Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy,
lehet hozzá köze, de legtöbbször megmagyarázhatatlan szerintem. :roll:

i.kata
 
 


Bikfy!

Ha meg tudod tenni, akkor menj táppénzre, amint két csíkos leszel. Persze, sok mindentől lehet, hogy elmegy a baba, de amelyik veszélyforrást ki tudod zárni, azt zárd ki! Én tutkó ezt fogom tenni.
rodina74
 
 


Most értem haza.
Feri állítása ellenére mégiscsak kapott az eredményéről papírt. Éssssss 88 M/ml a mennyisége!!! Még soha életében nem volt ilyen jó!!!A mozgása (15% progresszív gyors) és a morfológia (23% normál) nem tökéletes , szóval azon még kell javítani. De már ennek is qrvára örülünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Bikfy

laptettttttttűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Rodina,
teljesen igazad van.

Bumi,
hip-hip hurrá!!!! :lol: Ez tényleg csodás eredmény :lol: :lol:

i.kata
 
 


Na szép kis laptetű.

A láz azért szerintem árthat az elején. Nem? És nekem a nőgyógyászom is azt mondta, hogy a peteéréstől még 1 Algopyrint se szedjek be. Gondolom nem véletlenül mondta.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodina!
nagyon sajnálom.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bikfy,
hááát, ezzel a gyógyszerrel is máshogy van minden doki. Erre nem lehet szabályt felállítani. :roll:

i.kata
 
 


rodina: Nagyon sajnálom, kegyetlen az élet. :cry:



vicky79
 
 


Bumi!
Hát ez szuper! Látod, nem szabad elkeseredni. Olyan ügyes apid, mint valami tenyészbika. Hurrááááááá! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bumi

Grat a jó hírekhez!!!!!!!!

Bikfy

Elvileg nem lehet gyógyszert szedni, de olyan tézist is hallottam már, hogy az első 14 hétben vagy jól fejlődik a magzat vagy nem... Utána viszont már tényleg nem szabad szedni semmit.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Katus!
Igazad van, anyám azt mondta, amikor ő volt terhes, nyugodtan beszedtek néha egy-egy algo-t, aztán kutya bajunk sem lett. Lehet, hogy a láz többet árt.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bumi!

Nagyon gratulálok!
Valami jó hír, nagyon örülök!
rodina74
 
 


Bikfy,
pont ezért írtam a múltkor, hogy volt egy műsor a Czeizel Endrével, és arról beszélt, hogy sokkal többet árt a kismama a babának, ha nem veszi be a gyógyszert és inkább fájdalmai vannak, vagy lázas...

i.kata
 
 


A KAális dokimat felhívtam és azt mondta, hogy algot és szinte bármilyen lázcsillapítót bevehet az ember, mert a láz és a betegség a babának jobban árt. Sőt még azt is mondta, hogy akár antibiotikumot is bevehetek, mert ezek már olyan speciálisak, hogy nem ártanak. Bár megvallom, hogy antibiotikumot nem vettem be.
rodina74
 
 


Ne haragudjatok rám, lassan mennem kell, mert megint egyre jobban fáj a fejem. Szó szerint fej görcseim vannak. Megyek és beszedem a 3. Algo-mat. :cry:

Mindenkinek jó pihenést és további szép estét kívánok. Puszi: Bikfy

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
jobbulást! Pihizd ki a fejfájásodat is!

Rodina,
én is így tudom, ahog Te leírtad.

i.kata
 
 


Bikfy

Jóccakát!!! és remélem, hogy reggel már nem fogsz fejfájással ébredni!!!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Hát azt én is remélem, mert még egy napot már nem bírnék ki. Még a szemgolyóim is fájnak. Remélem, holnap jobb napom lesz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


csajok én is elteszem magam holnapra, mert már ne bírok ülni..


Jó éjt mindenkinek!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Jó éjt lányok.
rodina74
 
 


Na jól van, megint itthagy mindenki.
Betegek felmentést kapnak természetesen.

i.kata
 
 


Kata

Köszi, bíztam benned, hogy megkönyörülsz rajtunk... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Jó éjt lányok!

Köszönöm a lelki támogatásotokat. Jó volt egy kicsit kibeszélni magam. Hálás vagyok nektek!

Puszi!
rodina74
 
 


Rodina,
pihend ki magad, az biztos segít egy kicsit.
Jó éjt!

Dy,
de aztán ideje lenne ám meggyógyulni, mert nem kaptok mindig felmentést :wink:

i.kata
 
 


Szia Kata!

Rodina!
Nekem is volt egy vetélésem 10 hetes voltam. Tudjuk az okát, hogy miért történt. Így egy kicsit könnyebb elfogadni, feldogozni, bár igazából soha nem lehet ezt feldolgozni. Mai napig valahogy beugrik, mindig, hogy most lenne ennyi éves. Március 17-re voltam kiírva, igaz 2000-re. Utána megszületett Bence.
Egyik ismerősöm 16 hetes volt, elhalt a baba, és most 8 hetes terhes.
Ez nagyon szar dolog, de ha ott lesz a másik a pociba akkor valamelyest enyhíti a fájdalmad.

Engem itt mindenki utál, úgy látom, mert kérdezgetek és mindenki b..k rám. Nem baj.

timejka
 
 


Timejka,
mi van? Miért utálna Téged bárki is? De dinka vagy! :lol:
Egyik ismerősöm 16 hetes volt, elhalt a baba, és most 8 hetes terhes.

Erről az jut az eszembe, hogy nővérem után anyumnak volt egy terhessége és 12 hetesen vetélt el a babával. Pár évre rá jöttem én. Tudom hogy anyuék nem szerettek volna 3 gyereket, így amikor szóba kerül az a baba, akkor mindig mondom, hogy milyen szerencse hogy annak idején ez történt, különben én most nem lennék. Anyukám ilyenkor mindig jól megölelget :lol: :lol:

i.kata
 
 


Timejka!

Senki nem utál. Szerintem mindenki kedvel.
rodina74
 
 


Kata
Ez így van. Néha eszembe jut, hogy milyen lenne az első babuci, de egyből arra gondolok, hogy végülis itt van nekem a Bence és mi lenne ha nem aBence lenne. na ez egy kicsit bonyolult lett, de remélem érted.

Bikfykétől is kérdeztem, hogy mi van a báli ruhával. Jó, végülis válaszolt mindenkinek. Na mindegy, ebbe is belegabalyodok :oops:

timejka
 
 


Igen, értjük!

Tudom, hogyha majd lesz egy gyermekem, akkor is fog fájni és hiányozni fognak a bogyók. De örülni fogok a a babának, és annak, hogy Ő lesz nekem. Majd az enyhíteni fogja a hiányérzetet.
rodina74
 
 


Rodina,
amikor megint terhes leszel, akkor már alig fogsz a rosszra emlékezni. Annyira örülök ám, hogy elsőre sikerült az inszemetek. Ez nagyon jó előjel a jövőre nézve :wink:

Timejka,
ne bolondozz, szerintem csak fáradt vagy és érzékeny :wink:
Amúgy értem amit írtál. :lol:

i.kata
 
 


Rodina
Tudom, hogy örülni fogsz, de el fog telni pár hónap mire úgy-ahogy elfogadod, hogy ez történt. Na jó, most már nem akarlak tovább szomorítani, csak tudom én is, hogy milyen. Tudod, amikor azt mondják, hogy na most lehet próbálkozni, akor már sokkal könnyebb lesz. Majd megírod, hogy mikor lesz a műtét? Pihenj. Tomblj, sírj, ha megkönnyebbülsz egy kicsit. A párom, amikor megtudta, hogy mi történt (amikor kiderült, akkor tartotta a Hugom a szülinapját), elment a Hugomékhoz, úgy berugott bánatába. Én meg csak bőgtem a kórházba. Na most megint majdnem elsírtam magam.

timejka
 
 


Vius

Harmadszorra sikerült leírnom a neved, mert sötét van és nem látom a betűket. Te egyébként nem dolgozol? Én nyomom az igát, Te főzőcskézel, aluszkálsz. tök jó.

Na jó éjszakát mindenkinek!

timejka
 
 


Sziasztok!
Rodina nagyon sajnálom!
Dita pihizz sokat és szurkolok hogy minden rendben legyen!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Én is elköszönök, remélem ma már tudok egy jót aludni.

Jó éjt!

i.kata
 
 


Timejka most inszem után vagyok két nappal igy most nem melozom.
Nem olyan helyen dolgozok ami most jó lenne mert hideg van és emelgetni kell sajna.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


jó éjt Kata
Jó éjt Timejka

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Igen. Mi is ezeket a dolgokat a párommal már átbeszéltük. Elsőre majdnem ikrek jöttek össze. HA így nézzük, akkor legalább tudjuk, hogy aránylag könnyen megtermékenyülök, a petesejtem fala is átjárható, és a párom spermájának a fejében is jó az az enzim, ami lehetővé teszi, hogy átfúrja magát a sejtfalon.
Legközelebb majd betegség nélkül meglátjuk, hogy meddig jutunk.
Azt viszont tudom, hogy csak akkor fogok bízni bármiben is legközelebb, ha hallok szívhangot. A zebrásodásnál örülni fogok, de a szívhangig nem fogok ábrándozni.
rodina74
 
 


Vius!

Neked is nagyon fogok szurkolni!
Jól teszed, hogy nem dolgozol. Legközelebb én sem fogok.

Na, tényleg én is megyek aludni!

Jó éjt nektek!
rodina74
 
 


Jó éjt Rodina és próbáld magad egy kicsit felviditani legközelebb biztos sikerülni fog és emelt fővel vágsz neki.
Én is igy voltam mikor megjött az első inszem után de ha véletlen most nem sikerült akkor én is emeletfővel fogom folytatni.Persze rossz érzés lesz hogy nem sikerült ha úgy jön össze.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lassan megyek én is mert apa elaludt a kanapén és nem igazán kényelmes.
Jó éjt holnap jelentkezem ha nem baj
Kép Nyugodalmas éjszakát!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép Szép jó reggelt!
Hogy telt az éjszaka?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó reggelt!

Vius
Akkor tényleg ne melózz, meg vigyázz is magadra és ha lehet ne emelgess és akkor vegyél fel bunda bugyit.

Rodina
Ne is dolgozz Te se legközelebb. És vitamint kell szedni. Nemsokára itt lesz az ideje.

Kata lehet, hogy úgy van ahogy mondod.

timejka
 
 


Jó reggelt Timejka!
Nem is megyek de két hét múlva muszály lesz mert sokat voltam tpn mostanában műtét inszem1 inszem 2 jah és még a fönököm is b*sztat írigy rám és próbál kicsinálni sokáig hallgattam de múltkor már csak azárt is hogy ő megmutassa ő a főnök kaptam 10%bérmegvonást más dolog miatt.mondtam neki ha szűksége van 6000 ftra szóljon adok neki:)és akkor kijött minden belőlem amit a hátam mögött mondogat.példának egy gyereket akarnak de még ráadásul nem is természetes úton csinálják...mikor elmondtam neki a dolgokat hogy ha valami baja van mondja meg a szemembe akkor tök flegma volt velem.az volt a szerencséje hogy ütéstávon kivül állt mert lehet megcsaptam volna amilyen ideges voltam akkor .utánna tpre jöttem és egy hét múlva megjött a mensim és lehet hogy ennek hátterében a stress állt.Amúgy nagyon fel vagyok öltözve két nadrág két pulcsi és két sizokni van rajtam mindig.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Szép, vidám reggelt Mindenkinek! :lol:

Timejka!
Igaza van Katusnak, dinka vagy. :lol: Csak az a baj, hogy tegnap én is az voltam, mert szörnyen fájt a fejem. És hát két dinka egy csárdában... :lol: :lol: :lol:
Látod mire jutottunk. Elfelejtettem neked írni. Szóval bocsi, de akkor leírom a báli szerkót:
-lila naci (ezt még vennem kell)
-fehér blúz
-lila fűző
-gyönyörű ékszerek (természetesen lila bizsu)

Na mit szólsz hozzá? Meg lesztek velem elégedve? Most már csak azt nem tudom, a rövid ( na jó, félhosszú) hajammal mit kezdjek. Ötlet? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt Bikfy!
Bocs hogy beleszólok.
De a hajadat szerintem száritsd be vagy tűzesd fel.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Elmegyek most majd jövök ha nem okoz nektek gondot!!
Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy az úgy jó lesz! A hajadat szárítsd be.

timejka
 
 


SZiasztok,

Bikfy,

Danika este kicsit sírdogált, de megint nagyon jó éjszakánk volt, nemrég keltem fel.
Talán a szélre nem érzékeny a picike, inkább a melegfrontra.

Timejka,

é-n nem tojok rád, kérdezz nyugodtan és válaszolok. :wink:
Nem merem elkiabálni, de 3 napja már nem fájt a pocak :wink:

Rodina,

én amint kiderült, hogy sikerült a lombik táppénzre mentem, a dokim tanácdsára. Én dolgoztam volna, de a doki feltette a kérdést, hogyha 3 évig szenvedtünk ezért a gyerekért akkor miért akarok kockáztatni? Amúgy én is iskolában dolgozok.
És látva a gyönyörű gyerekemet nem bántam meg a táppénzt.

AMikor a lombik után hőemelkedésem lett és írtam e-mailt a dokimnak akkor azt írta vissza, hogy a 37,5 feletti hőt csillapítani kell gyógyszerrel mert a baba fejlődésére nézve a láz végzetes lehet.

Remélem, hogy minél hamarabb sikerül kiheverni ezt a tragédiát, szívemből ölellek!!!!!!!!!!! Kép

Bumi,

nagoyn jó eredményeitek lettek, gratulálok hozzá! :lol:

Katám,

ma már jön haza a párod ugye?

Dita kismami,

mi újság?

Zsuzska,

nagyon rég jelentekztél, remélem minden rendben van veletek. Szerintem írok neked sms-t is.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy,

nagoyn szép leszel a bálban :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: