Új privát üzeneted érkezett!

Szomorúsággal tölt el, hogy tönkre ment egy ilyen jó kis csapat!
Nem gondoltam volna! :cry: :cry: :cry:
wasabi
 
 


wasabi: ugyan te is valószínűleg régóta követsz minket, csak talán más néven - vagy "kívülről" - de a csapat nem ment tönkre.
A "jóindulatúaknak" csupán azt sikerült elérniük, hogy ha valakinek eddig nosztalgiából, szeretetből lett volna kedve ide is írni, azt illetéktelen beszólásaikkal elvették, pedig joguk nem volt hozzá.
Hál'Istennek ez a fórum nem effajta virtuális szájtépés volt, hanem igazi közösség, és ezt sikerült átmenteni avatatlan szemek elől. Mint látszik, nem baj, hogy így történt. Hasonló történések már nem fogják szétzilálni, az ezt okozóknak nem lesz min csámcsogniuk.

Sajnálom azokat, akik emiatt eltűntek (remélem, felbukkannak majd odaát!), és azokat is, akik esetleg tanácsért, hasznos infókért olvastak bennünket.

Julcsi, gyönyörű Marcidhoz sok boldogságot, bár tudom, hogy ezzel nem szűnik meg a kapcsolatunk :wink:

Zsuzska, Tomikádat Isten éltesse! És várunk!

Kép
Kép
bondi
 
 


Nem értem miért gondoljátok, hogy tönkre ment a csapat! A csapat ugyanolyan jó, csak máshol! Ennyi.

Kép
Kép
patr
 
 

 
 

Patrícia!

Igen, arra az utolsó fél mondatodra gondoltam, amit itt elfelejtettél megemlíteni, és kicsit más színben tünteti fel az általad itt leírtakat, de mindegy... A saját gondolatmeneted alapján meg ezek szerint te még inkább időmilliomos vagy, ha a saját topikod mellett, ahova írogatsz, az itteniben is naprakész voltál saját bevallásod szerint is. Egyébként nem olvasgatom a tiéteket, és nem is fogom, ne izgulj, egyszerűen csak visszaolvastam a hozzászólásaidban egy kicsit, mint azt más is megteszi, ha látja, hogy az illető, aki ír, a Babaneten máshova is írogat. Ez az időmilliomos szöveg, mint már mosolyj is írta, elég nagy marhaság, de ezt már én is említettem...

Tit......!

Annak viszont örülök, hogy úgy tűnik, átgondoltátok az egész zárt topikos dolgot, és ha utólag is, de csak rájöttetek, hogy nem így kellett volna. Mert abban biztos vagyok, hogy nem így tettek volna, ha nem kapjátok a negatív visszajelzéseket, hogy nem a legtisztesebb utat jártátok. De ezt úgysem fogjátok beismerni... Persze tudom, még magatok sem tudtátok mit akartatok...

Sok szerencsét odaát! :wink:

Üdv.
Fann....
Vendég
 


De köszi a jó kívánságokat, majd a tizedik szülinapunk táján hozunk képeket a topiktaliról nektek!!! :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patr 2010.01.01 18:10-kor.

Kép
Kép
patr
 
 


Patr!

Okés, így legyen :) :) :)

Sziasztok még egyszer!

Fannuska!
Vendég
 


"Senki sem nézi, hogy mit gondolsz, hanem azt látja, hogy mit teszel."
Sztobaiosz

Kép
linda24
 
 


Nekem tönkre ment mert Én itt szerettem lenni és nem a zárt fórumon! Ennyi!!! :evil:
wasabi
 
 


A zárt fórumon hogyan lehetnél??? Vagy lemaradtam valamiről?

Fannus: jogod van azt gondolni amit akarsz, bár látom, már te sem vagy....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Fannus!
Szépen kértelek, hogy hagyj minket békén! Most úgy csinálsz, mintha neked köszönhettük volna, hogy mindenki átjött. Hatalmasat tévedsz életem! Senki nem kért a gondolatodból, senki nem azért jött át oda, mert te valamit mondtál. Semmi közöd nem volt hozzá, de nem magyarázkodunk, te egy tisztes hazafi vagy, aki lerendezi a gondokat. Miért nem mentél apácának? Annyi jó tettet vihettél volna végbe!
De hál Istennek törölted magad! köszi ez volt az egyetlen jó húzásod.
Most lehet újra regizni, mocskolódni, szidni. De én befejeztem!
Ügyi vagy, hogy elintézted, hogy senki ne jöjjön már ide!

sz.andi
 
 


Látom már sikerült teljesen elferdíteni az utóbbi pár nap történéseit. :D
Szerencsére meglettek az igazi "bűnbakok" is.
:lol: :lol: :lol:
mosolyj
 
 


Tita, ment pü.

Kép
tamaraildi
 
 


Wasabi, sajnálom. Ha te is része lettél volna...

Mosolyj, komolyan nem értem, mi a jó neked ebben. Csak ettől terül szét az arcodon a nickneved? Ez tesz boldoggá? Sajnállak. Hogy erre pocsékolod a fölös energiáidat. Bár a te dolgod. további jó szórakozást hozzá!

Kép
Kép
bondi
 
 


:cry:
wasabi
 
 


Persze Bondi, természetesen csak ettől. :wink:
Vigyázva a TE fölös energiáidra is, én elköszönök.
Jó dumcsizást a másik kibővült fórumon!

Sziasztok

Jutka
mosolyj
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem.... :cry:

Egy jó hete nem voltam, mert elutaztunk vidékre a nagyszüleimhez. Nagyon jó volt, de már hiányoztatok. Reggel ideültem, papírt és tollat is ragadtam, hogy minden fontosat lejegyezzek, majd MINDENKIHEZ tudjak szólni!

Hát hamar letettem a tollat. Döbbenten olvastam és próbáltam kihámozni, hogy mi is történt igazából, de feladom, nem megy.

Szabályosan fáj a szívem a történtek miatt!

Számomra tönkrement ez a topik. És a vége olyan szemetes lett (igaz, Fanni?) hogy zugolvasni sem szeretnék itt maradni.

Nekem van egy égetnivalóan rossz kisfiam akit nagyon imádok, de mellette szükségem volt/van/lett volna valakikre, akikkel tudok beszélgetni. Barátnők eltűntek, ugye babásan már nem vagyok olyan érdekes. Ez a hely(ami mindenkivel volt teljes) volt nekem az egyetlen.
De ennek sajnos vége.

Kaptam meghívót a másik helyre, de még nem regisztráltam.

Fanni te meg....á inkább nem mondok semmit, mert ahogy olvastalak, mindenkit kiforgatsz. Húzz a picsába innen! Ne zavard az ittmaradókat!

Akik itt maradnak és velünk voltak: (ők tudják, kikre gondolok)
Nagyon jó babázást! Betegségektől mentes életet, gondtalan és boldog mindennapokat kívánok!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kriszti! Szerintem Téged várnak a másik helyen!
wasabi
 
 


Kriszi mi várunk ám téged a másik helyre! És ne foglalkozz azzal ami itt van/volt!
Neked ott a helyed köztünk! Remélem jössz! :)

Kép
linda24
 
 


Hát eddig kibírtam,hogy ne reagáljak,de most:

Kriszti!!!!!!!!!! Jupijjjjjjjjjjjéééééééééééééééééé!
Végre itt vagy!

Ezzel megmondtad a frankót:

[quote] írta:Húzz a picsába innen!


Úgyhogy most gyere,regisztrálj és folytatjuk ahol abbahagytuk!
MINDENKI OTT VAN ÉS RÁD VÁR!!!!!!!!!!!!

"Cuppa"

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok régiek és újak!

Én is sajnálom a történteket... DE: lenne egy kérdésem: Van még itt valaki rajtam kívül (régi, új, zugolvasó), aki - akár egy új fórum keretében - szívesen eszmét cserélne 2008. nyarán született gyermekeinkről?

Ha lenne rá igény, kérlek jelezzetek akár itt, akár priviben! Én szívesen részt vennék a fórumozásban, hátha maradt valaki más is! :D

Kép
bébé01
 
 


bébé01! Te új vagy vagy régi? Eddig zúgolvasó voltál?
wasabi
 
 


wasabi,
én egy régi zugolvasó voltam.

Kép
bébé01
 
 


Szia bébé!

Én szivesen folytanám veled a fórumot. :lol:

Kép
csugi
 
 


Én is irok ha gondoljátok! :D
wasabi
 
 


Húúú csajok-állandó topiktagok- annyira "hiányoztok"!! olyan jó volt olvasni Titeket! Sok hasznos infót begyűjtöttem tőletek.
Sajnálom hogy ennyire bemocskolták a végét. :(

Biztos vagyok benne hogy jól működtök továbbra is csak kár hogy abből már kimaradok.

Pár napja nem "találom a helyem" mióta nem vagytok itt és nincs mit olvasni. :lol:

Sokszor úgy reggeliztem itt a gép elött miközben Titeket olcastalak. Most ugye nincs mit és azt se tudom mit kezdjek a " rengeteg" időmmel amit rátok fordítottam. 8)

Nagyon Boldog babázást kívánok továbbra is mindannyiótoknak!!
csipcsab
 
 


Szia csugi!
De jó!


wasabi!
akkor írj te is!

csipcsab!
Te nem szállsz be?

Mindjárt próbálok egy képet feltölteni az utódról! :D

Kép
bébé01
 
 


Bébé, Wasabi :wink: , Jutka!
Hajrá hajrá topik! Kép
20150601134430
 
 


Kép ő lenne az

Kép
bébé01
 
 


Vikikém még te is csatlakozhatsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


Bébé nagyon szép a babád :lol: :lol:
elárulod a nevét?

Kép
csugi
 
 


Jutka!
Benézek majd, zúgolvasóként :lol: , ha lehet.

Bébé!
Nagyon szép a Babód!
20150601134430
 
 


Köszi, lányok!

Attilának hívják, de fedőneve Pupák. 07. 19-én született Budapesten.

Kép
bébé01
 
 


Bébé!
Pupák :lol: :lol: :lol: 1 nappal fiatalabb, mint az én Haramiám.

Vonalzónak a [url=http://www. kezdetű kódot másold be.
20150601134430
 
 


Bébé a nagyfiamat mi is pupáknak hívjuk :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


Vikikém neked mindenet lehet :lol: :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


Gyerekek!!!! Bocsi, csak egy szóra. a júniusiba szívesen látunk bárkit.
VILÁG TOPIKJAI EGYESÜLJETEK!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
pironya
 
 


Viki!

Lackó nem huszadikai? Abban a hitben voltam! Azt tudom, hogy egy nap van közöttük. Őt mindig kiemelten olvastam, hogy miket tud - hozzá hasonlítottam a Pupák tudományát!

De mi nagyon lusták vagyunk! :twisted:

Kép
bébé01
 
 


Vonalzót szervizelem mindjárt.

Kép
bébé01
 
 


Bébé mi is lusták vagyunk :wink:

Kép
csugi
 
 


csugi,
Máté helyváltoztatást végez már? Enyém csak rákmászásban mozog, meg háton körbe-körbe...

Kép
bébé01
 
 


ha a hátán ván megemeli a popóját és úgy mászik ,hason meg csak forog körbe mint a ringispil :wink:

a vonalzó linket a profilodba illeszd be és akkor fogja a vonalzódat mutatni

Kép
csugi
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, de most altatok.

Kriszti
kittina30
 
 


Elvileg sikerült, de aszongya hogy: Boldog szülinapot! - Máris??? Azért még nem olyan öreg :lol:

Ó, de hülye vagyok! Javítom mindjárt.

Szia kittina!

Kép
bébé01
 
 


csugi,
igen, jól leírtad! Neki is kb. ennyi a tudománya! De nem izgatom magam, anyós elárulta, hogy az ő pici fia is ilyen lusta volt. Nem is részletezem...

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok,üdv mindenkinek,zugolvasóként még én is jelen vagyok. :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Lányok, ez nagyon jó! Annyira örülök! Megmentitek a jó kis topikunkat!
Skizoid kérdés részemről: nem baj, ha néha én is bekukkantok hozzátok?

Kép
Kép
bondi
 
 


Szia kike!

De örülök neked is!

Meggyógyultatok már?

Kép
bébé01
 
 


Szia bondi!

Kukkants be te is!! (És írj is, rátok is kíváncsi vagyok!) :)

Kép
bébé01
 
 


Szia Bébé:igen,szerencsére,már csak én taknyoskodom :lol:

Olyan édes Pupák!!Szép gyerkőc! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Köszönöm! :oops:

Kép
bébé01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?