miért most!? Igazából január 1-jén akartam, próbáltam is új névvel regisztrálni, de sosem jött meg a visszaigazolás :?

Orsi :P
Mekkora most Lili? Mi szerdán megyünk dokinéninhez, akkor lesz mérés, de én Márkót 76 cm-re, Milánt 73-ra mértem a múlt héten. Szépen nőnek :shock: :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Na, most jó röhögtem magamon :lol: :lol:
Még nem ittam meg a reggeli kávémat és a 4 éves reflex Fannit iratta be velem :oops:
Nem akarom törölni, mert akkor "névtelen"-ek lesznek a Fannis hozzászólásaim és azt nem szeretném... De okosan a jelszó ugyanaz... nna, ezen változtatok :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok! :D

Rengeteg mesélnivalóm van, de behavazódtam, este tudok visszaolvasni és mesélek! :D (nálam minden ok...dióhéjben)

Xandra
:D :D :D (csak nézem, ki az "új lány" és meglepódtem, hogy ez az iker név párosítás ismerős nekem :roll: :lol: )

Szép napot, lányok! :D

tillidian
 
 


Sziasztok!

Xandra, :D ....öööö...én meg pont ma akartalak felköszönteni :roll: akkor ez már nem akuális... :D szépek vagytok! :wink: ...najó,azért boldog Fanni napot! :D ...csak reflexből :wink:
Vendég
 


Lois :)
a pelus anyagű "törölköző"

Fanni :)
10 kg alatt van, és olyan 75 cm lehet szerintem, bár rég nem mértem.
74es nadrágokat és 80as felsőket hord.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Ez a mi méretünk is :lol: (Bár Márkóm már elhagyta a 10 kg-t is :roll: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Nyuszikám :P
Köszönöm :lol: 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok

Nekem sem jött be a szopi párna alváshoz, nem is nagyon értem hogyan kell használni, én simán a takaromat rakom a lábam közé ahogy régen is aludtam. Nekem nem kényelmes vele aludni elzsibbad mindenem.

A bölcsövel kapcsolatban az lesz az ágyunk mellé rakva , nekem csak mózeskosár lesz ami fonott és lábakon áll stabilan, és az lesz anyaggal behuzva, és felöltöztetve, mivvel én nem rakok be heverőt az ő szobájában hogy ott aludjak, a párom nélkül nem tudok aludni.a közös alvás a babával egy ágyban most olvastam nem is egészséges. A párom igy is ugy is fel kell mivel első babánk, de amugy ugy alszik hogy egy bombát is mellé rakhatsz akkor sem kell fel. Sára szobája ugy is a milyénk mellett van ha párom felriad akkor attólis fel riadna a szobájában alszik, most inkább az én megnyugvásom miatt lesz mellettünk éjszaka, napközben meg a kiságyában. Pólyát én sem fogok használni, nem szeretem, inkább betakarom még az angol pólya is jobb ( rugdalozó aminek az alja egyben van,mint egy zsák), mivel abban tud azért mozogni.
Meg szerintem mire ti szültök úgy is nyár lesz.

Kép
lili&ana
 
 


Xandra, olyan szépek vagytok! :lol:

skrisz72
 
 


lili&ana írta:A párom igy is ugy is fel kell mivel első babánk, de amugy ugy alszik hogy egy bombát is mellé rakhatsz akkor sem kell fel.

huhh,e zt most nem értem.
Miért kellene a párodnak éjjel kelnie?
Ha meg amúgy is mélyen alvó, miből gondolod, hogy meg fog ébredni?
(csak mert az én férjem ilyen mélyen alvó, és konkrétan a mellette üvöltő gyerekre sem ébredt fel :wink:)

a mózeskosarat szerintem elég hamar kinövik a gyerekek, bár nem tudom, a tied milyen méretű, de azok kisebbek még a babakocsik mózeseinél is általában

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


sziasztok!

Viktu, Lois,
köszi! :D :D

Fanni/Xandra :P
micsoda újítás! rögtön rájöttem ám! :lol:
nagyon aranyosak vagytok mindhárman! :P
nem mondom jan 1 már rég volt... mostantól kétféleképpen fogsz létezni a fórumon?

Szoptatós párna: látom szó volt róla! na én azt már baromi rég kinéztem, hogyha elérünk biz. időt, akkor beszerzek egyet! :wink:
tényleg zavaróan zizeg? :roll: mi van benne? babzsák?
és még egy kérdés: nehéz?

Kérek szépen szurkocskákat, hogy zárva legyek! :oops: délután megyünk doktorbácsihoz!

ma 24+0 :D
angel37
 
 


A szoptatós párnában polisztirol gyöngy van, nem vészesen nehéz. Engem zavart a zizegése, de sokan esküsznek rá.
(de én alapvetően rossz alvó vagyok, minden zavar)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Angel, záródrukkok mennek! :wink: :lol:

skrisz72
 
 


Angel!
Mennek a drukkok!!!

Xandra!
Nagyon szépek vagytok! :)

Nyulasz!
Örülök ha jobban vagy.

Csupa hasznos dolgot írtok, én még semmin nem gondolkodtam úgy igazából, mit szeretnék veni, meg mit nem. Én általában úgy vagyok mindennel, hogy nem szeretek semminek utánajárni, hanem ha épp látok valamit, ami megtetszik ha kell épp, vagy ha csak később akkor meg is veszem. Utálok vaccillálni rajta, hogy miből milyet vegyek. Dehát most kénytelen leszek. Még a menyasszonyi ruhámat is megvettem anno az első üzletben. Lehet hogy lett volna szebb is, de nekem akkor az éppen tetszett és nem volt kedvem sorra járni a szalonokat.... Szerintem a babholmikkal is ez lesz. Meglátok valamit és megveszem.

Talira lehet mégsem tudok menni, pedig nagyon szeretnék.

Lányok!
Tudja valaki, hogy kismamik szedhetnek-e krómot?

Szép hetet Mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Icsilya

A mózeskosár amit vettem az akkora mint a babakocsijé, nem szükül lefelé. Majd küldök képet ha készen lesz.

A férjem azért fog biztos felébredni az elején, mert ő nagyon várja Sárát és kiváncsi hogy hogy fog enni stb, szóval mivel volt olyan hozzá szólás hogy a férjnek pihenni kell stb, hát Ő akkor is fel fog kellni tudom. Hanem akkor sincs semmi baj . És mindegy hogy mellettem alszik Sára egy kosárban ("kiságyban") vagy a szobájában. Végülis Az én megnyugvásom miatt rajuk mellém, mert tudom hogy felébrednék 5 percenként hogy lélegzik, stb, de mondom napközben pedig csak a kiságyában fogom rakni a saját szobájában.
Nem tudom hogy érted-e már.

Kép
lili&ana
 
 


Angel,légy nagyon zárkózott!!! :D
Vendég
 


Szandra!
Na látom a belépegetésnél még van egy kis identitás-válság :wink:

Orsi!
Köszi, megint okosabb lettem....... csak ki ne szorítson valami fontos tudást az egyre csökkenő kapacitású buksimból........ mondjuk hogy elkerekedő szemekkel nézek egyik reggel az egyre nagyobb pocimra, hogy "jééé, hát ez meg mi???" :oops:

Nyulaszka!
Hogy vagy?? :)

Na szopipárnát ezen infók birtokában csak akkor veszek, ha előtte rendesen megszorongathatok egyet :roll:
Igazából nekem formára tetszik, meg funkcionálisan hozzágondoltam a pihenő-székbeli szoptatáshoz (amit már megvettem, mármint a széket). Persze lehet nem is úgy fogok, hanem fekve gondolom...de nekem akkor is itt a kép az agyamban, ahogy a székben üldögélünk szopizva idillien a párnával..... hűűű, de nagyokat fogok koppanni ezekkel a kis ábrándjaimmal, mi?? :roll:

Angel!
Drukk a vizsgálathoz, nagyonnagyonnagyon!!! :D

Katerina!
Olvastam odaát is a króm-körkérdést, részemről passz. De ha ajánlanák, én akkor sem most kezdenék el kísérletezni vele szerintem... :)
Nagyon sajnálnám, ha nem tudnál jönni a talira :(

Eddig még nem nyilatkozó lányok?? Skrisz, Nyulasz?? Tali??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szia Szandra!:wink: Hűűű mekkorák már a fiúk!

Háát a párna zizeg-zizeg, az igaz, de már megszoktam, a legkevésbé zavar ez, amikor próbálok álomba szenderülni :P (Meg kell igen szotyorgatni, aztán eldöntitek kell-e.)

Nyulasz! Jobbultál?

Angel!Remélem zárkózottnak találtatsz,-és nem kell még bevonulni...Drukk!

Katerina!Króm passz...

Beezony ki jön még talira?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hali Csajok!

Én is jelen, csak hétvégén itthon volt Apa és nem volt erőm géphez jönni.

Nyulaszkám! Jobbulást!

Szopipárna: csatlakozom Orsi véleményéhez. Nekem sem vált be.

Örülök, hogy minden Kismami jól van. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois, nekem nem biztos, hogy jó az időpont. Ezért nem nyilatkoztam. Így most azt mondanám, nem megyek, aztán ha mégis, akkor szólok. :lol:

skrisz72
 
 


köszi lányok,jobbulok :roll: lassan...

Lois,bocsi,olvastam,de nem merek nyilatkozni még ezügyben,szerintem nem igazán lesz jó,mert a most hétvégére tervezett programot átraktuk jövőhétre...mikor foglaltok asztalt?Vagyis meddig lehet esetleg módosítani?
Vendég
 


Liliana :)
értem persze :)
nem osztom az apa aludjon nézetet, csak mivel szoptatni nem tud helyettem :wink: fel sem merült, hogy ébredjen.
Ha betegek, akkor úgyis kel.
(és érdekes módon Lilit 50szer hamarabb meghallja, mint a fiúkat hallotta :) :) nem hiába a szerelem.....)

Lois :)
visszajön az agykapacitás, hidd el :)

Hanna :)
jó, hogy nemcsak én vagyok ufo :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Nem vagy ufo. :D

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Skrisz, Nyulasz!
Nem akartam ám erőszakoskodni, csak megígértem, hogy itt mindenkit megkérdezek, ennek estetek áldozatává :oops: Ha utsó pillanatban alakul úgy hogy mégis tudnátok jönni, az is oké, (nem annyira kötött a hely, hogy ennyire precíz létszám kelljen).
Szóval, be lehet esni kérem szépen nyugodtan :wink:

Orsi!

Hát azért ez vigasztaló :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Lois,én nem éresztem erőszakot :lol: ...bár lehet,hogy a halántékomnál ez egy puska volt? :roll: :lol: Így viszont szuper,ha tudok majd beesek :D
Angel,remélem jó híreket kaptál,és olyan zárva vagy amennyire csak lehet!
Vendég
 


Nyulaszka,
hogy vagy? :oops:

Angel,
gyere, mi volt!!! :P Nagyon szorítunk!!! :wink:

Kat,
foggalmam sincs króm ügyben :roll: -remélem, tud vki Neked tanácsolni...Dokit kérdezted?
Sajnálom, hogy nem jössz a talira :(

Kérdés:
KP a következővel engedett el a Kaáliból:
márc. 7ig 2 ampulla progi szuri,
márc 8-9-10 1 amp.
márc 11: 0, márc. 12: 1, és március 13tól abbahagy.
Nomármost 12-én leszek 10 hetes...nem korai ez egy kicsit???
(én még nem mertem lecsökkenteni... :oops: )

tillidian
 
 


Till,köszi,sokkal jobban :wink: ...háááát,én sem merném csökkenteni :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Till!

Engem is úgy engedett el az utolsó uh-rol, hogy a kezdjem el csökkenteni az utrót ekkor és ekkor de én is csak a 10 héten voltam akkor. Én el is kezdetem csökkenteni és barnázni is elkezdtem. Felhívtam nőgyógyászomat aki azt mondta betöltött 12.hét előtt ne hadjam el. A 13. héten 2 nap alatt elhagytam és nem volt semmi gond.

Nyulasz!

Örülök, hogy jobban vagy!

Én is összeszedtem valami vírust, tegnapra torokfájás és herpesz a számon , éjjel úgy fájt a torkom csak homeopátiás bogyot vettem be. Hársfateát szabad inni? Herpeszre van valami ötlet? Csak lázam ne legyen. Raktam fel uh képeket és pocak fotót a www . alatt lehet megnézni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Angel,jelentkezz!!!!
Nikó,megnéztem a képeket,kezd ám gömbölyödni ott valami :D de milyen kis vékonyka vagy :shock:
Sajnálom,hogy most meg te küzdesz ezzel...lázad nem volt?
Herpeszre úgy tudom ha kijött,már bármit tehetsz,úgysem használ.Hallottam fogkrémről,szárít,meg legalább nem tapizod.Jobbulást!!!
Vendég
 


Nyulasz!

Köszi, lázam nem volt szerencsére remélem nem is lesz. 48 kg-al kezdtük a lombikot most 52 vagyok. :)

Angel!

Várunk nagyon!!!!!!!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

lányok olyan jó látni, hogy ennyire pörög a topik és ilyen sokan vagytok! :lol:

NIko Nekem is Gidai a dokim! :lol: és anno a Gönczi Katát fogadtam fel! :lol:

Angel remélem én is hogy zárkózott vagy! :lol:

Hanna ezek a szemek elolvadok tőle! :lol:

nálunk Zsigmond első naptól külön szobában alszik.. most hogy beteg volt aludt köztünk kényszerből a pihenőszékben félig ülve mert sokat hányt de csak egy éjszaka.. aztán visszakövetelte ágyát!

mindenkinek ölelés!
Vendég
 


Boniko!

Tényleg? De jó, mesélnél nekem akár priviben is a szülésről vagyis a doki és a szülésznő milyenek voltak. Első baba lesz Gréti nem tudom mi hogyan zajlik. Csak para lesz már tudom előre. privibe is jöhet. :)

Nem tudom még hogyan legyen de valószínű Gréti is külön szobába lesz elejétől kezdve. lesz nekem egy ágy a szobájába ha kell ott tudok aludni 1-1 éjszakát majd. ez a terv majd Gréti dönt. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: