Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Zsuzsi
Orulok,hogy alakul a kissrac Kép A lenyeg,hogy jo kedve van es meg eszik is kicsit Kép A műszopi jo lehetett Kép

Klar, Andi
Edesek a gyerkocok Kép

Magdi
Pottymulas Kép

Kakukk
Ez a darazsas sztori brutalis!Szerencsere nem nagy a valoszinusege,hogy valaha megtortenjen! Kép Ha ilyen gondolataid vannak, tegyetek fel szunyoghalot es akkor nyugodt leszel majd nyaron is ha alszik a gyerkoc.

Lanyok
Tudom,hogy ezer veszely van a gyerkocok kornyezeteben de azt gondolom mindegyikunk megtesz minden lehetsegeset annak erdekeben,hogy ne forduljon elo baleset. Szoval nehogy itt bedepizzetek nekem ezen!!!! Kép Kép Komolyan!
Ma almas-kakukkfuves maj volt az ebed.Jazit reg nem lattam igy beburkolni kajcsit Kép
Koszonom a valaszokat, szerencsere vizet iszik a kiscsaj, igy az mindig van nalunk +pelus is. Kép
Gyonyoru ido van, indulunk kirandulni Kép

Norka
norkini
 
 


Ma nem egyedul foztem....volt segitsegem is Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
Norka
norkini
 
 


Norka,
nagyon helyes a kis kuktaKép Én csak azért nem szeretem, ha velem főznek, mert a kis konyhánkban olyankor gátfutást kell rendeznem minden egyes mozzanatnálKépKépKép
Timi is össze-vissza verte magát, amíg szépen elsajátította a biztonságos járás tudományát, legjobban a lépcsőkkel kűzdött meg. Ne aggódj, elég strapabírók ezek a manókKép

Zsuzsi,
jobbulást a kis betegnekKép Kész horror volt olvasni is a balesetet, no meg a szakszerű ellátástKép Bár a környezetemben már két kisgyerekkel is történt hasonló (gyerekpartvis nyelével szúrta fel egyik kissrác a szájpadlását...brrr), szerintem én se bírok ennyire résen lenniKépKépKép Főleg, hogy a férjemnek hiába magyarázom, hogy pl.a kést sehol ne hagyja elől, mert az asztalról, de még a konyhapultról is leveszik közös erővel a macákKép

Andy,
Márk már nagyon komoly férfiemberKép

Ma voltunk Monoron egy rönk kerti játékos bemutatóparkban, hát leesett az állunk...a kölkök meg megrohamozták a játékokat, hinta, csúszda, mászóka nem maradt próba nélkülKép A végén viszont kaptunk egy árlistát, amitől rögtön menekülőre fogtuk, mivel úgy tűnik, mire összegyűjtenénk a pénzt a csajok által kinézett alkalmatosságra, már rég kinőnékKépKépKép Megsúgom, a legolcsóbb kerti játék 200.000-nél kezdődöttKép

Megyek etetni..

Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Zsuzsi Kép

Kakukk,
én is szedtem Caulophyllumot és nekem is nagyon gyors szülésem volt (talán túl gyors is Kép ) császár után egy évvel!!!

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Most valami baj van már megint a rendszerünkkel, most akkor próba, bocs
Kép
Kép
Kép
Zs.
zsuzso
 
 


OFF
bOCS, MEGINT CSAK PRÓBA.
zS
Kép
Kép
ZS
zsuzso
 
 


Sziasztok,

Jelentem, tuleltuk mindannyian a gyaloglast a Margitszigeten. KépKépKép
Egy eros, hangulatilag felporgetett rajt utan jo tempoval toltuk babakocsijainkat az utvonalon, majd a gyerkocok kozul ketten kifaradtak az eros versenyszellemtol es elaludtak. Mi renduletlenul, nem tul eros, de stramm iramot diktalva teljesitettuk a tavot, es nagyon jo idovel, 22:50-nel teljes holtversenyben leptuk at a celvonalat egy kevesbe megerolteto veghajra utan. KépKépKépKép

Az ido kulonben nagyon jo vol. Nekem az egyik legnagyobb elmeny az volt, hogy a celnal sikerult beazonositanunk a Gombolyut csaladot is. (Vegig elottunk mentek egy lepessel, csak nem tudtuk, hoyg Ok azok Kép). Kép

Toffi ferje, es a mi barataink is fotoztak, de mindket csalad elutazott par napra, ezert meg varnotok kell a "kepes" elmenybeszamolora. Kép

Kangi,
tulelte a lakas Julcsi dorbezolasat? Kép

Norka,
tunderi a segitod a konyhaban! Kép

Zsuzsi,
Miki jol van mar? Sutottel neki kalacsot vegul? Kép

Magdi,
hurra, hurra, mulo baranyhimlo! Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Zsuzsi,
KépKépKép
Az jó azért, hogy mégsincs akkora baj, mint elsőre hitték! Mielőbbi gyógyulást Mikinek!!!

Norka,
főző Jázi Kép!! Mi is így szoktunk főzni! Mail megy majd... De tényleg...

Beki, Márk és Ancsa is gyönyörűek!

Pussz
F.
franyo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: ezt még olvasni is rémes volt!!! Egyébként pont az ilyentől rettegek mostanában, mióta valaki mesélt egy hasonlót filctollal. Ancsi meg mindennel a szájában közlekedik és ugye még esik sokat. És szitu dettó az, hiába mondom el, pakolom el, nagyoktól avagy apjától begyűjti a cuccokat ("de én kivettem a tollbetétet abból a tollból, azzal már játszhat")


Azt hiszem, meg kell tenni, amit alapból lehet, de nem lehet végig parázva élni. Bármikor történhet olyan dolog, amit nem tudunk kivédeni, ez persze rémes érzés, de nem élhetjük igy le az életünket.

Ancsi ma bicajozottKép, mindjárt 16-oson kezd tanulniKép ime:
Kép
Kép

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Na, ha már belejöttem, kaptok mégKép

A múltkor Réka Danijáról volt egy kantárosnadrágos kép, amiről eszembe jutott, hogy Ancsiról is van egy:
Kép
Ez pedig Gergő, 1,5 évesen, ugyanabban a farmerben:
Kép

És hogy kire hasonlit vajon ez a lány.
Ancsi most és Bálint kb 15 hósan:

KépKép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Még nem is nagyon láttunk képeket. Aranyosak a gyerkőceid. A hasonlóság pedig látványos!KépKépKép

Na,ne maradjatok margitszigeti képek nélkül.Kép

Ide feltettem néhány képet, de aztán leszedtem, inkább a tárra töltöm fel, nem tudom, mit szólnának a lányok.
Beu
beu
 
 


Sziasztok!
Ildi
Nagyon jok a kepek. Nem semmi,hogy hasonlitanak!!! Kép

Gomboc
Nem tudom megkaptad-e? Irtam mailt jo par napja.Megint nem nyaggatas, csak par mailem nem erkezett meg a cimzethez...
Franyo
Mail jott WOW, micsoda tempooooo! Kép

Lanyok
Jazi az utobbi napokban (2 napban) hol lazas, hol nem :0/ Nem magas 38 fokra megy fol, vidam meg minden. Gondolom a foga, de nem erzem duzzadtnak az inyet sehol. Asszem holnap elviszem dokihoz...meg kicsit kohog is. Most fogunk bejelentkezni az uj dokihoz.Kivancsi leszek milyen...
Koszonom a kukta dicsereteket Kép
Jo ejt
Norka
norkini
 
 


Beu
Meglestem a kepeket. Naggyon jok! Julcsi neha kicsit piros szemu Kép Edesek! Kép
Norka
norkini
 
 


Norka,
milyen kepeket neztel? Nem is volt ott a Julcsi....Kép
Mindjart visszanezem a levelezesemet, lehet, hoyg csak elfelejtettem valaszolni. KépKépKép Mostanaban olyan szetszort vagyok. Kép

Ildi,
micsoda hasonlosag! Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Nya csóókcsajok Kép

Asszem ha én ma mentem volna gyalogolni veletek, akkor a Vivicitta feliratú póló helyett a Viva Potty címűre pályáztam volna jó esélyekkel KépKép
Kedvem mindezek ellenére egész jó, ma Apának volt egy óriási kitalációja : kellemest a hasznossal - dumáltunk a Kukac majdani szülinapi tortájáról, én meg hajtogattam, hogy egy éves szülinapján pedig még bőven a szájába akarom tömni majd a cicit - erre Kopi 5lete : legjobb torta : cicibimbó köré szép tejszínhabkoszorút kell fújni, és középre beleállítani egy szem gyertyát. Ma egész nap ezen röhögtem. A gond csak ott kezdődne, hogy a vendégeket hogyan kínálnánk meg belőle ? Kép

Egyébként minden mai gyaloghősnek gratuláim. Yól tettétek, yó idő volt ma egy kellemes sétához Kép

PIldi,
Fotók KépKépKép

Norka,
Lehet, hogy fantáziátlan vagyok, de ebből a képsorból csak a menü nem derült ki számomra... Kép KépKépKép
Különben a kiskuktád tündibündi Kép

Zsuzsi,
Mikiszopi KépKépKépKép Örülök, hogy jobban van a kiskramp Kép

Na egyet körbekukkerolok, majd jövök még, ha tudok Kép

Pussz :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok,

meglestem a sétálós képeket, szupikKép.

PIldi,
végre látjuk összes utódaidatKép. Igen szépekKép!

Képzeljétek, ma teljesen ledöbbentett az én Malackám.(igaz, ez nem ritkaságKép)
Az történt vala, hogy Macus épp az egyik babáját szoptatta (többgyermekes anyaKép), és Malac is beszállt az utódgondozásba. Láttam, hogy ringat egy bébit, és mikor közelebb mentem, hallottam is, mit énekel. Azt a dalocskát, amivel én altattam Őt pici korában! Pár sor ugyan az egész, de majdnem dobtam egy hátast, mikor meghallottam. Egész este azon agyaltam, hogy mikor hallhatta utoljára, és arra jutottam, hogy legutoljára kb. egy-másfél évesen, később már az Öregnénét meséltem neki, mert a dalocskát túl dedósnak találtam. Macusnak mást szoktam zengeni, meg aztán akkor Malac soha nincs a közelben. Kész vagyok a gyerekemtőlKép.
Végkövetkeztetésként levonható, hogy egy igazi rosszalvó még nyugdíjas korában is emlékszik arra a nótára, amivel az anyja rojtosra énekelte a szájátKép.

Meg a herripottertől is kész vagyok, megyek is szuszókálniKép.

puszka mindenkinek

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Jo reggelt! Kép

Gomboc
Tudom,hogy nem volt Julcsi, de a gyaloglos kepek elott van egy Lorinc-Julcsi kepsorozat.Arra gondoltam Kép

Klar
Torta Kép Kép
Latod nem figyeltel!Irtam,hogy kakukkfuves maj+fahejas alma volt a menu ;0)

Zulu
Ez dobbenet, komolyan! Kép Ilyen memoriam lenne, mehetnek ujra szigorlatozni pedagbol! Kép

Lanyok
Csak du. rendel a doki, Jazi pedig rendesen kohog Kép Van itthon Acc200-as.Adhatok neki egy fel zacsival? Vagy inkabb ne?
Norka
norkini
 
 


Most olvasom: 2 eves kor alatt nem szabad alkalmazni Kép .
norkini
 
 


Sziasztok!


Remélem jól vagytok!

Mi nem nagyon akarunk meggyógyulni, én is náthás vagyok, Dorka is csünyán köhög még mindig, és a szeme egész nap zöld trutyis volt, kamillával törölgettem neki, így ma megyünk ismét a dokihoz, nem tudom mi lehet, mert szegény volt mikor a homloka is csupa takony volt, ilyen alapon a szemébe is belekenghette, és jó egy adag baci került bele...

Nincs valami tippetek, milyen elterelő hadművelet alkalmazzak az orr porszívózás közben, mert alig birunk ketten vele, olyan akaratos.

Komoly hisztiket vág le a kisasszon leül és veri a popsiját a földhöz, illetve, toporzékorl, ezt most kell megfékezni, egy pohár hidegvíz hatásos, de utána öltöztethetem át...

Most ennyit
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy nem tudunk menni a taliraKép Julkának pici hőemelkedése van, de annyira nincs semmi betegségtünete, hogy lehet, csak a foga. Holnap reggelig eldől.

Darázs- meg egyéb csípésre nagyon jó a petrezselyemleveles bedörzsölés! A piacon alkalmazta egy árus néni rajtam, aztán kikutattam, hogy a petrezselyem illóolaja felbontja a mérget.

ZsuzsiKép szegény kicsi MikiKép + teKép De igaza van Ildinek, Norkának, nem lehet megvédeni sajnos mindentől a gyerekeket. Ha mégis sikerülne, akkor nagykorában fogják balesetek érni. Hurrá, hogy eszik már, akkor tényleg nem olyan nagy a bajKép

Az én Zsuzsim tegnap szinte felborította babakocsistól Julkát. Letolta egy árokparton. Nem mérte jól fel a dölésszöget, szegény úgy bömbölt, hogy még őt kellett vigasztalniKép

ZuluKép máris nézhetsz zeneiskolát Malacnak!Kép

IldiKép a farmeres képen nagyon hasonlítanak!Kép De jó, hogy tudsz képet feltenni! Ügyi biciklizős AncsiKép

NorkaKép serpenyős eksztázis ismerősKép KöhögésKép Sinupret szirup (gyógynövény), Ambroxol. Ha jól emléxem, az első nyáron babakocsiban rövidben voltak, nyargalászáskor rájuk húztam egy vászon hosszú nadrágot. Már amikor eszembe jutottKép Betadine, sebtapasz, sőt van egy oxigénes víz is, ami kipezsgeti a trutyit a sebből, csak nem jut eszembe a neve.

GombócKép szigeti leírásKép nagyon élvezetes helyszíni tudósítás.

AndiKép képmennyiség érhető, édes Márk mindegyiken!Kép Meg kell védenem Mikitestvéreket, bizti nem elég meggondoltak még a szét nem hagyáshoz, soxor a felnőttek sem, és ők még gyerekek. Most nagy, okos neked egy 3 avagy 11 éves, de majd meglátod, hogy nem azKép

Urszila
urszila
 
 


Manó2Kép két tippem van. 1) add a kezébe az orrszívót, maciknak, babáknak stb. szívja, talán még a sajátja is sikerül. Ez működött a 2 nagynál.
2) az 1)-es Julkánál nem működött egyelőre, enyhe kényszert kellett alkalmazni, belecsavarta egy takaróba, és szó szerint fölébe kerekedtem.Kép
Most próbálgatja saját határait, bizti ezért ez a sok hiszti. Van békésebb gyerek meg ilyen is. Hisztinél saját eszembe szoktam juttatni, hogy milyen boldog volt Downos gyerekes barátnőm az I. hisztinél, mivelhogy az nagyon fontos állomása a személyiségfejlődésnek! Kitartást!Kép

Urszila
urszila
 
 


pussz csajok Kép

Norka, akkor tényleg figyelmetlenül olvastam, bocsi Kép De jól hangzik a menü Kép És a kiscsaj akkor is fenomén Kép

manóci,
Nekem valaki ajánlotta ama megfogom a babát, leülök terpeszbe, buksija a combjaim közé, kezei a combom alá, és moccanni sem tud... módszert. Nagyon bejött, és tényleg 30 mp alatt kész a procedúra.
Ancsa is haragszik érte, de mikor már napok óta csináljuk, akkor soxor simán velem szemben ültetve is meg tudom csinálni a műveletet. És ami a legérdekesebb, tudja, hogy a porszívó a "bűnös", mégis a toldalék műanyag csővel utána boldogan játszik, illetve ha porszívózok a lakásban, nem fél a masinától sem, inkább érdeklődik iránta Kép....

Na most egy küldés, egy körbekukk, aztán ha tudok, jövök vissza Kép

Klár
clarissa
 
 


Zsuzsi!

Koszi szepen a tippeket! Orulok, hogy mar jobban vagytok!

Zsuzso!
Mibol gondolod ezt a szenanatha dolgot? Csak azert, mert Emmanak is csak ugy folyt az orra hosszu ideig, mig vegul kiderult, hogy a tapszervaltas miatt volt.
Nem probalsz meg kihagyni valami kajat? Hatha elmulik.

Koszi a darazsos infokat. Kép

Voltam ma dokinal, es KISFIU lesz a dragam. Mondtam a nocinek, hogy papa azt mondta, addig maradok, amig ki nem derul a neme. Erre kinyomtatott neki gyorsan ket futyis kepet!! KépKépKépKép

pusz Kakukk
kakukkfu
 
 


Sziasztok!

Norka: acc 100 avagy fluimucil 100-asból egy fél mehet már egy éves kor körül. Ilyen alapon ha tudsz negyedelni egy 200-ast, akkor az is! (legegyszerűbb, ha nem sajnálod, az egészet kikeverni sok löttyel és a löttyöt adagolni utána)

Mano2: ilyenkor belülről a könnycsatornán keresztül fertőződnek leginkább, nem kell, hogy belekenje a szemébe. Ezellen sem tudsz mást tenni, mint sok orrszivás, duguláselháritás. Nagyfiam még 4,5 évesen is tucatszám volt képes megfázásból neomycin kúrára jutni, aztán kinőtte.

Szénanátha piciknél: szerintem azért nem valószínű, hogy ennyire piciknél már pollen allergia legyen, lévén először találkozni kell a szervezetnek az allergénnel és leginkább a többedik találkozás vált ki tüneteket (egyre inkább ahogy újra találkozik vele). Reálisabb ilyen korban ételre való intolerancia, avagy meghűlés. Pollenallergiás nagyfiam 5-6 év körül kezdte.

Zulu: memóriaKép Ime a bizonyiték, miért is érdemes már az egész piciknek sok értelmes dolgot mondani. Nem is gondolnánk, hogy megjegyzik, azt mégis.

Kakukk: gratula a kisfiúhoz!!! (ha lány lenne, ahhoz is ezt írnám Kép )

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kakukk, Ildi,
Természetesen én is emiatt döbbentem le, mert én is úgy tudom, hogy először találkoznia kell az allergénnel, stb. Jó, tavaly ilyenkor már élt, és az én családomban... Kép
Én is nem egész öt évesen kezdtem.
Mégis milyen kaját hagyjak el?
Csak azért gondoltam, hogy talán allergia, mert reggel este erősebb, teljesen vízszerű és sokat tüsszög, kicsit mintha a szemét is dörzsölgetné. Ennyi. Azért nagyon reménykedem, hogy csak egy szimpla megfázás.
Kakukk,
maradt egy csomó Caulophyllumom, ami csak 2005-ben jár le, szívesen odaadom.
Zulu,
Kép
Gombóc,
Kép
Megint mennem kell, csak annyi, hogy ma beüzemeltük a kölcsön testvér babakocsit, következőre mi is megyünk versenyezni.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok

Lesz akkor holnap tali?

