Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Milyen aktívak voltatok ma! Alig győztem olvasni. ( mondjuk, szinte minden nap így járok Kép )

Pirus!
Jó pihenést és jó időt nektek mindhárom napra! Kép
Hétfőn kipihenten mehettek a démonodért.

Ági!
A koncert helyett a FORMA 1- en láthatjátok nemsoká Bobót, annyit motorozik mostanság. Nem tudom, melyiknél olcsóbb a jegy ára. Kép
Mi lassan 4 éve lakunk Veresen, de azt, hogy város, csak a hírekből tudom. Az, amit tapasztalok, egészen más.pl.: a mi utcánk még mindig földút, és ha aszfaltos utat akarunk, be kell fizetnünk 100.000 Ft- ot- ami alkotmányellenes. Nem mondom, hogy rossz itt, de én komfortosabb körülményekre vágynék.

Csilla!
Hihetetlen ez a hasonlóság a lánykáidnál! Nagyon aranyosak! Kép

VKOrsi!
Nagy- nagy gratula a pocaklakóidhoz!Kép Vigyázz nagyon magadra és a babócákra!

Bobó ma az Apájával ment motorozni. A másfél órás séta alatt sikerült eljutniuk a tőlünk kb. 5 percre lévő játszótérig meg vissza.Kép Lehet, hogy a játszón töltötték így el az időt? Kép

Ági és Fcs!
Olyan rég írtatok Dani ill. Szabolcs produkcióiról...

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Regen irtam nektek, bar mindig elolvasom, miket irtok. Ugy sajnalom a talit, mi akkor sajnos nem leszunk itthon. A multkori is nagyon jo volt.

Orsi! Kép
Orulok, hogy ide jottel, drukkoltam neked vegig, olvasom a masik topicot is, hiszen en is onnan indultam. Remelem meg leszel elegedve a klinikaval, szepek a szobak, es foleg az uj szuloszobak, szimpatikusak az orvosok, (alkalmazottbol van ilyen is olyan is, mint persze mindenhol).
Azert a koraszulottosztalyra nem feltetlenul lesz szukseg, ugyhogy inkabb ne erre keszulj.
Ja es a fagyibabakra sem biztos, egy varandossag es szules sok mindenkinek rendbeteszi a hormonhaztartasat.

Mi jol vagyunk, Emma 15 honapos, pocaklako pedig mar 23 hetes.
Udv mindenkinek
KAkukkfu
kakukkfu
 
 


Kakukkfű Kép
Emlékszem én is rád. Köszönöm a drukkolást! A koraszülött osztályra egyáltalán nem készülünk, mert tudom, hogy semmi gond nem lehet, hogy a babák a 36. hét után fognak megszületni Kép Biztos, ami biztos alapon megyünk a SOTE II-re Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Napsütéses jó reggelt és napot Mindenkinek!

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Terika! Hát tessék: tegnap látogatóban voltunk egy lánynál, akinek a fia Szabolcsnál tíz nappal fiatalabb, szóval egy korosztályKépKépKép. A fiam, aki eddig mindig nagyon félszeg volt idegeneknél, fantasztikusan érezte magát. A babák mosolyogtak egymásra, pedig ilyet eddig egyik sem csinált azelőtt. És a csúcs az volt, amikor megérkezett a nagymama is, akit Szabolcs életében először látott - a többieket másodszor -, és amikor mókázott neki, Szabolcs hangosan KACAGOTT - persze anyája karjainak biztonságábólKép. Ilyet még nekünk is ritkán csinál, bár egyre gyakrabban. Úgyhogy megéri a sok jövés-menés tömegközlekedés, a fiam egyre közvetlenebb! Tegnap kipróbáltuk a frissen felszerelt szobahintánkat, Szabolcs magától megkapaszkodott a kötélben, mint aki mindennap hintázik, és egyáltalán nem kellett tartanom, csak löknöm, persze végig vigyorgottKépKépKép. Azért nem akarom ezt erőlteteni, amíg nem tartja magát egyedül ülésben, bár ez már csak napok kérdése, egyenes tartásban már tartja magát, csak amikor nyúl valamiért, akkor borul el, és nem tudja magát visszahúzni - persze rögtön panaszkodik. Ilyesmik vannak manapságKép.
Fulescsacsi
 


Úgy látom, mindenki kirajzott a szabadba.
Fcs!
Kicsit megütköztem a hintán, aztán számoltam. Nem tudom, mért vagyok leragadva, hogy Szabolcs három hónapos lenne, mikor már mindjárt öt KépKép

Sütöttünk mézeskalács nyuszikat meg bárányokat, annyira finom lett, és nem is keményedett meg nagyon!
Megyek, ültetek a ki(de)kupálódott cserepekbe.
a.
angi
 
 


Sziasztok!
Fcs!
Nagyon ügyes a kicsi fiad. Szerintem jó ötlet a hinta! Minden gyerek szeret hintázni! Hova szereltétek?
Terika!
Akkor motorversenyre megyünk!Kép
Angi!
Én is gondolkodom sütésen: én sima kalácsot akarok sütni. Bár dolgozom jövő hét szerdáig, aztán takarítás. Még nem tudom. Agyagcserépre dekupáltál? Közvetlen beleültetsz?

Lányok! Tanácsot kérek. Tegnap megjött reggel, délig semmi, délután volt. Ma délelőtt már kevesebb, délutántól semmi. Folyamatos hányingerem van bármit eszem, ma 2x hánytam. A cicim ugyanolyan nagy, az 1 mérettel nagyobb melltartó még mindíg játszik a legszélső kapocsba kapcsolva. Felhívtam a dokit, azt mondta ez semmi, de teszteljek. Ha negatív, akkor nincs semmi. Segítsetek, mit csináljak?
Bocs, hogy mindíg előhozom a problémám, de hiába van már egy fiam, ugyanolyan nehezek a kezdetek, meg másak, meg egyáltalán, ez kezdet?
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok!

Angi! A múltkor a védőnő is ledöbbent, pedig a méretbeli változás is szembeszökő, neki meg még inkább, mint nekem, hiszen ritkábban látja... Bizony, négy nap múlva betölti az ötödik hónapot. Mondjuk ő valahogy amúgy is rohan előre, mindent akar csinálni, kezét fogva kinyomja magát állásba, ülve szeret játszani, én ezt nem szeretem erőltetni, de az apja annyira büszke rá...

Kriszti! Volt egy srác, akivel együtt táboroztattunk, neki úgy született meg az első babája, hogy a hatodik(!) hónapban tudták meg, hogy babás a barátnője, addig menstruált, és elég intenzív életet élt, bulik, cigi, borozás... Szerencsére egészséges lett a baba. Neki még olyan tünetek sem voltak, mint neked, és nem is látszott semmi... De persze az is lehet, hogy tényleg semmi nincs. Azért csak kellene egy vizsgálat, nem? Legalább nem lenne ez a bizonytalanság...
Fulescsacsi
 


Lányok!
Én voltam a mohane69, aki elkövette az emileket. Tegnap jött, ma néztem meg, és muszáj volt továbbküldenem. Gondolom, sejtitek, miért. Ezer+ezer bocs.
Szerintem, ma már nem jövök. Holnap állítólag nem lesz ilyen jó idő, úgyhogy lányok, hajrá...
Kriszta

mohácska
 
 


Kriszti!
Nem ültettem, közbejött valami. Csak egy agyagcserepem van, egy pici, kipróbálom közvetlenül. A többi müanyag.
Nálunk a kalács nem jön be, ha rajtuk múlna, minden héten lúdlábtorta lenne, meg sajtos-sós stangli (most megkapják, de én már nagyon unom, rá se bírok nézni egyikre se, nem mintha nem lenne jó).
Sajnos nem tudok tanácsot adni, de nagyon együtt érzek veled. Számolj be délelött!!

Fcs!
Hát persze, h. büszke rá!!
a.
angi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

MÉG EGYSZER BOCSÁNATOT KÉREK A TEGNAP SZÉTKÜLDÖTT EMILEK MIATT. AKI NEM HISZ BENNE, NE OLVASSA EL, TÖRÖLJE KI. IDŐNKÉNT MEGSZÁLL ILYEN HÜLYESÉG, AKKOR HISZEK. SZERENCSÉRE NEM SŰRŰN KAPTAM ILYET,DE TEGNAP 2 HELYRŐL IS. AMI MÉG NAGYOBB SZERENCSE, NEM SŰRŰN KELL ILYENBEN HINNEM. MÉGEGYSZER SENKI NE HARAGUDJON RÁM!
KÖSZI-Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Kriszta! Én nem kaptamKép. Persze lehet, hogy megint visszadobta a freemail, mondván, tele a postaládám. Nagy' ritkán én is továbbküldöm, a múltkor is, mert én hülye arra gondoltam, hogy legyen lakásunk/házunk két éven belül, aztán ki tudjaKépKépKép. Csak véletlenül egy keresztény barátomnak is elküldtem, aki finoman lecseszett... Most már azt csinálom, hogy ha látom, hogy forward levél, akkor el sem olvasom, ki is törlöm azonnal, így nem támadnak hülye gondolataimKépKépKép. Puszi!
Fulescsacsi
 


Fcs!
Köszi, hogy próbáltad nem rossz néven venniKép. Nekem 2 címem van, mert az axeleros nem fogad csatolt fájlt. Erre kaptam ezt, így küldtem át a másik postámra, mert nem tudtam megnyitni. Nem tudom ki küldte, de a listán már ott volt, ha jól láttam, Ági is. Aztán megkaptam egy hasonlót 2x egy másik emberkétől is. Én is kaptam ledorgolástKép, ezért kértem itt nyilvánosan bocsánatot. Máskor nem esek bele ebbe a hibába.Kép Köszi.

Lányok!
Aki vásárolni igyekszik, jól öltözzön fel, mert csípős az idő. Egyébként a tojásosoknál km-es sorok állnak. Én már egyet kiálltam.
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


SziasztokKép

Kriszti,
én kaptam, de el se tudtam volna olvasni, mert ákombákom voltKépKép
Reggel kaptam én is máshonnan, és olyan embertől akitől még soha (boszi tanárnőmtől) ezért jött egy kósza ötlet, továbbküldtem, hátha ez az égi jelKép Lecseséssek jöttekKép de volt jó is benne, végre visszairt olyan emberke aki már egy éve nem jelentkezettKépKép Ezekszerint nekem megérte a lecseszésKép Alapból ilyeneket törlöm is mindig.
Jut eszembe Fcsacsi, multkor tőled is kaptam valamit amit kértél küldjek vissza és majd megtom mért, azóta se tudom mért kellettKépKép

Tojásosok,
én már tegnap túlestem a szokásos nagybevásárláson, vettem is két tálca tojást, most nagyon jó áron van az auchanban, egy tálca 399, közepes mértűek és elég szép a sárgájukKép

Angi,
voltam tegnap a nagykerben, vettem három fajta kiöntő formát: egy kép keretet, egy macis figurásat és egy nyuszisat. A figurásokból hűtőmágneseket fogok gyártani, vettem hozzá mágnescsikot is. Vettem még képakasztót és egy nagyon édi delfines szélcsengőt, meg néhány szalvétát. Mostmár csak ragasztó és festék kell, és belekezdek a nagy művészkedésbe, apát meg ridegtartásra teszemKép

