Új privát üzeneted érkezett!

nicikének igaza van!
Ha a nyílt fórumra írtuk volna meg, akkor ugyanugy mindenki tudná, hogy hol vagyunk!

d.dodó
 
 


Nicike!

Már tényleg nem akartam többet írni, de...
Azért már 1,5 éve megy ez a topik, nyilván személyesen senkit nem ismerek, de szerintem mindenkiben kialakult egymásról egy kép, és ne mondd h nálad ez nem így működik. Tehát a bennem kalakult kép alapján, akkor mikor még csak zugolvastam...
Term. téged sem egy véleményed alapján ítéllek meg ahogyan őt sem...

Szerintem azt meg hogy kinek mihez van joga azt inkább hagyjuk...
Vendég
 


Dodó!
Senki nem azt mondta, h az új fórum elérhetőségét kell megadni.
Vendég
 

 
 

Nelli drágám! Te milyen néven csatlakoztál hozzánk, mert elkerülted a figyelmemet! Pedig veled mindig nagyon szívesen beszélgetek akár priviben akár iwiw-en. Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 



Bocsi Titi, de nem értem hsz-at?!
Vendég
 


Mi soha nem "beszéltünk" sem iwiwen sem piviben tudtommal, kubu vagyok...
Vendég
 


szly!
szerintem jó lett a hajad. rám bence szerencsére nem nézett igy, vagyis nézett, de legalább nem sirt :D kb ilyen drasztikus hossz-váltás volt nálam is :D
remélem jázmin hamar megbarátkozik az uj helyzettel.

orsóanya, kittina!
bence minden műszaki cuccosért oda van :shock: apja fia....
még a notebook egeret imádja nagyon. reggelente meg soxor a távirányítóval hajlandó csak nyugton maradni még 10-15 percre.

brúnó anyukája!
bence nem igazán hajlandó vagyis ő hajlandó lenne, csak nem hagyom babanetezni :D mert abból csak gubanc van. a multkor tökre elállította a billentyűzetemet.
de pl ha róla szerkesztem a képeket akkor elvan az ölembe :D nézi mit csinálok.

kike!
gyerkőcöknek jobbulást. remélem már nem tart sokáig. szörnyű hogy ennyire elhúzódik, de viszont "érthető". hisz mindig ujrafertőzik egymást :(

tita!
ideje lenne már lementenem a fekvő smile-t.... ;)

bondi!
köszi, megmodom hogy várja.

nelli!
csináld vissza a vonalzót ;)

linda,andi!
titeket is észrevettelek és el is olvastam... de hogy nektek is irjak... lányok hogy vannak?

zsuzsa!
voltam lent. a zoli volt "csak" otthon. a tomó aludt, ugyhogy a miénk volt az egész kégli :D :D :D
siettem, nehogy rajtakapj hogy ott jártam :D :D :D
megnézhetem ma az uj frizkód???

Kép

Kép
timi1982
 
 


Azt hiszem, nagyon elszabadultak az indulatok. Nem áll szándékomban senkivel sem vitázni! Mert ez az egész nem erről szól!
Vendég
 


:roll:

Kép
Kép
kopee
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 17:18-kor.
Vendég
 


Titi, látom neked is le kell higgadnod kicsit!

Köszönöm jól esett! Azt hiszem nekem ennyi csalódás bőven elég, maradok inkább a személyes ismerkedésnél...

Timi! minden tiszteletem a Tiéd!
Vendég
 


zsuzsa!
Fodrásznál voltál? kérünk majd képet!!!

d.dodó
 
 


Titi! Nagyon gúnyos voltál ugye tudod! ? Főleg h nem is bántottalak téged! Szerintem szállj magadba! És v olvasd figyelmesen h mit ír a másik, ha lehet indulatok nélkül, v inkább hagyd figyelmen kívül, ahogy mint látom eddig is tetted!
És őszintén remélem, h itt mindenkiből csak az indulat beszél!

Patr! Ha akartatok volna elérhettettek volna, de mindegy mint írtam ökrös szekérrel sem ezek után!
Vendég
 


ritka pillanatok egyike (nagyjából igy ül heti 1 alkalommal):
Kép

most komoly hogy ezzel kell játszanom, amig nálad olyan szuper masina lehet???!!! :
Kép

Kép

ennyit a játékról, már megint elindult a tank:
Kép

általában igy járok ha fényképezni szeretném:
Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


kopee nem is tudom ki lehetsz :D :D :D :D de jól megmondtad!

Timi köszike nálunk minden ok! Bencus tünemény! felálni még nem próbálkozik? nálunk most az a sláger! :D

Kép
linda24
 
 


Maverick!

Még ha nem is írod, hogy te voltál, eléggé felismerhető a stílus. Szóval gratulálok! A kultúra legyen veled!!! :D

Fannus
Vendég
 


linda!
bence már mindenhol feláll nagyon régóta. már sétál is az ágy mentén ha jó napja van.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Hát lányok... nem semmi. Én nem akartam indulatokat szítani, én (utólag is elolvasva) nem írtam annyira durvát.
De hát némelyik vád, bántó megjegyzés, amit írtatok... hú...

"Kedves ujonan csatlakozo eloskodok,mert igy hivnak titeket. Most pont annak a veret szivjatok aki eddig eletet adott nektek???? " Például.
Nekem anyukám és apukám adott életet és a legtöbb tapasztalatot az életből merítem. Három gyermekem van, azért a topik heti1-2 olvasása nélkül is el tudtam látni őket. Jó volt olvasni hasonló korú gyerekekről és szüleikről, ennyi!

Így utólag a támadások után jól gondolom, hogy nem olyan nagy baj, hogy nem tartoztam ide, bár zárójelben jegyzem meg, soha nem is akartam. Olvasni jó volt titeket, tényleg!

És most nem kell megint regényeket a fejemhez vágni, mert most már zugolvasni sem akarok és nem is fogok.

Nem bántani akartam senkit és indulatot kelteni, lehet, hogy nem kellett volna a véleményem elmondani. De biztos Ti is voltatok már úgy, hogy egyszerűen el akarsz valamit mondani.

Különben az most már egyértelműbb, hogy a rokonok miatt nem akartatok nyilvánosságot, ez érthető is, csak lehet, hogy a váltás módja nem volt szerencsés, de ez a Ti dolgotok. Megértettem. Szólásszabadság törölve.

Mindannyiótoknak, még az élősködőnek nevező fórumosnak is minden jót kívánok, jó egészséget a gyermekeiteknek!

Sziasztok

Szilvia

UI: nem kérek válaszokat, többet nem jövök :)

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Timi!
Nagyon édes Bence a képeken! Sokat nőtt már! :wink:
20150601134430
 
 


Timi: nagyon édes Bence!!!

Örülök, hogy vége ennek a mai felfordulásnak!!!!

Kopee: nagyon nagy gratula a meglepi bébidhez! :lol: :P :lol: :lol: :lol:

Timi: csak annyit mondj, hogy megkaptad e a privimet!!! Köszi!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Jó éjt MINDENKINEK!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Jó éjt minden babának és mamának! :)

Kép
linda24
 
 


Két mondat a ma megnyilatkozott mocsokolódó zugolvasóknak (mert biztos vagyok abban, hogy benéznek még):

1. Hál'Istennek odaát vannak náluk fontosabb témák is, ezért is költözött ez a különleges kis csapat.

2. Tulajdonképp hálás lehetek a hozzászólásaikért, mert most már tudom, hogyan zárjam le magamban a költözés-témát, vagyis most már egyértelmű lett számomra, hogy az igazság odaát van :wink:

Ezennel a negatív hullámokat lesöpörtem magamról!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bondi 2009.03.06 23:21-kor.

Kép
Kép
bondi
 
 


Timi, Zsuzska, Brúnómami, Kriszta - remélem, senkit nem hagytam ki -:
ugye, igennel válaszoltok? Ugye, jöttök? Nagyon-nagyon örülnék neki!!!

Kép
Kép
bondi
 
 


Ezek szerint mégis volt értelme :wink:
mosolyj
 
 


Sziasztok lányok!
Egy újabb zugolvasó! De nagyon durva fajta! :lol:
Én szerencsére ismerek 1-2 embert a másik topicból,és nagyon sajnálom,hogy Titi már nem ír oda,de teljes mértékben megértem,hogy 2 törpi és egy pocakaló (kispuncis :wink: ) mellett nincs ideje mindenhová írni,többek között ezért is volt jó itt olvasni róla!Külön örülök,hogy Levi alvási gondjai megoldódtak!!! :)

Lassan egy éve napi szinten olvastalak titeket,néha veltek együtt sírtam,máskor hatalmasakat röhögtem a hsz-eken! Kijelenthetem,hogy a tavalyi nyár legrosszabb döntése volt,hogy nem csatlakoztam hozzátok,pedig minden nap akartam,csak féltem,hogy 2 pici mellett nem tudnám tartani a tempót!mivel nappal nem is tudtam,így napi rendszerességgel este 11-kor olvastam vissza a napi terméseteke,volt,hogy 8 oldalt!

Csak azt akartam leíni,hogy bár megértem a döntéseteket,nagyon-nagyon sajnálom,hogy nem fogom tudni követni az eseméyneket!!! :cry:

Remélem Titi azért néha benézel hozzánk! Neked kellemes babavárást, a többieknek minden jót,egészséges,szép éveket a picikkel!

Eliotra külön gondolok minden nap! :)

Aért Sy-t majd faggatom rólatok :lol:

Nem tudom ezt a hsz-t egyáltalán elolvassa-e még valaki,vagy ír-e ide valaki,de nem elmondhatom,hogy nem volt elég másfél év,hogy írjak,de mire idekerültem mindenki eltúnt!!! :lol:

puszi mindenkinek!
Üdv,Patrícia

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na,még egy hsz és tényleg nem jártatom tovább! :oops:

Tudnotok kell,hogy soha nem voltam az a szentimentális vagy ömlengős fajta......de nagyon megszerettem a reggeli kávékat/kakókat (így este 10 után :lol: ) ,azt,ahogy segítettétek egymást akár virtuálisan,akár személyesen! A talikat,amik miatt külön irigyeltelek titeket!
És nem lehet kihagyni azt a rengeteg szebbnél-szebb babafotót!!!!
Ez mind hiányozni fog!!!!

Az egyik szemem sír,sőt bőg,hogy nem tudlak olvasni titeket,a másik meg röhög,hogy legalább olyanok sem tudnak,akik genyók,rosszindulatúak,és esetleg hátsó szándék volt a zugolvasásuk mögött! :?

Fájó szívvel,de elköszönök!!!! remélem az "új" topic nagyon sokáig élni fog,és megmaradtok ugyanilyen jó kis csapatnak!

cupp :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó Reggelt!

Nem kívánom kommentálni az elöző oldalak hozzászólásait sem a zúgolvasokét sem pedig a régi tagokét!
Nagyon szomorú vagyok, hogy tönkre ment a topik!
Úgy érzem, hogy már elvesztette ez az egész topik azt amiért elkezdtem ide írni!
Nem is írok többet csak búcsúzni jöttem!

Nagyon jó volt Veletek és sajnálom, hogy így ért véget!
Mindenkit megnyugtatok, hogy a zárt topikból is törlöm Magam!

Mindenki Nagyon fog hiányozni!
Vigyázzatok Magatokra és a gyerkőcökre!

Végezetül pár emlék Rólunk!
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


jó reggelt!

Babuli ne csináld már!!!
Akkor soha nem látunk már képeket erről a gyönyörűségről?

Kép
csugi
 
 


Jó reggelt!

Babu!

Most, azonnal, de rögtön regisztrálj vissza! Később kereslek!

Patricia!
Ezt csak neked, csak most így ismeretlenül is!
Kép

A morgológó, köpködő zúgolvasóknak Kép és Kép
20150601134430
 
 


Ó,Viki!
Nagyon köszönöm,ez nagyon jól esett!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


BABULI, NE MENJ EL!!!!!!!!

Patrícia, köszönjük!

Kép
Kép
bondi
 
 


Babu! Drága Szabianyu! Ne csináld már!! Légysziii, gyere vissza!! Nem szeretném, ha elmennél!!!

sz.andi
 
 


Patrícia!
Te nagyon kedves vagy! Jobban nem is lehetett volna lezárni ezt az egész vitát!
Köszi szépen!!!!

sz.andi
 
 


patricia83!
Már bocs, de akkor hogy van ez???

[quote]C írta:silla,Sly!
Én nagyon sajnálom,hogy annak idején nem csatlakoztam a másik topichoz is. Zugolvasóként minden nap elolvasom őket is Esténként nagyon ráérek,van hogy akkor olvasom vissza az egésznapi termést!Így "ismerek" ott is mindenkit!


[quote]
írta:
Azt a zárt topicot nem lehet olvasni? Pedig már szinte függő lettem velük is!


[quote]s írta:zly27 írta:
Ja4 A másik topicot csak meghívott tagok olvashatják.


[quote] írta:s nem tudnál meghívni???? Annyira gáz tudom,de minden nap olvastam őket is,mindenkiről mindent tudok,így már ők is hiányoznak!


[quote]S írta:ly!
Megértem! Csak kár,hogy nem tudom követni az eseményeket! Mindenesetre nem volt szép dolog szerintem,elvégre ez egy nyitott topic. Persze nem velem szemben,hanem azokkal a tagokkal szemben,akiknek pár napja még írtak,most meg ki lettek rekesztve...nekik ez biztos rosszul esik!
Vendég
 


Na, innen is elköszönök!

Köszönök itt is mindenkinek mindent!
Jók legyetek Csajok!

ui:
Fannuska!
Szerintem Te,egy otthon ülű,baromira unatkozó anyuka vagy.Valamint magányos...Hogy ilyenekre van időd,és ezeken csámcsogsz.Kívánok hozzá további jó szórakozást!Hajrá!!!!!!!!

nicike
 
 


:roll: :shock:
magdolnam
 
 


Ilyen alapon aki valamelyik topik tagja vagy csak olvasója és itt gondolom ez mindkettő fennállt az itt lévők többségére, az már mind lelkiszegény, unatkozó, magányos ember????
Ugyan már lányok ez akkora hülyeség :lol: :lol: :lol:
mosolyj
 
 


Nicike!

Én egy kétgyerekes anyuka vagyok, boldog házasságban hosszú-hosszú évek óta, még csak nem is unatkozom, két gyerek mellett nem is lehet (sőt egy mellett sem lehet) és nem vagyok egy fórumon sem aktív tag, csak voltam régen, de nem bírtam szuflával. Néhány hozzászólást visszaolvasni pedig nem nagy kunszt, utalok itt az utolsó idézetes hozzászólásomra. Szerintem sokkal több időt vesz igénybe, ha valaki még rendszeresen ír is, akár nem is egy fórumra. Mégsem mondom senkire, hogy unatkozó, magányosan élő kismama, mert nem vagytok azok. Egyszerűen nem bírom az igazságtalanságot, és a kétszínűséget. Nem vagdalkozom összevissza, mert más már nem jut eszembe. És nem mocskolódom (by Bondi), azt megtette más nyomdafestéket nem tűrő stílusban (gondolom már meg is bánta, különben nem törölte volna ki azt az építő jellegű hozzászólását).

És azt sem kell mondani, hogy mi tesszük tönkre a topikot, mert azt bizony ti már megtettétek.
Vendég
 


Zsuzska!
Mosolygós Tomónak nagyon sok Boldog névnapot!
Kép
20150601134430
 
 


Fannuska!

Halál komolyan mondom! Nem szakadnál már le arról, amihez nincs közöd? Egyikünkhöz sincs!
Akik úgy érzik meg lettek bántva, jelzem Te nem tartozol közé, azok mind elmondták a véleményüket!
Nem értem mit lovagolsz még mindig ezen?

Keress magadnak egy másik topicot és olvass, szerezz új ötleteket, de zárd már le magadban légyszíves ezt a témát!
Elmondtad, ismerjük a véleményedet, rohadt szemetek vagyunk, ha úgy akarod(tudom, nem mondtad...) azok vagyunk aminek gondolsz, de zárjuk már le.

Akik érintettek a témában nem nyafognak ennyit!
Szépen kérlek, fejezd be, ennek vége punk-tum.

Ha akarsz a babáidról, magatokról írni akkor rajta, tegyél képeket, beszélgess az itteniekkel, de ne beszélj már erről többet, túl van rágva ez a csont!

Köszi szépen!!

sz.andi
 
 


Zsuzska!

Tomó Úrfinak nagyon boldog névnapot!!!

sz.andi
 
 


Babu! Ne csináld már!

Patr! Szia! :lol:

Fannuska! Te aztán tájékozott vagy itt a Babaneten. Ügyesen tudsz idézgetni is! De semmi új nem volt benne. Patrícia ugyanazt írta le ott is. Sajnálja, de megérti. Ebben nem tudom mi volt a pláne. Esetleg az utolsó idézet utolsó mondata, de ez is így igaz.

Tominak boldog névnapot kívánok!

Kép
szly27
 
 


Patricia: Örülök, hogy most is önmagadat adtad és megmutattad, hogy így is lehet ezt csinálni! Nagyon köszönöm, hogy ismerhetlek téged!!! Nem csalódtam benned most sem.
Sajnos ahogy mondod nincs annyi időm, hogy hozzátok is írja, de időnként azért bekukkantok és ezután is meg fogom tenni!
Köszönöm, hogy a soraiddal nem csak nekem, a többieknek is örömet szereztél!
Még úgyis beszélünk csak ezt ide is le akartam írni!

Zsuzska: Tomókának nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Timi: merre jársz?
Bencus hogy van?
Megkaptad a privit?


Fann...: Mi ezen már túl vagyunk amit az utolsó idézetedben leírtál...
Amúgy Szilvi semmi olyat nem mondott ami kétszínű lett volna, mert mindent megbeszélünk odaát!

Úgy látom nincs jobb dolgod! Ja és hogy érezd mennyire vagytok hibásak az itt kialakult dolgokért egy épp kialakulóban lévő dologba másztatok bele. Még semmi nem volt fix és még mi is csak ismerkedtünk az ott lévő dolgokkal. Ahelyett, hogy kivártátok volna, hogy hogyan is alakulnak a dolgok, még csak tapogatóztunk, hogy mi is legyen igazán és hogyan is csináljuk! Ezt ti jól szétzúztátok, de szerencsére nem értétek el a célotokat, mert nagyon jó csapat maradtunk annak ellenére, hogy 1-2 ember most úgy gondolja kicsit szünetel!

Na én tényleg befejeztem ezt.

Minden ÚJ forumozónak Nagyon szép napokat kívánok!
Azt kívánom még nektek, hogy veletek ilyen sohase forduljon elő, hogy valamit nem úgy csináltok elsőre ahogy azt kell! Ti sohase hibázzatok és ha mégis megesne, ne legyen senki aki egyből megkövez ezért benneteket!
Boldog éveket és jó gyerkőcnevelést Mindannyiótoknak!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok Lányok!

Én, mint ismert zugolvasó és néha illetéktelenül író jelentem, hogy őszintén sajnálom a dolgok ilyentén alakulását.... :cry: A véleményem nem fontos, de nagyon fogtok hiányozni, főleg a sok édes kép a Gyerkőcökről... :(
Az a szerencsém viszont megvan, hogy van nekem egy biztos információs forrásom :wink:, úgyhogy őt majd kifaggatom Rólatok néha. :)

Mindenki nagyon vigyázzon Magára!

Puszi Nektek!

Búcsúzóul:

Kép Marcink és a kacsa (Tesótól kölcsönbe :D )

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!
Először is mindenkinek köszi a kedves szavakat! :D

Kedves Fannuska!
Látom időmilliomos vagy...és van időd emellett a jól pörgő topic mellett a miénket is olvasnod!Mert biztos,hogy olvasod,ha ilyen naprakészen tudod,hogy kitől, mikor és legfőképp it kell idézned!

Sajnos nem tudom miért tartasz kétszínűnek a hsz-ek alapján,én azt hiszem ugyanazokat írtad le idézetnként,amiket én itt! :roll: Talán az utolsó idézet utolsó félmondatába lehetne belekötni,de ez sem tartanám kétszínűségnek,mert erről nem is írtam,de amit leírtam a másik topicban,azt vállalom,és most is úgy gondolom,hogy akik ebből a csapatból nem mehettek a zártba, igenis rosszul érezhetik magukat!De!!!!!!! Szerencsére ez megoldódott! ennek is örülök,szívből! Biztos sokakkal ellentétben,akik szívesen csámcsogtak volna még itt... :evil:

Sly!
kösziiiiiiiiii! :wink:

Ja,Marci nagyon szép kisbaba! :D

jó éjt mindenkinek!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Őszintén sajnálom, hogy a dolgok így alakultak.

Patríciához hasonlóan én is régóta olvastalak titeket, de mire rászántam magam, hogy írjak, mindenki eltűnt. :-)
Kicsi Eliotért is veletek izgultam, Neki és szüleinek a legjobbakat kvánom!

Örülök, hogy így ismeretlenül is egy kicsit megismertelek titeket, és nagyon sok szép babafotót láthattam. Annak is örülök, hogy Brúnó anyukájával sikerült összefutnom.

Marci nagyon szép kisbaba!

Elköszönök tőletek, mindenkinek jó egészséget, és még sok beszélgetést kívánok a másik topicban.

Kriszti
kittina30
 
 


Kittan: SAjnálom, hogy nem csatlakoztál hamarabb!
Neked is minden jót kívánunk!

Patricia: Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Én csak annyit szeretnék ide írni, most hogy már mindnenki ott van a másik fórumon, hogy ha a régiek közül még előkerülne valaki, akkor írjon bátran Titinek!

Kép
Kép
patr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?