Mert elég sokkan vissza mondtátok.

Most csak ennyi
Andy
andy78
 
 


Tali lesz, én ott leszek, tartom a frontot.:-)
Most nem összesítettem, akkor ki is jön?
Beu
beu
 
 


Beu,
én megpróbálom Ankával, de ha szakad az eső, lehet, hogy nem fogunk tudni Kép.
Esetleg valaki nem tudna minket bevágni a kocsijába??????????

Norka,
voltatok dokinál? Van egy új szirup, Rhinatiol a neve, köptető, nagyon jó, az íze is, a babák imádják (állítólag, mert Ankába képtelenség volt beleönteni).

Pussz
F.
franyo
 
 


Okés ha minden rendben akkor mi megyünk a talira, ha nem lesz Márkkal semmi gond.
Ma elégé nyügi alig akart ma enni, de lehet, hogy az oltás miatt vagy a foga miatt vagy az idő miatt nem tudom.
Na mindegy ha nem lesz semmi akkor megyünk

Franyo te merre laksz?


Andy
andy78
 
 


Julkának 1előre semmi baja (este volt 37,4, de rettentően nyűgös, nyálas, rágós stb is volt-ezért gondolom, h a foga), ha így marad, akkor mi megyünk taliraKép

ZsuzsóKép drukk, h sima nátha legyen. Barkán, smon kívül más még nemigen van. Kálcium szájon át is segít, én felíratok a dokinéninkkel ampullát, azt szoktam főleg én bevenni-csak én vagyok allergiás a csípésekre, persze, h főleg engem csípnekKép

KakukkKép gratula a kisfiúhoz!Kép hány hetes is vagy?

KlárKéporrszívós pózKép elképzeltem pici, édes Ancsádat+tégedKép

Urszila
urszila
 
 


http://www.bpsportiroda.hu/verseny/2004/vivicitta/fr_vivicitta.html
(Kulon kiemelnem a gyalog_012.jpg, es a gyalog_025.jpg kepeket. :-)))
Gombóc
gombóc
 
 


Gomboc,
Klasszak vagytok!

Beu,
Te meg jol latom, hogy egy csomot fogytal?

Ildi,
Jo latni vegre titeket is! Szepek nagyon a gyerekeid!

Andy,
Mondj egy olyan targyat, ami teljesen veszelytelen! Szerintem mindennel tortenhet baleset! Megint mas lenne, ha mindenkinek lenne kulon zarhato szobaja, es egy kozos ter, amit teljesen gyerekbaratta lehetne tenni, es ugy is tartani! Ha Marknak lesz kistestvere, majd megerted mirol beszelek! Kép

Mikinek a sebe gyorsan gyogyul, ma mar levest is evett, amirol pedig azt hittem csipni fogja. Ami aggaszt, az a nagy huscafat, ami a torkaban log. Szerintem a heten visszaviszem, hogy szedjek le, ha mondjuk szerdaig nincs valtozas. Csak akkor kezdodik az egesz elorol. Kinek hianyzik ez?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsiii!!!!!
Igeeeeen! De jó, hogy észrevetted!
Szegény Miki!KépKép

Beu
beu
 
 


Beu,
Mennyit? Jot tenne egy kis inspiracio nekem is!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Beu, Hilfe Kép

Ha minden igaz, mi jönnénk, de...
Kérdések : Tudsz pontos címét ennek a Cserepesnek ? Mert ha mákunk van, kocsival jönnénk... még egyezkedem a Kopasszal...


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!Kép

Beu,
mi mennénk holnapKép.
Én is néztem, hogy ki az a szilfid nőci, aki annyira hasonlít RádKép.

Zsuzsi,
Te meg azt mond már meg, hogy hova a búbánatba akarsz fogyni? Elfelé?Kép
Örülök, hogy eszeget már a kis sebesültKép.

Franyó,
én kocsival megyek, de sajnos csak odafelé tudnálak elvinni, mert visszafelé fel kell szednem Malacot Anyunál, és ezért tök más irányba megyek. A gyerekülés miatt viszont mindenképp kellene valaki, aki visszafelé elfuvaroz.
Hahó csajok, valakííííí! Olyan rég láttam Ankát!

na megyek, mert Macus valami eszméletlenül hisztizsák maKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Jééé, én elküldtem egy üzenetet, most látom, hogy nem ment el.

Szóval!

Zsuzsi! a 10. kiló megy le, a 90 napos diétával. De én is azt kérdezem, mi a csudáért akarsz te fogyni????

Zulu! Köszi, köszi!

Klár! Vezér út 28/B. A Füredi-Vezér kereszteződésénél egy cseréptetős ház a panelek között. Az Ikea mellett kell eljönni, az első lámpánál rá a Füredire, és a következő lámpánál jobbra ott is van a ház. Előtte parkoló.

Eddig jönnek:
Manócska
Bogár
Franyó
Andy
Elli
Timi
Urszila
Kangi
Andi
Zulu
Klár
Gombóc
Zsuzsó
Magdi
Réka??
Beu

Remélem, nem hagytam ki senkit. Jelentkezzen, aki még jön. De ha csak jön, az se baj.KépKépKép
Beu
beu
 
 


Franyó!
Én visszafele el tudlak vinni Titeket, mert oda megyek hazaKép

Réka
muki
 
 


Franyó!
Csak annyi, hogy ne hozz bababkocsit, mert nem fér be a Seicentoba.

Réka
muki
 
 


Zulu,
köszi, nagyon drága vagy!!! Mindjárt írok mailt!

Réka,
ez jó, pont most írtam neked egy mailt Kép! Előre is köszi a felajánlást, akkor mindjárt összeszervezem a dolgot Zuluval!

Beu,
én is nagyot néztem ám, mikor megláttam azt a képet! Nagyon ügyi vagy!!!

Zsuzsi,
szegény Miki KépKépKép...

Andy,
nagyon köszi neked is!!! Te wekerlei vagy, ugye? Mert akkor az sajna nagyon messze van tőlünk! (Albertfalva)

Kakukk,
hurrrrrrá-hurrrá, kisfiú! Kép Gratula!

F.
franyo
 
 


Csajok, további kérdéseim : Meddig szoktatok ott lenni ? Lehet-e kaját melegíteni a krampuszoknak ?
Mit szoktatok hozni ?
Mert : csakhogy lássátok, hogy jó komplikált eset vagyok : 10-re el kell vinnünk Apát dolgozni. 1/2 11-kor még idehaza szopi van. Ez mondjuk féldelet jelentene indulásnak. Csakhogy : meg kell várnom az anyatejgyűjtősöket, mert nem tudom, holnap mikor esik ide Attila Kép A szomszédom, akinél a tejet hagyhatnám, holnap dolgozik. Hazafelé össze kell szednünk Apát a melóból.
Ha mindezen körülmény jól jön össze, akkor megyünk. Faja, mi ?

A lexarabb az egészben, hogy ezért nem merek Franyónak ígérni. Pedig asszem nekem lenne a legközelebb őt felszedni. Kb. tudom is, hogy merrefelé lakik Kép

Szóval - meglátjuk. OK ?

Na most megyek egy kört Kép

Klár
clarissa
 
 


Beu,
írnál (akár magánban is) erről a diétáról? Én is fogyásban vagyok, de én még csak a 4 kg-t gyűrtem le Kép((

És gratula!!
Köszi, Erika
kerika
 
 


Hali csajszik,

még eszembe jutott valamiKép.

Vettem Macnak nozodát a 15 hós szurkához, és még van benne jó pár adag, úgyhogy aki homeóban utazik, és érdekli, az hozzon valami kis szütyőkét, amibe ki tudom adagolni. 4 kis izékét találtam itthon, azt el tudom vinni.

Réka,
az összes skac Danit fogja irigyelni, Ankával kettesben a hátsó ülésen, hmmm...Kép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!
Az az igazság, hogy a mi bébihordónkat csak az első ülésre lehet bekötniKép

Tényleg Franyó! Vagy Zulu!
Anka milyen ülésben lesz? Csak, hogy be fog férni?

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi szegeny Miki Kép

Beu ugyi vagy, de mi ez a 90 napos dieta?

Gomboc, Toffi, Elli, Beu szupik a gyaloglos kepek Kép

Ugy nez ki mi csak valami hatalmas csoda folytan mehetunk talizni Kép Apa elutazott Gyorbe konferenciara tarcajaban a kocsi forgalmijaval, ha jo ido lesz akkor HEV-ezunk. Bori ma extra nyugi volt 3x aludt. Remelem csak a frontok miatt. Tovabbra sem eszik szamottevot, csak szopizik, de triplaztunk 9950 Kép.

Ari
ari
 
 


Zulu!
Engem érdekelne ez a bogyesz. Viszek fiolát. Meg manit!

Beu!
Diéta engem is érdekelne. Beszéltünk már róla, és akkor mondtam is, csak aztán elfelejtettem elkérni. Pedig akkor kitárgyaltuk, hogy jó. És hát tényleg látszik is!!!!!!!
Enyém apa áldását adta kistesóra, úgyhogy még fránya 5 kiló le és jöhet!!!!

Réka
muki
 
 


Réka,
neidegesícccs!Kép De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, levonjuk a kégli árábólKép.
Nem tudom, milyen ülése van Ankának, nekem mindegy is, mert szerencsére olyan hosszú az öv, hogy egy fotel is beférne hátraKép.

Ari,
jajKép. Semmiképp nem akarlak szabálytalakodásra buzdítani, de engem gyerekkel még soha nem intettek le, pontosabban volt hogy igen, de meglátták a hisztérikát hátul, és izibe` továbbengedtekKép. Persze tudom, hogy más szitu, ha tudod, hogy nincs nálad forgalmiKép.
TriplázásKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!
OkéKép
Nálunk sem az öv a rövid, hanem a kocsi kicsiKép

Réka
muki
 
 


Beu,
Hat le a kalappal! Nagyon ugyi vagy! Szopinak nem kavar be a fogyas?

Zulu,
Karacsonykor felugrott 2-3 kilo, a tesztnadragom tobb helyen is szuk. Pontosabban csak a bokamnal nem, de csak azert, mert trapez! Nemcsak a kilokkal van baj, hanem az amorf formatummal. De ezen a dieta nem segit!
Fu, en neveznek a bogyokra, de nem megyek talizni! Kép Sebaj, szerintem mi mindenfele oltassal csuszunk egy kicsit!

Ari,
Mennyi a valoszinusege, hogy megallitanak?
Engem a 12 ev alatt osszesen haromszor igazoltattak. Abbol egyszer le volt jarva a forgalmim (szep magyarosan), de elengedtek!
En tuti megkockaztatnam! Kép

Nekem is van egy bontatlan Caulophyllumom, szivesen felajanlom kistesot tervezoknek! Talan nyaron tudnam odaadni!

Forditanom kene, szarazepitesu padlofutesrol...Szerintetek van hozza kedvem?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Mi is tudunk menni holnap talizni, mert Apuci szabadnapos és elvisz minket. Valaki útbaesőt tudunk vinni ODAFELE (2. ker-ből indulunk), mert visszafele nagyizunk.

Kicsit későn jut eszembe, Leszternek szólt valaki? Mindenesetre írok neki egy emilt, hátha nem késő...

Pusz
Miszike
miszike
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?