Ha valamire szüksége van valamelyikőtöknek akkor csak szóljatok, mostmár betudok én is menni a nagykerbe és szivesen hozok amit kértek. A katalógus ami fent van a neten egy kicsit régi, mert a fele dolog nem volt amit onnan kiválasztottam, és a másik fele meg ami kapható és új az meg nincs fent. De szervezhetünk olyat is, hogy talizunk és együtt megyünk, akkor ott helyben lehet mazsolázniKép

Ma lusti nap van nálunk, apája és fia alszik a nagyágyban én meg kedvemre netezhetek, a bejárónőt meg azt hiszem kirugom, mert még nincs kitakaritva és az ebéd sincs sehol: Ági! érezd magad kirugvaKépKépKépKépKép

dugulok mert még szétoffolom a topicotKép

puszmusz
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági! Én sem tudom, miért kell visszaküldeniKépKépKép. Mindenesetre most már nem küldök semmi ilyet senkinek...
Ebben a nagyker témában benne vagyok! Nagyon bonyolult odajutni tömegközlekedve?

Hehe, én jól megúszom a Húsvétot bevásárlásilag, főzésileg, mert Anyukáméknál leszünk... Na, persze azért időnként hagyom majd unokázni, hogy főzhessek, meg mosogathassakKépKépKép.
Fulescsacsi
 


Ági!
Milyen boszi tanárnőd van? Miket tudsz? Nem tudsz nekem mondani valamitKépKépKép?
Vannak babrika képeim végreKép, csak feltenni nem tudom, nem jó a formátum, állítólag. Fent van a gépen is, lemezen is, de nem tudom áttölteni. Most várok segítséget.
Fcs! Én sem csinálok nagy dáridót húsvétra, de egyik ünnepre sem, teszik is érte a megjegyzéseket. Na nem a fiúk, hanem az anyós. De miért csináljak, ha sose vagyunk itthon, ha meg itthon vagyunk, a fiúk nem szeretnek nagy evészetet csapni.
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍrjatok!
Mindenki élvezi a jó időt, úgy látszik. Talán este...
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Itt vannak a képeim, sikerült végre:
babanet.hu/album/main.php?album=2156
Nem tudom, hogy jól írtam-e, de Mohácska néven vagyok benne.

mohácska
 
 


Kriszti!

De klasszak!!! Én is ilyen ügyi akarok lenni... Remélem, a következő tücsköm lányka lesz, hogy én is vele ügyeskedjek, mint Angi DorkávalKépKépKép.
Fulescsacsi
 


SziasztokKép

Kriszti,
nagyon jóóóóóóóóók a munkáidKép nagyon ügyi vagyKép
hm boszi tanárnőhöz már nagyon nagyon régen jártam, annak idején tanultam kártyát vetni, számmisztikát meg még egy két finomságot, de már inkább csak a megérzéseimre hallgatok, azok általában bejönnekKép Egy érzésem van: Danidnak lesz tesójaKép

Fcsacsi, nem nehéz odajutni tömegközlekedve: eljösz metróval mondjuk a Ferenciek terére, ott átszállsz a hetes buszra (feketére), eljösz vele a Kosztolányi Dezső téri megálló után eggyel, nem tom mi a megálló neve. Onnan kb 5 perces gyalogséta, vagy egy buszmegálló. Én gyalog mentem, nem volt vészes.

Ma is szereztem be cuccosokat: vettem 4 kg modellgipszet, meg három fajta ecsetet, meg négy csomag szalvit, ebből már tudok majd csereberélni isKép
Apája már megjegyezte, hogy ennyi talán elsőre elég is lesz, és mehetek ki az udvarra, mert a lakásban nem akar gipszport látniKépKép Amugy ha jó idő lesz tuti kint csinálom a házelött majd, legalább jó levegőn leszekKép
Huuu ugy beindultam mint a gőzmozdonyKép csak legyen valaki aki megállitKép Mostmár csak festék kell meg ragasztó és kész van a repertoárKép Ki kell használni, hogy még visszintes manó, utána már nagyon nehéz leszKép

Jut eszembe egy nagyon nagyon jó tanács mindenkinek aki mostanában a Tesco nevű intézményben történő vásárlásra adja a fejecskéjét:
Én már nem először jártam úgy hogy átakartak vágni a palánkon. A polcra kiirják hogy ennyi és milyen akciós, a kasszánál meg jóval többet fizetek. Mai friss élmény: szalvik kiirva 169 Ft, mondom az még jó áron is van, vettem négy fajtát. KAsszánál fizetek, szalvi ára 199, és négy helyett beütve 5. Irány vevőszolgálat, de még odafelé tartva, gyors meggyőződés arról is hogy tényleg 169 volt e az ár, megnyugodva látom annyi. Vevőszolgálatnál előadom: két probléma, egy 4 et vettem 5 lett számlázva, második 169 re van kiirva 199 lett számlázva. Reakció már kérdezni sem kérdeztek visszaadtak 319 Ft kapásból. A legrosszabb a dologban, hogy nem az első eset, hogy kiirnak valamit akciósnak és messze nem azt számlázzák. Most gondoljatok bele, én csak egy vevő voltam aki vett szalvit, ráadásul még 4 csomagot is, rajtam kerestek volna 120 Ftot, máson csak keressenek 30at, de hányan észre sem veszik, vagy legyintenek, hogy 30 forinttal nem szorakoznak, ők meg lazán átvágják igy az embert. Tanulság, soha nem jövök el anélkül, hogy ne nézzem át a számlájukat, és amikor vásárolok akkor jól megnézem milyen árra irták ki, mert kötelesek azon adni, amit kiirtak.
Nah most jól kipanaszkodtam magamKépKép csak gondoltam megosztom veletek, mert az elműlt két hónapban nem volt olyan vásárlásom ott,hogy a végén ne a vevőszolgálatnál kössek ki.

Angi, Fcsacsi ha gondoljátok összehozhatunk egy közös Remo látogatási projectetKép

dugultam, hagyok nektek is teret a kibontakozásraKép

puszmák
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Nekifogok újra, mert kitöröltem véletlenül.
Köszi a dicséreteket!
Ági!
Örülök, hogy érzed, én is, mert dolgozunk rajtaKépKép. De olyan jó lenne tudni, mikor? A barátnőm anyukája is tud kártyát vetni, de most annyi baja van, nem zavarom ezzel. Szilveszterkor jósolt már nekem, addig nem nagyon hittem, de hajtott a kiváncsiság. Mivel akkor is voltak tünetek (hányinger, hányás, vizvedelés, cicinövekedés), jósoltattam. A kártya azt mondta, hogy gyerek van. (Spirálom is, de az érzésem is + volt.) Aztán amikor megjött, újra jósoltattam vele, akkor meg azt dobta ki, hogy nagyon szeretném, vágyom rá, de a halál elvitte.Kép (Bocs). Aztán jósolt még egyszer, hogy karácsonyra anyuka leszekKép, de váratlan lesz a dolog. Nem tudtam, hogy értsem, de nem voltam ott, a barátnőmnek mondta, a magyarázatot meg nemigen értettem. Jó lenne tudni, mit mond most a kártya is. Hülye vagyok, ugye? Néha vannak ilyen dolgaim.
Mi a nemrég nyílt Auchanba járunk, bár a budaörsi Tescót szeretem a legjobban, de a Szentendrei út közelebb van. Olcsóbb is, de a választék jóval kisebb. Azt tervezem, hogy negyed-, félévente csinálunk egy Tesco járatot. Nekem nem voltak még ilyen rossz tapasztalataim. 1x jártam úgy, hogy többet blokkoltak, de szó nélkül visszakaptam a különbözetet. Pedig rengeteg jártunk oda.
Egyébként milyen szalvétákat vettél. Én nem csak ragasztok, de a szebbeket újra gyűjtöm is.
Remélem, ezt már sikerül elküldenem.
Mindenkinek jó éjt!
Puszi-Kriszti

mohácska
 
 


Jó reggelt Kép Mindenkinek!
Ma van a "Ma nem írok semmit" világnap?
Azt hiszem rá kell licitálnom Ági tegnapi élményére.
Voltunk a fentebb említett Szentendrei úti, most már nekem, szemétdombon.
Járkálunk a sorokban, már csak az édesség , liszt, cukor, olaj, rizsféle volt hátra. Válogatok a Pilóta piskóta tallérok között, ki is vettem egyet, megyek tovább, egyszer csak a kekszes kosarak háta mögött egy ici-pici barna EGÉRKE szalad. Na úgy dobtam vissza a tallért, mint, ha mérgezett lett volna. 3 percen belül kint voltam az üzletből. Hát ennyi. Ajánlom, jól nézzetek körül. Nem is mertem volna gondolni. Szóltam egy eladónak, kicsit hülyén nézett rám. Szóltam a vevőszolgálaton is, ott sem nagyon akarózott elhinni. Mondtam is a páromnak, hogy oda többet nemigen, max. vegyiáruért megyünk. Inkább a drágább Interspar, vagy a messzebb Tesco.
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


SziasztokKép

Kriszti,
nem akarom neked mondani, hogy én meg a Tescoban találkoztam múltkor egérkével, meg madarakkal, úgy röpködtek a fejem felett, mintha nem is egy üzletben lennénkKép
Vagyis ezzel azt akarom mondani, hogy egyik kutya másik ebKép

Ma kiprobáltam egy új sütit, nagyon bejött, baromi fini és még apájának is tetszettKép
Levelestészta, kinyujtottam, 16 kockára felvágtam, a muffin sütőmbe szépen belelapolgattam mint egy kis kosorat, megkentem felvert tojással, majd tettem bele ugy két harmadig besamell mártást, amit olaj, két deka liszt, három és fél deci tej, só, szerecsendió, bors és egy jó nagy adag reszelt sajtból készitettem, majd még reszelt sajtot tettem a mártásra a kiskosárkákban, kb 200 fokon, pirulásig sütőttem. Isteni lett, mivel a besamell kicsit kevesebb lett, ezért négy kosárba, csak sima baracklekvárt raktam, még azzal is jó volt a tészta. Egyre figyeljetek, a töltelék (besamell), jó sokáig forró a kosárkában és egy kicsit folyikKép Apája jól le is ette magát, hihihi, mondtam is neki, hogy használhatná Dani partedliétKép

Ma neki állok dekupálni egy kicsit, kiváncsi vagyok mennyire leszek ügyesKép, most megyek is mert a kölök éhes, utána séta ha nem kezd el esni és mikor hazajöttünk, jöhet a gipszKépKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


SziasztokKép

Kriszti,
innen tudod letölteni a mircet, ha letöltötted instaláld fel és hivjál fel, mondom hogy tudsz feljönni és akkor tudunk dumcsizni realtimebanKép

http://letoltes.prim.hu/index.prm?pid=28

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ma jó kis napunk volt, elmentünk a Millenárisba, bár a fizetős programra nem vettünk jegyet, mert nem érte meg, hogy esetleg ott kell hagyni. De bóklásztunk a parkban, kihallatszottak a Miskolci Ütősök, megnéztük a játszóteret, alig várva, hogy szaladjon a nagyfiú, aztán szopizás volt. Még beugrottunk a Mammutba, nosztalgiázni - amíg Solymáron laktunk, mindig oda mentünk az állatkereskedésbe nézelődni, sajnálkozni - meg olykor vettünk egy-két rágcsálótKépKépKép. (Szabolcs érkezése előtt mindenkinek új gazdija lett.) Szabolcs megbűvölten bámulta a kereket forgató futóegereket, tündéri volt!
Hazaérve megnéztük a Love Actually-t... Jaj, olyan klassz volt, láttátok? Mostanában teljesen megváltozott a filmízlésem...
Fulescsacsi
 


Ági!
Köszi , megkaptam, csak egyelőre nem tudunk tölteni, mert a párom tölt még mindíg (egész nap). De leszedi nekem. Van mikrofonod? Nekünk van, így írnom sem kell(lene).
Lemosattuk a Wagonkát, de hiába adott a párom elég szép borravalót, le kellett mosnunk újra. Igaz, egész télen nem volt lemosatva. Nem baj, megpucoltuk kivűl-belül, szilikonnal, ablakmosóval és CIF Oxi géllel, ülést pucoltunk Vanish habbal, csillog-villog, rá sem lehet ismerni.
Megint hányingerem van. Most vacsiztam sült csirkecombot krumplipürével, savanyú dinnyévelKépKép.
Amúgy viszonylag jobban vagyokKép.
A férjem bátyjának volt 2 kutyája a 32m2-es lakásban. Szüleim nem engedtek még halat sem. Aztán már amikor együtt laktunk, találtunk egy cicát, már volt Dani is, de hamar túladtunk rajta, mert mindenre felmászott, megrágta a virágaimat, meg bosszúból, ha egy kicsit megdorgáltam, összepisilte a konyhát amikor nem voltam itthon. A becsukott ajtót is ki tudta nyitni, így sokszor besurrant a szobába is amikor nem voltunk itthon. Ja, és felmászott a bútorokra, a szobai öröklött nagyszekrényem úgy néz ki, hogy siralmasKépKépKép a karmai nyomát viseli. De nincs erőm kidobni, mert hatalmas pakolósKép dédnagyanyám korabeli. Ezekbe a maiakba meg nem sokat lehet pakolni. Anyósom ijesztgetett, hogy vesz a fiamnak kutyát, de sikerült nem kis munkával lebeszélni róla.
Na megyek. Még kellene vasalnom isKépKép, maradt tegnapról.
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok!
Szabadban voltunk hétvégén, nem irogattam.

Ági!
Én a konyhában gipszeltem karácsony elött, nem lett kosz, a modellgipsz irtó hamar megköt, ami tökjó, mert tíz perc után simán ki lehetett venni a kis macikákat (nekem is vanKépKép), és újakat önteni. Ami azt is jelenti persze, hogy egyszerre csak annyit kell bekeverni, amennyit elhasználunk, és az akasztót is azonnal bele kell nyomkodni. Én gemkapocsból hajlítgattam.

Képzeljétek, az SVera segített leszállni a villamosról, amikor bénáztam a babakocsival lefelé, nagyon kedves volt.
a.
angi
 
 


SziasztokKép

Kriszti,
hm apája ilyen sokáig töltötegetett lefelé??, nálunk simán megy a töltögetés mellett bármi más is,nah nem baj, egyszer csak összehozzuk a dolgotKép
A kutyával mi a baj??? vagy olyan helyen laktok ahova nem szeretnéd??? Kismacsekom nekem is volt, de hála megváltunk tőle, most már jó nagy macsek vidékenKépKép
Nálunk nem is a karmokkal volt a baj, hanem a bolhákkal, túl kicsi volt még a bolhairtóhoz, viszont egy egész telep lakozott benneKép

Angi,
már öntöttem egy képkeretet, a radiátoron szárad, meg nyuszikat és macikat, azokat hütőmágnesnek szánom, ezért nem raktam bele akasztót. Viszont a képkeretbe meg nem a legjobb helyre sikerált, de semmi baj a következő tuti jobb leszKép
SVera is emberből van, és ezek szerint udvarias és kedvesbőlKép
Legalább neki eszébe jutott, hogy segitsen, multkor ugy kellett imádkoznom egy pasinak, hogy álljon már arrébb az ajtóból, hogy felszállhassak a cseppet sem könnyű babakocsimmal, hogy segitsen az eszébe se jutott, de morogni azt tudott, hgoy két lépést kellett tennie.

Lányok,
képzeljétek holnap ha az égiek is ugy akarják végre eljutok fodrászhozKépKépKép, már alig várom. Felhivtam a fodrászomat és kértem időpontot tőle péntekre, lehütött hogy teltház, pedig nekem az lett volna jó, mert akkor küldi a manit az oep, kérdi, hogy most kedd, poénkodva mondom neki, hogy akkor hitelbe kell hogy megcsinálja a hajam, mert addigra nem jön meg a pénz, lazán közölte, majd behozom, mikor megkapomKép LEgalább szerzett nekem egy jó napot és holnap meg meglephetem apáját az uj fejemmelKép A mostanival lassan már riogatni lehetne a gyerekeket, hogy igy néz ki a böjti boszorkányKépKépKép

Lenne kedvetek egy jó nagy sétához, mondjuk, Gellérthegy, vagy Feneketlen tó, esetleg Margitsziget?? Kedz végre jó idő lenni, ki kéne egyet mozdulni.

Nah dugultam mert sok lesz belőlemKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági!
Mi gyakran körözünk a Feneketlen tónál, a Gellérthegy is ok.

Én pénteken voltam fodrásznál, kissé extrém lett, de jóóó.
Majd elájultam, hogy festett szöke vagy (érdemes lenne a profilokat olvasgatni, ugye). Hosszú, egyenes fekete hajjal képzeltelek el KépKépKép

Fcs!
Ez az Igazából szerelem? Mert ha igen, akkor a héten érkezik dvdn, alig várom. Vhol olvastam, hogy Angliában ettöl a filmtöl növekvö gyerekvállalási kedvet várnak ????? Majd magamon letesztelem Kép
a.
angi
 
 


SziasztokKép

Angi,
az alap találtKépKép Nagyon sötétbarna az alap szin, és hosszú egyenesKép, de a szőke jobban áll, fiatalosabbKépitt láthatod a decemberi képemet, azóta még nagyobb a lenővésKép
Holnap ha gondolod, akkor talizhatunk fodrász után, mert az Etele uton leszek, onnan már csak egy ugrás a tóKép persze ha nem esik az eső.

Mért ilyen pocsék az időőőőőőőőőőő??????

puszi Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok, hazaértem!
Ági!
Sokat töltögetett. Mi is tudunk mindent közben, csak sokkal lassabb. Csak a töltögetés programozva van nálunk, s ha lejár a program, akkor tud mást máshonnan. Bonyolult. Mi baj a kutyával? Nem lenne rá időm, meg minek, hogy egész nap egyedül legyen? Nem kertes házban lakunk.
Na, van egy hírem.
Voltam a körzeti rendelőben, nem érez babátKépKép. De csütörtökön mennem kell 9-re UH-ra. Kavartam egy kicsit, mert nem győztem kivárni a hétvégét, meg pénzem sincs. A doki meg nemigazán volt múlt héten meggyőző. Szóval, fel a fejjel, és továbbra is csatarendbe kell állítani a páromKépKépKép! Ő már tudja, szerintem nem nagyon örült a hírnek. Mármint a negatívnak. De a csatarendet szerintem meg szeretiKépKépKép.
Megyek, mert a fiam meg akar halni az éhségtől.
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok Lányok!

Hazajöttünk a hétvégézésből!Kép Minden nagyon szuper volt, a hely, az idő, a kajaKép meg minden! Zsombi nagyon élvezte, hamar a szálloda kedvence lettKép Majd rakok fel képeket is az albumunkba!

Ági, mi szívesen mennénk, de Zsombor már nem szeret babakocsizni, így csak a játszótér jöhet szóba!

Kriszti, ez most azt jelenti, hogy abszolút negatív? Azért várjuk meg az UH-t is!

Orsi! Remélem hamar jössz és mesélsz milyennek találod a dokidat és mi van a babócákkal! De jó, hogy az öcsid is ZsombiKép

Angi, Ti jöttök ugyi a talira? Akkor majd meglesem a séródat, no meg Ágiét is! Én most megyek szombaton, de csak a szokásos, melírra, most növesztem a hajamat!

Bocsi, hogy ilyen zavaros vagyok, de most lett kész a vacsi és gyorsan bepakoljuk az arcunkba, mielőtt Zsombit megfürdetjük.

Puszi Mindenkinek!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok lányok Kép
Ma voltam az új dokinál, nagyon jó fej. A kismackókat is megnéztük 8,3 és 8,5 mm nagyok már Több mint a duplájára nőttek múlt hét szerda óta. Megkaptam a beutalót a védőnőhöz, de babónából azért még nem megyek hozzá, kivárom a 12. hét környékét.
Ma vagyunk 6+5

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Vendégeink voltak 3 napig, így elég kevés időt töltöttem a gép előtt...

Én is szeretnék fodászhoz menni... A múlt hétre volt is időpontom, de le kellett mondanom Kép , mert nem tudtam rábízni senkire Bobót... Azért remélem, hogy a jövő hét végéig eljutok! Kép

Pirus!
Van- e már új autód?

Ági!
Nekünk lenne kedvünk a sétához - motorral -, de ezen a héten nagyon sok az elintéznivalónk. Az ötlet nagyon jó, bár a helyszín elég messze van tőlünk... bár a héten talán nyári gumi kerül az autónkra Kép és vígan kocsikázhatunk. Már csak egy benzinutalványt kellene szerezni valahonnan Kép

Kriszta!
baba Kép
A mi autónkra is ráférne egy alapos takarítás...

Fcs!
Köszi az újabb történetet.Kép
hintázás Kép Kép Kép

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Hát most még egy darabig nagyon ritkán jövök de ígérem bepotolóm amint tudom és akkor lesz nemulassKépKépKép
Déli Kriszta én is láttam a múlt hónapban egeret a Tescoban..a lisztek között hát azt a megtermett példányt ....ne tudd meg nem is szaladt sokági csak a polcok sarkáig.
Szerintem ilyen "édes" jövevény mindenhol van csak nem látjuk..

Olvaslak Benneteket csak nem sok időm van most válaszolgatni..
picus
 
 


Sziasztok!

Orsi: nahh akkor itt megtudtam ki a dokidKép Egy lanyt tudok az indexrol, most szult Ujvarinal, 2002-ben meg ikreket (lombikbolKép) szinten nalaKép Dendalionnak hivjak, esetleg beszelj veleKép

Teljesen megjozzatok a kedvemet dekupazsolni. Angi, a muanyag cserepekre is lehet? Mert akkor kiprobalomKép

Lacko 3 oraja alszik.....Kép

orsoly
orsoly
 
 


SziasztokKép

Nah hazaértünk a mai napi csavargásbólKép jó hosszúra sikerült, reggel fél kilenctől voltunk uton.
Fejem kezd hasonlítani egy normális fejreKép még egy festés majd kell, hogy elnyerje a régi színét, vagy bő husz centis lenövést nem lehet csak úgy pikk pakk eltüntetni. Manó tök édi volt a fodrásznál, dumált, kacarászott, majd szépen elaludt. Fél délre lettem kész, akkor a parkban egy padon megebédeltünk, szép diszkrét szopit csapott csöppem. Utána meg sétáltunk egy jó nagyot és találkoztunk Angiékkal a Feneketlen tónálKép
Szóval kellemesen töltöttük a délutánt isKép

Angi,
majd ha addig nem taliznánk újra a 17re én is viszek neked szalvikat, mert van amiből teljes csomit vettemKép Andris nagyon aranyos, és a lányod kész főnyeremény, így két anyuja van a kicsi fiadnakKép

Orsoly,
végre te is előkerülszKép Igen , műanyag cserépre is lehet dekupizni. Amire figyelj hogy jól alapozd le, többször fesd át, utána mehet rá a szalviKép

Picus,
ha nem pótolsz akkor fizetszKépKépKépKép tessék irni magadrólKép)

Terika,
hát igen az elvonási tünetek azok már jelentkeztek rajtam is, hogy nem irszKépKép
Mostmár csak egy bő hét és összehozzuk a talitKép

Pirus,
fekete csoda meg van már? Vagy már annyira megtetszett, hogy ki se szállsz belőleKépKép Mert akkor kérd meg apáját, hogy egy fedélzeti laptopot szereltessen beKépKép

Kriszti,
várjuk meg az uht, és akkor végre kiderül 100 %ra mi a helyzet. Mi nagyon drukkolunk, hogy karira újra mami legyélKépKép
Ami a mircet illeti, előfordul még velem is hogy hirtelen bezárom, nem történt semmiKép este ha van kedved akkor majd ujra talizhatunk a csevegőn, ha nem megy a felmenetel hivj fel és segitekKép

Nah megyek mert Dani már nagyon éhes, a maci bojtja már végveszélyben vanKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, ma is igyekeztetek kihasználni a jó időt...Kép

Ági!
Dani milyen jól bírta a fodrászkodástKép . Nem vagyok benne biztos, hogy Bobó hasonlóan viselte volna Kép Szép lett a frizurád? Van újabb időpontom csütörtökre a fodrásznál.....
Mi is várjuk már a talit!

Picus!
Jól emlékszem, hogy áprilisban túl leszel a vizsgákon?

Bobó ma új szavakkal lepett meg:
leppe = lepke
labba = labda
Olyan aranyos, ahogy próbálkozik Kép , különösen, mikor azt is látja, hogy megértettük Kép .

Terika
terika
 
 


TerikaKép
Gratula Bobó új szavaihozKép
Azért elárulom, hogy fodri elött jól bekajáltattam manót, így nem volt oka panaszraKépKép
A frizurámat nem nevezném frizurának, mert még mindig maradt a hosszú egyenes, vizmértéket lehetne mellé állítaniKép Dani miatt meg mostanság inkább lófarokban hordom, így is megtép sokszorKép

Halihó, többiek? mindenki elbujdokolt? Annamari, Solya, Maszat, Fülescsacsi, Pirus, Shine, Krizsi, Gabi, Benő, Csilla merre vagytok???

Tényleg le kéne mondjuk lassan fixálnunk az időpontot 17 én hogy pontosan hány óra felé legyen a randi.

puszi
Ági

Ui: Forma 1 es motorosunk hogy áll az időmérő edzésekkel Terika?KépKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági!

Nagyon jó időket megy Bobó Kép. Én különösen az emelkedőkre történő felgurulást szorgalmazom: így nincsen gond a délutáni alvással sem...Kép
Bobónak is volt hajtépős korszaka. Sőt! Még harapós is! Nyáron egy alkalommal akkorát harapott a combomba , hogy rendesen bekékült.Kép Szerencsére már leszokott erről.Kép

Valóban jó lenne, ha konkretizálódna a tali időpontja!

Mit csinál mostanság Dani? Mennyire fárasztotta ki a mai program?

puszi: Terika
terika
 
 


SziasztokKép

Hm kihaltunk vagy mi lányok?, pedig ezt a topicot át se rakták sehová, nem úgy mint egy csomó másikat, amit úgy kellett felkutatni.

Jelentem Dani lett a márciusi fotópályázat nyertese, ezuton köszönünk minden szavazatot és drukkolást, cserébe ezt a képet küldi nektek:
Kép

Terika,
a harapóstól már előre rettegek, mert most is tud akkorákat harapni a cicimbe, pedig még foga sincs, mi lesz ha leszKép

Akkor jön a költői kérdés: délelött vagy délután legyen a tali? véleményeket kérünkKép de tőlem lehet egész nap isKépKép

Mentem mert manó hiányolja a mamiátKép

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!
Danika meg is érdemli!!! Az a huncut vigyorgóóóKép
Off
Ági!
Ahogy apukám szokja mondani, ha a hülyeség fájna, néha nagyon ordítanék. Lekentem az elsö keretemet, majd belekupáltam egy nárciszos képet. Nem gyöztem gyönyörködni benne, mindaddig, amig rá nem jöttem, hogy azt elfelejtettem nézni, hol az akasztó. Hát nem jó helyen volt, úgyhogy körömmel lekapartam az egészet és némi smirgli után újra. Persze megsérült a keret is, újrafestés, stb. Rohanok az oviba.

Fcs!
Ha szépen megkérlek, elküldöd a Vekerdi cikket nekem, az aplusos címemre? Nem találom a keresöben sajnos. Köszi!!

a.
angi
 
 


Agi: merre csevegtek az Ircen? En is irceltem valamikor, onnan van a pasim isKép

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly,

én mondjuk több szobában is, de Krisztivel az ircneten (irc.extra.hu:6667) és ott a decoupage szobában szoktunk dumcsizni, de ha van kedvetek csinálhatunk egy soteIInőis szobát isKép
A nickem mostanában ugyanez, de előfordulok még gicusként isKép

Angi,
én is probálgattam , és pont igy jártam, csak azzal a különbséggel hogy még nem ragasztottam bele, csak beleprobáltam amikor apája szólt, hogy nem lesz az igy jó az akasztó miattKépKép
Hajrá, tuti sikerülni fog és szép leszKép minden kezdet nehéz szokták mondaniKép

A Vekerdy cikke meg itt található.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Gyórsan írok nehogy fizetnem kelljenKépKépKép
Gratulálok Dani nyeréséhez!!!!!!!
Mi nem nagyon beszélünk mikor kell ezt igazán elkezdeni?
szavai: Apa, ez, meg a mamamam- de ez autót jelentKépKép nem csodálom mert a mamájai nem foglalkoznak vele ..
Mikor kell megijednem??Kép
17 hónaposak vagyunk ..
Igen ebben a hónapban vizsgázgatom 20 án meg 28 án ...
Mit tudok már? szerintem semmitKép
Tudtok valami jó kajcsireceptet húsvétra?
Egyszerűt, gyorsat és fincsit??KépKép
picus
 
 


PicusKép
tessék egy receptKép


Kenyérben sült sonka




Vendégeit meglepheti egy ízletes étellel, melynek elkészítése nem is igényel különösebb ráfordítást. Húsvét idején kiemelt figyelmet szentelhetünk a receptnek.

Hozzávalók:
1 kg főtt sonka
0,5 kg liszt
1 evőkanál olaj
2 dkg élesztő
1 mokkáskanál só
2 kávéskanál cukor
1 dl tej
2 dl víz

Elkészítés:
Egy edényben langyosítsa meg a tejet, majd adja hozzá az élesztőt és a cukrot. Felfutást követően keverje bele a lisztet, az olajjal és a sóval. Ezután a massza 40-45 percig kell keljen, meleg helyen.

Főzze meg a sonkát és szikkadás után csomagolja az elkészített tésztába. Ennek még további 20 pecig kell majd kelnie.

Mielőtt a forró sütőbe helyezi, a tetejét lyukassza meg, hogy a sonkából párolgó gőznek legyen hol távoznia. Pirosra sütve, hidegen szeletelve tálalja.

A sonka tetszés szerint helyettesíthető lapockával, tarjával, csülökkel.



Jó étvágyatKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek: itthonról írok!!!!!!! KépKép Ami háromszoros boldogság: 1. végre betegszabin vagyok, 2. az új, gyönyörűséges lakásunkban (ami még tele van dobozokkal, meg kupival), 3. van interenetünk!!!!!!!!! Kábé 2 perce mentek el a UPC-től.Kép Tök jó! Most újra bekapcsolódhatok! Kép

Remélem, mindenki szuperül van. Még nem volt időm visszaolvasni, de megteszem, ami tőlem telik.

Én jól vagyok, és vannak Pocakádámról új fotók, már csak be kellene őket szkennelni, és küldöm nektek. Egyébként gyönyörűséges! Sokat mocorog, kivéve, ha nagyon esik, vagy dokihoz megyek, mert akkor feltűnő csöndben van. V. doki szerint is minden rendben, csak egy kicsit keménynek találta a pocim.

Na jó, egyelőre ennyi. Megyek, mindenkinek levlet küldeni a nagy eseményről! Kép (internet)

Addig is puszi nektek!

shine
shine
 
 


Shine!

Háromszoros gratula!!!!!!!Új lakás, végre nem meló, internet. Mostmár nincs kifogás a hiányzásraKépKép
Várjuk Pocakádám újabb fotoit is ámKépKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


ÁgiKép KösziKép

Pocakádám új fotói a fotóalbumban vannak. Még raknék fel egy-két képet,de itthon nincs szkennerünk. Talán pénteken megoldom.

puszi, shine 31+2
shine
 
 


Sziasztok!
Shine!
De jó, hogy újra itt vagy!
Ági!
Gratulálok az első helyhez!
Angi!
Hát.... előfordult ilyesmi velem is. Majd legközelebb jobban figyelsz... és jobban el is rontod KépKépKép (de undok voltam, de én is így járok, ha valamit nagyon akarok, tuti biztos, hogy elrontom).
Terika!
Nagyon ügyi! Figyeld meg egyre gyorsabban nőnek és egyre többet és többet csinál egyszerre. Majd nem győzöd kapkodni a fejed KépKépKép. Mi meg egyre jobban öregszünk KépKépKép.
Jön valaki mIRC-re? Ági nagyon jól el tud navigálni mindenkit.
Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok!

Ági!
Nekünk a délután jobb lenne ( feltéve, hogy aznap Bobó alszik egy nagyot délben Kép ).
Gratula Daninak! Kép
Nagyon- nagyon finom a kenyérben sütött sonka! Kép
Gyerekkoromban az egyik nagynéném sütött mindig ilyet- kemencében. Isteni volt!

Picus!
Szerintem semmi okod az aggodalomra - már ami a beszédet illeti (de, gondolom a vizsgát illetően sem Kép ). Bobó is csak kb. 2 hónapja próbál értelmes szavakat mondani, és ugye az is vagy sikerül vagy nem.

Shine!
Gratula az új lakáshoz! Kép Azért, csak óvatosan a pakolással!

Ma elmentünk vásárolni Bobóval. A bevásárlókocsiba ültettem bele, mivel a gyerekeknek kitalált ülőkében egyszerűen nem akart megmaradni. Ennek a követkeő eredménye lett:
- kibontotta a neki szánt kisautónak a csomagolását, hiszen így már tudta tologatni Kép
- kilyukasztotta a sajtos tábla zacsiját és vígan falatozott belőle Kép
- mivel a gyümölcslé doboza érdekesebb volt, mint a vizes flakonunk, így azt kirágta és úgy ivott belőle Kép Kép
Eközben én vásárolgattam, és örültem, hogy milyen jól bírja. Aztán meglepődtem...

Terika
terika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?