Új privát üzeneted érkezett!

:D

hofeherke
 
 


Bikfy: Szerintem jól fogod magad érezni. Mindenesetre jobban, mint én, akinek a kicsi párja megint egyetemen van, és csak holnap jön haza. Rám csak a hűtő meg fürdőszoba takarítás vár... :D

hofeherke
 
 


Nézd már, laptető!!! :lol: :shock: :lol: :shock:

Ma bőgtem egyet a férjem nagyijánál. Azt mondta, nagyon sokat imádkozik értem Szűz Máriához, és mindig azt súgja neki valami, hogy kisfiam fog születni. Én meghajolok akkor az akaratuk előtt. Tőlem mehet a dolog. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Mennyi ideje is szeded a Met-et? És régen milyen eredményeid voltak?

KépKépKép
bikfy
 
 


Kivánom, hogy igaza legyen!

hofeherke
 
 


Bikfi: 5 hónapja szedem, de az utolsó hónap szerintem nem játszott, és kb ilyen értékeim voltak korábban is, csak az inzulin értékem volt fele ennyi.

hofeherke
 
 


Hol nézték az inzulinodat? Mert amikor megkérdeztem az itteni kórházat, hogy csinálják-e, csak néztek rám, mint egy jetire.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nyíregyen a központi laborban. Itt minden van, vagy ha nincs, akkor továbbküldik. Prodia lánchoz tartozó labor.

hofeherke
 
 


De jó akkor Neked! Én itt Baján kb. 3 hete várok a vérvételem eredményére. Mindig kitalálnak valamit. Most ezért nincs, most azért, most már attól tartok, hogy elhagyták, csak nem merik megmondani.
Mondjuk ha ez így lesz, akkor itthagyom őket a sunyiba. Hiába jó a dokim, akkor lelépek. A múltkor pl. elhagyták a rákszűrésem eredményét. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Képzeld, én egyfolytában éhes vagyok. Ha leküldenék egy fél tehenet, akkor is korogna a gyomrom. Szörnyű... :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Legalább hízol egy kicsit :) Egyébként mióta meforálozok én is éhesebb vagyok :)

hofeherke
 
 


Marám, az a baj, hogy egy deka se jön rám. Pedig eszek. 170 cm és 45 kg. Csak a bőröm, meg a csontom. De a hasam kockásodik... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szerintem nekünk valami más anyagcsere zavarunk is van.... Vagy a tanítás tús stresszes :lol:

hofeherke
 
 


Vagy csak egyszerűen ilyen szerencsés fajták vagyunk. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na mondjuk a tanítás se kutya...... :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mennem kell. Szoríts, hogy túléljem. Puszi, puszi... Nem akarom!!!!!!!!!!!!! :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Túl fogod élni :lol: Szia!

hofeherke
 
 


Bárcsak én lennék ilyen szerencsés alkat, mint ti. Még nem is eszek, csak rá gondolok és máris felszaladt 2 kiló minimum. :)



vicky79
 
 


Sziasztok!

Vius,
én sajnos törtem már fel olyan tojást is, amiben már fejlődött a kiscsibe. Nagyon pici volt, de kivehető. Utána hónapokig nem csináltam olyat, amibe tojást kell tenni...

Mara, Bikfy,
héát ez tök jó! Akkor szülés után feláldozom magam és elmegyek tanítani. Pár hónap alatt tuti bombázó leszek :lol:

i.kata
 
 


Mara,
hát ez tényleg nem a legjobb lelet, az egy dolog, hogy a PCO-ra utal teljesen, de a TSH-dat se hagyd, hogy figyelmen kívül hagyják. Igaz 4 a felső határérték, de nekem azt mondták, hogy babásodni akkor lehet, ha az érték az alsó határon van, az se baj, ha nulla. Nekem 1,3-nál sikerült, aztán már jól fel is ment 2,6-ig, úgyhogy már ezerrel emelik a gyógyszeremet.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Ditus!

Mennek a tapasztó hullámok!!!!

Marám!
Puszi neked!

Moncsim!
Hogy sikerült a bevásárlás?
20150601134430
 
 


Viki mami,

kutyafuttában vásároltunk mert elment az idő, és siettem vissza anyuékhoz, persze a kisfiam édesdeden aludt, de ht az anyai szív már csak ilyen aggódós :wink: :lol:
Egy óra múlva megyünk anyuékhoz mert apukám ma tartja a névnapját. Lesz halászlé és somlói. Már nagyon várom.
Danika ma egész nap nagyon nyűgöd, biztos ez a hülye idő teszi, A hasa nem lehet, mert a pelusban nem találtam semmi rendkívülit.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


A másikban már gratuláltam Lackó fickó felállásához. Esetleg sikerült fotón megörökíteni a pillanatot? A párod is látta a nagy eseményt?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Köszi!
Igazából miatta állt fel, mert ő volt a motivációs tényező. Kép még nem készült, de ma is bemutatta az új tudományt, amikor anyósék itt voltak délelőtt.
20150601134430
 
 


Gratula Lackónak!



vicky79
 
 


Lackó,ügyi vagy! :D :D :D
Fura,hogy nincs Dita,de ő csak pihizzen!
Szép vasárnapot Nektek!

Kép
f.ancsi
 
 


Gratulálok a fiúknak a mutatványokhoz :lol:

Egész nap nem voltam netközelben, ünnepeltük a keresztanyám 50. szülinapját. És bűnöztem is, ettem méteres kalácsot :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Csajszikáim! Mi ez a nagy forgalom????:shock: :lol:

Én ma Anyukáméknál voltam. És mivel csak így tudtam megoldani ott sütöttem az uramnak sajtos rolót... Aztán mentem érte az állomásra. Azt mondta jobb mint a bolti ;) Így most örül a szívem....

hofeherke
 
 


Linácska: Egészségedre!!!!

Viki: Gratulálok én is! Úgy látszik Lackó tudja, hogy mikor kell mutatványozni.... A nagyszülök biztos nagyon örültek neki :)

hofeherke
 
 


Sziasztok!
Lackó Gratula!!Csak gyors bekukk mert este megint megyünk táncoltatni és Kell készülni.Remélem minden jól van !!!!
Mentem is mert mert fél 10kor indulás van
Szép estét mindenkinek!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Viki,
hűűű, Lackó aztán nem tétovázott :lol: Gratulálok az új tudományhoz!
Amúgy már elég korá sikerült neki, nem?

i.kata
 
 


Sziasztok!

Figyeljétek a vonalzómat! :lol:

hofeherke
 
 


hofeherke: Csak nem megjött? Hány napos volt az előző ciklus?



vicky79
 
 


Halihó!
Lackó boldog nőnapot kíván minden Topikos Csajosnak!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2009.03.08 10:35-kor.
20150601134430
 
 


linacska: Szakmai kérdésem lenne. Stand-by üzemmódban nem vesz fel a berendezés? Csak mert tegnap beprogramoztam a Las Vegast és nem vette fel, de kikapcsoltuk véletlenül a tv fölöttit (a távirányítóval, szóval áram alatt volt). Mit csinálhattam rosszul? Ma az ikres műsort szeretném felvenni és szomorú lennék, ha nem sikerülne.



vicky79
 
 


Köszönöm Lackónak, olyan édes hogy gondolt ránk :)



vicky79
 
 


Vicky: 53 napos volt. Előtte meg 32. Most ilyen 32 napos ciklusra hajtok... ;)

hofeherke
 
 


SZASZTOK

mi ez a pangas?
én má naon unom a fekvest egyre többet kelek fel, mert a hatam már tropara ment.

éjszaka nem sokat tudok aludni emiatt.... sehogy sem jó már a fekves. hasra nem merek fordulbi, nem tom szabad-e. pedig úgy jót tudnék aludni.

ami még bosszantó h. 2 éjszaka orkán erejű szél van, sipol, rángat mindent, ma is mar 3 tol fent voltunk.

amugy minden ok nehezen telnek a napok. anyukám holnap jön meglatogatni, meg persze főzni.

VIKI, BONI
Nagyon ügyesek a fiukák.
külön köszönet Lackónak hogy gondolt a högyekre a mai napon :wink:

mindenkinek pusz
legyetek rosszak :)

dita75
 
 


Sziasztok,

Viki mami,

köszönjük Lackónak a köszöntést. :wink: De aranyos, hogy a nagyszülőknek is bemutatta a tudományát :lol:

Dita,

elhiszem, hogy lassan megy az idő... Nekem is így volt. Örülök, hogy jelentkeztél, remélem mihamarabb eláll a szél és visszatér a nyugalom hozzátok.
Párodnak boldog névnapot!
Anyud nagyon aranyos, hogy meglátogat :wink:

Mara,

drukk, hogy megint 32 napos ciklusod legyen :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicky,
hát elvileg stand by-ban nem vesz fel. Akkor csak áram alatt van, de amúgy nem működik, nem éri el a memóriáját, hogy tudja, neki most csinálni kell valamit.
Ha az eddig felvett műsoraitok megvannak, akkor csak ez volt a gond. Nekünk volt egy pár hete, hogy az összes felvett műsorunk elveszett, na azt szoftveresen kellett gyógyítani, és nem is jöttek vissza, de az szerintem más.

Dita,
én nem voltam lombikos végül, de szerintem nem azon fog múlni, hogy néha felkelsz, hasra meg szerintem nyugodtan feküdj. Én még most is néha arra ébredek, hogy félig hason vagyok, aztán ezerrel kérem az elnézést Pöttytől :lol:

Lackó, köszönjük a köszöntést :lol:

Mara,
csak rendeződik az a ciklus!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Ti aztán írtok bőven csajszikák, azt se tudom, hol kezdjem :)

Lackó bébi :)

Köszi a nőnapi köszöntést! Gratulálok az új tudományodhoz :) Nem semmi ám, nagyon ügyes vagy!

Dita!

Millió drukkot küldök! És szerintem egész nyugodtan aludj hason, mert utána a nagy pocidtól sokáig nem fogsz tudni :wink: Utána meg a ciciktől nem :twisted: :twisted: :twisted:

Az újonnan csatlakozottaknak (akik taán nem is olyan úja, csak én voltam erre régen...:oops: :roll: :wink: :wink: :wink: ) nagy ölelés és üdvözlet!

Kutyafuttában ennyi, igyekszem ám visszakapcsolódni! Most végre leköltöztettük a számítógépet a földszintre, így reményeim szerint több lehetőségem lesz benézni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


linacska: Köszi a választ, ez lett volna az első felvétel, mert még csak pénteken kötötték. Egyébként nagyon szeretem, olyan routert kaptam, amivel még a laptopos netem is megy. Erre nem is számítottam. Eszembe jutottál valamelyik nap. Találtam egy csomó gyerekekkel végezhető foglalkozásos könyvet. Ha már megy az oldalam, akkor feltöltöm őket és küldök neked linket hozzájuk. Remélem tudsz majd belőle hasznosítani dolgokat. Van gyöngyfűzés, csomózás és van egy csomó nagyon aranyos kifestőm.

évi: Puszillak és mennek a puszik a gyerekeknek is. Olyan jó, hogy jössz néha. Képeket is kérünk, mert az beindítja az anyai érzéseket és állítólag ez jót tesz a beágyazódásnál. Nekem szerdán inszem (eddig így néz ki). Remélem hamarosan követhetlek a babázásban. És persze a töbiiek is nagyon igyekszenek.



vicky79
 
 


Évi,
ma van Dóri szülinapja, vagy csak vonalzót nem cseréltél neki??? Ha ma van, akkor sok boldog szülinapot kívánok neki!

Vicky,
küldjed a linkeket. Amúgy az augusztusi babás topicban van egy lány, akinek valami ilyesmi a foglalkozása, és ő javasolt két dolgot, és azóta állítólag a lányom nem eszi le magát az oviban, és most már ollóval is jól vág. Lehet, hogy nincs is nagy baj, csak bizonyos mozdulatok rosszul rögzültek, nekem meg fel sem tűnt, hogy az úgy nem is jó.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Vicky!

Drukk az inszemhez! Ha tényleg kedvez a beágyazódásnak, akkor mindenképp teszek képeket :)

Linácska!

Február 28-án volt 3 éves a pipikém, csak még nem volt időm vonalzót javítani. Na, majd minnyá' :) Tudjátok már a pici nemét?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
még nem tudjuk. Majd 18-án megyünk UH-ra, remélem akkor kiderül. Már olyan kíváncsi vagyok. De mindenek előtt remélem minden ok vele, mindene szépen fejlődik, úgy, ahogy azt kell. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Alvós képeket hoztam, és egy Dórisat :)

Kép

Ádám:

Kép

Esztipeszti :)

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


linacska: Most töltök fel egy pár dolgot és akkor felteszem ide.

évi: Köszönöm a babaragacsos képeket előre is. :) És boldog szülinapot Dórinak így utólag is.



vicky79
 
 


Vicky, Linácska, köszi :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Évi77 2009.03.08 16:36-kor.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nagyon édesek :D Ilyenkor nagyon jó babának látszanak.



vicky79
 
 


Milyen az új ház? Belaktátok már?



vicky79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: