Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kokusz

MIkor lesz kb eredmény?
Drukk megy :)!

Junko

Sajnálom :(.Kutyit is :(.

Monyo

Nekem meg ma szült meg a szifóm :).Van vagy 30 kishal :?.Még jó,hogy elmentem venni kis akváriumot,hogy külön tudjam tenni :).20 percen belül megszült :).
Azért a doki komolyan vehetné ezeket a pozitív majd negatív teszteket :roll:...

Ildi

Védőnő???

Angel

Tudom,hogy ezek tények,de azért hadd sajnáljalak egy kicsit :wink:!Akár hogy is,ezzel egy egész életen át együtt élni nagy erőt követel :roll:....
Házi beöntés?Miért?Kórházban nem járt?


Kicsit indiszponált vagyok, bocsi, de éjjel vizeslepedőztünk,alig aludtam.Ma délután a kiscsajnak meg Nurofen + vizesepedő alig vitte le a lázát :(...1 órája durmol....

Szl szép álmokat és drukk mindenkinek!!!!!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Nemtom, gondolom attól függ mikor érek be és mikor veszik le vért.
Hát akkor nem vagy túl kipihent. Sajnálom, szegény csajszika. Gratu a halszaporulathoz :)
kokusz
 
 


Junko,
neked nem nagyon szokott ilyen lenni, hogy pecsét, aztán elmúlik... és még nem is jött meg... nem lehet, hogy a teszt ellenére mégis... :?:

nem volt soha a számlámon külön AH, ezért nem is tudtam, csak annyi, hogy beültetés "megtapadást segítő eljárással" (gondoltam ez biztos az embrioglue, vagy hogy csak ezt dobja a gépen a gördülő)

Anyapoc,
rendben, sajnálj :lol:
valszeg átragadt rám a doki kellemes racionalizmusa, hogy idézzem "ezekkel lehet élni, daganattal nem" - lehet ezzel vitatkozni? :roll: :wink:

hetente 2-3x be kellett volna mennie emiatt :roll: , ú.hogy inkább maradt a házinál... főleg, hogy ő is fekvésre volt ítélve (már 2. hónaptól)

szegény kiscsajod :( jobbulást, hátha kialussza!
angel37
 
 

 
 

junko,dehogy surgos csak erdeklodom.
ha ebbol lesz valami akkor is esetleg oszre vagy jovore ,eloszor nekem utlevel majd minketonknek vizum kellene,de ha igaz 2010 jan.1 tol eltorlik a sengenit akkor nem kell vizum.

anyapoc gratula a halacsokhoz,a xifo az egy nagyon termekeny halfaj.nekem van egy tenyeszhalam,150et szul egy terhesegbol :shock:

angel,szinte majdnem mindennel egyutt lehet elni,ezt apukam tanitotta nekem.

kokusz latom lelekben mar feladtad,sebaj mi szoritunk es bizunk helyeted is.

na megmondtam a paromnak.Mondtam neki hogy szeretnek hetfon menni a dokihoz hogy ne huzzunk meg egy honapot feleslegesen.
szerinte ez egy jo otlet :shock: vagjunk bele,mert ki kell hasznalni az alkalmat.
neha o is megtud lepni igy 7ev utan is.

Kép
monyo83
 
 


Monyoka
Sajnálom! :( Egy kivizsgálás jó lenne,az biztos.Egy mindenre kiterjedő,alapos!
Nektek vízum kell??A csoda vigye,bosszantó! :evil:

Kokusz
Ne keseredj még el!Én is nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!

Junko
Adánál 3 teszt lett negatív,mivel még mensi sehol sem volt,majdnem beszedtem vmi ciklusrendező tabit.még jó,hogy előtte előttem egy 4. tesztet! :D :wink:
Kutyi?

Angyalka
Hát nem egyszerű dolog,ami veled van,nagyon nehéz lehet olykor (vagy mindig) ezt kezelni!Na de már kárpótlás a szíved alatt!
Tudod,ez most megragadott,hogy nem-e lehetne mégis tenni vmit,hogy jobb legyen.Azt gondoltam utánnakérdezek,tudod,mint leendő fiziotherapauta,hátha tudnék segíteni.(ha nem veszed tolakodásnak persze. :roll:

Anyapoc
Jobbulást!Úgy látom vmi extra sz.r vírust fogtatok ki :x
A fiúk már meggyógyultak?Term.gyógyra végül nem mentem :oops: Inkább tanultam.
Székrekedést nálam metformin eltörölte


Ma megírtam a 3 ZH egyikét.Remélem sikerült. :oops: Elméletileg ez volt a legkönyebb,gyakorlatilag meg igencsak elgondolkodtató volt.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok,
Nnna, elkezdek végre írni! A reggelből így lett este...

Junko,
De jóóó lesz Nektek - síelés! :D
Naná, hogy kell az elcsábulás! :wink: Melyik vadasparkban voltatok?
Én sem gondoltam, h már ilyenkor is vannak kullancsok... :shock:
Titkot kinyomtatom holnap és elolvasom! Köszi! Aztán beszéljünk róla! 8)
Ja, nekem az ilyen - majd segít valahonnan vki, én meg várom típusú dologról mindig az az árvizes vicc jut eszembe ... küldtem már 3 tutajt ...
Jajjj, szeggény kuttty! :( És szegény gazdi! :cry:
Nega teszted. :(

Angyalom,
nekem is küldheted a képet, felvarázsolom!

Monyó,
Az ugrálókötelezés sem rossz, de egyrészt nekem nem bírja a térdem, másrészt sztem az alattam lakók sem bírnák annyira... :lol:
És drukkoltam, drukkolok... +++++++++++++++++++++++
Kúva teszt, h halványodik! Pedig a fotón én is láttam a csíkot.
Apa meglepett? Sztem jó, h elmondtad Neki.

Kókusz,
Te csak ne higgy a csodában! Majd mi hiszünk helyetted is! :wink:
És druuuukkkoloooook folyamatosan!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ És nőőőőjön a hcg-d holnapra!

Anyapoc,
Nem vettem portörlőt. :lol:
Az én mensim is ilyesmi... :roll:
Jobbulást a Lánykádnak!
Bulcsúnak bejött a tanító néni? :D

Nárciszka,
Gratulálok a 8+0hoz!

Asszem, most enyire futotta, leesik a fejem (elgurul, aztán kereshetem reggel :lol: )

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Junko!
Hátha! Én mindig figyellek és szorítok.
Jó sielést kívánok ám!

Kokusz!
Drukk!!

Monyo!
A férjed miért nem akar helyben adni mintát? A szegedi andrológián nagyon aranyosak és te is bemehetsz vele! :wink:

Angel!
Majd látjuk, hogy sikerül....
Mikor lát legközelebb doki? (bocs,ha írtad...)

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok! En egyre idegbajosabb vagyok, igy most, ha vissza is olvastalak benneteket, nem tudok reagalni. Remelem, megertitek. Kokusz, azert ne add meg fel!
Puszko, hetfon irok, mi lett a tesztemen.
katavirag
 
 


Sziasztok,

Na az éjjel meggyütt. Drága sebesült kicsikutyukám meg kiszökött a másik jómadárral együtt és kint töltötte az éjszakát. Félig lelógó műanyag gallérral tért haza, a büdös dög. :shock: (de azért imádom őket)
No úgyhogy visszatértünk a rendes kerékvágásba. :)

Monyó!
A francba hogy nektek ennyire bonyolult ide átjönni. Feháborító!!!! (pedig én jó helyre húztam az ixet annó dec 5-én)
Halaidnak nem is gratuláltam. Na akkor a doki dolgot, majd körbejárom. :)

Kokusz!
Dehogy vagy bunkó. Csak együtt haladunk majd végül. :?:
Mikor jössz ma a hírekkel? Még délután benézek! Azért még egy kis drukk!

Katavirág!
Megértjük. Nem szoktunk mi ilyen szófosók lenni egyébként. :)
Drukk!

Kata!
A szabadkai vadasparkban. Szuper. A fókát majdnem megzabáltam olyan aranyos. És volt zsiráf is. És és és elefánt. Tök jóóó!
Na örülök ha elolvasod a könyvet. Károd nem lesz tőle, és végre valakivel megbeszélhetem. :)

Anyapoc!
Remélem a tavasz kicsalogatja majd a gyerekekből a sok kórságot. Én nagyon anyás voltam amikor lázas voltam. Lányod is?
Ja nem is írtam, de olvastam. Örülök, hogy nincs nőgyógyászati bajod. :)
Iskolalátogatás mikor is lesz Bulcsúval?

Angyal!
Hát a hátha mégsem jött be. Na midnegy úgyis ikreket akarok és ikreim lesznek pont. :) (ó ha már megjön olyan vidám tudok lenni, sötét gondolatok husssss (pedig vannak durvák) és új remények. Lombikig meg már csak tizenpárat kell aludni. :)

Zsazsókám!
Köszi. Majd legközelebb. :)

És most hogy az euró történelmi mélyponton elindulok pénzt váltani a sítúrára. Tudunk élni. (szétvet az ideg ettől az egésztől. már nincs is kedvem menni....:( )
Na iszom még egy kávét.

Junko
junko
 
 


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Junko,
Kép
És jó síelést Nektek! :D
Szökdösők ééédesek! Biztos búfelejtés volt. :wink:
Nekem is meggyőződésem, hogy ikreim lesznek (jövő tavasszal :shock: ) :lol: 8)
Nem fotóztatok a vadasparkban?
Pénzváltás... :cry: :evil:

Kókusz,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Katavirág,
Nyugiiiii! Várunk 7főn!
Addig: ++++++++++++++++++++++++++++

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


bocsi csajok ha bekavarok monyó tudd meg, hogydrukkolunk mi is és a Babaprojekt 2009 mind drukkol most neked, gyere légyszi ird meg nekünk is mit mondott majd a doki hétfőn. :wink: . Ezek a férfiak nagyon furcsák. Én romániában élek itt is rosszabb a helyzett ha nem jönn a baba, nekem a nődoki csak annyit tudot mondani "ha 3 hónap lh teszteléssel sem jönn a baba menjek Szegedre". Hát ja ha olyan könnyü lenne :cry: , aztán ott mindent fizetni, szornyű. Nálunkegyenlőre csak a férjemnél találtak kisebb problémákat és csak 1 éve próbálkozunk. Nagyon nehezen indult el ő is. Itt lehet otthonról vinni spremát de 20 percen belül bent kell lenni, mi meg 25 km lakunk a várostól, nem lehet annyi idő alatt beérni. Gondolta elintézi ott és képzeld a wc-be küldték. Felhivott telefonon, hogy ne haragudjak de ő a wc-n képtelen megtenni majdcsak kitalál valamit. A saját cégénél bérelünk egy lakást a munkásoknak azoktól szedte el a kulcsot és oda ment el, hiszen, hogy menjek valakihez haza. Neki lelkileg ez ngyon nehéz volt és aztán az eredmény.... :cry: 1 hónapig hallgatott miatta. Majd elmondtam neki, hogy ha Szegedre is mennénk nem lesz hamar baba igy ha igazán akarja a picit legyen szives menjen dokihoz az eredményeivel. Nagyon direkt voltam, elengedett engem nődokihoz az ő eredményeivel. Nekem csak tuszőkukucsot csinált de nem igazán ért a férfi problémákhoz. Miután kijöttem férjem kérdezte mit mondot a doki az ő eredményeire. Kiváncsi volt de nem volt bátorsága elindulni. Végül rászánta magát miután kiosztottam. Azóta 2 okinál is járt, csinált hormon tesztet, meg speramkulturát (1 órája volt, hogy bevigye). Most már kapott egy szurit tesztoszteron nővelésére, ez csak férfiaknak jó. Bár azt mondta a doki, hogy itt sincs nagy választék vagy ez a szuri vagy egy másik de az nehezen szerezhető be, más kezelés nincs. Most bízunk a szuriba, kitart 3 hónapig. Ezt csak azért irtam, hogy lásd más férfi is nehezen indul és aztán nagyon meglepett, hogy most milyen nyiltam beszél a próblémáiról, mikor hazaért minden vizsgálat után mindent elmesélt magátül, ő olyan haraposfogós típus, nagyon nehezen szedek ki belőle bármit.
Kivánom, hogy sikerüljőn meggyőzd a férjedet lehet nála is van gond nem csak veled és lehet találtok ott is egy dokit aki segit neki is. Nagyon szoritok neked!

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok.

junko,voltal "nalunk" :?: amugy ha itt voltal allatkertben akkor az nem szabadkai hanem palicsi :wink: valamiert azt mondjak a szabadkaiak hogy az ovek pedig nem igaz :lol:
palics tolunk par km-re van :wink:
ja nem mehetunk at.A decemberi ugyet a politikusok nagyon felremagyaraztak,ezert lett ez az eredmeny,de mindegy,nem akarok en allampolgarsagot meg ilyenek,van nekem hazam,csak ha szuksegem van ra at tudjak menni.talan ez is megoldodik egyszer.

melich.koszi a drukkolast majd megirom mit mondott a dokker.
gondolom romaniaban sem egyszeru a helyzet,azota nem is voltam ott miota uniosok letetek de apu renszereden atjar aradra.
A ferjemet lassan 3eve nem tudom meggyozni,de mostmar nem is eroltetem hogy ott produkaljon.

zsazsoka,megmondom oszinten ott en sem szeretnek produkalni ahova neki kell mennie.Most voltam ott vervetelen.
elfogadhatatlan.
A varoterembol nyilik egy kis wc,a varoterem tele emberekkel akik vervetelre varnak.A wc ben kellene neki produkalni ahova a varoterem osszes zaja beszurodik,mikor en ott voltam bement egy bacsi vizeletmintat adni,meg azt is hallotam hogyan tolja le a nadragjat :shock: Es persze a mintaval vegigkullogni a varotermen mert a mintaleadao hely a tulso feleben van.
ezt nem varom el tole mert ez iszonyu megalazo.

kata tenyleg ikreid lesznek :shock: jaja de jo mar alig varom hogy te is izgulj a pozi tesztert.

katavirag drukk hetfore,remelem pozi lesz az a teszt.

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Jajaja tudom hogy palicsi. Nem tudom miért írtam szabadkait. :oops: Bocsánat én is ugrom az ilyen tévedésekre.
A decemberi ügy. Tudom, hogy nem ti kértétek, de akkor is olyan kérdés volt, amire gondolkodás nélkül csak egy válasz van sztem. Ha már megkérdezték. És azért nem lett volna rossz egy kettős állampolgárság, pl most jól jönne. Attól a hazád megmarad hazádnak. Na mindegy, nekem ez azóta is egy nagy szégyen.

Na legközelebb beugrunk. :) Már mondtam hogy a nagy házba majd tőled veszek halat. :)
A férjed pedig szépen fejlődik, nagyon örülök, hogy így áll a dolgokhoz!

Kata!
Jövő tavasz? Akkor hajrá! Én szorítok!

Na mennem kell!
Puszi, talán még du benézek.

Junko
junko
 
 


Sziasztok!
Kokusz!
Mega drukk! Várunk!

Kata!
Jaj köszi a gratut! Megy az idő!

Junko!
Majd ápr! Mindjárt itt van. Sztm. azért votl elsőre AH mert a punkciónál problémák voltak és minden esélyt meg akartak adni, h sikerüljön és ne kelljen mégegyszer ilyen problémás leszívást végezni. nem sokon múlott a nyilt hasi műtét. Nagyon meg volt ilyendve mindenki
nárciszka
 
 


Sziasztok!

Kokusz?????

Angel

A dokidnak jó a meglátása :).És még humoros is: wink:!
Szl akkor anyukád uabban a cipőben jár,mint Te :roll:...?

Monyo

Örülök párod hozzáállásának :).Azért ez igazán jó hír...:)
200 kicsi,nem semmi :shock: .Reggelre elpusztult a nőstény, nemtom miért :(.Ma vettünk helyette kettőt(kettő is volt,de a másik már előbb elpusztult)...A kicsik már úsznak,tök édik :).

Okr

Pedig kíváncsi lettem volna,mi okosságot mondtak a természetgyógyászat órán :(...
Fiúk már jobban, Bulcsú köhög,elég csúnyán, most vettem Stodalt :roll:...
Tényleg durva a vírus, az ovis csoport is félgőzzel megy :?...

Kata

Ja,Bulcsúnak bejött a tanító néni,apjának már kevésbé :D!De a gyerek a lényeg,Apa alig fogja látni a sulit :D4Végül is nem ő jár majd oda :roll:...
Azért be vagyok tojva rendesen :?...

Junko

Na,akkor egyenlőre minden a régi :wink:!Kutyi is bír rosszalkodni,akkor nagy baj már nincs :).Egyszer egy régi kutyámat egy autó ütötte el...a kis bolond,meg akarta harapni a kerekét :(.Rohantunk is vele a kórházba,szerencsére nm lett nagyobb baja,csak a sokk.De nem tanult belőle :?...
Villő nagyon apás,már amikor apa itthon van :,.Igazi szerelem...persze ha nagy a baj,akkor én kellek,de vele akar aludni,meg játszani :).És azért Apa mája ettől hízik ám :wink:!
Sulilátogatás megvolt csütörtökön, jó volt,érdekes volt látni a nagyokat és még mindig nem tudom elhinni,hogy itt tartunk :(....

Tegnap leküzdöttük a vírust(nem volt egyszerű menet :?), Villő mára már láztalan,csak az orra folyik és köhög.Remélem,egy időre ennyi volt :).

anyapoc
 
 


Üdv, bocsánat most gyors leszek! :oops:

Kókusz :?: :?:

Junkom,
akkor ennek a ciklusnak tényleg vége :?
legalább most jó dolgok jönnek - pénzváltást leszámítva :roll: - új remények, csúszkálás és vághatod a tizenpár centit is! :wink:

Okriszti,
drága vagy, köszi! :oops: hátha találsz vmit...
drukk a zh eredményekhez!


Elhoztam a laboromat, a vérkép alapján úgy látom, elkerülhetetlen lesz a vas :evil: Kezdhetek barátkozni az olajos narancslével :roll:
angel37
 
 


Zsazsó!!!!

Húúú,tegnap nagyon fáradt voltam,elfelejtettem válaszolni :oops: ..pedig akartam :).
Szl nálunk úgy van,hogy ha van munkáltatói igazolásod,akkor kötelező felvenni a bölibe a kicsit,persze ha nincs hely,akkor nem biztos,hogy a legközelebbibe sikerül :(....Ezért én mindkettőnél már kb fél évvel előtte jeleztem,hogy mennénk és biztosan lesz munkáltatóim. Így fel is vettek minket.Mivel kevés a bölcsődei férőhely,ezért kénytelenek valahogy "válogatni" és mivel annak van rá igazán szüksége,aki munkába megy,így azok előnyt élveznek.A gáz akkor van (mint barátnőmnél is),hogy muszáj lenne dolgoznia a pénz miatt,de mivel a kicsit nem tudja bölibe adni,nem tud munkát sem keresni (egyedül hagyta a férje 2 gyerekkel :?).Illetve egy darabig meg tudta beszélni,hogy hadd menjen a kicsi,de aztán fél év után mondták,hogy már nem...
A másik,ami miatt biztosan kötelező felvenni,ha a doki ír egy papírt,hogy javasolt a közösségbe kerülés mondjuk pszichés vagy ilyen -olyan okok miatt...
Nálunk nincsenek körzetek,bárhova be lehet iratkozni. :roll:
Nem tudom,segítettem-e...
Bocs,hogy hosszú lett :).

anyapoc
 
 


Na sziasztok

Nem sikerült ... :cry: eléggé padlón vagyok és fagyibaba sem lett
kokusz
 
 


Jaj, annyira :cry: :cry: :cry:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Na mégegyszer szétbőgtem az agyam ... egész hazáig potyogtak a könnyeim az autóban, alig láttam vezetni. Nem tudom mikor lesz a következő mert a doktornő még ma sem volt, majd hétfőn felhívom mikorra van hely. Remélem nem kell sokat várni. Férjem megígérte hogy mindent megtesz hogy javuljon a spermája, lerakja a cigit is. Tudjtok mi ebben a jó? Hogy még jobban szeretem emberemet, mint eddig, komolyan! Valahogy még közelebb hozott ez minket egymáshoz ... na nem csöpögök tovább. Holnapra már jobban leszek.
kokusz
 
 


((((((((((Kokusz))))))))))))) :cry: :cry:
Ne szomorkodj! Ritka, h elsőre sikerül. 2. 3. szokott inkább.
Én ezt mindenkinek mondtam, akik tudtak a lombikról és még le is szúrtak,hogy hogy állhatok ilyen negatívan hozzá. Mondtam nekik; én csak a statisztikát mondom és nem ámítom magam. Már annyit koppantam!
nárciszka
 
 


Nárciszka
Igen tudom ... de jó lett volna azért :)
Meg most rossz lesz a várakozás, és ugye spontánra nem sok esélyünk van .... de kibírom.
Köszi a sok drukkot!
kokusz
 
 


Nalátod! Minden rosszban van valami jó!
Mi meg többet vitázunk!Olyan kirohanásaim vannak, nade neki is.
Aztán mikor bemegy a szobába 2 perc sem tellik el már megyek utána puszi-puszi, jöjjön ki.
Egyébként tényleg erős kapocs ez a küzdelem.
nárciszka
 
 


Kókusz,
afffészkesfrancba! :cry:

Kép

Kép


Többit este!
Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kokuszom!

Bármennyire is próbál az ember felkészülni a rosszra, némileg önbecsapás ez. Mert csak ott van az 1 % amibe olyan nagyon tudunk kapaszkodni a szívünk mélyén. Szval én is mindig kivagyok ilyenkor. Természetes ez.
Nekem sem lett fagyim az elsőből; aztán belejöttünk ebbe is. :)
Nya meg a spontánt sem szabad feladni ám. :)
Baromira sajnálom, de hát minden mindig nem sikerülhet. :? (férjem erre azt szokta mondani, jó-jó, de semmi? :) )
Lelkem fel a fejjel, lesz ez még így sem.

Sziasztok. csúszok elfele, vigyázzatok magatokra.

Angyal
ja olvasom a vas dolgot. Kitartás szegénykém!!!



most csak ennyi, majd jövök

Junko
junko
 
 


Junko dárga
Köszönöm a soraid :) igazad van. Jó sielést neked!

Kata
Na most komolyan ezen mosolyogtam olyan aranyos volt :) és köszi
kokusz
 
 


kokusz nagyon sajnalom.

most csak ennyi,anyira beragtam apara hogy az idegtol hanyingerem van :twisted:

Kép
monyo83
 
 


Kókusz,
:( :( sajnálom, hogy a röivdke mézemadzagból ez lett... :( kár, hogy nincs fagyi sem :?
a hosszú tétlen várakozás az nagyon fos :roll: , tényleg minél hamarabb vetesd fel magad a várólistára, és szerintem jó alkalom egy akupunktúrás kezelésre a parkolós időszak!
puszi

Monyó,
embered mit tett :?:
angel37
 
 


Angel
Hát benne volt a pakliban,de azért rosszul esett főleg hogy majd 3 órát vártam az eredményre. Mennyi idő kb mire lesz időpont? Szerinted? Persze most mindent kipróbálunk ezalatt az idő alatt, sőt még a sponánban is bízok, apa nagyon lelkes, azt mondta mindent megtesz hogy javuljon az anyag.
Sőőőőt megyünk Zalakarosra lötyögni úgy ovuláció körül :)

Monyokám
Mit tett veled az urad? :?
kokusz
 
 


((((Kókusz)))))
én talpmasszázsra jártam mielőtt sikerült

Kép
katica_75
 
 


Katica
Igen tudom, ahová én is menni akartam. Azt is beiktatom :) és köszi :)

Kata
Elfelejtettem boldog szülinapot kívánni, úgyhogy pótolom: nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Kép
kokusz
 
 


Kokusz
Borzasztóan sajnálom! :( :( Tényleg nem gondoltam,hogy ne sikerült volna!
Ha ki tudtok kapcsolódni tegyétek azt,még lehet meglepi is a végén!

Junko
Fránya mensi!Az ember mindig reménykedik.Még emlékszem anno hány tesztet előttem,hogy hátha...
Kutyid olyan ,mint az én gyerekeim,detto!

Monyoka
Hát nem lehet vmi rózsás a helyzet nálatok :evil: Azért WC-be.... :x na nem csodálom apát,ha nem akar ott produklni!
Amúgy tett az embered,hogy felidegesített?

Kata
Drukk megy+++++++++++++++++++ hétfőn várunk!

Ildi
Grat a 8. héthez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anyapoc
Jó,hogy gyógyultok,csak így tovább!!!!!!Te még állod a sarat??
Term.gyógy :vmi pontokkról volt szó,majd lefénylem,elolvasom,és mesélek!
Voltunk ma pulmonológián:krónikus orrmeléküreg gyulladás.Körzeti dokinéni szerint bronchitis is látszik. :roll: Na nem volt egyszerű menet,gyerek hisztizett,doki meg lecseszett,hogy nem jól nevelem,mert ilyet nem lehet megengedni egy gyereknek :evil:

Zsóka
Sztem is be kell vegyék,csak írasd föl magad vhová!Mi egy évvel előre jelentkeztünk be.

Bali
Veletek mizujs????

Angyalka
A vas csak akkor okoz székrekedést ha többet viszel be,mint amennyit felhasználsz.
Fizioth. szerdán már érdeklődöm is.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok,
Hulla vagyok, de ígértem magam estére...

Kókusz,
Ha kis mosolyt tudtam csalni az arcodra, az már jó! :) Nagyölelés Neked!
Sajnálom, h fagyik sem lettek. Drukkolok a mielőbbi következőhöz! +++++++++++++++++++
És jó, hogy a Férjed is ennyire meg akar tenni mindent! Az meg még jobb, h szerelmetes vagy! 8) Spontánhoz is drukkolok! :wink:
Köszönöm! :D

A palicson én is voltam - zsenge lányka koromban (szal kb 100 éve :lol: ) és nagyon tetszett! Lehet ez még ugyanaz az elefánt?! Mert az akkori is nagyon jófej volt - erre emlékszem kb. összesen. :D

Monyókám,
Csak szeretnék ikreket. De a Titok szerint tényként és már meglévőként kell beszélni arról, amit el szeretnénk érni. :lol: Szóval lesznek ikreim jövő tavasszal! 8)
(és nem tudtam ma kinyomtatni a könyvet... :()
Mit csinált az a jóember , amivel így felbosszantott :?:

Anyapoc,
Apának mi baja volt a tanító nénivel? :shock: Neked szimpi volt? Az a lényeg, hogy Bulcsúnak bejött! :D Az meg teljesen normális, hogy Villő Apába szerelmes :wink: Ééédes!

Kriszti,
Doki bekaphassa! :twisted:

Angyalom,
Jajjj vas... :?

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kokusz!
Sajnálom... Majd másodikra!

Junko!
Jó sielést!

Anyapoc!
Köszi az infot! Nyáron íratkoztunk. Kiderült, áprilisban volt a beíratkozás... De ki tudta...
Járunk egy bölcsibe heti egyszer , játszóházba és azt már megszerette, így oda szeretném, ha felvennék. Júliustól megy a dolog, de én már most szeretném. Majd meglátjuk, mit tudunk/tudunk-e valamit intézni....

Monyo!
Ja, úgy tényleg nem könnyű. Nem gondoltam, hogy ilyenek a feltételek... Miért nem jöttök át vizsgálatra?

Melisch!
Most hallottam, hogy vannak személyek, akik Romániából szervezik a nőket Szegedi Klinikára. Lehet, hogy más vizsgálatokra is, de én most a nőgyógyászaton hallottam.

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


sziasztok.

junko jo kikapcsolodast.

ah csak egy aprosag miatt huztam fel az agyam,amugy is tiszta feszko vagyok es ilynekor barmin ossze tudunk kapni.
most osszejott egy par dolog,meg ami az ocsemmel is tortent....szoval kezdek hazisarkanylenni.

kata aha szoval titok,mar sokat hallottam rola.Ha azt mondod akkor ugy is lesz.
palicson en is eleg reg voltam :oops: mindig eltervezzuk hogy beugrunk az allatkertbe aztan elmarad a dolog. :roll:

angel hat most meg ez a vas dolog is :roll: sajnalom,de eros csa vagy ezt is tuleled.

kokusz,nagyon jo ogy a parod igy all hozza.A parodnak regen jo volt az eredmenye nem :?: te is voltal spontan terhes,akkor az hogy volt :?:

anyapoc,azt ugye tudod hogy egy honap mulva megint szulni fog a halad :?: felkeszultel sok sok kicsihal erkezesere :?: :lol:

zsazsoka,atmenni most per pillanat nem is tudnek,tudod vizum dolog.Munkanelkuli nem kap vizumot de feketen el lehetne intezni csak azt akkor akarom ha minden le van zsirozva.

lanyok egyaltalan lenne a spermavizsganak ertelme :?: spontan terhes leszek ami azt jelenti hogy van a paromnak mozgo spermaja.Ha gyulladas vagy valami ilyen baj lenne akkor is terhes lennek :?: nem tudom hogy lehet e veteles es a parom eredmenye kozott valami osszefugges.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek,remélem,minden eszembe jut,amit akartam... :roll:

Kokusz

Nagyon sajnálom és komolyan csodállak,hogy így tudsz előre nézni!!! :roll:
Igaz,csak az visz előre :)!Nagyon drukkolok!
Zalakarosra hova mentek?

Junko

Vigyázz magadra!!!

Okr

Van ennek a dokinak gyereke? :shock: Annyira csípem,amikor valaki olyan rohadt okos tud lenni :twisted: !!!!
Bronchitis nem hangzik jól,de az orrüreg gyuszi sem :?... És akkor? Antibogyó?
Nálunk Villő megint lázas :(...Ez egy kétpupú vírus :?...Meg egyszerűen nem szakad fel a köhögés,most hozattam apával ambroxolt neki :(...
Természetgyógyászat beszámolót várom,kíváncsi vagyok,miről volt szó!!!!

Monyo

Sajnálom a gondokat,leszel még sárkányabb is,ha ez vigasztal :wink:!Apától ezt én is mindig megkapom :D!
Sajna nem fog szülni a hal,mert elpusztult másnap reggelre :(... Így vettünk 2 másikat...
A kicsik már szépen nőnek,remélem,azért egy pár megmarad belőlük :).Nálunk átveszi a halas azoktól,akik oda járnak :).
Az én véleményem szt ha létrejön a terhesség,akkor a spermák mozgásával és mennyiségével nem nagyon lehet gond.Lehet ugyan alacsonyabb a számuk,vagy a jók száma,de azért csak sikerül összehozni a dolgot.Viszont az,hogy nem marad meg,az nálad jelezhet difit.. :roll: Mivel kaptál progit,lehet,nem azzal van a gond.Nekem valahogy az gyanús,hogy valami genetikai gond lehet, ami miatt nagyon korán elhal a terhesség...Persze ez csak amolyan hangos gondolkodás :).

Angel

Régen kaptunk pocakfotót :(...

Ildi

Apa felkészülhet, a terhes asszonykára :wink:!

Kata

Nemtom,apának valahogy nem volt szimpi :).De aszonta,ha gyereknek bejön,akkor neki is :).Nekem is furcsa volt kicsit az óra,de ezt betudtam a túlzott készülésnek,hiszen bemutató volt.Viszont tetszett,ahogy dicsérte a gyerekeket,amilyen sokoldalú feladatok voltak, maga az iskola és tudom,hogy maga a tagozat nagyon jót fog tenni.Nagyon sok jót hallottam róla, szl összességében inkább mellette szólnak az érvek :).Teljesen tökéletes körülmények meg nem lesznek sehol :?...

anyapoc
 
 


sziasztok!

Kókusz,
kb fél év :? :roll:
ja, akupunktúra mellett a talpas dolog lett volna, amit még tán kipróbálok! :wink:

Okriszti,
arany vagy! :D ez némiképp biztató, de honnan fogom tudni, hogy nem lépem a túl? :oops:

Monyóka,
ha még egyszer sem nézték, akkor azért illene... :wink: néha meglepő dolgok függenek össze...
akkor apróság rendezve? kis sárkányka! :lol:
angel37
 
 


Angyalka
Hát amíg nem fekete ,és szorulásos,addig az összes felszívódik. :wink: Na,ezt máshonnan nem lehet tudni,legalábbis én nem tudok más jelet.
Na és tejjel semmiképp ne vedd be,mert akkor meg fel sem szívódik!Ennyit az okosságokról! :lol:

Anyapoc
Nem tudom van-e gyereke,de egy ilyet,mint az én nagyobbikom remélem megkap majd a sorstól! :twisted: Csak úgy tanulságképpen!
Adának szteroidot írt fel 3 napig.Házidoki meg infralámpázást.Aztán 2 hét múlva kontroll.Antibia nem kell,mert ez már krónikus folyamat,nem friss fertőzéses. :wink:

Sajnálom,hogy még mindig beteg Villő!Sok folyadék,köptető (az ambroxol nagyon jó!) meg ha van párásítótok kapcsold be!Na,és mielőbb gyógyuljon meg az a drága kislány!

Monyoka
Én azt hiszem nektek nagyon alapos kivizsgálás kellene.Vmi miatt csak pozitív az a teszt!Olyankor nem bővebb kicsit menstruációd,vagy vmi jele van még ,hogy elindult vmi??

Jujj,majd elfeletem mensis kérdésemhez köszönöm a hsz-ket!Megnyugtattak!
Most lépek,mert letelt apa gyerekfelvigyázós órája.Már visszaszámol.... :wink:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szaisztok

Okr
Hát én nagyon örülnék meglepinek :) bár a csodákban nem hiszek. Gyerkőcnek jobbulást a doki meg egy bunkó ....

Kata
Köszönöm szépen :) még a férjem is mosolygott egyet :) Ez a Titok tényleg olyan jó? Én már lementettem a gépre és belenéztem de nemtom ....

Zsazsóka
Hát úgy legyen :)
Biztos hogy sokan járnak Szegedre Romániából sőt még ide a pesti Kaáliba is.

Monyo
Igen, jobb volt a spermája. Én meg is lepődtem mikor most mondták hogy milyen. És már volt pozitív tesztem, igaz elég régen volt, de szerintem ha egy picit próbál változtatni dolgokon biztos jvulna valamennyire. És akkor talán lenne esély a spontánra. Én is aszem elmegyek csináltatok labort, megnézetem az inzulinomat meg cukrot hogy hogy állok. Aztán max emelek a met-en, bár az nálam sem egyszerű mert állati szarul vagyok tőle. De a cél érdekében bármit. Anyapocnak igaza lehet ami titeket illet ... valami nálad nem stimmel.

Anyapoc
Na ja csak így lehet azt hoszem, bár megmondom őszintén nem egyszerű, még ma is elkapott a sírás.
Halacskát sajnálom :(

Angel
Hm én kb 5 hónapot számoltam mert most is annyi volt. Szeptemberben voltunk először és februárra volt hely. Szóval kb ennyire számítottam, de azért ez nagyon sok :? fene. Na mindegy ez van. Most mindent kipróbálok amit még eddig nem az tuti.
Ja: nem igazán van mensim .... ez nomális? És a cicim is fáj ....
kokusz
 
 


Okriszti,
a szorulás adott :roll: majd akkor figyelni fogom színét is :oops:
:mrgreen:

Kókuszka,
5 hó is lehet (azt írtam kb fél év)... de sok az öt hó is, ha az ember lánya már rohanna a következőbe :?
és sajna számíthatsz nyári szabadságolásra is... (nekem volt, hogy 8 hóra nyúlt emiatt a kihagyás, bár abban volt egy saját döntés is)
aztán épp a nyár miatt érhet olyan esetleg meglepetés, hogy azt mondja a doktornő, hogy akkor csináljuk még a szabadságok előtt!

totál logikátlan, de volt, hogy stimus hónapban marha keveset véreztem! (a legkevesebb vérzésem 21 pete után volt)
a cicik meg még érzik a sok hormont :?
angel37
 
 


Angel

Igen végülis mndegy, ha már legszívesebben most mennék a következőre. Na legalább tudom mihez tartsam magam.
Hát érdekes ez. Tényleg alig jön valami .... :? nem baj csak azt godoltam niagara lesz.

Anyapoc
Elfelejtettem írni, Zalakoroson a Hotel Karos Spa-ba megyünk, már voltunk egyszer nagyon bejött.
kokusz
 
 


lanyok utro abbahagyasa utan hany nap mulva kellene hogy megjojjon :?:
csutortokon vettem be az utolsot es meg mindig semmi.

Kép
monyo83
 
 


Monyokám
Nekem megjött szombaton. Péntek reggel raktam be az utolsót. Nemtom mi lehet, teszt?
kokusz
 
 


Sziasztok!

Okr

Minden nap van apának gyerekfelvigyázós órája? :wink:
Szegény kölök,jobbulást, szteroid biztosan besegít.De látom,házidoki azért nem olyan brutál :D!
Másik doki meg tényleg kapja meg,amit megérdemel :wink:!
Akkor most nem oviztok Ti sem?
Ambroxolt adom neki,úgy hallom,már jobb a helyzet,de tanácstalan vagyok,hogy vigyem-e ügyeletre.Megint alig aludtunk éjjel,mert estére jött a láz,de most megint semmi és tök jól van.Néha köhög,szakadozik fel,meg fújjuk az orrát... :roll:


Kokusz

Elhiszem,hogy el vagy keseredve :(...De bízok abban,amit Ildi írt,hogy a 2. vagy 3. szokott bejönni.Persze ez is sovány vigasz,főleg,ha tényleg annyit kell várni,ahogy Angel írta :?...
A Hotel Karos Spa van a főutcán? Mi a Mendan-ban voltunk , a gyerekek nagyon élvezték :). Remélem,kárpótol majd valamennyire :).
Apa sokat dohányzik? :(

Angel

Tegnap egyszerre írtunk :wink:!És megint nem reagáltál
:twisted: !Persze nem is kötelező :(...

Zsazsó

Tegnap megint nem írtam,de remélem,hogy sikerül bejutni abba a bölcsibe :).Mi is jártunk így játszóházba bölcsibe,igaz,azt aztán megszüntették :?...
Talán kaptok némi előnyt,ha már oda jártok :).

Monyo

Ez furi :roll:...

Mindenkinek boldog nőnapot :mrgreen:
Kép

anyapoc
 
 


Anyapoc

Remélem azért szépen lassan gyógyulgattok ... tök rossz lehet ez ... :?
Igen a főutcán van a Karos Spa. Nekem nagyon bejött. Biztos ez a másik is jó, hallottam már róla. Hát ha másra nem arra jó lesz hogy lötyögünk egyet meg ázunk.
Ja apa sokat bagózik, napi egy doboz simán elmegy. Holnap veszem meg neki a Champixot (ez egy őj gyógyszer, vényköteles). Nem úgy működik mint a tapaszok, tehát nem visz be nikotint a szervezetbe, hanem lefedi a nikotinreceptorokat és így nincs nikotinéhség. Sok ismerősömnek bejött már. Van egy dokim, kb 40 éve bagózott és 2 havi gyógyszer után teljesen leszokott. És ennek már egy éve .... úgyhogy reménykedem. Biztos sokat javulna a spermája, már a Kaáliban is mondták neki hogy ez így nem fasza.
Már annyira nem rossz a lelkem ... el kell fogadnom. Csak tényleg ne kéne sokat várni.
kokusz
 
 


üdv!

Anyapoc,
jaaaj, ne haragudj, booocs! :oops: :oops:
sose direkt van, ha vkinek nem! :?

fotó sztem lesz jövő héten! :wink:

sajnálom ,hogy ilyen éjszakátok volt :( :(

Kókusz,
jó welnessezést! :) pár éve mi is voltunk Z.karoson, de másik hotel.
remélem jó helyet kapsz a várólistán!

Monyóka,
változó...
nekem megjött mellette is :roll: progiszuri, fogigátló, duphaston után következetesen 3 napra jött.
angel37
 
 


Kokusz

Akkor megerősítem Apát, anyum is ilyen gyógyszerrel szokott le :).
Lassan fél éve,hogy nem gyújtott rá és már nem is bírja a cigifüstöt :).
Ő is 2 hónapig szedte,egyre kisebb adagban,és egyszer sem kísértette meg a cigi :).Sőt,ma már ott tart,hogy nagyon szégyelli,hogy dohányzott... :roll:
Igazság szt ő megígérte,hogy amikor az első unokája megszületik,akkor leszokik..Hát megszületett már a második is,sőt... :lol:
Csak ugye apum még szívja és így elég nehéz volt :?... De már túl van a nehezén,azóta sportol is,adja le a kilókat :).
Remélem, Apa is belátja és minden gond nélkül le tud mondani.Azért napi 1 doboz elég sok :(.... Igaz,mi Apánk is rendesen szíja,de csak akkor,amikor dolgozik :?. Bár újabban mondogatja,miután kb 2 hete nem gyújtott rá itthon :shock: , hogy tán nem kéne.És most aktívan sportol is.Hátha bejön a szemléletváltás :wink: és nálatok is :D!
Azért akár hogy is vesszük, nem csak a babagyártásnak nem jó :(...
Te nem is dohányoztál sosem?
Remélem, gyorsan itt a következő stimu,addig meg tartjuk benned a lelket :wink:!
Ja,azt akartam kérdezni,hogy hogy nem lett fagyi :roll:

Angel

Jaaaj,nem azé' mondtam ám :roll:...
Jól van,akkor várunk :).
Tudom,hogy nem direkt ignorálsz :wink:!


Na,szómenésem van,inkább megyek :?...

anyapoc
 
 


Angel
Köszike és én is remélem, de ha nem akkor is kivárom :) mostmár pozitívabb vagyok picit.

Anyapoc
Na akkor jó :) akkor majd mondom emberemnek hogy nálatok is van pozitív példa. Hát tudja ő hogy nem jó, nem csak ilyen baba szempontból. Az a rossz az egészben hogy 27évesen szokott rá, előtte még a szagát is utálta. Sokat szív és van hogy 1 doboz nem is elég. Én dohányoztam, még ifjú koromban úgy 2 évig, 25 évesen már nem. Egyik napról a másikra leraktam.
Fagyibaba: gondolom nem maradtak életben az embrikék.
kokusz
 
 


Kokusz

Nem túl gyakori,hogy valaki ilyen későn szokik rá... :roll: És mégis mitől? Munkahely? Anno anyum is azért szokott rá :? Mert a bagósoknak volt minden órában 10 perc pihenő :?... Gondolta,akkor neki is jár :).
Én 10 évig szívtam :oops: ...de én is így tettem le,mint Te.Egyszerűen nem esett már jól...Szl Te is ügyes voltál :).
De nálunk Apa azt mondja,hogy neki finom :shock: .
Apának kitartást kívánok!!!!
Fagyibabák :(...

anyapoc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?