Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,
hú mennyi gond lányok :(
boniko: őszinte részvétem !
szilcsi: most már gyógyuljatok meg !!!!!
princzike : sajnálom a nega tesztet, de majd most :)
Mindenkinek sok puszi!

Nem vagyok túl jól, és apa nagyon beteg, ma orvost kellett hozzá hívni, influenza én is érzem már az izületeimet....
vérzés elmúlt, jövő szerdán megyek nőgyógyászhoz, akkor lesz cn 14.
most már ki kell valamit találni a met mellé ....
puszi lányok

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


REgeglt!

KAtám jobban valamivel

tegnap visszamentünk drnénihez mert reggel sipolt megint a kilégzésnél.. persze ott és akkor nem és azóta sem..de már van VEntolin spray és ha sipol azt kap..

éjszaka jobb volt, fel felébredt de már nem köhögött(nem adtam neki a babyluffot) nem is hányt.. antibiotikumot már trükkösen adom először megnyalatom vele..akkor szegénykém hányik egy kis slejmet majd utána kapja meg a normafloret..

ZSu köszi a segítséget!

köptetőt kapott másikat acc100at felet kell adni(rá van írva 1 éves kortól..félek beadni... pedig drnéni írta és ki is emelte..)

sportbabakocsink csúcsszuper :lol: tegnap ZSIgit beletettem..akkorákat rötyögött.. tetszett neki.. jó könnyű...

PRinci fel a fejjel maradj velünk! :wink:

vercsi jobbulást!

Szilcsi jobban vagy?
Vendég
 


Boni, megtudtam, hogy teljesen más, amikor a tüdő sípol, meg amikor kifújja a levegőt. Dokinénitek szerintem a tüdőben nem hallott semmit és az a fontosabb!!! A lényeg, hogy jobban vagytok!!!

Milyen kocsit vetettek? Kép Zsivánnyal együtt????

kispiskóta
 
 

 
 

zsu valóban! :wink:

és ma már elfogadta az almát banánnal is! :lol:

képet majd csinálokZsigivel is :wink: Kép

mi kocsink húgomékhoz kerül június végén, ezt ők vették nyárra..októbertől jön vissza enyim.. :lol: ők vesznek majd egy Mózes nélkülit unokahuginak! ! :lol:
Vendég
 


Öööö, Boni ezt a cserét nem értem. A tiétekét fogják használni pár hónapot? És aztán?
Nekünk ilyen típusból Top Rider volt. Nagyon nem jött be.

És megvan picifiú neve: Benedek Nimród

kispiskóta
 
 


Most ilyenünk van és nagyon szeretjük:

Kép

kispiskóta
 
 


Bettike, oké!

Lőrinc név kinek hogy tetszik(nekem nagyon).

Kép
kata05
 
 


Kata, msn?

kispiskóta
 
 


ők vesznek majd egy Mózes nélkülit unokahuginak! ! :wink:

mindhárom fiúnév tetsz :lol:

majd meglátjuk 4000 ft volt elválik....
Vendég
 


Megjöttünk 4d-ről :D fiatalúr nem szégyenlős :lol:
Kép
és még a nyelvét is kinyújtotta ránk :lol:
Kép
Kaptunk cd-n 20képet is a dvd mellé :D meg nagy képet kinyomtatva fóliázva, nőnapi akcióban :P
Prücsök becsült súlya 1915 gramm, hát nem kicsi, 1500 körülit olvastam erre a hétre.

Boni
részvétem :cry: kis zsiványnak meg jobbulást Kép

Zsú
ismerős babakocsi :P :wink:

Princzike
:cry: pedig biztató görbe volt :?

Szilcsi
:cry: hát ez nem jó hír :cry: mielőbbi gyógyulást kis családodnak Kép

Bettike
hát nekem télen ezek a rucik már kicsik lesznek sajna :? jól néznek ki pedig

Szezsó
munkahelyen bizti azért sejtették, mert már rád van írva :lol:

Sonjus
úgy érzem hamarosan belépsz a kismama klubba :wink:

Babim??????????????????????????????????

Kép
gaby25
 
 


Reggelt!

Gaby gyönyörű Máté baba...vigyáézz magatokra!

Zsu a babakocsit azért kapják meg átmenetileg hugiék,hogy ne kelljen mózeskosarat venni... csak egy simát.. így megkapják az enyémet kölcsönbe..én szeretem a miénket!

addig nekem itt lesz ez.. ha nem jönne be akkor majd vesznek tesómék előbb sport babakocsit amit addig én használok..szóval cserélünk.. nekik nem kell extrakönnyű kocsi.

http://www.bergon.hu/tkepek.php?p_id=88&kep_id=897

lehet bonyolultan hangzik pedig egyszerű..

vazze jól láttam az árát? :shock: de azt írják 27 cm a szélessége? ez igaz? akkor nem szűk? mert az enyim szélesebb de szűknek érzem...
Vendég
 


Boni :D a vazze kérdés a mi babakocsinkra vonatkozik?

Mi 17 ezerért vettük, mert amink volt az 7 ezer volt, de az első mosás után szétszakadt, amellett, hogy irányíthatatlan volt. Így inkább úgy döntöttünk veszünk egy drágábbat, de jobbat. Eddig tökéletes! Plusszba dönthető is, mert azért így is van, ha nagyon fáradt, hogy elalszik benne. És nem szűk, bár a méretéről fogalmam sincs. Amit beraktam az már az új változat, nekünk az eggyel régebbi van.

kispiskóta
 
 


zsu :lol: jaja én 38000ért láttam akciósan kiegészítőkkel :oops:
Vendég
 


Halihó!

Kihaltunk? :roll: Vagy mindenki beteg és/vagy beteget ápol?

Kedden voltam védőnőnél, minden oké, vizelet negatív, vérkép szuper, súlyom nem változott :-D holnap negyed 11-re megyek dokihoz, nem tudom, UH-t csinál-e, mert szerdán az mindenképp lesz :roll:

Gaby: jó képek :-)

Szép hétvégét mindenkinek.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Én nem nagyon vagyok mostanában. Lali még mindig beteg. :( Szerdán hoztuk ki a kórházból, iszonyúan megviselte, remélem, maradandó nyomok nélkül megússzuk és teljesen helyrejön a kis lelke. :( Még mindig megy a hasa, de már talán lecsengőben van a dolog. Reménykedem!
Én jól, apa jól, már csak Lali húzza szegénykém.

Boni, hogy van Zsigi???

Szezso, képet hozzál majd! Semmit nem híztál még? Az jó! :wink:

Gaby, jaj de édes!!!! :lol: Pont olyan szégyentelen, mint Lali volt anno. Lali is premier plánban mutogatta a fütyijét. :D Nincs nagy pocid!

Baba??? Jól vagy?

Kép
szilcsi
 
 


2xment el....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 15:55-kor.
Vendég
 


Itt vagyok de nincs jó kedvem

fiam jól van

unokaöcsémet tegnap este mentővel vitték kórházba, mert 38.6 C hőnél lázgörcse volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!most vizsgálják nem e epilepsziás..fertőzések..stb stbb :cry: :cry: :cry: :cry:

LAlinkónak puszi

Szezsó ügyi vagy..képett várunk

:lol:
Vendég
 


Szezso, várlak a hírekkel, ez már a nyakiredős vizsgálat?

Boni, szegénykém, meddig kell kh-ba maradnia? Utána olvastam én is ennek a lázgörcsnek. Nem egyszerű. :(

Szilcsi, valamilyen immunerősítőt szedett eddig Lali? Adjál neki probiotikumot, az nagyon jó.

Gaby, Máté baba gyönyörű, de ezt msn-en már megírtam. :D

Vercsi, apa hogy van? Mit kéne a met mellé kitalálni és miért? Mióta szeded? És mennyit?

Kép
kata05
 
 


Pestiek: Jó fodrászt tudnátok ajánlani Pesten??

Kép
kata05
 
 


KAta hétfőn csinálnak enki eeg-t hogy kizárják az epilepsziát :cry:

csak unokaöcsém, de ők húzós áron dolgoznak :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Minden rendben volt a dokinál :D csak vizsgálat volt, meg egy gyors UH, mert szerdán amúgy is megyek a kórházba hozzá genetikai UH-ra (nyakiredő stb.), ott majd mindent alaposan megnéz, lemér, ott jobb az UH.
De azt már mondta, hogy jó lesz a nyaki redő, meg úgy néz ki, rendben van vele minden.
Hasi UH-t is csinált, sajnos csak arról van képem, azon meg nem sok látszik. :)

Boni: unokaöcsédnek jobbulást!

Ja, ma turkáltam magamnak egy Levis farmer kertészgatyót, meg egy másik farmert, összesen 5000-ért. Előtte a Brendonban próbálkoztam, de hát ez vidék...semmi nem volt. C&A detto, ezeken kívül még van 2 kismamibolt a városban, elég gyér kínálattal...Ha nem dolgoznék, nem lenne gond, de így 1 gatyó nem elég...

Jó hétvégét!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, de jó!! Nálunk jó a &A.

Kép
kata05
 
 


Szezsó éljen éljen..hát igen vidék, az vidék..de miért nem csináldo azt, hogybandázzsal hordod a nadrágokat? én azt csinátam.. csak később vettem kismmanadrágot

mondjuk a Brendonos nem valami jó... . húgomnak nem jött be, de az enyém az igen.. vag a cipzárrészhez varratsz egy gumit avgy egy anaygot és a tetejébe kötőt... hmmm? így később vissazalakítható


MA voltunk Corában és találkoztunk Zsuékkal! :lol:
ja és a babakcosi pöpec, ultrakönnyű Zsigi aludt benne pedig nem vízszintesig dönthető :lol:
Vendég
 


Boni :lol: Jó volt a minitali a sajtos stanglik előtt! :lol: :lol: :lol:
Zsigi még mindig gyönyörű!!!!


Szezso, az tök jó ha jó cuccot sikerült kifognod! A Brendonos kismama ruciktól kiver a víz! A CundA sem egy nagy eresztés. És gratula az uhhoz!!!

Szilcsi, hogy vagytok?

kispiskóta
 
 


Boni, Zsú szóval romantikáztatok! :lol: Tényleg valahol randi a jövőhéten?

Ma éjszaka úgy jártam hogy arra ébredtem fáj a hasam alja azon az oldalon amin fekszem. Megfordultam és elmúlt. :shock: Azonkívül még szoptattam is álmomban, utánna meg vér volt a bugyimon álmomban. Szóval jó kis éjszakám volt.

Kép
kata05
 
 


zsu :lol:

Katám álom monnyon le..

ha ZSIgi teljesen rendben tőlem mehet :lol:

Szilcsi?
Vendég
 


Hahóóóóóóóó!

Csak én dolgozom???

Mit csináltok ??

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Én is dolgozom :-D

Zsu: akkor egyetértünk kismami rucikban :wink:

Boni: bandázs+ kigombolt gatyó variációt próbáltam, de nekem kényelmetlen volt. Ha meg az átalakítás mellett döntenék, mire kész lenne, belenőne a pocakom a nagyobb nadrágokba. Mert nagyobb az van, majd ami 1-2 hónap múlva már hordható lesz.

Kata: ez vérzéses álom már nálam is volt, többször is :roll: nem szeretem…utána mindig meg kell győznöm magam, hogy nem jósló álom, hanem csak a tudatalatti félelmeim miatt volt. Azok meg természetesek :-)

Egész hétre csúnya időt mondanak :evil: tavaszt akarooooooook!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Én még nem vettem kismama nacit, jók még amik vannak, igaz a pocakom rohamosan nő. De felsőm már van. :D

Mi felújítás előtt állunk, májusban kezdjük, már várom.

Szezso, mikor kezdtek majd vásárolni? Nekem elméleti síkon már csomó mindenem van, de mindenkinek mondtam h a 20. hét előtt nem hozom el. BABONA :D .

Kép
kata05
 
 


Lányok!
Én úgy döntöttem kitavaszodott, így új tickerre váltottam :)

Betegeknek gyors gyógyulást kívánok!!!

Mivel ma megjött (megjegyzem 28 napra, minden előjel és fájdalom nélkül :) ) így jövőhét pénteken megyek dokihoz. Izgulok :) Együttlét után kell menni, remélem már jobb útra tért a nyákom odabent és barátságosabb környezet várja a srácokat :)

Bocsi, ha ritkán vagyok, sok a meló :(
Ölelek mindenkit
sonjus
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem gyorsan, míg Máté fél órát alszik! :lol:

Sonjus! Egyetértek veled tavaszodás terén! Drukk előre is, hogy a srácoknak már megfeleljen a környezet! :lol: :wink:
Meló meg mondjon le!

Szezso! Bár csúnya időt mondanak, nálunk sosem az van!
:lol: Szombat óra verőfényes napsütés, tiszta tavasz tényleg! :lol: Nekem 2 kismama gatyám volt, a felsőket variáltam melóba! :lol:

Kata! Felújításnál te csak lélekben legyél jelen! :wink:

Zsu! Írtam neked püt! Ránéznél ha jut időd?

Boni! Egy kissé megkésve, de boldog 7 hónapot Zsiginek! :wink:
Ja! Szerdán megyünk ismét Pestre 6 hós kontrollra. Csak szólok, hogy sajnos apjuk nem ér rá így megint apumékkal megyek ráadásul délelőtt van kontroll, ekg, szívultrahang, délután fejlődésneurológia, mind időpont, így azon is izgulok, hogy egyikről a másikra odaérjünk + még Máté ugye pont akkor akar majd cicizni stb., stb. Csak azért írtam, hogy ne utólag derüljön ki és nem akarjuk ám Zsigit kerülni (bár konkurencia)! :P :P :P

Gaby! A Máték már csak ilyen kis mutogatósak! Jééé, hogy rohan az idő, már csak 2 hónap! :shock: Babaszoba kép?

BABIM?????????????????????????????????????

Szilcsi! Túl vagytok már a nehezén? :?:

Vercsi???? Princzike????

Athiz???????????????????????????????????????
Robcsi??????????????????????????????????????

Meg még akit kifelejtettem??????????????, :oops:

Mi szombaton megünnepeltük ünnepi menüvel a fél évet! :lol: Csirekhusis sütőtök és nem tetszett! :? Így maradunk a gyümiknél még egy darabig!

Kép
bettike
Eger
 
 


boldog 6 hónapot Máténak! majd elfogadja :wink:
vettem


:wink:

Szezsó étem :roll:

Katám én 28 hét előtt nem vásároltam babonából..utána 2 hét alatt majddnem mindent :oops: :lol:
Vendég
 


Sonjus: az jó, ha nem fájt :-D kíváncsi vagyok, mit mond doktorbácsi :-)

Bettike: nekem bejött volna a csirkehusi+sütőtök 8) boldog fél évet!

Kata: nekünk szinte mindent meg kell venni. Talán babaruhát kapunk valamennyit. Babakocsiból nagyjából megvan az elképzelés, meg bútorból is, de még nem tudom, mikor kezdünk bele a vásárlásba. 20. hét előtt semmiképpen, meg először helyet is kellene csinálni :-D
Mondjuk ilyen, hogy redőny a tetőtéri ablakra a gyerekszobába, már meglesz előbb, hogy azért ne egyszerre kelljen mindent. Ami már megvan, az a szopipárna :-D de ezt is csak azért hoztam el a barátnőmtől, mert szülés előtt is jól jöhet.

Boni: 2 hét alatt? Ügyi voltál. De jó módszer amúgy, mert tényleg nem érdemes elhúzni sokáig. Úgyis ha elmegy az ember 1 helyre, ott egy csomó mindent megvehet.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó én amikor bekerültem a kórházba megfogadtam, hogy amikor kijövök egyből megyünk vásárolni...

még a kórházas táskám is be volt pakolva...csak néha kipakoltam szellőzni..szülőszobás táska kabalából szintén be volt pakolva... (szüléskor mégis jó messze volt) :lol: :oops: :lol:
Vendég
 


Reggeltet! olyan pacsirtásat!
Vendég
 


Reggelt! :lol:
100 ágra süt a napocsk, a bár a szél meg letépi a fejem. :?
Lali jobban van, farkasétvágya van, de kell is sokat ennie, majdnem egy kilót fogyott. :(
És..................... tegnap elindult önállóan!!!
Este már egy métert megtett egyedül. :lol:
Végre valami jó is történik velünk!!!

Szezso, nekem volt olyan gatyóm terhesen,ami pocak alatt megy el, így azokat a mai napig tudom hordani, pl van ilyen lenvászon nyári gatyóm. Télen meg a nagy hidegben pocakos nadrágot vettem, hogy védje a derekamat. Hajrá vásárlás, tervezgetés!!!

Boni, Zsigi meggyógyult??? Annyit gondoltam rátok, vajon mi lehet Vele!!!

Pocisok, jól vagytok???

Andi? Még mindig álomkórság??? :D

Zsu, Kata?

Baba??? Aggódom... :(

Gaby? Lusti vagy? :D

Sonjus! Szorítok a nyálkádnak!!! :lol: Ügyes legyen ám!!!

Ancsa?

Csikken?

Szilbee?

Bettike, ez a sok vizsgálat a kiraszülöttség miatt kell nektek? Hát nem lesz egyszerű... :? Kitartás!

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

köszi Zsigii jól van! :lol:
Vendég
 


Szilcsi Nagyon Boldog Névnapot kívánok!!!
Lalinak Gratula!!!!

Bettike megy a pü.

kispiskóta
 
 


szilcsi boldog névnapot! :oops:
Vendég
 


ziasztok lányok, meggyógyultunk :)
örülök,hogy itt is alakulnak a dolgok, Boniko:unokaöcséd?

Tanácsot kérnék:
4 hónapja szedem a metet, javultak az eredmények, kontroll ápr.16-án, de én bejelentkeztem egy nődokihoz, kisit türelmetlen vagyok. Viszont a férjem úgy gondolja -és lehet, hogy igaza van, - hogy csináljuk ezt most végig, Tűű doktor nagyon bíztatott és úgy érzem jó kezekben vagyok, ha most mondjuk Clostit kapnék azzal megint borulna a hormonháztartásom, már volt ilyen. Mit tegyek?
Bízzak tovább a metben? vagy mit csináljak? néha olyan reménytelen ez az egész :(
köszönöm ha írtok!

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


lehet, egy picit zavaros, a férjem nem akarja, hogy menjek nőgyógyászhoz... Ő is nagyon akarja a babát, de Tűű doktorban bízik.....nem akarja, hogy bekavarjon egy másik gyógyszer

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Sziasztok!

Ilcsi!
Gratulálok Lalikának! :D
Neked pedig:
Kép

Sonja!
Örülök hogy javulgatsz! :D

Boni!
NAgyon édes Zsigi a középső szalagon!Megmutatod nagyobban?

Szezso!
Gratula a 14.héthez!

Bettike!
Boldog féléves szülinapot Máténak!

Gaby!
Nagyon édes pofija van Máténak!

Vercsi!
Meg gyógyultatok?

Kata!
Jól vagytok?

most csak ennyi voltam!
Puszilok mindenkit!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szilcsi, Nagyon Boldog Névnapot!!!!!! Lalinak gratulaaaaa!!

Vercsi, bízz a metben én is szedtem és babás vagyok!! Csináld végig! Ha jók az eredményeid akkor vágjatok bele!Én májusban kezdtem el szedni és decemberben babásodtam!

Ancsa, Bettike jól vagyunk!! Várom már hogy tudjam fiú vagy lány. (bár tudom hogy lány :D )

Boni, mit mutatott ki az EEG? Középső vonalzódon a kép haláli!!

Szezso, nagyon várlak a hírekkel!!!!!

Kép
kata05
 
 


Vercsi nem tudom :cry:

Ancsi Kép 4 nap múlva teszt?++++
Vendég
 


Katám csütörtökön lesz eredmény ha + gyógyszerbeállítás ha -akkor alvásmegvonásos vizsgálat

azóta is lázas :cry:
Vendég
 


Hú szegény!!!!

Nagyon jó a kép!!! Remélem falra kiakasszátok!! Még be is lehetne nevezni valahová szépségversenyre!

Kép
kata05
 
 


:oops: én nem szépségversenyezek mert azok bundák :oops:
Vendég
 


Boni csak gyorsba: felhívtam, van ismerőse. A kép csúcsszuperül széééép!!!

kispiskóta
 
 


Zsu kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Vera: nem értek a met-hez, így nem tudok tanácsot adni...

Kata: szóval lány :wink: legalább kicsit javítod a nem arányát a topikbabák közt :-) nekem nincs megérzésem...

Szilcsi: jó sok minden történt Veletek az elmúlt hetekben. Gratulálok Lalinak!! :-) Neked meg boldog névnapot!

Sonjus: hajrá tavasz! :-)

Bettike: boldog fél évet! :-)

Boni: a talin készült a kép, ugye? Nagyon jó...

Megvolt az UH. Minden a legnagyobb rendben Babucival :-D Részletes méretekkel nem untatlak Titeket :-D
Kaptam képet - potom 1000 Ft-ért :evil: és ehhez képest nem is túl jó felvétel, de azért látszik Babuci rendesen:
Kép

Kérdés: a méhlepény hátsó fali, így nagyobb esélyem van hamarosan érezni a mozgását? :roll:

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?