Új privát üzeneted érkezett!

Linda! Nagyon cuki! A hajpántokat felváltják a szép kiscsatok? Én is úgy várom már, hogy megmaradjon a hajában a csat. Nagyon szép!

Kép
szly27
 
 


Vivi hercegnő nagyon szép :lol: :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


orsi csak nem?? :shock: :shock: de jó lenne! :D :D

Kép
linda24
 
 

 
 

Linda:nagyon jó ez a kép!! :D :P

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Orsi! Ez jó! :lol: Látod, mi meg már beleéltük magunkat! :lol:

Kép
szly27
 
 


szly azért még a hajpánt is marad,csak mostmár bővül csatokkal,aztán majd hajgumi,fejkendő! mindig is kislányt szerettem volna,épp ezért mert őket annyira lehet szépíteni! persze a kisfiúkat meg olyan vagányan lehet öltöztetni! :)

Kép
linda24
 
 


Orsi:na,ezt tényleg elnéztük!
Nem lesz baja,ne félj,majd megtanul esni is,először Domi is annyit esett,állandóan beütötte a fejét,most már ügyesebb bár néha így is van kopp.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


képek nagyon szépek!

nem tudom irtam-e az előbb,vagy csak msn-en irtam másnak, hogy megvolt az első nagy esésünk.
nem is akármekkora... :(

de bátor kiskatonám van :D jó, volt sírás és elefántkönnycsepp, de dobhártya sértő ordítás nem, és kb. 1-2 percig tartott...

szóval a lényeg... még a pittye is felhasadt kicsit :( vérzett is.

nagyot akar a szarka, nem bírja.... van ez igy néha.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Tudod csipcsap: lehet, hogy tudtuk, de időközben elfelejti az ember, hogy sokan olvasnak minket és amikor ismerőstől rokontól hallunk vissza dolgokat az nem túl kellemes és ilyenkor jön rá az ember, hogy tényleg bárki olvashat minket. Nem az újjakkal van a probléma, hanem pont azzal, hogy olyanok is tudnak olvasni bennünket akit nem szívesen veszünk és ez nem az önzetlenül információt kereső emberekre vonatkozik.
Amennyire írhat ide bárki, annyira el is mehet bárki, ha akar és szerintem ez egyáltalán nem csúnya dolog. Ahogy Andi írta változások mindig voltak, vannak és lesznek is.
A fórum pedig nem szűnt meg csak idővel átalakul....

A lényege az zárt fórumnak az, hogy ILLETÉKTELENEK (hangsúlyozom nem minket olvasó információt kereső anyatársaimra gondolok) nem tudnak minket olvasni és ha kíváncsiak ránk akkor személyesen érdeklődnek, nem innen szerzik az infót....

Nekem nagyon hiányzik a babanet, de leginkább a társaság miatt jöttem ide nem az oldal miatt.

Ami a legfontosabb ebben az egészben, hogy ez nem valakik ellen, hanem pár emberért történt. Az pedig, hogy kit hívunk meg a fórumba az mindig egyhangú döntés és ha valakit csak 1-2 ember nem szeretne, hogy átmenjen azt nem hívjuk meg, mert tiszteletben tartjuk az illető akaratát.

Ja és ha valaki okolni akarna ezután is valakit, akkor engem kell okolni, mert én szerveztem az egészet, bár már ősz óta téma volt köztünk. Ugyhogy ez NEM ÚJ DOLOG csak most volt már időszerű....

Evelin: köszönöm, hogy ilyen szépen megfogalmaztad és leírtad, de muszáj volt a saját véleményemet is leírni ezzel kapcsolatban, bár sohasem tudtam volna ilyen jól megtenni mint te!!!

Amúgy nem kell, hogy megszűnjön a fórum , igazából csak átalakul kicsit. Szerintem még több zúgolvasó fog előbukkanni....

Bocsi, ha megbántottam volna valakit, nem volt szándékos. Megértem az indulatokat, de hangsúlyozom mégegyszer, hogy nem valakik ellen, hanem valakikért történt a váltás!

Leszünk jó páran akik ide is fognak írni, ha idejük engedi, mert azért mindig is ide fogunk tartozni!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Timi:puszika Bencének!

Titi jól leírta. :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki,köszi, talán lassan jobban. Nagyon taknyos szegénykém, és tele orral nem tud szopizni. :cry: De azért úrrá leszünk a problémán, olyan nincs, hogy ő ne egyen! :lol:

Orsi, belédbeszéljük a gyereket! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Linda! Vicád egyre bájosabb!

Orsi! Én is nehezen bírtam, tiszta depis voltam már szülés előtt, nem lehetett hozzám szólni. Aztán meglett Brúnó, kisütött a nap (ténylegesen is, emlékszem, amikor kitoltak a műtőból, beütött a nap az ablakon) és azóta is ragyog!

Nem tudunk ma kimenni, betegen nem viszem ki ebbe a trutymó időbe, meg dolgoznom is kell a gépen, ezért vagyok ma ilyen sokat... :oops:

Kike! Neked különösen is örülök, hogy "visszatértél"!

Dobok pár fotót, már rég tettem---- Kép apa sapkájában

Kép mostani kedvencem Kép valahogy lejött a habtapiról :)

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Timi pusszancs Bencének!
És hogy történt a baleset? Valahonnan leesett?

Kép
linda24
 
 


A nap besütött, nem beütött! :lol:

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Brúnó Anyukája:köszi :D
nagyon édes Brúnó!!

Mennem kel,Domi nyüszi van,meg Apa is megjött.Puszi,majd még jövök ma!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


linda!
el se fogod hinni... tök egyszerű és béna módon.
máskor is volt iylen, fogalmam sincs hogy lett vér a dologból.

mászott és hanyatt bukott. vagyis nyusziapuval játszott, és hirtelen akart a játékért nyulni. aztán igy orrabukott a támaszkodásból....

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi ismerős! Egy pár napja nálunk is Vivi annyira pörög és mászik, aztán kibicsaklik a keze, orra bukik, és már ordít is! Olyankor úgy sajnálom, dehát ezt még párszor át kell élnünk! :)
De az a lényeg hogy komolyabb baj nem lett! Reméljük nem is lesz sose! :)

Kép
linda24
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipcsab 2009.03.06 16:18-kor.
csipcsab
 
 


sziasztok,
én is vagyok ám! Persze, ha van időm, akkor szívesen dumálnék egész nap akár...
Patr, micsoda fotó a fiadról!!!! Ezért érdemes volt benéznem! Na meg Brúnó is milyen vagány srác! Nándikám még kisbaba hozzájuk képest :roll:

Lányok,
az, hogy én melyik topikban vagyok, nagyrészt az időm korlátozza. Ha nincs időm (ez van többnyire), akkor sehol sem vagyok. Ha van időm, mindenhol ott vagyok, majd lökdöshettek kifelé, hogy elég már!
Csak azért írtam le reggel a véleményemet, mert tudom, hogy egy ilyen "szakítás" után nagyon nehéz bármelyik félnek tovább lépni - a maradóknak is, a lelépőknek is. Senkinek nem jó, és attól tartok, mindkét csapat szét fog hullani. Ne hagyjuk ezt, kérlek! Én jövök ide is, ha szívesen láttok. Ha nem, azt is elfogadom. Valaki írjon egy privit, ha ez utóbbi van, oks?
Erről pedig többet nem fogok pofázni, csak az itteni témákról! Kisbabák, anyukák, esések, evések, fogacskák és minden egyéb érdekel!

Orsi,
jó kis dodonai hsz-ed volt! Nem kizárt, igaz? :wink: Attól még, hogy nem jött meg, bőven lehetnél kismama! 8)

KépKép
szkagi
 
 


Csipcsap: megregulázlak (by Olivér) Nem azért írtam, hogy nem tudod mit jelent, hanem azért, hogy most számunkra mit jelent!!
Kép :P

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ági, örülök, hogy tetszik a kép :D
Most az apja hasán tornázik.

Ja híreket akartam mesélni Gabi babáról! Már nincs lélegeztető gépen, és már nem gyomorszondával etetik, hanem fecskendővel!
Holnap lesz egy hetes, ma este megmérik, és kiderül, hogy mennyi a súlya. És az anyukája már többször kézbe vehette!

Kép
Kép
patr
 
 


Patrikám : nagyon hiányzol!!!
nagyon édes Zsolesz a csókos képen is!!!
Szabolcsnak bejött a kosárálvány?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi, itt vagyok :wink:
Igen, nagyon örült neki, még ugye nem tudtuk felállítani, de lassan elolvad a kert végében a hó, és jön a TAVASZ!

Kép
Kép
patr
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Patri: potyognak a könnyeim az örömtől!!!! Ez annyira csodálatos!!! Már egy hetes??? Figyeld meg a következő hír róluk amit írsz, hogy megpróbálta szopiztatni az édesanyja és nagyon ügyesen próbálkozott!!!! Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi, úgy legyen, bár azt mondták, hogy legalább másfél kilónak kell lennie, hogy szoptathassa.

Kép
Kép
patr
 
 


Pattikám!
Gabica nagyon ügyes! Anyukájának sikerült sterilizálót szereznie?
20150601134430
 
 


Viki, még nem. Rám bízta dolgot, én meg még nem találtam. Jó lenne kölcsönbe, mert most nagyon sok költségük lesz, de ha nem megy majd veszek használtan. Majd csak akkor kell, ha az anyukát hazaengedik, és otthon kell fejnie. Aztán mindenképp megpróbálja majd szoptatni.

Kép
Kép
patr
 
 



Tita! Köszi a meghívót, aranyos vagy, de én ide is inkább csak olvasni jártam, úgyhogy inkább maradok itt. Remélem, itt is értesülünk majd a "zártak" fontosabb eseményeiről!

Ági, Nándikád nagyon szép pofijú kisbaba! Hozhatnál róla gyakrabban képeket! Szonja hogy van?

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Pati én is nagyon örülök hogy jol van a pici! Remélem minden jó lesz, és minél előbb mehetnek majd haza! :)

Kép
linda24
 
 


Patr! Örülök a jó híreknek és drukk a picinek!

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:24-kor.
bencuri
 
 


Patri: ezért érdemes volt benéznem! Örülök, nagyon!
Vendég
 


PATR:NAGYON ÖRÜLÖK-ANNAK IS HOGY ITT VAGY!
NA MEG KICSI LÁNYKA JÓ HÍRÉRE IS JÓ VOLT JÖNNI.:D

á,valamelyik kölök elnyomta a betűméretet-nem baj :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki, köszönöm, nézegettem én is, most már addig nem veszünk semmit, amíg Kriszta kórházba van. Még reménykedem, hogy sikerül kölcsönkérni.

Lányok, nagyon köszönöm! :)

Kép
Kép
patr
 
 


Csajok! Levágattam a hajam és Jázmin fél tőlem! Ordít ha közel megyek! Remélem hamar megszokja. Kis butuskám!

Kép
szly27
 
 


Szly:ó!Annyira levágattad?Muti meg!
Biztosan hamar megszokja,édes kicsi manó!

Domi akkor szokott félni tőlem miután hajat mosok és lig-lóg a vizes hajam.Mert mindig össze van kötve.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó éjt Csajok!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Zsuzsa!

Brúnó nagyon aranyos!

Kike!
Tuti a front, én is szenvedek a fejemmel egy ideje. szép álmokat!

Patti!
örülök, hogy a kis Gabi jól van. és lesz még jobban is! Nekem sajnos nincs sterilizálóm.

Ági!
Egyetértek veled a széthullás esélye sajnos megvan. :(

Szly!
Olvastam akismamában valamikor, hogy a szeparácós szorongás idején nem ajánlott a radikális váltás(szín, hossz), mert esetleg a kis lökötteket megzavarja :)
de szerintem pár óra alatt rájön, hogy az új frizkó az ő szeretett anyukája fején van :lol:

Emmababa elszunyókált, és ma 2 perc alatt kimászott utánam a másik helységbe :shock:
Vendég
 


Patr!!

Jaj, de örülök! A kicsi Gabi nagyon erős kisleány!! Nagyon drukkolok, hogy minden jól menjen!
Az anyukája hogy örülhetett, mikor a kezébe vette! Mennek a drukkok tovább!!!

sz.andi
 
 


azta mit olvastam!!!

egyik csajszi váltott ki tápszert a gyerekének.
hazamentek, vacsiztatni akarta, de nem fogadta el. ugyhogy kénytelen volt mást adni neki vacsira.
reggel is akart neki adni, nem ette meg. igy megint mást kapott. ebédre főziznek, igy akkor nem volt gond.
vacsira melegíti neki a vizet, aztán előtte volt a tápszeres zacsi. nah mi ütötte meg a szemét??? hát ez volt szavatossággénk írva az ezüstpapirra: 2009.01.22.
durva nem??? jah és GYÓGYSZERTÁRAS TÁPSZER!!!!!!!
marhára odafigyelhetnek a dolgokra abban a gyógyszertárban...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Patri! :D :D :D :D :D

Nagyon jó jel, hogy ilyen korán le lehetett venni a lélegeztetőgépről!!!

Zsoltinak, Jázminnak,Brúnónak további javulást!!!

Bancének meg gyógypuszi a sebére! (gondolom ő már nem is emlékszik rá...:))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andkata 2009.03.05 20:53-kor.

Kép
andkata
 
 


Jaj, Brúnó nagyon szép kisfiú! Úgy látom megy neki a pakolás!! :lol:

sz.andi
 
 


Patr!
Jaj, ez nagyon jó hír!

timi!
Ez azért durva! tuti visszavinném a patikába, és még a panaszkönyvet is elkérném.

d.dodó
 
 


az én gyerekem még mindig áll a szekrénynél és pakolja a dvd-ket meg a buddha szobrokat :twisted: :twisted:
és brüget és gözik hozzá :twisted: :twisted:

dodó!
visszaviszi holnap. panaszkönyvet is kér ;)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Megint köszi mindenkinek!!! :lol: :lol:

Zsolti orrát jó alaposan kiporszívóztam, most kap levegőt. Katák, láza nincs, csak még mindig taknyos, és néha köhécsel, ugye nem kell visszavinnem a dokihoz. Azt mondta, ha nem múlik a takony menjünk vissza. De azt nem mondta, hogy hány napig :shock:

Timi, erős ez a lejárt tápszer. Én a közértben is rendre kifogom a lejárt cuccokat, de mindig beviszem az irodába, enyhe szemrehányással.

Kép
Kép
patr
 
 


Timi, Zsolti is itt berreg mellettem az etetőszékben. Istenit aludt 7-től fél 9-ig, nem tudom mikor fogom tudni elaltatni. :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


Patr!
Megy a szugera az altatáshoz! :lol:

Timi!! Ez tényleg nagyon durva! Mit fogsz írni a panaszkönyvbe? :shock: :D

sz.andi
 
 


Patri, náluk meddig tart egy nátha? Akár egy hétig is, nyugi!
Zsolesznak már fóbiája lesz a doktornőtől! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andkata 2009.03.05 21:36-kor.

Kép
andkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?