Új privát üzeneted érkezett!

A laptetőt passzolom az utánam írónak :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
köszi, továbbadom én is :lol:

Vius,
ha sikerül az inszem, akkor miért mennél vissza dolgozni, főleg, hogy így szeretnek ott. Akkor maradhatsz táppénzen, nem?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


SZiasztok!

RODINA
Mélységesen megdöbbentett amit írtál. Őszintén sajnálom ami történt! :(
Hasonlót már én is átéltem, és bele tudom érezni magam a helyzetedbe.
Biztosan nem lesz könnyű túltenni magad, de majd ha már újra próbálkozhattok tele leszel reménnyel és nem gondolsz már olyan sokat az elvesztett babáidra, mert akkor már azokra a babákra kell koncentrálnod, és ő(k) már veled fognak maradni, mert sokkal óvatosabb leszel. Tudom mit beszélek. Nem mondom, hogy kivertem a fejemből a bébimet, de most már erre két kis életre gondolok akik most bennem vannak, mert az élet megy tovább, és mindenki anya lesz egyszer, csak most még nem a te pillanatod jött el, de hamarosan az is eljön. Nagy ölelést küldök és léleksimit. Vigyázz magadra.

BUMI
Nagyon örülök a jó híreknek!

MONIC
Hát remélem eztán már csak így marad, Pocakfájás huss és marad a felhőtlen boldogság! :)

Én jól vagyok, tegnap enyhén fájt a pocak, lehet épp boxmeccs volt odabent.
Egy biztos, hogy a laptetőt nem kérem!!!!!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 

 
 

Látod Rodina? Én is azt mondtam, amit a Dita.

Dita boxszoljanak csak a Bogyók.

Monic
Tényleg maradjon is el a hasfájás, mert cudar dolog.
Zsuzska valamelyik jutott eszembe, hogy mi lehet velük.

Vius
Tényleg ne dolgozz, ha ilyen a főnök, kismaminak nyugalom kell.

Linácska
Mikor hívod azt az illetőt Lili miatt?

timejka
 
 


TIMEJKA
Te nem kéred a laptetűt lehet hogy neked most jól jön a Kaális konzira! :wink:

Férjed még mindig dédelgeti az ötleteit miszerint külföldre menne dolgozni?

dita75
 
 


Dita
Nekem mindegy a laptető. NEm beszéltünk arról azóta, hogy megy vagy nem.

Bánom is, de előbb gyereket csináljon. PErsze, marhán nem örülnék ha megint kimenne. NAgyon szar egyedül pici babával.

timejka
 
 


Sziasztok!

Ditus!
Hány fagyi babátok lett? A bébikéket hány sejtesen kaptad vissza?
Végül otthon vagy?
Pihenyj sokat!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ja és itt a BABARAGACS!!!!!
++++++++++++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Monic,
Ma már szerencsére hazajön a párom, úgyhogy éjjel biztos jót fogok aludni.
Látod, Danika gyorsan belerázódik az éjjelekbe is. :wink:

Bikfy,
hűűű, nagyon csini leszel :lol:

i.kata
 
 


sziasztok!
A táppénz miatt kell visszamennem mert nincs annyi napom amennyi kell sokat voltam mostanában tpn.amennyit muszály csak annyit fogok melozni majd elmegyek a fő fönökeimhez és kérek másik melot biztosan tudnak adni.
Dita Hogy vagy??Remélem 10 nap múlva mind a ketten boldogok leszünk zebratársként:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Az baj ha inszem után semmit sem érzek?
Múlt hónapban meg fájt a hasam ugy éreztem sikerült de most semmit sem .

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Miért van az ha én feljövök és irok senki sem válaszol eltüntök?
Zavarok?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
én sütit sütök, de nem nagyon akar összejönni. Előbb nem volt itthon sütőpor, félúton mehettem a boltba, aztán magamra borítottam a porcukrot (fekete ruhában voltam), aztán csöngetett a védőnő, a süti meg baromira nem akar megsülni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csak olyan hülyén jön hogy mikor én jövök mindenki eltünik vagy nem ír.
Ma nekem sem akar főlni az ebédem.
Megleptem magam nőnapra egy szép orchideaval.
nyugi nálam már voltam süti sütésnél hogy a teteje szép piros lett a közepe meg tök nyers és dobhattam ki.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Linácska
"Sikerülni fog"! :lol:

Viuska
Nem ér rá mindenki egész nap babanetezni :lol: Nem azért tűnünk mert itt vagy. Világos?

timejka
 
 


mint a vakablak:)na jól van közben én is fözök néha idekukk.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
csak az a baj, hogy nekem ez olyan "kötelező" süti. A keresztanyámnak holnap tartjuk az 50. szülinapját, és mivel a nagymamám kedden jött ki a kórházból, ráadásul hozott magával némi enterovírust is, nem tud sütni, így én megnyertem a méteres kalácsot :lol:

Timejka,
sikerült :lol:
Amúgy este beszéltem a sógornőmmel, és neki is azt mondta az a valaki, aki finommotorikát tanít, hogy majd egy év múlva megnézi, addig felesleges. Gyurmázzon, homokozzon, meg szivacslabdát markolásszon a kezével. Csak úgy halkan megjegyeztem, hogy akkor ezek szerint csak van mit csinálni már 3 évesen is :roll: Na mindegy, az evése szépen alakul, amióta támasztják a könyökét az oviban.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska ügyes vagy te sikerülni fog az biztos !!!!!!Sok sikert hozzá:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
az elrontható rész már kész van, úgyhogy nem lesz itt gond.

Dita,
tesztelned kell, vagy vérvételre mész?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mondom én neked Linácska!!! Kép Gratula

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Szeretnék már ilyent produkálni :) Kép :D

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


SZiasztok,

én ma voltam kozmetikusnál, múlt héten pedig fodrásznál. Nagyon aranyos a párom, még a terhesség alatt megígérte nekem, hogy magamra mindig lesz majd időm, és eddig tatja is magát hozzá, annyira jólesik :lol: :lol:

Vius,

nem te űzöd el az embereket, csak mindig vannak holt időszakok, amikor senki sem ír :wink:

Linácska,

biztos nagyon finom lesz a sütike :wink:

Kata,

én is azt kívánom neked amit te szoktál, hogy nyugodalmas jó éjszakád legyen és jól pihend ki magad. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vius,

én az egész terhesség alatt mindössze csak egyszer hánytam, viszont émelygés volt dögivel az első 12 hétben :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vius,
nem biztos, hogy fogsz hányni. Én két terhesség alatt egyszer hánytam, egy hányós-hasmenéses vírustól :lol:

Jelentem süti kész, hűtőbe betárazva. Egy kis darabot csináltam Lilinek is, mert kérte hét elején, ez lesz a jutalom, ha nem balhézik a fülészeten. Nem is tudom, hogy fogom majd lefogni, ha az ölemben ugrál. 16 kilót már nem könnyű, apát meg hiába kértem, hogy jöjjön, húzta a száját, úgyhogy végül mondtam, hogy inkább maradjon is otthon.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szia Monic!
Tudom nem törvényszerű a hányás de ha hánynék talán tök (azért mondom hogy tök mert tuti fiú lesz ha sikerül) odabent lenne:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Linácska miért mentek fülészetre?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Na nekem is kész a rakott káposzta.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Monic Hogy vagytok?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


képzeljétek a tegnapi itélet idő után tök jó idő lett süt a nap ezerrel és 16 fok van .ezt szeretem ilyenkor vidám vagyok.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


kicsit eltünök elmegyek játszom egyett a kutyimmal az udvaron nem sokára jövök.
addig sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
a tubust ellenőriztetjük. Holnap lesz egy éve, hogy betették, és olyan fél év múlva ki kellett volna esnie, de nagyon tartja magát.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Értem Linácska.lehet nekem is szükségem lesz olyan tubusra.kaptam a nagymamámtól fini friss karalábét most szedte ki a földből az üvegházból..most azt eszem és tök jól esik biztos van benne sok vitamin.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,

köszönjük jól vagyunk, Danika egy angyal. :wink:
Mindjárt szopizunk, aztán elviszem anyuékhoz, mi meg a testvéremmel és a férjem lányával elmegyünk bevásárolni. Már annyira hiányzik, mióta szültem nem nagyon voltam boltban.

Linácska,

tényleg, a hányás hasmenéses vírustól én is hánytam a terhesség 16. hetében.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szívből örülök neki hogy jól vagytok !!!!
Elhiszem hogy hiányzik.mikor engem műtöttek nem igazán mozdulhattam ki és már nekem is hiányzott!!!
Jó shoppingolást!!!:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok csak gyorsan

Ditus nagyon drukkolok kapaszkodáshoz! :lol:
Vendég
 


Rodina egy óriási virtuális ölelést küldök neked! nem tudom mit írni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem és is :)

Rodina: Kép Igazán megrázó ami veled történt!

Dituli: Írtóra szorítok neked!
Kép[/url]

hofeherke
 
 


Bumi: Nektek is gratula!

Nekem meg megjött a vérvételem eredménye:
TSH 3,393 µIU/ml
LH 6,07 mU/ml
FSH 3,54 mU/ml
Oestradiol 1039,00 pmol/L
progeszteron 39,40 nmol/L
testosteron 2,39 nmol/L
inzulin (éhgyomori) 25,4 µU/ml
DHEA-szulfát 7,03 µmol/L

Be kell valljam nem lettem boldog tőle, de ciklus 48. napján miután a metet nem szedtem egy hétig és előtte se tudni mennyi szívódott fel, sok jóra nem számíthattam... Sad

hofeherke
 
 


Szia Boniko és Mara!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Elmegyek pihizni este lehet jövök még ha az uram nem talál ki valamit.
Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Szia!

hofeherke
 
 


Még gyorsan mesélek valamit.
Tegnap ahogy sütöttem és vertem fel a tojást az egyik fehérje tiszta vér volt .(szemes volt)Megrepedt a tüsző benne:)jo hogy nem kiscsibe volt benne:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Na tényleg mentem sziasztok és vigyázzatok magatokra!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Egy ismerősöm azért nem eszik tojást, mert egyszer belegondolt, hogy az petesejt... :)

hofeherke
 
 


Sziasztok!
Megjöttem végre én is. Úgy tűnik, én ettől voltam ilyen rosszul tegnap, hogy előbb marha nagy szél volt, ma meg 21 fok van. Gyerekekkel ki tudtam menni a játszóra.

Véééégre hétvége van!!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nemsokára megyünk egy vacsorára. Az az igazság, hogy nem túl nagy kedvem van hozzá. A férjem barátai, meg a feleségek, de én nem ismerek senkit. Szívem szerint lemondanám.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: Akkor épp itt az ideje, hogy megismerd őket! ;)

hofeherke
 
 


Marám!
Hát ez a véreredmény nem jó, de szerintem nem is annyira tragikus. Az én LH-Fsh arányom 4x-es volt, pedig 1:1 kellene legyen. A tiéd csak alig 2x-es. Szerintem nem olyan nagy gáz. Vagy az enyém a nagyon rossz. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: Nem baj.... itt a tavasz (igaz jövőhéten megint fagyni fog) Hátha felpörög a szervezetünk is, és hipp hopp bebabásodunk ;)

hofeherke
 
 


Marácskám, ne csináld már, abban reménykedtem, hogy küldötök némi vígasztaló szót. Pl.: Jól van Bikfy, ha nem akarsz, ne menj. Erre mit kapok? Menjek csak... Neeeeeeeeeeeeeeeeee

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: