Új privát üzeneted érkezett!

Süti gratulálok! Jajjjj,nagyon szép babád van! :D

Holnap visszaolvasok..

Kép

Kép
tisz
 
 


Bex, Hrgita, Sutimano, gratula nektek! Azért mozgott tegnap a föld...! :lol:

Dorkamartini, nagyon szép a pocifotód!

Kép
kata05
 
 


Szép jó reggelt!

Floranan azt nem tudom miért szűnik meg a pontgyűjtés, de azt mondta az eladó, hogy új kedvezmény lesz. Szerintem a bababónuszhoz nem nyúlnak hozzá az eddig is külön működött. Legalábbis kuponfüzetet kaptam még ami szeptember 30-ig jó. Az első babás kuponfüzetük tetszett a legjobban abban még 2 db C&A-s 50%-os kedvezmény is volt. Naná hogy drága dolgot vettem rajta.
Vendég
 

 
 

Bex, Süti nagyon örülök a tökéletes eredményeknek! :) :)
Süti csuda jó fej babád van! :) :) Nagyon cuki!!! :) :)

vicger
 
 


VAndi, nem tudok kommentelni hozzád :( Nem látszik az oldalon /kommentes oldalon/ sem a doboz, szinte semmi :(


Csajok, én már olyan nagyon várom, hogy nagy pocakom legyen, mármint olyan igazi nagy ;) s lássam ahogy hullámzik benne Csöppke! :) :) :) Közben olvasgatom a márciusi topikot, s szinte visszarepít az időben mikor Atival tapostuk a 40. hetet ... jaj de szerettem volna már szülni, de kis lurkó lusta volt :) :) Viszont így visszagondolva, nagy szép és izgalmas időszak volt :) :)
Ti hogy álltok a hormonokkal és az érzelmi kitörésekkel? Én mostanában egyre érzékenyebb lettem, még egy mosószer reklámon is simán telesírok egy zacskó zsepit :roll:

vicger
 
 


Jó reggelt!

A GMAIL-ra a dokumentumokhoz tettem fel anyagokat :wink:
Majd még folytatom, csak nem vagyok gépelésben profi :wink:

Bex
GSD: petezsák átmérő
BPD: a két falcsont közötti átmérő (két fül közötti távolság)
NT: a nyaki redő

Én éjszaka talán 1-2-szer kelek fel mostanában...

Süti
Gyönyörű :lol: :lol: :lol: :lol:

Floranan
Nem lehet jó a lépcsőzés :cry:

Vicger
Valamelyik nap bent voltam a munkahelyemen. A gyerekágyas osztályon a folyosón volt néhány mama és baba... nekem ettől lett már könnyes a szemem :oops: :wink:
Vendég
 


Ki milyen babakocsiban gondolkodik?

Kép
kata05
 
 


Kata
Nekem most ez tetszik...
http://www.graco.hu/hu_HU/product/7B91/
Vendég
 


Bex, Hrgita, Sütimanó örülök, hogy jók lettek az eredményeitek!!! Hurrá!! Remélem ezentúl is mindenkivel rendben lesz minden!
Süti nagyon édes pózt vett fel a babád!! :) Szép!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.03.07 10:23-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


kata, szerencsére nekünk nem kell babakocsi, Atié tökéletes :) Ez egy bregon verda, jó nagy, széles, kényelmes a babának még télen is bundazsákban. két irányból tolható, pakolni is lehet bele. Imádom. Egy hátránya van, hogy nehéz. Ami az előnye, az a hátránya is. A kerekei is nagyok, jó a rugózása, s ez nagyon sokat jelent ha vacak minőségűek a járdák. Márpedig gyanítom majdnem mindenhol azok.

vicger
 
 


mabe, szép nagyon! A kupolája átfordítható? A szél és a nap miatt hasznos.

vicger
 
 


Jó reggelt!

Gratulálok a 12. heti uh-khoz.Boldogsággal tölt el,hogy csupa egészséges baba és mama van itt velünk.

Vicger,nem tudom mi lehet a blogommal.Írtam nekik,mert én most nem nyúltam bele napok óta és eddig működött :( Amúgy én is sírósabb vagyok.A héten egy elégedetlen színész telefonbeszélgetése után is elsírtam magam. :oops:

Babkocsi,nekem még fogalmam sincs,de már nézegetem.A minap valaki belinkelte ezt: http://www.bebecar.hu/termek.php?tkod=3
Nekem ez most nagyon tecc,de nem olcsó :?

Kép
v.andi
 
 


ezt ismeritek???

http://makemebabies.com/

jókat nevettem,micsoda gyerekeink lehetnének :lol:

Kép
v.andi
 
 


Én ezeket nézegettem idáig, de mire én döntök...meg hát a pénz is számít.

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/graco?cid=30774
http://bababolt.echt.hu/babakocsi/graco?cid=30779
http://bababolt.echt.hu/babakocsi/pegperego?cid=57462

Vicger, egyik topicos barátnőmnek van bergonja és nagyon szereti.

Kép
kata05
 
 


[quote="vicger"][ írta:vicgerb]mabe, szép nagyon! A kupolája átfordítható? A szél és a nap miatt hasznos.


Ezt nem tudom :oops:
Vendég
 


Kata
Nekem a középső linkes tetszik :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma délelőtt megjártuk az Auchant és az Ikea-t. Gyerekem úgy kitombolta magát, hogy már lassan 3 órája húzzák a lóbőrt Apával. Én az előbb keltem, de így is megvolt a 2 óra szundi. :wink:

Éjszaka szerencsére már 3 napja nem kelek pisilni. Fél5-5kor ébredek először. Azért örülök, hogy így van már, mert belőlem nagyon sokat kivettek az ébredések.

Köszönjük a gratulációkat! Én is gratulálok Bexnek és Sutinek is!

Babakocsi: Szupereket nézegettek! Én ha tehetném állandóan újat vennék, mert évről-évre szebbek és jobbak jönnek ki.Minden gyártó csak kicsit változtat, de egyre vonzóbb minden járgány. Nekünk ilyen van:
http://www.matti.hu/termekek/babakocsi/ ... 9_798.html

Nagyon hasonlít a PegPerego-ra, de mivel ahhoz - ha jól tudom az olcsóbb, azaz nem 250ezres típusokhoz- nincs esővédő, táska, így ebből a márkából (Neonato ugyanez, olasz egyébként), mindennel felszerelve olcsóbban jött ki. Szerintem nem rosszabb. Sok barátnőmnek van Peg Perego (Venezia) vagy Chicco, ezek kb. egy kaptafára mennek.

A Matti depot Budaörsön egyébként nagyon ajánlom. Hatalmas árukészlet (meg is nézhetitek az oldalukon), van minden, babakocsi, kiságy, etetőszék, autósülés, kiegészítők, stb. Jó áron dolgoznak, sokszor akcióznak. Mi is 22 ezerrel vettük olcsóbban a kocsit 3 éve. A szervíz is ott működik, ha gond lenne a kocsival nekünk 3 éve alatt nem volt). Mellette van közvetlen a Kenguru Goldnak egy óriási üzlete. Ha valaki tudja, hol van a Premier Outlet, akkor az arrafelé van, be lehet lőni az irányt.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Mabe: Barátnőmnek van ez a Graco. Nagyon szuper, egyedül a súlya húzós, de ha nem akarod emelgetni, szerintem jó választás.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Kata!

Nekem a 3. tetszik, az a legszebb legalábbis. Egy dolog kivételével: nekem jobban bejön,aminek a tolásához nem kell két kéz, ehhez viszont kell. De amúgy szuper.

Uh-soknak gratula!!!!!!!!

Dorka! Szoktál kismami képeket is csinálni? Nem mutatnál? Én családi képet is szeretnék, csak nekem ezek a totál beállítóttak nagyon nem jönnek be. Valami különleges lenne jó. Egy másik topikban dícsértek egy fotós csajt, mutattak is képeket, na az tetszik. csak nem merem ide feltenni, mert nem tudom, lehet-e az illető hozzájárulása nélkül. De pl. volt egy csaj, akinek a férje focista, és olyan képet csináltak róluk, hogy a férj pocakjánál a labda, a csaj meg u.olyan beállításban mellette a nagy pocival. és mindketten focimezben.

Kép
arvaerika
 
 


Kata ,
én is olyat szerettem volna ,mint az első,de azt hiszem az 100e fölött van,így letettem róla,amúgy nekem mindegyik nagyon tetszik,látom a piros a kedvenc színed,nekem is :lol:

sutimano76
 
 


Találtam a neten egy babyoutlet-et,ott még iker kocsit is láttam 50000.-ért.Ha valakit érdekel megkeresem újból és elküldöm a linket.

sutimano76
 
 


Hát én nehezen fogok tudni választani. Most vettem észre hogy tényleg mindegyik piros.
Tesóméknak Chicco Ct valahányas van travel system és nagyon jó. Nagyon sokat tologattam anno.

Suti engem érdekelne.

Hgrita néztem a cam-ket is.Azok is jók.

Vateran is jókat ki lehet fogni, bár mi több babát szeretnénk így lehet újonann veszünk.

Mutatok baba butort(sok időm volt ma csavarogni a neten):

Kép

Kép
kata05
 
 


Kata!

teccccccik a szoba!!!

Kép
arvaerika
 
 


Kata,

www.babyoutlet.hu

A szoba isteni,hol mennyiért,imádom a micimackót!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Beleszerettem egy kocsiba, de se a linket, se a képet nem sikerül betölteni. :( :( :(
Sütimanó, engem érdekelne.
Mabe, köszi a segítságet és tök jó a kocsi. A többieké is jó. De már annyi féle van, szebbnél szebbek, nehéz lesz dönteni.
bex13
 
 


http://www.helimexbaby.com/ itt néztem

Suti köszi a linket.

Kép
kata05
 
 


Kata,hát azt nem mondanám,h olcsó,de ha azt veszük,h egy 180×70-es ággyá alakítható,tehát ha jó minőség,akkor akár 18 évig is jó a gyereknek,szerintem abszolút megéri.Ha lesz pénzünk,szerintem én ennél maradok.

sutimano76
 
 


Bex,most látom h te is írtál

www.babyoutlet.hu

sutimano76
 
 


Már közben megnéztem én is, köszi!
bex13
 
 


Andi,megcsináltam a makemebabies-t hát nevettem,de remélem még se így fognak kinézni!

sutimano76
 
 


Suti: Látom mész kombi tesztre? Végül hova?

Ha szeretnétek majd a babaszoba ajtajára vagy falára mesefigurákat, akkor van egy ismerősöm, aki ilyeneket készít. Legalább olyan jó minőség, mint amit boltban lehet kapni. Mindjárt belinkelem, hogy hol lehet megtalálni.

Most sütöttem életem első töki pomposát (éppen hül). Remélem ehető lesz. :wink:

A Babyoutlet tényleg jó, de ki kell fogni az akciókat, mert minden termékből csak 1-2 darab van és ha éppen bekerül a boltba, írtó gyorsan elkapkodják. Többször kell kimenni és vadászni. :)

Kép

Kép
hgrita
 
 


Szóval itt a dekoros link:

http://www.babaszoba.hu/services/smalla ... 2&x=44&y=6

Boltban is lehet ilyeneket kapni (csak Micimackósat), de ő bármit megcsinál, amit kér az ember, a gyerkőc nevét is.

Kép

Kép
hgrita
 
 


[quote="mabe86"]K írta:mabe86ata
Nekem most ez tetszik...
http://www.graco.hu/hu_HU/product/7B91/



Mabe: az szuper jónak tűnik :) ... hány kiló? ... kell majd tömegközlekedned vele? ... a Graco hordozókról hallottam annyi negatívumot, hogy nagyon körülményes az autóba bekötni, ezt más mamiktól hallottam, személyesen nem tudom, nekünk Maxi Cosi van, én Quinny -Maxi Cosi fan vagyok babakocsiban és hordozóba, gyerekülésben:) ... amúgy a Graco kocsikat nagyon dicsérik, ez egy amerikai márka, ha jól tudom ... mondjuk az ára kicsit borso, ha jól gondolom, de valószínűleg megéri, főleg, ha több baba fogja használni ...
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok,

csak egy mondat erejéig vagyok. Átfutottam nagyjából, amit írtatok és láttam babakocsi téma volt és szóba kerültek a Gracok...
Nekünk Graco Quattro Tour de Luxe volt textilmózessel, hordozóval, rögzítő talppal. Imááádtam, szóval aki ebben gondolkodik, az nagyon jó kis babakocsit választ. Viszonylag nagy kerekei vannak, tök jól lehet manőverezni vele. Kupolája mindenfelé hajtható... És nekem ami még külön tecc, az a rögzítő talp, így nem kellett minden alkalommal a hordozót az autóba ki-be-kötözni, hanem csak patt és bent is volt a helyén. Ha lehet , aki sokat autózik, az mindenképpen vegyen a hordozóhoz rögzítő talpat.

Gondolom most azt kérdezitek, akkor minek adtam el... Mivel most már ezzel foglalkozom, megnőttek az igényeim és már nevesebb kocsikhoz is hozzá tudok jutni... Igaz így meg a bőség zavarával küszködök, de jelen pillanatban egy Abc-Design 3Tec-kel szemezek...

Mi ma ükimamit köszöntöttük, ma volt 95 éves. :lol: Majd mutizok róla képet, mert senki nem mondaná meg róla, hogy már ennyi idős.
Holnap meg Kehidára megyünk fürcsizni, így akkor sem tudok lenni.

Majd hétfőn megpróbálok bővebben lenni és jobban reagálni a dolgokra, most bocsi ezért.

Ja, és ma du. megszült a barátnőm! Így egy édes kicsi lánnyal ma már többen vagyunk! :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Egyébként, aki mégis használtban gondolkodna pl 30 eFt-ért láttam egy újszerű Graco Quattro Tour Delux-ot (csak a sportkocsit, és lábzsák, nincs hozzá hordozó) ... kék-szürke, az irányára 30 eFt :)

akit érdekel esetleg:

Graco Quatro Tour Delux

Eladó egy teljesen újszerű keveset használt kék színű Graco Quatro Tour Delux babakocsi.Újszülött kortól használható.Bolygósítható kerekek alul nagy tároló rekesszel a tolókarnál hőmérővel és órával.Tartozékok:lábzsák és esővédő.Egy mozdulattal összecsukható nagyon strapabíró.
Érdeklődni a 06/30-694-2599 vagy a 06/1-222-0803-as telefonszámon lehet.
Ára:30.000 Ft

de érdemes megnézni a babaaprón is, ott is sok jó dolgot hírdetnek :)

sztem nem kell félni a használt kocsitól, csak jól meg kell nézni, mielőtt megveszed ... első babával nagyon-nagyon sokan megvesznek egy babakocsit, és 2-3 hónap használat után rájönnek, hogy nem ilyet szerettek volna, nem praktikus valami miatt, így ezektől megválnak, ilyet kell kifogni, de még sok idő van :))) ... ennyi használattól egy jó márkás kocsi nem lesz lestrapált, de mivel HASZNÁLT , így kb fél áron meg lehet szerezni ... ezekben a pénzügyi válságos időkben pedig ez egyáltalán nem mindegy :)
bibiesbrumi
 
 


A babyoutlet az a brendon outlet boltja. Én a fiamnak concord autós ülést vettem ott jó áron (gondoltam én), aztán rá egy hétre a szegedi brendon akciózta ugyanezt az ülést 2 ezerrel olcsóbban. A gutaütés kerülgetett.
Szóval érdemes a brendon akciókat is figyelni.
Vendég
 


[quote="kata05"] írta:kata05n ezeket nézegettem idáig, de mire én döntök...meg hát a pénz is számít.

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/graco?cid=30774
http://bababolt.echt.hu/babakocsi/graco?cid=30779
http://bababolt.echt.hu/babakocsi/pegperego?cid=57462

Vicger, egyik topicos barátnőmnek van bergonja és nagyon szereti.


Kata: az első a Graco Trekko szuper dizájnos, nagyon.nagyon dól néz ki, de:
ez a sportkocsi a képek alapján nem alkalmas újszülöttnek, ezt csak a hordozóval tudod újszülött kortól használni, mert az ülés nem dönthető vízszintesre !!! .... nekem úgy túnik, hogy ez az a típus, aminek az ülése együtt dől a lábrésszel, vagyis, ha megdöntöd a lábrész is emelkedik, a baba lába az gben, közben meg ülő pozícióban marad a teste ... ha ez tényleg így van, és nem csak nemekm túnik így, akkor ebben nem tudod beltenni a babát kb 8 hós koráig, amíg biztosan nem ül, mert nem tesz jót a gerincének, és a hordozóban pedig nem tudod majd 3-4 órákat esetleg kint altatni ... a másik dolog: a kuoplája alig véd a széltől, naptól, és nem igazán tudom leképzelni, hogy lehet téliesíteni !!! ... met én -10 fokban is kivettem a lányom, igaz nem sétáltam vele egy órát, de a firss levegő mindkettőnknek kellett :)

a mienk most ilyen, Hauck Traxx Jaguar 4, a színe is ilyen, nem innen vettük, 38 eFt volt puha mózessel, ami téli bundás lábzsákká alakítható és esővédővel:
http://babaszoba.com/forums/topic?tid=285037&page=3

33-42. kép ... létezik ez a kocsi 3 kerekűben is, mi most terepen használjuk, földúton, rossz járdán, erdőben sétálok vele, és szuperül alkalmas a most majd 2 évesemnek, és tökéletes lesz az újszülöttnek is ... Lillámnak van egy kicsi, könnyű sportkocsi pluszban, amit viszünk, ha városba, boltokba megyünk vele ... ennek a kupolája teljesen befedi a gyereket ha ráhúzod, illetve teljesen vissza lehet tolni, át lehet fordítani stb ... ezt mondjuk városba, iletve olyan lakásba, ahová fel kell vinni nem igazán jó, mert 12 kg, tehát nem a legnehezebb, de nem is a legkönnyebb kocsi, viszont iszonyú stabil, és jól rugózik, szinte ring a baba benne :) ... és a méreteihez képest nagyon-nagyon kicsire csukható, tehát autóba befér viszonylag könnyen :)

Ne értsétek félre: senkit nem akarok kioktatni, csak 4 babakocsi után már más szemmel nézem a kocsikat :)
bibiesbrumi
 
 


Akit jó allapotú használt babakocsi érdekel, annak ajánlom Tuba Krisztinát, személyes tapasztalat alapján mondom: megbízható, korrekt eladó, szuper árakkal (semmilyen hozzá fűződő érdekeltségem nincsen,csak jó tapasztalatom vele :):):):)

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=317422&page=9

jó nézelődést (Krisztina egyébként postázza is a babakcsoikat, ha jól tudom :)
bibiesbrumi
 
 


Manósziget,ükimaminak és a kicsi lány anyukájának is gratula!!!!!

sutimano76
 
 


Bibiesbrumi, ( elöször is nem veszem kioktatásnak, azért vagyunk hogy megbeszéljük)az első képpel az a gondom, hogy nem írták meddig dönthető. Különben érdekes dolog számomra ez az újszölött kérdés, hisz a mi drágáink 9 hónapot töltenek a hasunkban hát hogy mondjam nem vízszintesen. Innentől fogva sosem értettem ha egy babakocsi csak 150 fokban dönthető az miért nem jó? :roll: Persze nekem ő lesz az első baba, így sok mindennel nem vagyok még képben. :D
Qunnyt én is szeretném de kiszámoltam mindenestül 200 e Ft fölött van.

Suti, szerintem azért nem drága, mert pelenkázó is egyben. Ha külön venném a kiságyat és a pelenkázót, akkor is ennyi lenne.

Kép
kata05
 
 


[quote="kata05"]B írta:kata05ibiesbrumi, ( elöször is nem veszem kioktatásnak, azért vagyunk hogy megbeszéljük)az első képpel az a gondom, hogy nem írták meddig dönthető. Különben érdekes dolog számomra ez az újszölött kérdés, hisz a mi drágáink 9 hónapot töltenek a hasunkban hát hogy mondjam nem vízszintesen. Innentől fogva sosem értettem ha egy babakocsi csak 150 fokban dönthető az miért nem jó? :roll: Persze nekem ő lesz az első baba, így sok mindennel nem vagyok még képben. :D
Qunnyt én is szeretném de kiszámoltam mindenestül 200 e Ft fölött van.

Suti, szerintem azért nem drága, mert pelenkázó is egyben. Ha külön venném a kiságyat és a pelenkázót, akkor is ennyi lenne.


Kata!

A 150 fok NEM jó újszülöttnek, abban van egy törés a vízszinteshez képest !!! ... én elég sokat vittem hordozóban, kendőt utálta, abban nem maradt meg ... aztán, amikor nagyobb lett, volt egy csípőkengurum, azt sokáig szerettük, de ahhoz biztosan tudnia kell ülni ...

Quinny: nekem kezdetben volt egy Maxi Cosi City sportkocsim, hozzá egy MC hordozó és egy MC merevfalú mózes ... a Babaszobán vettem használtan, nem egy eladótól ... összvissz került az egész 60 eFt-ba Újonnan kb 180 eft lett volna, 2 évvel ezelőtt) ... a mózes újszerű állapotú volt (ugye abba érkezik a baba, ez nekem is fontos volt nagyon:):):) ... a hordozó nagyon megkímélt használt, a sportkocsin látszott a használat, de mi is használtuk/használjuk még, és Brumikának is jó lesz majd később ...azt gondolom, nagyon megérte az egész, a mózest eladtam 30-ért, mert nem fértünk tőle a 45 nm-en ... a hordozó és a sportkocsi megvan, jó lesz Brumikának is ... azért volt 4 kocsink, mert nagyon rosszak voltak a járdák, és amikor Lilla 8 hós lett, vettem használtan egy Quinny Buzzt, amit használtam egy évig majdnem, és ugyan annyiért el tudtam adni, mint amennyiért vettem (70 eFt) ... ezzel ugyan olyan mobilan tudtam mozogni, egy kézzel lehetett irányítani, de nagyobb, tömlős hátsó kerekei miatt kényelmesebb volt Lillának, és le tudtam jobban gurítani a lépcsőkön, nagyon jó volt vele BKV-zni, imádtam ... azért adtam el amikor kiköltöztünk ide, ahol most lakunk, mert az első kerekei kicsik, a Buzz egy városi kocsi, nem alkalmas földútra, terepre ... rossz járdákra viszont szuper volt ... a legjobban azt szerettük benne, hogy elég magasan ült benne Lilla (benzingőz miatt nem mellékes városban!), egy kézzel lehetett irányítani, egy helyben meg tudtad fordítani, minden liftbe befértünk vele, és olyan kicsire lehetett összecsukni, hogy döbbenet ... nekünk még a régebbi modell volt, sokkal szélesebb volt az ülése, mint a mostaniaknak, és a kupolája is nagyobb volt :)

Vízszintesség: nem vízszintesen fekszenek a pociban, de körbeölelve, egy szuper puha, és képlékeny környezetbe, ami sehol nem nyom ... amikor kijönnek azért más közegbe kerülnek, ezt szerintem nem lehet összehasonlítani :)

Hordozó-kendő: sok baba imádja a kendőt, abban tényleg majdnem úgy vannak, ahogy a méhben ... Lilla nem szerette, mondjuk május végén született, és iszonyatos meleg volt tuész nyáron, lehet ezért nem jött be neki :) ... a szeptemberi babák jobban fognak fázni, remélem, vele én is tudok majd kendőzni ... a hordozóban nagyon kényelmesen aludt, de szemmel láthatóan jobb volt neki a mózesben, vízszintesen szunyálni ... és még egy dolog:a hordozóban azért nem olyan pozícióban fekszik, mint egy 150 fokig dönthető kocsiban, annál a hordozó sokkal kényelmesebb nekik :lol:

Graco Trekko: van egy kép lejjebb, ahol a hordozó rá van téve, ott látszik, hogy nem vízszintes, de érdemes lenne megnézni élőben, és erre rákérdezni, mert amúgy tényleg jól néz ki, meg a téliesítést is megkérdezném :)
bibiesbrumi
 
 


Jó reggelt!

Hgrita
Emelgetnem nem igazán kell majd a babakocsit.
(Graco nagyon megtetszett és olyan aranyos mintás huzatokkal is van :oops: :wink: )

Erika
Nekem se jönnek be a két kezes babakocsik... meg a 3 kerekűek se... :oops:

Kata
Általában a babakocsik több színben is vannak :wink:
Vagy a piros a tudatalattidból jön?
Jó a babaszoba!
(Elmélet: a pocakban vízben vannak a babák, lényegében lebegnek, nem terhelődik úgy a gerincük.)

Bibi
Tömegközlekedés... alacsony padlós buszok járnak felénk, de lényegében minden megközelíthető néhány perces gyaloglással... vagy autóval megyünk :wink:
(leírás szerint 15 kg)

Gracokat nézegettem külföldöni honlapokon is... 180-250$
Vendég
 


Mabe, Bibiesbrumi, hát erre nem is gondoltam hogy ki van párnázva a drága most. :oops:
Én kertesházban lakom, tömegközelekdés viszont itt tragédia. pestieknek biztos sokat mond a hannoveri villamos :evil: .
Szerintem mikor babakocsit fogok venni elmegyek és kipróbálom a boltban őket!
Nekem a 3 kerekűek tetszenek de azt mondják borulékony...nem tudom mi igaz belőle.

Egyébként itt nézegettem a járgányokat:

http://bababolt.echt.hu/babakocsi

Más téma:

Éjszaka megébredtem hogy fáj a hasam alja azon az oldalon ahol fekszem. megfordultam és elmúlt. Ez mi volt szerintetek?

Kép
kata05
 
 


ilyen volt az induló szettünk: MC City sportkocsi -MC hordozó,és MC merevfalú mózes, és látszik, hogy a váz milyen kicsire csukható ...

érdemes sok mindent megnézni élőben, mert a képek csak képek ... én nagyon meglepődtem hogy pl a PP Pliko ülése mennyire keskeny ... abba kezeslábasban tutira nem ül kényelmesen egy 1 év körüli gyerek ... és 1000 ilyen dolog van

szóval a mienk ilyen volt:
http://bababolt.echt.hu/babakocsi/maxicosi?cid=20230

a Maxi Cosi és a Quinny egy cég, a dolgaik kompatibilisek egymással ... német, itthon nem annyira ismert márka, mint pl a PP vagy a Chicco ... de pl a mostani terep Hauck kocsinkra is rá lehet tenni a MC hordozót: minden mindenhez illik és klappol :) ... imádom az egész szisztémát ... van még jó pár márka, amihez a Maxi Cosi hordozók illenek:)

:lol:
bibiesbrumi
 
 


Vendég
 


Jó reggelt!

Már itt tartunk? : Babakocsi Kép Kép Kép

Mabe,amit utoljára belinkeltél, a Jané,nálam eddig az volt a favorit,csak hát ez sem olcsó.Én a piros-zöld színben néztem.

Kata,az a bababútor nagyon szuper.Tényleg nem vészes az ára.

Erika,ez a csaj (Nagy Hajni) csodálatosan fotóz.Mamákat és babákat egyben. Most nézem,a Palotás Petra is járt nála: http://blog.egyetlenem.hu///

Kép
v.andi
 
 


Szép vasárnapot! :)

Nézegettem itt a linkeket, de az áraktól leesett az állam! :shock: :shock: :shock: :shock:
200 ezer forint egy babakocsiért??????????????????????????? Nagyon durva :shock: :shock:


Újra elővettem kamaszkorom egyik nagy kedvencét az Egri csillagokat, hát végig bőgőm. Ez még normális kategória szerintetek????? :shock:

vicger
 
 


A mai napom a majdnem teljes semmit tevés jegyében fog telni :oops: :oops: Ebédünk van, főzni nem kell, egyedül Gergővel kell tanulnunk majd. Szuper :)

vicger
 
 


[quote="vicger"]
írta:
vicgerÚjra elővettem kamaszkorom egyik nagy kedvencét az Egri csillagokat, hát végig bőgőm. Ez még normális kategória szerintetek????? :shock:


Mi? az Egri csillagok,vagy a bőgés Kép Kép Kép Kép Hihetetlen vagy. Kép

Kép
v.andi
 
 


Mabe, nagyon jó ez a Jané. Nálunk még olcsó is, külföldön több mint 700 euró. :shock:

Vicger minden normális most. :lol:

Boldog Nőnapot nekünk!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?